Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 19:10   #1
edyta_123
Przyczajenie
 
Avatar edyta_123
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 9

Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'


Może tytuł brzmi aż nazbyt pysznie, ale postaram się przedstawić moją sytuację... Jestem już w dość długim związku. Mój chłopak nie mówi mi, że np. jestem w czymś dobra, że ładnie wyglądam, tylko np. ''widziałem dzisiaj moją koleżankę ale miała pokaźny dekolt', lub ekscytuje się bardzo wyglądem innych kobiet zobaczonych na zdjęciach bądź na ulicy. Często gdy jakąś mijamy, mówi do mnie 'ta to miała ładne włosy/nogi/piersi'... Kiedyś nawet powiedział mi, że gdyby uważał mnie za najlepszą bądź najpiękniejszą to świadczyło by to o tym, że ma dziwny gust, że podoba mu się tylko jedna dziewczyna na świecie, bo jest wiele ładniejszych kobiet... Zabolało mnie to... Oprócz tego, często namawia mnie abym nosiła odsłonięte dekolty, lub sukienki... Może zbyt przesadzam, ale czuję jak 'pierwsza lepsza', a wiadomo, że każda dziewczyna chciałaby być dla swojego chłopaka tą najlepszą.. Rozmawiałam już z nim o tym kilka razy, ale on zazwyczaj się z tego śmiał.. Nie wiem już co o tym myśleć..
edyta_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:18   #2
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

To rób, jak On.
Jak będziesz mijała jakiegoś dość interesującego mężczyznę, cmokaj. Może Twój Panicz się poczuje jak towar z półki, który może być gorszej jakości ...
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:19   #3
sweety_
Raczkowanie
 
Avatar sweety_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 147
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Twój chłopak to tępak. I przewrotnie powiem, że wcale nie traktuje Cię jak 'każdej innej' - wręcz przeciwnie. Tamte dziewczyny podziwia, a Ciebie do nich tylko porównuje, wymagając abyś stała się jedną z nich. Nie wyobrażam sobie by mój własny facet wyzywał mnie, śmiał się z mojego wyglądu i kazał coś zmieniać w nim.
sweety_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:19   #4
xooox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 167
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Cytat:
Napisane przez edyta_123 Pokaż wiadomość
Może tytuł brzmi aż nazbyt pysznie, ale postaram się przedstawić moją sytuację... Jestem już w dość długim związku. Mój chłopak nie mówi mi, że np. jestem w czymś dobra, że ładnie wyglądam, tylko np. ''widziałem dzisiaj moją koleżankę ale miała pokaźny dekolt', lub ekscytuje się bardzo wyglądem innych kobiet zobaczonych na zdjęciach bądź na ulicy. Często gdy jakąś mijamy, mówi do mnie 'ta to miała ładne włosy/nogi/piersi'... Kiedyś nawet powiedział mi, że gdyby uważał mnie za najlepszą bądź najpiękniejszą to świadczyło by to o tym, że ma dziwny gust, że podoba mu się tylko jedna dziewczyna na świecie, bo jest wiele ładniejszych kobiet... Zabolało mnie to... Oprócz tego, często namawia mnie abym nosiła odsłonięte dekolty, lub sukienki... Może zbyt przesadzam, ale czuję jak 'pierwsza lepsza', a wiadomo, że każda dziewczyna chciałaby być dla swojego chłopaka tą najlepszą.. Rozmawiałam już z nim o tym kilka razy, ale on zazwyczaj się z tego śmiał.. Nie wiem już co o tym myśleć..
Burak!
xooox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:27   #5
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Chyba jestes masochistką, że jesteś z takim prostakiem. Zacznij wychwalać kolegów i nieznajomych na ulicy wskazując szczegółowo co mają lepsze od niego a następnie kopnij go w tyłek. Byle mocno.


Nie rozumiem zupełnie, masz szacunek do siebie, poczucie dumy, honor? On się nie poprawi już, ten typ tak ma.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:28   #6
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Cytat:
Napisane przez edyta_123 Pokaż wiadomość
Może tytuł brzmi aż nazbyt pysznie, ale postaram się przedstawić moją sytuację... Jestem już w dość długim związku. Mój chłopak nie mówi mi, że np. jestem w czymś dobra, że ładnie wyglądam, tylko np. ''widziałem dzisiaj moją koleżankę ale miała pokaźny dekolt', lub ekscytuje się bardzo wyglądem innych kobiet zobaczonych na zdjęciach bądź na ulicy. Często gdy jakąś mijamy, mówi do mnie 'ta to miała ładne włosy/nogi/piersi'... Kiedyś nawet powiedział mi, że gdyby uważał mnie za najlepszą bądź najpiękniejszą to świadczyło by to o tym, że ma dziwny gust, że podoba mu się tylko jedna dziewczyna na świecie, bo jest wiele ładniejszych kobiet... Zabolało mnie to... Oprócz tego, często namawia mnie abym nosiła odsłonięte dekolty, lub sukienki... Może zbyt przesadzam, ale czuję jak 'pierwsza lepsza', a wiadomo, że każda dziewczyna chciałaby być dla swojego chłopaka tą najlepszą.. Rozmawiałam już z nim o tym kilka razy, ale on zazwyczaj się z tego śmiał.. Nie wiem już co o tym myśleć..
A spytałaś go po jaką cholerę on Ci to wszystko opowiada?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:32   #7
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

może chce zasugerować ci, że się zaniedbałaś w kwestii stroju. nie wiem jak to u ciebie jest, ale pewnie nie chciałabyś żeby on chodził w jakiejś piżamie po ulicy:P jakkolwiek nie jest to ani fajne ani miłe. zapytaj się go jaki ma cel w takich wrednych komentarzach, bo ciebie one poniżają, i jeśli chodzi mu o to, no to już wiesz co o tym myśleć
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 19:34   #8
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Faktycznie burak. Moje rady takie same jak wyżej.
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:40   #9
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

zachowanie Twojego faceta to tania manipulacja, która ma Cię wpędzić w kompleksy i w pewien sposób osłabić. Koleś prawdopodobnie Ciebie nie kocha, czuje, że nie jest fair wobec Ciebie, ale tłumaczy to sobie podświadomie w taki sposób, że zasługujesz na to, bo jesteś "gorsza", "nie taka, jaka powinnaś" itp. I werbalizuje to. Miałam podobne przejścia - to niszczy psyche, zwłaszcza jak słyszysz to codziennie przez np rok.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:52   #10
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
może chce zasugerować ci, że się zaniedbałaś w kwestii stroju. nie wiem jak to u ciebie jest, ale pewnie nie chciałabyś żeby on chodził w jakiejś piżamie po ulicy:P jakkolwiek nie jest to ani fajne ani miłe. zapytaj się go jaki ma cel w takich wrednych komentarzach, bo ciebie one poniżają, i jeśli chodzi mu o to, no to już wiesz co o tym myśleć
Nie wiem, jak zakompleksionym trzeba być, żeby na burackie teksty faceta dopatrywać się winy w sobie.
Nie wyobrażam sobie, że wychodzę z domu np. w dresie, a zażenowany moim wyglądem facet zaczyna komentować tyłki i cycki innych lasek, że niby to jakieś aluzje, że powinnam bluzkę z dekoltem ubrać.
Nieee, nie mój poziom, nawet nie potrafię sobie wyobrazić takich żałosnych gierek, już bym zrozumiała żartobliwe z uśmiechem rzucone 'przebierz się, bo mi wstyd przynosisz ' niż komentowanie panienek, dopóki się nie domyślę, że ma jakieś 'ale' do mojego ubioru.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 19:58   #11
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
zachowanie Twojego faceta to tania manipulacja, która ma Cię wpędzić w kompleksy i w pewien sposób osłabić. Koleś prawdopodobnie Ciebie nie kocha, czuje, że nie jest fair wobec Ciebie, ale tłumaczy to sobie podświadomie w taki sposób, że zasługujesz na to, bo jesteś "gorsza", "nie taka, jaka powinnaś" itp. I werbalizuje to. Miałam podobne przejścia - to niszczy psyche, zwłaszcza jak słyszysz to codziennie przez np rok.
Zgadzam się w zupełości.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 20:01   #12
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Ten facet traktuje kobiety przedmiotowo, a która z nas chciałaby się zadawać z facetem, dla którego jesteś tylko cyckami albo dLugimi nogami?
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 20:12   #13
NinaPetrova
Raczkowanie
 
Avatar NinaPetrova
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 319
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Facet jest manipulantem.
Autorko jak Ty możesz wytrzymać z takim palantem?
__________________
Trzeba dokonywać wyborów. Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej gwarancji. I zawsze, zawsze wybiera sam.
NinaPetrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 20:55   #14
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Rozmawiałaś z nim, prosiłaś, a on i tak nic sobie z tego nie robi... więc mi się nasuwa na myśl tylko jedno pytanie- dlaczego z nim jeszcze jesteś? Już pomijając fakt, że chłopak nie ma szacunku do Ciebie, to wygląda na to, że Tobie szacunku do samej siebie też trochę brakuje.
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 01:01   #15
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Związałaś się z burakiem :-P Jesli nie da sie mu przemówić do rozsądku, to chyba czas poszukać szczęścia gdzie indziej...
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 07:37   #16
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A spytałaś go po jaką cholerę on Ci to wszystko opowiada?
Też się tak zastanawiam... Wytłumaczenia widzę 2: albo on chce zakończyć ten związek, jednak sam nie ma odwagi tego zrobić, więc robi wszystko, by dziewczyna go olała, ewentualnie w ten mało taktowny sposób sugeruje Autorce, by o siebie zadbała, czy też zmieniła styl ubierania się. Same wiecie jak reagujecie na słowa: schudnij, zafarbuj włosy, zrób coś z cerą, itd. W końcu facet ma nas kochać takie jakimi jesteśmy albo ma spadać (w 2 stronę to jakoś nie działa, o czym świadczą pojawiające się wątku w stylu" mój misio przytył i już mnie nie pociąga", bo np. bardzo się poci, "misio zamienił się w telewizyjnego pasibrzucha w piwem w ręce", itd). No więc uczciwie przyjrzałabym się sobie w lustrze na początek Może jakaś zmiana fryzury na początek? Miłość miłością, ale rutyna zabija.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:47   #17
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Cytat:
Napisane przez edyta_123 Pokaż wiadomość
Może tytuł brzmi aż nazbyt pysznie, ale postaram się przedstawić moją sytuację... Jestem już w dość długim związku. Mój chłopak nie mówi mi, że np. jestem w czymś dobra, że ładnie wyglądam, tylko np. ''widziałem dzisiaj moją koleżankę ale miała pokaźny dekolt', lub ekscytuje się bardzo wyglądem innych kobiet zobaczonych na zdjęciach bądź na ulicy. Często gdy jakąś mijamy, mówi do mnie 'ta to miała ładne włosy/nogi/piersi'... Kiedyś nawet powiedział mi, że gdyby uważał mnie za najlepszą bądź najpiękniejszą to świadczyło by to o tym, że ma dziwny gust, że podoba mu się tylko jedna dziewczyna na świecie, bo jest wiele ładniejszych kobiet... Zabolało mnie to... Oprócz tego, często namawia mnie abym nosiła odsłonięte dekolty, lub sukienki... Może zbyt przesadzam, ale czuję jak 'pierwsza lepsza', a wiadomo, że każda dziewczyna chciałaby być dla swojego chłopaka tą najlepszą.. Rozmawiałam już z nim o tym kilka razy, ale on zazwyczaj się z tego śmiał.. Nie wiem już co o tym myśleć..
Jak zadajesz się z burakiem to tak masz. Trochę szacunku do siebie. Jeśli Ty dla niego nie jesteś naj...to po co z Tobą jest? Zeby ubliżać? Idiota.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:05   #18
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Cytat:
Napisane przez sweety_ Pokaż wiadomość
Twój chłopak to tępak. I przewrotnie powiem, że wcale nie traktuje Cię jak 'każdej innej' - wręcz przeciwnie. Tamte dziewczyny podziwia, a Ciebie do nich tylko porównuje, wymagając abyś stała się jedną z nich. Nie wyobrażam sobie by mój własny facet wyzywał mnie, śmiał się z mojego wyglądu i kazał coś zmieniać w nim.
Zgadzam się z tym w 100%
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:48   #19
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Nie męcz się z takim burakiem. On chciałby Cię widzieć w dekoltach, sukienkach, itp i dlatego ciągle mówi o koleżankach z dekoltami, o tym jak łądnie kobiety wyglądają na ulicy w kusych kieckach. Pewnie w ten sposób liczy na to, że Ty zaczniesz tak się ubierać...

Facet nie kocha Cię takiej jaką jesteś i jeszcze w chamski sposób z Tobą postępuje, próbując zmienić Cię tak, żeby mu odpowiadało. Nie jest to prawdziwa miłość. Nie ma co skazywać się na cierpienie słuchając jak jełop by wolał żebyś była tamtą dziewczyną z dużym dekoltem co mijała was na ulicy.

Lepiej chyba to zakończyć, bo każda kobieta zasługuje na faceta, który będzie ją szanował.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 12:32   #20
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Masakra... Uciekaj od takiego toksycznego typa;/

Jesteś młodą dziewczyną, a wyobrażasz sobie co może być za 10/20 lat? Wyobrażasz sobie, że będzie Cię gnębił jak pojawią się jakieś oznaki starości, ciało nie będzie już tak jędrne jak teraz?
Dla niego powinnaś być najładniejsza.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 13:01   #21
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Jak będziesz się zadawać z takimi frędzlami to w końcu zacznie mówić do ciebie jak na tym filmiku od 1:55 do 1;56
http://www.youtube.com/watch?v=4tItMHr9tf4

P.S. Baśka zawsze na propsie
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 13:17   #22
Kaletnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 58
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

xD
Kaletnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 16:49   #23
lolyxp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 109
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Boże i Ty dajesz się tak traktować???
Zacznij robić tak samo jak on. Jeśli tak bardzo mu nie odpowiadasz, to po co z Tobą jest?
straszny cham ćwok i prostak. Słoma z butów.
MAsz anielską cierpliwość dziewczyno. Ja przy swojej cholerycznie chorej kosmicznej zazdrości bym mu strzelała w ryj za każdym takim razem i w piz*u rzuciła. A potem ryczała przez X czasu ale w końcu by dotarło, że nie był mnie wart.
lolyxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 16:36   #24
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
To rób, jak On.
Jak będziesz mijała jakiegoś dość interesującego mężczyznę, cmokaj. Może Twój Panicz się poczuje jak towar z półki, który może być gorszej jakości ...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 17:59   #25
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

A ja powiem przewrotnie - zostań z nim. Wtedy przynajmniej żadna inna laska znająca swoją wartość (lub poszukująca jej) nie trafi na takiego pajaca.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 23:30   #26
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Chłopak traktuje mnie jak 'każdą inną'

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
A ja powiem przewrotnie - zostań z nim. Wtedy przynajmniej żadna inna laska znająca swoją wartość (lub poszukująca jej) nie trafi na takiego pajaca.


__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-15 00:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.