Januszowanie - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-23, 19:15   #2971
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Januszowanie

poszlam do sklepu takiego z krajalnią i uslyszalam od pani w czepku to niesmiertelne 'I CO JESZCZE?'
az sie usmiechnelam do siebie
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 19:25   #2972
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
poszlam do sklepu takiego z krajalnią i uslyszalam od pani w czepku to niesmiertelne 'I CO JESZCZE?'
az sie usmiechnelam do siebie
U mnie na ryneczku jedna pani mówi: i to już wszystko? Po każdej rzeczy
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 19:32   #2973
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Wiesz, co innego wykorzystać budynek po czymś a co innego wybudować na jakimś osiedlu dający po oczach budynek.

candycotton - zapewne ludzie mieszkający koło/nad tej Biedronki mieli świadomość kupując mieszkanie (nawet jeśli to nowy budynek), że będzie to budynek mieszkalno-usługowy, więc musieli się liczyć z tym, że coś tam się będzie działo. Mogli kupić gdzie indziej.

Ooo, to mogą być przykłady januszowania.
Kupić mieszkanie nad lokalem usługowym i narzekać na dźwięki z tego lokalu.
Kupić mieszkanie "z widokiem" na kubły na śmieci i narzekać, że śmierdzi albo hałas jak ktoś wyrzuca śmieci/przyjeżdża śmieciarka.
Kupić mieszkanie "z widokiem" na plac zabaw i narzekać, na dzieci na nim się bawiące.
U mnie janusze poszli o krok dalej - osiedle defeloperskie nowe położone jakieś 1,5 km od śmietniska. młodzi janusze mieszkańcy założyli na fb osiedlową stronkę i dyskutują co może tak śmierdzieć na ich osiedlu. Myślałam, że tam umrę jak zobaczyłam wpisy Pszemków i ich żon Sandr "Masakra jak śmierdzi w południe, najgorzej latem, SKOND TEN SMRUT ?" "Kupiliśmy z menżem ten apartamentowiec 4 miesiące temu i ciągle śmierdzi? Kto nas truje? Wina Tuska :/ "

albo najlepsze "Wzieliśmy z moim mezem Adrianem kredyt na ten apartament, 36m2, deweloper zapewniał najwszszy komfort - a tu tak śmierdzi, codziennie !!!111oneone Żałuje ze kupilismy to mieszkanie!!!oneone"

Nie muszę dodawać, że te miejskie wysypisko śmieci istnieje tam od 20 ? lat
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 20:16   #2974
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
....
I janusze klienty biznesu - biją się o mieszkanie z widokiem na las, jezioro, trawnik - cokolwiek, byle nie widok na sąsiedni blok i parking. Dewelopery pozawyżali ceny takich mieszkań na maxa, rezerwacje przedwstępne, olaboga zabioro apartamenty najlepsze a tu po roku niespodzianeczka - deweloper stawia następny blok, i następny i po widoczku na trawniczek i sosnę. A janusz-deweloper : panie Mirku to czeba było iść i se zobaczyć miejski plan zagospodarowania przestrzennego, o !
Jesli chodzi o ten widok na las to u nas też jest takie osiedle co się ludzie przeliczyli. Akurat szwagra dziewczyna tam z rodzicami mieszka i mówiła, że też tamte mieszkania były pozajmowane wcześniej, a im się trafiło po drugiej stronie. Teraz ludzie psioczą bo w tym lesie się młodzież zbiera i to nie tylko z osiedla, hałas, alkohol, seks, rozróby. Często tam policja zajeżdża.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 20:21   #2975
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
poszlam do sklepu takiego z krajalnią i uslyszalam od pani w czepku to niesmiertelne 'I CO JESZCZE?'
az sie usmiechnelam do siebie
Ach, wspomnienia.

Moja babcia jak ktoś dzwoni domofonem mówi do słuchawki "kto jest?".

A jak to ona dzwoni domofonem i się zapytasz kto to to odpowiada "otwórz".

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o ten widok na las to u nas też jest takie osiedle co się ludzie przeliczyli. Akurat szwagra dziewczyna tam z rodzicami mieszka i mówiła, że też tamte mieszkania były pozajmowane wcześniej, a im się trafiło po drugiej stronie. Teraz ludzie psioczą bo w tym lesie się młodzież zbiera i to nie tylko z osiedla, hałas, alkohol, seks, rozróby. Często tam policja zajeżdża.
U mnie było tak, że osiedle powstawało w dwóch etapach. I pewien rząd budynków poszedł bardzo szybko. A zaraz za nimi miał powstać drugi etap. Jaki był lament jak dziurę deweloper zaczął kopać, już chcieli pisać petycję o zablokowaniu drugiego etapu...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 20:47   #2976
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
U mnie janusze poszli o krok dalej - osiedle defeloperskie nowe położone jakieś 1,5 km od śmietniska. młodzi janusze mieszkańcy założyli na fb osiedlową stronkę i dyskutują co może tak śmierdzieć na ich osiedlu. Myślałam, że tam umrę jak zobaczyłam wpisy Pszemków i ich żon Sandr "Masakra jak śmierdzi w południe, najgorzej latem, SKOND TEN SMRUT ?" "Kupiliśmy z menżem ten apartamentowiec 4 miesiące temu i ciągle śmierdzi? Kto nas truje? Wina Tuska :/ "

albo najlepsze "Wzieliśmy z moim mezem Adrianem kredyt na ten apartament, 36m2, deweloper zapewniał najwszszy komfort - a tu tak śmierdzi, codziennie !!!111oneone Żałuje ze kupilismy to mieszkanie!!!oneone"

Nie muszę dodawać, że te miejskie wysypisko śmieci istnieje tam od 20 ? lat
A ja się trochę ludziom nie dziwię, w takich miejscach w ogóle nie powinno się stawiać bloków.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 20:52   #2977
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A ja się trochę ludziom nie dziwię, w takich miejscach w ogóle nie powinno się stawiać bloków.
Ja się im dziwię, że kupili te mieszkania. To, że blok powstał nie znaczy, że trzeba tam kupować mieszkania. Deweloper nie sprzedałby nic to by się nauczył.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 20:52   #2978
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A ja się trochę ludziom nie dziwię, w takich miejscach w ogóle nie powinno się stawiać bloków.
No sorry ale budowanie się w takim miejscu jest na własną odpowiedzialność.
A w Poznaniu ludzie się pobudowali koło lotniska i domagali się odszkodowań za spadek wartości nieruchomości
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 21:28   #2979
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Januszowanie

U mojej cioci w miejscowosci bylo tak ze bylo jakies przedsiębiorstwo, a zaraz obok niego dom. Przedsiebiorstwo dzialalo juz pare lat, a potem ktos kupil ten dom. Ledwie kupili i juz zaczeli latac do sadu ze oni spokoju nie maja! Ze glosno! Ze pracujo od zmierzchu do switu!

U mnie z kolei jest taka sytuacja. Jest osiedle, ktore sklada sie chyba z calosci z domow jednorodzinnych. Deweloper chce zbudowac budynek na 25 pieter i oczywiscie stajk bo budynek za wysoki i im sie to niepodoba.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 21:59   #2980
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
U mojej cioci w miejscowosci bylo tak ze bylo jakies przedsiębiorstwo, a zaraz obok niego dom. Przedsiebiorstwo dzialalo juz pare lat, a potem ktos kupil ten dom. Ledwie kupili i juz zaczeli latac do sadu ze oni spokoju nie maja! Ze glosno! Ze pracujo od zmierzchu do switu!

U mnie z kolei jest taka sytuacja. Jest osiedle, ktore sklada sie chyba z calosci z domow jednorodzinnych. Deweloper chce zbudowac budynek na 25 pieter i oczywiscie stajk bo budynek za wysoki i im sie to niepodoba.
Gdzieś przy granicy z Niemcami chciano (nie wiem czy w końcu się udało) wybudować kopalnię, ale nie taką zwykłą - chyba chodziło o odkrywkową. Cała gmina się zbuntowała, żadne argumenty (miejsca pracy, wpływy do budżetu) nie trafiały do mieszkańców. Zaraz za granicą po stronie niemieckiej jest taka kopalnia. Ludzie mają pracę, tamtejsza gmina jest dzięki temu zamożna. A my nie - bo nie, januszom się nie podoba
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 22:21   #2981
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
U mojej cioci w miejscowosci bylo tak ze bylo jakies przedsiębiorstwo, a zaraz obok niego dom. Przedsiebiorstwo dzialalo juz pare lat, a potem ktos kupil ten dom. Ledwie kupili i juz zaczeli latac do sadu ze oni spokoju nie maja! Ze glosno! Ze pracujo od zmierzchu do switu!

U mnie z kolei jest taka sytuacja. Jest osiedle, ktore sklada sie chyba z calosci z domow jednorodzinnych. Deweloper chce zbudowac budynek na 25 pieter i oczywiscie stajk bo budynek za wysoki i im sie to niepodoba.
Akurat co do drugiego przykładu nie widzę żadnego januszowania, wręcz przeciwnie. Nie po to ludzie kupują czy budują się na osiedlu domków, by cały wieżowiec im zaglądał do ogródka... Pewnie brak miejscowego planu zagospodarowania i stąd taka sprawa. Przy planowaniu przestrzennym unika się takich sytuacji, to zaniedbanie miasta.
kissable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 22:25   #2982
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A ja się trochę ludziom nie dziwię, w takich miejscach w ogóle nie powinno się stawiać bloków.
No nie powinno się, ale weź wytłumacz januszom-przedsiębiorcom, że powinni przestać betonować każdy skrawek tego miasta Gmina nie dała pozwolenia na poszerzenie granic, większość działek w atrakcyjnych lokalizacjach jest już zaklepana to się chwytają wszystkiego, byle chociaż z jeszcze jedną inwestycję zrobić.

A ja jestem zdziwiona reakcjami ludzi, bo kupować mieszkanie tak blisko wysypiska to trzeba mieć chociaż jakieś minimum wyobraźni z czym to się wiąże. To nie jest jakiś dziki zsyp, tylko duże wysypisko śmieci z wielką tablicą, ogrodzone itp. itd., które jest tu od 20 lat i cały region o tym wie
Wiem jeszcze, że na drugim końcu miasta jest problem z zakładem utylizacyjnym i czasem coś tam śmierdzi jak jakieś filtry akurat zdejmują. Ten zakład działa od X lat, deweloper-geniusz oczywiście walnął 3 bloki na krańcu miasta i te wszystkie zapachy idą w 1wszej kolejności na te bloki - nie wytłumaczysz tym wszystkim Sebom i Sandrom, że ten zakład powstał tu wieki temu, jeszcze zanim dewel wpadł na pomysł bycia biznesmenem. I to nic, że plan zagospodarowania był jawny, a zakład działa zgodnie z normami i wszystko jest git - oni będą likwidować go i koniec. Bo im śmierdzi. Bo oni kupili nowe apartamentowce u dewelopera a nie jakieś byle guano rodem z prl. I im śmierdzi. A tym z bloków nie śmierdzi, co za sprawiedliwość. I tak organizują średnio 2-3 razy w roku petycje o likwidację
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 22:43   #2983
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
poszlam do sklepu takiego z krajalnią i uslyszalam od pani w czepku to niesmiertelne 'I CO JESZCZE?'
az sie usmiechnelam do siebie
A u mnie z bab na miesnym zrobiły się takie grażyny... Wcześniej zawsze miłe a teraz strach tam chodzić Ostatnio byłam i one "zajęte" jakimś układaniem wędlinek itp i udają ze mnie nie widzą, w końcu jedna na drugą, druga na pierwszą błagalnym wzrokiem "podejdziesz...?" -"a mam wyjście???:/" na cały głos Ja rozumiem, że zmęczone po całym dniu ale to było chamskie A kilka dni temu poprosiłam o 10 plasterków szynki takiej co powinna być ukrojona jak kartka papieru, zaszłam do domu a tam takie plastry qwa grube że jeść się tego nie da
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 23:11   #2984
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Januszowanie

grażyny, krystyny i bożeny kojarzą mi się z takimi fryzurami

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-09 o 22:27
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 06:17   #2985
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Gdzieś przy granicy z Niemcami chciano (nie wiem czy w końcu się udało) wybudować kopalnię, ale nie taką zwykłą - chyba chodziło o odkrywkową. Cała gmina się zbuntowała, żadne argumenty (miejsca pracy, wpływy do budżetu) nie trafiały do mieszkańców. Zaraz za granicą po stronie niemieckiej jest taka kopalnia. Ludzie mają pracę, tamtejsza gmina jest dzięki temu zamożna. A my nie - bo nie, januszom się nie podoba
Tiaaaaa. Z ta kopalnia (kopalnia Gubin-Brody) to akurat sluszny protest bo to miala byc jedna z najwiekszych w Europie kopalni odkrywkowych-mialy byc zrownane z ziemia 3 gminy, lasy, rezerwat-kompletna degradacja srodowiska (wystarczy zobaczyc jak wygladaja okolice Belchatowa, region Konin-Kolo-Turek i to po wpakowaniu w nie milionow na rewitalizacje.
Kopalnie odkrywkowe buduje sie w krajach Trzeciego Swiata i to na zadupiach.
To najwiekszy syf jaki mozna zrobic-zaraz po nim jest chyba tylko skladowisko odpadow promieniotworczych. Albo nawet i nie.

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2015-04-24 o 06:26
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 06:27   #2986
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Powiedz mi gdzie można kupić mieszkanie daleko od kościoła? Pytam serio i chciałabym uzyskać inną odpowiedź niż mieszkaj sobie w puszczy.
Nie można.
Nawet, jeśli na danym osiedlu nie ma kościoła to bądź pewna, że w ciągu roku powstanie kaplica a w ciągu następnych dwóch lat-kościół. I będą Ci rąbać w dzwony w piątek i świątek o 6.
Ja mieszkam w pobliżu kościoła. Dzwony (właściwie to nie są dzwony a melodyjka płynąca z megafonów) zostały nieco przyciszone. Powiem Ci jednak, że do tego idzie przywyknąć i po pewnym czasie dzwony przestają Cię wypłaszać z wyra skoro świt. Nawet ich już nie słyszysz.

Gorzej mają ci, którzy mieszkają na osiedlach przy trasach pielgrzymkowych. Mam niestety tę wątpliwa przyjemność. Od początku sierpnia, około piątej rano jesteś budzona fałszowaniem przez przenośny megafon. Musisz też wyjść z domu sporo wcześniej bo nie wyjedziesz, gdyż środkiem ulicy walą kolumny pielgrzymów. Śmieci i syf poprzemarszowy pomijam milczeniem.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 07:53   #2987
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowanie

Kiedyś dojeżdżałam do pracy i budowali tam drogę. Na trasie było kilka domów w stanie surowym, niepowykańczane. Nie wiem na ile w tym prawdy ale koledzy mówili, że parę lat temu w planach była tam autostrada czy jakaś co najmniej 2pasmówka i że paru rekinów biznesu zaczęło na tej trasie budować domy, bo ponoć za działkę, na której jest dom można wynegocjować niezłą kasę. Jak się okazało plan wykonano tak że droga przebiega tuż pod płotem, ale już nie na trasie, na której dom stoi i pozarzucali budowy.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 09:05   #2988
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
grażyny, krystyny i bożeny kojarzą mi się z takimi fryzurami
I takim makijażem/brwiami

GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 09:18   #2989
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Januszowanie

To są brwi odrysowane od szklanki!
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 09:20   #2990
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
To są brwi odrysowane od szklanki!
Pod takim hasłem szukałam tego zdjęcia

Oooo i tym sposobem przypomniałam sobie kolejny przykład wielkich januszów - szlachetna paczka xD temat rzeka
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 09:29   #2991
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Januszowanie

Sandry jadące rowerem pół kilometra na godzinę, środkiem ulicy najlepiej i piszące esemeski, masakra, szlak człowieka trafia od rana.

adekwatny filmik do sytuacji

https://www.youtube.com/watch?v=PsH9wGB_Acs
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 10:01   #2992
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Sandry jadące rowerem pół kilometra na godzinę, środkiem ulicy najlepiej i piszące esemeski, masakra, szlak człowieka trafia od rana.

adekwatny filmik do sytuacji

https://www.youtube.com/watch?v=PsH9wGB_Acs
2 razy miałam taką sytuację że zapatrzona w telefon laska wchodzi na jezdnię i mało mi nie ląduje pod kołami roweru. Raz na ścieżce rowerowej raz na drodze osiedlowej. Czy w szkole w programie nauczania nadal jest podstawowa zasada poruszania się po jezdni, że żeby przejść przez jakąkolwiek drogę to trzeba się obejrzeć w lewo w prawo a potem znów w lewą?

U siebie pod blokiem mam szkołę i przedszkole i jadąc tamtędy też zdażały się sytuacje że ludzie wyskakiwali z za samochodów z dziećmi i przechodzili przez drogę a potem wielkie zdziwienie w oczach, bo rower którego nie słychać. Jeszcze jak jakiś samochód zawarczy silnikiem to się obejrzą na drogę, ale jak nie to ci włażą prosto pod koła. Mam wrażenie że niektórzy ludzie patrzą na jezdnię tylko jak słyszą że coś może nadjeżdzać. Już nawet myślałam żeby sobie wczepić w koło taki kawałek tektury, który robi dużo hałasu, bo jak miałam kiedyś skrzypiący rower to mi ludzie sami z drogi schodzili .
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 10:45   #2993
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Januszowanie

Uczę mojego dzieciaka, zeby nie łaziła ścieżka rowerowa, bo ktoś w nią wjedzie i zrobi z niej naklejke. Trzylatek pojmuje, wiec zawsze mnie dziwi, ze dorośli ludzie nie.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 10:51   #2994
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Januszowanie

Moj znajomy jechal dosc szybko sciezka rowerowa i nagle mama z wozkiem z czesci dla pieszych przeszla na czesc rowerowa (prosty odcinek, nie bylo zadnego przejscia tam ani innego racjonalnego powodu, zeby to zrobic), efekt-zlamal 2 rece, kiedy probowal gwiazde ominac.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:27   #2995
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Januszowanie

Rodzice z wózkami i maluchami niestety upodobali sobie ścieżki rowerowe. Bardzo mnie to irytuje, chociaż rowerem nie jeżdzę.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:33   #2996
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Rodzice z wózkami i maluchami niestety upodobali sobie ścieżki rowerowe. Bardzo mnie to irytuje, chociaż rowerem nie jeżdzę.


W Polsce tak, widuje to czesto

Zas u siebie na odwrot,
nie mozna wejsc do parku np w Monachium, bo czlek sie boi o zycie, rowerzystow mnostwo, jezdza szybko i maja w nosie, ze ludzie np chca na spacer wyjsc. Trzeba chodzic najlepiej skrajem alejki i gesiego, parami niewykonalne.


Wlasnie widzialam niemieckiego typowego janusza
Podjechal pod sklep czysciutkim auteczkiem, wyjal szmatke i wyczyscil maske i okno, bo sie moglo na tych 4 kilometrach zabrudzic
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:34   #2997
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Januszowanie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Rodzice z wózkami i maluchami niestety upodobali sobie ścieżki rowerowe. Bardzo mnie to irytuje, chociaż rowerem nie jeżdzę.
Następny temat rzeka - rowerzyści na chodniku, piesi na ścieżce rowerowej, piesi na jezdni... mnie to 10 razy dziennie szlak trafia, ludzie to oczu nie mają, lezą jak takie konie z klapkami na oczach
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:38   #2998
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowanie

Ja coraz częściej jak jadę rowerem to patrze na ludzi jak na psa, który tylko się czai żeby mi wbiec pod koła i w pełnej gotowości do hamowania albo wymijania. W zeszłym roku jadę przez wieś, widzę facet na drodze, gada z kimś, podjeżdżam bliżej a ten nagle mi wchodzi na drogę tyłem. Ja kierownice w lewo i krzyczę "co robisz człowieku". Ominęłam go dosłownie centymetrami i dobrze że nic nie jechało. Nie przyszłoby mi nawet do głowy, że jakiś idiota wejdzie mi na drogę tyłem, no chyba że by się zataczał ale takich to mijam bardzo szerokim łukiem.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:45   #2999
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Januszowanie

Bosz. Januszowe pupile. Wszystkie Miśki i Sonie. Male, grube, bure (ewentualnie podpalane) i wylatuja z otwartych bram i rzucają się na rowery/samochody.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:45   #3000
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowanie

Januszowanie, to puszczanie swojego psa samopas. Moja sąsiadka ma ogromnego wilczura i jak ona jest np. w ogródku, to pies oddala się gdzie chce. Zwróciłam jej uwagę, to ona, że przecież on jest łagodny i nie gryzie. Ostatnio wlazł mi do ogrodu, wychodzę do sklepu, a tam on. Skąd mam wiedzieć, czy nagle mu coś do łba nie strzeli i nie zaatakuje, bo poczuje się zagrożony, zdenerwuje się itd
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 14:32:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.