Pytanie o przedłużanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 21:11   #1
kuleczka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6

Pytanie o przedłużanie włosów


Witam

Chciałabym przedlużyć włosy i ostatnio ciagle śledze wszystkie fora i doszlam do wniosku że dla mnie odpowiednia metodą bedzie clip in. Co myślicie o tej metodzie?? ja biorę ja głownie pod uwage dlatego że nie niszczy włosów. Mam problem z wybraniem włosów, ponieważ moje wł. sa podatne na kręcenie ( nie są to baranie loczki ale duże loki) i nie wiem czy powinnam wybrać włosy krecone czy proste. Podobają mi sie bardziej wł. proste ale za każdym razem gdy swoje wyprostuje wystarczy wilgotne powietrze i już mam kręcone, wiec chcąc czy nie przyzwyczaiłam sie do nich. Nigdy nie miałam doczepianych włosów i nie wiem czy to ma jakiś wpływ jakie sie ma swoje wł. bo przeciez jak mam kręcone to przy doczepionych prostych moze to widac ....( nawet gdybym swoje prostownicą wyprostowała , bo mi sie i tak pokręca przy jakiejkolwiek imprezce:/) Mam jeszcze drugie pytanie: Bede robiła pasemka blond z ciemna kawa , czy moge zakupić włosy (na clip in) np. w kolorze blond i je zafarbowac tak jak moje. czy jak mam szukac do pasemek włosów??
kuleczka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:34   #2
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Pytanie o przedłużanie włosów

tak mozesz zafarbowac wlost przeduzane... tez mam wloski na clip-on i mam zrobiony na nich baleage. tylko najlepiej jak bys kupila wlosy blond a dorobila tyko na nich ciemniejsze pasemka bo rozjasniacz jednak niszczy wloski..... wydaje mi sie ze nigdy skret wlosow podatnych nie bedzie przypominal skretu wlosow przedluzanych.... ja zakupiam proste i prostuje tylko swoje wloski na gorze a te ktore mam pd wlosami doczepinymi zostawiam
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 07:25   #3
Madi85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Pytanie o przedłużanie włosów

To wątek na "Fryzjerski", a nie na Społecznosci.
__________________
Oczy... widzą, uszy... słyszą, a serce... i tak wie swoje
Madi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 11:47   #4
Mariiii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 5
GG do Mariiii
Dot.: Pytanie o przedłużanie włosów

zapraszam do strefy piekna



Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-09 o 11:55 Powód: spam
Mariiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.