Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-01, 16:50   #4261
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko Faktycznie ilość powalająca
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 17:11   #4262
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie kosmetyczne postanowienia noworoczne ?
Robić mniejsze zapasy w pielęgnacji, bo same zapasy złe nie są
Szczególnie kiedy coś się kończy a nie ma czasu na zakupy

I regularniej się balsamować
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 17:58   #4263
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Karolina, do regularnego balsamowania też bym chciała powrócić

Jeżeli chodzi o moje postanowienia to mam głównie kolorówkowe - ograniczyć ilość i pozostawić te kosmetyki, które NAPRAWDĘ używam a pozbyć się tych, które leżą i tylko ładnie wyglądają. Mam zresztą na swojej kolorówkowej wishliście kilka pozycji, które chodza za mna od miesięcy a może nawet od lat. To moje główne postanowienie

Pielęgnacyjnie to mniej kupować pod wpływem impulsu/promocji, szczególnie jeżeli chodzi o kosmetyki do twarzy. Z samych zapasów już się chyba nigdy nie wyleczę, więc przestałam walczyć A no i chciałabym w końcu regularnie zacząć chodzić do kosmetyczki na kwasy bo to chyba już ten wiek
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 18:46   #4264
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Jeżeli chodzi o kolorówkę to po ostatnich czystkach mogę z ręką na sercu napisać, że nic nie leży nieużywane.
Są oczywiście kosmetyki, których używam rzadziej, bo np. to ciemne cienie, w których nie czułabym się dobrze w pracy, więc czekają na wieczorne wyjścia, ale nie ma takich, które mam tylko z sentymentu np.
Generalnie jak już chyba kiedyś pisałam jestem zadowolona z tego co mam, nie kuszą mnie limitki itp.
Raz na jakiś czas skuszę się na coś, ale z reguły są to rzeczy uniwersalne kolorystycznie i od razu wskakują do używania.

U mnie świetnie sprawdza się tworzenie takiej podręcznej kosmetyczki, którą mam w łazience i przez tydzień czy dwa maluję się tylko tym co tam jest a potem następuje wymiana. Oczywiście mam w niej co najmniej 3 róże, kilka bazowych cieni i 2-3 kredki. Dzięki temu nie tracę czasu na szukanie i wybieranie no i wszystko jest w użyciu
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 19:17   #4265
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o kolorówkę to po ostatnich czystkach mogę z ręką na sercu napisać, że nic nie leży nieużywane.
Są oczywiście kosmetyki, których używam rzadziej, bo np. to ciemne cienie, w których nie czułabym się dobrze w pracy, więc czekają na wieczorne wyjścia, ale nie ma takich, które mam tylko z sentymentu np.
Generalnie jak już chyba kiedyś pisałam jestem zadowolona z tego co mam, nie kuszą mnie limitki itp.
Raz na jakiś czas skuszę się na coś, ale z reguły są to rzeczy uniwersalne kolorystycznie i od razu wskakują do używania.

U mnie świetnie sprawdza się tworzenie takiej podręcznej kosmetyczki, którą mam w łazience i przez tydzień czy dwa maluję się tylko tym co tam jest a potem następuje wymiana. Oczywiście mam w niej co najmniej 3 róże, kilka bazowych cieni i 2-3 kredki. Dzięki temu nie tracę czasu na szukanie i wybieranie no i wszystko jest w użyciu
Zazdroszcze Ci takiej kolorówkowej stabilizacji, naprawdę Ja niestety wciąż ulegam, chociażby ostatnia Rossmannowa promocja -40% zupełnie mnie pogrążyła Szczególnie chciałabym ograniczyć cienie i róże...

Sposób z podręczną kosmetyczką jest bardzo pomysłowy, chyba go sobie podkradnę i zobaczę, jak spisuje się u mnie Mój kolorówkowy koszyczek już pęka w szwach i to co jest na dnie lezy nieużywane, bo rano nie chce mi się wszystkiego wyjmować, żeby wybrać dany odcień...
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 20:35   #4266
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Sprawdziłam tabelkę, mam 130 kosmetyków do pielęgnacji. Nie sięgam więc Hosence do pięt.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

A jeszcze dodam, że też stosuję patent z podręcznym zestawem kosmetyków. Staram się dość często wymieniać produkty, żeby używać różnych. Trzymam wszystko w takim kuchennym pojemniku z Ikei: http://2.bp.blogspot.com/-xN-OHx_XZT...52816%2529.jpg
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 09:13   #4267
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Witajcie w Nowym Roku

Mnie Sylwester minął bardzo przyjemnie, bez żadnego ciśnienia - z TŻ nie jesteśmy fanami tego dnia, więc tym razem postanowiliśmy spędzić go tak, jak mamy oboje ochotę - po prostu we dwoje, w domu. I było super. Wpadliśmy tylko na kolację do moich rodziców wieczorem.

Ale oczywiście musiałam się pięknie pomalować, zrobiłam sobie boskie Smoky paletką L'Oreala od sleepy (raz jeszcze dziękuję ) i nieskromnie powiem, że wyglądałam bosko. A cienie są fenomenalne.

Kosmetycznie w starym roku kupiłam jeszcze podkład True Match w kolorze D2W2 Golden Vanilla - już miałam brać N2 Vanilla, ale ten był bardziej żółtawy i nawet odrobinę jaśniejszy. W każdym razie jest idealny dla mojego obecnego odcienia cery, jestem bardzo zadowolona.
Skusiłam się jeszcze na eliksir odżywczy do włosów L'Oreala, miałam na niego ochotę od dłuższego czasu, a w Hebe był w promocji za jakieś 26 zł, więc uznałam to za super okazję i idealny moment na zakup.

Widzę, że większość z Was nie skorzystała na wyprzedażach, z kolei ja już pierwszego dnia trochę poszalałam, a jeszcze wczoraj kliknęłam botki z Zary.
Inna sprawa, że rzeczy, które kupiłam, posłużą mi na pewno długo. Ja na wyprzedażach kupuję właściwie same klasyczne rzeczy i poluję na dobre gatunkowo.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
oczy pomalowałam nową paletką i jest boska! kolory na powiekach to głównie fiolet i odrobina szarości, rozświetlający tak pięknie migocze aż zachciało mi się więcej
Właśnie w tych Diorach migotanie rozświetlających cieni jest po prostu niesamowite, nigdzie indziej nie spotkałam takiego blasku, takiej fenomenalnej tekstury i takiej lekkości Ja swoją paletkę też uwielbiam.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie kosmetyczne postanowienia noworoczne ?
U mnie kilka postanowień:
1. Nie kupować pielęgnacji do ciała, dopóki z danego rodzaju kosmetyku nie zostanie mi więcej niż 1 w użyciu + max. 1 w zapasie.
2. Nie kupować żadnej pielęgnacji do twarzy, dopóki nie zużyję wszystkich zapasów, próbek i miniatur. Żadnych, absolutnie żadnych kremów!!! Chyba, że będę potrzebowała jakiegoś bardziej specjalistycznego specyfiku (np. filtra).
3. Nie ulegać promocjom, super ofertom, niesłychanym rabatom - pamiętać o punktach 1 i 2!
4. Regularnie się balsamować, peelingować, maseczkować - ostatnio z braku czasu trochę to zaniedbałam.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Mam zresztą na swojej kolorówkowej wishliście kilka pozycji, które chodza za mna od miesięcy a może nawet od lat.
Co za Tobą chodzi?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
U mnie świetnie sprawdza się tworzenie takiej podręcznej kosmetyczki, którą mam w łazience i przez tydzień czy dwa maluję się tylko tym co tam jest a potem następuje wymiana. Oczywiście mam w niej co najmniej 3 róże, kilka bazowych cieni i 2-3 kredki. Dzięki temu nie tracę czasu na szukanie i wybieranie no i wszystko jest w użyciu
Ja w łazience trzymam teraz zdecydowaną większość kolorówki, mam na nią jedną sporą szufladę w szafie, kosmetyki trzymam w mniejszych koszyczkach / pudełkach / koszyczkach. Wszystko mam pod ręką, na widoku, ładnie posegregowane i dostępne bez problemu
Chociaż muszę przyznać, że najczęściej rano sięgam po jeden bazowy cień (tu mam kilka) i czarny eyeliner Bobbi Brown, odkąd go mam, nie mam ochoty na inne kredki i linery, jest moim ideałem. Chętnie dokupiłabym jeszcze jakiś odcień.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Sprawdziłam tabelkę, mam 130 kosmetyków do pielęgnacji. Nie sięgam więc Hosence do pięt.
Chyba też zrobię taką tabelkę. Na pewno też mam mniej niż Hosenka, przynajmniej tak myślę
To tylko spis, czy masz jakieś dodatkowe kolumny?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 09:18   #4268
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja kosmetyki do makijażu trzymam w sypialni (w i na toaletce) no i tam się maluję więc wszystko mam pod ręką.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 09:20   #4269
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Koło 15, ale w Arkadii, napisała tylko, że są (były?) też w ZT. Tak jak pisałam, po nowym roku powinny być wszędzie, może trafi się choć -20% w styczniu.
Myślę, że jak nie dostaną dużo tych paletek i to limitowana promocja to do pierwszego -20% po Świętach mogą nie doczekać.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
PS. Która jeszcze migocze już Beyond Cozy?
Ja migoczę jeszcze do dzisiaj.

Malowałam się też w Sylwestra nowym cieniem z Sephory, ale mnie zaskoczył, bo jak testowałam w sklepie to wydawał mi się ciut jaśniejszy, przez co mój makijaż był mocniejszy niż to zaplanowałam.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
U mnie GR Jolly Jewels nr 103 Jak zawsze unikałam brokatów, tak te 2, które mam z GR mnie urzekły (mam jeszcze nr 106). Przepięknie błyszczą w świetle i bardzo dobrze kryją.
Bardzo ładne te lakiery, oba mi się podobają. Ten drugi ma za dużo zielonego jak dla mnie ale gdyby miał inne proporcje kolorów to bym już planowała wypad do sklepu GR.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Za to Bell z Glam Night Sparkle są do Czerwony to na paznokciach bardziej malina, słabo się błyszczy, a fioletowy to malutkie drobinki w bezbarwnej bazie, przez co lepiej spisze się jako top coat, bo nawet 3 warstwy nie kryją
Dokładnie tak samo jak Ty rozczarowałam się tym lakierem, ja mam ten fioletowy/niebieski i jak na razie jestem na nie, muszę wypróbować jako top.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie kosmetyczne postanowienia noworoczne ?
Rozsądnie wydawać pieniądze i nie kupować tyle kremów do twarzy co w minionym roku.

Poza tym to chyba nie jest u mnie źle, zwłaszcza w kolorówce doszłam do wysokiego stopnia rozsądku.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A ja sie pomyliłam w liczeniu - właśnie przypomniałam sobie o mydłach ... Do 172 szt dochodzi 16 mydeł () i 2 balsamy w kostce (z Mydlarni u Franciszka), czyli mam 190 szt.
Niezły wynik, chyba cały rok poświęcisz na zużycie niemal połowy zbioru?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
I regularniej się balsamować
To ja powinnam mieć postanowienie 'regularnie balsamować się powyżej nóg' bo tylko nogi udaje mi się regularnie.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
U mnie świetnie sprawdza się tworzenie takiej podręcznej kosmetyczki, którą mam w łazience i przez tydzień czy dwa maluję się tylko tym co tam jest a potem następuje wymiana. Oczywiście mam w niej co najmniej 3 róże, kilka bazowych cieni i 2-3 kredki. Dzięki temu nie tracę czasu na szukanie i wybieranie no i wszystko jest w użyciu
Ciekawy pomysł, a nie masz czasem tak że nie masz wcale ochoty malować się tym co masz przygotowane i i tak szukasz innych rzeczy? Ja bym tak chyba miała. Na szczęscie ja mam w miarę minimalistyczny zbiór kolorówkowy, więc nie miałaby u mnie sensu taka kosmetyczka.


U mnie Sylwester też fajnie, nawet udało nam się wrócić z niego taksówką zatrzymaną na drodze i dzięki temu się wyspaliśmy, bo była opcja noclegu ale zostałaby dla nas tylko kanapa w salonie, gdzie czekałaby nas pobódka w wykonaniu skacowanych poszukujących wody. Poza tym trochę umierałam wczoraj, do picia u nas była głownie whisky z colą (nawet mi smakowała, chociaż nie przepadam ) i ciut mnie zmęczyła.

Gorzej z dzisiejszym porankiem - rano nie chciał mi odpalić piecyk, potem okazało się że skończyła mi sie karta autobusowa, podrożały bilety i nie miałam dość drobnych żeby sobie kupić, załamałam się zawartością biurka i ilością papierów, a potem zawartością maila. Jedynym plusem jest to, że czuję się jakby był poniedziałek a jest środa.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 09:36   #4270
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To tylko spis, czy masz jakieś dodatkowe kolumny?
Mam podział na główne kategorie twarz/ciało/włosy i potem na podkategorie dotyczące poszczególnych rodzajów kosmetyków. Potem nazwa, w następnej kolumnie data dołączenia do zbioru i w następnej data ważności. Zaznaczam też na niebiesko te, które już otworzyłam. Osobno mam spis miniatur (używam głównie na wyjazdach).

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja kosmetyki do makijażu trzymam w sypialni (w i na toaletce) no i tam się maluję więc wszystko mam pod ręką.
Ja wszystkie produkty do makijażu trzymam w pokoju, zresztą większość do pielęgnacji też. W łazience są tylko te, których używam pod prysznicem.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myślę, że jak nie dostaną dużo tych paletek i to limitowana promocja to do pierwszego -20% po Świętach mogą nie doczekać.
Bardzo możliwe, dlatego cieszę się, że mam już swoją.

Noworoczne postanowienie chodzenia spać o 23 idzie mi na razie bardzo dobrze, naprawdę się wyspałam!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 09:42   #4271
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985
Następnym razem pij złotą
oj tak, ta cytryna mnie załatwiła
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie kosmetyczne postanowienia noworoczne ?
hm, chyba żadnych konkretnych
może nie kupować pod wpływem promocji - choć mam x rzeczy tego rodzaju i wcale mi w tym momencie nie potrzebne
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja chcę zmniejszyć zbiór pielęgnacji - obecnie mam 172 szt (liczyłam wczoraj ) i chciałabym zejść przynajmniej do 100
o rany! w takim razie życzę powodzenia w szybkim zużyciu nadmiaru
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie Sylwester minął bardzo przyjemnie, bez żadnego ciśnienia - z TŻ nie jesteśmy fanami tego dnia, więc tym razem postanowiliśmy spędzić go tak, jak mamy oboje ochotę - po prostu we dwoje, w domu. I było super. Wpadliśmy tylko na kolację do moich rodziców wieczorem.
my też we dwoje mieliśmy obejrzeć Prestiż (genialny film, polecam), ale nie zdążyliśmy - strasznie szybko zleciał ten wieczór
TŻ zrobił pyszne roladki z łososia, serka i kaparów zawinięte w tortillę - pycha
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-01-02 o 09:43
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 10:01   #4272
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kosmetycznie w starym roku kupiłam jeszcze podkład True Match w kolorze D2W2 Golden Vanilla - już miałam brać N2 Vanilla, ale ten był bardziej żółtawy i nawet odrobinę jaśniejszy. W każdym razie jest idealny dla mojego obecnego odcienia cery, jestem bardzo zadowolona.
Jest u nas odcień Golden Vanilla? Nawet nie wiedziałam, pewnie jest bardziej żółty? Ja teraz właśnie będę polować na promocję na te podkłady, bo powoli kończy mi się moja buteleczka, a Infallible chwilowo przestał lubić się z moją cerą.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mam podział na główne kategorie twarz/ciało/włosy i potem na podkategorie dotyczące poszczególnych rodzajów kosmetyków. Potem nazwa, w następnej kolumnie data dołączenia do zbioru i w następnej data ważności. Zaznaczam też na niebiesko te, które już otworzyłam. Osobno mam spis miniatur (używam głównie na wyjazdach).
I udaje Ci się tak systematycznie to wpisywać?
Podziwiam. Ja spisuję sobie wydatki na kosmetyki i ciuchy, ale na oko i nie mam nigdy motywacji na rozbijanie tego na poszczególne kosmetyki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 10:02   #4273
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A ja właśnie tak na nowy rok kliknęłam ten filtr SVR, nad którym dumałam. Barwiony LRP, który też miałam miał dobry kolor, więc może i ten mnie nie zawiedzie. W razie czego tylko w domu się nim będę smarować żeby ludzi nie straszyć
Do tego kliknęło mi się Flavo C 15%. Od dawna miałam na nie ochotę a swojego czasu pamiętam, że kusiłyście tutaj nim nieźle

W piątek czeka mnie jeszcze wizyta w Ross. albo w Naturze, bo skończyłam żel pod prysznic i to czarne mydło z Avonu, więc zostałam tylko o 1 żelu z Biedronki. I pora na jakieś nowe smarowidło do ciała. W dodatku mama mi podbiera krem do rąk i też wydłubuję już resztki. To samo z odżywką do włosów. Akurat wszystko się kończy na raz


Ja tabelek zakupowych nie robię, ale w sumie od dłuższego czasu nie kupuję wiele. Za to każdy nowy zakup fotografuję i wrzucam zdjęcia do folderu. Potem sobie patrzę co ja to na przestrzeni roku nakupowałam
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2013-01-02 o 10:04
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 10:14   #4274
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I udaje Ci się tak systematycznie to wpisywać?
Podziwiam. Ja spisuję sobie wydatki na kosmetyki i ciuchy, ale na oko i nie mam nigdy motywacji na rozbijanie tego na poszczególne kosmetyki.
Co jakiś czas robię po prostu aktualizację, ale w nowym roku mam zamiar uzupełniać na bieżąco. U mnie głównym celem prowadzenia listy jest pilnowanie terminów ważności, żeby nie marnować produktów.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 11:07   #4275
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Co jakiś czas robię po prostu aktualizację, ale w nowym roku mam zamiar uzupełniać na bieżąco. U mnie głównym celem prowadzenia listy jest pilnowanie terminów ważności, żeby nie marnować produktów.
To ja nie mam na szczęscie takich zapasów, żeby sie o terminy obawiać, więc bardziej pilnuję stanu swojego rachunku bankowego.

Jest nowa gazetka SP na fb, niespecjalnie ciekawa niestety.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 11:32   #4276
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Zrobiłam zdjęcia pielęgnacji
Jednak będzie ciut więcej niż 190 bo zapomniałam o kilku rzeczach

Pierwszy raz zrobiłam też zdjęcie próbek i miniaturek - nie mam tego dużo, ale muszę się zmobilizować do zużywania.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 11:37   #4277
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja kosmetyki do makijażu trzymam w sypialni (w i na toaletce) no i tam się maluję więc wszystko mam pod ręką.
Ja chciałabym toaletkę, ale u mnie nie ma ona większego sensu niestety - wstaję dużo wcześniej od mojego TŻ i nie chciałabym ryzykować, że go obudzę... A teraz musiałabym w ogóle zapalać górne światło. Już w wynajmowanym mieszkaniu przyzwyczaiłam się do malowania w łazience i chyba tak pozostanie, przynajmniej na razie.

A szafę w łazience mam na tyle dużą, że wszystko spokojnie mi się tam mieści. Tylko lakiery do paznokci i perfumy trzymam w sypialni.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mam podział na główne kategorie twarz/ciało/włosy i potem na podkategorie dotyczące poszczególnych rodzajów kosmetyków. Potem nazwa, w następnej kolumnie data dołączenia do zbioru i w następnej data ważności. Zaznaczam też na niebiesko te, które już otworzyłam. Osobno mam spis miniatur (używam głównie na wyjazdach).
Wow, em, podziwiam, mnie by się chyba nie chciało prowadzić aż tak skrupulatnej ewidencji.
Spis miniatur w ogóle nie ma szans, to mogę na pewno liczyć w setkach...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
my też we dwoje mieliśmy obejrzeć Prestiż (genialny film, polecam), ale nie zdążyliśmy - strasznie szybko zleciał ten wieczór
TŻ zrobił pyszne roladki z łososia, serka i kaparów zawinięte w tortillę - pycha
Oglądałam, faktycznie świetny film.
Roladki na pewno pycha, uwielbiam takie połączenia!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jest u nas odcień Golden Vanilla? Nawet nie wiedziałam, pewnie jest bardziej żółty? Ja teraz właśnie będę polować na promocję na te podkłady, bo powoli kończy mi się moja buteleczka, a Infallible chwilowo przestał lubić się z moją cerą.
Ja kupiłam w Hebe (znów w promocji po 39 zł), moja siostra widziała go w Rossmannie, bo też nad nim dumała, więc jest. I tak, jak napisałam, jest bardziej żółtawy.
Jakby co, służę odlewką.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja tabelek zakupowych nie robię, ale w sumie od dłuższego czasu nie kupuję wiele. Za to każdy nowy zakup fotografuję i wrzucam zdjęcia do folderu. Potem sobie patrzę co ja to na przestrzeni roku nakupowałam
Pomysł ze zdjęciami bardzo mi się podoba, ja zawsze zostawiam sobie zdjęcia tego, co wystawiałam na All, czasami sobie oglądam, jakich śliczności się pozbyłam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jest nowa gazetka SP na fb, niespecjalnie ciekawa niestety.
Oglądałam, dla mnie też słaba, ja zresztą do SP w ogóle nie zaglądam, chyba, że jest promocja na Essie.

Swoją drogą, czekam na nową kolekcję.. A dziś zmyję Beyond Cozy (od pisania na klawiaturze od rana już na trzech paznokciach odszedł mi lakier do połowy płytki ) i pomaluję turkusikiem Where's My Chauffeur
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 12:07   #4278
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wow, em, podziwiam, mnie by się chyba nie chciało prowadzić aż tak skrupulatnej ewidencji.
Spis miniatur w ogóle nie ma szans, to mogę na pewno liczyć w setkach...
Mam nadzieję, że będzie mi się chciało, bo spis istnieje dopiero od kilku miesięcy. Nie znoszę jednak marnowania czegokolwiek (sama nie wiem, czy to zaleta czy wada - najgorzej jest z jedzeniem, za to w przypadku kolorówki w ogóle nie ma nic do rzeczy), a w ten sposób mogę łatwo ogarnąć, czy wszystko zdążę zużyć, czy może komuś oddać, żeby on to zrobił.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:38   #4279
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja właśnie tak na nowy rok kliknęłam ten filtr SVR, nad którym dumałam. Barwiony LRP, który też miałam miał dobry kolor, więc może i ten mnie nie zawiedzie. W razie czego tylko w domu się nim będę smarować żeby ludzi nie straszyć
Do tego kliknęło mi się Flavo C 15%. Od dawna miałam na nie ochotę a swojego czasu pamiętam, że kusiłyście tutaj nim nieźle
Flavo C jest fajne ja już zużywam resztki i strasznie mi szkoda, że się kończy, bardzo je polubiłam
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia pielęgnacji
Jednak będzie ciut więcej niż 190 bo zapomniałam o kilku rzeczach

Pierwszy raz zrobiłam też zdjęcie próbek i miniaturek - nie mam tego dużo, ale muszę się zmobilizować do zużywania.
wow! zdjęcia będą na blogu czy w wątku ze zbiorami?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Swoją drogą, czekam na nową kolekcję.. A dziś zmyję Beyond Cozy (od pisania na klawiaturze od rana już na trzech paznokciach odszedł mi lakier do połowy płytki ) i pomaluję turkusikiem Where's My Chauffeur
z ciekawości sprawdziłam fotki, jaka będzie wiosenna kolekcja i jak dla mnie to jest PORAŻKA albo strasznie mdłe kolory albo bardzo wtórne
http://www.thesundaygirl.com/2012/12...on-spring.html
[/I]http://www.everything2k.com/2012/12/...tion-2013.html
może swatche mnie zaskoczą jak jesienna kolekcja, ale na tę chwilę jestem na nie

pisałam coś o niekupowaniu pod wpływem promocji? mamy drugi dzień nowego roku, a ja już skusiłam się na zestaw EL kosztuje 185 z 265zł (gdzie sam krem tyle kosztuje, więc tłumaczę sobie, że warto było )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg day2.jpg (55,8 KB, 28 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 17:13   #4280
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Flavo C jest fajne ja już zużywam resztki i strasznie mi szkoda, że się kończy, bardzo je polubiłam

pisałam coś o niekupowaniu pod wpływem promocji? mamy drugi dzień nowego roku, a ja już skusiłam się na zestaw EL kosztuje 185 z 265zł (gdzie sam krem tyle kosztuje, więc tłumaczę sobie, że warto było )

Też liczę, że będę zadowolona

Fajny zestaw. W takiej cenie zdecydowanie się opłacało kupić
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:35   #4281
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Flavo C jest fajne ja już zużywam resztki i strasznie mi szkoda, że się kończy, bardzo je polubiłam
isa, podzielam zdanie Niny, ja już tęsknię za Flavo C, służyło mojej skórze.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z ciekawości sprawdziłam fotki, jaka będzie wiosenna kolekcja i jak dla mnie to jest PORAŻKA albo strasznie mdłe kolory albo bardzo wtórne
http://www.thesundaygirl.com/2012/12...on-spring.html
[/I]http://www.everything2k.com/2012/12/...tion-2013.html
może swatche mnie zaskoczą jak jesienna kolekcja, ale na tę chwilę jestem na nie
Ja nie szukałam i nie widziałam, ale w takim razie już nie czekam Baaardzo słabo się zapowiada...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pisałam coś o niekupowaniu pod wpływem promocji? mamy drugi dzień nowego roku, a ja już skusiłam się na zestaw EL kosztuje 185 z 265zł (gdzie sam krem tyle kosztuje, więc tłumaczę sobie, że warto było )
Super zakup w super cenie - kosmetyki wszystkie miałam i polecam. Day Wear jest naprawdę bardzo dobrym kremem. ANR używam w tej chwili i to mój trzeci słoiczek, to jeden z moich faworytów. Tylko piankę wolę w wersji Soft Clean (która jest co najmniej tak samo wydajna jak żel Cleanance) - czułam po niej większy komfort, ale ja jestem sucharkiem.
A Idealistowi w tej wersji wystawiłam może średnio pochlebną recenzję, ale jako upiększacz się sprawdza i czeka w zapasach na wiosnę.

Także było warto.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 21:51   #4282
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Sposób z podręczną kosmetyczką jest bardzo pomysłowy, chyba go sobie podkradnę i zobaczę, jak spisuje się u mnie Mój kolorówkowy koszyczek już pęka w szwach i to co jest na dnie lezy nieużywane, bo rano nie chce mi się wszystkiego wyjmować, żeby wybrać dany odcień...
Spróbuj, może Ci podpasuje
Miałam tak samo. Niby wydaje się, że nie mam tego aż tyle, ale jednak szkoda mi czasu rano na przekopywanie kilku kosmetyczek i wybieranie, pewnie zawsze kończyłoby się na tym co leżało na widoku

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawy pomysł, a nie masz czasem tak że nie masz wcale ochoty malować się tym co masz przygotowane i i tak szukasz innych rzeczy? Ja bym tak chyba miała. Na szczęscie ja mam w miarę minimalistyczny zbiór kolorówkowy, więc nie miałaby u mnie sensu taka kosmetyczka.
Jeszcze mi się nie zdarzyło Ale faktem też jest, że ja z makijażem nie szaleję do pracy, najczęściej jest to bazowy cień z kredką, tusz i róż, więc nie wybrzydzam, nie kombinuję, po prostu nie mam na to czasu
No i staram się zawsze w tym zestawie mieć:
-2-3 cienie bazowe w neutralnych kolorach, jeden ciemniejszy lub błyszczący
-2-3 kredki (2 stonowane, czyli np. brąz i cielista a jedna żywsza- np. fiolet)
- 3 róże (w żywszym odcieniu np. brzoskwinię, jakiś neutralny brudny róż lub mat i coś z drobinkami)
Zawsze coś z tego się wykombinuje

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
my też we dwoje mieliśmy obejrzeć Prestiż (genialny film, polecam), ale nie zdążyliśmy - strasznie szybko zleciał ten wieczór
TŻ zrobił pyszne roladki z łososia, serka i kaparów zawinięte w tortillę - pycha
Brzmi pysznie
O czym jest ten film?Pierwszy raz widzę tytuł

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I udaje Ci się tak systematycznie to wpisywać?
Podziwiam. Ja spisuję sobie wydatki na kosmetyki i ciuchy, ale na oko i nie mam nigdy motywacji na rozbijanie tego na poszczególne kosmetyki.
Też podziwiam, mi wystarcza motywacji jedynie do zapisywania zużyć i zakupów w komórce z podziałem na m-ce

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Do tego kliknęło mi się Flavo C 15%. Od dawna miałam na nie ochotę a swojego czasu pamiętam, że kusiłyście tutaj nim nieźle

Ja tabelek zakupowych nie robię, ale w sumie od dłuższego czasu nie kupuję wiele. Za to każdy nowy zakup fotografuję i wrzucam zdjęcia do folderu. Potem sobie patrzę co ja to na przestrzeni roku nakupowałam
Dumałam nad nim wczoraj, bo składałam zamówienie w Gemini, ale ostatecznie odpuściłam. Mam jeszcze ekoampułkę i nie chcę tak mieszać, zwłaszcza, że jedno i drugie ma krótki okres ważności.

Też robię zdjęcia co jakiś czas, ale kiedy uzbiera mi się kilka-kilkanaście kosmetyków, które wychodzą z zapasów do używania.
Potem sobie wykreślam zużycia (działanie motywujące ) i zaznaczam kolorami to co było fajne i warto wrócić a czego nie tykać, gdybym zapomniała

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jest nowa gazetka SP na fb, niespecjalnie ciekawa niestety.
Też nic na szczęście mnie nie zainteresowało
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2013-01-02 o 21:52
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 07:03   #4283
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dumałam nad nim wczoraj, bo składałam zamówienie w Gemini, ale ostatecznie odpuściłam. Mam jeszcze ekoampułkę i nie chcę tak mieszać, zwłaszcza, że jedno i drugie ma krótki okres ważności.
Ja właśnie w Gemini zamawiałam

A powiedzcie mi dziewczyny jak Wy stosowałyście Flavo C? Lepiej na noc czy na dzień pod filtr? Bo tak czytam opinie i są różne: od wychwalających serum pod niebiosa po określenia, że jest jakieś tępe, tłuste i barwi na zółto?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:04   #4284
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się nie zdarzyło Ale faktem też jest, że ja z makijażem nie szaleję do pracy, najczęściej jest to bazowy cień z kredką, tusz i róż, więc nie wybrzydzam, nie kombinuję, po prostu nie mam na to czasu
Mam podobnie, jak Ty - do pracy nigdy nie kombinuję, prawie zawsze to jest bazowy cień + eyeliner lub kredka, sporadycznie zdarzają mi się cienie w dwóch kolorach. Zawsze wybieram neutralne kolory, ewentualnie pozwalam sobie na jakąś intensywniejszą kreskę, np. ciemny turkus.

Nie wyobrażam sobie zastanawiania się rano, czym się pomalować, po prostu nie ma na to czasu, poza w biurze nie czułabym się dobrze z mocnym makijażem.
Tak więc mimo, że nie mam podręcznej kosmetyczki, tylko wszsytko na widoku, to i tak wybieram wśród ograniczonej ilości kosmetyków, jeśli chodzi o poranny makijaż.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A powiedzcie mi dziewczyny jak Wy stosowałyście Flavo C? Lepiej na noc czy na dzień pod filtr? Bo tak czytam opinie i są różne: od wychwalających serum pod niebiosa po określenia, że jest jakieś tępe, tłuste i barwi na zółto?
Ja stosowałam na dzień, pod filtr, nie zaobserwowałam nic z tego, o czym piszesz Tłuste w ogóle nie jest, jest płynne prawie jak woda, nie barwi, nie jest tępe - daje delikatne uczucie napięcia skóry, ale tak po prostu powinno być. Mnie to bardzo pasowało.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:07   #4285
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

cześć dziewczyny, wszystkiego dobrego w nowym roku

ja mam wielką szufladę z kolorówką, wszystko posegregowane, więc łatwo mi się połapać; do pudełka po glossyboxie wrzuciłam kosmetyki, które mi się kończą i staram się często po nie sięgać

a z postanowień noworocznych jak zawsze nie robić zapasów (wielki karton kosmetyków jednoznacznie wskazuje, że nie jestem w stanie wytrwać w tym postanowieniu ). Chciałabym też zużyć miniatury i zamierzam się za nie zabrać, jak tylko zużyję duże opakowania, które mam teraz otwarte. A z niekosmetycznych to chciałabym zacząć ćwiczyć, chyba stanie na Chodakowskiej, oglądałam zdjęcia przed i po na fejsbuku i jestem pod wrażeniem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:16   #4286
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Estello szuflady z kolorówką są najlepsze Jak mieszkałam u rodziców, to miałam jeszcze większą, ale i teraz nie narzekam.

Ja też od stycznia wracam na poważnie do Chodakowskiej, a od lutego zamierzam dołączyć do tego siłownię / fitness.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:28   #4287
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Super zakup w super cenie - kosmetyki wszystkie miałam i polecam. Day Wear jest naprawdę bardzo dobrym kremem. ANR używam w tej chwili i to mój trzeci słoiczek, to jeden z moich faworytów. Tylko piankę wolę w wersji Soft Clean (która jest co najmniej tak samo wydajna jak żel Cleanance) - czułam po niej większy komfort, ale ja jestem sucharkiem.
A Idealistowi w tej wersji wystawiłam może średnio pochlebną recenzję, ale jako upiększacz się sprawdza i czeka w zapasach na wiosnę.

Także było warto.
to się cieszę
Idealista miałam kiedyś próbki, ale to było za mało na gruntowne przetestowanie
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
O czym jest ten film?Pierwszy raz widzę tytuł
o dwóch iluzjonistach (a propos, podobno Iluzjonista też jest bardzo dobrym filmem - sama nie widziałam, ale zamierzam ), którzy najpierw się przyjaźnią, a potem rywalizują ze sobą o to, który jest lepszy - stosują różne metody na poznanie swoich sztuczek, mają wręcz obsesję na tym punkcie
głęboki film, z sensem - mało ostatnio takich filmów
do tego dobrzy aktorzy, świetna muzyka
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dumałam nad nim wczoraj, bo składałam zamówienie w Gemini, ale ostatecznie odpuściłam. Mam jeszcze ekoampułkę i nie chcę tak mieszać, zwłaszcza, że jedno i drugie ma krótki okres ważności.
ale dopiero od otwarcia, Flavo C mogłoby poczekać
a co ciekawego kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny jak Wy stosowałyście Flavo C? Lepiej na noc czy na dzień pod filtr? Bo tak czytam opinie i są różne: od wychwalających serum pod niebiosa po określenia, że jest jakieś tępe, tłuste i barwi na zółto?
ja na noc pod krem nawilżający, bo uważam, że wtedy skóra chwyta najwięcej dobrodziejstw z kosmetyków i rzeczywiście rano cera wygląda dużo lepiej
Flavo C jest żółtą cieczą, więc pewnie jasne skóry może barwić u "normalnej" karnacji po prostu poprawia koloryt
u mnie były dni, kiedy rzeczywiście był nieco lepki na twarzy, ale to rzadko i nie wiem od czego zależało
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-01-03 o 08:30
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:29   #4288
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wrzuciłam zdjęcia pielęgnacji na blog
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:37   #4289
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko
Nie czujesz się nieco przytłoczona takim zbiorem? Też mam dużo (chociaż chyba nie aż tyle) i jak zebrałam to wszystko w jednym miejscu, zaczęło mi to przeszkadzać.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:40   #4290
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hosenko
Nie czujesz się nieco przytłoczona takim zbiorem? Też mam dużo (chociaż chyba nie aż tyle) i jak zebrałam to wszystko w jednym miejscu, zaczęło mi to przeszkadzać.
Nawet tego nie czuję Może dlatego, że mam w różnych miejscach (w 2 kufrach w szafie, 2 kufry w sypialni i to co aktualnie używam w łazience).
Ale fakt, jest tego za dużo - o wiele za dużo. Trzeba coś z tym zrobić


Jedziemy dziś po zmywarkę Tzn zamówić, bo w sklepie jej nie mają tak od ręki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.