Mam talent - część II - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-07, 07:57   #1501
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mam talent - część II

Najsłabszy odcinek IMO. Nudy nudy nudy...

Lisiecki i owszem pięknie zaśpiewał, niezaprzeczalnie to perełka, tylko ja nie widzę jego kariery w ogóle, skoro nawet nie potrafi wydusić z siebie ani słowa. Pożrą go żywcem!!!

A ten mały Paprocki wydaje mi się taki zniewieściały, taki stary maleńki no i przez to sztuczny Dobrze, że nie przeszedł dalej, fajnie, że wyróżnia się na tle anglojęzycznych śpiewaków ale na dłuższą metę zanudziłby na śmierć.

Natomiast Mega Dance - wszystko OK, fajnie, choć nie jest to mój typ wrażliwości na sztukę. Dobrze że przeszli bo oni naprawdę mają jakiś cel, są świadomi tego i zdeterminowani aby ten cel osiągnąć

Na temat reszty uczestników ciężko mi cokolwiek napisać, ot takie to nijakie wszystko. A ta Mocha to żenada (nie wiem czy nazwa zespołu jest celowa, czy zapomniały jak pisze się tą nazwę prawidłowo), jedna przekrzykiwała drugą, w ogóle wg mnie nie trafiały w tonację tej piosenki, przez co strasznie drażniło me wrażliwe uszka a ten pseudo angielki akcent to już masakra...Wg mnie zabiło je to, że biorą się za takie trudne, do tego komercyjne kawałki, zawsze będą porównywane z oryginałem (tym bardziej, jeśli nie sięgają mu do pięt). Dla mnie to takie trio, które może śpiewać jedynie na weselach takie "ładne i modne" piosenki

No a na drugi tydzień Kamil Bednarek i Kamila Mrozik, zapowiada się fajnie Ciekawe, co pokaże Leyla. Kto ma być jeszcze? Bom zapomniała
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 08:50   #1502
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Mam talent - część II

Mi się podobali Ci 2 kolesie ze Szkoły Wushu -ale mam do takich rzeczy słabość więc nie jest to obiektywna ocena.

No i ten Amerykanin mi się podobał, rozbawił mnie bardzo
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 08:56   #1503
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co ma właściwie do rzeczy fakt w jakim języku się śpiewa.
Tego małego nie znoszę, ale fakt, akcent ma dobry.
Mi się wydaje, że każdy człowiek zaczynając naukę języka obcego w tak młodym wieku potrafiłby tak opanować akcent.
Bo nie wiadomo od ilu lat ten dzieciak się uczy francuskiego. Może ledwo poznał polski alfabet, a rodzice już go zapisali na lekcje francuskiego

Ogólnie, patrząc na tego małego, mam wrażenie, że to takie wykreowane przez bogatych, nazbyt ambitnych rodziców genialne dziecko , któremu od kołyski rodzice kładli do głowy mądre słowa, uczyli języków, zapisywali na różnorakie zajęcia dodatkowe. Teraz jeszcze ten balet...
Tylko nie wiem czy w tym wszystkim jest jakaś inicjatywa tego chłopca, czy może on sam robi tylko i wyłącznie to, co każą rodzice (pewnie tak, w końcu to tylko dziecko).
Talent oczywiście ma, tylko kto wie, jak kiedyś sam nim pokieruje.
Lisiecki może nie mówi tak ładnie i barwnie, jak Paprocki, ale jest sporo starszy i jego sztuka będzie raczej bardziej dojrzała. I założę się, że bedzie śpiewać to, co sam zechce, nie to, co będzie się podobało rodzicom. Bo nie wiem, czy w przypadku małego to śpiewanie nie jest póki co sztuką dla sztuki...

Edytowane przez lalalabamba
Czas edycji: 2010-11-07 o 08:59
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 09:08   #1504
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Mam talent - część II

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;23094174]
btw WSZECHSTRONNY tancerz niech idzie do ycd a tu się pokazuje KONKRETNY talent[/QUOTE]

omg, co za głupia uwaga
to wszechstronny tancerz nie ma konkretnego talentu? :P



wlasnie w dzien dobry tvn jest wywiad z wczorajszymi finalistami, no i niestety, Lisiecki nie potrafi sie wypowiedziec, albo zżera go trema, albo po prostu jest takim typem człowieka, który nie gada żeby gadać, tylko odzywa sie jak ma naprawde cos sensownego do powiedzenia, no a takich ludzi w show biznesie nie widze...


a mnie z kolei wczoraj cholernie denerwowalo (zawsze mnie to denerwuje) gdy podczas wystepów uczestników pokazują jury, no sorry nie obchodzi mnie jak gośka się śmieje, agnieszka robi miny, a kuba świruje, najbardziej przeszkadzalo mi to podczas wystepu tego amerykanina, normalnie szlag mnie trafial bo ciagle gubilam wątek, i np widze ze Gośka się smieje, a ja nawet nie jestem w stanie zobaczyc z czego, bo w tym momencie pokazuja tylko i wyłącznie jej twarz ;/

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że każdy człowiek zaczynając naukę języka obcego w tak młodym wieku potrafiłby tak opanować akcent.
Bo nie wiadomo od ilu lat ten dzieciak się uczy francuskiego. Może ledwo poznał polski alfabet, a rodzice już go zapisali na lekcje francuskiego

Ogólnie, patrząc na tego małego, mam wrażenie, że to takie wykreowane przez bogatych, nazbyt ambitnych rodziców genialne dziecko , któremu od kołyski rodzice kładli do głowy mądre słowa, uczyli języków, zapisywali na różnorakie zajęcia dodatkowe. Teraz jeszcze ten balet...

Tylko nie wiem czy w tym wszystkim jest jakaś inicjatywa tego chłopca, czy może on sam robi tylko i wyłącznie to, co każą rodzice (pewnie tak, w końcu to tylko dziecko).
Talent oczywiście ma, tylko kto wie, jak kiedyś sam nim pokieruje.
Lisiecki może nie mówi tak ładnie i barwnie, jak Paprocki, ale jest sporo starszy i jego sztuka będzie raczej bardziej dojrzała. I założę się, że bedzie śpiewać to, co sam zechce, nie to, co będzie się podobało rodzicom. Bo nie wiem, czy w przypadku małego to śpiewanie nie jest póki co sztuką dla sztuki...
mam dokladnie takie samo zdanie, ok chłopiec uroczy, ale jak go zobaczyłam w tym balecie to sie złapałam za głowę, nie mam nic do baletu, ale myślę że połączenie baletu, języka francuskiego w tak młodym wieku, pianino, ekstra ciuszki - to wszystko razem zalatuje troche snobizmem. No i owszem, słodko śpiewa, dobry akcent ale na dłuższą metę śpiewając tylko piosenki i Paryżu zanudziłby mnie na śmierć
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 09:19   #1505
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
omg, co za głupia uwaga
to wszechstronny tancerz nie ma konkretnego talentu?
chodzi mi o to ze poprzednia wypowiedź piła do tego ze magda Welc powinna umieć śpiewać i ballady i pop i hh to wtedy by miała talent bo teraz to go nie ma :|

wszechstronny tancerz może isc do ycd
a ten co tańczy tylko balet to już się tam raczej nie dostanie
co nie znaczy ze nie ma talentu tańcząc balet a wg poprzedniej wypowiedzi wynikałoby ze jak tańczy tylko balet to nie ma talentu :|


wywiad z lisieckim w dd porażka

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2010-11-07 o 09:22
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 09:20   #1506
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mi się podobali Ci 2 kolesie ze Szkoły Wushu -ale mam do takich rzeczy słabość więc nie jest to obiektywna ocena.

No i ten Amerykanin mi się podobał, rozbawił mnie bardzo
Ja nie mam słabości do takich rzeczy, ale chłopaki dali czadu i powinni przejść moim zdaniem. A Amerykanin był rewelacyjny, śmiałam się cały czas, żałuję bardzo, że nie przeszedł;/

Za tydzień Kamil Bednarek aaaa! Uwielbiam tego faceta. Głos nieziemski, a do tego śliczna buzia i uśmiech, że ohhhh! Generalnie uważam, że za dużo śpiewających jest w finale, ale.. Kamilowi się należy i po raz pierwszy w historii tych wszystkich programów wyślę na kogoś smsa. Hmm, moja wypowiedź o Kamilu brzmi jakby była napisana przez rozwrzeszczaną 15letnią fankę, ale ja stara baba jestem, tylko Kamil robi na mnie takie wrażenie, że wymiękam
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 09:31   #1507
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że każdy człowiek zaczynając naukę języka obcego w tak młodym wieku potrafiłby tak opanować akcent.
Bo nie wiadomo od ilu lat ten dzieciak się uczy francuskiego. Może ledwo poznał polski alfabet, a rodzice już go zapisali na lekcje francuskiego
Ee tam. Mnie nie chodzi o to, że ma dobry akcent, tylko o to, że nie mam się do czego przyczepić. Niektórzy po prostu, niezależnie od wieku potrafią złapać taki akcent, a niektórzy nie i tyle. Mnie to nie rusza, bo ja jestem z tych, którzy francuski znają lepiej niż angielski i pewnie dlatego nie mam żadnej litości dla tego irytującego dzieciaka.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 09:50   #1508
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Mam talent - część II

A mnie się chłopczyk śpiewający po francusku bardzo spodobał. Miałam o nim takie samo zdanie jak Wy po eliminacjach - śpiewa klasyki po francusku i jest dzieckiem, więc dlatego go biorą do półfinału, żeby wszystkie babcie słały smsy. Zmieniłam zdanie po wstępie, gdzie się wypowiadał, że lubi muzykę, francuski, balet. Nie czułam jakoś w jego wypowiedzi, żeby ktokolwiek go do czegokolwiek zmuszał. Gdyby nie fakt, że w finale jest już 5 muzyków, to byłabym za nim, a nie za top dance.

Lisiecki jest zwykle super, mniejsza z tym, że nie potrafi się swobodnie wypowiadać przed kamerą. Dla mnie ważne jest, że potrafi tak nieziemsko grać/śpiewać/interpretować piosenki. Gdyby był pewny siebie przed kamerą, to pewnie byłyby głosy, że przeszedł zrobić karierę do szołbiznesu ble ble ble.

Szkoda, że panowie z wushu nie przeszli.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Za tydzień Kamil Bednarek aaaa! Uwielbiam tego faceta. Głos nieziemski, a do tego śliczna buzia i uśmiech, że ohhhh! Generalnie uważam, że za dużo śpiewających jest w finale, ale.. Kamilowi się należy i po raz pierwszy w historii tych wszystkich programów wyślę na kogoś smsa. Hmm, moja wypowiedź o Kamilu brzmi jakby była napisana przez rozwrzeszczaną 15letnią fankę, ale ja stara baba jestem, tylko Kamil robi na mnie takie wrażenie, że wymiękam
Mam podobne zdanie. Śpiewających jest przesyt, Lisiecki, MeMyself&I i chłopak ze StarGuardMuffin zdecydowanie by wystarczyli.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

Edytowane przez kas!a
Czas edycji: 2010-11-07 o 09:51
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 10:09   #1509
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
A mnie się chłopczyk śpiewający po francusku bardzo spodobał. Miałam o nim takie samo zdanie jak Wy po eliminacjach - śpiewa klasyki po francusku i jest dzieckiem, więc dlatego go biorą do półfinału, żeby wszystkie babcie słały smsy. Zmieniłam zdanie po wstępie, gdzie się wypowiadał, że lubi muzykę, francuski, balet. Nie czułam jakoś w jego wypowiedzi, żeby ktokolwiek go do czegokolwiek zmuszał. Gdyby nie fakt, że w finale jest już 5 muzyków, to byłabym za nim, a nie za top dance.

Lisiecki jest zwykle super, mniejsza z tym, że nie potrafi się swobodnie wypowiadać przed kamerą. Dla mnie ważne jest, że potrafi tak nieziemsko grać/śpiewać/interpretować piosenki. Gdyby był pewny siebie przed kamerą, to pewnie byłyby głosy, że przeszedł zrobić karierę do szołbiznesu ble ble ble.

Szkoda, że panowie z wushu nie przeszli.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------


Mam podobne zdanie. Śpiewających jest przesyt, Lisiecki, MeMyself&I i chłopak ze StarGuardMuffin zdecydowanie by wystarczyli.
Mnie tez sie Pawełek bardzo spodobał i uważam,że nikt go do niczego nie zmusza
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 10:11   #1510
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że każdy człowiek zaczynając naukę języka obcego w tak młodym wieku potrafiłby tak opanować akcent.
Bo nie wiadomo od ilu lat ten dzieciak się uczy francuskiego. Może ledwo poznał polski alfabet, a rodzice już go zapisali na lekcje francuskiego

Ogólnie, patrząc na tego małego, mam wrażenie, że to takie wykreowane przez bogatych, nazbyt ambitnych rodziców genialne dziecko , któremu od kołyski rodzice kładli do głowy mądre słowa, uczyli języków, zapisywali na różnorakie zajęcia dodatkowe. Teraz jeszcze ten balet...
Tylko nie wiem czy w tym wszystkim jest jakaś inicjatywa tego chłopca, czy może on sam robi tylko i wyłącznie to, co każą rodzice (pewnie tak, w końcu to tylko dziecko).
Talent oczywiście ma, tylko kto wie, jak kiedyś sam nim pokieruje.
Lisiecki może nie mówi tak ładnie i barwnie, jak Paprocki, ale jest sporo starszy i jego sztuka będzie raczej bardziej dojrzała. I założę się, że bedzie śpiewać to, co sam zechce, nie to, co będzie się podobało rodzicom. Bo nie wiem, czy w przypadku małego to śpiewanie nie jest póki co sztuką dla sztuki...
mam takie samo zdanie. Już wolę tego chłopczyka, który będzie tańczył w następnym odcinku. Przynajmniej taki swojski, normalny
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:36   #1511
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Mam talent - część II

W sumie ta dwójka co przeszła podoba mi się , Lisiecki bezapelacyjnie świetny ,. chociaż tancerzy bym wymieniła na te iskierki , one mi się podobały ;d
Co do nast.odcinka na pewno przejdzie Jędrek i ten Chłopak co Reggae śpiewa
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 12:07   #1512
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
Mnie tez sie Pawełek bardzo spodobał i uważam,że nikt go do niczego nie zmusza
Nie chodzi o to, że ktoś go do czegoś zmusza, a o to, że być może on już został tak wychowany, od najmłodszych lat ktoś mu wpoił jaki ma być, co ma umieć i on to robi.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 12:43   #1513
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, że ktoś go do czegoś zmusza, a o to, że być może on już został tak wychowany, od najmłodszych lat ktoś mu wpoił jaki ma być, co ma umieć i on to robi.
przepraszam a to źle?
to oznacza ze nie ma talentu?
lepiej jakby rodzice się nie interesowali własnym dzieckiem i żeby ono siedziało pod blokiem i paliło papierosy..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 12:46   #1514
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Mam talent - część II

pewnie miał awanturę w domu, że nie przeszedł i koło nosa przeleciało 300 tysiaków czy ile oni tam dostają


wg mnie powinny być limity wiekowe, tak jak w YCD.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 12:49   #1515
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
pewnie miał awanturę w domu, że nie przeszedł i koło nosa przeleciało 300 tysiaków czy ile oni tam dostają

Żenada :|
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 12:54   #1516
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Mam talent - część II

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;23100376]Żenada :|[/QUOTE]
to twoje zdanie. Ja i tak nadal uważam, że powinien być limit minimum 15/16 lat.
ale fakt, ''od przedszkola do Opola''' już zlikwidowane... przykre.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-11-07 o 12:55
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:23   #1517
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Mam talent - część II

co do wczorajszego odcinka:
Iskierka zupełnie mnie nie porwały na castingu wczoraj było poprawnie pod względem technicznym po za tym nic szczególnego
Jim Williams zdziwiłam się że go przepuścili do półfinału , dla mnie jego występ nie był porywający ani tym bardziej śmieszny
paweł paprocki jestem na tak dużo lepiej niż na castingu wolałabym go niż lisieckiego taki słodki , ładnie się prezentował , jego występ był bardzo dobrze przygotowany pasowała do niego ta "dojrzałość"a zarazem taki dzieciaczek
Krakowska Szkoła Wushu występ na miano półfianłu , jednak obawiam się że w finale mogliby sie znudzić
Lisiecki zupełnie mnie ten repertuar nie porwał , głos ma dośc dobry ale ta piosenka tak smętna (ściszyłam głośność jak śpiewał) ten występ był taki"ciężki" i nudny , jakos nie umiałam się skupić , żenujące kiedy się wypowiadał denerwuje mnie to , nie rozumiem zachwytów nad jego wokalem
Ania i Jacek świetnie , bardzo dobrze że dostali sie do finału , myślę że wczoraj bardziej pokazali techniczna stronę , bo pófinał to nie takie hihi tutaj trzeba podnieść poprzeczkę i pokazać wszytkie umiejętności i walory talentu
Mocha casting ok ale wczoraj w środku wystepu nieco rozjechała im się piosenka pod koniec głosy się już synchronizowały myslę że ta blondynka nieco popsuła występ najbardziej fałszując a ta w środku chciała pokazać że ma dośc mocny głos co jest prawdą ale w efekcie występ się nie udał
the prisoners najbardziej liczyłam na nich i kompletnie się zawiodłam panowie chyba "olali" sprawę chyba sądzili że jak już są w półfinale to właściwie nie muszą się już starać
ogólnie do finału powinien wejść paproci i duet ania & jacek
w następnym odcinku liczę na Jędrka i ciekawa jestem jak wystylizują tą śpiewającą operową dziewczynę
jakoś w tej edycji denerwują mnie prowadzący , przez to że jest tyle śpiewających (już5) finał może być potwornie nudny

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

za tydzień o ile się nie mylę to będzie :


kwartet smyczkowy Bacewicz

http://mamtalent.plejada.pl/108,1654...deo_detal.html

grupa taneczna Uds

http://mamtalent.plejada.pl/108,1654...deo_detal.html

Jędrek - liczę na niego

http://mamtalent.plejada.pl/108,1682...deo_detal.html

kamila mrozik ciekawa jestem jej repertuaru

http://mamtalent.plejada.pl/108,1726...deo_detal.html

Adam Machalica - chłopak od harmonii

http://mamtalent.plejada.pl/108,1747...deo_detal.html

Leila

http://mamtalent.plejada.pl/108,1747...deo_detal.html

Maciej Kozłowski

http://mamtalent.plejada.pl/108,1766...deo_detal.html

Kamil Bednarek

http://mamtalent.plejada.pl/108,1726...deo_detal.html
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/

Edytowane przez karolinaa
Czas edycji: 2010-11-07 o 13:04
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:34   #1518
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Mam talent - część II

ja jestem właśnie ciekawa tej śpiewającej dziewczyny, która okropnie się postarza
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:49   #1519
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Mam talent - część II

oooo Pan ze sznurkiem
No i Bednaruś
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 14:36   #1520
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
to twoje zdanie. Ja i tak nadal uważam, że powinien być limit minimum 15/16 lat.
ale fakt, ''od przedszkola do Opola''' już zlikwidowane... przykre.
Jakby mi chodziło o 2 część postu to bym jej nie wycinala :|
Żenada to to ze niby awanti mial w domu ze nie przeszedł
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:59   #1521
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość

wg mnie powinny być limity wiekowe, tak jak w YCD.

nie wiem czy powinien być przedział wiekowy, ponieważ dzici mają tyle różnych talentów, maja czas by się rozwijać i są przy tym naturalne i szczere. A dorośli/młodzież nie zawsze, tutaj patrzy się już na kase...
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 15:09   #1522
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez guess17 Pokaż wiadomość
nie wiem czy powinien być przedział wiekowy, ponieważ dzici mają tyle różnych talentów, maja czas by się rozwijać i są przy tym naturalne i szczere. A dorośli/młodzież nie zawsze, tutaj patrzy się już na kase...
no właśnie - mają czas.
ale nie są tak odporne psychicznie jak dorośli.
coś a'la Britney Spears - mega kariera od najmłodszych lat, a później nerwica i choroby psychiczne
ale to tylko taka luźna refleksja, bo wiadomo że w Polsce ktoś, kto wygra MT nie będzie od razu robił międzynarodowej kariery. Bardzo możliwe, że max parę miesięcy i odejdzie w zapomnienie. Dlatego też dobrze wczoraj Wojewódzki powiedział - kto ma talent, niech stąd ucieka no chyba że wystąpi w tańcu z gwiazdami, to wtedy może zawiśnie w szołbiznesie na dłużej

a że często dzieci służą realizacji ambicji rodziców - to jest prawda.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-11-07 o 15:10
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 15:52   #1523
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Mam talent - część II

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;23100266]przepraszam a to źle?
to oznacza ze nie ma talentu?
lepiej jakby rodzice się nie interesowali własnym dzieckiem i żeby ono siedziało pod blokiem i paliło papierosy..[/QUOTE]

Ale ja nigdzie nie napisałam, że nie ma talentu.
A to, że rodzice dziecku pozwalają cieszyć się dzieciństwem nie oznacza od razu, że mają je daleko gdzieś i że skazane jest na picie po blokiem.
Pozwolić dziecku cieszyć się dzieciństwem, czyli pozwolić mu, by miało trochę swobody. Niektórzy rodzice od najmłodszych lat organizują czas dzieciom zapisując je na różnorodne zajęcia. I jest to dla dobra dziecka, ale czasem takie dzieci nie mają innych rozrywek oprócz kształcenia się i intelektualnego/artystycznego rozwijania.
Oczywiście nie znam sytuacji tego konkretnego chłopca, ale takie wrażenie odnoszę, jak na niego patrzę.

BTW - też uważam, że powinien być jakiś limit wiekowy, albo chociaż osobna kategoria wiekowa - dla dzieci. Bo to trochę nie fair porównywać talent dziecka i dorosłego. Po pierwsze to bardzo trudny wybór, po drugie może się okazać niesprawiedliwy zarówno dla jednej, jaki drugiej strony...

Edytowane przez lalalabamba
Czas edycji: 2010-11-07 o 16:00
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:11   #1524
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
pewnie miał awanturę w domu, że nie przeszedł i koło nosa przeleciało 300 tysiaków czy ile oni tam dostają
Na pewno. I jeszcze dostał lanie kablem od żelazka.
A! I przez tydzień nic do jedzenia.



Jego mamą jest jedna z wizażanek, więc może sama się spytaj, czy zrobiła dziecku awanturę za to, że nie jest w finale...
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:16   #1525
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Nicponianka Pokaż wiadomość
Na pewno. I jeszcze dostał lanie kablem od żelazka.
A! I przez tydzień nic do jedzenia.



Jego mamą jest jedna z wizażanek, więc może sama się spytaj, czy zrobiła dziecku awanturę za to, że nie jest w finale...
O to to..
i do tego szlaban na tydzien na WSZYSTKO

co do tego zapisywania dziecka na różne zajęcia

mnie nikt na nic nie zapisywal i teraz mam żal do rodziców o to bo nie mam się czym pochwalić
nic konkretnego nie umiem

myślę ze to nie jest odbieranie dziecku dzieciństwa tylko kształtowanie jego zainteresowań pasji

jakoś nigdzie nie widziałam u niego cienia smutku czy niechęci do tego co robi
nie wydawał mi się zmusza
ny do czegokolwiek.

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2010-11-07 o 16:21
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:16   #1526
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Nicponianka Pokaż wiadomość
Na pewno. I jeszcze dostał lanie kablem od żelazka.
A! I przez tydzień nic do jedzenia.



Jego mamą jest jedna z wizażanek, więc może sama się spytaj, czy zrobiła dziecku awanturę za to, że nie jest w finale...
odnoszę to ogółem do wszystkich dzieci wystepujących w takich programach. Padło konkretnie na niego tylko dlatego, że wczoraj występował. Ale takie samo zdanie mam o każdym.

poza tym nie mogę mieć prawa do własnego zdania ? Jedna panna wyskakuje z obrażaniem innych wizażanek (słit rozwrzeszczane fanki tylko dlatego, że coś im się podoba innego niż jej, a pewnie wiele z nich jest starsza niż ona ) i wszystkie ignorują, ale jak ja napisałam, że nie widzę dla dzieci miejsca w finale i często są nieświadome tego, co się wokół nich dzieje - nagle wielka obraza.

A dorośli/młodzież przynajmniej mogą się przyznać do tego, że idą do programu przede wszystkim się pokazać (a tak po cichu liczą też na kasę ).
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-11-07 o 16:19
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:21   #1527
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
odnoszę to ogółem do wszystkich dzieci wystepujących w takich programach. Padło konkretnie na niego tylko dlatego, że wczoraj występował. Ale takie samo zdanie mam o każdym.

poza tym nie mogę mieć prawa do własnego zdania ? Jedna panna wyskakuje z obrażaniem innych wizażanek (słit rozwrzeszczane fanki tylko dlatego, że coś im się podoba innego niż jej ) i wszystkie ignorują, ale jak ja napisałam, że nie widzę dla dzieci miejsca w finale i często są nieświadome tego, co się wokół nich dzieje - nagle wielka obraza.

Możesz mieć własne zdanie, co do dzieci występujących w takim programie. Ale gadanie głupot np. o awanturach robionych przez rodziców jest żenujące, bo nie posiadasz wiedzy i kompetencji do wygłaszania takich tez. A to "pewnie" na początku tego zdania sugeruje, że niemalże byłaś przy tym.
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 22:47   #1528
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
pewnie miał awanturę w domu, że nie przeszedł i koło nosa przeleciało 300 tysiaków czy ile oni tam dostają


wg mnie powinny być limity wiekowe, tak jak w YCD.
Powinnaś się wstydzić swojej wypowiedzi. To jest mój syn i ja jestem spelniona zawodowo i dobrze sytuowana przez to finansowo. Zobacz ile mogę mu zaoferować. Zazdrość i tyle. Nie wysłałam dziecka tam dla pieniedzy, tylko po to by pokazał swój talent. Nie jest to jego pierwszy konkurs, jest znany w kregach muzycznych.
Poza tym - informacja dla tych, którzy równie pochopnie oceniają ludzi - posądzacie rodziców, że dziecko ma zajęcia, posądzalibyście ich też za to, gdyby nic nie robiło. Ja nie zabronię swojemu synowi spelniać marzeń. Zauważywszy talent trzeba go rozwijać. Ale moze niektórzy wolą 12-latków siedzących z jabolami pod sklepem? Cóż - rzecz gustu...
Radzę nie oceniać ludzi nie znając ich.
Życzliwym wizażankom dziękuję. A Paweł jest w doskonałej formie, ponieważ nie ma zamiaru przestawać robić to co kocha.

Edytowane przez Nicoletta
Czas edycji: 2010-11-07 o 22:50
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 22:55   #1529
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mam talent - część II

Nicoletto-gratuluję utalentowanego Syna
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 08:47   #1530
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Mam talent - część II

Nicoletto, ja również gratuluję tak zdolnego dziecka

Oglądałam "Mam talent" z mamą i występ Pawła bardzo nam się podobał.

Jako, że w ogóle nie rozumiem fenomenu Piotra Lisieckiego , w finale widziałabym właśnie Pawła.

A co do dzieciaków, to szkoda, że do finału nie weszła grupa Shock Dance.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-09 15:19:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.