Odrosty. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-15, 16:00   #1
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363

Odrosty.


Witam


Moje biedne włoski przechodziły przeze mnie prawdziwy sajgon Najpierw balejaż, potem zwykłe farbowanie, rozjaśnianie.... oj, dużeo tego było w dość krótkim odstępie czasu...

Teraz chcę odzyskać swój kolor włosów, ale wiem, że to zajmie baaaardzo dużo czasu (moje włosy sięgają do połowy pleców). Obecnie mam balejaż na takich hmmm... już sama nie wiem... takich jasno brązowych włosach. Nie wiem jak zniosę widok tych wstrętnych odrostów (mój naturalny kolor to taki mysi )

Mam zupełnie proste włosy a na takich bardzo widać odrosty Co mogę zrobić, by jakoś przetrwać ten okres odrastania? Myślałam, by zrobić sobie jakieś fale -> może wtedy aż tak tych odrostów nie bedzie widać, bo włosy nie bedą tak gładko przylegać do głowy??

Jak myślicie? A może macie jakieś inne pomysły?
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 16:55   #2
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Odrosty.

Może je dość mocno pocieniować? ja też doszłam do wniosku, że wszystko mniej lub bardziej dobre, ale naturalne kolory najlepsze teraz więc cierpliwie czekam nie tylko na urośnięcie grzywki (w której mi bardzo nie do twarzy) ale też na zastąpienie spłowiałej rudości (bo tyle zostało z brązowych farb) moją ukochaną naturalną szarością ale cieniowanie zawsze daje dobre efekty, bo te włosy co mają najintensywniejsze kolory są już scięte... ale zakręcenie też powinno być dobre. A może szamponetka w jakimś naturalnym kolorze?
Pozdr.
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 20:17   #3
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Odrosty.

ja też czekam na swój mysi kolorek oj czekam ... już długo długo;/ ale od kolejnego farbowania skutecznie odstrasza mnie mój widok w lustrze rudych prześwitów;P u mnie różnica w kolorze nie jest rażąco widoczna jednak co jakis czas farbuje włoski szamponetką ;] jeśli chcesz możesz sobie wyhodowac odrosty na kilka cm i poprosic fryzjera o zrobienie ci pasemek w twoim naturalnym kolorze wtedy odrosty beda mniej widoczne..
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 20:58   #4
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Odrosty.

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
ja też czekam na swój mysi kolorek oj czekam ... już długo długo;/ ale od kolejnego farbowania skutecznie odstrasza mnie mój widok w lustrze rudych prześwitów;P u mnie różnica w kolorze nie jest rażąco widoczna jednak co jakis czas farbuje włoski szamponetką ;] jeśli chcesz możesz sobie wyhodowac odrosty na kilka cm i poprosic fryzjera o zrobienie ci pasemek w twoim naturalnym kolorze wtedy odrosty beda mniej widoczne..
Uważam że Izuu dała świetny pomysł. Najlepiej jest odhodować z 7-10cm swoich włosów i iść do fryzjera zrobić pasemka w naturalnym kolorze ale nie na odrostach, tylko na tym co było wcześniej farbowane. Można także radykalnie nalożyć farbę w twoim naturalnym kolorze na całości włosów
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 09:34   #5
iwona175
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: Odrosty.

Mam takie pytanko : Mam naturalnie jasne rude wlosy .. od dluzszego czasu farbuje na czerwien.. ostatnio pofarbowalam na czarna czerwien.. wszystko by bylo fajnie gdyby ni odrosty .. Wiec mam pytanie jaka fryzure moge zrobic aby tak odrostow nie bylo widac ?? Jakies baleyage ( jak tak to jakie kolory itp ) pasemka .. czy moze jeszcze cos innego.. W sumie moze i chcialabym wrocic do naturanego koloru.. ale balabym sie ze po dekoloryzacji wlosy by mi wypadly luyb bardzo mi sie zniszczyly.. bo bardzo mi sie pogorszyl stan wloso od momentu kiedy zaczelam farbowac..
iwona175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.