Świetny facet i Konfederacja - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-27, 12:55   #151
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez mikolajkowa Pokaż wiadomość
Sami ludzie o innym kolorze skory mogą być rasistami.

Tak samo jak kobieta może być seksistka i uważać ze 'baby to gupie som i do kuchni sie nadaje a nie kariery im sie zachciało'- poczytaj sobie o internalizacji.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



Dobra ksiazka I otwierająca oczy na wiele spraw - szczególnie jeśli ma sie bialy kolor skory.

I jest wiele płaszczyzn rasizmu (jak i wszystkich innych uprzedzen), postawa 'nie Lubie Murzynow/kobiet/homoseksualistow' to tylko jedna z możliwych postaw. I osobiście uważam ze postawa prezentowana w tym watku: 'nie jestem homofobem, ale...' może być dużo bardziej destrukcyjna niestety.
Czemu jest bardziej destrukcyjna?Co jest gorszego o nękania fizycznego i psychicznego?
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 13:01   #152
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Czemu jest bardziej destrukcyjna?Co jest gorszego o nękania fizycznego i psychicznego?
Ludzie z otwarcie seksistowskimi/rasistowskimi/homofobicznymi poglądami przynajminej sa przejrzyści. Wiadomo czego sie po nich spodziewać i jak przeciwdziałać.

Osoby, które uważają ze sa tolerancyjne i otwarte umysłowo a jednak maja ciagle wewnętrzne uprzedzenia niestety sie przyczyniają do innych form dyskryminacji - co widać dokładnie po tym watku. Ty utrzymujesz ze nie jesteś homofobem, ale mówiąc o tym ze (z bliżej nieuzasadnionych powodow) homoseksualiści nie powinni mieć możliwości adopcji przyczyniasz sie do wzmacniania dyskryminacji systemowej.
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 13:12   #153
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez mikolajkowa Pokaż wiadomość
Ludzie z otwarcie seksistowskimi/rasistowskimi/homofobicznymi poglądami przynajminej sa przejrzyści. Wiadomo czego sie po nich spodziewać i jak przeciwdziałać.

Osoby, które uważają ze sa tolerancyjne i otwarte umysłowo a jednak maja ciagle wewnętrzne uprzedzenia niestety sie przyczyniają do innych form dyskryminacji - co widać dokładnie po tym watku. Ty utrzymujesz ze nie jesteś homofobem, ale mówiąc o tym ze (z bliżej nieuzasadnionych powodow) homoseksualiści nie powinni mieć możliwości adopcji przyczyniasz sie do wzmacniania dyskryminacji systemowej.
Masz prawo mieć takie zdanie.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 13:18   #154
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez skryta_w_sloncu Pokaż wiadomość
Hej,

pozwolilam sobie zalozyc ten watek, bo przytrafila mi sie sytuacja, o jakiej chyba nigdy bym nie pomyslala.

od poczatku, poglady mam raczej liberalne swiatopogladowo i takich tez dobieralam sobie partnerow do tej pory. zawsze uwazalam srodowiska korwinistow i narodowcow za cos zlego i dalekiego od samej siebie.
ostatnio poznalam faceta. jest naprawde niesamowity, bardzo przystojny i pociagajacy, przy tym swietny z charakteru i bardzo inteligentny(ta inteligencja pociaga mnie w nim tak samo jak wyglad). samiec alfa, ale nie w pejoratywnym tego slowa znaczeniu - nie glosny macho, probujacy kazdemu udowodnic swoj status, ale silna pewnosc siebie polaczona ze spokojem. serio, dziewczyny, nigdy mnie tak nie trafilo.
wszystko jest fantastycznie, ale mielismy rozmowe o polityce i moj wybranek jest wyborca konfederacji i ich zwolennikiem(choc nie calkowitym i slepym). bardzo mnie to zdziwilo, bo nie jest na pierwszy rzut oka czlowiekiem, o jakim mysle, slyszac o takich pogladach. takie polaczenie Aragorna tolkienowskiego i Bohuna z Ogniem i Mieczem
co wiecej, jak go slucham, to jego argumentacja zdaje sie miec rece i nogi. nadal pozostaje liberalna, ale widze w tym co mowi jakis sens. widze w nim faceta z konkretnymi zasadami, prawego i charakternego.
i teraz pytanie - czy ktoras z was miala podobnie? czy partner ktorejs z was tez ma takie poglady i jak to godzicie?

mam metlik w glowie
Klasyk: pojawił się chad, to nic nie przeszkadza, bo kobieta odrzuci sobie w głowie wszystkie przeszkody stojące na drodze do spółkowania z genetycznie wyselekcjonowanym samcem.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 13:30   #155
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-05-27 o 17:35
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 19:32   #156
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Chciałam jeszcze dodać, że kaczyński jest mega wrogo nastawiony do lgbt i to widać w wywiadach.Duda jeszcze nie użył sformułowań typu nienormalni, zboczeni, czy tym podobne.Sam powiedziła,że nie miał by problemu z pracownikiem w kancelarii o odmiennej orientacji.Jakoś to próbuje ciągnąć i nie wiadomo,czy sztucznie, czy na serio nie pała nienawiścią do lgbt. Generalnie jako człowiek prawicy próbuje znaleźć w tym wszystkim kompromis.Powiedzmy,że za to ma u mnie plusa w porównaniu do Jarka,który już nie raz między wierszami udowodnił kim dla niego są homoseksualiści.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 20:04   #157
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

*Duda ma u mnie plusa, bo jeszcze nie powiedział na głos, to co mówi sterujący nim facet i cała stojąca za nim partia.

Fajnie te plusy rozdajesz. Pewnie te tłumy bliskich ci homo aż biją ci brawo za tak racjonalny głos w sprawie zbliżających się wyborów. Prawie mnie przekonałaś z tym niejestemhomofobem hahahahah

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2020-05-27 o 20:07
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 21:18   #158
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
*Duda ma u mnie plusa, bo jeszcze nie powiedział na głos, to co mówi sterujący nim facet i cała stojąca za nim partia.

Fajnie te plusy rozdajesz. Pewnie te tłumy bliskich ci homo aż biją ci brawo za tak racjonalny głos w sprawie zbliżających się wyborów. Prawie mnie przekonałaś z tym niejestemhomofobem hahahahah
No i widzisz ile w tobie pogardy.Ja ci nie wytykam swoich przekonań a u ciebie od razu widać brak akceptacji dla innego światopoglądu a trzeba przyznać,że pewnie dużo się nasze poglądy nie różnią.

Ja w przeciwieństwie do ciebie potrafię zaakceptować wszystkich wyborców nie zależnie na , która partie głosują.Ty masz z tym problem najwidoczniej.Przypisujes z mi homofobie i brak tolerancji a sama masz z nią problem.Taki stan ma swoją nazwę i nie muszę jej tutaj przytaczać.

Edytowane przez motylka_30
Czas edycji: 2020-05-27 o 21:21
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 21:28   #159
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

No nie powiesz, jak to się nazywa, bo jesteś kiepska w definicje, to wiemy od dwóch wątków. "Dlaczego nie tolerujesz mojej nietolerancji" cz. 63828392

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2020-05-27 o 21:29
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:22   #160
PleaseChangeMyMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 17
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Klasyk: pojawił się chad, to nic nie przeszkadza, bo kobieta odrzuci sobie w głowie wszystkie przeszkody stojące na drodze do spółkowania z genetycznie wyselekcjonowanym samcem.
Uważaj z wygłaszaniem takich tez na kobiecych forach, bo z góry będziesz przegrany i jedyne z czym się spotkasz to wyparcie.

Wszyscy wiedzą jak jest, ale są miejsca i sformułowania, które lepiej przemilczeć.

Ze swojej strony pozostaje pozostawić dwa memy, żeby ubarwić szarą rzeczywistość ludzi.

comment_15904131122jcYNnXtup3Z8tzIhn9HFq.jpgcomment_1590413413QosIxKODsPX0PFRdrHm20H.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
PleaseChangeMyMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:41   #161
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez PleaseChangeMyMind Pokaż wiadomość
Uważaj z wygłaszaniem takich tez na kobiecych forach, bo z góry będziesz przegrany i jedyne z czym się spotkasz to wyparcie.

Wszyscy wiedzą jak jest, ale są miejsca i sformułowania, które lepiej przemilczeć.

Ze swojej strony pozostaje pozostawić dwa memy, żeby ubarwić szarą rzeczywistość ludzi.

Załącznik 7717685Załącznik 7717686

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
To działa w obie strony i w obu płciach, absolutnie znam takie przypadki. Jak i te, kiedy on/ona odchodzili do partnerów teoretycznie mniej atrakcyjnych. Choć zakładam, że dyskusja z Tobą nie ma większego sensu, patrząc na Twoje argumenty...
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 08:09   #162
PleaseChangeMyMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 17
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
To działa w obie strony i w obu płciach, absolutnie znam takie przypadki. Jak i te, kiedy on/ona odchodzili do partnerów teoretycznie mniej atrakcyjnych. Choć zakładam, że dyskusja z Tobą nie ma większego sensu, patrząc na Twoje argumenty...

Zgodzę się, że ten temat dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

I nie jest też niczym złym, że ludzie wolą bardziej atrakcyjnych od mniej atrakcyjnych. Można powiedzieć, że to naturalne.

Nie zmienia to faktu, że jednak coś sprawia, że dziewczyna chce być z facetem o zupełnie innych poglądach niż jej. Na tyle odmiennych by założyć temat na forum.

Jestem pewien, że mogłaby znaleźć partnera, który bardziej byłby dopasowany do jej poglądów czy charakteru. Na pewno nie wszyscy faceci są za Konfederacją skoro jej to przeszkadza. Pytanie tylko czy inny partner będzie wystarczająco atrakcyjny by zysk ze zgodności charakterów był wyższy niż zysk z seksualnego pożądania.



Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PleaseChangeMyMind
Czas edycji: 2020-05-28 o 08:10
PleaseChangeMyMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 08:50   #163
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
No i widzisz ile w tobie pogardy.Ja ci nie wytykam swoich przekonań a u ciebie od razu widać brak akceptacji dla innego światopoglądu a trzeba przyznać,że pewnie dużo się nasze poglądy nie różnią.

Ja w przeciwieństwie do ciebie potrafię zaakceptować wszystkich wyborców nie zależnie na , która partie głosują.Ty masz z tym problem najwidoczniej.Przypisujes z mi homofobie i brak tolerancji a sama masz z nią problem.Taki stan ma swoją nazwę i nie muszę jej tutaj przytaczać.
Tylko niestety problem jest taki ze nasze poglądy nie uderzają w żadna grupę społeczna - Twoje tak. Twoje poglądy bezpośrednio przyczyniają sie do zespolu społecznych, systemowych i indywidulanych czynników które negatywnie wplywaja na zdrowie i Zycie ludzi z grup marginalizowanych.

Tolerancja do poglądów innych w moim mniemaniu zawsze będzie mniej ważna od życia i zdrowia ludzkiego. Dlatego niestety nie potrafię tolerować Twoich poglądów.

Zreszta bardzo często poglądy takie jak Twoje to wynik ignorancji i braku edukacji. Nie znam ludzi, i bardzo watpię czy tacy istnieją, którzy zadali sobie pytanie np 'czy osoby homoseksualne sa gorszymi rodzicami? (czy osoby czarne [jakis stereotyp], czy kobiety [jakis stereotyp])', zrobili dobry risercz (łącznie z dobrym zrozumieniem badan naukowych), i na podstawie badan naukowych ustabilizowali pogląd ze 'osoby homoseksualne sa gorszymi rodzicami (i inne)', i sa w stanie ten pogląd uzasadnić. Chyba ze sie myle? Czy Ty zrobiłaś dobry risercz? jeśli tak - to proszę o badania.
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 09:06   #164
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 106
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Ja w przeciwieństwie do ciebie potrafię zaakceptować wszystkich wyborców nie zależnie na , która partie głosują.Ty masz z tym problem najwidoczniej.Przypisujes z mi homofobie i brak tolerancji a sama masz z nią problem.Taki stan ma swoją nazwę i nie muszę jej tutaj przytaczać.
Ja tam uważam, że tolerancja dla głupich poglądów jest przereklamowana.

Zero litości dla homofobii, seksizmu, czy religii z mojej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 10:46   #165
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja tam uważam, że tolerancja dla głupich poglądów jest przereklamowana.

Zero litości dla homofobii, seksizmu, czy religii z mojej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Postawa wroga dla religii też powinna mięć nazwę adekwatną do homofoba. Szacunek dla wyznań i ludzi,którzy mają swoje wyznanie, to podstawa państwa demokratycznego.Chcesz krytykować pewne stanowisko wobec grupy ludzi a sama przejawiasz wrogość do innych.Czysta hipokryzja nic więcej.

Często spotykam się z takim stanowiskiem- tolerancja to podstawa jakim to złym człowiekiem trzeba być a jak się krytykuje np kogoś religie to już można, bo daleko mi wiary i uważam ją za szkodliwą.

Sorry ale jak to nie działa w dwie strony, to wtedy robi się to z deka śmieszne.

Pamiętaj jeszcze jedno,że głupie poglądy może uznać ktoś za twoje, więc tym tokiem myślenie nie oczekuj tolerancji dla swoich.Nie wymagaj czegoś co sama nie możesz dać.

Zero litości dla hipokryzji z mojej strony.Tak bez obrazy, bo nawet cie lubię a zbyt łatwo się nie obrażam.

Edytowane przez motylka_30
Czas edycji: 2020-05-28 o 10:50
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 10:50   #166
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 10:53   #167
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie tylko twoje
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:02   #168
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja dalej czekam na wyjasnienia czym sie rozni natura, ktora nie pozwala komus miec dzieci od natury ktora kogos chce zabic. I dlaczego decyzje jednej powinnismy uszanowac a z decyzjami drugiej walczyc
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:30   #169
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez kazleto Pokaż wiadomość
ja dalej czekam na wyjasnienia czym sie rozni natura, ktora nie pozwala komus miec dzieci od natury ktora kogos chce zabic. I dlaczego decyzje jednej powinnismy uszanowac a z decyzjami drugiej walczyc
Niestety ale nie wiem o co ci chodzi.Musisz jaśniej napisać.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:30   #170
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez kazleto Pokaż wiadomość
ja dalej czekam na wyjasnienia czym sie rozni natura, ktora nie pozwala komus miec dzieci od natury ktora kogos chce zabic. I dlaczego decyzje jednej powinnismy uszanowac a z decyzjami drugiej walczyc
Masz zapalenie wyrostka robaczkowego? Natura tak chciała. Taki los.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:31   #171
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jakie.?
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:36   #172
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Masz zapalenie wyrostka robaczkowego? Natura tak chciała. Taki los.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestes wcześniakiem? Tough life, natura tak chciała
Masz raka? Trudno, natura tak chciała
Wada wrodzona serca? Sztuczne zastawki nienaturalne, niestety

Ustosunkujesz sie jakos?
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:38   #173
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez mikolajkowa Pokaż wiadomość
Jestes wcześniakiem? Tough life, natura tak chciała
Masz raka? Trudno, natura tak chciała
Wada wrodzona serca? Sztuczne zastawki nienaturalne, niestety

Ustosunkujesz sie jakos?
O czym ty w ogóle piszesz??
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:43   #174
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
O czym ty w ogóle piszesz??
O powoływaniu się na naturę tylko wtedy, gdy ci wygodnie i akurat pasuje do światopoglądu, którego podstaw nawet nie potrafisz podać.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:45   #175
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
O czym ty w ogóle piszesz??
pary jednoplciowe nie moga miec dzieci w naturze, wiec nie powinni przeciwstawiac sie naturze i adoptowac

wczesniak nie przezylby w naturze, wiec powinnismy pozwolic mu umrzec czy przeciwstawic sie naturze i uzyc inkubatora?
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:51   #176
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez kazleto Pokaż wiadomość
pary jednoplciowe nie moga miec dzieci w naturze, wiec nie powinni przeciwstawiac sie naturze i adoptowac

wczesniak nie przezylby w naturze, wiec powinnismy pozwolic mu umrzec czy przeciwstawic sie naturze i uzyc inkubatora?
Nie widzę najmniejszego sensu aby takie porównanie było adekwatne do tego tematu.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:57   #177
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Nie widzę najmniejszego sensu aby takie porównanie było adekwatne do tego tematu.
dlaczego?
sa dwie rozne natury?
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 12:02   #178
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Zero litości dla hipokryzji z mojej strony.Tak bez obrazy, bo nawet cie lubię a zbyt łatwo się nie obrażam.
mocne słowa jak na niejestemhomofobemale. Śmiesznie, jak nie odpowiedziałaś na żadne pytanie od 3 stron, tylko się rzucasz, dlaczego nie tolerujemy nietolerancji. Wiesz dlaczego?
Poczytaj sobie, prostymi słowami, bo z trudnymi masz problem
https://michalgorecki.pl/2018/05/o-t...nietolerancji/
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 12:29   #179
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Nie widzę najmniejszego sensu aby takie porównanie było adekwatne do tego tematu.
No to daj jakieś inne uzasadnienie dlaczego pary homoseksualne nie powinny adaptować dzieci, poza 'natura tak chciała/to nienaturalne'.

Na razie Twoje rozumowanie powołuje sie na nature jeśli chodzi o adopcje dzieci przez pary homoseksualne, ale nie w żadnym innym podanym tu przypadku.

Podpowiem Ci - nie ma. Nie ma uzasadnienia dlaczego pary homoseksualne nie powinny adoptować dzieci. Jedynym uzasadnieniem sa Twoje uprzedzenia. I wiesz, z poglądem jak z **pa, każdy ma swoja, wiec spoko - uważaj sobie jak sobie chcesz. Problem jest w tym, ze poglądy Twoje i ludzi o Twoich poglądach niestety realnie wplywaja na rzeczywistość i ograniczają prawa innych ludzi - w tym wypadku homoseksualistów. Stad brak tolerancji na takie poglądy jak Twoje ode mnie, i (byc może) od innych w tym watku.

Nie wiem juz jak jaśniej sie wysłowić
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 12:31   #180
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
mocne słowa jak na niejestemhomofobemale. Śmiesznie, jak nie odpowiedziałaś na żadne pytanie od 3 stron, tylko się rzucasz, dlaczego nie tolerujemy nietolerancji. Wiesz dlaczego?
Poczytaj sobie, prostymi słowami, bo z trudnymi masz problem
https://michalgorecki.pl/2018/05/o-t...nietolerancji/
O jaki ładny tekst - dzięki Patusia. Nie mam takiej lekkości języka ale warto sobie przyswoić pewne argumenty!
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-05 16:44:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.