Jak rozjaśnić włosy jasny brąz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 17:25   #1
niepokonana1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Jamajka <3
Wiadomości: 10

Jak rozjaśnić włosy jasny brąz?


Niedawno potraktowałam włosy szamponem koloryzującym do 24 myć i teraz paskudnie tego żałuję. Moim wyjściowym kolorem był jasny blond, a zafarbowałam na korzenny brąz. I teraz mam pytanie: Jaką farbą w odcieniu blond mogę je pomalować, żeby wyszło ładnie? A może rozjaśniacz (choć rozjaśniaczy się boję)? Proszę, pomóżcie, bo jak poszłam do fryzjerki to mi powiedziała, że jak będę chciała je pomalować na blond to wyjdą mi rude! Jednak ta fryzjerka nie była wiarygodna, bo stwierdziła, że w koloryzacji półtrwałej jest amoniak (co jest oczywiście absolutna bzdurą), dlatego Was pytam..
niepokonana1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 18:02   #2
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Jak rozjaśnić włosy jasny brąz?

Może i amoniaku nie ma, ale substancje o zbliżonym działaniu są.
Jeśli boisz się rudości faktycznie lepiej byłoby zrobić dekoloryzacje niż bawić się farbami i otrzymać efekt zupełnie inny od zamierzonego.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 18:26   #3
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak rozjaśnić włosy jasny brąz?

Cytat:
Napisane przez niepokonana1990 Pokaż wiadomość
Niedawno potraktowałam włosy szamponem koloryzującym do 24 myć i teraz paskudnie tego żałuję. Moim wyjściowym kolorem był jasny blond, a zafarbowałam na korzenny brąz. I teraz mam pytanie: Jaką farbą w odcieniu blond mogę je pomalować, żeby wyszło ładnie? A może rozjaśniacz (choć rozjaśniaczy się boję)? Proszę, pomóżcie, bo jak poszłam do fryzjerki to mi powiedziała, że jak będę chciała je pomalować na blond to wyjdą mi rude! Jednak ta fryzjerka nie była wiarygodna, bo stwierdziła, że w koloryzacji półtrwałej jest amoniak (co jest oczywiście absolutna bzdurą), dlatego Was pytam..
A co to za szampon do 24 myc? Nie zauwazylas, zeby sie wyplukiwal? jaki to jest odcien brazu - bardzo jasny?
ja bym poczekala z dekoloryzacja natomiast zaopatrzyla sie w szampony przeciwlupiezowe i codziennie zmywala nimi wlosy 2x. Najlepiej by bylo gdybys poczekala, az ten szampon maksymalnie sie wyplucze i dopiero wtedy - ewentualnie - dekoloryzowala. Pisze o tym, bo szkoda wlosow. Dekoloryzacja mocno je niszczy i wysusza. Choc jesli jestes kompletnie zdesperowana i nie przeszkadza Ci, ze przez najblizsze miesiace bedziesz walczyc ze zniszczonymi wlosami, to owszem, dekoloryzacja od razu.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 08:30   #4
arleta25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Jak rozjaśnić włosy jasny brąz?

halllllllllo ja miałam dekoloryzacje i w ogóle włosy nie były zniszczone!robiłam u fryzjerki która używała matrixa a tak poza tym dodam że przez 7 lat farbowałam włosy na czerń i wyszło niezle teraz stopniowo mam rozjaśniane pasemkami i schodze do blondu.grunt to cierpliwosc!
arleta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:06   #5
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Jak rozjaśnić włosy jasny brąz?

Ja bym Ci poleciła pasemka własnie, ewentualnie balejaż w jakimś porządnym salonie fryzjerskim. Nawet się nie spodziewasz jak bardzo rozjasni to Twoja fryzurę, no i nie zniszczy włosów jak całkowita dekoloryzacja.
debauche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.