Wymarzony Pierścionek cz. XIII :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-13, 13:59   #31
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Jedzie na Erasmusa
Stypendium zagraniczne na uczelni
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:01   #32
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Stypendium zagraniczne na uczelni
Dzięki
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:06   #33
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
proszę bardzo

Jedzie na Erasmusa

Nasze też dopiero w piątek.
Jak wrócimy z nart to będzie na nas czekało ze zdrowa nóżką

Bardziej wyszaleje jak wypocznę

A Ty nic gadułą dziś nie jesteś
Dzięki, może pomoże Zagłosuję jeszcze na bloga, i idę

Erasmus to taki program dzięki któremu studenci mogą wyjechać na część studiów za granicę. Koleżanka jedzie na uczelnię do Szwecji, na jeden semestr.

Wyszalejesz się tak na nartach jak i na imprezach no i z mężem

Fakt, Dorinka siedzi dziś strasznie cichutko.

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Ja właśnie siedzę na magisterką i nad sprawozdaniem z warsztatów dlatego zamilkłam



Zaro a czego miałabyś się uczyć do tej rozmowy?

Mój TŻ broni we wtorek 1 części swojej pracy mgr u nich śmiesznie, bo żeby zaliczyć każdy semestr sem mgr muszą mieć obronę przed promotorem i innym wykładowcą z danego instytutu....
Twin, no właśnie do końca nie wiem To będzie rozmowa z nativem, na pewno trochę standardowo, o moim wykształceniu i o tym, co wiem o stanowisku o które się ubiegam. A poza tym na pewno jakaś (mam nadzieje) ogolna rozmowa o sytuacji gospodarczej, i w Polsce i w Stanach, na pewno coś o tym jakbym zainwestowała teraz $... I nie wiem co jeszcze. Mam nadzieję że się nie zbłaźnię, no i że go zrozumiem w ogóle

Ojej, to naprawdę dziwnie ma Twój TŻ. Broni np tylko 1 rozdział teraz? A jak już będzie ta "prawdziwa" obrona, to wtedy całość, czy też kawałek?
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...

Edytowane przez zara_84
Czas edycji: 2009-01-13 o 14:07
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:14   #34
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez zara_84 Pokaż wiadomość
Dzięki, może pomoże Zagłosuję jeszcze na bloga, i idę

Erasmus to taki program dzięki któremu studenci mogą wyjechać na część studiów za granicę. Koleżanka jedzie na uczelnię do Szwecji, na jeden semestr.

Wyszalejesz się tak na nartach jak i na imprezach no i z mężem

Fakt, Dorinka siedzi dziś strasznie cichutko.



Twin, no właśnie do końca nie wiem To będzie rozmowa z nativem, na pewno trochę standardowo, o moim wykształceniu i o tym, co wiem o stanowisku o które się ubiegam. A poza tym na pewno jakaś (mam nadzieje) ogolna rozmowa o sytuacji gospodarczej, i w Polsce i w Stanach, na pewno coś o tym jakbym zainwestowała teraz $... I nie wiem co jeszcze. Mam nadzieję że się nie zbłaźnię, no i że go zrozumiem w ogóle

Ojej, to naprawdę dziwnie ma Twój TŻ. Broni np tylko 1 rozdział teraz? A jak już będzie ta "prawdziwa" obrona, to wtedy całość, czy też kawałek?
Czyli głównie jeżyk musisz przypomnieć.

Mój TŻ broni kawałka teraz w przyszłym semestrze kolejnego a w następnym już całej pracy przed prawdziwą komisją. PW tak ma
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:16   #35
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Co prawda nie jestem Svinecką, ale to są kołduny:
http://www.wrotapodlasia.pl/NR/rdonl..._litewskie.jpg
Aaaa takie pierożki (albo uszka) Pierwszy raz słyszę takie określenie
Człowiek uczy się całe życie

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Ja właśnie siedzę na magisterką i nad sprawozdaniem z warsztatów dlatego zamilkłam



Zaro a czego miałabyś się uczyć do tej rozmowy?

Mój TŻ broni we wtorek 1 części swojej pracy mgr u nich śmiesznie, bo żeby zaliczyć każdy semestr sem mgr muszą mieć obronę przed promotorem i innym wykładowcą z danego instytutu....
Współczuję mu Straszny stres
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:20   #36
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Czyli głównie jeżyk musisz przypomnieć.

Mój TŻ broni kawałka teraz w przyszłym semestrze kolejnego a w następnym już całej pracy przed prawdziwą komisją. PW tak ma
Głównie, szczególnie słownictwo biznesowe. No i być na bieżąco z wszelkimi newsami gospodarczymi. Mam nadzieję że dam radę.

To powodzenia życz swojemu TŻ. Chociaż to pewnie formalność

Zagłosowałam, znikam Trzymajcie się, zajrzę do Was wieczorkiem.
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:38   #37
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


A Ty nic gadułą dziś nie jesteś
No fakt bo jakoś tak wczesać się nie mogę dzisiaj, rozlazła jestem jakaś ..., poza tym znowu mi łażą po głowie fitnessy, sresy, diety, tańce brzucha i tego typu - czyli moje obsesyjne tematy

Cytat:
Napisane przez zara_84 Pokaż wiadomość
Dzięki, może pomoże Zagłosuję jeszcze na bloga, i idę

Fakt, Dorinka siedzi dziś strasznie cichutko.
Ale podczytuję na bieżąco
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 14:53   #38
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
No fakt bo jakoś tak wczesać się nie mogę dzisiaj, rozlazła jestem jakaś ..., poza tym znowu mi łażą po głowie fitnessy, sresy, diety, tańce brzucha i tego typu - czyli moje obsesyjne tematy



Ale podczytuję na bieżąco
A ja przez chorobę musiałam przełożyć SB bo biorę antybiotyki i muszę jogurty naturalne wcinać.Ale jak tylko wyzdrowieję...

Madlen może ja jakaś mniej kumata jestem, ale ile musiałam się naszukać twojego bloga.Straszna konkurencja (tzn.dużo osób bierze udział w konkursie), ale głos oddany (mam nadzieję, że dobrze G00570 ? )
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:53   #39
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Witam popołudniowo dziewczęta
Tyle "+" nastawiałam, aby cytować, a tu się okazało, że nową część mamy. Spróbuje poodpowiadać na tyle ile pamiętam

ButterBear meble z BRW widziałaś na żywo? Wiadomo w katalogu wszystko wygląda świetnie, bo nie widzimy jakości wykonania. Kumpela miała zamawiać z tamtąd meble, bo się poprostu zakochał (oglądając katalog), jednak jak zobaczyła je na żywo miłość minęła. Kupiła z innej firmy,jednak zdecydowanie droższe. Te z BRW były wogóle nie dopracowane, rozchodziły się i wyglądały tak jakby miały się za chwile przewrócić. Oczywiście każda firma ma różnorodną ofertę, różniącą się wykonaniem, jakością. Skoro widziałaś te mebelki na żywo i Ci się podobają to powinno być oki. Ikea napewno nie jest lepsza i ma swoją specyfikę, tzn. zaraz widać, że to są meble z Ikei. Nie mówię czy to dobrze czy źle poprostu stwierdzam fakt Butter przynajmniej za kilka lat nie będzie Ci szkoda zmienić mebli, bo tak jak napisałaś, takie porządne kosztuję mase kasy.

twin-maid sukienka bardzo ładna, subtelna z klasą naprawdę bardzo mi się podoba. Fajnie, że jedziesz z tatą na przymiarkę, po sposobie w jakim nam o tym powiedziałaś, wnioskuje, że tata jest dla Ciebie bardzo bliski i macie dobry kontakt. Super

Zaro powodzenia na rozmowie, na pewno będzie dobrze

Stokrotko aby ten dzień był wyjątkowy, pełen radości, ciepła i uczucia... wszystkiego dobrego... Bardzo dobrze, że myślisz optymistycznie

Svinecko łazienka bardzo ładna, czekamy na dalsze fotorelacje z przebiegu remontu

miskowa współczuje, że chora musisz siedzieć w pracy, mam nadzieję, że szybko się wyrobisz i pobiegniesz zaraz do łóżeczka wygrzewać się...

haniu strasznie zazdroszczę wyjazdu... fajnie, że szef dał Ci wolne w piątek, a na ile jedziecie?? tydzień?? dobrze pamiętam?? Zdjęcia z mieszkanka napewno są super, więc czekam z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
No fakt bo jakoś tak wczesać się nie mogę dzisiaj, rozlazła jestem jakaś ..., poza tym znowu mi łażą po głowie fitnessy, sresy, diety, tańce brzucha i tego typu - czyli moje obsesyjne tematy
Ale podczytuję na bieżąco
hehe szalona Ty to masz zapał... A ostatnio tą swoją propozycją bardzo mnie nakręciłaś na SB, stwierdziłam, że jakoś wytrzymam te 2 tygodnie, nawet zaczęłam czytać czy można pić kawę z mlekiem 0%, jednak zdania są podzielone. Jak będę miała trochę więcej czasu to bardziej zagłębie się w ten temat. Wogóle nie mogę się doczekać kiedy zacznę chodzić na zajęcia. Oby sesja szybko zleciała... Oczywiście, jak to ja, w weekend zakupiłam sobie już nową koszulkę na fitness
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:02   #40
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Uf napisałam sprawozdanie

Cytat:
Napisane przez zara_84 Pokaż wiadomość
Głównie, szczególnie słownictwo biznesowe. No i być na bieżąco z wszelkimi newsami gospodarczymi. Mam nadzieję że dam radę.

To powodzenia życz swojemu TŻ. Chociaż to pewnie formalność

Zagłosowałam, znikam Trzymajcie się, zajrzę do Was wieczorkiem.
dzieki Zaro. Ja będę trzymać kciuki za Twojego TŻ a potem za Twoją rozmowę

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość

twin-maid sukienka bardzo ładna, subtelna z klasą naprawdę bardzo mi się podoba. Fajnie, że jedziesz z tatą na przymiarkę, po sposobie w jakim nam o tym powiedziałaś, wnioskuje, że tata jest dla Ciebie bardzo bliski i macie dobry kontakt. Super
Owszem, mam z tatą bardzo dobry kontakt jestem zdecydowanie córeczką tatusia
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:02   #41
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość
Witam popołudniowo dziewczęta
Tyle "+" nastawiałam, aby cytować, a tu się okazało, że nową część mamy. Spróbuje poodpowiadać na tyle ile pamiętam

hehe szalona Ty to masz zapał... A ostatnio tą swoją propozycją bardzo mnie nakręciłaś na SB, stwierdziłam, że jakoś wytrzymam te 2 tygodnie, nawet zaczęłam czytać czy można pić kawę z mlekiem 0%, jednak zdania są podzielone. Jak będę miała trochę więcej czasu to bardziej zagłębie się w ten temat. Wogóle nie mogę się doczekać kiedy zacznę chodzić na zajęcia. Oby sesja szybko zleciała... Oczywiście, jak to ja, w weekend zakupiłam sobie już nową koszulkę na fitness


Tylko problem w tym, czy ja doczekam do marca z tą SB Ja jednak jestem w gorącej wodzie kąpana
Ehh a to wszystko przez te idealne kobiety, które widuję, czy tylko ja je widzę ??? Chyba mam jakiś wyostrzony wzrok....Spotkałam taką jedną mamusię w salonie gier dla dzieci i wpadłam w kompleksy , od wczoraj treningi jeszcze w domu...i nowe pomysły, namierzam pas wyszczuplający- jako dodatek przy treningach, aaaa dużo by pisać, powinnam się leczyć

Mango czyli koszulka już w pogotowiu czeka

Ja w sobotę zanabyłam rybaczki dżinsowe i Tshirt - wszystko w przecenie Mango
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 15:10   #42
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Uf napisałam sprawozdanie
Owszem, mam z tatą bardzo dobry kontakt jestem zdecydowanie córeczką tatusia
Tak właśnie sądziłam

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
[/b]

Tylko problem w tym, czy ja doczekam do marca z tą SB Ja jednak jestem w gorącej wodzie kąpana
Ehh a to wszystko przez te idealne kobiety, które widuję, czy tylko ja je widzę ??? Chyba mam jakiś wyostrzony wzrok....Spotkałam taką jedną mamusię w salonie gier dla dzieci i wpadłam w kompleksy , od wczoraj treningi jeszcze w domu...i nowe pomysły, namierzam pas wyszczuplający- jako dodatek przy treningach, aaaa dużo by pisać, powinnam się leczyć
Mango czyli koszulka już w pogotowiu czeka
Ja w sobotę zanabyłam rybaczki dżinsowe i Tshirt - wszystko w przecenie Mango
Ja niestety narazie nie mogą przejść na "tryb fitness" , jednak też należę do tych w gorącej wodzie kąpanych i cały czas mi to głowe zaśmieca
Dorinko to ja nie wiem, jakie Ty kobiety widujesz, że wpadasz w kompleksy, przecież jesteś wysoka, szczupła, ładna naprawdę nie rozumiem
A co do pasa to taki co w trakcie ćwiczeń się zakłada, nie taki wibrujący?? Jedna babeczka co chodziła ze mna ostatnio na zajęcia taki miała, nosiła go pod koszulką. Kobieta miała typową sylwetkę fitnessową, wysportowaną, więc pewnie znała się na rzeczy i dlatego pomyślałam o zakupie tego pasa.
Ja jeszcze zakupiłam kozaki w Zarze i sweterek w Mango też na przecenach. Wogóle fajne rzeczy szykują się na wiosnę, widziałaś??

Edytowane przez Mango08
Czas edycji: 2009-01-13 o 15:12
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:21   #43
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość

Ja niestety narazie nie mogą przejść na "tryb fitness" , jednak też należę do tych w gorącej wodzie kąpanych i cały czas mi to głowe zaśmieca
Dorinko to ja nie wiem, jakie Ty kobiety widujesz, że wpadasz w kompleksy, przecież jesteś wysoka, szczupła, ładna naprawdę nie rozumiem
A co do pasa to taki co w trakcie ćwiczeń się zakłada, nie taki wibrujący?? Jedna babeczka co chodziła ze mna ostatnio na zajęcia taki miała, nosiła go pod koszulką. Kobieta miała typową sylwetkę fitnessową, wysportowaną, więc pewnie znała się na rzeczy i dlatego pomyślałam o zakupie tego pasa.
Ja jeszcze zakupiłam kozaki w Zarze i sweterek w Mango też na przecenach. Wogóle fajne rzeczy szykują się na wiosnę, widziałaś??
Mango no ja na każdym kroku widuję kobiety IDEALNE pod względem sylwetki, czyli pewnie za chude dla większości, bo ja niestety mam tendencję do tego, że uwielbiam takie wieszaki A jak mają takie wąziutkie biodra, chyba 34 to już w ogóle mnie to rozwala I jeszcze taka siedzi i piwko popija , a ja o wodzie

Co do pasa to mam też ten wibrujący z telezakupów Mango zresztą , wczoraj zciągnęłam z niego kurz i daję czadu, czy działa nie wiem, nie dałam mu zbyt wiele czasu na sprawdzenie
A teraz myślę o takim pasie, zaciskowym jak pisałaś, do ćwiczeń właśnie, ja po ciąży chodząc w takim pasie-wprawdzie był to inny pas, taki apteczny ale odchudzał niesamowicie, łaziłam w nim non stop, spałam też, zdejmowałam tylko do kąpieli i spowrotem- schudłam w tym czymś więcej niz przed ciążą a talię miałam niesamowitą....Dzisiaj ide się zorientowac co i jak w temacie, ale raczej tylko allegro zostaje Mój mąż się załamie jak zacznę jeszcze spać w jakimś pasie .........hehe

Mango nie widziałam ciuchów na sezon wiosenny, bo zamykam oczy przechodząc koło nowych kolekcji, poczekam chwilę....

No i się rozgadałam, dzięki Mango

Ale już lecę, pa !

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-01-13 o 15:22
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:30   #44
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
A ja przez chorobę musiałam przełożyć SB bo biorę antybiotyki i muszę jogurty naturalne wcinać.Ale jak tylko wyzdrowieję...

Madlen może ja jakaś mniej kumata jestem, ale ile musiałam się naszukać twojego bloga.Straszna konkurencja (tzn.dużo osób bierze udział w konkursie), ale głos oddany (mam nadzieję, że dobrze G00570 ? )
Ja tez musiałam się strasznie naszukac, więc mam nadzieję że to nie kwestia niekumatości Numerek ten sam, zatem wszystko ok

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Uf napisałam sprawozdanie

dzieki Zaro. Ja będę trzymać kciuki za Twojego TŻ a potem za Twoją rozmowę
Oj nie Najpierw za moją rozmowę, piątek 10:15, a potem za obronę TŻ poniedziałek 12:30 Dziękuję w imieniu swoim i jego

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość

Zaro powodzenia na rozmowie, na pewno będzie dobrze
Dziękować Chwilowo się nie stresuję, ale wiem że w czw wieczorem i pt rano będzie ciężko zapanować nad nerwami. To ta firma, gdzie- jak kiedyś pisałam o konieczności postawienia na nich kreski- rozmowy miały być pod koniec stycznia a zatrudnienie od marca- widocznie się jednak pospieszyli.

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość
... Oczywiście, jak to ja, w weekend zakupiłam sobie już nową koszulkę na fitness
Stanowczo zauważałam u siebie wzrost motywacji po zakupie fitnessowego ciuszka Ale póki co radzę sobie bez tego. Dziś mi się nie chce strasznie, ale dlatego że mam tam jakieś 20 min na piechotę, TŻ pojechał autem do pracy, i trochę nie chce mi się łazić Ale przyjedzie mnie odebrać, wolę już iść na niż wracać z na piechotę


Dorinko, gdzie Ty te kobiety widujesz? Chyba masz bardzo wysotrzone oko

Kusicie tym pasem, hmmm...
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...

Edytowane przez zara_84
Czas edycji: 2009-01-13 o 15:32
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:34   #45
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a dlaczego sie wstrzymujecie bo chcialabys miec placony macierzynski jakbys teraz zaszla w ciaze to przeciez bedziesz miec placony
Nie
art 176 § 3. Umowa o pracę zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy albo na okres próbny przekraczający jeden miesiąc, która uległaby rozwiązaniu po upływie trzeciego miesiąca ciąży, ulega przedłużeniu do dnia porodu.

Stokrotko trzymam kciuki za ślub. Czekam na relację ze zdjęciami.

Twain - sliczna suknia

Wszystkim chorowitkom życze zdrowia

Edytowane przez lemoorka
Czas edycji: 2009-01-13 o 15:39
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:46   #46
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Mango no ja na każdym kroku widuję kobiety IDEALNE pod względem sylwetki, czyli pewnie za chude dla większości, bo ja niestety mam tendencję do tego, że uwielbiam takie wieszaki A jak mają takie wąziutkie biodra, chyba 34 to już w ogóle mnie to rozwala I jeszcze taka siedzi i piwko popija , a ja o wodzie

Co do pasa to mam też ten wibrujący z telezakupów Mango zresztą , wczoraj zciągnęłam z niego kurz i daję czadu, czy działa nie wiem, nie dałam mu zbyt wiele czasu na sprawdzenie
A teraz myślę o takim pasie, zaciskowym jak pisałaś, do ćwiczeń właśnie, ja po ciąży chodząc w takim pasie-wprawdzie był to inny pas, taki apteczny ale odchudzał niesamowicie, łaziłam w nim non stop, spałam też, zdejmowałam tylko do kąpieli i spowrotem- schudłam w tym czymś więcej niz przed ciążą a talię miałam niesamowitą....Dzisiaj ide się zorientowac co i jak w temacie, ale raczej tylko allegro zostaje Mój mąż się załamie jak zacznę jeszcze spać w jakimś pasie .........hehe

Mango nie widziałam ciuchów na sezon wiosenny, bo zamykam oczy przechodząc koło nowych kolekcji, poczekam chwilę....

No i się rozgadałam, dzięki Mango

Ale już lecę, pa !
Ja niestety należę do kobiet o szerszych biodrach, choć bardzo chciałabym aby były wąziutkie, nawet jak chudnę to biodra pozostają bez zmian, bo kości zmienić nie mogę... Co do sylwetki to nie podobają mi się typowe wieszaki, ale poprostu szczupłe kobietki.
Jak się zorientujesz w tych pasach to będę wdzięczna za wszelkie informacje
Ciuchów z nowej kolekcji wolałam nie przymierzać, jednak całkiem fajnie się prezentowały...
Ja też się rozgadałam, ale już uciekam... Może później zajrzę...
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:49   #47
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

cześć

pozwoliłam sobie policzyć ile postów przez te 12 czesc i naskrobałyśmy-60.000

Dorinka ja mam to samo jeżeli chodzi o chude kobitki uwielbiam takie chudzielce a sama jeste tłuściochem i jakoś nie potrafię trzymac się diety
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:52   #48
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć

pozwoliłam sobie policzyć ile postów przez te 12 czesc i naskrobałyśmy-60.000

Dorinka ja mam to samo jeżeli chodzi o chude kobitki uwielbiam takie chudzielce a sama jeste tłuściochem i jakoś nie potrafię trzymac się diety
Ja wole troszkę pulchniejsze Mimo,żem chuda.

Chociaz ostatnio odczuwam plusy mej chudej sylwetki- od konferencyjnego trybu zycia przytyło mi sie i ....nie musze stosowac diety, bo nawet lepiej wyglądam
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 15:54   #49
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

ja tez chcę zagłosować na blog Madlen jak mam tozrobić
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 15:55   #50
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

A gdzie ten blog, bo zgubiłam linka?
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 16:46   #51
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

no właśnie bo ja też zagłosuję
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 17:33   #52
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Link do bloga Madlen:
http://www.za-szyba.blog.pl/
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 17:38   #53
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

witam wszystkich w nowej części..

gadajcie, gadajcie - przynajmniej ma co czytać, jak wrócę z pracy
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:02   #54
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Link do bloga Madlen:
http://www.za-szyba.blog.pl/
A gdzie to się głosuje??
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:13   #55
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

zgłaszam się w nowej częsci

wracajac do tematu mebli - mam BRW i nic strasznego z nimi się nie dzieje.Fakt,że szczyt jakośći i perfekcyjnego wykonania to nie jest ,ale są zupełnie przyzwoite i jak narazie nie mam nic do zarzucenia
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:18   #56
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Ja tez mam BRW 4 lata ma stojąca biblioteczka i póła wisząca- ale uwaga - kusz z nich ścieram specjalna szmatką - taką pochłaniającą kurz- nie wilgotną!!!!

o matko- znowu świat mały- jak nie znam kogoś od asiuka lub butter w znajomych to teraz u Zary- Mamy wspólna znajomą i to jesteś z dalekaaaa ode mnie

ta nasza klasa lepsza niż detektyw

Edytowane przez lemoorka
Czas edycji: 2009-01-13 o 18:22
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:18   #57
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
A gdzie to się głosuje??
Głosuje się na stronce http://www.blogroku.pl/
Ja w okienku "szukaj bloga" wpisywałam adres strony bloga Madlen.Wyskoczyły mi dwa i zweryfikowałam sobie, który jest odpowiedni .
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:21   #58
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Dzieki goosia
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:31   #59
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Ja też jestem

Zrobił mi się brązowy zaciek na blacie, z tarki, którą TŻ postawił po umyciu. Blaty mam drewniane (brzozowe), tarka nieco rdzewieje od spodu, więc... Trzeba będzie trochę zedrzeć papierem ściernym i ponownie nasączyć olejem.

Tak poza tym to chyba poszukam leków na potencję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:46   #60
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Dzieki goosia
proszę

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ja też jestem

Zrobił mi się brązowy zaciek na blacie, z tarki, którą TŻ postawił po umyciu. Blaty mam drewniane (brzozowe), tarka nieco rdzewieje od spodu, więc... Trzeba będzie trochę zedrzeć papierem ściernym i ponownie nasączyć olejem.

Tak poza tym to chyba poszukam leków na potencję
Oj szkoda blatów

Gdzieś ostatnio sczytałam o takich lekach (nie wiem czy to nie na tym wątku), a hiszpańska mucha? Tylko to chyba raczej na chwilowe hmmm pobudzenie
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.