Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 14:42   #991
zuzxa
Przyczajenie
 
Avatar zuzxa
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Albo właśnie wyjawił prawdę co się stało z Moniką po tym jak odjechała z parkingu przy Mariocie, albo - co jest równie prawdopodobne - kłamie.
zuzxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 14:48   #992
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

jak dla mnie to on che sie jeszcze na tym nieszczęściu wylansować..

w dziwnym tonie sie wypowiada,jakoś tak fałszywie..nie wiem jak to określić.
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 14:52   #993
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Przecież to SE, zawsze piszą żeby poruszyć biedne serduszka i w sposób bardzo trywialny Nie rozumiem czemu od razu na podstawie artykuliku robicie z faceta tego złego.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 15:00   #994
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Gdzieś mi na jakimś forum migło, że część osób zastanawia się czy to nie on zrobił jej krzywdę. Przez takie wywiady i wyrwane z kontekstu zdania (przypuszczam, choć może być i tak, że faktycznie udzielał takich odpowiedzi) pewnie zaraz się zacznie "lincz internetowy" i sterta specjalistów od zbrodni ferująca wyroki. Pożyjemy zobaczymy. też jestem za tym, żeby nie zamykać wątku -i mam nadzieję, ze sprawcę/sprawców złapią.
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 15:03   #995
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
Gdzieś mi na jakimś forum migło, że część osób zastanawia się czy to nie on zrobił jej krzywdę. Przez takie wywiady i wyrwane z kontekstu zdania (przypuszczam, choć może być i tak, że faktycznie udzielał takich odpowiedzi) pewnie zaraz się zacznie "lincz internetowy" i sterta specjalistów od zbrodni ferująca wyroki. Pożyjemy zobaczymy. też jestem za tym, żeby nie zamykać wątku -i mam nadzieję, ze sprawcę/sprawców złapią.
Dokładnie, widać już się zaczyna
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 16:16   #996
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

To ja juz sama nie wiem. Wiedza czy nie wiedza:
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/c...nia-dna/0mc5rh
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 17:13   #997
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez zuzxa Pokaż wiadomość
Ktoś ją porwał, pewnie zgwałcił i zakopał nocą w tych chaszczach. Jestem tego pewien"
Ta wypowiedź to dno i dowód na to że koks mu już totalnie wyżarł szare komórki.
Skąd wie że ją zgwałcono? Kim trzeba być aby takie pierdoły pociskać w gazecie z której informacje trafią do rodziny dziewczyny i pójdą dalej? Koleś ma niezły sajgon w głowie. No chyba że tym prostackim sposobem chce się wylansować.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 17:46   #998
patrysiapk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

właczcie tvn o 19
patrysiapk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 17:49   #999
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Zaraz w Faktach będą mówić o Monice
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 18:17   #1000
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

"Tancerka"? "Tanczyla w klubach"? -tak mowili w tvn.

Myslalam ze nie byla tancerką z klubów.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 18:24   #1001
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
"Tancerka"? "Tanczyla w klubach"? -tak mowili w tvn.

Myslalam ze nie byla tancerką z klubów.
W dodatku tarczyńska
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 18:26   #1002
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

W koncu Tarczyńska czy Traczyńska
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 19:13   #1003
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Oglądałam Fakty, dziennikarzyny z koziej dvpy
W zapowiedziach wiadomości: "Zaginiona tancerka bestialsko zamordowana przez mafię". Czekałam jak na szpilkach na program, przykro mi się zrobiło, że tak to się zakończyło, a tu "Monika Traczyńska, znalezione szczątki prawdopodobnie należą do niej, wyniki badań dna za kilka tygodni" No ludzie, czy nie można poczekać z ogłaszaniem czyjejś śmierci do oficjalnych wyników (pytanie retoryczne, bo hieny muszą się nachapać oglądalnością, SE zaciera rączki, bo się zapowiadają kolejne wywiady, to jest jakiś dramat do czego doprowadziła ludzka pazerność). I w Faktach potwierdzili, że tańczyła w klubach i miała propozycje pracy na zachodzie.
__________________

01.07.2014 =>

Edytowane przez glamorous90
Czas edycji: 2015-04-08 o 19:17
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 19:36   #1004
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online...ka,531611.html
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 20:01   #1005
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Oglądałam Fakty, dziennikarzyny z koziej dvpy
W zapowiedziach wiadomości: "Zaginiona tancerka bestialsko zamordowana przez mafię". Czekałam jak na szpilkach na program, przykro mi się zrobiło, że tak to się zakończyło, a tu "Monika Traczyńska, znalezione szczątki prawdopodobnie należą do niej, wyniki badań dna za kilka tygodni" No ludzie, czy nie można poczekać z ogłaszaniem czyjejś śmierci do oficjalnych wyników (pytanie retoryczne, bo hieny muszą się nachapać oglądalnością, SE zaciera rączki, bo się zapowiadają kolejne wywiady, to jest jakiś dramat do czego doprowadziła ludzka pazerność). I w Faktach potwierdzili, że tańczyła w klubach i miała propozycje pracy na zachodzie.
TVN przejął koncern który jest wydawcą Faktu, więc drastyczny spadek poziomu Faktu jak i Onetu mówią wszystko, jeszcze trochę i pod koniec Faktów będzie stała rubryka z Faktu czyli relacja z Polski czyli: "rolnik odkrył jezioro wódki", "rolnik rozmawiał z krową" itd
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 20:46   #1006
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
TVN przejął koncern który jest wydawcą Faktu, więc drastyczny spadek poziomu Faktu jak i Onetu mówią wszystko, jeszcze trochę i pod koniec Faktów będzie stała rubryka z Faktu czyli relacja z Polski czyli: "rolnik odkrył jezioro wódki", "rolnik rozmawiał z krową" itd
Zgadzam się
Jeszcze od siebie dodam, że do szewskiej pasji doprowadza mnie poziom dzisiejszego dziennikarstwa - zauważyłam, że prezenterzy nie podają już wiadomości neutralnym, stonowanym głosem, takim w miarę powściągliwym od emocji. Facet podaje informację o szczątkach zamordowanej kobiety, mówiąc to rozkosznym, beztroskim głosem, jakby podawał wiadomość o kolejnym ślubie Wiśniewskiego U mnie w mieście, w radio pracuje facet, który nie nadawał się totalnie do swojej pracy - nie ważne czy mówił o wygranie lokalnej drużyny piłki nożnej czy o tym, że po zimie znów w naszym jeziorze znaleziono dryfujące zwłoki - zawsze ten sam, beztroski, radosny głos. Myślałam, że to po prostu kwestia tego, że to lokalne radio, ale widzę, że niskie standardy obowiązują już wszędzie .
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 21:51   #1007
PumaMK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Pamiętacie co napisała ta jasnowidz na początku tej sprawy? Coś tam było o wodzie i ,że jest w Warszawie.
Szkoda dziewczyny,ale myślę,że to ona.Ostatnio media też rozdmuchały śmierć tej dziewczyny co ją ktoś do szamba wrzucił,też niby na początku pisali,że najprawdopodobniej a poźniej się potwierdziło.
Teraz wszystko bardzo szybko przecieka do mediów.. Wiadomo -kasa..
PumaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 22:08   #1008
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Ja do rewelacji "Faktów" podchodzę z dystansem, ile razy to już było, że prawie powiedzieli prawdę..no własnie prawie. Za to skoro na stronie fb "Ktokolwiek widział.."(https://www.facebook.com/ktokolwiekw...type=1&theater)
pojawiła się taka informacja i to ewidentnie wskazująca na morderstwo - to jestem w stanie uwierzyć. I z tego co pamiętam choć nie zaglądam tam często jeśli już zdarzały się informacje, że ktoś zmarł to nie były rzeczy wymyślone na potrzebę chwili czy podnoszenia oglądalności.

Inna kwestia to to co się z nią stało, skoro rzeczywiście była "tancerką"- to przypuszczam (choć to takie wróżenie ze szklanej kuli), że morderstwa mógł dokonać klient/klienci. Pamiętam jeden film dokumentalny właśnie o prostytutkach i jedna opowiadała jak umówiła się z klientem na usługę..tylko, że on nie dodał, że przyjdzie z kolegami..już nie pamiętam ilu ich było 20..30? Skończyło się tak, że dziewczyna miała duuużo szczęścia, że przeżyła - choć i tak była już inwalidką do końca życia. Z tego wpisu na fb wynika, że mogli być to "sprawcy" czyli kilka osób...
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 16:55   #1009
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

http://m.fakt.pl/lokalne/warszawa,9z0h8t

Wiem, że to "fakt", ale to co opowiada ten Albert brzmi jak albo słaby lans na jej morderstwie, albo jak odsuwanie od siebie podejrzeń.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 17:38   #1010
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Ja bym wzięła poprawkę na te artykuły z brukowców, nie mamy pewności, że to wyobraźnia ich "dziennikarzy" nie tworzy tych żenujących wypowiedzi
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 18:42   #1011
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Przez miesiąc byłam odcięta od neta i nadrobienie tego wątku zapewne zajęłoby mi kilka godzin.
Czy jakaś dobra duszyczka może mi w kilku zdaniach streścić co się działo w sprawie od marca? Z góry dziękuję.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 19:01   #1012
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Przez miesiąc byłam odcięta od neta i nadrobienie tego wątku zapewne zajęłoby mi kilka godzin.
Czy jakaś dobra duszyczka może mi w kilku zdaniach streścić co się działo w sprawie od marca? Z góry dziękuję.
Kilkanaście postów wstecz poczytaj.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 19:46   #1013
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
http://m.fakt.pl/lokalne/warszawa,9z0h8t

Wiem, że to "fakt", ale to co opowiada ten Albert brzmi jak albo słaby lans na jej morderstwie, albo jak odsuwanie od siebie podejrzeń.
Lans niczym mama Madzi, najpierw nawijał że ona taka radosna była, tak się żyć jej chciało, a teraz gdy jest czyjeś ciało to nagle że się bała, że to i owo, szkoda że chłopaczyna wcześniej o tym nie wspominał i tylko wynajmował CBŚ do jej poszukiwań.
Dałby sobie spokój i przestał z tymi gazetkami rozmawiać, to byłby najlepszy dowód na to że nie zależy mu na tanim lansie.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 16:23   #1014
amstafflove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Monika miała HIV, Na jednym z forów pewna osoba zalozyla temat w którym udowodnila ze zarazila sie od niej ta choroba, jako dowód wstawil zdjęcie pozytywnych wynikow badan. To juz druga osoba która zlapala to od niej. "...nie bylo ze mna ciekawie, źle sie czulem miewalem dziwne infekcje, domyslalem sie ze to moze byc HIV i postanowilem zrobić test który okazal sie pozytywny. Osobę mające z nią kontakt cielesny radze zrobić test." taka jej praca wiec mysle ze moze to byla zemsta ktoregos z klientów który sie o tym dowiedzial ale i ja będę musial sie poddać badaniom. Wytrwalosci poszkodowanym

cytat z onetu
amstafflove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 16:40   #1015
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez amstafflove Pokaż wiadomość
Monika miała HIV, Na jednym z forów pewna osoba zalozyla temat w którym udowodnila ze zarazila sie od niej ta choroba, jako dowód wstawil zdjęcie pozytywnych wynikow badan. To juz druga osoba która zlapala to od niej. "...nie bylo ze mna ciekawie, źle sie czulem miewalem dziwne infekcje, domyslalem sie ze to moze byc HIV i postanowilem zrobić test który okazal sie pozytywny. Osobę mające z nią kontakt cielesny radze zrobić test." taka jej praca wiec mysle ze moze to byla zemsta ktoregos z klientów który sie o tym dowiedzial ale i ja będę musial sie poddać badaniom. Wytrwalosci poszkodowanym

cytat z onetu
Jak też takiego newsa wstawię to uwierzysz? Napisać w necie można wszystko.
Poza tym jeśli tak miała HIV to czyżby to było usprawiedliwieniem dla zabicia w ramach zemsty? Koleś wiedział po co idzie, wiedział co ryzykuje i wina jest po jego stronie, takie mamy prawo że prostytutki działają w szarej strefie, bo gdyby nie kler i idioci w sejmie to te panie by pracowały legalnie, by się badały regularnie a że jest jak jest to tylko idiota może iść do prostytutki a potem być zły na kogoś że coś złapał.

To tak jakbym po pijaku wsiadł do auta, został złapany przez policję i miał do niej pretensje o to zamiast mieć je do siebie.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:35   #1016
amstafflove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Gdybym wierzyła we wszystkie rewelacje, które pojawiają się przy okazji zaginięć różnych ludzi to nie byłoby ze mną dobrze. Wstawiłam to na zasadzie jednej z hipotez, NIE własnej. O tym rozmawiamy w tym temacie.
amstafflove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:52   #1017
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Jak też takiego newsa wstawię to uwierzysz? Napisać w necie można wszystko.
Poza tym jeśli tak miała HIV to czyżby to było usprawiedliwieniem dla zabicia w ramach zemsty? Koleś wiedział po co idzie, wiedział co ryzykuje i wina jest po jego stronie, takie mamy prawo że prostytutki działają w szarej strefie, bo gdyby nie kler i idioci w sejmie to te panie by pracowały legalnie, by się badały regularnie a że jest jak jest to tylko idiota może iść do prostytutki a potem być zły na kogoś że coś złapał..
Zgadza sie,w necie można napisać wszystko ale przecież to bardzo prawdopodobne, że tak sie stało,przecież była prostytutką..
Facet ma prawo czuć sie z tym nieciekawie,tylko kto sypia z prostytutką i nie dba o zabezpieczenie mógł wcześniej pomyśleć.
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 21:05   #1018
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
Zgadza sie,w necie można napisać wszystko ale przecież to bardzo prawdopodobne, że tak sie stało,przecież była prostytutką..
Facet ma prawo czuć sie z tym nieciekawie,tylko kto sypia z prostytutką i nie dba o zabezpieczenie mógł wcześniej pomyśleć.
Myślał, tylko nie tym organem co trzeba.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 21:49   #1019
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez amstafflove Pokaż wiadomość
Monika miała HIV, Na jednym z forów pewna osoba zalozyla temat w którym udowodnila ze zarazila sie od niej ta choroba, jako dowód wstawil zdjęcie pozytywnych wynikow badan. To juz druga osoba która zlapala to od niej. "...nie bylo ze mna ciekawie, źle sie czulem miewalem dziwne infekcje, domyslalem sie ze to moze byc HIV i postanowilem zrobić test który okazal sie pozytywny. Osobę mające z nią kontakt cielesny radze zrobić test." taka jej praca wiec mysle ze moze to byla zemsta ktoregos z klientów który sie o tym dowiedzial ale i ja będę musial sie poddać badaniom. Wytrwalosci poszkodowanym

cytat z onetu
A ja zaraz wstawie jakieś znalezione gdzieś wyniki badań osoby chorej na HIV i będę wszystkim tu wmawiać, że zaraził mnie narzeczony tej dziewczyny
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 22:34   #1020
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Jak też takiego newsa wstawię to uwierzysz? Napisać w necie można wszystko.
Poza tym jeśli tak miała HIV to czyżby to było usprawiedliwieniem dla zabicia w ramach zemsty? Koleś wiedział po co idzie, wiedział co ryzykuje i wina jest po jego stronie, takie mamy prawo że prostytutki działają w szarej strefie, bo gdyby nie kler i idioci w sejmie to te panie by pracowały legalnie, by się badały regularnie a że jest jak jest to tylko idiota może iść do prostytutki a potem być zły na kogoś że coś złapał.

To tak jakbym po pijaku wsiadł do auta, został złapany przez policję i miał do niej pretensje o to zamiast mieć je do siebie.
A mnie tam nie dziwi chęć zemsty, jeśli dziewczyna wiedziała i świadomie zarażała klientów
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-23 17:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.