Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-04, 23:20   #1
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Red face

Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :(


...

Edytowane przez 201606300930
Czas edycji: 2011-01-01 o 20:45
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 08:06   #2
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :(

malinqo ja też biorę hormony (duphaston i cyclo-progynova), rzeczywiście przytyło mi się ostatnio ale raczej winą za to obarczałam jedzenie dużej ilości ciasteczek i ciast moze hormony mają jakiś wpływ ale na mnie na pewno nie jakiś wielki. myślę też że każdy może inaczej reagować na hormony (np. niektóre dziewczyny tyją po tabletkach anty a inne nie). tak z własnego doświadczenia powiem ci tyle- przytyć troszkę musisz, u mnie było to 5kg, też się tego bałam ze będę wyglądała jak słoń ale sie myliłam wcześniej nie widziałam jaka byłam chuda, teraz wiem że wyglądam bardzo dobrze a nie jak szkielet pozwól więc sobie na przytycie tak na poczatek z 3 kg, zobaczysz że różnicy wielkiej nie zobaczysz a może zdrówko sie poprawi pamiętaj że to jest najważniejsze powodzenia i w razie problemów pisz tu na forum albo do mnie na gg- ja mam to już za sobą i postaram się pomóc
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 09:08   #3
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :(

To zależy... ja do hrmonów podchodze bardzo ostrożnie..Nie badają ci poziomów wszystkich hormonów a potem przepisują....moja znajoma miała słaby apetyt jako dziecko i jej rodizce postanowili ją wyleczyć... hormonami... i tak ją "wyleczyli" , ze teraz je bardzo mało tak jak kiedyś, może nawet mniej apetytu nadal nie ma..a jest otyła nawet bardzo otyła... No i się nie może odchudzić, bo by musiała przestać jeść, tego się nie da odwrócić i .... sama widzisz.... z hormonami bywa różnie...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 09:46   #4
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :(

no a przede wszystkim powinno sie zaczac jesc wtedy okres powroci,bo same tabletki na niewiele sie zdadza.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 14:05   #5
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :(

Biore Duphaston jak Sylwia, ale ja go akurat toleruję bardzo tak sobie. Przy większej dawce miałam totalne odloty i plątały mi się nogi, przerobiłam objawy przedawkowania i wszelkiej maści objawy niepożądane
Tyję również, czasem żartuję, że od patrzenia na sałatę No cóż, trudno, wybieram się we wtorek do lekarza, obejrzy sobie moje wyniki (na moje oko nie za fajne) i może będzie miał jakiś pomysł na prochy, które nie będą mnie zamieniały w nabrany wodą balonik.
Obawiam się, że jedyną prawidłowością jeśli chodzi o tolerancję hormonów jest brak prawidłowości.
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 14:39   #6
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :(

wiesz mialam ten sam problem.ja mam przepisane logest antykoncepcyjne dzialaja regulujaco na cykl. tycia nie zauwazylam
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 19:25   #7
Oto Ja
Raczkowanie
 
Avatar Oto Ja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wygwizdowo;)
Wiadomości: 47
Dot.: Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :(

Nie Koniecznie musisz przytyc ale jest takie prawdopodobieństwo!gdy ja pierwszy raz zaczełam brac chormony to tez bardzo przytyłam,pani ginekolog wciąz powtarzała ze to nie od tego.Jednak ja wiedzialam swoje i odstawilam tabsy.Zaczełam ostro Cwiczyc,sporo schudlam,ale na moje problemy niestety musze brac chormony,wiec do nich powróciłam. I powiem Ci ze od tamtego czasu (a biore je teraz bez przerwy ok.2 lata) wogóle nie tyłam wręcz schudlam! A były to brzeciez te same tabsy co wczesniej!wszystko zalezy od twego organizmu i oczywiscieod silnej woli!!
Oto Ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 08:37   #8
patka8728
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :(

Nie przytyjesz od samych tabletek Ale każde takie tabletki mogą powodować naprawdę dużu apetyt u ciebie i tylko przytyć możesz właśnie od tego ale to też zależy od organizmu nie daj się zwariować
patka8728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 04:22   #9
Claaudette
Przyczajenie
 
Avatar Claaudette
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Roeselare, Belgia
Wiadomości: 11
Dot.: Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :(

Ja przy zespole PCO biore hormony od kilku lat, i odkąd zaczęłam apetyt mam jak cholera!

__________
http://wyzwanieclaudette.blogspot.be/
Claaudette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 13:06   #10
graczocholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 50
Dot.: Hormony na wywołanie okresu = TYCIE??? :(

Przy braniu hormonów z odchudzaniem robi się strasznie pod górę;/ Przede wszystkim musisz wprowadzić ograniczenie w diecie, kwestia jeszcze co bierzesz?
__________________
CIEKAWY BLOG O ODCHUDZANIU
graczocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-15 14:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.