DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-14, 01:35   #61
201605090958
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 5 833
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Zazdroszczê podej¶cia. Nie umia³am siê oprzeæ, ¿eby nie graæ na jego zasadach. Zakochana g³owa to ¶lepa g³owa.

Po prostu dla mnie to wygl±da³o w ten sposób, ¿e on ci±gn±³ to z ni± w realu, a mi dawa³ jak±¶ tam nadziejê, a mi nie wiem czemu to wystarcza³o. W koñcu zreflektowa³ siê, ¿e to trwa za d³ugo.
dawa³ Ci nadziejê zamieszczaj±c piosenki czy teksty na fb?
a sk±d wiedzia³a¶ ¿e to do Ciebie?
masz a¿ tak oryginalne imiê, czy pisa³ wprost Twoje imiê i nazwisko?
201605090958 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 01:48   #62
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez danusiaes Poka¿ wiadomo¶æ
dawa³ Ci nadziejê zamieszczaj±c piosenki czy teksty na fb?
a sk±d wiedzia³a¶ ¿e to do Ciebie?
masz a¿ tak oryginalne imiê, czy pisa³ wprost Twoje imiê i nazwisko?
Nazwa³am ta historiê dziwn±, poniewa¿ z tego powodu miêdzy innymi jest dziwna.

Je¶li siê jest w jakie¶ realcji z dan± osob±, i kto¶ Ciê w ten sposób 'wychowuje', to uwierz, ¿e poczatkowo wkurzasz siê, ¿e w to wierzysz, a jak ju¿ sie zakochasz to zaczynasz za tym têskniæ. I tak kiedy¶ by³o, nie lubi³ mówiæ wprost o pewnych rzeczach, a ja siê wkurza³am o to, koñczy³am znajomo¶æ, ale wcale nie chcia³am. Na koniec po prostu bra³am co dawa³, ¿eby tylko jeszcze nie traciæ nadziei.

No i powtórzê który¶ raz: w tej chwili jestem pozbawiona nadziei wiêc to nie jest tak, ¿e sobie wlawam dalej, ¿e on czego¶ chce.

Edytowane przez noubanaa
Czas edycji: 2013-02-14 o 01:52
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 01:52   #63
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez SALIX Poka¿ wiadomo¶æ
a nie da³o Ci nic do my¶lenia, ¿e nie odpisywa³ Ci na nêkaj±ce go codziennie dziesi±tki smsów? obawiam siê, ¿e nie dostrzegasz za wiele - znaków nie ma i nigdy NIE BY£O.
Ja pier... Watek roku, a dopiero luty mamy!

Dziewczyna zyje w innym wymiarze. Fanatyczka, nadawalaby sie na kamikadze jakby ja dobrze posterowac. Wy jej tluczecie do glowy, a ona jak w transie widzi/mysli jedno - znaki, znaki, znaki, hare krishna, hare rama... Nie chce sie dluzej smiac, bo w sumie nie wypada, ale czytajac ten watek na mysl mi przyszly te amerykanskie thrillery z lat 90-ych, w ktorych glowne role graly mlode dziewczyny przesladujace maniakalnie chlopakow/ojcow przyjaciolek/nauczycieli, itd. Koniec, jak zawsze, byl tragiczny.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2013-02-14 o 01:55
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 01:54   #64
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 374
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li siê jest w jakie¶ realcji z dan± osob±
z tego co wiem relacja to stosunek miêdzy dwoma osobami........
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 01:57   #65
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;39223419]Ja pier... Watek roku, a dopiero luty mamy!

Dziewczyna zyje w innym wymiarze. Fanatyczka, nadawalaby sie na kamikadze jakby ja dobrze posterowac. Wy jej tluczecie do glowy, a ona jak w transie widzi/mysli jedno - znaki, znaki, znaki, hare krishna, hare rama... Nie chce sie dluzej smiac, bo w sumie nie wypada, ale czytajac ten watek na mysl mi przyszly te amerykanskie thrillery z lat 90-ych gdzie glowna role grala mloda dziewczyna, ktora przesladowala maniakalnie jakiegos faceta. Koniec, jak zawsze, byl tragiczny.[/QUOTE]

Smutne, ale ¶wiadczy o cz³owieku. Szuka³am pomocy. S³abe miejsce. Cieszê siê, ¿e Ciê rozbawi³a moja historia Nie jestem fanatyczk±.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:01   #66
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 366
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Smutne, ale ¶wiadczy o cz³owieku. Szuka³am pomocy. S³abe miejsce. Cieszê siê, ¿e Ciê rozbawi³a moja historia Nie jestem fanatyczk±.
Dobrym bêdzie za to kozetka u psychologa.Nie ¿artujê,serio jeste¶ przera¿aj±ca.
__________________


"We buy things we don't need, with money we don't have, to impress people we don't like"
Sztywniaaraa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:01   #67
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez chwast Poka¿ wiadomo¶æ
z tego co wiem relacja to stosunek miêdzy dwoma osobami........
Hmmm... wiêc je¶li kto¶ mi na ¿ywo powiedzia³, ¿e chce ze mn± byæ itd. Je¶li wymieniali¶my jakie¶ tam my¶li czy to w wiadomo¶ciach, czy nawet za po¶rednictwem muzyki i oboje nazwali¶my to czym¶ wyj±tkowym, to czy to nie jest jaka¶ realacja ?

Skoñczy³o siê przedwcze¶nie. Trochê z mojej winy. I to próbowa³am naprawiæ. Zdawa³o siê, ¿e on równie¿ tego chcia³. I dopiero z dniem 1 lutego powiedzia³, ¿e ju¿ nie chce do tego wracaæ.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 02:04   #68
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 955
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Autorko, zupe³nie bez z³o¶liwo¶ci - potrzebujesz rozmowy z psychologiem. Znam dwa przypadki baaardzo podobnego zachowania w swoim otoczeniu - okaza³o siê, ¿e jedna dziewczyna cierpi na schizofreniê, druga na zaburzenia dwubiegunowe. Te¿ mówi³y o znakach (piosenki, statusy na FB to standard), wysy³a³y wiadomo¶ci, chodzi³y na te same imprezy i nie da³y sobie przet³umaczyæ, ¿e zachowuj± siê nienormalnie. Jeste¶ na medycynie, wiêc znasz warto¶æ zdrowia. Nie zmarnuj sobie ¿ycia.
Mick jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:04   #69
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Smutne, ale ¶wiadczy o cz³owieku. Szuka³am pomocy. S³abe miejsce. Cieszê siê, ¿e Ciê rozbawi³a moja historia Nie jestem fanatyczk±.
Ale, z tego co do tej pory przeczytalam, to pomocy dostalas tutaj az ZA duzo. I co? I wlasnie nic. Ty ciagle sobie widzisz te znaki, analizujesz cala sytuacje, zamiast raz, a dobrze porzucic te mrzonki i wziac sie po prostu ZA ZYCIE. Nie wiem czym Ty sie karmisz, ale wedlug mnie wiele rzeczy nadinterpretujesz, wmawiasz sobie, widzisz, masz omamy, dopowiadasz, itd. Zalewasz chlopa wiadomosciami, do momentu az stracil cierpliwosci i krotko i dosadnie Ci napisal: spier... Czego tutaj nie rozumiec? Jakiej Ty jeszcze pomocy oczekujesz? Wybacz, ze jestem taka ostra w stosunku do Ciebie, ale nie wiem jak mozna inaczej. Ocknij sie, otrzasnij, wejdz pod prysznic, zlej sie zimna woda. Przestan tworzyc te zamki z piany. Zacznij ZYC w swiecie realnym, a nie we wlasnym, ktory sobie zbudowalas.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:07   #70
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 1 811
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Ja siê dziwie, ¿e Ciê nie oskar¿y³ jeszcze o nêkanie na policji :/
Ci±gle do niego piszesz smsy, facet ma dziewczynê, a Ty robisz mu wyrzuty, ¿e to nie z Tob± pojecha³ do Pary¿a? Wszystko co opisujesz zalatuje psychopatk± jak z filmów, do dope³niania filmowej historii brakowa³oby tylko, ¿eby¶ zaczê³a jego dziewczynê atakowaæ - i bym siê zupe³nie nie zdziwi³a, gdyby faktycznie tak by³o.
Potworno¶æ :/ Przestañ zatruwaæ tak facetowi ¿ycie.

Je¶li chodzi o s³owa pokrzepienia: wmówi³a¶ sobie, ¿e facet jest kim¶, kim w rzeczywisto¶ci pewnie w ogóle nie jest. Po prostu. Masz w g³owie jak±¶ jego wizje, która mo¿e byæ mylna. Nie znasz go, kontakt g³ównie internetowy nie sprawia, ¿e znasz faceta. Tym bardziej kontakt na zasadzie - Ty wysy³asz mu smsy, a na fb wspólnie komentujecie piosenki.
Zapomnij o nim i zacznij my¶leæ wreszcie o sobie.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam w³osy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:12   #71
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez Sztywniaaraa Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrym bêdzie za to kozetka u psychologa.Nie ¿artujê,serio jeste¶ przera¿aj±ca.
Hm, to w³a¶nie jest przykre. Nikt nie bierze pod uwagê tego jaki on by³, jest. ¯e na dobr± sprawê znosi³ to wszystko, podtrzymywa³ nadziejê, a¿ do dnia, jaki mia³ miejsce 2 tygodnie temu.

---------- Dopisano o 03:12 ---------- Poprzedni post napisano o 03:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Mick Poka¿ wiadomo¶æ
Autorko, zupe³nie bez z³o¶liwo¶ci - potrzebujesz rozmowy z psychologiem. Znam dwa przypadki baaardzo podobnego zachowania w swoim otoczeniu - okaza³o siê, ¿e jedna dziewczyna cierpi na schizofreniê, druga na zaburzenia dwubiegunowe. Te¿ mówi³y o znakach (piosenki, statusy na FB to standard), wysy³a³y wiadomo¶ci, chodzi³y na te same imprezy i nie da³y sobie przet³umaczyæ, ¿e zachowuj± siê nienormalnie. Jeste¶ na medycynie, wiêc znasz warto¶æ zdrowia. Nie zmarnuj sobie ¿ycia.
Nie, chyba a¿ tak ¼le nie jest. Kiedy kto¶ mi powiedzia³ 'spierdalaj' to chyba to us³ysza³am ? Zrozumia³am i przyje³am. Aczkolwiek gdzie¶ tam mi siê chcia³o czekaæ cicho na co¶, ale to nie ma szans, po prostu muszê siê do koñca pogodziæ z tym faktem.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 02:14   #72
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, to w³a¶nie jest przykre. Nikt nie bierze pod uwagê tego jaki on by³, jest. ¯e na dobr± sprawê znosi³ to wszystko, podtrzymywa³ nadziejê, a¿ do dnia, jaki mia³ miejsce 2 tygodnie temu.
Czy on kiedy poprosil o Twoj numer telefonu? Zaprosil na randke? Spacer? Herbate? Wzial na wycieczke? Przytulil? Moze pocalowal? Opowiadal swoim/twoim znajomym o Tobie? Wiesz, ze odpowiedz brzmi NIE. A to bylby konkretny fundament na ktorym moglabys bazowac cale swoje wczesniejsze i terazniejsze postepowanie. Bo tak to z reguly wyglada jak chlopak jest dziewczyna zainteresowany A Ty na czym bazujesz? Na znakach, na wlasnych domyslach i przypuszczeniach? Widzisz roznice? Nie widzisz. I to jest przerazajace. Tym bardziej, ze nadal sie ludzisz, ze on dla Ciebie zostawi swoja owczesna dziewczyne.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:17   #73
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;39223431]Ale, z tego co do tej pory przeczytalam, to pomocy dostalas tutaj az ZA duzo. I co? I wlasnie nic. Ty ciagle sobie widzisz te znaki, analizujesz cala sytuacje, zamiast raz, a dobrze porzucic te mrzonki i wziac sie po prostu ZA ZYCIE. Nie wiem czym Ty sie karmisz, ale wedlug mnie wiele rzeczy nadinterpretujesz, wmawiasz sobie, widzisz, masz omamy, dopowiadasz, itd. Zalewasz chlopa wiadomosciami, do momentu az stracil cierpliwosci i krotko i dosadnie Ci napisal: spier... Czego tutaj nie rozumiec? Jakiej Ty jeszcze pomocy oczekujesz? Wybacz, ze jestem taka ostra w stosunku do Ciebie, ale nie wiem jak mozna inaczej. Ocknij sie, otrzasnij, wejdz pod prysznic, zlej sie zimna woda. Przestan tworzyc te zamki z piany. Zacznij ZYC w swiecie realnym, a nie we wlasnym, ktory sobie zbudowalas.[/QUOTE]

Ja siê z Tob± w jakiej¶ czê¶ci zgadzam. Z tym, ¿e pora ¿yæ bez czekania na co¶ co w³a¶ciwie nigdy mog³o siê nie wydarzyæ. Bardziej to pokrzepiaj±ce ni¿ to wcze¶niejsze. Tylko, ¿e s±dzê, ¿e ten ch³opak dawno temu móg³ mi powiedzieæ, ¿e nie mam szans. ¯e nie chce kontaktu. A on mnie wrêcz do niego podpuszcza³. I przesta³
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:20   #74
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 374
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê z Tob± w jakiej¶ czê¶ci zgadzam. Z tym, ¿e pora ¿yæ bez czekania na co¶ co w³a¶ciwie nigdy mog³o siê nie wydarzyæ. Bardziej to pokrzepiaj±ce ni¿ to wcze¶niejsze. Tylko, ¿e s±dzê, ¿e ten ch³opak dawno temu móg³ mi powiedzieæ, ¿e nie mam szans. ¯e nie chce kontaktu. A on mnie wrêcz do niego podpuszcza³. I przesta³
nie on Ci powiedzia³ na samym pocz±tku wielkie NIE a, ¿e Ty sobie nawymy¶la³a¶ jakie¶ znaki to ju¿ nie jego wina i problem

w³a¶ciwie nie wiem po co tu piszê, po prostu znam tak± osobê jak Ty i naprawdê ciekawi mnie to bo wci±¿ nie mogê wyj¶æ z podziwu, ¿e ktokolwiek jest w stanie tak siê zachowywaæ

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2013-02-14 o 02:21
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:21   #75
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 296
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, to w³a¶nie jest przykre. Nikt nie bierze pod uwagê tego jaki on by³, jest. ¯e na dobr± sprawê znosi³ to wszystko, podtrzymywa³ nadziejê, a¿ do dnia, jaki mia³ miejsce 2 tygodnie temu.

---------- Dopisano o 03:12 ---------- Poprzedni post napisano o 03:07 ----------



Nie, chyba a¿ tak ¼le nie jest. Kiedy kto¶ mi powiedzia³ 'spierdalaj' to chyba to us³ysza³am ? Zrozumia³am i przyje³am. Aczkolwiek gdzie¶ tam mi siê chcia³o czekaæ cicho na co¶, ale to nie ma szans, po prostu muszê siê do koñca pogodziæ z tym faktem.
Opisa³a¶ 2 lata swojej znajomo¶ci z ch³opakiem, ze swojej strony, wiec nie dziw siê, ¿e tak te¿ wszyscy to bior± sama podkre¶li³a¶, ¿e ma³o o jego reakcjach napisa³as. Co do ca³ej sytuacji, serio ma³o widzê z³o¶liwo¶ci w komentarzach, raczej faktycznie próbê dziewczyn do jakiejkolwiek pomocy przez chocia¿by psychologa. To 'niecodzienne' by kobieta po tylu odmowach spotkañ, dalej jako¶ próbowa³a siê na si³ê skontaktowaæ i nie dziw siê ¿e wieje tu desperacj± i to tak±, ¿e mo¿na to nazwaæ prze¶ladowaniem. W ogóle nie rozumiem czemu w tytule zosta³o u¿yte s³owo 'zwi±zek' My¶lê, ¿e powinna¶ skoñczyæ wchodziæ na jego bloga.. czy co tam ma, oraz nie patrzeæ na 'znaki/gesty/'smutne oczy/przygnêbienie' i inne tego typu, bo jak sama widzisz, baardzo nad interpretujesz jego zachowanie, chocia¿by to ¿e Ty chcia³a¶ jechaæ do pary¿a a okazuje siê ¿e on z ni± tam wyjecha³... bardzo du¿o kobiet chce odwiedziæ pary¿. Da³ Ci jasny przekaz i oby zadzia³a³o, na prawde odzwyczaj siê patrzeæ na 'znaki' i s³uchaj co kto do Ciebie mówi < tak nie powiedzia³ Ci wprost ¿e nic z tego nie bêdzie... ale nie zauwa¿y³a¶ tego 'znaku' ¿e nie chcia³ siê spotykaæ z Tob±? ¿e nie odpisywa³? My¶lê, ¿e zauwa¿a³a¶ i przekoloryzowa³a¶ te 'drobne' gesty, a te wielkie widoczne ¿e ho ho omija³a¶.
Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê z Tob± w jakiej¶ czê¶ci zgadzam. Z tym, ¿e pora ¿yæ bez czekania na co¶ co w³a¶ciwie nigdy mog³o siê nie wydarzyæ. Bardziej to pokrzepiaj±ce ni¿ to wcze¶niejsze. Tylko, ¿e s±dzê, ¿e ten ch³opak dawno temu móg³ mi powiedzieæ, ¿e nie mam szans. ¯e nie chce kontaktu. A on mnie wrêcz do niego podpuszcza³. I przesta³
Da³ Ci MASEEE znaków ¿e nic z tego, tak jak cinderella girl wypisa³a wszystko. Po co brn±æ a¿ 2 lat w co¶ czego nie by³o, przecie¿ sama siebie dziewczyno zamêczasz a co dopiero jego. Uwa¿am ¿e nawet je¿eli teraz zobaczysz jakie¶ 'znaki' piosenki/blog/wiadomo¶æ sms to powinna¶ to usuwaæ, nie patrzeæ ani nie daj bo¿e nie robiæ sobie w zwi±zku z tym ¿adnej nadziei.

Edytowane przez xvxaniaxvx
Czas edycji: 2013-02-14 o 02:28
xvxaniaxvx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:23   #76
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê z Tob± w jakiej¶ czê¶ci zgadzam. Z tym, ¿e pora ¿yæ bez czekania na co¶ co w³a¶ciwie nigdy mog³o siê nie wydarzyæ. Bardziej to pokrzepiaj±ce ni¿ to wcze¶niejsze. Tylko, ¿e s±dzê, ¿e ten ch³opak dawno temu móg³ mi powiedzieæ, ¿e nie mam szans. ¯e nie chce kontaktu. A on mnie wrêcz do niego podpuszcza³. I przesta³
On Cie nie podpuszczal - on mogl byc zwyczajnie uprzejmy badz robic cos/pisac kompletnie nie zdajac sobie sprawy, ze zrobi tym na Tobie jakies wrazenie, rozumiesz? Wy nigdy nie poszliscie na randke, nie spedzliscie ze soba kilku godzin sam na sam... to wszystko Twoja czysta nadinterpretacja. W sumie, to szkoda mi Cie troche. Gdzies musi lezec jakas glebsza i bardziej zlozona przyczyna Twojego postepowania. Szukalabym czegos w Twoim dziecinstwie/domu rodzinnym. Jaki stosunek ma do Ciebie Twoj tato?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2013-02-14 o 02:26
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:23   #77
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;39223436]Czy on kiedy poprosil o Twoj numer telefonu? Zaprosil na randke? Spacer? Herbate? Wzial na wycieczke? Przytulil? Moze pocalowal? Opowiadal swoim/twoim znajomym o Tobie? Wiesz, ze odpowiedz brzmi NIE. A to bylby konkretny fundament na ktorym moglabys bazowac cale swoje wczesniejsze i terazniejsze postepowanie. Bo tak to z reguly wyglada jak chlopak jest dziewczyna zainteresowany A Ty na czym bazujesz? Na znakach, na wlasnych domyslach i przypuszczeniach? Widzisz roznice? Nie widzisz. I to jest przerazajace. Tym bardziej, ze nadal sie ludzisz, ze on dla Ciebie zostawi swoja owczesna dziewczyne.[/QUOTE]

Mieli¶my w ci±gu 5 miesiêcy takich spotkañ gdzie¶ wiêkszym gronie, kilka rozmów na osobno¶ci. No i sporo w necie. Nie wiem, krêpowa³ siê jako¶ przy mnie. Nie wiem czemu, ale pó¼niej mi pisa³ cierpliwo¶ci. Ja siê w nim zakocha³am, nie chcia³am siê poddawaæ, wiêc poddawa³am siê temu co mi tam sugerowa³. Kiedy pojawi³a sie kolejna twierdzi³, ¿e nie jest z ni± szczê¶liwy.

Zastanawia³am siê co ja bym zrobi³a, gdyby kto¶ pisa³ do mnie w ten sposób jak ja do niego. Po prostu da³abym do zrozumienia ¿e nie jestem zainteresowana. On mi tak dosadnie da³ znaæ dopiero 2 tygodnie temu.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:27   #78
201605090958
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 5 833
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Nazwa³am ta historiê dziwn±, poniewa¿ z tego powodu miêdzy innymi jest dziwna.

Je¶li siê jest w jakie¶ realcji z dan± osob±, i kto¶ Ciê w ten sposób 'wychowuje', to uwierz, ¿e poczatkowo wkurzasz siê, ¿e w to wierzysz, a jak ju¿ sie zakochasz to zaczynasz za tym têskniæ. I tak kiedy¶ by³o, nie lubi³ mówiæ wprost o pewnych rzeczach, a ja siê wkurza³am o to, koñczy³am znajomo¶æ, ale wcale nie chcia³am. Na koniec po prostu bra³am co dawa³, ¿eby tylko jeszcze nie traciæ nadziei.

No i powtórzê który¶ raz: w tej chwili jestem pozbawiona nadziei wiêc to nie jest tak, ¿e sobie wlawam dalej, ¿e on czego¶ chce.
Sorry ale on Ci nie mówi³ ta piosenka dla Ciebie. To Ty sobie wmowilas cala historie. Widzialas znaki, ktore byly neutralnymi zachowaniami. Mowisz ze odpuscilas? nie wierze-odpuszczajaca dziewczyyna nie zaklada watku zeby podzielic sie porazka i dziewczyna ktora odpuscila nie czerpie z tego satysfakcji, a Ty podkreslasz ze z Toba jest ok. Idx do psychologa i zrozum co sie stalo a przede wszystkim wyjdz z tego bo za pol roku stwierdzisz ze masz nastepny zwiazek, bo facet zapytal Ciê o notatki lub wymienil z Toba na imprezie kilka zdan.
201605090958 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 02:51   #79
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Mieli¶my w ci±gu 5 miesiêcy takich spotkañ gdzie¶ wiêkszym gronie, kilka rozmów na osobno¶ci. No i sporo w necie. Nie wiem, krêpowa³ siê jako¶ przy mnie. Nie wiem czemu, ale pó¼niej mi pisa³ cierpliwo¶ci. Ja siê w nim zakocha³am, nie chcia³am siê poddawaæ, wiêc poddawa³am siê temu co mi tam sugerowa³. Kiedy pojawi³a sie kolejna twierdzi³, ¿e nie jest z ni± szczê¶liwy.

Zastanawia³am siê co ja bym zrobi³a, gdyby kto¶ pisa³ do mnie w ten sposób jak ja do niego. Po prostu da³abym do zrozumienia ¿e nie jestem zainteresowana. On mi tak dosadnie da³ znaæ dopiero 2 tygodnie temu.
Skopiuj i wklej tutaj 2/3 przykladowe rozmowy z nim z neta. Tylko pozostaw te jego "znaki" bez zmian i nie zmieniaj nic.

---------- Dopisano o 04:51 ---------- Poprzedni post napisano o 04:32 ----------

Eh, chyba sie nie doczekam Ide wiec spac! Od siebie dodam jeszcze: mezczyzni lubia proste komunikaty, a on zadnego CZYTELNEGO komunikatu w Twoja strone nigdy nie zrobil. No, moze oprocz tego "spierda.laj". Z tego mozna wyciagnac jeden wniosek - nie zalezy mu. Moze na poczatku Twoje zainteresowanie lechtalo jego ego (kto go tam wie), ale na bank nie nosil sie z zamiarem zbudowania z tego zwiazku. Tu nie by³o nawet sladu milosci... cos tam, wedlug Ciebie, iskrzylo, cos tam mog³o byc - ale, nie by³o. I w³asnie dlatego ze nie bylo, Krolewna Noubanaa mo¿e sobie spokojnie wzdychac i cierpiec, romantycznie i szlachetnie, i ludzic sie nadzieja na cos wiecej, rozpamietujac ich nikle relacje. A tu czas i pora sie w koncu przebudzic. I pamietaj: zainteresowany facet zrobi baaaaaardzo duzo zeby sie spotkac z wybrana dziewczyna, nie wspominajac juz o zakochanym.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2013-02-14 o 03:02
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 03:09   #80
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Mo¿e odpowiem tak wszystkim na raz.

Nie szuka³am tutaj wsparcia, ale w³a¶nie takiej oceny z boku. Wygl±da to gorzej ni¿ my¶la³am.

Nikt mnie nie zrozumie je¶li z góry za³o¿y, ¿e ch³opak jest niewinny. Poniewa¿ przyznanie, ¿e to co widzia³am by³o tylko moj± wyobra¼ni± wi±za³oby siê z tym, ¿e musia³abym siê nazwaæ wariatk±, a nie czujê siê wariatk±, to tego nie zrobiê.

Dziêkujê za opinie. Macie zdrowe podej¶cie, którym siê bêdê sugerowaæ.

Naprawdê wielokrotnie widzia³am co robiê ja i co robi on. Wielokrotnie mówi³am: DO¦Æ. Ale oczywi¶cie 'przypadkowo' akurat wtedy robi³ co¶ co mnie zatrzymywa³o, by jeszcze poczekaæ na niego. Kto mi powie dlaczego teraz przesta³ to robiæ ? Tak od dwóch tygodni ? Nic nie obserwujê.

Chcia³am mieæ nadziejê, to prawda. Czeka³am na tzw. swoj± kolej. By³o mi przykro, ale tak samo przykro mi by³o kiedy od niego siê odcina³am.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 03:14   #81
201605090958
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 5 833
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e odpowiem tak wszystkim na raz.

Nie szuka³am tutaj wsparcia, ale w³a¶nie takiej oceny z boku. Wygl±da to gorzej ni¿ my¶la³am.

Nikt mnie nie zrozumie je¶li z góry za³o¿y, ¿e ch³opak jest niewinny. Poniewa¿ przyznanie, ¿e to co widzia³am by³o tylko moj± wyobra¼ni± wi±za³oby siê z tym, ¿e musia³abym siê nazwaæ wariatk±, a nie czujê siê wariatk±, to tego nie zrobiê.

Dziêkujê za opinie. Macie zdrowe podej¶cie, którym siê bêdê sugerowaæ.

Naprawdê wielokrotnie widzia³am co robiê ja i co robi on. Wielokrotnie mówi³am: DO¦Æ. Ale oczywi¶cie 'przypadkowo' akurat wtedy robi³ co¶ co mnie zatrzymywa³o, by jeszcze poczekaæ na niego. Kto mi powie dlaczego teraz przesta³ to robiæ ? Tak od dwóch tygodni ? Nic nie obserwujê.

Chcia³am mieæ nadziejê, to prawda. Czeka³am na tzw. swoj± kolej. By³o mi przykro, ale tak samo przykro mi by³o kiedy od niego siê odcina³am.
Z jakiego¶ powodu jestes niedojrza³a dziewczyna, która wierzy w znaki i czeka az facet sie namysli. Prawdopodobnie to co powiedzial 2 tygodnie temu bylo na tyle prostackie, ze rozbilo to Twoj wymarzony obraz jego. Nie rozumiem jak mozna czekac na faceta, ktory w tym samym czasie wybiera inna. Dlatego uwazam, ze powinnas przejsc sie na terapie zeby zrozumiec dlaczego i nastepnym razem doroslej wybrac milosc. Powodzenia
201605090958 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 03:24   #82
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 764
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Jest taki film z urocz± "Ameli±", czyli Audrey Tautou, nosi tytu³ "Kocha..., nie kocha", bardzo polecam, bo wbrew pozorom tak¿e jest przera¿aj±cy...

Droga Noubanaa, gdyby nawet to wszystko by³o prawd±, "znaki", "podpuszczanie" i ca³a reszta, któr± odczytywa³a¶ na ¶cianie FB, to ¿adna kobieta, nigdy, przenigdy, nie powinna s³u¿yæ jako rezerwa czy zastêpstwo i czekaæ w kolejce na Ja¶nie Pana, a¿ ten siê ogarnie...

Serce nie s³uga, to prawda, ale szacunek do samej siebie powinien byæ na pierwszym miejscu. Za takie traktowanie prêdzej wyrwa³abym sobie serce i usma¿y³a je na patelni, ni¿ da³a choæby cieñ szansy takiemu, tfu, kozakowi.
__________________

Majowa galeria z ró¿± w tle


Majowa Rosa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 03:30   #83
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Dlaczego ¿adna z Was nie za³o¿y³a, ¿e trafi³am na 'chuja', który mo¿e byæ w zwi±zku niekoniecznie kochaj±c t± dziewczynê. Albo niekoniecznie chc±c sobie mnie odpu¶ciæ. Ja nie wiem jak z nim by³o, jak z nim jest. Wiem jedno, ¿e wodzi³ mnie d³ugo za nos i chyba sam zauwa¿y³, ¿e przegina.

Owszem, chore by³o to, ¿e milczenie na mnie nie dzia³a³o, ¿e sobie co¶ tam interpretowa³am. S±dzi³am, ¿e pisz±c mu, ¿e siê zaanga¿owa³am mimo lichych wydarzeñ, ¿e strasznie cierpiê z powodu tej ca³ej sytuacji, choæ mo¿e nie powinnam. I wiele innych bardzo rozs±dnych wiadomo¶ci, które raczej by³y such±, smutn± ocen± wydarzeñ, to on to przemy¶li i najwy¿ej odpowie, ¿e 'dziewczyno, nic z tego nie bêdzie'. Takie co¶ dosta³am 2 tygodnie temu. Konkretnie, na temat. I tak jak mówi³am, nie ma ju¿ znaków
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 03:35   #84
201605090958
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 5 833
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego ¿adna z Was nie za³o¿y³a, ¿e trafi³am na 'chuja', który mo¿e byæ w zwi±zku niekoniecznie kochaj±c t± dziewczynê. Albo niekoniecznie chc±c sobie mnie odpu¶ciæ. Ja nie wiem jak z nim by³o, jak z nim jest. Wiem jedno, ¿e wodzi³ mnie d³ugo za nos i chyba sam zauwa¿y³, ¿e przegina.

Owszem, chore by³o to, ¿e milczenie na mnie nie dzia³a³o, ¿e sobie co¶ tam interpretowa³am. S±dzi³am, ¿e pisz±c mu, ¿e siê zaanga¿owa³am mimo lichych wydarzeñ, ¿e strasznie cierpiê z powodu tej ca³ej sytuacji, choæ mo¿e nie powinnam. I wiele innych bardzo rozs±dnych wiadomo¶ci, które raczej by³y such±, smutn± ocen± wydarzeñ, to on to przemy¶li i najwy¿ej odpowie, ¿e 'dziewczyno, nic z tego nie bêdzie'. Takie co¶ dosta³am 2 tygodnie temu. Konkretnie, na temat. I tak jak mówi³am, nie ma ju¿ znaków
Ale to nie znaki decyduja ze bedzie zwi±zek. Decyduje konkretna rozmowa i konkretne czyny. Facet z Twojej opowiesci to mily facet, ktory ma poukladane zycie i jakos Cie lubi. Nie na tyle zeby byl z tego zwiazek i na tyle zeby nie isc na policje i zglosic ze go nekasz. Nie mozna stwierdzic ze byl ch... tylko dlatego ze nie bylas w jego kregu sercowych zainteresowan, bo chyba tylko to mozesz mu zarzucic.
201605090958 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 03:36   #85
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez danusiaes Poka¿ wiadomo¶æ
Z jakiego¶ powodu jestes niedojrza³a dziewczyna, która wierzy w znaki i czeka az facet sie namysli. Prawdopodobnie to co powiedzial 2 tygodnie temu bylo na tyle prostackie, ze rozbilo to Twoj wymarzony obraz jego. Nie rozumiem jak mozna czekac na faceta, ktory w tym samym czasie wybiera inna. Dlatego uwazam, ze powinnas przejsc sie na terapie zeby zrozumiec dlaczego i nastepnym razem doroslej wybrac milosc. Powodzenia
Tak. Zanim go pozna³am te¿ tego nie rozumia³am. Facet powinien to i to. A w ¿yciu wysz³o mi inaczej. Ale oczywi¶cie, ¿e masz racjê. To by³o niedojrza³e. W tym co powiedzia³ zastanowi³o mnie jedno - dlaczego zwleka³ tak d³ugo.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 03:40   #86
201605090958
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 5 833
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Tak. Zanim go pozna³am te¿ tego nie rozumia³am. Facet powinien to i to. A w ¿yciu wysz³o mi inaczej. Ale oczywi¶cie, ¿e masz racjê. To by³o niedojrza³e. W tym co powiedzia³ zastanowi³o mnie jedno - dlaczego zwleka³ tak d³ugo.
Moze myslal, ze sama sie szybciej domyslisz. Ja bym sie domyslila po tym jak znalazl sobie dziewczyne majac Ciebie czekajaca pod bokiem. Sa na tym swiecie bardzo kulturalni ludzie, ktorzy po prostu nie uzywaja prostackich slow i dyskretnie daja do zrozumienia, ze nic z tego nie bedzie. Prawdopodobnie taki jest ten chlopak. A 2 tygodnie temu prawdopodobnie zrobilas cos, albo przelala sie u niego dawka cierpliwosci do CIebie i nie wytrzymal
201605090958 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 03:52   #87
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez danusiaes Poka¿ wiadomo¶æ
Ale to nie znaki decyduja ze bedzie zwi±zek. Decyduje konkretna rozmowa i konkretne czyny. Facet z Twojej opowiesci to mily facet, ktory ma poukladane zycie i jakos Cie lubi. Nie na tyle zeby byl z tego zwiazek i na tyle zeby nie isc na policje i zglosic ze go nekasz. Nie mozna stwierdzic ze byl ch... tylko dlatego ze nie bylas w jego kregu sercowych zainteresowan, bo chyba tylko to mozesz mu zarzucic.
Hmmm... no w³a¶nie niestety. To ch³opak z opini± dupka. W któr± nie wierzy³am póki siê na w³asnej skórze nie przekona³am. Ze s³yszenia wiem, ¿e problemy mia³ z poprzedni± dziewczyn± (swoj± drog± ona dalej do niego wzdycha), z tego co wiem to ró¿nie bywa z obecn± dziewczyn±. Zreszt± akurat w to siê nie wtr±cam. Jedyny sposób mojego narzucania to by³y smsy, w których wielkrotnie pyta³am czy s± mile widziane czy nie. 2 tygodnie temu przesta³y byæ mile widziane.

I to jest moja lekcja z tej historii - patrzeæ na czyny, nie sugerowaæ siê s³owami.

---------- Dopisano o 04:52 ---------- Poprzedni post napisano o 04:45 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Poka¿ wiadomo¶æ
Moze myslal, ze sama sie szybciej domyslisz. Ja bym sie domyslila po tym jak znalazl sobie dziewczyne majac Ciebie czekajaca pod bokiem. Sa na tym swiecie bardzo kulturalni ludzie, ktorzy po prostu nie uzywaja prostackich slow i dyskretnie daja do zrozumienia, ze nic z tego nie bedzie. Prawdopodobnie taki jest ten chlopak. A 2 tygodnie temu prawdopodobnie zrobilas cos, albo przelala sie u niego dawka cierpliwosci do CIebie i nie wytrzymal
Hmm, na ile go zd±¿y³am poznaæ studiuj±c z nim 2,5 roku to raczej nie jest to cz³owiek, który dyskretnie dawa³by do zrozumienia. Niestety to typ, który wypali ciê¿kim s³owem, uprze siê, zaprze i koniec.
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 03:58   #88
201605090958
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 5 833
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

Cytat:
Napisane przez noubanaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, na ile go zd±¿y³am poznaæ studiuj±c z nim 2,5 roku to raczej nie jest to cz³owiek, który dyskretnie dawa³by do zrozumienia. Niestety to typ, który wypali ciê¿kim s³owem, uprze siê, zaprze i koniec.
I naprawde myslisz, ze taki facet przez 2 lata przy Tobie nie umia³by sie wys³owic w jasny sposob i powiedziec tak chce z Toba byc? i zamiast slow dawa³by znaki, które nijak sie maja do rzeczywistosci i jego realnego zwiazku?
201605090958 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 04:14   #89
noubanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

BARDZO DZIÊKUJÊ ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI

To by³ g³upi pomys³ by tu pisaæ. Widzê, ¿e jestem brana za wariatkê, a ch³opak uniewinniony. Nie bêdê nikogo przekonywaæ do swoich racji, bo moje postêpowanie by³o trochê wbrew logice, ale nie by³am w tym sama. Ten ch³opak mia³ milion mo¿liwo¶ci by pozbawiæ mnie wcze¶niej nadziei, a zrobi³ to dopiero 2 tygodnie temu. Inn± spraw± jest to dlaczgo potrzebowa³am tej nadziei, zamiast uwolniæ siê i poczekaæ na co¶ kolejnego w przysz³o¶ci dalszej lub bli¿szej. O tym te¿ mu powiedzia³am. ¯e je¶li nie jest zaintresowany moj± osob±, je¶li chce byæ z inn± i jest szczê¶liwy to powinien mi powiedzieæ. Jedyne co robi³ to potwierdza³, ¿e mam poczekaæ. Tygodnie niestety lecia³y jak szalone. Nawet nie wiem kiedy to minê³o, a ja wola³am czekaæ a¿ mi siê co¶ z nim przydarzy. Niestety mu siê nie spieszy³o. W ka¿dym razie ja od 2 tygodni mu siê nie narzucam. I nie bêdê.

---------- Dopisano o 05:14 ---------- Poprzedni post napisano o 05:10 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Poka¿ wiadomo¶æ
I naprawde myslisz, ze taki facet przez 2 lata przy Tobie nie umia³by sie wys³owic w jasny sposob i powiedziec tak chce z Toba byc? i zamiast slow dawa³by znaki, które nijak sie maja do rzeczywistosci i jego realnego zwiazku?
Ale¿ on siê wys³owi³, tylko pó¼niej jako¶ siê popsu³o, trochê z mojej winy.
Dziêki, ja naprawdê widzia³am 2 strony. T± przyziemn± i t± drug± w której widzia³am szansê na co¶ wiêcej miêdzy nami. To inteligentny cz³owiek, choæ z trudnym charakterem, by³a chemia, zakocha³am siê, a ¿e rzadko mi siê to zdarza to siê go trzyma³am...
noubanaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-14, 07:03   #90
Helenkaaa123
Przyczajenie
 
Avatar Helenkaaa123
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ¦ródziemie
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: DZIWNA HISTORIA ! :( zwi±zek, którego nie by³o!

s³uchaj, mnie siê wydaje ¿e on równie¿ nie jest tu bez winy. Bo skoro wiedzia³ ¿e odczytujesz jego znaki, ze piosenki czy zdjêcia z jego bloga czy fb traktujesz z jakim¶ podwójnym dnem i skoro byæ mo¿e on jednak nie wstawia³ ich ¿eby siê z Tob± komunikowaæ to móg³ Ci to u¶wiadomiæ.
ale on jednak wola³ udawaæ jakiego¶ kurcze freaka, ¿e to niby taki inteligentny, wra¿liwy i INNY, taki co to nie mo¿e normalnie odpisaæ na smsa czy na wiadomo¶æ na fb. Zgodzê sie z przedmówczyniami, zbytnio go idealizowa³a¶, my¶la³a¶ ¿e trafi³ Ci siê kto¶ niestandardowy. A on tymczasem... a nie wa¿ne nawet... Nie twierdzê równie¿ ¿e ni by³o "znaków" jako niestandardowej metody komunikacyjnej, ale my¶lê ¿e gdyby¶ wiedzia³a jak to siê skoñczy ola³aby¶ strumieniem prostym jego wall na fb czy bloga Pozwól, ¿e Ci co¶ doradzê, podpieraj±c siê swoimi do¶wiadczeniami (ró¿nymi) wiem, i¿ zakochana kobieta potrafi wiele wybaczyæ, na wiele przymkn±æ oko, mieæ nadzieje nawet kiedy jej nie ma. ale có¿, tak ju¿ w ¿yciu jest ¿e im bardziej masz wyje**be na co¶, tym wieksze prawdopodobieñstwo ¿e to siê uda, wiêc skoro jemu zale¿a³o na Tobie to ON powinien siê staraæ (nie, nie jestem staro¶wiecka), bo jak stara sie tylko jedna strona to przecie¿ oczywiste ¿e nic z tego nie bêdzie. Podsumowuj±c, olej jego "znaki", wywal ze znajomych na fb, skasuj nr ¿eby w przyp³ywie emocji po %%% do niego nie zadzwoniæ i zapomnij o tym NIESTANDARDOWYM cz³owieku, bo dla Ciebie by³ jaki¶ taki inny ale przecie¿ ze swoja dziewczyn± stworzy³ normaln± relacje, bo nie uwierze ¿e sie komunikowali przez posty na fb nie pozwalaj siê poni¿aæ, zakochanie zakochaniem ale trzeba mieæ jednak troszeczkê egoizmu i dumy, a go¶ciu niech siê wali na ryj Amen
__________________
Piêkna, dumna i powiedzmy, ¿e m±dra

Edytowane przez Helenkaaa123
Czas edycji: 2013-02-14 o 07:28 Powód: dysortografia :D
Helenkaaa123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.