- Patryka? - bzyyydal... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 18:32   #31
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: - Patryka? - bzyyydal...

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dzięki za rady!

To w takim razie teraz zapuszczę trochę grzywkę, żeby była na bok, a jak źle się będę w niej czuła, to wrócę do tej co teraz. Potrzebuję trochę zmian, ale z drugiej strony, mojemu chłopakowi najbardziej podoba się taka jaką mam teraz, więc ciężko się zdecydować..

bluesky49, jakiego rozjaśniacza? zamiast różu czy jak?

Używam też ostatnio tego różu z wibo, ale chyba nie do końca dobry kolor, jakoś tak nienaturalnie mi się wydaje Dołączam zdjęcie, słabo widać w sumie, ale to chyba nie to... chomikuj[<--- wytnij -->].pl/Patryka/Galeria
Według mnie nie przesadziłaś z różem. Jest niewiele widoczny i tworzy naturalny efekt.
Rozświetlacz bronzer czy róż służą konturowaniu twarzy. Ja nakładam w okolice oczu. Wtedy spojrzenie jest lżejsze i oczy wydają się troszkę większe. Nie wiem czy akurat tego potrzebujesz u siebie.
http://www.youtube.com/watch?v=bIS5jXIFW5U
http://www.youtube.com/watch?feature...QyD9frVcw&NR=1
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:13   #32
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: - Patryka? - bzyyydal...

też uważam, że nie rudy nie dla Ciebie, zresztą masz ładny, naturalny kolor i włosy długie, widać, że zadbane (zazdroszczę, bo sama o takich marzę!). Szkoda farbować. Bardzo podobasz mi się na drugim zdjęciu!
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:30   #33
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: - Patryka? - bzyyydal...

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu uzbroiła się w cierpliwosc i zapuszczała włosy.
Zapuszczaj, zapuszczaj! Dłuższe będą się ładnie układy- być może w fale- warto spróbować!
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:32   #34
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: - Patryka? - bzyyydal...

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;3598834 6]Według mnie nie przesadziłaś z różem. Jest niewiele widoczny i tworzy naturalny efekt.
Rozświetlacz bronzer czy róż służą konturowaniu twarzy. Ja nakładam w okolice oczu. Wtedy spojrzenie jest lżejsze i oczy wydają się troszkę większe. Nie wiem czy akurat tego potrzebujesz u siebie.
http://www.youtube.com/watch?v=bIS5jXIFW5U
http://www.youtube.com/watch?feature...QyD9frVcw&NR=1[/QUOTE]

dzięki za linki, przydadzą mi się
konturowanie twarzy chyba by mi się przydało, mam raczej małe oczy i spory nos, w ogóle mam niesymetryczną twarz o zaburzonych proporcjach

Jesteście wstanie stwierdzić ze zdjęć jaki mam kształt twarzy? bo nie wiem jakich tutorialów do konturowania szukać, chyba najbliżej jej prostokąta?

rockandrollqueen, dzięki zarzucam jednak pomysł farbowania na rudo, to chyba faktycznie nie mój kolor. chociaż jeszcze rozważam, czy go nie rozświetlić trochę, ciut rozjaśnić jakimś rozjaśniaczem w spreju albo coś...

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Zapuszczaj, zapuszczaj! Dłuższe będą się ładnie układy- być może w fale- warto spróbować!
dodałam niedawno link do aktualnych zdjęć - są już dlugie niestety proste, czasem tylko trochę zafalują.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 12:00   #35
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: - Patryka? - bzyyydal...

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
dzięki za linki, przydadzą mi się
konturowanie twarzy chyba by mi się przydało, mam raczej małe oczy i spory nos, w ogóle mam niesymetryczną twarz o zaburzonych proporcjach

Jesteście wstanie stwierdzić ze zdjęć jaki mam kształt twarzy? bo nie wiem jakich tutorialów do konturowania szukać, chyba najbliżej jej prostokąta?

rockandrollqueen, dzięki zarzucam jednak pomysł farbowania na rudo, to chyba faktycznie nie mój kolor. chociaż jeszcze rozważam, czy go nie rozświetlić trochę, ciut rozjaśnić jakimś rozjaśniaczem w spreju albo coś...

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------



dodałam niedawno link do aktualnych zdjęć - są już dlugie niestety proste, czasem tylko trochę zafalują.
Masz śliczne włosy i ich nie zmieniaj. Przede wszystkim świetny naturalny kolor i ich gęstość moje są cieniutkie i bardzo wypadają. Kiedy je tylko trochę zapuściłam to niestety wyglądały bardzo "biednie".
Ja się nie za bardzo znam na kształtach twarzy. Poczytaj w necie i zobacz co najbardziej do Ciebie pasuje. Wiadomo że kształt może być nieraz połączony z innym.
Odnośnie konturowania to ciemnym ukrywanym. Chociaż przyznam że od dłuższego czasu używam bronzera w tym celu i jakoś nie bardzo widzę różnicę przed i po.... Ale może to tylko moje zdanie albo nakładam go zbyt delikatnie.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.