Czy ja przesadzam? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-20, 20:41   #31
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Lepiej się zastanów czy jakbyś była zdradzona to czy sprawiałabyś wrażenie osoby pożyczającej śrubokręt. Serio zamiast rozkminiania zachowania laski jaka z niej rzekomo nielogiczna osoba przyjmij do wiadomości że twój książę przy zerwaniu nie odciął się. Może kłamał i wcale nie było żadnej zdrady, może była ale i tak coś do niej czuje a ty jesteś zapchajdziurą, może on też ją zdradzał a ona nie wie więc jest łagodniejszy w tej kwestii, może to może tamto.
Nie warto randkować i kręcić z typami których trzeba "wychowywać" i "uświadamiać" bo nie wiedzą że porównywanie do byłych jest słabe. Na co ci koleś któremu musisz mówić że jest zbyt wredny - nawet pohamuje się x czasu ale przecież to wróci i nadal będzie miał z tobą niekompatybilny charakter na dłuższą metę.
Dokładnie.

Autorko, ale po co Ty się w ogóle zastanawiasz nad postępowaniem obcej baby, ex dziewczyny mało w sumie znanego Ci faceta. Niech sobie robią co chcą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 21:32   #32
ihni1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 66
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Autorko, ale po co Ty się w ogóle zastanawiasz nad postępowaniem obcej baby, ex dziewczyny mało w sumie znanego Ci faceta. Niech sobie robią co chcą.
To mnie obchodzi, że z nim jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Lepiej się zastanów czy jakbyś była zdradzona to czy sprawiałabyś wrażenie osoby pożyczającej śrubokręt. Serio zamiast rozkminiania zachowania laski jaka z niej rzekomo nielogiczna osoba przyjmij do wiadomości że twój książę przy zerwaniu nie odciął się. Może kłamał i wcale nie było żadnej zdrady, może była ale i tak coś do niej czuje a ty jesteś zapchajdziurą, może on też ją zdradzał a ona nie wie więc jest łagodniejszy w tej kwestii, może to może tamto.
Nie warto randkować i kręcić z typami których trzeba "wychowywać" i "uświadamiać" bo nie wiedzą że porównywanie do byłych jest słabe. Na co ci koleś któremu musisz mówić że jest zbyt wredny - nawet pohamuje się x czasu ale przecież to wróci i nadal będzie miał z tobą niekompatybilny charakter na dłuższą metę.
Bo on sam powiedział, że początkowo liczył, że będą razem, dlatego się z nią spotkał parę razy, ostatni raz w lutym, zerwali na koniec pazdziernika 2019, my się znamy od lipca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

On mówi, że to nie jest porównanie do kogoś, że ktoś coś robił lepiej tylko przedstawianie różnych sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ihni1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 21:52   #33
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy ja przesadzam?

Bla bla on mówi to, tamto, siamto. patrz na czyny z JEGO strony, nie ze strony ex. Patrz na to jak TY się CZUJESZ a nie wmawiaj sobie że to nic takiego bo on ma jakiś "słuszny" powód by coś mówić, robić, uważać.

No bo nawet jak napiszesz mu super usprawiedliwienie i już cię udobrucha tym makaronem na uszy, ostatecznie stwierdzisz że przesadzasz a wizaż potwierdzi "obiektywnie" że histeryzujesz i nie ma czym się martwić -> co dalej? Będziesz się czuła ok przez cały czas? Powiesz sobie: moje uczucia są nie prawdziwe, on jest w porządku i te nieprzyjemne emocje, niepewność co do niego magicznie zniknie? Czy szambo wybije ponownie z inną rzeczą i znowu rozpocznie się karuzela myśli czy przesadzasz czy "dajesz się robić".
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 21:56   #34
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
To mnie obchodzi, że z nim jestem
Acha, czyli jednak z nim jesteś. Życzę powodzenia.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Bla bla on mówi to, tamto, siamto. patrz na czyny z JEGO strony, nie ze strony ex. Patrz na to jak TY się CZUJESZ a nie wmawiaj sobie że to nic takiego bo on ma jakiś "słuszny" powód by coś mówić, robić, uważać.

No bo nawet jak napiszesz mu super usprawiedliwienie i już cię udobrucha tym makaronem na uszy, ostatecznie stwierdzisz że przesadzasz a wizaż potwierdzi "obiektywnie" że histeryzujesz i nie ma czym się martwić -> co dalej? Będziesz się czuła ok przez cały czas? Powiesz sobie: moje uczucia są nie prawdziwe, on jest w porządku i te nieprzyjemne emocje, niepewność co do niego magicznie zniknie? Czy szambo wybije ponownie z inną rzeczą i znowu rozpocznie się karuzela myśli czy przesadzasz czy "dajesz się robić".
Na darmo się tu produkować. Autorka z nim jest i chce po prostu usłyszeć, że koleś jest spoczko, ale pogubiony przez złą ex. Obudzi się za jakiś czas nie wiedząc nawet już jak się nazywa, bo koleś jej wmówi, że czarne to tylko jasny odcień szarości. Na desperację nic się nie poradzi. Po d... trzeba dostać samemu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 22:02   #35
MmeMechante
Raczkowanie
 
Avatar MmeMechante
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 65
Dot.: Czy ja przesadzam?

Koleś jest zwyczajnie wredny i coś kombinuje, a Ty go usprawiedliwiasz. Po co w takim razie pytasz Wizaż o opinię? Już podjęłaś decyzję skoro piszesz, że nadal z nim jesteś. Tylko nie zdziw się jak była znowu magicznie się pojawi albo zaczniesz słyszeć znajome teksty, które podobno są takie denerwujące.
MmeMechante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 22:06   #36
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez MmeMechante Pokaż wiadomość
Koleś jest zwyczajnie wredny i coś kombinuje, a Ty go usprawiedliwiasz. Po co w takim razie pytasz Wizaż o opinię? Już podjęłaś decyzję skoro piszesz, że nadal z nim jesteś. Tylko nie zdziw się jak była znowu magicznie się pojawi albo zaczniesz słyszeć znajome teksty, które podobno są takie denerwujące.
Ależ on tylko omawia rzeczywistość. Wiesz, taki filozof i felietonista w jednym.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 21:45   #37
ihni1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 66
Częstotliwość spotkań

Od prawie roku jestem z facetem. Aktualnie spotykamy się we wtorki, czwartki a potem w weekend. On od jakiegoś czasu zaczął mówić, że ma dla siebie mało czasu, nie może grać w gry. Nie wiem co myśleć wg mnie to taka częstotliwość jest ok, zresztą jak się spottkaliśmy kiedyś mniej, to sam zaproponował żeby więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ihni1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 04:14   #38
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 443
Dot.: Częstotliwość spotkań

Wszystko jest do ustalenia. Priorytety. Czy coś wydarzyło się w waszym związku i on tak nagle oznajmil, że ma mało czasu na gry?

Może widujecie się faktycznie za często i wg niego już wieje nuda i nie ma o czym gadać? Albo może po prostu zaliczył już i uznał, że nie warto tak bardzo zabiegać?
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 06:45   #39
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Częstotliwość spotkań

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
Od prawie roku jestem z facetem. Aktualnie spotykamy się we wtorki, czwartki a potem w weekend. On od jakiegoś czasu zaczął mówić, że ma dla siebie mało czasu, nie może grać w gry. Nie wiem co myśleć wg mnie to taka częstotliwość jest ok, zresztą jak się spottkaliśmy kiedyś mniej, to sam zaproponował żeby więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie jest bardzo młody? ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:52   #40
ihni1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 66
Dot.: Częstotliwość spotkań

37 lat. Generalnie przegadaliśmy temat i będziemy się mniej widywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ihni1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 10:15   #41
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Częstotliwość spotkań

37 lat i facet aż tak lubi grać w gry? A po roku związku zamiast myśleć o wspólnym zamieszkaniu to stwierdza, że widywanie się 3 razy w tygodniu to dla niego za często? No raczej nie widzę w tym jakiejś przyszłości. Albo wątek troll albo najwyższa pora sobie takiego faceta odpuścic, bo to donikąd nie prowadzi
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 10:38   #42
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Częstotliwość spotkań

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
37 lat. Generalnie przegadaliśmy temat i będziemy się mniej widywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I Tobie to odpowiada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 11:00   #43
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Częstotliwość spotkań

Kurde ja ze swoim eksem tak się spotykałam ale jemu było ciągle i ciągle mało. 4 spotkania tygodniowo? On po niecałych 9 miesiącach chciał zamieszkać razem.
Serio aż tak brakuje mu czasu na siebie i gry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 13:31   #44
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Częstotliwość spotkań

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Kurde ja ze swoim eksem tak się spotykałam ale jemu było ciągle i ciągle mało. 4 spotkania tygodniowo? On po niecałych 9 miesiącach chciał zamieszkać razem.
Serio aż tak brakuje mu czasu na siebie i gry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ludzie mają różne temperamenty. Najważniejsze że doszło do porozumienia. Jak to mówią I wilk syty i owca cała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 15:15   #45
ihni1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 66
Dot.: Częstotliwość spotkań

On od dawna chce zamieszkac razem, dla mnie bylo zbyt wcześnie, planujemy ze się wprowadzi do mnie w sierpniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez black_elderflower Pokaż wiadomość
I Tobie to odpowiada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Początkowo nie, ale gdy się nie widzieliśmy miałam więcej czasu na swoje rzeczy. My się widywalismy ze przychodził we wtorek po pracy i w środę rano wychodzil, potem w czwartek po pracy i w piątek rano wychodził, w piątek po pracy i on wracał do siebie w poniedziałek rano. W weekend bylismy trochę u niego, u mnie, gdzieś na mieście czy jakieś spotkanie ze znajomymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ihni1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 17:13   #46
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Częstotliwość spotkań

To ten sam gość od wrednych tekstów? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278570
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 17:31   #47
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Częstotliwość spotkań

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
37 lat. Generalnie przegadaliśmy temat i będziemy się mniej widywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słabo, a raz w tygodniu to by dla niego było optymalnie czy też za często?
Podejrzewam troll wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 17:54   #48
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Częstotliwość spotkań

No dla mnie to by była optymalna częstotliwość, ewentualnie zastanawiałabym się już nad wspólnym zamieszkaniem po roku związku. Jeśli dla Ciebie to za mało spotkań/idealnie a zgadzasz się na mniejszą częstotliwość tylko dlatego że chłopak tak chce, podczas gdy Ty będziesz z tego niezadowolona to trochę słabo.
Może tą propozycją rzadszych spotkań chłopak chce wymusić na Tobie poniekąd zamieszkanie z nim, skoro chciał razem zamieszkać? W sumie jest pewna różnica między spotykaniem się kilka razy w tygodniu a mieszkaniem razem, bo jednak jak się z kimś umawia na spotkanie to w tym czasie raczej poświęca się mu 100 procent czasu, a jednak mieszkając razem można sobie grać czy realizować inne hobby a jednocześnie ta druga osoba jest obok. Więc paradoksalnie może się okazać, że jak zamieszkacie ze sobą będziecie spędzać razem mniej czasu niż spotykając się parę razy w tygodniu, bo mimo że cały czas będziecie w jednym mieszkaniu, to jednak będziecie razem a osobno, każde zajęte sobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”

Edytowane przez Antoiineette
Czas edycji: 2021-05-26 o 18:01
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 04:16   #49
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Częstotliwość spotkań

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
No dla mnie to by była optymalna częstotliwość, ewentualnie zastanawiałabym się już nad wspólnym zamieszkaniem po roku związku. Jeśli dla Ciebie to za mało spotkań/idealnie a zgadzasz się na mniejszą częstotliwość tylko dlatego że chłopak tak chce, podczas gdy Ty będziesz z tego niezadowolona to trochę słabo.
Może tą propozycją rzadszych spotkań chłopak chce wymusić na Tobie poniekąd zamieszkanie z nim, skoro chciał razem zamieszkać? W sumie jest pewna różnica między spotykaniem się kilka razy w tygodniu a mieszkaniem razem, bo jednak jak się z kimś umawia na spotkanie to w tym czasie raczej poświęca się mu 100 procent czasu, a jednak mieszkając razem można sobie grać czy realizować inne hobby a jednocześnie ta druga osoba jest obok. Więc paradoksalnie może się okazać, że jak zamieszkacie ze sobą będziecie spędzać razem mniej czasu niż spotykając się parę razy w tygodniu, bo mimo że cały czas będziecie w jednym mieszkaniu, to jednak będziecie razem a osobno, każde zajęte sobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że to dobry pomysł z tym harmonogramem. Wiele par narzeka na brak zainteresowania i po jakimś czasie związki się rozpadają. Tutaj wiadomo w jakie dni dochodzi do zbliżeń i można czuć się jakoś bezpieczniej w związku. Poza tym drogie panie. Umówmy się. Każda z Was chce aby jej mężczyzna miał jakąś pasję w życiu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-27, 07:00   #50
ihni1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 66
Dot.: Częstotliwość spotkań

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Słabo, a raz w tygodniu to by dla niego było optymalnie czy też za często?
Podejrzewam troll wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzilo mu żeby czasem się nie spotkac w piątkowy wieczór żeby mógł pograć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ihni1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 08:00   #51
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Częstotliwość spotkań

Cytat:
Napisane przez OkiemMezczyzny Pokaż wiadomość
Myślę że to dobry pomysł z tym harmonogramem. Wiele par narzeka na brak zainteresowania i po jakimś czasie związki się rozpadają. Tutaj wiadomo w jakie dni dochodzi do zbliżeń i można czuć się jakoś bezpieczniej w związku. Poza tym drogie panie. Umówmy się. Każda z Was chce aby jej mężczyzna miał jakąś pasję w życiu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro już mówisz ogólnie o większości kobiet, to uogólniając dalej - raczej większość kobiet nie chciałaby, aby tą pasją faceta było granie w gry akurat ;-)

W każdym razie, nie rozumiem sensu wywalenia jednego dnia spotkań w tygodniu na granie. Można przecież pograć razem :-D nawet każde w swoja grę, jak nie ma zainteresowania jedną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 14:40   #52
helloemmi
Raczkowanie
 
Avatar helloemmi
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 82
Dot.: Częstotliwość spotkań

Wydaje mi się, ze większość z ludzi chce mieć czas dla siebie. Jeżeli facet chce grać w gry to niech gra, ale niech mi też nie robi problemu jak ja np. chce iść sobie do jakiejś galerii sztuki pooglądać wystawę nie wiem... zdjęć Przyborka.
helloemmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 15:36   #53
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Częstotliwość spotkań

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88729923]Skoro już mówisz ogólnie o większości kobiet, to uogólniając dalej - raczej większość kobiet nie chciałaby, aby tą pasją faceta było granie w gry akurat ;-)

W każdym razie, nie rozumiem sensu wywalenia jednego dnia spotkań w tygodniu na granie. Można przecież pograć razem :-D nawet każde w swoja grę, jak nie ma zainteresowania jedną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Pasja jak każda inna. Odnoszę wrażenie że kobiety lubią pasję mężczyzn wtedy gdy jest z tego jakas kasa. W innym przypadku są to jego fanaberie, zachcianki a z czasem to i kryzys wieku średniego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 17:36   #54
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Częstotliwość spotkań

Cytat:
Napisane przez OkiemMezczyzny Pokaż wiadomość
Pasja jak każda inna. Odnoszę wrażenie że kobiety lubią pasję mężczyzn wtedy gdy jest z tego jakas kasa. W innym przypadku są to jego fanaberie, zachcianki a z czasem to i kryzys wieku średniego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylisz się. Pasja to pasja a nie praca. Ale sorry, granie? Ja też lubię sobie pograć, ale słabo byłoby mi nazywać to pasją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 19:46   #55
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Częstotliwość spotkań

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88731163]Mylisz się. Pasja to pasja a nie praca. Ale sorry, granie? Ja też lubię sobie pograć, ale słabo byłoby mi nazywać to pasją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie mylę się. Po prostu mam inne zdanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 22:18   #56
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Częstotliwość spotkań

Dla mnie też granie w gry to nie jest pasja, tak samo jak nie jest pasją oglądanie TV albo siedzenie na kanapie z piwem Do tego takie granie nieraz bardzo uzależnienia.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 23:20   #57
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Częstotliwość spotkań

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Dla mnie też granie w gry to nie jest pasja, tak samo jak nie jest pasją oglądanie TV albo siedzenie na kanapie z piwem Do tego takie granie nieraz bardzo uzależnienia.
Zatem poproszę o listę akceptowalnych pasji dla faceta w związku. Może podsunięcie i mi jakiś pomysł. Może być nieakceptowalnych. Rozumiem, że tu piwo, TV, games. (na marginesie są zawodowi gracze i turnieje oglądane przez tysiące ludzi pasjonatów-podpowiadam też że jest z tego niezła kasa dla graczy, sponsorowanych przez wydawców gier)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-28, 03:58   #58
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Częstotliwość spotkań

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 02:39
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-28, 06:30   #59
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Częstotliwość spotkań

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88731698]Treść usunięta[/QUOTE]Rozwiń proszę wątek o tym, że alkohol nie uzależnia. Zaciekawiłaś mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-28, 07:56   #60
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Częstotliwość spotkań

Cytat:
Napisane przez OkiemMezczyzny Pokaż wiadomość
Zatem poproszę o listę akceptowalnych pasji dla faceta w związku. Może podsunięcie i mi jakiś pomysł. Może być nieakceptowalnych. Rozumiem, że tu piwo, TV, games. (na marginesie są zawodowi gracze i turnieje oglądane przez tysiące ludzi pasjonatów-podpowiadam też że jest z tego niezła kasa dla graczy, sponsorowanych przez wydawców gier)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko wiesz, niepotrzebnie podkreślasz, że to ma być DLA FACETA. Nie chodzi tu o płeć. Bez różnicy czy grałaby kobieta czy facet, nie uważam grania czy wlasnie oglądania TV za pasję. Raczej za rozrywkę.

Jednak dla mnie pasja to już dość dużo znaczące słowo i oznacza po prostu większe zainteresowanie, wiedzę, umiejętności i przede wszystkim zaangażowanie w jakaś dziedzinę.

Wiesz, są ludzie którzy oglądają TV bo tak, włączony jest telewizor, oni leżą na tej kanapie, odpoczywają po pracy, oglądają co leci. Czy to jeat pasja? Czy to jest pasja tylko dlatego, bo dużo tego robia? Hmm no wedlug mnie nie. Ale jeśli ktoś np. lubi oglądać teleturnieje, potem sobie dużo czyta o ciekawostkach świata, rozwiązuje krzyżówki, pogłębia wiedzę, tak to już przypomina pasję, zainteresowanie.

Tak samo granie. To o czym piszesz to jest inny poziom. Jeśli ktoś jest tak zaangażowany w granie, że startuje w e-sporcie, ma sukcesy na tym polu, prowadzi jakiś np kanał na youtobie o grach (nawet amatorsko, nie chodzi o hajs), to tak już bym powiedziała, że to jest pasja. Ale jak facet wieczorem sobie na kompie popyka zamiast spotkać się z dziewczyną, bo chce odpocząć, to w życiu bym nie powiedziala, że to pasja, tylko rozrywka. Nie każda rozrywka musi być pasja. I tak jak mówiłam, to nie kwestia podziału płci i akceptowalnych lub nie pasji. Lubię sobie pograć jako kobieta, ale to dla mnie rozrywka a nie pasja... Jak wyskoczę sobie na gokarty raz na jakiś czas to rozrywka a nie pasja. Nie nadawajmy "pasji" znaczenia rynsztokowego, bo wtedy nic nie będzie znaczyć.

I nie wiem czy masz jakieś negatywne doświadczenia z kobietami, czy co, bo ciągle powtarzasz, że kobieta to tylko oczekuje gwiazdki z nieba, super pasji i hajsu od faceta. Mimo że podkreślam: to o czym piszę tyczy się tak samo mężczyzn i kobiet. Nie ukrywajmy, zawsze fajniej jest spotkać się czy porozmawiać z ciekawymi ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia, mają jakieś zainteresowania, niż tylko leżą przed TV albo grają ale nic więcej o tym nie potrafią ciekawego powiedzieć. Ale tak samo można powiedzieć to o kobiecie i o mężczyźnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2021-05-28 o 08:04
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-28 16:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.