Święta Wielkanocne osobno - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-25, 14:13   #1
Malinka0511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4

Święta Wielkanocne osobno


Hej,
mam mega zagwozdke. Moj facet poklocil sie z chlopakiem swojej siostry. Poszarpali sie. Zaczol facet siostry. Do tej sytuacji doszlo w domu ich rodzicow. Moj chlopak w bardzo emocjonalnej rozmowie z swoimi rodzicami powiedzial ze nie zyczy sobie tamtego wiecej widziec w domu. Tesciowie stwierdzili wczoraj ze skoro chlopak siostry nie moze byc w ich domu to mnie rowniez nie zaprosza na swieta wielkanocne. Bardzo mi sie przykro zrobilo. Nie bylo ani mnie ani ich przy tej sytuacji. Nie mieszkam z nimi a moj facet pomieszkuje u mnie. Z drugiej strony oni nie musza mnie zapraszac tak na dobra sprawe. Zaproponowalam swojemu ze sami sobie zrobimy pierwszy dzien swiat, drugi spedzimy ze znajomymi. On woli z rodzicami. Sama nie wiem co o tym myslec
Malinka0511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 15:21   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Najważniejsze tutaj jest na ile te święta są ważne w jego rodzinie i jak często on w ogóle ma okazję się spotkać z rodzicami. Jeśli od tego zależą dobre relacje w jego rodzinie i/lub jest to jedna z niewielu okazji w roku do spotkania z nimi, to moim zdaniem nie masz czego się czepiać.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 15:55   #3
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

No i gdzie tu problem? Powiedzieli, że Cię nie zaproszą, to Cię nie zaproszą. Nie Twoja to wina.
A facetowi przecież chyba nie zabronisz jechać do własnych rodziców w najważniejsze (z kościelnego punktu widzenia) święta w roku.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 16:12   #4
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Nie możesz świąt spędzić ze swoją rodziną?
Nie masz rodziców, rodzeństwa czy wujostwa?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka0511 Pokaż wiadomość
Hej,
mam mega zagwozdke. Moj facet poklocil sie z chlopakiem swojej siostry. Poszarpali sie. Zaczol facet siostry. Do tej sytuacji doszlo w domu ich rodzicow. Moj chlopak w bardzo emocjonalnej rozmowie z swoimi rodzicami powiedzial ze nie zyczy sobie tamtego wiecej widziec w domu. Tesciowie stwierdzili wczoraj ze skoro chlopak siostry nie moze byc w ich domu to mnie rowniez nie zaprosza na swieta wielkanocne. Bardzo mi sie przykro zrobilo. Nie bylo ani mnie ani ich przy tej sytuacji. Nie mieszkam z nimi a moj facet pomieszkuje u mnie. Z drugiej strony oni nie musza mnie zapraszac tak na dobra sprawe. Zaproponowalam swojemu ze sami sobie zrobimy pierwszy dzien swiat, drugi spedzimy ze znajomymi. On woli z rodzicami. Sama nie wiem co o tym myslec
nie ma tu co rozkminiać, rodzice nie zapraszają partnerów swoich dzieci na święta.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 16:20   #5
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Przykra sytuacja, ale skoro jego rodzice stwierdzili, że nie zapraszają partnerów dzieci (pewnie po to żeby potratować sprawiedliwie twojego chłopaka i jego siostrę, być może ona nie życzy sobie twojej obecności na Świętach skoro ona miałaby być sama czyli ma tą samą postawę co twój chłopak z jej partnerem) to raczej niewiele da się zrobić i trzeba to uszanować. Nie traktuj tego osobiście, że konkretnie nie chcą ciebie. To w sumie najlepsze wyjście z ich punktu widzenia żeby nie przełożyć konfliktu między twoim chłopakiem, a "szwagrem" na rodzeństwo. Trzeba też uszanować, że twój partner chce spędzić te dni z rodziną. Być może dla niego Święta są ważniejsze niż dla Ciebie - nic nie piszesz o swojej rodzinie i czy masz jakieś alternatywy spędzenia Świąt bez partnera.

Może jakiś kompromis typu, że nie będzie siedział u rodziców całego dnia, ale popołudnie spędzicie już razem?
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 18:54   #6
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

nie chcą Cię w swoim domu w święta, to nie pchaj się tam na siłę autorko, bo tylko byś się źle czuła. Czuła byś się niechciana.

no a dlaczego nie możesz spędzić świąt np w towarzystwie swojej rodziny ?
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 19:04   #7
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Spędź świeta ze swoją rodziną, to najlepsza opcja
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 19:46   #8
Malinka0511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Mieszkamy za granica. Nie mam mozliwosci spedzic swiat z swoja rodzina. Nie pcham sie gdzie mnie nie chca i dlatego zaproponowalam spedzenie i we dwoje plus moze dwojka znajomych. Chlopak widzi rodzicow codziennie. Mieszkamy w jednym miescie. Ja naprawde rozumiem jego rodzicow, zreszta bardzo ich lubie. Nie rozumiem mojego faceta bo wychodzi na to ze spedze je sama lub ew. ze znajomymi.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Jest mi mega przykro. Tak po prostu musze sie wygadac
Malinka0511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 19:50   #9
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Ile jesteście razem?
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 19:55   #10
Malinka0511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Rok i 4 miesiace
Malinka0511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:02   #11
arancia94
Nie jestem z rocznika 94
 
Avatar arancia94
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 106
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Nie możesz spędzić świąt ze swoją rodziną? Rozumiem, że może być Ci przykro, ale wyszło jak wyszło. Nie pchaj się tam na siłę. Możecie też zrobić tak, że on spędzi pół dnia z nimi, a z Tobą się potem spotka.
arancia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 20:05   #12
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Rozumiem go, że chce spędzić Święta z rodziną.
Ale tak na dobrą sprawę... To on sam się przyczynił do takiej sytuacji gadaniem rodzicom, że on sobie nie życzy chłopaka siostry w ich domu. Nie dziwię, że jest Ci przykro, bo z jednej strony pomieszkuje u Ciebie, a z drugiej chce zostawić samą w Święta, mimo, że wie, że jesteś zdala od rodziny. Całe Święta zamierza spędzić u rodziców?
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:06   #13
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Zastanawiam się, kto w końcu w tym domu rządzi - chłopak czy rodzice? Bo o nieprzyjmowaniu chłopaka siostry zadecydował on, a o nieprzyjmowaniu Ciebie już rodzice - trochę niekonsekwentne. Również dlatego, że jednocześnie Twojego chłopaka "nagrodzili" (przystając na nieobecność partnera siostry) i "ukarali" (nie zapraszając Ciebie). Jak dla mnie pokręcona rodzinka i choćby z tego powodu nie ma co tam się pchać przy tej napiętej atmosferze.
Chłopak natomiast powinien z Tobą spędzić część świąt skoro nie masz możliwości bycia z własną rodziną. Słusznie Ci przykro, jeśli on tego nie planuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:06   #14
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Cytat:
Napisane przez arancia94 Pokaż wiadomość
Nie możesz spędzić świąt ze swoją rodziną? Rozumiem, że może być Ci przykro, ale wyszło jak wyszło. Nie pchaj się tam na siłę. Możecie też zrobić tak, że on spędzi pół dnia z nimi, a z Tobą się potem spotka.
autorka pisała, że nie może, bo jest za granicą...
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:08   #15
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Swieta Wielkanocne osobno

Cytat:
Napisane przez Malinka0511 Pokaż wiadomość
Mieszkamy za granica. Nie mam mozliwosci spedzic swiat z swoja rodzina. Nie pcham sie gdzie mnie nie chca i dlatego zaproponowalam spedzenie i we dwoje plus moze dwojka znajomych. Chlopak widzi rodzicow codziennie. Mieszkamy w jednym miescie. Ja naprawde rozumiem jego rodzicow, zreszta bardzo ich lubie. Nie rozumiem mojego faceta bo wychodzi na to ze spedze je sama lub ew. ze znajomymi.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Jest mi mega przykro. Tak po prostu musze sie wygadac
więc jeśli chce niech idzie do rodziców. A Ty zostań w Waszym mieszkaniu. Ja bym tak zrobiła skoro nie jesteś zaproszona. Nic na siłę.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:25   #16
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Według mnie cos tu jest nie tak, skoro Twój facet zamierza Cie zostawić samą na swieta, wiedząc, ze nie masz z kim ich spędzić. Zachowanie jego rodziców... Tez słabe, ze karza Ciebie za zachowanie jakiegoś typa. Jakoś tam rozumiem, ze nie chcą zaogniac konfliktu z córka. Ale najwięcej tutaj tracisz Ty.
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:27   #17
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Nie dziwię się ,że jest Ci przykro, jeśli Twój facet całe dnie będzie spędzał u rodziców. Jeśli jednak ma to być na zasadzie idzie do nich na obiad i kawę, czyli jakieś 3-4 godz, to przecież mimo wszystko możecie jakąś część świąt spędzić razem.
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:35   #18
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Ja tu widzę kilka problemów:
- rodzice Twojego chłopaka nie traktują Cię jak rodzinę, co jest jeszcze do przeżycia.
- Twój chłopak nie traktuje Cię jak rodzinę, a tu już gorzej, choć w sumie jesteście razem krótko. Na razie to jego rodzice są tą prawdziwą rodziną, z którą zamierza spędzać święta. Spędzanie świąt osobno jest częste w młodych związkach. Można mówić, że to stereotyp, ale zwykle w naszym społeczeństwie bywa tak, że partnerów dziecka uznaje się za niezbędny element świąt i uroczystości, dopiero kiedy uzna się go za poważnego, czyli zatwierdzonego jakimś formalnym narzeczeństwem, małżeństwem, dzieckiem albo po prostu zasiedzeniem. Najwidoczniej nie doszliście do tego etapu.
- To, co zrobił Twój chłopak, nie najlepiej o nim świadczy. Mógł się pokłócić z chłopakiem siostry, ale wymuszanie niezapraszania go na rodzicach jest dość głupie i dziecinne. To nie ich sprawa.
- To, ze rodzice Twojego chłopaka go posłuchali, nie najlepiej świadczy i nich. To, że postanowili zemścić się na osobie trzeciej, czyli Tobie, świadczy jeszcze gorzej. Ewidentnie obie strony mają tendencję do robienia dramatów.
- Twój facet ewidentnie nie jest w stanie dla Twojego dobra zejść z tonu, zrezygnować ze swojej dumy i obrazy, chociaż widzi, że Ci przykro. To niepokojąca cecha.

Edytowane przez megamag
Czas edycji: 2018-03-25 o 20:40
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 21:08   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Zobacz co zrobi w praktyce, ale jak faktycznie zrealizuje takie plany, to spakuj mu jego rzeczy i niech odbierze po swietach. Zakoncz rozdzial "pomieszkiwanie". Ciekawe czy do rachunkow tez sie zrzuca rownie chetnie jak do zostania na noc.

Akurat poglady religijne i na rodzine sa wazne w zwiazku i jak nie mozecie sie w takiej w sprawie dogadac, to nie wroze swietlanej przyszlosci. No chyba, ze to chwilowy kryzys.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 21:13   #20
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Autorko nie dziwie sie, ze jest Ci przykro.

Przyjrzalabym sie zwyczajnie tej rodzinie - tak jak ktos napisal wyzej, troche pokrecona ta rodzina.

Druga sprawa, ze moze byc roznie w rodzinach, ale jednak swieta to taki czas pojednania . Nie moga zazegnac tego konfliktu do tego czasu zeby w normalnej atmosferze mozna bylo spedzic swieta? To po co w ogole organizowac swieta w takiej atmosferze .... Bezsensu.

Dla mnie najgorsze w tej sytuacji jest to, ze Twoj facet nie ptorafi sie postawic, nie potrafi stanac za Toba, zebyscie jednak spedzili razem swieta. No chyba, ze troche dnia spedzi tam i na reszte przyjdzie do Ciebie - wtedy jeszcze byloby mi latwiej rpzelknac te sytuacje. Ale jezeli faktycznie spedzisz te swieta absolutnie sama to ja bym sie zastanowila nad sensem takiego zwiazku.

I nie dlatego, ze jest taka sytuacja, tylko ze Twoj facet nie potrafi sie postawic. A jednak troche sie spotykacie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 21:28   #21
Malinka0511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Dziekuje za wasze komentarze. Potwierdzilyscie to co mysle. Nie zwariowalam i widze wszystko takim jakie jest. Poczekam na to co on zrobi i zdecyduje co z nami dalej bedzie.
Malinka0511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 21:39   #22
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Fakt, że jesteście za granicą i nie masz możliwości spędzenia Świąt z bliskimi zmienia sytuację. Domyślam się, ze w tej sytuacji najbliższą dla Ciebie osobą w otoczeniu jest twój chłopak, a on sobie zdaje z tego sprawę. Przykro, że nie może schować dumy do kieszeni, załagodzić kłótni przez wzgląd na Ciebie. Najwidoczniej nie traktuje Ciebie na tyle poważnie żeby stawiać Cię na tym samym miejscu co rodzinę - a wydaje mi się, że w rocznym związku powinno to już powoli mieć miejsce. Jego rodzice z kolei wykazali się zupełnym brakiem empatii i zrozumienia dla Ciebie.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 22:32   #23
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Skoro pomieszkuje u Ciebie, to silnie religijni nie jesteście, co osłabia argument o najważniejszych świętach...

Nie podoba mi się jego postawa. Rodziców też zresztą.
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 22:59   #24
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Jego rodzice beznadziejnie się zachowali. Nie rozumiem co Ty jesteś winna konfliktowi Twojego faceta ze szwagrem? Jak dla mnie nie potraktowali Cie jako osobę, tylko jako "dodatek" do Twojego chlopaka Nie bardzo wiem jak można uniknąć tym sposobem konfliktu między rodzeństwem, skoro on i tak widocznie on zaistniał. Jeśli siostra o tym wie lub była to jej sugestia to już napewno zaistniał.
Twój chłopak nie powinien iść i zostawić Cie samej na cały dzień, skoro wie, że nie mozesz pójść do swojej rodziny, to przykre i nie w porządku
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 06:51   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Ja tu widzę kilka problemów:
- rodzice Twojego chłopaka nie traktują Cię jak rodzinę, co jest jeszcze do przeżycia.
- Twój chłopak nie traktuje Cię jak rodzinę, a tu już gorzej, choć w sumie jesteście razem krótko. Na razie to jego rodzice są tą prawdziwą rodziną, z którą zamierza spędzać święta. Spędzanie świąt osobno jest częste w młodych związkach. Można mówić, że to stereotyp, ale zwykle w naszym społeczeństwie bywa tak, że partnerów dziecka uznaje się za niezbędny element świąt i uroczystości, dopiero kiedy uzna się go za poważnego, czyli zatwierdzonego jakimś formalnym narzeczeństwem, małżeństwem, dzieckiem albo po prostu zasiedzeniem. Najwidoczniej nie doszliście do tego etapu.
- To, co zrobił Twój chłopak, nie najlepiej o nim świadczy. Mógł się pokłócić z chłopakiem siostry, ale wymuszanie niezapraszania go na rodzicach jest dość głupie i dziecinne. To nie ich sprawa.
- To, ze rodzice Twojego chłopaka go posłuchali, nie najlepiej świadczy i nich. To, że postanowili zemścić się na osobie trzeciej, czyli Tobie, świadczy jeszcze gorzej. Ewidentnie obie strony mają tendencję do robienia dramatów.
- Twój facet ewidentnie nie jest w stanie dla Twojego dobra zejść z tonu, zrezygnować ze swojej dumy i obrazy, chociaż widzi, że Ci przykro. To niepokojąca cecha.
Trafne podsumowanie. Autorko, przemyśl to sobie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 09:16   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Cytat:
Napisane przez ssnn Pokaż wiadomość
Skoro pomieszkuje u Ciebie, to silnie religijni nie jesteście, co osłabia argument o najważniejszych świętach...

Nie podoba mi się jego postawa. Rodziców też zresztą.
To zalezy od religii, kazda ma inne zasady co do mieszkania. A w zasadzie wszystkie obchodza jakies swieta w grudniu i na wiosne. Moze w jezyku polskim to brzmi jednoznacznie katolicko, ale w innych jezykach bardziej neutralnie. To ze autorka przetlumaczyla na polska wielkanoc, nie znaczy, ze chodzi im dokladnie o ten zwyczaj i taka tradycje. Np. w Anglii jest anglikanizm https://pl.wikipedia.org/wiki/Anglikanizm .
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 09:36   #27
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Zgadzam się z poprzedniczkami. Megamag wypisała niepokojące sprawy. Jak dla mnie ta rodzina jest konfliktowa i pokręcona. Chłopak mógłby obskoczyć święta i u Ciebie i u rodziców skoro mieszkacie w jednym mieście. Co za problem? Mój w Wigilię 90 km jechał od swojej do mojej rodziny, żebyśmy razem spędzili święta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 18:03   #28
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

Zarówno Twój facet, jak i jego rodzina, robią na mnie wybitnie dziwne i niezbyt fajne wrażenie. Natomiast abstrahując od tego, nie rozumiem jak TŻ może chcieć Cię zostawić samą jak palec w święta, skoro dobrze wie, że nie masz dokąd pójść i będzie Ci przykro
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 18:10   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;82509831]Zarówno Twój facet, jak i jego rodzina, robią na mnie wybitnie dziwne i niezbyt fajne wrażenie. Natomiast abstrahując od tego, nie rozumiem jak TŻ może chcieć Cię zostawić samą jak palec w święta, skoro dobrze wie, że nie masz dokąd pójść i będzie Ci przykro [/QUOTE]

Również tego nie rozumiem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 20:13   #30
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Święta Wielkanocne osobno

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;82509831]Zarówno Twój facet, jak i jego rodzina, robią na mnie wybitnie dziwne i niezbyt fajne wrażenie. Natomiast abstrahując od tego, nie rozumiem jak TŻ może chcieć Cię zostawić samą jak palec w święta, skoro dobrze wie, że nie masz dokąd pójść i będzie Ci przykro [/QUOTE]

A co więcej, wiedząc że autorka nic nie zawiniła w tej sytuacji, w przeciwieństwie do niego. Niefajnie z jego strony
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-28 00:11:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.