Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII ! - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 14:26   #4111
roksiaczekk05
Raczkowanie
 
Avatar roksiaczekk05
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 99
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Tak zdawałam na motocykl :-D zdałam najpierw motocykl a potem samochód :-D prawko na samochód robiłam tylko z tego powodu żeby być zapasowym kierowcą w domu motocykl to moja wielka miłość odkąd pamiętam

To miałaś utrudnione zadanie Może kiedyś też się odważę

Dembi, paulinusiek dzięki dziewczyny

dorot_qa wszystkiego najlepszego

Dziewczyny robiłyście kiedyś taki wieniec świąteczny na drzwi? chce w weekend zrobić, ale nie wiem jak się za to zabrać. Mam dwie lewe ręce
roksiaczekk05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 14:33   #4112
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Ja zawsze kupowałam wieniec na drzwi. Nie jestem uzdolniona manualnie, niestety.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:01   #4113
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
dorot_qa, wszystkiego dobrego!






Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
dorcia Wszystkiego Naj

Dziewczyny dziś o 20 na tele5 film Świąteczne deja vu Nie wiem czy jest wart polecenia ale lepszy rydz niż nic Podobno to taki świąteczny dzień świstaka






Cytat:
Napisane przez roksiaczekk05 Pokaż wiadomość
To miałaś utrudnione zadanie Może kiedyś też się odważę

Dembi, paulinusiek dzięki dziewczyny

dorot_qa wszystkiego najlepszego

Dziewczyny robiłyście kiedyś taki wieniec świąteczny na drzwi? chce w weekend zrobić, ale nie wiem jak się za to zabrać. Mam dwie lewe ręce
A dziękuję dziękuję
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:05   #4114
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny, chyba w tym roku nie jest mi dane cieszyć się świętami. Przykro mi, bo zawsze bardzo lubiłam ten okres przygotowań, kupowanie prezentów, radość ze spotkań, ozdabiania mieszkania... Nie spędzam świąt tak jak myślałam, że spędzę, mam problem z wkręceniem się w atmosferę - ale z tym już się pogodziłam. Niestety, ostatnio miało także miejsce bardzo nieprzyjemne i przykre wydarzenie związane z osobą z mojej rodziny i nie mogę się po tym ogarnąć ani skupić na niczym, siedzę, myślę, stresuję się i płakać mi się chce
Zazdroszczę wam radosnych oczekiwań i mam nadzieję, że odzyskam humor i udzieli mi się trochę tej radości. Musiałam się trochę wyżalić...
Mam nadzieję, że już choć trochę jest lepiej
U mnie z nastrojem też kiepsko. Ozdoby powyciągałam już pod koniec listopada, cieszyłam się, odliczałam, czułam ten magiczny nastrój ... i co? Okazało się, że na święta możemy jechać ale po pracy w Wigilię Już nawet sprawdzałam loty ale szkoda słów

Cytat:
Napisane przez roksiaczekk05 Pokaż wiadomość
Byłam też w galerii. Musiałam się mocno powstrzymywać przed wykupieniem połowy sklepu Kupiłam tylko tyle co widzicie na zdjęciach. Kalendarz chyba dam mamie do paczki pod choinkę
Mam podobny kalendarz Tak z ciekawości zapytam: ile płaciłaś za swój?

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś o 20 na tele5 film Świąteczne deja vu Nie wiem czy jest wart polecenia ale lepszy rydz niż nic Podobno to taki świąteczny dzień świstaka
Mnie się ten film podobał
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:16   #4115
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
wiesz co, troche się boję- bo jej reakcja może być różna
Chyba pozostane przy kosmetykach
Co myślisz o takim luksususowym zestawie do golenia dla taty ?
Mój tata to tradycjonalista w goleniu- zawsze żyletki i zawsze pędzelek

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------



Myślę, żeby mu dać taki zestaw i muszę przykazać mamie, żeby wyrzuciła te jego stare przyrządy
Uważam że taki fajny zestaw do golenia jest świetnym pomysłem dla mamy może lepiej te zwykle kosmetyki, a loxon nie jest drogi kosztuje około 20 zł....możesz mamie po prostu sprezentowac takie coś na osobności
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:53   #4116
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Uważam że taki fajny zestaw do golenia jest świetnym pomysłem dla mamy może lepiej te zwykle kosmetyki, a loxon nie jest drogi kosztuje około 20 zł....możesz mamie po prostu sprezentowac takie coś na osobności
ten loxon jest dostępny stacjonarnie ?

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Szalony dzień za mną
Zaszalałam dziś w Eurofiranach panie tam były takie miłeeeee no i wróciłam z obrusami i ozdobami na girlande budżet świąteczny zrujnowany
potem chwyciłam gume w samochodzie dzięki uprzejmości 2 panów udało się oponę wymienić, w wulkanizacji okazało się, że opona do wyrzucenia kolejny wydatek ...
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:53   #4117
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Musiałam wam pokazać jak wygląda mój sweterek na żywo Dziś już go założyłam i od rana męczę męża, że chce w góry, bo ubranie już mam
Ładniutki Nie mam takiego sweterka a też bym w góry chciała

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
A więc - rozeznałam się w kosmetykach dla mamy i jedna rzecz mnie zainspirowała- ale podpowiedzcie czy to wypada.
Otóż moja mama miała chemioterpie- wypadły jej wszystkie włosy. Wiadomo odrosły jej nowe, ale ma ten problem, że ma je bardzo rzadkie- walczy ciągle, żeby jej urosły nowe. Znalazłam w Vichy - zestaw 14 ampułek na porost włosów - wypada coś takiego dać ?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Dla Taty - myślę, o prezencie, który wiele lat królował pod choinką - koszula i krawat
lub teraz myślę o zestawie do tradycyjnego golenia - zawsze używa pędzelka i maszynki
Skoro jak sama napisałaś że mama walczy o nowe włoski to moim zdaniem prezent byłby na tak, takie amplułki pewnie nie tylko na porost włosów są ale też odżywią te które już są

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że już choć trochę jest lepiej
U mnie z nastrojem też kiepsko. Ozdoby powyciągałam już pod koniec listopada, cieszyłam się, odliczałam, czułam ten magiczny nastrój ... i co? Okazało się, że na święta możemy jechać ale po pracy w Wigilię Już nawet sprawdzałam loty ale szkoda słów


Mam podobny kalendarz Tak z ciekawości zapytam: ile płaciłaś za swój?


Mnie się ten film podobał
Hej widzę, że z podobnej części świata piszemy My też niestety w tym roku świąt nie spędzimy z całą rodzinką, mnie pociesza jedynie to, żen ie ważne gdzie ważne że razem z tż bo raz mieliśmy osobne święta i wtedy było do kitu
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 18:25   #4118
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Tak moja droga dostaniesz go praktycznie w każdej aptece. Jest niby na łysienie androgenowe ale dość mocno pobudza cebulki włosów i je wzmacnia nie jest to coś bardzo drogiego cena w okolicach 20 zł może 25 a ta butelka starczy na 2/3 miesiące. Uważam że za taką cenę warto spróbować możesz też skusić się na naturalne kosmetyki dla mamy tylko one są dostępne w zielarni albo w internecie, rosyjskie kosmetyki, nie są drogie (ceny drogeryjne albo i tańsze) ale na takie delikatne włoski powinny się świetnie sprawdzić, to też może być dodatek do prezentu albo prezent a te kosmetyki to kosmetyki Agafii, ja mam bardzo długie i gęste włosy ale naturalne nie farbowane i mi ładnie na włosy działają, nie powinny też zrobić krzywdy bo to czysta natura, wyciągi z ziół, olejków, nie ma tam zbyt wiele chemii

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

I daj proszę znać na co się zdecydujesz ostatecznie

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Ah i polecam jeszcze z tej samej serii kosmetyków maseczki za 5 zł 100 ml maseczki 100procent naturalnej i do tego pięknie działającej na skórę....z ogóle jestem fanką tych kosmetyków
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:29   #4119
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Coraz mniej czasu mam na nadrobienie wątkowych zaległości dziewczyny jesetm padnięta, i jakiegoś doła dzisiaj mam.... maskara....
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:38   #4120
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Coraz mniej czasu mam na nadrobienie wątkowych zaległości dziewczyny jesetm padnięta, i jakiegoś doła dzisiaj mam.... maskara....
No to na doła wszyscy razem śpiewamy....coraz bliżej święta! Coraz bliżej święta! Nie przejmuj się ja dziś mało nie zamordowałam mojego kierownika....eh
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:42   #4121
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Coraz mniej czasu mam na nadrobienie wątkowych zaległości dziewczyny jesetm padnięta, i jakiegoś doła dzisiaj mam.... maskara....
Ja też, szczególnie, że jutro do pracy
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 18:45   #4122
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Dzięki dziewczyny

Sugarfreeee bardzo współczuję jutrzejszego dnia ale pomyśl odbębnisz i będziesz miała z głowy, ja też chyba będę musiała jutro do biura zajrzeć
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:02   #4123
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Ja też nie narzekam, mam pierścionek zaręczynowy, obrączki, kolczyki, naszyjnik i wszystkie charmsy, w tym świąteczne i nic się nie dzieje

Mam dzis urodziny i dostałam Yankee candle Winterglow, soft blanket, baby powder i fluffy towels
100 lat Dorotqua Winter glow jest cudo
Ja własnie palę christmas memories i już wiem, co mnie w nim drażni -brązowy cukier!!! Bo mam w domu i jak odkreciłam słoj z tym cukrem to własnie poczułam maggie!!! Jak ten cukier się wypali, to christmas memories całkiem ładne i killer


Cytat:
Napisane przez roksiaczekk05 Pokaż wiadomość
To miałaś utrudnione zadanie Może kiedyś też się odważę

Dembi, paulinusiek dzięki dziewczyny

dorot_qa wszystkiego najlepszego

Dziewczyny robiłyście kiedyś taki wieniec świąteczny na drzwi? chce w weekend zrobić, ale nie wiem jak się za to zabrać. Mam dwie lewe ręce
Za mną też własnie chodzi, ale ja nie mam czasu i siły, aby to zrobić Ładny widziałam w Tesco za 20 zl może się skuszę


Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że już choć trochę jest lepiej
U mnie z nastrojem też kiepsko. Ozdoby powyciągałam już pod koniec listopada, cieszyłam się, odliczałam, czułam ten magiczny nastrój ... i co? Okazało się, że na święta możemy jechać ale po pracy w Wigilię Już nawet sprawdzałam loty ale szkoda słów


Mam podobny kalendarz Tak z ciekawości zapytam: ile płaciłaś za swój?


Mnie się ten film podobał
Anne Belle, gdzieś ty była jak cie nie było??? Własnie wczoraj się zastanawiałam, czemu się nie odzywasz Współczuję, że nie pojedziesz na święta do domu ale własnie będziesz z mężem i zróbcie coś zwariowanego w te święta skoro nie bedziesz w Polsce, żeby zapomnieć

Dzisiaj skonczyłam 1 godzinkę wcześniej i poleciałam do Biedry. Nic tam nie było fajnego ale kupiłam swiąteczny płyn do naczyń i podłogi, chusteczki i serwetki na święta potem ugotowałam barszcz biały i upiekłam keksa, zebym nie musiała jutro sie odrywać od sprzątania. Oczywiście wszystko z włączoną play listą Zawiesiłam gałęzie w kuchni na oknie i jest cuuuuuuuuuuudo (zdjęcia poźniej będą) ale teraz nie wiem, czy malować je na biało, czy zostawić naturalne? Co myslicie? One są troche białe, bo to brzoza i pswiąteczny duch ponownie we mnie wstąpił

Jutro mój plan działania: 1/ przeprać zasłonki i firanki i podusie
2/ posprzatać podłogi za kanapami pod szafkami (mały i duży pokój) 3/ ogarnąć kibelek 4/ osadzić choinkę w stojaku i jak dam radę, to jutro ją ubiorę lub w niedzielę i udekoruję domek 5/ wyprasować w/w zasłonki i zawiesić

Musze się wyspać, żeby mieć siłę na jutro

A!! I mam pytanko, czy macie te kwiatki potocznie zwane gwiazda betlejemską w domku? Bo widziałam ładne w Tesco ale nie wiem, czy to długo sie trzyma?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

I jeszcze zapomniałam napisac, że doszla spódniczka i sweterek (mój strój na święta ) i jest cudo, chociaż wymiar spódniczki sie nie zgadza bo wypada na xs, ale jakoś się może wcisnę ( chociaż dużo nie zjem) najwyżej podczas Wigilii pójdę się przebrać

Edytowane przez dembi
Czas edycji: 2015-12-11 o 18:56
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:12   #4124
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
A więc - rozeznałam się w kosmetykach dla mamy i jedna rzecz mnie zainspirowała- ale podpowiedzcie czy to wypada.
Otóż moja mama miała chemioterpie- wypadły jej wszystkie włosy. Wiadomo odrosły jej nowe, ale ma ten problem, że ma je bardzo rzadkie- walczy ciągle, żeby jej urosły nowe. Znalazłam w Vichy - zestaw 14 ampułek na porost włosów - wypada coś takiego dać ?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Dla Taty - myślę, o prezencie, który wiele lat królował pod choinką - koszula i krawat
lub teraz myślę o zestawie do tradycyjnego golenia - zawsze używa pędzelka i maszynki
Świetny prezent dla taty! Mój mąż też używa maszynki na zyletki, pędzla i mydła do golenia



Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Ja też nie narzekam, mam pierścionek zaręczynowy, obrączki, kolczyki, naszyjnik i wszystkie charmsy, w tym świąteczne i nic się nie dzieje

Mam dzis urodziny i dostałam Yankee candle Winterglow, soft blanket, baby powder i fluffy towels


Wszystkiego najlepszego!


Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
ten loxon jest dostępny stacjonarnie ?

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Szalony dzień za mną
Zaszalałam dziś w Eurofiranach panie tam były takie miłeeeee no i wróciłam z obrusami i ozdobami na girlande budżet świąteczny zrujnowany
potem chwyciłam gume w samochodzie dzięki uprzejmości 2 panów udało się oponę wymienić, w wulkanizacji okazało się, że opona do wyrzucenia kolejny wydatek ...
My musieliśmy kupić niespodziewanie opony zimowe :/ właśnie śmigamy na nowych


Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Coraz mniej czasu mam na nadrobienie wątkowych zaległości dziewczyny jesetm padnięta, i jakiegoś doła dzisiaj mam.... maskara....
Oj


Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
100 lat Dorotqua Winter glow jest cudo
Ja własnie palę christmas memories i już wiem, co mnie w nim drażni -brązowy cukier!!! Bo mam w domu i jak odkreciłam słoj z tym cukrem to własnie poczułam maggie!!! Jak ten cukier się wypali, to christmas memories całkiem ładne i killer




Za mną też własnie chodzi, ale ja nie mam czasu i siły, aby to zrobić Ładny widziałam w Tesco za 20 zl może się skuszę




Anne Belle, gdzieś ty była jak cie nie było??? Własnie wczoraj się zastanawiałam, czemu się nie odzywasz Współczuję, że nie pojedziesz na święta do domu ale własnie będziesz z mężem i zróbcie coś zwariowanego w te święta skoro nie bedziesz w Polsce, żeby zapomnieć

Dzisiaj skonczyłam 1 godzinkę wcześniej i poleciałam do Biedry. Nic tam nie było fajnego ale kupiłam swiąteczny płyn do naczyń i podłogi, chusteczki i serwetki na święta potem ugotowałam barszcz biały i upiekłam keksa, zebym nie musiała jutro sie odrywać od sprzątania. Oczywiście wszystko z włączoną play listą Zawiesiłam gałęzie w kuchni na oknie i jest cuuuuuuuuuuudo (zdjęcia poźniej będą) ale teraz nie wiem, czy malować je na biało, czy zostawić naturalne? Co myslicie? One są troche białe, bo to brzoza i pswiąteczny duch ponownie we mnie wstąpił

Jutro mój plan działania: 1/ przeprać zasłonki i firanki i podusie
2/ posprzatać podłogi za kanapami pod szafkami (mały i duży pokój) 3/ ogarnąć kibelek 4/ osadzić choinkę w stojaku i jak dam radę, to jutro ją ubiorę lub w niedzielę i udekoruję domek 5/ wyprasować w/w zasłonki i zawiesić

Musze się wyspać, żeby mieć siłę na jutro

A!! I mam pytanko, czy macie te kwiatki potocznie zwane gwiazda betlejemską w domku? Bo widziałam ładne w Tesco ale nie wiem, czy to długo sie trzyma?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

I jeszcze zapomniałam napisac, że doszla spódniczka i sweterek (mój strój na święta ) i jest cudo, chociaż wymiar spódniczki sie nie zgadza bo wypada na xs, ale jakoś się może wcisnę ( chociaż dużo nie zjem) najwyżej podczas Wigilii pójdę się przebrać
Powodzenia jutro w tych ambitnych planach!

Ja tez bym chciała gwiazdę betlejemską,ale nie wiem czy się zdecyduję, bo w związku z tym, że mamy jeszcze mało mebli nie bardzo miałabym ją gdzie postawić

Po pracy ogarnęliśmy mieszkanie i jedziemy do teściów. Dzisiaj wyplacili nam wreszcie kasę świąteczną ale szaleć nie będę, bo musi nam wystarczyć kasy do wypłaty
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:25   #4125
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Sugarfreeee bardzo współczuję jutrzejszego dnia ale pomyśl odbębnisz i będziesz miała z głowy, ja też chyba będę musiała jutro do biura zajrzeć
Odbębnie i koniec dyżurów na grudzien A ostatni tydzień wzięłam wolne

Dziś muszę po 22 wyrwać się z domu, po prezent dla męża ni e wiem jak mam uzasadnić to, że się z domu zmywam razem z jednym psem
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:26   #4126
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez arenika Pokaż wiadomość
Hej widzę, że z podobnej części świata piszemy My też niestety w tym roku świąt nie spędzimy z całą rodzinką, mnie pociesza jedynie to, żen ie ważne gdzie ważne że razem z tż bo raz mieliśmy osobne święta i wtedy było do kitu
Myślałam podobnie, że nie ważne jak daleko od domu ale najważniejsze, że z tym ukochanym u boku no ale ... w pewnym momencie pękłam.

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Anne Belle, gdzieś ty była jak cie nie było??? Własnie wczoraj się zastanawiałam, czemu się nie odzywasz Współczuję, że nie pojedziesz na święta do domu ale własnie będziesz z mężem i zróbcie coś zwariowanego w te święta skoro nie bedziesz w Polsce, żeby zapomnieć
Takiego doła złapałam, że nie byłam w stanie cieszyć się tu z Wami tymi nadchodzącymi świętami ... Mąż taki kochany, że kupiłby mi wszystko, żeby mi tylko humor poprawić

ALE nie napisałam Wam wcześniej najważniejszego Kolega zaofiarował się, że mnie zastąpi w pracy w Wigilię. Dzięki niemu jedziemy w środę po pracy a powrót w niedzielę
Z tym kolegom to była taka sytuacja, że dostał od innych osób kilka propozycji, że mu zapłacą, żeby tylko zastąpił ich w pracy a przyszedł do mnie. Tak sam od siebie. I jak tu nie wierzyć w cuda i ducha świąt Bożego Narodzenia?
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 20:03   #4127
sweet205
Raczkowanie
 
Avatar sweet205
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 186
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Odnośnie gwiazdy betlejemskiej to w tamtym roku kupowałam w Biedronce i kwitla mi az do jesieni prawie,wystawiłam na lato do ogrodu,myślalam,ze dzieki temu na świeta znowu zakwitnie,ale jednak nie same liscie ma i chyba kupie nowa.Swoja droga super sa te kwiatki,nawet w wersji z brokatem mozna kupic .
sweet205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 20:09   #4128
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

dorot_qa teraz dopiero doczytałam, kochana spełnienia wszystkich marzeń, STO LAT !!!!!!!!

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Myślałam podobnie, że nie ważne jak daleko od domu ale najważniejsze, że z tym ukochanym u boku no ale ... w pewnym momencie pękłam.


Takiego doła złapałam, że nie byłam w stanie cieszyć się tu z Wami tymi nadchodzącymi świętami ... Mąż taki kochany, że kupiłby mi wszystko, żeby mi tylko humor poprawić

ALE nie napisałam Wam wcześniej najważniejszego Kolega zaofiarował się, że mnie zastąpi w pracy w Wigilię. Dzięki niemu jedziemy w środę po pracy a powrót w niedzielę
Z tym kolegom to była taka sytuacja, że dostał od innych osób kilka propozycji, że mu zapłacą, żeby tylko zastąpił ich w pracy a przyszedł do mnie. Tak sam od siebie. I jak tu nie wierzyć w cuda i ducha świąt Bożego Narodzenia?


nawet nie wiesz jak się cieszę Super kochana

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Odbębnie i koniec dyżurów na grudzien A ostatni tydzień wzięłam wolne

Dziś muszę po 22 wyrwać się z domu, po prezent dla męża ni e wiem jak mam uzasadnić to, że się z domu zmywam razem z jednym psem

Ha ha może powiedz, że z jakąś znajomą na chwilę jesteś umówiona, a piesek dla bezpieczenstwa z Tobą idzie Kurcze nie wiem co doradzić bo nie znam Waszych zwyczajów/nawyków.... zawsze można powiedziec, że idziesz pobiegać, ale jak np wie że nie lubisz to tego nie łyknie

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Dembi życzę dużo siły, aby Ci jej starczyło na te wszystkie zadania, które sobie wyznaczyłaś.... Ty porządkowa terrorystko
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 20:32   #4129
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

u mnie śnieg pada w końcu trochę pruszy oby się utrzymał .
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 20:41   #4130
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
u mnie śnieg pada w końcu trochę pruszy oby się utrzymał .

Zazdroszczę sypnij go do mnie myślę, że jedynie on wprawiłby mnie w przedświąteczną atmosferę
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 21:46   #4131
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość


Ha ha może powiedz, że z jakąś znajomą na chwilę jesteś umówiona, a piesek dla bezpieczenstwa z Tobą idzie Kurcze nie wiem co doradzić bo nie znam Waszych zwyczajów/nawyków.... zawsze można powiedziec, że idziesz pobiegać, ale jak np wie że nie lubisz to tego nie łyknie[COLOR="Silver"]
Niestety nie łyknął, przejrzał mnie Wydało się, nie umiem mu kłamać
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 22:29   #4132
ekimka
Przyczajenie
 
Avatar ekimka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Szkoda tylko, że według prognoz na święta nie ma co liczyć na śnieg, no chyba, że na południu kraju. Mam nadzieję, że te prognozy się nie sprawdzą. Nawet jeżeli się sprawdzą to trzeba będzie to jakoś zrekompensować odpowiednimi ozdobami Ja zawsze stawiam podczas świąt na dwa kolory - biały i czerwony + jakieś złote dodatki. Tak jak tutaj zaprezentowano xxx szczególnie dobrze takie dekoracje współgrają z zielonym kolorem choinki. Już za tydzień zabieram się za dekorowanie domu pełną parą. Mam nadzieję, że zdążę wszystko ogarnąć na czas

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-11 o 22:34 Powód: Link.
ekimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 00:14   #4133
paulinusiek
Raczkowanie
 
Avatar paulinusiek
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Mam dzis urodziny i dostałam Yankee candle Winterglow, soft blanket, baby powder i fluffy towels
Sto lat, sto lat!

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Załapałam się na groupna do Parku Św. Mikołaja.
Zazdraszczam dużo fotek prosimyyyy

Cytat:
Napisane przez roksiaczekk05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny robiłyście kiedyś taki wieniec świąteczny na drzwi? chce w weekend zrobić, ale nie wiem jak się za to zabrać. Mam dwie lewe ręce
Wrzucę fotkę swojego wianuszka na drzwi

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Coraz mniej czasu mam na nadrobienie wątkowych zaległości dziewczyny jesetm padnięta, i jakiegoś doła dzisiaj mam.... maskara....
DUży wirtualny przytulas dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
u mnie śnieg pada w końcu trochę pruszy oby się utrzymał .
U mnie deszcz

Dziewczyny zabijcie mnie albo Dembi, bo dzięki niej widzę w jakiej d...dziurze jestem ze sprzątaniem na razie umyłam okna.
Jutro biorę się za pieczenie ciasteczek oczywiście ozdabianie z filmami świątecznymi w tle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0049.jpg (67,0 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez paulinusiek
Czas edycji: 2015-12-12 o 00:15
paulinusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 08:02   #4134
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
u mnie śnieg pada w końcu trochę pruszy oby się utrzymał .
Ale fajnie! A u mnie deszcz...


Dziękuję dziewczyny za życzenia ja dzisiaj mam pracowity dzień, przyjeżdża mama i teściowa zobaczyć nowe mieszkanie (i bajzel), przyjeżdża gościu do mebli w salonie i babka to kuchni, będziemy robić wyspę
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 08:48   #4135
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość


A!! I mam pytanko, czy macie te kwiatki potocznie zwane gwiazda betlejemską w domku? Bo widziałam ładne w Tesco ale nie wiem, czy to długo sie trzyma?
Moja mama ma, ale najwyżej wytrzymują do wiosny.
U mnie króluje cyprysik i na razie się trzyma dzielnie. No ale po BN pewnie będzie do wyrzucenia. Moja siostra kupiła pod koniec listopada i wczoraj wyrzuciła, bo jej wyschnął.


Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość



ALE nie napisałam Wam wcześniej najważniejszego Kolega zaofiarował się, że mnie zastąpi w pracy w Wigilię. Dzięki niemu jedziemy w środę po pracy a powrót w niedzielę
Z tym kolegom to była taka sytuacja, że dostał od innych osób kilka propozycji, że mu zapłacą, żeby tylko zastąpił ich w pracy a przyszedł do mnie. Tak sam od siebie. I jak tu nie wierzyć w cuda i ducha świąt Bożego Narodzenia?


Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
u mnie śnieg pada w końcu trochę pruszy oby się utrzymał .
Zazdro!

Cytat:
Napisane przez ekimka Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że według prognoz na święta nie ma co liczyć na śnieg, no chyba, że na południu kraju.
U mnie na południu na BN pokazuje +5-7 stopni.

Cytat:
Napisane przez paulinusiek Pokaż wiadomość

Zazdraszczam dużo fotek prosimyyyy
Będą, będą! Mam nadzieję, że nie zgubię Antka.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 09:20   #4136
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Odbębnie i koniec dyżurów na grudzien A ostatni tydzień wzięłam wolne

Dziś muszę po 22 wyrwać się z domu, po prezent dla męża ni e wiem jak mam uzasadnić to, że się z domu zmywam razem z jednym psem

Powiedz, ze masz spotkanie z Mikołajem i zeby pilnował domu
P.s. ale cudo zrobiłas z wall gallery


Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Myślałam podobnie, że nie ważne jak daleko od domu ale najważniejsze, że z tym ukochanym u boku no ale ... w pewnym momencie pękłam.


Takiego doła złapałam, że nie byłam w stanie cieszyć się tu z Wami tymi nadchodzącymi świętami ... Mąż taki kochany, że kupiłby mi wszystko, żeby mi tylko humor poprawić

ALE nie napisałam Wam wcześniej najważniejszego Kolega zaofiarował się, że mnie zastąpi w pracy w Wigilię. Dzięki niemu jedziemy w środę po pracy a powrót w niedzielę
Z tym kolegom to była taka sytuacja, że dostał od innych osób kilka propozycji, że mu zapłacą, żeby tylko zastąpił ich w pracy a przyszedł do mnie. Tak sam od siebie. I jak tu nie wierzyć w cuda i ducha świąt Bożego Narodzenia?

Mamy pierwszy Christmas Miracle ale się cieszę


Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
u mnie śnieg pada w końcu trochę pruszy oby się utrzymał .

U mnie ni to jesień, ni to wiosna, czyli


Cytat:
Napisane przez paulinusiek Pokaż wiadomość

Dziewczyny zabijcie mnie albo Dembi, bo dzięki niej widzę w jakiej d...dziurze jestem ze sprzątaniem na razie umyłam okna.
Jutro biorę się za pieczenie ciasteczek oczywiście ozdabianie z filmami świątecznymi w tle
Paulinuśku, jeszcze spoko zdązysz. Dzisiaj ogarnij pokoje, jutro po pierniczkach kuchnie i jeszcze został ci 1 weekend na łazienkę, choinke i strojenie

Ja już przeprałam zasłonki za godzinkę ruszam z pokojami
Chyba jednak kupie gwiazde betlejemska do kuchni
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 09:46   #4137
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

A do mnie przychodzi dzisiaj Pani do umycia okien ;-) mąż załatwił , ciekawe jak jej pójdzie. Czekam do przyszłego tygodnia żeby kupić choinkę ;-)

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Czekam aż pani przyjdzie, umyje okna, nastawiam robociki i będzie pięknie :-D czyściutko :-D już się nie mogę doczekać, odpale potem świeczki albo woski i będzie już świątecznie powinnam też zrobić porządki w kosmetykach :-( pewnie długo się zejdzie... Za to w garderobie zrobiłam ostatnio mega duże porządki :-D jestem z siebie dumna

Edytowane przez _zgryzota_
Czas edycji: 2015-12-12 o 09:48
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 10:04   #4138
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

a ja zaraz będe pakowac prezenty

Wczoraj w pracy uderzyłam się w głowę z drzwiczek (w sensie spadły na głowę) i mam guza lekkiego i boli mnie głowa oczywiście mam schizy ze może coś mi być
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 10:40   #4139
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Straciłam wenę ... na wszystko
dopadła mnie chandra okresowa i mam ochotę leżeć cały dzień w łóżku...a tu jeszcze tyle do zrobienia
dzisiaj chyba jednak upiekę te pierniki - mam nadzieje, że nogi mi nie wysiądą od stania ( w okres strasznie mi się męczą nogi).
Muszę jeszcze komuś oskalpować kilka świerków z gałęzi - bo potrzebuje na stroiki

Brakuje mi jeszcze weny na ozdobienie ogrodu mój TŻ twierdzi, żeby sobie w tym roku odpuścić i skupić się na ozdobach wewnątrz domu

Dzisiaj jestem out of order
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 11:00   #4140
LittleRosa
Raczkowanie
 
Avatar LittleRosa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz
Wiadomości: 70
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Gdyby był mróz, to można by zrobić kolorowe, brokatowe kule z wody zamkniętej w baloniku (wiecie o co mi chodzi, prawda? :P). Ja jutro będę robić wieniec z boa z białych piór - owinę wokół białego drucika, podoklejam szyszki (które najpierw spryskam srebrną farbą), dodam świerk i gotowe :P Nie ma się co przemęczać... i tak po świętach wyląduje to na strychu, albo na śmietniku.
LittleRosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-23 23:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.