Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-27, 22:32   #1471
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Hmm... rozumiem Cię.
Ja jako dziecko byłam mega niejdkiem
Najchętniej jadłam rosół, krupnik i kotleciki

Teraz jak mam własne dziecko rozumiem frustrację mojego ojca który miał z nami krzyż pański...

Moja córka też ma różne gazy na jedzenie. Często coś jest beee zanim spróbuję. To chyba standard u dzieci

.
Mój brat też był takim jedzeniowym terrorystą Nigdy nic nie smakowało Z tym, że on to chociaż jakoś po ludzku po prostu ignorował jedzenie i nie wkurzał ludzi zachowaniem jakby mu się gówno na talerzu podało, na dziewczyny to nawet Tżowi już cierpliwości brakuje jeśli chodzi o jedzenie , a naprawdę, pozwala sobie na głowę wchodzić, jakoś mnie bardziej słuchają Ale ogólnie, to przestajemy się tym przejmować po prostu, nie chcą, to niech nie jedzą, bo namawianie ich do jedzenia czy spróbowania czegoś nowego to jak kopanie się z osłem Ostatnio stwierdziłam, że jeśli Gabryś będzie taki z jedzeniem, to zabiję siebie albo jego, bo nerwowo nie wyrobię
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 23:11   #1472
znowuzapomnialamhasla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 412
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja obstawiam u zony chlopca

Odebralam dzis GBS-ujemny.

Sorry, ze nie pisze, troche Was podczytuje, ale moje samopoczucie jest ostatnio do dupy i nie chce mi sie i integrowac. Najchetniej zaszylabym sie w jakims kacie i dala komus pale, zeby mnie zatlukl, bo jesli nie urodze przed 40 tc to zdechne. Dzis polazilam godzine i znow mnie napierdziela podbrzusze, a wczesniej caly brzuch sie stawial. Ciagle chce mi sie rzygac, a brzuch mam tak nisko, ze spodnie ledwo zakrywaja wzgorek lonowy. Bola mnie ledzwie i nie zdziwie sie, jesli bede miala bole z krzyza :/ Do tego poce sie jak swinia i nie nadazam zmieniac wkladek w gaciach, tyle mam sluzu. W nocy spie 2-3 godziny. Mam kurfa tak dosc, ze moge rodzic nawet zaraz. I zaczyna mi byc obojetne, czy sn, czy cc, czy z oksy czy jak. Chce miec to za soba.

No. To buziaki 😉

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
znowuzapomnialamhasla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 04:21   #1473
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 05:32   #1474
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Ja obstawiam u zony chlopca

Odebralam dzis GBS-ujemny.

Sorry, ze nie pisze, troche Was podczytuje, ale moje samopoczucie jest ostatnio do dupy i nie chce mi sie i integrowac. Najchetniej zaszylabym sie w jakims kacie i dala komus pale, zeby mnie zatlukl, bo jesli nie urodze przed 40 tc to zdechne. Dzis polazilam godzine i znow mnie napierdziela podbrzusze, a wczesniej caly brzuch sie stawial. Ciagle chce mi sie rzygac, a brzuch mam tak nisko, ze spodnie ledwo zakrywaja wzgorek lonowy. Bola mnie ledzwie i nie zdziwie sie, jesli bede miala bole z krzyza :/ Do tego poce sie jak swinia i nie nadazam zmieniac wkladek w gaciach, tyle mam sluzu. W nocy spie 2-3 godziny. Mam kurfa tak dosc, ze moge rodzic nawet zaraz. I zaczyna mi byc obojetne, czy sn, czy cc, czy z oksy czy jak. Chce miec to za soba.

No. To buziaki

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Mam wrażenie ze jak dwa trym miałaś w miarę spokojne to teraz nadrabiasz wszystko...
Współczuje

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Najwieksza tajemnica naszego forum została rozwiązana

Gratulacje, jak juz odpoczniesz oczywiście podziel sie wrażeniami.
Jak bedzie miał synek na imię?




Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 05:58   #1475
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość

AFI podał mi tylko, że mniej 6, tak mnie to zaskoczyło, że nie dopytałam dokładnie, a lekarz zaczął mówić, że i tak trzeba to zweryfikować jeszcze na lepszym sprzęcie w szpitalu itp.
Chyba dobrze, że porobią te badania. Zresztą jako, że następna wizyta miała być 22 sierpnia, to czułabym się trochę niepewnie oczekując na nią.
Niby miało być tylko spotkanie z lekarzem w szpitalu 9 sierpnia na szybki przegląd (taki plan był zanim zrobił mi usg), a tu tydzień mi tam przyjdzie spędzić, ale trudno co robić.
no to jeżeli gin nie ma przekonania co do badań na swoim sprzęcie to rzeczywiście słusznie,że zostaną one powtórzone na lepszym..ja chyba też wolałabym aż tak długo nie czekać na wizytę jak to było planowane u Ciebie..tydzień szybko zleci, poznasz oddział, personel,oswoisz się z menu

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja właśnie dostałam uczulenia na ... Czereśnie. Jakiś kosmos. Zjadłam w tym roku ze 20 kg chyba, a tu dziś nagle po zjedzeniu kilkunastu sztuk spuchły mi usta, zaczęla swędzieć twarz, uszy (!!!) w środku. Na szczęście chwilę wcześniej wzięłam codzienną porcję leków, w tym zyrtec. Jak pooczułam, że puchnę, to zapodałam wapno i przeszło, ale się wystraszyłam!


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
pryskane dziadostwo.. ja też miewam takie sytuacje-jedne jabłka,brzoskwinie, morele nic nie ruszają,a inne -dramat..

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie
Poczytam Was jutro, miałam dziś ciężki dzień.... Ale melduję po wizycie, że Kasia waży 3220 (38tc) ale wody wciąż są na dolnej granicy normy (nie ma powodów do paniki ale szału też nie ma), w związku z tym mam przyjść do ginki we wtorek do szpitala na jej dyżur na usg, sprawdzimy i podejmiemy decyzję czy już ciachamy czy jeszcze czekamy do TP. Szyjka zamknięta, na tą infekcję, choć podobno to dopiero początek. dostałam globulki.
piękna waga Kasi

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Mąż mi się pochorował

Wczoraj bolała go głowa w pracy. Mają 28 stopni na hali mimo klimy.. :/ ;/
Kiedy wrócił z pracy poszliśmy zjeść w mieście z okazji rocznicy. Wzięliśmy dwa różne dania. Cały wieczór bolała go mocno głowa, ale jakoś zasnął. Dziś obudził się z bólem brzucha, męczył się w pracy mimo, że namawiałam go aby się zwolnił. Po powrocie zjadł mniej niż zwykle i o 16.30 poszedł spać. Niedawno obudził się i dostał dreszczy. leży w bluzie pod kocem i zimno mu, ma gorące czoło i boli go głowa, a na myśl o jedzeniu jest mu niedobrze. Powiedział że będzie spał w drugim pokoju bo nie chce nas zarazić martwię się. Nie wiem czy to zatrucie czy grypa żołądkowa..
kurcze a może to nie problemy żołądkowe, bo najpierw bolała go głowa, jak dostał gorączki to brak apetytu może być jej wynikiem.. mam nadzieję,że szybko stanie na nogi...

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Ja obstawiam u zony chlopca

Odebralam dzis GBS-ujemny.

Sorry, ze nie pisze, troche Was podczytuje, ale moje samopoczucie jest ostatnio do dupy i nie chce mi sie i integrowac. Najchetniej zaszylabym sie w jakims kacie i dala komus pale, zeby mnie zatlukl, bo jesli nie urodze przed 40 tc to zdechne. Dzis polazilam godzine i znow mnie napierdziela podbrzusze, a wczesniej caly brzuch sie stawial. Ciagle chce mi sie rzygac, a brzuch mam tak nisko, ze spodnie ledwo zakrywaja wzgorek lonowy. Bola mnie ledzwie i nie zdziwie sie, jesli bede miala bole z krzyza :/ Do tego poce sie jak swinia i nie nadazam zmieniac wkladek w gaciach, tyle mam sluzu. W nocy spie 2-3 godziny. Mam kurfa tak dosc, ze moge rodzic nawet zaraz. I zaczyna mi byc obojetne, czy sn, czy cc, czy z oksy czy jak. Chce miec to za soba.

No. To buziaki 😉

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
uff rzutem na taśmę 13-12 dla chłopca...

masakra..opis Twojego stanu mnie lekko przeraził..

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

gratuluję serdecznie..dużo radości z rodzicielstwa
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 06:04   #1476
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Dużo zdrówka i sił dla Was!
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 06:19   #1477
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratuluje!!!



Znowuzapomnialamhasla, to czujemy sie podobnie Wczoraj wieczorem poryczalam sie Tzowi w lozku, bo przez ledzwie, biodra i bozene nie moglam wstac na siku Odbioder to juz rycze nalogowo, ledzwie dopiero od kilku dni lupia, wiec jeszcze daje rade, ale nie wiem jak dlugo. I przy tym staram sie zacisnac zeby i nie oszczedzac sie i jeszcze seksowac, zeby Mlody wyszedl, bo wczoraj to juz mialam ochote umrzec po prostu, Tz tylko mial placzke obok proszaca go o to, zeby ją zabil No, ale po wczorajszym seksie mlody ewidentnie zszedl jeszcze nizej, bo czuje po twardosci brzucha na wysokosci zoladka - coraz wiecejmiekkosci tam jest, tak jak juz od mostka mialam Mlodego, tak teraz siedzi minimum 5-7 cm nizej, a od spodu brzucha normalnie sie twarda torba robi
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2016-07-28 o 06:27
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 06:24   #1478
znowuzapomnialamhasla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 412
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Pierniku, nie przerazaj sie ;-) Jakos zyje (ledwo ;-)),ale jestem zmeczona i chce juz urodzic. Zeby chociaz tak goraco mi nie bylo. Dzis noc chlodniejsza, a mnie dalej jak w piekle :/

Zono-gratuluje! Pochwal sie, jakie imie wybraliscie

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
znowuzapomnialamhasla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 06:31   #1479
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
W ogóle jest tyle imion męskich, które mi się podobają, mam mnóstwo pomysłów dla ewentualnych braciszków Artura. Za to dla dziewczynki po prostu NIC bym nie umiała wymyślić. :P
Ja mam odwrotnie: dla dziewczynek mnóstwo imion mi się podoba, dla chłopców jedynie garstka, choć i tak jest lepiej niż jak byłam w ciąży z Natalką, wtedy prawie żadne męskie mi się nie podobało a te które się podobały były już w rodzinie albo jakoś się kojarzyły itd...

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, gin twierdzi, że do następnej wizyty za tydzień nie urodzę chyba, że będę uprawiać zaawansowaną gimnastykę akrobatyczną Mam dużo leżeć, pić wodę, dalej brać magnez, spacerować tylko jak nie ma upałów i z przerwami - to ma mi zapewnić poród po ŚDM
Ciśnienie dziś 90/55 więc zaraz sobie zrobię kawę. A o 17:00 mamy sesję brzuszkową , na którą muszę przygotować ciuchy i powycinać literki więc znikam na trochę
za udaną wizytę!
Ale masz niskie ciśnienie... U mnie wczoraj 130/80, jestem ciekawa czy po ciąży samo się unormuje czy dalej będę musiała tabletki łykać, ktoś jest w tym zorientowany? Pierniczku, może Ty?
Udanej sesji dziś! U nas była burza wczesnym rankiem ale ja się akurat cieszę, może będzie wreszcie ciut lżej oddychać. Ostatnio od tych upałów kręciło mi się w głowie nawet jak leżałam...

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Jutro czeka mnie podróż, 240km (120 w jedną stronę) i to z teściową.. Mąż będzie kierował.
Mam nadzieję że wyżej wymieniona nie podniesie mi za mocno ciśnienia
Ostatnio jakoś wypieram myśl o porodzie, jakby mnie to miało ominąć...
Zbieram się na pocztę.
Wytrwałości w podróży! A dokąd się wybieracie?

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Szybko sie zamelduje. Otoz nie bedziemy wywolywac porodu czekamy az sam.sie rozwinie. Co do cholestazy to po wynikach aspat i alat w normie ale kwasy beda w pon. Wiec kwitne tutaj bez powodu. Moja gin bedzie dopiero we wtorek i kazala duzo chodzic. Jedzenie pomine milczeniem czekam na meza z dostawa. Ale wszyscy sa mili i pomocni dziewczyny z sali tez spoko.
I obstawiam dziewczynkę u zony! Trzymam kciuki kochana
Szkoda tak leżeć bez powodu... Ja teraz chcę poprosić ginki, żeby tak wszystko poustawiała, żebym nie leżała długo przed cc a max.1 dzień przed, mam już dość szpitali... Trzymaj się!

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie. Szyjka taka jak ma być podobno na tym etapie, przygotowuje się trochę do porodu. Główka nisko (stąd igły w Bożenie chyba), więc ginekolog prognozuje, że może poród będzie przed terminem, ale nie jakoś zaraz. :P Ogólnie z uwagi na cukrzycę chciałby wywoływać, ale uważa, że raczej samo się zacznie odpowiednio wcześnie.
Mały waży 2495 g, czyli w normie ale raczej nisko wypada na siatce - jak stwierdził lekarz.
Za mała jest natomiast ilość wód płodowych i z tego powodu, a także raczej niskiej wagi dziecka oraz cukrzycy z insuliną lekarz kazał mi zgłosić się na obserwację i różne badania do szpitala 2 sierpnia - mam być tam tydzień.
No i pobrał mi GBS (z 2 dziurek :P), zawieźliśmy to już z mężem do laboratorium.
Ja też myślę, że ta waga jeszcze taka nie najgorsza .
Ja miałam AFI 5 jak mnie ginka na obserwację wysłała. I myślę, że dobrze zrobiła, zawsze to bezpieczniej a tak tylko w domu bym się denerwowała. Ty też kontroluj na bieżąco .


Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Mąż mi się pochorował

Wczoraj bolała go głowa w pracy. Mają 28 stopni na hali mimo klimy.. :/ ;/
Kiedy wrócił z pracy poszliśmy zjeść w mieście z okazji rocznicy. Wzięliśmy dwa różne dania. Cały wieczór bolała go mocno głowa, ale jakoś zasnął. Dziś obudził się z bólem brzucha, męczył się w pracy mimo, że namawiałam go aby się zwolnił. Po powrocie zjadł mniej niż zwykle i o 16.30 poszedł spać. Niedawno obudził się i dostał dreszczy. leży w bluzie pod kocem i zimno mu, ma gorące czoło i boli go głowa, a na myśl o jedzeniu jest mu niedobrze. Powiedział że będzie spał w drugim pokoju bo nie chce nas zarazić martwię się. Nie wiem czy to zatrucie czy grypa żołądkowa..
Oj, to zdrówka dla męża.

Florence rozmawiałam wczoraj ze swoim o badaniach, myślałam, że pójdzie gorzej bo on taki pewny siebie, uważa się za niezniszczalnego (złego licho nie bierze ) itd. ale w sumie przyznał mi rację. Teraz tylko musimy znaleźć na to czas...

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Virginia fajną wagę już ma mała. Mam nadzieje, że na kontroli w szpitalu wszystko będzie w porządku z wodami.
dzięki!

Afrodita ja też wirowałam ciuszki. A propo's wczoraj dokupiłam jeszcze kilka sztuk dla Kasi i dla Natalki co by nie była stratna .

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.
gratuluję! Obstawiałam synka . Jak się czujesz? Napisz więcej jak będziesz miała chwilkę .

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
piękna waga Kasi
dziękuję Przybrała prawie 400g w tydzień .


Jakie macie plany, Mamusie?
Ja muszę trochę odpocząć bo ostatnie dni jakieś ciężkie miałam... . Poza tym zwyczajowo korki o 14 i potem lecę po Córę do żłobka.
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 06:53   #1480
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Leżę pod KTG, synek uparł sie ze najlepsze jest mieć czkawkę i okopywać pelotke. Leżę 15min a juz mnie to miejsce z pelotka boli
Wrażenia niezastąpione, choć jak maz mówi.. Lepiej jak kopie niż mam sie denerwować ze sie nie rusza.



Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 06:54   #1481
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeszcze raz gratuluję
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 06:55   #1482
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Jeszcze napisze ze w końcu waga ruszyła jakies 3,5kg przytyłam w ciagu 18dni
Dieta cukrzycowa i wątrobowa zdziałała cuda


Wysłane za pomocą magii

Edytowane przez Krefetka
Czas edycji: 2016-07-28 o 06:57
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 07:15   #1483
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Noo, myślałam, że będzie gorzej z tym pobraniem, wytrwałam jakoś bez problemu.



Waga teraz już mnie raczej uspokoiła, wydaje się, że będzie spoko.

AFI podał mi tylko, że mniej 6, tak mnie to zaskoczyło, że nie dopytałam dokładnie, a lekarz zaczął mówić, że i tak trzeba to zweryfikować jeszcze na lepszym sprzęcie w szpitalu itp.



Kocyki ja bym pewnie wirowała jak każą nie wirować na jakimś delikatnym programie wirującym, bo jakże potem ogarnąć na suszarce takie pranie z... sączącymi się wodami.

Chyba dobrze, że porobią te badania. Zresztą jako, że następna wizyta miała być 22 sierpnia, to czułabym się trochę niepewnie oczekując na nią.
Niby miało być tylko spotkanie z lekarzem w szpitalu 9 sierpnia na szybki przegląd (taki plan był zanim zrobił mi usg), a tu tydzień mi tam przyjdzie spędzić, ale trudno co robić.
Dobrze ze będziesz pod opieka super ze wizyta udana
Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie
Poczytam Was jutro, miałam dziś ciężki dzień.... Ale melduję po wizycie, że Kasia waży 3220 (38tc) ale wody wciąż są na dolnej granicy normy (nie ma powodów do paniki ale szału też nie ma), w związku z tym mam przyjść do ginki we wtorek do szpitala na jej dyżur na usg, sprawdzimy i podejmiemy decyzję czy już ciachamy czy jeszcze czekamy do TP. Szyjka zamknięta, na tą infekcję, choć podobno to dopiero początek. dostałam globulki.
Bedzie dobrze najwazniejsze ze bedziecie pod kontrolą. piekna waga
Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Mąż mi się pochorował

Wczoraj bolała go głowa w pracy. Mają 28 stopni na hali mimo klimy.. :/ ;/
Kiedy wrócił z pracy poszliśmy zjeść w mieście z okazji rocznicy. Wzięliśmy dwa różne dania. Cały wieczór bolała go mocno głowa, ale jakoś zasnął. Dziś obudził się z bólem brzucha, męczył się w pracy mimo, że namawiałam go aby się zwolnił. Po powrocie zjadł mniej niż zwykle i o 16.30 poszedł spać. Niedawno obudził się i dostał dreszczy. leży w bluzie pod kocem i zimno mu, ma gorące czoło i boli go głowa, a na myśl o jedzeniu jest mu niedobrze. Powiedział że będzie spał w drugim pokoju bo nie chce nas zarazić martwię się. Nie wiem czy to zatrucie czy grypa żołądkowa..
Zdrowka dla męża.
Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje. Jak bedziesz miala czas to daj znac co u was


Dzien dobry cos kiepsko dzis spalam i biodra bola ojj.

No juz soe zaczyna dziac u nas na dniach sierpień wybije wtedy to juz dopiero hihi. Fajnie juz nie moge sie doczekac Filipka ;-)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 07:22   #1484
joasia4786
Zakorzenienie
 
Avatar joasia4786
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ****
Wiadomości: 3 987
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje niech się maleństwo zdrowo chowa a Ty żebyś szybciutko wróciła do formy
Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Dobrze ze będziesz pod opieka super ze wizyta udana

Bedzie dobrze najwazniejsze ze bedziecie pod kontrolą. piekna waga

Zdrowka dla męża.

Gratulacje. Jak bedziesz miala czas to daj znac co u was


Dzien dobry cos kiepsko dzis spalam i biodra bola ojj.

No juz soe zaczyna dziac u nas na dniach sierpień wybije wtedy to juz dopiero hihi. Fajnie juz nie moge sie doczekac Filipka ;-)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
Mi też biodra tak dokuczaja że normalnie spać się nie da:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 07:33   #1485
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja właśnie dostałam uczulenia na ... Czereśnie. Jakiś kosmos. Zjadłam w tym roku ze 20 kg chyba, a tu dziś nagle po zjedzeniu kilkunastu sztuk spuchły mi usta, zaczęla swędzieć twarz, uszy (!!!) w środku. Na szczęście chwilę wcześniej wzięłam codzienną porcję leków, w tym zyrtec. Jak pooczułam, że puchnę, to zapodałam wapno i przeszło, ale się wystraszyłam!


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Mnie tak kiedyś uczuliły truskawki jak byłam dzieckiem :/
Później i wcześniej zero objawów więc też to chyba alergia na oprysk :/

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Hmm... rozumiem Cię.
Ja jako dziecko byłam mega niejdkiem
Najchętniej jadłam rosół, krupnik i kotleciki

Teraz jak mam własne dziecko rozumiem frustrację mojego ojca który miał z nami krzyż pański...

Moja córka też ma różne gazy na jedzenie. Często coś jest beee zanim spróbuję. To chyba standard u dzieci

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------



Nie jest aż taki mały. Mój w 36 tc miał 2600.
Jeszcze trochę podrośnie
Dobrze ze lekarz reaguje. Powodzenia na badaniach.
Ja jako dziecko nie jadłam prawie nic.
Tylko kotlety i żur
A na kanapce tylko pasztet z puszki i ser hochland ...

A pierwszego ogórka w życiu spróbowałam jak miałam 15 lat a pomidorów nie jem do dziś

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klask i:
Cudownie !!
Gratulacje !!
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 07:35   #1486
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

zonamojegomeza

Brawo! :pa rty:

i nie zgadłam

Nie wierzę, ze to piszę, ale dzisiaj u mnie 39+0 ! Synek nadal sie nie pcha na świat, ale cos mi intuicja mówi, ze w ten weekend cos sie zacznie
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 07:58   #1487
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Pierniku, nie przerazaj sie ;-) Jakos zyje (ledwo ;-)),ale jestem zmeczona i chce juz urodzic. Zeby chociaz tak goraco mi nie bylo. Dzis noc chlodniejsza, a mnie dalej jak w piekle :/

Zono-gratuluje! Pochwal sie, jakie imie wybraliscie

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
ehh..z tą temperaturą to Cię rozumiem doskonale.. ja się topiłam wczoraj pod wiatrakiem.. dziś u nas niby też chłodniej a mi nadal gorąco..

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Ale masz niskie ciśnienie... U mnie wczoraj 130/80, jestem ciekawa czy po ciąży samo się unormuje czy dalej będę musiała tabletki łykać, ktoś jest w tym zorientowany? Pierniczku, może Ty?
Udanej sesji dziś! U nas była burza wczesnym rankiem ale ja się akurat cieszę, może będzie wreszcie ciut lżej oddychać. Ostatnio od tych upałów kręciło mi się w głowie nawet jak leżałam...

dziękuję Przybrała prawie 400g w tydzień .


Jakie macie plany, Mamusie?
Ja muszę trochę odpocząć bo ostatnie dni jakieś ciężkie miałam... . Poza tym zwyczajowo korki o 14 i potem lecę po Córę do żłobka.
nie wiem jak z ciśnieniem..mam nadzieję,że po rozwiązaniu odstawiam leki raz na zawsze..ja na wypisie mam wpisaną diagnozę nadciśnienie indukowane ciążą, ale nikt nie wie jak było przed, bo nie mierzyłam...
ja planów nie mam-trochę obowiązków domowych do zrobienia, książka do poczytania i tyle..

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Leżę pod KTG, synek uparł sie ze najlepsze jest mieć czkawkę i okopywać pelotke. Leżę 15min a juz mnie to miejsce z pelotka boli
Wrażenia niezastąpione, choć jak maz mówi.. Lepiej jak kopie niż mam sie denerwować ze sie nie rusza.



Wysłane za pomocą magii
a jak to się stało,że pojechałaś na ktg? miałas planowane czy coś Cię zaniepokoiło?

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Jeszcze napisze ze w końcu waga ruszyła jakies 3,5kg przytyłam w ciagu 18dni
Dieta cukrzycowa i wątrobowa zdziałała cuda


Wysłane za pomocą magii
ojj to chyba woda się zbiera przez temperatury, bo coś za dużo tych kg..

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość


Ja jako dziecko nie jadłam prawie nic.
Tylko kotlety i żur
A na kanapce tylko pasztet z puszki i ser hochland ...

A pierwszego ogórka w życiu spróbowałam jak miałam 15 lat a pomidorów nie jem do dziś

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Nie wierzę, ze to piszę, ale dzisiaj u mnie 39+0 ! Synek nadal sie nie pcha na świat, ale cos mi intuicja mówi, ze w ten weekend cos sie zacznie
nieźle z tym tygodniem ciąży..

w Pl jak na zawołanie sierpień ma się zacząć przyjemnym chłodem, więc donoszone dziewczęta..nic..tylko rodzić
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:09   #1488
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie
Poczytam Was jutro, miałam dziś ciężki dzień.... Ale melduję po wizycie, że Kasia waży 3220 (38tc) ale wody wciąż są na dolnej granicy normy (nie ma powodów do paniki ale szału też nie ma), w związku z tym mam przyjść do ginki we wtorek do szpitala na jej dyżur na usg, sprawdzimy i podejmiemy decyzję czy już ciachamy czy jeszcze czekamy do TP. Szyjka zamknięta, na tą infekcję, choć podobno to dopiero początek. dostałam globulki.
Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Ja też myślę, że ta waga jeszcze taka nie najgorsza .
Ja miałam AFI 5 jak mnie ginka na obserwację wysłała. I myślę, że dobrze zrobiła, zawsze to bezpieczniej a tak tylko w domu bym się denerwowała. Ty też kontroluj na bieżąco .

Florence rozmawiałam wczoraj ze swoim o badaniach, myślałam, że pójdzie gorzej bo on taki pewny siebie, uważa się za niezniszczalnego (złego licho nie bierze ) itd. ale w sumie przyznał mi rację. Teraz tylko musimy znaleźć na to czas...

Jakie macie plany, Mamusie?
Ja muszę trochę odpocząć bo ostatnie dni jakieś ciężkie miałam... . Poza tym zwyczajowo korki o 14 i potem lecę po Córę do żłobka.
Ale Kasia ładnie wyrosła.
To szkoda, że te wody dalej nisko wychodzą, powodzenia we wtorek, oby wypadło jak najkorzystniej dla Ciebie i córeczki.

No i dobrze, że TŻ zgodził się na badania.

Ja dzisiaj muszę iść na pocztę wysłać L4 do pracy i jeszcze parę spraw papierkowych załatwić, a poza tym odpoczynek.

Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Mąż mi się pochorował

Wczoraj bolała go głowa w pracy. Mają 28 stopni na hali mimo klimy.. :/ ;/
Kiedy wrócił z pracy poszliśmy zjeść w mieście z okazji rocznicy. Wzięliśmy dwa różne dania. Cały wieczór bolała go mocno głowa, ale jakoś zasnął. Dziś obudził się z bólem brzucha, męczył się w pracy mimo, że namawiałam go aby się zwolnił. Po powrocie zjadł mniej niż zwykle i o 16.30 poszedł spać. Niedawno obudził się i dostał dreszczy. leży w bluzie pod kocem i zimno mu, ma gorące czoło i boli go głowa, a na myśl o jedzeniu jest mu niedobrze. Powiedział że będzie spał w drugim pokoju bo nie chce nas zarazić martwię się. Nie wiem czy to zatrucie czy grypa żołądkowa..
Zdrówka dla męża, biedak, oby to było tylko zatrucie i szybko mu przeszło...

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Odebralam dzis GBS-ujemny.

Sorry, ze nie pisze, troche Was podczytuje, ale moje samopoczucie jest ostatnio do dupy i nie chce mi sie i integrowac. Najchetniej zaszylabym sie w jakims kacie i dala komus pale, zeby mnie zatlukl, bo jesli nie urodze przed 40 tc to zdechne. Dzis polazilam godzine i znow mnie napierdziela podbrzusze, a wczesniej caly brzuch sie stawial. Ciagle chce mi sie rzygac, a brzuch mam tak nisko, ze spodnie ledwo zakrywaja wzgorek lonowy. Bola mnie ledzwie i nie zdziwie sie, jesli bede miala bole z krzyza :/ Do tego poce sie jak swinia i nie nadazam zmieniac wkladek w gaciach, tyle mam sluzu. W nocy spie 2-3 godziny. Mam kurfa tak dosc, ze moge rodzic nawet zaraz. I zaczyna mi byc obojetne, czy sn, czy cc, czy z oksy czy jak. Chce miec to za soba.

No. To buziaki

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Współczuję, duuużo złego samopoczucia naraz. :/

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super, wielkie gratulacje!!!!

Napisz nam później jak będziesz mogła więcej o synku! Jak tam poród i jak się czujesz.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość

Znowuzapomnialamhasla, to czujemy sie podobnie Wczoraj wieczorem poryczalam sie Tzowi w lozku, bo przez ledzwie, biodra i bozene nie moglam wstac na siku Odbioder to juz rycze nalogowo, ledzwie dopiero od kilku dni lupia, wiec jeszcze daje rade, ale nie wiem jak dlugo. I przy tym staram sie zacisnac zeby i nie oszczedzac sie i jeszcze seksowac, zeby Mlody wyszedl, bo wczoraj to juz mialam ochote umrzec po prostu, Tz tylko mial placzke obok proszaca go o to, zeby ją zabil No, ale po wczorajszym seksie mlody ewidentnie zszedl jeszcze nizej, bo czuje po twardosci brzucha na wysokosci zoladka - coraz wiecejmiekkosci tam jest, tak jak juz od mostka mialam Mlodego, tak teraz siedzi minimum 5-7 cm nizej, a od spodu brzucha normalnie sie twarda torba robi
Współczuję bólu. :/ Ale dobrze, że widać postęp po wyganianiu, coraz bliżej koniec dolegliwości.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Jeszcze napisze ze w końcu waga ruszyła jakies 3,5kg przytyłam w ciagu 18dni
Dieta cukrzycowa i wątrobowa zdziałała cuda


Wysłane za pomocą magii
Super, że ruszyło do przodu.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
zonamojegomeza

Brawo! i nie zgadłam

Nie wierzę, ze to piszę, ale dzisiaj u mnie 39+0 ! Synek nadal sie nie pcha na świat, ale cos mi intuicja mówi, ze w ten weekend cos sie zacznie
brawa za 39+0.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:18   #1489
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Talantea, no kby w koncu cos sie u Ciebie ruszyla, bo synka masz nygusa poki co, wzial by sie w koncu za wychodzenie
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 08:22   #1490
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
zonamojegomeza

Brawo! :pa rty:

i nie zgadłam

Nie wierzę, ze to piszę, ale dzisiaj u mnie 39+0 ! Synek nadal sie nie pcha na świat, ale cos mi intuicja mówi, ze w ten weekend cos sie zacznie

Jesteś pewna ze wyjęli Tobie biżuterie??
Czy Maksowi sie nie spieszy??

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

ja planów nie mam-trochę obowiązków domowych do zrobienia, książka do poczytania i tyle..


a jak to się stało,że pojechałaś na ktg? miałas planowane czy coś Cię zaniepokoiło?


ojj to chyba woda się zbiera przez temperatury, bo coś za dużo tych kg..


Co czytasz? Cos z dziećmi czy literaturę nie naukowa?
Ja właśnie skończyłam tajemnice domu Helców.

Na KTG z zalecenia lekarza - jak mnie nie przyjęli na oddział powiedział żebym zrobiła KTG i podeszła do niego sprawdzić czy wszystko Ok.

KTG podobno idealne a skurczy brak wiec powiedziałam ze nie jest idealne
Położna mówiła ze czasem kobiety czuja skurcze a sie nie piszą na KTG, a czasem jest odwrotnie.


To mnie pocieszylas ja tak sie cieszyłam tymi kg

W nagrodę dostałam od męża kawę z mlekiem migdałowo-orkiszowym. Pyszności


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:23   #1491
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Talantea, no kby w koncu cos sie u Ciebie ruszyla, bo synka masz nygusa poki co, wzial by sie w koncu za wychodzenie

Po tatusiu taki leniwy za wygodnie mu pewnie i woli nie wychodzić.
Mam kłucia, biodra bolą i czuje go bardzo nisko, ale to tylko tyle. Chyba musze porządnie w domu posprzątać i sie pomęczyc to moze wygonie.

Krefetka

No raczej wyjeli bo jak macam to nie ma, sprawdzałam w domu po tym jak mi wyjeli dla pewnosci.
TZ mowi, ze uparty i wyjdzie wtedy kiedy bedzie chcial i mam sie nie stresować bo to nie pomaga. łatwo mu powiedziec, a pomóc nie chce pfff
__________________
11.08.2016


Edytowane przez Talantea
Czas edycji: 2016-07-28 o 08:25
Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:27   #1492
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej.
Jestem ledwo zywa milion razy wstawiłam do wc, do tego biodra tak mnie bolały ze masakra

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Mój brat też był takim jedzeniowym terrorystą Nigdy nic nie smakowało Z tym, że on to chociaż jakoś po ludzku po prostu ignorował jedzenie i nie wkurzał ludzi zachowaniem jakby mu się gówno na talerzu podało, na dziewczyny to nawet Tżowi już cierpliwości brakuje jeśli chodzi o jedzenie , a naprawdę, pozwala sobie na głowę wchodzić, jakoś mnie bardziej słuchają Ale ogólnie, to przestajemy się tym przejmować po prostu, nie chcą, to niech nie jedzą, bo namawianie ich do jedzenia czy spróbowania czegoś nowego to jak kopanie się z osłem Ostatnio stwierdziłam, że jeśli Gabryś będzie taki z jedzeniem, to zabiję siebie albo jego, bo nerwowo nie wyrobię
Hehe
Może Gabryś będzie ładnie jadł
Mnie też trafia czasami bo człowiek, Stara się, gotuję żeby było zdrowo a młodą wypala "nie smakuje mi "
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:30   #1493
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Ja obstawiam u zony chlopca

Odebralam dzis GBS-ujemny.

Sorry, ze nie pisze, troche Was podczytuje, ale moje samopoczucie jest ostatnio do dupy i nie chce mi sie i integrowac. Najchetniej zaszylabym sie w jakims kacie i dala komus pale, zeby mnie zatlukl, bo jesli nie urodze przed 40 tc to zdechne. Dzis polazilam godzine i znow mnie napierdziela podbrzusze, a wczesniej caly brzuch sie stawial. Ciagle chce mi sie rzygac, a brzuch mam tak nisko, ze spodnie ledwo zakrywaja wzgorek lonowy. Bola mnie ledzwie i nie zdziwie sie, jesli bede miala bole z krzyza :/ Do tego poce sie jak swinia i nie nadazam zmieniac wkladek w gaciach, tyle mam sluzu. W nocy spie 2-3 godziny. Mam kurfa tak dosc, ze moge rodzic nawet zaraz. I zaczyna mi byc obojetne, czy sn, czy cc, czy z oksy czy jak. Chce miec to za soba.

No. To buziaki 😉

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Dobrze, że gbs ujemny!
Jej, współczuję samopoczucia. I te upały dodatkowo niczego nie ułatwiają...

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.
A! Brawo! Gratuluję! I jestem mega ciekawa imienia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Gratuluje!!!



Znowuzapomnialamhasla, to czujemy sie podobnie Wczoraj wieczorem poryczalam sie Tzowi w lozku, bo przez ledzwie, biodra i bozene nie moglam wstac na siku Odbioder to juz rycze nalogowo, ledzwie dopiero od kilku dni lupia, wiec jeszcze daje rade, ale nie wiem jak dlugo. I przy tym staram sie zacisnac zeby i nie oszczedzac sie i jeszcze seksowac, zeby Mlody wyszedl, bo wczoraj to juz mialam ochote umrzec po prostu, Tz tylko mial placzke obok proszaca go o to, zeby ją zabil No, ale po wczorajszym seksie mlody ewidentnie zszedl jeszcze nizej, bo czuje po twardosci brzucha na wysokosci zoladka - coraz wiecejmiekkosci tam jest, tak jak juz od mostka mialam Mlodego, tak teraz siedzi minimum 5-7 cm nizej, a od spodu brzucha normalnie sie twarda torba robi
Bóle bioder sa straszne... mnie dorwaly już w pierwszym trymestrze i pomógł mi wtedy basen i ćwiczenia rozluzniajaco-wzmacniające z piłką. Teraz mi jest juz za ciężko z tym wielkim brzuchem... ale tez rycze i jecze do TZta, jak ruszyć sie nie mogę przez te biodra...

Ja na dziś mam w planach posprzatanie kuchni, książki, spacer i klasyczne obijanie sie ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:32   #1494
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Brawo
Ogromne gratulacje. Dużo zdrówka dla Ciebie i synka
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:37   #1495
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Virginia, Pierniku, co do nadciśnienia po ciąży. U mnie było tak: oczywiście w czasie porodu bardzo częste monitorowanie (Ale miałam tak niskie, ze pominelysmy dawkę leku), a już dzień po miałam odstawiony dopegyt, ciągle mi położne mierzyły, ale miałam bardzo niskie, tak było przez oba dni pobytu. Potem na wypisie zalecenie kontroli, ale.. ani razu nie zmierzylam w domu ze dwa razy mama mnie zaatakowała ciśnieniomierzem, ale było ok. Do regularnego mierzenia wróciłam w tej ciąży, od samego początku w sumie. I długo wytrzymałam, w tamtej na lekach od 20 tc, teraz od 34. To nadciśnienie indukowane ciążą najczęściej się cofa, tak jak ciążowa cukrzyca itd.

Virginia a Ty na lekach takie masz? Masz zalecenie kontroli w domu?

Dziś u nas 36t0d. Nie mogę w to uwierzyć. W środę wizyta u mojego gina.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:40   #1496
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Virginia mi po 1 ciąży ciśnienie unormowała się samo. Wróciłam do 120/70
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:41   #1497
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Sierpnióweczki 2016! Część VII.

A propos nie- jedzenia w mojej rodzinie wszystkie dzieci były wychowywane na zasadzie - moze cos ci nie smakować ale najpierw musisz spróbować.

Takie podejście ma moja babcia, rodzice, siostra. Wiadomo ze jako dziecko z przekory jako dziecko mówiłam ze czegoś nie lubię lub cos nie smakuje ale po kilku dniach to co mi nie smakowało było najukochańsza potrawa.

Choć sławny stał sie mój przedszkolny protest przeciw zupie owocowej i mlecznej z makaronem.
Pani wymusiła we mnie (zatykając mi nos) talerze tych zup co spowodowało moje podziękowania- za każdym razem wymiotowałam jej od bioder do stop
Dopiero wtedy nauczyła sie ze jestem asertywna inaczej

Za to do 6 roku życia rodzice musieli chować przede mną śmietanę ktora wyjadalam. Potrafiłam zlokalizować butelki ze śmietana w ogórkach malosolnych, w torebce po mące itp
(Dla wyjaśnienia dodam ze ja urodzona w tych czasach gdzie śmietana była towarem deficytowym)

Wysłane za pomocą magii

Edytowane przez Krefetka
Czas edycji: 2016-07-28 o 08:44
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:45   #1498
Kasmina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Żona, gratuluje synka!!
U mnie straszna noc... Upał, komary, a do WC wstawałam co 40-60 minut...
Już jestem po śniadaniu i zaraz zabieram się za małe porządki
Kasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:47   #1499
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość

Florence rozmawiałam wczoraj ze swoim o badaniach, myślałam, że pójdzie gorzej bo on taki pewny siebie, uważa się za niezniszczalnego (złego licho nie bierze ) itd. ale w sumie przyznał mi rację. Teraz tylko musimy znaleźć na to czas...


dzięki!

Afrodita ja też wirowałam ciuszki. A propo's wczoraj dokupiłam jeszcze kilka sztuk dla Kasi i dla Natalki co by nie była stratna .


gratuluję! Obstawiałam synka . Jak się czujesz? Napisz więcej jak będziesz miała chwilkę .


dziękuję Przybrała prawie 400g w tydzień .


Jakie macie plany, Mamusie?
Ja muszę trochę odpocząć bo ostatnie dni jakieś ciężkie miałam... . Poza tym zwyczajowo korki o 14 i potem lecę po Córę do żłobka.
Ja jadę do endokrynologia. Tż wziął wolne bo sama trochę się już boję 50 km jechać pociągiem czy autobusem

Fajnie ze waga wzrosła
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 08:53   #1500
Georgia1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam. Informuje tylko ze synuś. Urodził sie o 15.25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownie Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
[B]....
Nie wierzę, ze to piszę, ale dzisiaj u mnie 39+0 ! Synek nadal sie nie pcha na świat, ale cos mi intuicja mówi, ze w ten weekend cos sie zacznie


---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Czy którejś z Was wróciły wymioty moze?
Wczoraj po obudzeniu wymiotowałam żółcią dziś kwasem.....
Georgia1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.