Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-26, 08:59   #3031
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ze gdzie i na co sie zapisalas? Bo z racji tego ze wczesnie dzis wstalam i mam oczy na zapalki to nie zalapalam
Kurs do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego Muszę go zdać 7 września, żeby dostać stałe prawo wykonywania zawodu.

Cytat:
Przeczytalam "co do obraczek to DZIWIE Ci sie ze nie chcesz nosic" i w pierwszej chwili pomyslalam Marysia oszalala, po czym doczytalam ze tam jest jeszcze nie i odetchnelam z ulga 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Halo, policja? Proszę podjechać do Domi i dać jej kawy!
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 09:00   #3032
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Kurs do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego Muszę go zdać 7 września, żeby dostać stałe prawo wykonywania zawodu.





Halo, policja? Proszę podjechać do Domi i dać jej kawy!
Dzieki Ci dobra kobieto za wyjasnienie

Po pogotowie dzwon niech mi kroplowke z kawa podadza dozylnie moze szybciej zadziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 09:02   #3033
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dzieki Ci dobra kobieto za wyjasnienie

Po pogotowie dzwon niech mi kroplowke z kawa podadza dozylnie moze szybciej zadziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ijo, ijo, ijo, ijo!
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 09:04   #3034
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ijo, ijo, ijo, ijo!
Jako ze masz wprawe to moze przypilnujesz dzis moich dzieci a ja sie chwilke przespie? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 09:09   #3035
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Lepiej nie, jeśli chcesz mieć wszystkie dzieci, jak się obudzisz
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 09:19   #3036
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Haha Domi możesz dorzucić teściową, nie ma problemu!

Witam Was w tym pięknym dniu. U Was też tak ciepło?
Ruszamy dziś z Tż na wakacje, więc pewnie mnie nie będzie. Ależ się stresuję... to nasze pierwsze wakacje z biurem podróży, a dla Tż pierwszy lot (dla mnie drugi,więc też bez szału), tak, że dodatkowy stres jak zareaguje.
Udanych wakacji gdzie się wybieracie i z jakim biurem? ja jeszcze nigdy nie leciałam samolotem /
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Przeeecudne Mega mój styl, bardzo mi się podobają I cena bardzo zachęcająca Te zaproszenia są podobne do tych z Decoris, ale tam za mniej, niż 5 zł od sztuki nie ma co liczyć Koniecznie daj znać, jak przyjdą, bo jak będą super to i my stamtąd zamówimy



Też słyszałam niezbyt dobre opinie plus jest niewielka możliwość personalizacji - w grę wchodzi tylko grawer, a jeśli chcesz coś poprawiać przy obrączkach to nie za bardzo No i nawet ze zniżką 5-10% i tak wychodzi o wiele drożej. My już mamy upatrzonego jubilera, bardzo tanio wychodzą tam obrączki, a facet jest w stanie praktycznie każdą zrobić ze wzoru, plus ma swoje projekty.


Witam się z rana Zapisałam się na kurs online do LDEKu i od dzisiaj zaczynam Nie planuję temu poświęcać więcej, niż 2-3 godziny dziennie, ale dziś mi się zejdzie, bo opuściłam 3 dni
Dziś czeka mnie jeszcze krótka wizyta u lekarza. Chcę wziąć skierowanie do chirurga na wycięcie takiego guzka, który mam pod skórą dokładnie na linii majtek. Nie boli mnie, ani nic, ale powoli, systematycznie się powiększa. Czas zrobić z tym porządek

A wczoraj bylam u mojej chrześnicy i po całym dniu padałam na pyszczek Ma teraz malutkiego braciszka, więc pilnowałam ich obojga, a przez to że są wakacje, to były jeszcze dwie kuzynki małej, ich małe siostry cioteczne, kuzynka ich siostry i na koniec jeszcze sąsiadka przyszła ze swoim 4-latkiem Zrobiło się z tego małe przedszkole i powiem Wam, że jednak dzieci nie są dla mnie Mimo że nie były szczególnie uciążliwe, naprawdę grzeczne dzieci, to jednak instynkt w ogóle mnie nie wołał
Dzieci czasem dają w kość szczególnie taka gromadka
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Popieram Twoje zdanie i tez nienawidze bolerek Gdybys powiedziala ze Ci goraco przy moim synu to zaprosilby Cie do swojego basenu. To nic ze basen taki maly ze ledwo sie sam miesci, najwazniejsze ze dziecko dobrze wychowane i proponuje zeby sie schlodzic Dlaczego do klubu nie da sie wejsc z telefonu?? Czas odpalic kompa bo dawno tam nie zagladalam :PNam sie udalo bo obraczki dostalismy w preznecie slubnym od tesciowej. Mamy obraczki po tesciowej i tesciu. Przed koscielnym mozemy je sobie przerobic albo sprzedac i kupic wymarzone tylko nie wiem czy tz sie zgodzi zeby sprzedac bo on jest dumny z tego ze nosi obraczke po swoim ojcu, ja wcale dumna nie jestem bo nosze obraczke po mojej "ukochanej" tesciowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Nadrobilam, teraz moge sie przywitac
Dzien dobry!
Moje najmlodsze dziecko konczy dzis 3 miesiace .
Ja sie ostatnio troszke rozszalalam, zamowilam 3 sukienki, bransoletke z grawerem urodzin dzieci i we wtorek bylam z mezem u lekarza, weszlismy do apartu spodobal mi sie pierscionek wiec go sobie kupilam tz sie troche wpienil bo mielismy odkladac kase na samochod i na chrzciny ale nie moglam sie powstrzymac. Stwierdzilam ze kazda zlotowke wydaje na dzieci wiec w koncu zainwestowalam w siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ten czas szybko zleciał już taka duża, a niedawno pisałaś że urodziłaś ;-)
Obrączki po teściowej? Ale ci się prezent trafił ;-) przetop na taką co Ci się podoba i z głowy ;-)

Macie już upatrzone modele obrączek?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 09:43   #3037
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Haha Domi możesz dorzucić teściową, nie ma problemu!

Witam Was w tym pięknym dniu. U Was też tak ciepło?
Ruszamy dziś z Tż na wakacje, więc pewnie mnie nie będzie. Ależ się stresuję... to nasze pierwsze wakacje z biurem podróży, a dla Tż pierwszy lot (dla mnie drugi,więc też bez szału), tak, że dodatkowy stres jak zareaguje.
Gdzie sie wybieracie? Udanych wakacji!
Maria jaki to kurs dokladnie? Ile trwa? A ograniczone PWZ macie juz na studiach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 09:53   #3038
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Lepiej nie, jeśli chcesz mieć wszystkie dzieci, jak się obudzisz
Hahahaha
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Udanych wakacji gdzie się wybieracie i z jakim biurem? ja jeszcze nigdy nie leciałam samolotem / Dzieci czasem dają w kość szczególnie taka gromadka Ale ten czas szybko zleciał już taka duża, a niedawno pisałaś że urodziłaś ;-)
Obrączki po teściowej? Ale ci się prezent trafił ;-) przetop na taką co Ci się podoba i z głowy ;-)

Macie już upatrzone modele obrączek?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chociaz przetopie to i tak ta obraczka mi sie zawsze bedzie z tesciowa kojarzyc . Moge miec kazdy wzor byle nie ta konkretna 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 10:12   #3039
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dziewczyny jest już dużo lepiej, tylko gardło jeszcze troszkę pobolewa, więc biorę się za porządki

Pixie udanych wakacji!!! I też zapytam - gdzie i z jakim biurem lecicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 10:27   #3040
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Pixie udanych wakacji

Ja póki co też nie czuję jakoś instynktu
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 10:59   #3041
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Tak z ciekawosci jak sie dzielicie kosztami? Rowno na pol czy zostawiacie sobie takie male "tradycje" typu Pan Mlody bukiet i obraczki Panna mloda koszule itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 11:03   #3042
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Tak z ciekawosci jak sie dzielicie kosztami? Rowno na pol czy zostawiacie sobie takie male "tradycje" typu Pan Mlody bukiet i obraczki Panna mloda koszule itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko na pół, tylko za talerzyk i hotel kazdy za swoich gości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019

Edytowane przez leleczka
Czas edycji: 2018-07-26 o 11:20
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 11:29   #3043
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Tak z ciekawosci jak sie dzielicie kosztami? Rowno na pol czy zostawiacie sobie takie male "tradycje" typu Pan Mlody bukiet i obraczki Panna mloda koszule itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My za wszystko pół na pół później i tak resztę uzbieranych pieniędzy na wesele (ta która nam zostanie) + pieniądze z prezentów przeznaczamy na budowę domu nawet nie słyszałam o tych tradycjach :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 12:06   #3044
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Gdzie sie wybieracie? Udanych wakacji!
Maria jaki to kurs dokladnie? Ile trwa? A ograniczone PWZ macie juz na studiach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurs nazywa się "Szybka powtórka przed LDEK". Nie jest to coś hiper ekstra, bo i jego koszt był niewielki, tylko 250 zł, ale bardziej chciałam coś co pobudzi mnie do systematycznej nauki Nie chcę napisać tego LDEKu tylko na styk Kurs trwa 36 dni i codziennie przychodzą mi na maila lekcje.

Na stażu mamy tymczasowe PWZ

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Tak z ciekawosci jak sie dzielicie kosztami? Rowno na pol czy zostawiacie sobie takie male "tradycje" typu Pan Mlody bukiet i obraczki Panna mloda koszule itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas rodzice płacą za salę, DJ, fotografa, bar i księdza jeśli będzie chciał brać horrendalne pieniądze. My płacimy za swoje ubrania, kwiaty, obrączki, zaproszenia i inne drobiazgi.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 12:08   #3045
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry


Pixie, udanych wakacji! Też się stresowałam pierwszy raz ale nie ma czym Gdzie się wybieracie?


Domi, NIE dziwię się że nie chcesz nosić obrączki po teściowej, ja chyba nawet bym nie przyjęła takiego prezentu chyba że na przetopienie



Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Wszystko na pół, tylko za talerzyk i hotel kazdy za swoich gości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tak samo


Odpisali mi niektórzy już co do zaproszeń, muszę się szykować na koszt pomiędzy 3 a 4,5zł/sztuka. Liczę że będzie bliżej tych 3zł, bo na obrazku zaproszenie jest 'full wypas' z kieszonką, RSVP, mapkami itd a ja chcę proste
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 12:56   #3046
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry
Czekamy z małym na szczepienie.
My kupiliśmy obrączki w małym lokalnym jubilerze. Przed ślubem damy do wypolerowania i będzie git. Chciałabym mieć druga datę na obrączce, ale nie wiem czy się zmieści


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 12:57   #3047
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Gdzie lecicie i z jakim biurem? Będzie super, zobaczysz ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Udanych wakacji gdzie się wybieracie i z jakim biurem? ja jeszcze nigdy nie leciałam samolotem / Dzieci czasem dają w kość szczególnie taka gromadka Ale ten czas szybko zleciał już taka duża, a niedawno pisałaś że urodziłaś ;-)
Obrączki po teściowej? Ale ci się prezent trafił ;-) przetop na taką co Ci się podoba i z głowy ;-)

Macie już upatrzone modele obrączek?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lecimy do Tunezji z Oasis Tours. Ja lecę drugi raz samolotem, a Tż pierwszy, więc stres jest. Tak, że liczę na magiczne kciuki, żeby lot i pobyt był udany.

My nie mamy upatrzonego wzoru obrączek tz. ja wiem mniej więcej co chcę, Tż też. Wybierzemy takie, żeby do siebie pasowały, ale niekoniecznie z kompletu.

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Tak z ciekawosci jak sie dzielicie kosztami? Rowno na pol czy zostawiacie sobie takie male "tradycje" typu Pan Mlody bukiet i obraczki Panna mloda koszule itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest wspólny budżet, więc i na wesele nie robimy żadnych podziałów.


Domi podrzuć teściową na lotnisko to ją zrzucimy nad Saharą albo gdzieś w okolicy
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 13:04   #3048
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Lecimy do Tunezji z Oasis Tours. Ja lecę drugi raz samolotem, a Tż pierwszy, więc stres jest. Tak, że liczę na magiczne kciuki, żeby lot i pobyt był udany.

My nie mamy upatrzonego wzoru obrączek tz. ja wiem mniej więcej co chcę, Tż też. Wybierzemy takie, żeby do siebie pasowały, ale niekoniecznie z kompletu.



U nas jest wspólny budżet, więc i na wesele nie robimy żadnych podziałów.


Domi podrzuć teściową na lotnisko to ją zrzucimy nad Saharą albo gdzieś w okolicy
Udanych wakacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 13:08   #3049
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;85067651]Meggie zamówiliśmy ten wzór KLIK tylko bez RSVP i bez tej małej karteczki [/QUOTE]
Śliczne
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Haha Domi możesz dorzucić teściową, nie ma problemu!

Witam Was w tym pięknym dniu. U Was też tak ciepło?
Ruszamy dziś z Tż na wakacje, więc pewnie mnie nie będzie. Ależ się stresuję... to nasze pierwsze wakacje z biurem podróży, a dla Tż pierwszy lot (dla mnie drugi,więc też bez szału), tak, że dodatkowy stres jak zareaguje.
Upalnie
My właśnie też za tydzien pierwszy raz sami za granicę i już też się stresuje jeszcze jak usłyszałam o tych pożarach w Grecji to już w ogóle, ale to na szczęscie bardzo daleko od nas.
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ja pamietam ze raz tak strasznie mnie bolal ze nie moglam z wanny wyjsc tylko bez przerwy dolewalam cieplej wody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo pod prysznicem w nocy lezałam
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Nam sie udalo bo obraczki dostalismy w preznecie slubnym od tesciowej. Mamy obraczki po tesciowej i tesciu. Przed koscielnym mozemy je sobie przerobic albo sprzedac i kupic wymarzone tylko nie wiem czy tz sie zgodzi zeby sprzedac bo on jest dumny z tego ze nosi obraczke po swoim ojcu, ja wcale dumna nie jestem bo nosze obraczke po mojej "ukochanej" tesciowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale się nie dziwie że nie chcesz

Dzień dobry
Ja w tym tygodniu nie ogarniam jakie są dni, potrzeba już mi wolnego
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 13:13   #3050
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Likable a gdzie lecicie? My właśnie do Grecji ale na Kretę i na początku września więc może już miną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 13:35   #3051
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Tak zaczęłyście pisać o tych zaproszeniach,że i ja zaczęłam się rozglądać ale wiem co mniejb więcej mi się podoba, więc sprawnie myślę to pójdzie

Czytałam dzisiaj o tych pożarach.. masakra. Z Polski zginęła matka z synem,bo obsługa wysłała ich na łódkę, która zatonęła,mąż został i przeżył..
Współczuję mieszkańcom tych krajów śródziemnomorskich, jak tam żyć, temperatury coraz wyższe,prawie bez deszczu,nieraz na wakacjach ciężko się funkcjonuje ten tydzień czy tam 10dni..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 13:38   #3052
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Śliczne

Upalnie
My właśnie też za tydzien pierwszy raz sami za granicę i już też się stresuje jeszcze jak usłyszałam o tych pożarach w Grecji to już w ogóle, ale to na szczęscie bardzo daleko od nas.

Ja tak samo pod prysznicem w nocy lezałam

Wcale się nie dziwie że nie chcesz

Dzień dobry
Ja w tym tygodniu nie ogarniam jakie są dni, potrzeba już mi wolnego
Mam nadzieję, że będzie wielkich upałów. U nas zapowiadali 34 nawet, a tam według prognoz 31-32, więc może będzie chłodniej niż u nas. My też planowaliśmy Grecję tylko koszty nas pokonały, co więcej braliśmy pod uwagę właśnie Mati, które spłonęło i Kretę, gdzie też podobno są pożary.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 14:35   #3053
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Likable a gdzie lecicie? My właśnie do Grecji ale na Kretę i na początku września więc może już miną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zatoka Koryncka
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będzie wielkich upałów. U nas zapowiadali 34 nawet, a tam według prognoz 31-32, więc może będzie chłodniej niż u nas. My też planowaliśmy Grecję tylko koszty nas pokonały, co więcej braliśmy pod uwagę właśnie Mati, które spłonęło i Kretę, gdzie też podobno są pożary.
Ja też śledzę pogodę, ma być tez ok 32-33 st, ale tam przy basenie mogę leżeć
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 14:39   #3054
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będzie wielkich upałów. U nas zapowiadali 34 nawet, a tam według prognoz 31-32, więc może będzie chłodniej niż u nas. My też planowaliśmy Grecję tylko koszty nas pokonały, co więcej braliśmy pod uwagę właśnie Mati, które spłonęło i Kretę, gdzie też podobno są pożary.

Powiem Ci, że ja upały znoszę koszmarnie u mnie jest właśnie 35 stopni a byłam w Turcji i też było tak gorąco, potrzebowałam 2 dni żeby się przyzwyczaić a potem już ze spokojem leżałam na plaży (z filtrem 50 oczywiście ) Jakoś chyba inaczej odczuwa się tam temperaturę, nie wiem.


Czytałam też o tych pożarach, okropne
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 16:06   #3055
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cześć dziewczyny ja to pojawiam sie u znikam ale nie mogę się wbić bo zwyczajnie brak czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 16:06   #3056
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja upały znoszę koszmarnie u mnie jest właśnie 35 stopni a byłam w Turcji i też było tak gorąco, potrzebowałam 2 dni żeby się przyzwyczaić a potem już ze spokojem leżałam na plaży (z filtrem 50 oczywiście ) Jakoś chyba inaczej odczuwa się tam temperaturę, nie wiem.


Czytałam też o tych pożarach, okropne
O tak w Turcji jest masakra... o ile przy basenie czy na plaży jeszcze nie ma tragedii to gdy wybieraliśmy się autobusem do większego miasta to myślałam, że padne czekając na przystanku
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 16:16   #3057
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Leleczka, dokładnie jechać do innego miasta to było dopiero przeżycie 😂



Maltra, co słychać?😘
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 16:23   #3058
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja to pojawiam sie u znikam ale nie mogę się wbić bo zwyczajnie brak czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opowiadaj co u Ciebie
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 17:22   #3059
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Mnie tesciowa tez chciala uszczesliwic na sile i pranie mi robila jak widziala ze w koszu na pranie nasze ciuchy leza. Dopiero jak opiernicz dostala to sie obrazila i przestala. Moj mlody pewnego razu takiego uczulenia dostal ze masakra, zadrapac sie chcial a ja nie wiedzialam o co chodzi, okazalo sie ze tesciowa w swoich tanich proszkach nasze ciuchy uprala :/
My jak wyjechaliśmy na wakacje do Chorwacji, oni przyjechali do nas, bo mieli akurat urlop. Jak wróciliśmy to ledwo poznałam to mieszkanie, całe wysprzątane, pranie jakie było wszystko wyprane, wszystkie koce itd Całe szczęście chociaż moich rzeczy nie tyka i nie pierze bo już bym jej coś wtedy powiedziała, ale Tż powiedział, ze ma nie ruszać to nie rusza. A o swoim nic nie powie i mamusia chce pomóc a tylko szkodzi


Domi nie dziwię się, że nie chesz nosić tej obrączki, ja mimo dobrych relacji z teściami też bym nie chciała, a Ty to już w ogóle masakra. Nawet przetopionej bym nie chciała
Mogłaś coś ściemnić, że jakiś przesąd czy coś, ze nie możesz jej założyć
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 17:24   #3060
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Pixie - udanego wypoczynku

maltra - hej Co u Ciebie?


Miałam 11 sierpnia jechać na wieczór panieński, ale właśnie zobaczyłam szczegółowy plan imprezy i nie ma mowy, żebym pojechała Na początku ma być alko u panny młodej, potem striptizer , potem party bus ma nas zawieźć do klubu, a koniec imprezy przewidziany jest na 3. Kto chce wracać wcześniej, musi sobie sam zorganizować transport. Można by to było przeboleć, gdyby nie to, że impreza jest jakieś 200 km ode mnie, więc musiałabym dzielnie trwać do końca W dodatku składka jest wysoka, ale co się dziwić, skoro takie "atrakcje" Także chyba dam sobie spokój, zwłaszcza, że nie jestem z dziewczyną jakoś mocno związana i szczerze mówiąc zaproszenie mnie zaskoczyło. Idziemy do nich na wesele, bo to dobry kolega Tż.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.