Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-01, 15:37   #1
mariola_marusik
Przyczajenie
 
Avatar mariola_marusik
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5

Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?


Witam koleżanki lansiarki
Postanowiłam zostać przedsiębiorczą tipsiarką i kupić zestaw do robienia paznokci hybrydowych.
Mam do Was pytanie czy zestaw z linku będzie OK na start --> http://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydo...a-led-6-w.html
Mam skołowane trochę hajsu i nie chciałabym tego w błoto wyrzucić tylko zainwestować w dobry sprzęt. Boję się, ze ten cały semilac to szajs jak kosmetyki Fm albo avon? Co o tym myślicie?
Plan mam taki żeby kupić ten sprzęt i trzaskać kasę na robieniu paznokci.
Doradźcie co kupić mając taki budżet?

Edytowane przez mariola_marusik
Czas edycji: 2016-04-01 o 15:54
mariola_marusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 18:46   #2
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

po przeczytaniu tego postu żyję nadzieją że to żart na 1go kwietnia bardzo żałosny, żenujący wręcz sposób wypowiedzi jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, ale nie dość że pytania o zestaw semilac padają co chwile (jak i odpowiedzi na nie), to jeszcze poziom tego postu rzucił mnie na kolana.
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 18:46   #3
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

Myślę że musisz zapoznać się z tematami przypiętymi na górze tego forum. Tam "koleżanki lansiarki" zrobiły vademecum
Są tam te przydatne linki
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2016-04-01 o 18:48
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 20:50   #4
mariola_marusik
Przyczajenie
 
Avatar mariola_marusik
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

Jeśli ktoś potraktował mój post jako żart to sorówa. Nie miałam takiego celu żeby tutaj jakieś jajca kręcić albo coś. Po prostu wymyśliłam sobie taki sposób na zarabianie hajsu i liczę, że mi dziewczyny coś poradzicie.
mariola_marusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 22:32   #5
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

O prócz tego co zaproponowała wewelinka polecam jeszcze Ci lekturę wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=620515&page=11

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
po przeczytaniu tego postu żyję nadzieją że to żart na 1go kwietnia bardzo żałosny, żenujący wręcz sposób wypowiedzi jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, ale nie dość że pytania o zestaw semilac padają co chwile (jak i odpowiedzi na nie), to jeszcze poziom tego postu rzucił mnie na kolana.
No ale po co ten komentarz o poziomie wypowiedzi ??
Można mieć prosty i luźny sposób komunikacji, ale póki się nikogo nie obraża, to nie ma co komuś wypominać tego.
__________________

agus86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 22:53   #6
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

Jak ktoś kto nie umie sobie wybrać nawet rzeczy na start, a chce przyjmować klientki i zarabiać hajs to aż się chce rzec.... "ja prdle"
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 08:18   #7
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

Cytat:
Napisane przez agus86 Pokaż wiadomość
O prócz tego co zaproponowała wewelinka polecam jeszcze Ci lekturę wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=620515&page=11



No ale po co ten komentarz o poziomie wypowiedzi ??
Można mieć prosty i luźny sposób komunikacji, ale póki się nikogo nie obraża, to nie ma co komuś wypominać tego.
Poziom wypowiedzi świadczy o osobie która się wypowiada. Poza tym jeżeli ktoś nie ma bladego pojęcia o temacie i chce się zabierać za zarabianie pieniędzy, to można jedynie współczuć jej potencjalnym klientkom.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 09:40   #8
mariola_marusik
Przyczajenie
 
Avatar mariola_marusik
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

Dziewczyny, trochę luzu. Widzę, że niektóre z Was to niezłe przemądrzałki. Piszę tak jak mówię, u nas na osiedlu to normalka. Myślałam, że to forum jest wylajtowane, ale niektórzy nieźle spinają poślady. Każdy od czegoś zaczynał i widzę po moich ziomalkach, że każda niedorajda radzi sobie z robieniem takich paznokci, więc zakładam, że i ja sobie poradzę nie chcę tylko wydać hajsu na dziadostwo.

Edytowane przez mariola_marusik
Czas edycji: 2016-04-02 o 10:17
mariola_marusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 09:48   #9
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

Jasne, każda sobie jakoś radzi, a później krzyk i płacz bo uczulenie, bo paznokcie zniszczone, bo hybryda odpada po trzech dniach.

Jak chcesz robić tylko sobie pazury to pal licho. Ale jeżeli chcesz robić komuś to powinnaś przynajmniej zrobić jakiś podstawowy kurs stylizacji. Nie chodzi tutaj nawet o umiejętność malowania ale o wiedzę co wolno a czego absolutnie nie wolno. Jak postępować z klientką, jak dezynfekować narzędzia (tak, tak, słyszałaś o czymś takim jak dezynfekcja i sterylizacja?). To są podstawy pracy z klientami. Twój warsztat i szacunek do klienta świadczy o tobie, a jedno i drugie leży i kwiczy.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 10:22   #10
mariola_marusik
Przyczajenie
 
Avatar mariola_marusik
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Jasne, każda sobie jakoś radzi, a później krzyk i płacz bo uczulenie, bo paznokcie zniszczone, bo hybryda odpada po trzech dniach.

Jak chcesz robić tylko sobie pazury to pal licho. Ale jeżeli chcesz robić komuś to powinnaś przynajmniej zrobić jakiś podstawowy kurs stylizacji. Nie chodzi tutaj nawet o umiejętność malowania ale o wiedzę co wolno a czego absolutnie nie wolno. Jak postępować z klientką, jak dezynfekować narzędzia (tak, tak, słyszałaś o czymś takim jak dezynfekcja i sterylizacja?). To są podstawy pracy z klientami. Twój warsztat i szacunek do klienta świadczy o tobie, a jedno i drugie leży i kwiczy.
Koleżanko, z góry zakładasz, że nie mam o tym pojęcia i będę odwalała manianę. Wiem co to dezynfekcja i nikomu krzywdy nie mam zamiaru robić. Inna sprawa, że mam zamiar brać za takie zabiegi 15-20 zł, i mam zamiar robić to amatorsko. Moje ziomalki też tak robią, nie były na żadnych kursach tylko w necie na yt pooglądały kursy i klientki walą drzwiami i oknami. Z tego co widzę to liczy się głównie cena i jak powiesz 2 dychy a nie 5 jak w salonie to klientek na pewno nie zabraknie.
mariola_marusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:30   #11
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

a moim zdaniem liczą się głównie umiejętności a nie cena. Bo jeżeli stylistka jest do D. to nawet za darmo do niej nikt nie pójdzie, za to do świetnej stylistki nawet i za 100 zł przyjdą robić paznokcie. Jeżeli chcesz robić paznokcie tylko dla "hajsu" a nie z zamiłowania to lepiej sobie podaruj, bo nic z tego nie wyjdzie. Chętnie zobaczyłabym paznokcie, które robią Twoje "ziomalki", muszą być na prawdę przepiękne jeśli klientela wali drzwiami i oknami. Jak masz zdjęcia to podeślij
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 14:45   #12
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

Amator = amatorszczyzna = błędy = igranie ze zdrowiem klientek.

Cena ma znaczenie do czasu aż nie pojawią się problemy, ponieważ wtedy nie będziesz mogła zasłaniać się tym że robisz "amatorsko" bo bierzesz za to pieniądze.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 15:19   #13
mariola_marusik
Przyczajenie
 
Avatar mariola_marusik
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

Spokojnie dziewczyny. Chce robić w miarę porządnie żeby wszystko było spoko i klientek nie brakowało. Na początku po prostu chcę jak najszybciej nachapać kasy, żeby sprzęt się zwrócił.
Nie mam zdjęć paznokci robionych przez moje ziomalki, ale swoją pierwszą robotę na pewno Wam wrzucę do oceny.

PS. Zestawik już zamówiony, więc niedługo będę testować sprzęt.
mariola_marusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 16:47   #14
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Zestaw semilac 3 lampa led - warto czy badziew?

Jako ze prima aprilis juz za nami wątek zamykam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 17:47:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.