Januszowanie - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-23, 12:20   #2941
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowanie

Wróciłam ze sklepu i spotkałam ślad po januszu (?) Czyli zostawiony wózek z almy walnięty przy schodach na parking ;P Nie było to miejsce do zostawiania wózków (takie jest na samym parkingu ale po co), tak po prostu na środku przejścia właściwie. Ale jak się robi zakupy w DELIKATESACH to przecież nie będzie go odstawiał tam gdzie wziął, ani szukał po parkingu miejsca na wózki. Burżuj.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 12:23   #2942
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
To moja mama. Przyjdzie ciocia Ania posciel lozko. Ale ciocia Ania tam nawet nie wejdzie. NO ALE TO TAK NIELADNIE
Tak! I dwa dni przed świętami robienie porządków w szafkach kuchennych "bo jest taaaaki bałagan"
Tylko, że dla mnie to zawsze Hiacynta (Bukiet) byla, a nie Grażynka
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 12:25   #2943
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Januszowanie

Januszowanie to takie reklamy:



__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 12:27   #2944
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Januszowanie to takie reklamy:



Firma z drugiego zdjecia na pewno nazywa się Januszex, Mirex, JanuszPol, MiroPol, PolDruk.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 12:27   #2945
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Moim zdaniem większym problemem jest to, że standardowe Biedronki (chodzi o budynek) są po prostu brzydkie.

W Poznaniu miałam przy domu dwie Biedronki w zabytkowych budynkach, z cegły klinkierowej.
Ten zratajony obiekt też jest elegancki w wyglądzie. Tylko co z tego, jak obok stoi brzydka komenda Policji?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 12:30   #2946
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Firma z drugiego zdjecia na pewno nazywa się Januszex, Mirex, JanuszPol, MiroPol, PolDruk.
Poszukałam i o dziwo nie, a też na to stawiałam
Tutaj rozmowa z dumnym twórcą http://studiumprzypadku.com/chamlet-z-drugiej-strony/
Cytat:
Z jednej strony obsługujemy duże firmy - ich pozyskanie to długofalowe działanie, spotkania, oferty, prezentacje. Z drugiej zaś, klient masowy - tzw. "z ulicy": stolarz, kosmetyczka, fryzjer, taksówkarz, student, itp.
Januszowi i Grażynce się spodobało.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.

Edytowane przez a34
Czas edycji: 2015-04-23 o 12:36
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 12:42   #2947
akalyna
Raczkowanie
 
Avatar akalyna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Exclamation Dot.: Januszowanie

Nie wiem czy ten janusz już był ale...
,,OLABOGA KLAŁUDIA JEST W CIONŻY?! Szybko Grażyna, bierzem kredyt na miliony monet i żeńma ich szybko, weselicho musi być, CO LUDZIE POWIEDZO!!!!!11!1!!!!1!11 ' A biedna Klaudia nie rzadko już blisko rozwiązania musi dreptać do ołtarza bo 'ojce tak chcieli a bo dzieciak w drodze'
akalyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 12:45   #2948
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Januszowanie

Janusz deweloper. "Wysoki standard inwestycji dodatkowo podkreślony jest przez EKSKLUZYWNA ELEWACJE" (nie, to nie sa marmury, elewacja jak elewacja)

złotem chcą to pokryć?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 12:54   #2949
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Januszowanie

no i apartamenty o powierzchni od 20 do 35 m2
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:03   #2950
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Januszowanie

A propos deweloperów - nazwy osiedli i budynków to też kopalnia perełek
Lokum di Trevi, Lokum da Vinci, Sokrates Park, Osiedle Heraklesa, Casa del Arte Murano, Tarasy Dionizosa - powiewa wielkim światem
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:06   #2951
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Januszowanie

Przy okazji gości z Niemiec przypomniało mi się januszowanie mojej babci, która gdy odwiedza ich jej szwagierka właśnie z Niemiec albo inny członek rodziny stamtąd, zawsze jęczy bo:

1) robi wyżej wymieniane porządki łącznie z mini-remontami domu. I stęka.

2) robi CODZIENNIE wystawne kolacje, z jakimiś pieczeniami, miliardem mięs, rybami w zalewach i co tam jeszcze po czym stęka, ze jest taka zmęczona, że codziennie musi robić takie śniadania, obiady i kolacje z kilkoma rodzajami wszystkiego. Jak jej mówię, że przecież nie musisz, możesz zrobić normalny posiłek taki jak sobie robią z dziadkiem na co dzień to olaboga jak to tak, rodzina przyjeżdża, trzeba ugościć. Ale stękanie słyszę codziennie...

A i jeszcze rodzina mojego byłego, który mieszka nad morzem. Zawsze dzwonią i pytają kiedy jego matka ma urlop bo oni wtedy przyjadą. Od lat nie miała normalnego urlopu bo zawsze ktoś z południa polski przyjeżdża, a jej głupio odmówić... IMHO to tej rodzinie powinno być głupio

Edytowane przez 201710041131
Czas edycji: 2015-04-23 o 13:09
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 13:09   #2952
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Januszowanie

Moja babcia to taka mamajanusza, na czym stanelo? Powiedzmy ze typowa pani Lodzia/Wiesia.

Upał pierdyliard stopni. Babcia idzie dlubac motyczką po swoich grządkach BO W DOMU TO TYLKO LENIE SIEDZO, a potem wlasnie steka OESU UMIERAM, SCHODZE Z ZIEMSKIEGO PADOLU
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:10   #2953
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Moja babcia to taka mamajanusza, na czym stanelo? Powiedzmy ze typowa pani Lodzia/Wiesia.

Upał pierdyliard stopni. Babcia idzie dlubac motyczką po swoich grządkach BO W DOMU TO TYLKO LENIE SIEDZO, a potem wlasnie steka OESU UMIERAM, SCHODZE Z ZIEMSKIEGO PADOLU
moja mnie budzi telefonem w sobote i niedziele przed 7, bo ile mozna spac
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:15   #2954
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Moja babcia to taka mamajanusza, na czym stanelo? Powiedzmy ze typowa pani Lodzia/Wiesia.

Upał pierdyliard stopni. Babcia idzie dlubac motyczką po swoich grządkach BO W DOMU TO TYLKO LENIE SIEDZO, a potem wlasnie steka OESU UMIERAM, SCHODZE Z ZIEMSKIEGO PADOLU
To mój dziadek!

I w dodatku jak mój Tż chciał mu zaoferować darmową rehabilitację (jest fizjoterapeutą), ale wiązało się to z ćwiczeniami, to dziadek powiedział "jak ja się na polu narobię to to są dopiero ćwiczenia, po co mi więcej" A jak wraca z dworu to wściekły na cały świat bo grządki, bo gołębie, bo ule i w ogóle na wsi tyle roboty. Jakoś moi rodzice mieszkają na tej samej wsi a nie mają takich obowiązków Oczywiście wg dziadka są po prostu leniami śmierdzcymi

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

O jeszcze mi się przypomniało. Kuzyn kupił sobie w lidlu jakiś masażer i dzwoni do mojego Tż i tonem jak do największego frajera świata "teraz i ja jestem rehabilitantem, no i po co ci było to 6 lat studiów? he he he"
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:23   #2955
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Owszem, zgadzam się, ale skoro było wiadomo, że tam może powstać sklep/przedszkole/żłobek/klub fitness/pub to albo jestem świadoma tego, akceptuję to i kupuję takie mieszkanie, albo stwierdzam, że nie chcę takich rzeczy pod oknem i kupuję gdzie indziej.

To prawie jak z tym, że ludzie kupują mieszkania bardzo blisko kościołów a potem gorzkie żale, że ksiądz dzwonami bije. Ksiądz bił od dawna, widać dostał na to zgodę. Nie pasuje mi takie sąsiedztwo to nie kupuję, mieszkań na rynku dostępnych jest bardzo dużo.


U mnie na osiedlu ludzie ostatnio narzekali na to, że ludzie parkują im przed oknami. A gdzie mają parkować skoro tam jest parking? Wiedzieli, że tam ma być parking mogli kupić w innej części osiedla albo kupić na innym osiedlu.
Powiedz mi gdzie można kupić mieszkanie daleko od kościoła? Pytam serio i chciałabym uzyskać inną odpowiedź niż mieszkaj sobie w puszczy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:24   #2956
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
moze mam skrzywione poczucie estetyki bo 'zagranico' takiego burdelu szyldowego nie widzialam i mnie to boli za kazdym razem, gdy budynki błyszczą niczym princessa
zeszlam kawal Rzymu i ani jednego plakatu nie bylo, morzna? morzna






moze czas przejsc do tematu rady osiedla
u mnie sa trzy palce zabaw przy bloku, nie sa uzywane poza jednym, maja idealna nawierzchnie na parking, bo asfaltowe sa, bhp dla boisk to juz dawno nie spelnia, mieli zrobic z niego parking, dwie Grażyny sie nie zgodzily, nie bedzie parkingu
balkony nie spelniaja bhp, spoldzielnia wymienia - kradziez, oddajcie stare balkony
chodnik stary, mozna sie zabic - ale on tu byl od poczatku i to jest zabytek, nie ruszac!!
Mnie to zawsze bolał ten chaos w pl, a teraz jak z tej zagranico do rodziny jadę do za każdy razem mam ból oczu i mózgu od patrzenia.
Kiedyś z ciekawości policzylam billboardy na 250 km trasie u mnie i było ich tam słownie CZTERY.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:25   #2957
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Powiedz mi gdzie można kupić mieszkanie daleko od kościoła? Pytam serio i chciałabym uzyskać inną odpowiedź niż mieszkaj sobie w puszczy.
To żart?
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:26   #2958
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

O jeszcze mi się przypomniało. Kuzyn kupił sobie w lidlu jakiś masażer i dzwoni do mojego Tż i tonem jak do największego frajera świata "teraz i ja jestem rehabilitantem, no i po co ci było to 6 lat studiów? he he he"
To nic w Lidlu sa też plastry do terapii
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:05   #2959
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
A propos deweloperów - nazwy osiedli i budynków to też kopalnia perełek
Lokum di Trevi, Lokum da Vinci, Sokrates Park, Osiedle Heraklesa, Casa del Arte Murano, Tarasy Dionizosa - powiewa wielkim światem
Akurat Sokratesa Park się nazywa tak od ulicy, przy której się znajduje, ale ogólnie też mnie śmieszą te nazwy. Najbardziej, to chyba inwestycja na Żoliborzu Przemysłowym - Żoliborz Artystyczny, reklamowana przez Jacka Cygana
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 14:21   #2960
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Powiedz mi gdzie można kupić mieszkanie daleko od kościoła? Pytam serio i chciałabym uzyskać inną odpowiedź niż mieszkaj sobie w puszczy.
Ja mam przed oknem dokładnie





Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Mnie to zawsze bolał ten chaos w pl, a teraz jak z tej zagranico do rodziny jadę do za każdy razem mam ból oczu i mózgu od patrzenia.
Kiedyś z ciekawości policzylam billboardy na 250 km trasie u mnie i było ich tam słownie CZTERY.

prawda? A jak widzę ich piękne sklepiki, drewniane framugi, skromne szyldy jak np w Anglii to mam taki ból d
Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
To nic w Lidlu sa też plastry do terapii
Znajoma mi wciska biodiody przy każdej okazji
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:42   #2961
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wróciłam ze sklepu i spotkałam ślad po januszu (?) Czyli zostawiony wózek z almy walnięty przy schodach na parking ;P Nie było to miejsce do zostawiania wózków (takie jest na samym parkingu ale po co), tak po prostu na środku przejścia właściwie. Ale jak się robi zakupy w DELIKATESACH to przecież nie będzie go odstawiał tam gdzie wziął, ani szukał po parkingu miejsca na wózki. Burżuj.
ja mam to samo w osiedlowym aldiku tylko że w środku, tam nie raz potrafi 20 albo więcej wózków stać zaraz za kasami porozpieprzanych po całym sklepie. żeby odstawić wózek to trzeba było dosłownie skręcić dwa kroki w prawo wychodząc. I jak np w danej chwili nie ma nikogo z obsługi albo ochroniarz gdzieś pójdzie to nie da się wyjść nie obijając się o wózek. Zawsze jak tam wchodzę to jakiś wózek jest ☠☠☠☠nięty zaraz za kasami. Nie wiem czy na moim osiedlu mieszka aż tyle takich januszów czy po prostu to wina tego sklepu. Powinni zrobić na monety i byłby bardziej porządek. Raz byłam własnie jak te 20 wózków stało to nawet nie było możliwości dojść do tego miejsca gdzie się wózki odstawiało bo było zagrodzone i co wtedy zrobić. Popchnąć wózek i zostawić go byle jak jak pierwszy lepszy janusz.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:47   #2962
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
A propos deweloperów - nazwy osiedli i budynków to też kopalnia perełek
Lokum di Trevi, Lokum da Vinci, Sokrates Park, Osiedle Heraklesa, Casa del Arte Murano, Tarasy Dionizosa - powiewa wielkim światem
Te Lokum to od nazwy dewelopera który nazywa się "Lokum". A nazwy od tego na co stylizował te osiedla.

Sikrates Park czy Osiedle Heraklesa są jeszcze ok, ale te dwa ostatnie... Mnie najbardziej śmieszy "Wiosenny przedświt".


Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Powiedz mi gdzie można kupić mieszkanie daleko od kościoła? Pytam serio i chciałabym uzyskać inną odpowiedź niż mieszkaj sobie w puszczy.
Zdefiniuj co znaczy daleko. Ja w linii prostej mam ciut ponad 1km i w ogole go nie słyszę. A mieszkam we Wrocławiu.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 15:11   #2963
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Moja babcia to taka mamajanusza, na czym stanelo? Powiedzmy ze typowa pani Lodzia/Wiesia.

Upał pierdyliard stopni. Babcia idzie dlubac motyczką po swoich grządkach BO W DOMU TO TYLKO LENIE SIEDZO, a potem wlasnie steka OESU UMIERAM, SCHODZE Z ZIEMSKIEGO PADOLU
Jedna z moich babć to jak byłam u niej na wakacjach i jak chwilę położyłam się na łóżku to zwyzywała mnie od krów i leniów śmierdzących. Co tydzien ktoś do niej przyjeżdzał i wyszukiwała mu robotę co jeszcze trzeba zrobić byleby tylko nie siadł i nie odpoczął bo tak to lenie robią. Tak więc co tydzień ktoś tam jej mył okna, trzepał dywany. Potem miała pretensje że nikt do niej nie chce przyjeżdżać, chyba że na niedzielę. A jak ktoś z wnuków mówił że go cos boli to oczywiście że wymyśla i jest za młody żeby coś go bolało, ale potem trochę zmieniła ten ostatni pogląd.

Jak pracowałam kiedyś w urzędzie to byłam w pokoju z takimi panami przynajmniej w wieku moich rodziców a niektórzy w wieku dziadków. Jeden z nich się skarżył, że on ma ogródek a syn z synowa mieszkają z nimi (oddzielne piętra i wejścia) i oni nic wy tm ogródku nie robią. Jak powiedziałam że "może nie lubią" to oburzenie że "jak to nie lubią, w ogródku trzeba coś robić, bo kto to zrobi i czego tylko on z żoną musi". No to mówię żeby się podzielili obowiązkami tak żeby każdy robił to co mu bardziej odpowiada np. On niech robi ogródek a syn niech sprząta podwórko, kosi trawnik, czy niech drewno porąbie i poukłada. Akurat wiedziałam, że jego syn robi te wszystkie czynności koło domu, bo nie raz ten kolega mówił o tym, tylko chyba wydawało mu sie że na siłę i pod przymusem przekaże komuś zamiłowanie do ogródka.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 17:04   #2964
bivalvia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 130
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Nie nie masz skrzywionego, mnie też to bardzo razi.

Na osiedlu obok mnie od początku miało być boisko do koszykówki. Zbudowali bloki, zrobili nawierzchnię, ludzie się wprowadzili (jakoś zimą). Latem nawierzchnię na boisko ogrodzili wysoką siatką (aby piłka nie uciekała), postawili kosze. Dzieciaki jak i czujący się na siłach mężczyźni zaczęli używać. Wiadomo, piłka odbija się, trochę hałasuje. Grażynkom zaczęło to przeszkadzać w gotowaniu. Lament jak dwieście nieszczęść, boisko zamknęli.

No to po kiego kupowały te mieszkania tam wiedząc, że tam będzie boisko! Niedługo to na osiedlu drzewa nie będzie mogło być bo ptaki za głośno śpiewają...
U mnie odremontowali niedawno podwórko, też zrobili ogrodzone boisko i już sąsiadka zza ściany jęczy, że jej głośno. Nie wiem, gdzie ona to słyszy, mieszkamy na 5 piętrze i naprawdę niewiele z tego podwórka do nas dociera. Ja na słuch nie narzekam, a mam wrażenie, że sąsiadka akurat słabo słyszy, tak głośno telewizję ogląda, że nie muszę u siebie odpalać tv
bivalvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 18:01   #2965
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Firma z drugiego zdjecia na pewno nazywa się Januszex, Mirex, JanuszPol, MiroPol, PolDruk.

szczuciecycem.pl

a to moje ulubione

carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 18:06   #2966
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Januszowanie

Te reklamy skrecaja mi watpia
Nie znosze, to sa reklamy robione przez januszow dla januszow.
I te wszystkie daremne reklamy srodkow na potencje, no ludzie
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 18:16   #2967
0ffe0b4890c99088c07be52e90e45398b2ff3b34_5e1bb301dd299
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 41
Dot.: Januszowanie

Czy odpryski na lakierze lub odrosty na tipsach albo hybrydach żeby zaoszczędzić na kosmetyczce to też januszowanie?
0ffe0b4890c99088c07be52e90e45398b2ff3b34_5e1bb301dd299 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 18:22   #2968
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Januszowanie

[1=0ffe0b4890c99088c07be52 e90e45398b2ff3b34_5e1bb30 1dd299;51152701]Czy odpryski na lakierze lub odrosty na tipsach albo hybrydach żeby zaoszczędzić na kosmetyczce to też januszowanie? [/QUOTE]

Wiadomo, ze lakier czasem moze odprysnac, ale generalnie to nie Grażyna tylko zwykłe niedbalstwo. Grazyna ma zawsze pomalowane paznokcie perlowym lakierem.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 18:49   #2969
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
prawda? A jak widzę ich piękne sklepiki, drewniane framugi, skromne szyldy jak np w Anglii to mam taki ból d
No sklepiki, i wioseczki i kwiaty wszędzie, piękne witryny, wszystko zadbane... . Tylko ja to znam z Irl
Ja do tego stopnia się odzwyczailam ze w pl zawsze mnie ten zgiełk od lotniska wali w głowę a potem jest juz tylko gorzej

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

No i jak przyjechałam to się okazało ze projektować nie umiem ale po roku już było ok, po prostu projektowalam jak Janusz, gdzie wszystko ma być podana na tacy, a tu się okazało ze nie ma krzyczeć tylko delikatnie szeptac elegancją ;D
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 19:10   #2970
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Janusz deweloper. "Wysoki standard inwestycji dodatkowo podkreślony jest przez EKSKLUZYWNA ELEWACJE" (nie, to nie sa marmury, elewacja jak elewacja)

złotem chcą to pokryć?
Moja siora pracowała u takiego typowego janusza dewelopera-byznesmena ze smykałką do marketingu. Zwykły blok z płyty, 4piętrowy, identyko jak te z lat 90 tylko pomalowany na biało: "Apartamentowiec Mirek to niebanalna architektura, łamiąca stereotypy!!!!"
Jakie kuva stereotypy?
Następne - kwadratowy blok w centrum miasta, mieszkania w najniższym standardzie i najniższa cena jaką można było wycisnąć na rynku ever, a janusz szef kazał zamieścić na stronie: "Kamienica (!!! blok z płyty inżyniera chyba w chipsach wylosował) Żulietta to niesamowity komfort i skuteczność wyboru"

i te bloki z balkonami większymi niż kwadrat 5m2 to przecie APARTAMENTOWCE Z TARASAMI

I janusze klienty biznesu - biją się o mieszkanie z widokiem na las, jezioro, trawnik - cokolwiek, byle nie widok na sąsiedni blok i parking. Dewelopery pozawyżali ceny takich mieszkań na maxa, rezerwacje przedwstępne, olaboga zabioro apartamenty najlepsze a tu po roku niespodzianeczka - deweloper stawia następny blok, i następny i po widoczku na trawniczek i sosnę. A janusz-deweloper : panie Mirku to czeba było iść i se zobaczyć miejski plan zagospodarowania przestrzennego, o !
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 14:32:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.