Masażowe sposoby na cellulit - zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 09:05   #781
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: żelazko antycellulitowe

Ja chyba wybiorę się na to żelazko niedługo... Tak z ciekawości.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 02:16   #782
Beatrisk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: żelazko antycellulitowe

A czy ktoś może napisać gdzie można się udać na taki zabieg??ile trzeba wykupic żeby było widac efekt , jednorazowo ile taki zabieg trwa??
Beatrisk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 20:25   #783
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: żelazko antycellulitowe

To może ja się wypowiem, bo jestem właśnie po 4 zabiegu. Naprawdę szczerze polecam żelazko antycellulitowe, już po 1 zabiegu widać różnicę skóra jest napięta, jędrniejsza,cellulit jest mniejszy. Ja pierwszy raz poszłam na spróbowanie, dodatkowo miałam opory, bo mam bardzo cienką skórę na nogach ze skłonnościami do pękających naczynek. Nie wiem jakie miałam stadium cellulitu:wyglądało to tak ,że był on widoczny gołym okiem jak stałam z przodu i z tyłu ud , plus wewnętrzna strona ud zero jędrności, taka galareta. Ze względu na to,że moja skóra jest cienka wszystkie zabiegi miałam robione na 1 mocy,podczas pierwszego zabiegu miałam robione na przemian raz lewe udo, raz prawe, bo tak szybko mi się skóra czerwieniła, teraz jest lepiej, choć nadal są lekko różowe. Oczywiście kosmetyczka uprzedziła mnie o tym, że mogą pojawić się siniaczki małe na nogach i pojawiają się, ale smaruje je masciami na naczynka i szybciej znikają.
Rezultaty: cellulit praktycznie zniknął,skóra jest mega gładka, nawet trochę się wygładziły białe rozstępy po wewn. stronie ud,zakładam już krótkie spodenki A! i to naprawdę nie boli, i nawet jezeli zabieg jest wykonywany na tej 1 mocy to i tak działa,moc dostosowuje się indywidualnie do skóry.Jak któraś z Was ma pytania to chętnie odpowiem
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:08   #784
Beatrisk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: żelazko antycellulitowe

A możesz podać koszt takiego zabiegu oraz czas trwania??
Beatrisk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 17:07   #785
RoXi2611
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 63
GG do RoXi2611
Dot.: masaż antcellulitowy + żylaki

piszesz że jeździsz na nartach- ja byłam u gościa od naczyń niedawno i jako jednym z zakazanych sportów przy żylakach wymienił jazdę konną i narty...
RoXi2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 01:20   #786
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Masaż antycellulitowy i vacu step

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Wczoraj po raz pierwszy byłam na masażu. Masażystka obejrzała mnie i powiedziała, że z moim ciałem ogólnie jest ok, tylko mogłabym coś zrobić z górną częścią ud i okolicą pośladków, bo tu mam tendencje do tycia Poleciła mi serię 8-10 masażów antycellulitisowych. CZy takie coś faktycznie przynosi efekty? Dzięki tym masażom mogłoby mi ubyć trochę cm w tym miejscu?
Dodam, że staram sie jeść rozsądnie i ćwiczyć 2 razy w tygodniu...
A może warto to wspomóc jeszcze ćwiczeniami w podciśnieniu? Np rowerek albo bieżnia?
Dzięki za opinie!
a ile taka kuracja 10 zabiegów ? jestem cieakwa bo ostatnio zauwazylam ze jak chodze to moje nogi lataja jak galaretka ... nie widac jeszcze cellulitu az tak bardzo ale jak gniote skore to juz tak ... ostatnio lubie sobie podjacac noca i wogule przytylam troszke ale nie duzo ,przybralm na wadze moze lepiej bedzie... i nie ma tez za duzo ruchu, wiec chce sie ratowac a to 25 na karku
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 21:16   #787
xxslodyczxx
Ślimakowanie
 
Avatar xxslodyczxx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 90
Dot.: Masaż antycellulitowy i vacu step

Ja sama wykonywalam sobie masaz, zwykly, bylam bardzo zdeterminowana bo zblizaly sie wakacje i robilam to codziennie
Faktycznie pomaga, nog nie mam zbyt chudych ale za to sa gladkie bez celulitu.
Po tym odkryciu masowalam sobie buzie i cud! skora zrobila sie ladniejsza, taka inna, trudno to opisac.
xxslodyczxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 19:24   #788
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Masaż antycellulitowy i vacu step

Cytat:
Napisane przez xxslodyczxx Pokaż wiadomość
Ja sama wykonywalam sobie masaz, zwykly, bylam bardzo zdeterminowana bo zblizaly sie wakacje i robilam to codziennie
Faktycznie pomaga, nog nie mam zbyt chudych ale za to sa gladkie bez celulitu.
Po tym odkryciu masowalam sobie buzie i cud! skora zrobila sie ladniejsza, taka inna, trudno to opisac.
a mozesz napisac jaki uzywalas balsam czy to moze byc zwykly balsam np kokoswy bo taki teraz mam i jak robilas masaze ? ugniatalas skore jak ciasto na pierogi :p czy raczej porpstu wmasowywalas ? a uzywasz moze narzedzi do masazu typu wałki drewniane itp ?
a do twarzy co uzywalas jakich kremów i czy masowalas twarz rekoma czy uzywalas jakis specjalnych podrecznych urzadzen
pozdrawiam
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 19:56   #789
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Masaż antycellulitowy i vacu step

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
a mozesz napisac jaki uzywalas balsam czy to moze byc zwykly balsam np kokoswy bo taki teraz mam i jak robilas masaze ? ugniatalas skore jak ciasto na pierogi :p czy raczej porpstu wmasowywalas ? a uzywasz moze narzedzi do masazu typu wałki drewniane itp ?
a do twarzy co uzywalas jakich kremów i czy masowalas twarz rekoma czy uzywalas jakis specjalnych podrecznych urzadzen
pozdrawiam
Podpinam się pod pytanie. I jak masować poprawnie twarz żeby nie rozciągnąć skóry tam gdzie nie trzeba?
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 14:29   #790
santasrarat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

na cellulit najlepszy jest masaż izometryczny, faktycznie boli i czasem pojawiają się siniaki, ale efekty super! Znam gabinet, który się tym zajmuje, ale w centrum - mogę podpytać się o namiary
santasrarat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 14:47   #791
kothana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Drenaż limfatyczny na cellulit

Hej,
A co sadzicie o tym?
http://gruper.pl/x.php/1,9676/Krakow...Foxy-Lady.html
Zastanawiam sie czy to co pisza o celulicie to prawda i taki masaz prozniowy cos pomaga?

Dzieki za odpowiedz.
kothana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 11:25   #792
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Masaż ultradźwiękami

skuteczny ale jeśli chodzi o to to chyba drogi lepiej pokochać się taką jaką się jest
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 17:01   #793
weronkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
rajstopy antycellulit

Hej dziewczyny!
Mam pytanko, czy któraś z Was używa rajstop/getrów/body antycellulit??? Dziś był poruszany temat w tv,ale za późno włączyłam i nie dowiedziałam się czy to daje jakieś efekty. Podobno taka bielizna rozgrzewa i poprawia krążenie, ale czy są z tego jakieś widoczne zmiany??? Fajnie byłoby poprawić wygląd nóg tylko przez noszenie takich rajstop
weronkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 11:10   #794
Rozallia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Masaż ultradźwiękami

Cytat:
Napisane przez serena27 Pokaż wiadomość
ja dostałam od mojego tż masaż dźwiękiem i przez chwilę myslałam, że to taki sposób, żeby powiedziec mi że mam cellulit ja poszłam na masaż dźwiękiem mis tybetańskich i powiem Wam Dziewczyny, że bardzo mnie to zrelaksowało! o ile na taki "zwykły" masaż trochę bym się krępowała iść (pewnie nawet wtedy, jeśli masowałaby mnie kobieta), to ten masaż misami był naprawdę super. no i to był naprawdę super prezent w sumie teraz chciałabym się zrewanżować mojemu tż za taką niespodziankę, ale trochę nie mam pomysłu... wydaje mi się, że on by nie miał przyjemności z masażu dla par. a Wasi tżci lubią masaże? mi się wydaje, że to bardziej taka kobieca forma relaksu
Kiedyś kupiłam mojemu mężczyźnie masaż u świetnego specjalisty, jednego z lepszych w Poznaniu. Facet ma fach w ręku, nie raz naprawił mi kręgosłup A mój ukochany to strasznie poruszony wrócił, że facet go masował i to i tamto. Przez rok przeżywa, że nie czuł się ok...... i żebym mu więcej nie kupowała takich masaży. Niewdzięcznik. Trochę jestem na niego zła, że ciągle mi wypomina Pana fizjoterapeutę i nie docenia, że mu tak naprawdę pomógł. Potem kupiłam masaż misami tybetańskimi i mówi, że ok ale najlepszą furorę zrobiły 2 masaże Lomi Lomi Nui (oczywiście kobieta masowała ) i Kosmetyka Holistyczna, gdzie też były elementy masażu dźwiękiem mis. Prawda z facetami jest taka, że lubią albo mocne masaże, że aż boli albo jak miła Pani pogładzi, potańczy... Faceci
Rozallia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 10:20   #795
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: rajstopy antycellulit

moim zdaniem to ściema ale może się nie znam bo znam się tylko na masażu który na pewno jest dobrym sposobem na celulit
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:26   #796
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Masaż miodem na cellulit

super nie słszałam nic o takim masażu mogłybyście coś więcej napisać ? plis
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:18   #797
mangogirl
Raczkowanie
 
Avatar mangogirl
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 97
Dot.: Masaż miodem na cellulit

ciekawa sprawa.
__________________
MangoMetamorfoza

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-50!
+ 88/58/88!

mangogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 06:19   #798
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: rajstopy antycellulit

może nie na cellulit - ale na poprawę krążenia są rajstopy które nie sa "ściemą"
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2011-11-14 o 09:24
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 09:49   #799
weronkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: rajstopy antycellulit

To też jakiś plus zwłaszcza ,że mam tendencję do żylaków i muszę zacząć jakoś działać,żeby nie było jeszcze gorzej. Ale szkoda,że takie rajstopy nie są cudownym "lekiem" na uporczywy cellulit pozostają mi w takim razie tradycyjne sposoby walki z tym trudnym przeciwnikiem i cierpliwość aż ktoś wymyśli coś skuteczniejszego
weronkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 10:31   #800
abcbrunette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Arrow Proszę o usunięcie tematu

Proszę o usunięcie tamatu

Edytowane przez abcbrunette
Czas edycji: 2012-01-10 o 17:54
abcbrunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 15:57   #801
high stilettos
Przyczajenie
 
Avatar high stilettos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: żelazko antycellulitowe

Własnie jestem po pierwszym zabiegu - wykonywany na 1-stopniu, w sumie da się przezyć Następnym razem spróbuję na mocniejszym "biegu". Nie mam nadwagi, raczej chodzi o ujędrnienie i walkę z cellulitem - efekt jest po 1-szym zabiegu. W serii planuję 6-8 zabiegów i potem podtrzymanie 1x na miesiąc lub półtora. Zdam relację po całości.
high stilettos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 23:05   #802
balbinkaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: Masaż miodem na cellulit

zgadzam sie miod sprzyja pekaniu naczynek! na celulit nie pomaga! Jedyny olej jaki stosuje na celulit to olej konopny świetnie regeneruje i usuwa toksyny. Jest droższy ale warty ceny. 500ml bio hanf nature ok90pln
balbinkaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 23:39   #803
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: rajstopy antycellulit

widziałam w ofercie Gatty jakieś nowe rajstopy na cellulit, o te chodzi?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 15:57   #804
weronkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: rajstopy antycellulit

Tak, właśnie takie Są również wyszczuplające , ale w sumie to chyba na jedno wychodzi? Natura ludzka jest naiwna , a przynajmniej moja taka jest i troszkę liczę na to ,że faktycznie będą jakieś efekty. A byłoby miodzio gdyby ktoś już wcześniej próbował i podzielił się wrażeniami
weronkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 21:35   #805
losbimbos
Raczkowanie
 
Avatar losbimbos
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
GG do losbimbos
Dot.: rajstopy antycellulit

Mam te rajstopy nowe z Gatty i jestem bardzo zadowolona, są grubsze, ładnie opinają nogę i wygląda naprawdę na szczuplejszą. Nie jestem pewna czy naprawdę są wyszczuplające jak to obiecują na opakowaniu, bo bardzo rzadko chodzę w rajstopach i nie miałam okazji przetestować ich długoterminowo. Ale przynajmniej na czas noszenia dają efekt ładnej, zgrabnej nogi.
Polecam jako rozwiązanie doraźne, nic więcej nie umiem o nich powiedzieć
__________________
koktajlove.blogspot.com
vegan terror
losbimbos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 09:51   #806
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: rajstopy antycellulit

Ile kosztują?
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 16:43   #807
losbimbos
Raczkowanie
 
Avatar losbimbos
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
GG do losbimbos
Dot.: rajstopy antycellulit

Teraz są w promocji w Rossmanie za 24,99 (wcześniej 2zł więcej )
__________________
koktajlove.blogspot.com
vegan terror
losbimbos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 17:21   #808
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Mainidrenaż limfatyczy, domowa walka z cellulitem

Cytat:
Napisane przez abcbrunette Pokaż wiadomość
Podczas wcierania preparatu antycellulitowego stosuj minidrenaż limfatyczny – intensywny zabieg przyspieszy pojawienie się efektów. A zatem podnieś nogę, oprzyj ją nieco wyżej i zaczynamy:
  • Ułóż dłonie na udzie po obu stronach kolana. Umieść kciuki na przedniej części uda.
  • Uciskając, przesuń szybko dłonie w górę uda, aż do pośladka. Powtórz 10 razy.
  • Ułoż dłonie na i pod kolanem. Uciskając, przesuń szybko dłonie w górę. Też 10 razy.
Może któraś z Was przez dłuższy okres wykonywała sobie tego typu masaż i chciałaby się podzielić efektami? Jakie inne SKUTECZNE sposoby walki z cellulitem stosujecie?
Bzdura.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 10:15   #809
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Mainidrenaż limfatyczy, domowa walka z cellulitem

skąd Ty to wziełaś? Z jakiejś mądrej strony internetowej ??
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 10:48   #810
rse_red
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: masażer na cellulit

Witajcie,
Mimo, że tak jak niektóre z Was mam mało samo zaparcia by regularnie ćwiczyć czy też walczyć z cellulitem, to chce wypróbować elektroniczny masażer.

Problem pojawia się w wyborze, dlatego też zwracam się do Was z pytaniem, czy któraś z Was używała którego z poniższych i czy może powiedzieć coś na temat efektów i awaryjności [oraz , serwisowania o ile były takie potrzeby].
masażery:
-TECH-MED TM-R10
http://www.techmed.pl/zdrowie-i-uroda,1,11#

-
SCULPTURAL Mod ME7710
http://www.solac.com/pl/PL/productos...CULPTURAL.html

-Beuer MG 60
http://www.megamedia.pl/masazer-do-c...g-60.php?off=4

-Beuer MG 80
http://www.megamedia.pl/masazer-do-c...g-80.php?off=6

-Homedics PAQ-30H
http://homedics.com.pl/index.php?opt...nu=3&indeks=14

Ps. Dodam, że nie chce chodzić na róznego rodzaju zabiegi do gabinetów kosmetycznych, czy też wysoko zaawansowanych salonów medycyny estetycznej, ponieważ rok temu skorzystałam z usług tego ostatniego i nie dość ze wydałam ponad 2 tysiace to jeszcze efekty były niezadowalające i krotkotrwale. [oczywiście wiem ze walka z cellulitem, nie konczy sie na kilku seriach zabiegow, ponieważ on powraca i należy ciagle o siebie dbać], to nadal upieram sie przy swoim zdaniu ze aby uczeszczać, w tak "luksusowe" miejsca, potrzeba naprawde wiele wydawać. Wiec stad moja decyzja o samodzielnej pracy : )

Czekam na odpowiedzi : )

rse_red jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:56:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.