Proszę o pomoc, bo innych o to prosić nie moge - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-29, 23:50   #1
Pytanko676
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6

Proszę o pomoc, bo innych o to prosić nie moge


Hejka. Za dwa miesiące będę miała 18 lat. Mam chłopaka z którym jestem prawie dwa lata. Kocham go bardzo ze wzajemnością. Jestem dziewica. Coprawda pozwalamy sobie na pieszczoty ale od pewnego czasu coraz częściej myśle o pierwszym razie zastanawiam się gdzie?kiedy? jak się do tego przygotować ? Pytam was ponieważ moja mama jest chora na depresje i jest bardzo uczulona na to. Gdyby wiedziała ze się piescimy lub ja myśle o seksie chyba by mnie zabiła. Nie pójdę tez do ginekologa bez jej wiedzy. Jest bardzo niewyrozumiała i nie mam w niej oparcia lub pomocy w tym temacie. Dlatego tez nie za bardzo marzy mi się pierwszy raz w domu.. co powinnam zrobić ?
Pytanko676 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 00:15   #2
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Pytanko676 Pokaż wiadomość
Hejka. Za dwa miesiące będę miała 18 lat. Mam chłopaka z którym jestem prawie dwa lata. Kocham go bardzo ze wzajemnością. Jestem dziewica. Coprawda pozwalamy sobie na pieszczoty ale od pewnego czasu coraz częściej myśle o pierwszym razie zastanawiam się gdzie?kiedy? jak się do tego przygotować ? Pytam was ponieważ moja mama jest chora na depresje i jest bardzo uczulona na to. Gdyby wiedziała ze się piescimy lub ja myśle o seksie chyba by mnie zabiła. Nie pójdę tez do ginekologa bez jej wiedzy. Jest bardzo niewyrozumiała i nie mam w niej oparcia lub pomocy w tym temacie. Dlatego tez nie za bardzo marzy mi się pierwszy raz w domu.. co powinnam zrobić ?
Pójść do ginekologa bez mamy wiedzy, porozmawiać z chłopakiem o współżyciu i jeśli on również będzie chciał współżyć, to po prostu to zrobić - w dowolnym miejscu oddalonym od Twojej mamy (np. dom chłopaka, Twój dom jak mama wyjedzie, wyjazd weekendowy jeśli macie chęci i środki).
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 01:31   #3
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Sama możesz iść do ginekologa odkąd skończyłaś 16. Bez wiedzy rodzica. Najpierw porozmawiaj z chłopakiem o antykoncepcji. Na pierwszy raz lepiej nie uprawiać seksu w domu jak są rodzice. Jeżeli czujesz się gotowa to fajnie seks to nie zło szkoda że mamą nie możesz porozmawiać. Jak nie chcesz iść do ginekologa to możesz użyć gumek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 08:11   #4
Pytanko676
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Chciałabym właśnie pójść tylko jakby to powiedzieć mama wie o mnie wszystko i mnie bardzo kontroluje. Od razu wiedziałaby gdzie jestem ale próbować warto ale czy to nie za wcześnie na pierwszy raz?
Pytanko676 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 08:23   #5
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Pytanko676 Pokaż wiadomość
ale czy to nie za wcześnie na pierwszy raz?
Tego nikt Ci tutaj nie powie. Może być za wcześnie, może nie być. To musicie ustalić wspólnie z chłopakiem.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 09:30   #6
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Pytanko676 Pokaż wiadomość
ale czy to nie za wcześnie na pierwszy raz?
Jesli sie nad tym zastnawiasz, to wydaje mi się, że to dla Ciebie za wcześnie. Seks to nie obowiązek wobec chłopaka, jak masz wątpliwości to jeszcze się wsztryzmaj to raz, Dwa nawet z zabezpieczeniem musisz wziąć pod uwagę ryzyko ciąży i ewentualne tego konsekwencje.
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 10:05   #7
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Pytanko676 Pokaż wiadomość
Chciałabym właśnie pójść tylko jakby to powiedzieć mama wie o mnie wszystko i mnie bardzo kontroluje. Od razu wiedziałaby gdzie jestem ale próbować warto ale czy to nie za wcześnie na pierwszy raz?
No to powiesz, że masz grzybicę pochwy i poszłaś, bo tak ci poradziła np. Pielęgniarka w szkole. Przeciez nie musi wiedzieć Z CZYM tam poszłaś.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 10:34   #8
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
Jesli sie nad tym zastnawiasz, to wydaje mi się, że to dla Ciebie za wcześnie. Seks to nie obowiązek wobec chłopaka, jak masz wątpliwości to jeszcze się wsztryzmaj to raz, Dwa nawet z zabezpieczeniem musisz wziąć pod uwagę ryzyko ciąży i ewentualne tego konsekwencje.
Moze zabezpieczyc sie gumka i tabsami. Ryzyko zero%
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 10:44   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Pytanko676 Pokaż wiadomość
Chciałabym właśnie pójść tylko jakby to powiedzieć mama wie o mnie wszystko i mnie bardzo kontroluje. Od razu wiedziałaby gdzie jestem ale próbować warto ale czy to nie za wcześnie na pierwszy raz?
Ty nie jestes wlasnoscia mamy, co na to ojciec?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 10:57   #10
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Popieram jedną z wiadomości poniżej aby po prostu podać mamie inny powód wizyty np. chcesz porozmawiać z ginekologiem, coś tam cię niepokoi w twojej pochwie no nie wiem cokolwiek. Jeśli twoja mama jest normalna to bez problemu powinna cię zapisać.

A jeśli chodzi o pierwszy raz to zdecydowanie u niego, na jakimś wyjeździe, byle dalej od mamy. Nie ma nic gorszego niż pierwszy stosunek z trzymająca się cały czas myślą z tyłu głowy, że mama jest obok i zaraz cię nakryje.
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:22   #11
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Pytanko676 Pokaż wiadomość
Jestem dziewica. Coprawda pozwalamy sobie na pieszczoty ale od pewnego czasu coraz częściej myśle o pierwszym razie zastanawiam się gdzie?kiedy? jak się do tego przygotować ?
To, że myślisz o zaczęciu współzycia nie oznacza, że jesteś gotowa. Ja uważam, że nie jesteś jeszcze bo gdybyś była nie zakładała bys wątku i nie martwiła się tym co matka powie. Nie jesteś jej własnością jak osoba wyżej napisała i nie masz obowiązku się spowiadać ze wszystkiego. Jak powiesz, że idziesz do gina bo np. cię strasznie swędzą miejsca intymne i masz wysypkę to każe ci pokazać? Musisz najpierw nauczyć się podejmować sama decyzje i wiedzieć co należy do twojej prywatności.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 11:31   #12
Mrimri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Pamietam jak ja wlasnie miałam 18 lat i tę samą wątpliwość. Moze nie bałam sie mamy ale miałam mnóstwo innych "problemów" które mi to utrudniały. Nie zrobiłam tego i teraz myśle ze dobrze. Pol roku pózniej zrobiłam to juz wtedy stanowczo nie miałam żadnych wątpliwości i nikt by mnie nie zatrzymał :p i wlasnie myśle ze powinnaś sie teraz wstrzymać i poczekać az bedziesz chciała w 100% i zobaczysz ze wszystkie problemy które masz teraz pójdą na bok
Mrimri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:35   #13
Smieszka28a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 49
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Na pewno nie decyduj sie na tabletki. Dla seksu raz w tyg nie warto truc organizmu. Facet tym bardziej tylko chlopak a nie narzeczony czy maz nie moze miec za prosto tak od razu. Niech sie postara i gumki i nauczy z nich korzystac. Do dobra rada na przyszlosc.
Smieszka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:46   #14
watchout
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 113
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Sama możesz iść do ginekologa odkąd skończyłaś 16. Bez wiedzy rodzica. Najpierw porozmawiaj z chłopakiem o antykoncepcji. Na pierwszy raz lepiej nie uprawiać seksu w domu jak są rodzice. Jeżeli czujesz się gotowa to fajnie seks to nie zło szkoda że mamą nie możesz porozmawiać. Jak nie chcesz iść do ginekologa to możesz użyć gumek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak chciałam pójśc do ginekologa w wieku 17 lat na nfz, to nie chcieli mnie przyjąć. Powiedzieli, że muszę być z rodzicem. Aczkolwiek to było już jakiś czas temu, może coś się zmieniło.
Pomijając antykoncepcję, do ginekologa warto iść, żeby zobaczyć, czy wszystko jest ok.
watchout jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 15:42   #15
janna88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 39
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Również uważam, że jeśli się zastanawiasz czy to nie za wcześnie, to jest za wcześnie. Radziłabym Ci poczekać, aż będziesz pewna i nie będziesz się martwić, co na to mama. Sama będziesz czuła, kiedy przyjdzie ten moment.
janna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 16:02   #16
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez janna88 Pokaż wiadomość
Również uważam, że jeśli się zastanawiasz czy to nie za wcześnie, to jest za wcześnie. Radziłabym Ci poczekać, aż będziesz pewna i nie będziesz się martwić, co na to mama. Sama będziesz czuła, kiedy przyjdzie ten moment.
A co w sytuacji gdy zastanawiałaby sie " czy to nie za długo, juz jestesmy prawie dwa lata a jeszcze nie uprawialismy seksu? "A miałaby np 20 pare lat. Kiedy ta pewnosc nadejdzie? A jak bedzie miala 25 i nie bedzie gotowa? To ma czekac czy zrobic to i miec z głowy, bo jeszcze zwiazek sie rozpadnie z braku seksu? Mozna miec 20 lat i nie byc gotowym.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 16:12   #17
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
A co w sytuacji gdy zastanawiałaby sie " czy to nie za długo, juz jestesmy prawie dwa lata a jeszcze nie uprawialismy seksu? "A miałaby np 20 pare lat. Kiedy ta pewnosc nadejdzie? A jak bedzie miala 25 i nie bedzie gotowa? To ma czekac czy zrobic to i miec z głowy, bo jeszcze zwiazek sie rozpadnie z braku seksu? Mozna miec 20 lat i nie byc gotowym.
To jak się nie jest gotowym, to się nie uprawia seksu. Nie widzę w tym problemu. Każdy niech indywidualnie ustala jak chce i jeśli w wieku 30 lat nie czuje się gotowym, to nie. Nic na siłę.

Co do Twojego problemu autorko to są też inne legalne sposoby na zdobycie tabletek antykoncepcyjnych.
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 16:32   #18
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
To jak się nie jest gotowym, to się nie uprawia seksu. Nie widzę w tym problemu. Każdy niech indywidualnie ustala jak chce i jeśli w wieku 30 lat nie czuje się gotowym, to nie. Nic na siłę.

Co do Twojego problemu autorko to są też inne legalne sposoby na zdobycie tabletek antykoncepcyjnych.
Moze i sie nie uprawia tyle że żaden facet nie bedzie w zwiazku bez seksu wiec albo to przyspiesza albo sie konczy zwiazek. Autorka moze jeszcze poczekac bo 2 lata zwiazku to nie jest duzo. Gorzej co potem?
Badania do tabsow tez tak sie załatwia?
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 16:40   #19
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Moze i sie nie uprawia tyle że żaden facet nie bedzie w zwiazku bez seksu wiec albo to przyspiesza albo sie konczy zwiazek. Autorka moze jeszcze poczekac bo 2 lata zwiazku to nie jest duzo. Gorzej co potem?
Badania do tabsow tez tak sie załatwia?
To nie jest żaden argument, żeby przyspieszać jeśli nie jest się na to gotowym. Przynajmniej dla mnie ważniejsze jest czuć się dobrze i robić wszystko w zgodzie ze sobą, od posiadania faceta. Zwłaszcza w młodym wieku, nie ten to następny.

Badań nie, przy czym wielu ginekologów też niekoniecznie każe robić badania.
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 16:42   #20
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
To nie jest żaden argument, żeby przyspieszać jeśli nie jest się na to gotowym. Przynajmniej dla mnie ważniejsze jest czuć się dobrze i robić wszystko w zgodzie ze sobą, od posiadania faceta. Zwłaszcza w młodym wieku, nie ten to następny.

Badań nie, przy czym wielu ginekologów też niekoniecznie każe robić badania.
Tabsow jeszcze nie brałam, ale słyszałam że powinno sie wymagac badan bo moze to miec rozne konsekwencje zdrowotne.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 16:47   #21
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Tabsow jeszcze nie brałam, ale słyszałam że powinno sie wymagac badan bo moze to miec rozne konsekwencje zdrowotne.
Ja jakiś czas brałam, ale mi ginekolog nie kazała badań robić żadnych, po prostu dała receptę po wywiadzie. Więcej brać nie zamierzam, więc nie wiem jak to teraz wygląda, ale podejrzewam że w wielu miejscach tak samo
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 17:30   #22
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas brałam, ale mi ginekolog nie kazała badań robić żadnych, po prostu dała receptę po wywiadzie. Więcej brać nie zamierzam, więc nie wiem jak to teraz wygląda, ale podejrzewam że w wielu miejscach tak samo
No ja wolałabym nie brac, no ale waham sie bo jednak tabsy są skuteczne. W sensie hormonalnych anty nie chcesz?
Troche mnie zmartwiłas że gin nie wymaga badan. Skad wiadomo czy ktos nie ma problemow z krążeniem itd.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2018-01-30 o 17:32
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 17:34   #23
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Pytanko676 Pokaż wiadomość
Chciałabym właśnie pójść tylko jakby to powiedzieć mama wie o mnie wszystko i mnie bardzo kontroluje. Od razu wiedziałaby gdzie jestem ale próbować warto ale czy to nie za wcześnie na pierwszy raz?
Ja się wypowiem tylko za siebie.
Jak ja miałam 18 lat to w ogóle nie czułam się gotowa. Nie wyobrażam sobie tego w tym wieku, tak samo, jak nie wyobrażałam sobie wtedy.
Fizycznie to i w wieku 12 lat byłam gotowa, ale mentalnie ani trochę.
Nie wiedziałam nawet jeszcze kto mi się tak naprawdę podoba, a co dopiero mówić o pierwszym razie.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 17:42   #24
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
No ja wolałabym nie brac, no ale waham sie bo jednak tabsy są skuteczne. W sensie hormonalnych anty nie chcesz?
Troche mnie zmartwiłas że gin nie wymaga badan. Skad wiadomo czy ktos nie ma problemow z krążeniem itd.
Zawsze można poczytać opinie i iść do takiego, który badań wymaga i pod to dobiera tabletki. . Ja mieszkając wtedy w małym miasteczku nie miałam tutaj wielkiego wyboru. Ale np. o wszelkich swoich problemach z układem krążenia bardzo dobrze wiedziałam i jestem pod stałą opieką lekarzy w tym aspekcie.

Tak, hormonalnych tabletek nie chcę. Jeśli się na coś takiego zdecyduję to będzie to spirala, żadnych tabletek.
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 18:01   #25
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
Zawsze można poczytać opinie i iść do takiego, który badań wymaga i pod to dobiera tabletki. . Ja mieszkając wtedy w małym miasteczku nie miałam tutaj wielkiego wyboru. Ale np. o wszelkich swoich problemach z układem krążenia bardzo dobrze wiedziałam i jestem pod stałą opieką lekarzy w tym aspekcie.

Tak, hormonalnych tabletek nie chcę. Jeśli się na coś takiego zdecyduję to będzie to spirala, żadnych tabletek.
Mojej znajomej spirala wrosła bo tych kilku latach i bylo bolesne wyjmowanie. Poza tym skutki uboczne to krwawienia i skurcze macicy, stany zapalne. Mnie spirala nie przekonuje i jeszcze to "ciało obce latami w ciele". Mogliby wymyslec i wprowadzic skuteczna meska antykoncepcje Niech oni sie męczą
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 18:04   #26
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
A co w sytuacji gdy zastanawiałaby sie " czy to nie za długo, juz jestesmy prawie dwa lata a jeszcze nie uprawialismy seksu? "A miałaby np 20 pare lat. Kiedy ta pewnosc nadejdzie? A jak bedzie miala 25 i nie bedzie gotowa? To ma czekac czy zrobic to i miec z głowy, bo jeszcze zwiazek sie rozpadnie z braku seksu? Mozna miec 20 lat i nie byc gotowym.
Przestań wypisywać te drydymały. To że Ty się zmusiłaś do seksu dla misia nie znaczy, że tak trzeba.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 18:31   #27
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Ja się wypowiem tylko za siebie.
Jak ja miałam 18 lat to w ogóle nie czułam się gotowa. Nie wyobrażam sobie tego w tym wieku, tak samo, jak nie wyobrażałam sobie wtedy.
Fizycznie to i w wieku 12 lat byłam gotowa, ale mentalnie ani trochę.
Nie wiedziałam nawet jeszcze kto mi się tak naprawdę podoba, a co dopiero mówić o pierwszym razie.
Miałam tak samo i jeszcze długo po 18 u uważam że to najlepsza moja decyzja ever
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 18:35   #28
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Ja miałam ponad 17 i żałuję. Żałuję, bo zrobiłam to z kompletnym debilem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 18:37   #29
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Przestań wypisywać te drydymały. To że Ty się zmusiłaś do seksu dla misia nie znaczy, że tak trzeba.
nie zmuszałam sie dla twojej wiadomosci.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 20:23   #30
Pytanko676
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę o pomoc bo innych o to prosić nie moge

To nie tak ze zadając te pytanie czuje się niegotowa. Jestem trochę niepewna ale chyba każdy tak mial w końcu to pierwszy raz. Chciałam poprostu wiedziec czy wiek ma jakiekolwiek znaczenie ze nw jestem głupia ze już o tym myśle i powinnam wybić to sobie z głowy. Myślałam o tym żeby zrobić sobie taki prezent urodzinowy to tez nie jest tak ze mi się spieszy spokojnie poczekam na odpowiedni moment. Poprostu chciałam rad bo od własnej mamy ich nie otrzymam co mnie smuci ze nie mogę z nią o tym spokojnie porozmawiać. No ale cóż to choroba od małego zmagałam się z nią pomagając mamie. A z ojcem nie mam kontaktu, rodzice są po rozwodzie
Pytanko676 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-31 12:32:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.