Co to za kolor i jak go uzyskać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 17:17   #1
NEA666
BAN stały
 
Avatar NEA666
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: TL/ZMC
Wiadomości: 472
GG do NEA666

Co to za kolor i jak go uzyskać?


Hej.
Ostatnio strasznie mi sie spodobał kolor włosow Tyry Banks - taki rudawy ale troszeczkę różowawy . Jest sliczny. Tylko nie wiem czy bedzie on pasowal dziewczynie o jasnej karnacji :P. Jestem brunetką, ale twarz mam bladą i raczej się nie opalam.
Może ktoś wie jaką farbą zrobić taki kolor włosów?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Tyra-Banks-16.JPG (64,8 KB, 167 załadowań)
NEA666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:51   #2
khami
Przyczajenie
 
Avatar khami
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 25
GG do khami Wyślij wiadomość przez MSN do khami
Dot.: Co to za kolor i jak go uzyskać?

hey, wiesz co ja miałam różowe włosy, bo kupiłam na targach kosmetyczno-fryzjerskich szampon z|one, na stoisku z takimi dużymi zielonymi szamponami fryzjerskimi rolland. mieli taki łososiowy kolor jak dobrze pamiętam, ale jeśli to ma być Twój wybryk np. na miesiąc to nie polecam, bo mi się znudziło po trzech miesiącach aktywnego dążenia do ostrego pink i musiałam 3x rozjaśniać. robiłam to pasmami i mimo, że różowe miałam na jesieni to do tej pory gdzieniegdzie mam fioletowe smugi :P jak dla mnie, można by zaryzykować jeszcze stwierdzenie, że są to włosy rozjaśniane z bardzo ciemnego koloru o jakieś 5-6 tonów i położono na niego zbyt jasną farbę np l'orealowską 8, mimo że powinno być 6-7. moje włosy przeszły już wszystko i miałam coś w tym stylu i fajnie wyglądało przy białej cerze (uroki bycia gotką), ale do mnie samej nie bardzo pasowały, tzn ja źle wyglądam w rudościach. na wszelki wypadek spytaj się jakiegoś doświadczonego fryzjera, czy Twoje włosy to przetrzymają i czy u Ciebie to wyjdzie tak jak u mnie
__________________

hail and kill
heavy gothic fans


khami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:03   #3
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Co to za kolor i jak go uzyskać?

nie widzę na tym zdjęciu odrobiny rózu... one wygladają jak mój kolor,który mam od tygodnia i mnie to nie pasuje bo mam zbyt jasna karnację cery i zbyt niemiecką urodę,czyli wszystkie kąty twarzy przy ciemniejszych włosach widać-ja chciałam miedź a mi wyszło to coś... Zatem polecam fryzjera,który proponuje farby gold wella i colorans 08R - wyjdą identycznie jak na zdjęciu
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:23   #4
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Co to za kolor i jak go uzyskać?

Moja mama ma takie włosy.. nawet tak podkręcane.. Farbuje jakims rudym ( nie pamietam dokładnie jakim) z farb Artego a na to sa pasemka jasny blond ( na zdjeciu takze ta kobieta ma takie pasemka;d)
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.