Mamusie styczniowe 2020 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-09, 06:49   #3301
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja też na razie nie mam żadnych innych. Dzisiaj poczułam się jak wy, spałam fatalnie odkąd musiałam wstać do WC. Nie mogłam już później zasnąć.. Mąż się na mnie pchał, było mi za ciepło.. Kręciłam się z boku na bok. Idę odespać.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 08:42   #3302
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dzięki dziewczyny, u mnie 36tc się powoli kończy, ale chyba też mam wyłączony newsletter, może przejdę się dziś do rossmanna i po prostu zapytam.




Te noce to loteria. U mnie w brzuchu od wczoraj jakaś gruba impreza.
Ciekawe ile z nas rozpakuje się już w grudniu 🙈
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 09:00   #3303
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, u mnie 36tc się powoli kończy, ale chyba też mam wyłączony newsletter, może przejdę się dziś do rossmanna i po prostu zapytam.




Te noce to loteria. U mnie w brzuchu od wczoraj jakaś gruba impreza.
Ciekawe ile z nas rozpakuje się już w grudniu 🙈
Ja niby już spoko po WC zasypiam oprócz tego razu ok 4-5 potem się męczę z zaśnięciem i nawet jak śpię potem do 9 to jakaś nietomna jestem a no i rzadko kiedy zasypiam od razu muszę się trochę pomęczyć 😕
Poza Inevera są jakieś chętne na grudzień?🙂
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 09:11   #3304
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja niby już spoko po WC zasypiam oprócz tego razu ok 4-5 potem się męczę z zaśnięciem i nawet jak śpię potem do 9 to jakaś nietomna jestem a no i rzadko kiedy zasypiam od razu muszę się trochę pomęczyć 😕
Poza Inevera są jakieś chętne na grudzień?🙂



Jednak po cichu bardziej będę liczyć na styczeń, podoba mi się ten 2020 ale już mam luźniejszy do tego stosunek, pewnie przez to, że robi się ciężko i jak się mała namyśli na grudzień to niech będzie. Z ostatniego usg wychodził 25.12.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 09:21   #3305
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ja też na razie nie mam żadnych innych. Dzisiaj poczułam się jak wy, spałam fatalnie odkąd musiałam wstać do WC. Nie mogłam już później zasnąć.. Mąż się na mnie pchał, było mi za ciepło.. Kręciłam się z boku na bok. Idę odespać.
Jejku mnie jest cały czas gorąco. Dzisiaj mąż na mnie nakrzyczal żebym się zapiela bo nawet z kurtka rozpieta chodzę.
Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja niby już spoko po WC zasypiam oprócz tego razu ok 4-5 potem się męczę z zaśnięciem i nawet jak śpię potem do 9 to jakaś nietomna jestem a no i rzadko kiedy zasypiam od razu muszę się trochę pomęczyć
Poza Inevera są jakieś chętne na grudzień?
Ja ja ja chce. Najlepiej to za tydzień bo wtedy ciąża już donoszona chociaż z terminu usg to dzisiaj donoszona
Ja mialam Tour po urzędach załatwienie rodzinnego to jakaś masakra ciągle czegoś im brakuje czysta inwigilacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 09:34   #3306
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja niby już spoko po WC zasypiam oprócz tego razu ok 4-5 potem się męczę z zaśnięciem i nawet jak śpię potem do 9 to jakaś nietomna jestem a no i rzadko kiedy zasypiam od razu muszę się trochę pomęczyć
Poza Inevera są jakieś chętne na grudzień?
Ja również. Spokojnie od 20 mogę się rozpakować i będę zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 09:45   #3307
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Ja również. Spokojnie od 20 mogę się rozpakować i będę zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak Ty chyba już wspominałaś, przepraszam w natłoku wiadomości mi umknęło ☺️
Wiecie mi się wydaje że ja też z tym snem mogę mieć problem bo zaczynam myśleć. Głównie chyba teraz stresuje mnie jak się zacznie i kiedy, gdzie wtedy będę itd i teraz chyba taki natłok myśli będzie coraz częściej a od stycznia to już w ogóle.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 09:46   #3308
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja wolę pozostać przy styczniu, mogłabym nawet o 1 luty zahaczyć 😁 termin mam na 19
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 09:51   #3309
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ja wolę pozostać przy styczniu, mogłabym nawet o 1 luty zahaczyć 😁 termin mam na 19
Ja też bym chciała w okolicach terminu no tak przy 10 stycznia mogłoby by być, najgorzej że nie da się wiedzieć kiedy to nastąpi a w moim zagmatwanym życiu nie zdziwiłoby mnie gdyby był to Sylwester 😆
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 09:53   #3310
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja jestem z 13.12. I miałam chwile myśli żeby Mała tez była z grudnia. Ale jako ze dla dziecka każdy dzień w brzuchu jest ważny, wole aby siedziała dłużej. Może się urodzić 13.01.2020

Jest mi coraz ciężej. Dłonie mam jak serdelki. Drętwieją. Szczególnie w nocy. Masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 10:00   #3311
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Oo to całkiem sporo jest chętnych na grudzień



Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja jestem z 13.12. I miałam chwile myśli żeby Mała tez była z grudnia. Ale jako ze dla dziecka każdy dzień w brzuchu jest ważny, wole aby siedziała dłużej. Może się urodzić 13.01.2020

Jest mi coraz ciężej. Dłonie mam jak serdelki. Drętwieją. Szczególnie w nocy. Masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie też palce parówki, w nocy jak wstaję to podnoszę ręce nad głowe i "wkręcam żarówki". Bolą tak, że czasem ciężko się podeprzeć wstając z łóżka. Ciekawe co by było latem...
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 10:09   #3312
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Poszłam dzisiaj na morfologię i pierwszy raz w osiedlowym laboratorium poproszono mnie bez kolejki. Byłam w szoku. Potem w aptece mnie pan przepuścił. Mówił, że on jest tydzień po porodzie żony, nikt nie ustępował, a wie jakie to ważne Poszłam też na kawę i do Lidla i tak mnie zaczęły plecy boleć, że dzwoniłam po męża, żeby po mnie przyjechał. Dramat z tą kondycją

Dzisiaj miałam fatalną noc. Obudziłam się o 3:30 do toalety i już nie zasnęłam.

W ogóle mała tak się słabo od piątku rusza (ruchy są ale mało i rzadko), że się poważnie zastanawiam czy nie jechać na IP wieczorem sprawdzić. Zobaczę jak będzie w ciągu dnia. Złamię też dietę i zjem coś słodkiego, żeby pobudzić dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 10:17   #3313
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Cool Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj na morfologię i pierwszy raz w osiedlowym laboratorium poproszono mnie bez kolejki. Byłam w szoku. Potem w aptece mnie pan przepuścił. Mówił, że on jest tydzień po porodzie żony, nikt nie ustępował, a wie jakie to ważne Poszłam też na kawę i do Lidla i tak mnie zaczęły plecy boleć, że dzwoniłam po męża, żeby po mnie przyjechał. Dramat z tą kondycją

Dzisiaj miałam fatalną noc. Obudziłam się o 3:30 do toalety i już nie zasnęłam.

W ogóle mała tak się słabo od piątku rusza (ruchy są ale mało i rzadko), że się poważnie zastanawiam czy nie jechać na IP wieczorem sprawdzić. Zobaczę jak będzie w ciągu dnia. Złamię też dietę i zjem coś słodkiego, żeby pobudzić dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak teraz mam trochę gdzieś pochodzę i kręgosłup wysiada.
Spróbuj ją pobudzić ale ja czasem miałam tak że słodkie nie ruszyło jej przeważnie to działa ale nie zawsze, mam wrażenie że ona sobie tam robi co chce i tyle �� Teraz też leżę jakiś czas spokojnie a ona śpi i wnerwia mnie to. Może rzeczywiście wieczorem jedź chyba im bliżej to mocniej musimy to kontrolować tyle że przy mojej panice musiałabym jeździć co drugi dzień ��
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 10:24   #3314
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja dziś wstałam taka jakby "bardziej żywa", ogarnęłam się, zrobiłam śniadanie i myślę sobie "całkiem dobrze się dziś czuje" i po krótkiej chwili zaczął mnie brzuch boleć eh.

Co do pampersow to biorę jedna paczkę tą z Rossmanna.

Co do kolejek to mnie jeszcze nikt nie przepuscil tak sam od siebie. Ostatnio trafiłam na mega duza kolejke w labie i jedna młoda kobietka mówi że chyba powinnam bez kolejki A że tak mi ciężko było to poszłam na sam przód i zapytałam się czy mogę wejść przed Panem, a Pan pierw zmierzył mnie wzrokiem że co mi jest że chce się wepchnąć póki kurtki nie zdjęłam do końca to łaskawie się zgodził. Teraz i tak spać nie mogę więc jeździmy tak że jesteśmy chwilę przed otwarciem i są 3-4 osoby więc luzik.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj na morfologię i pierwszy raz w osiedlowym laboratorium poproszono mnie bez kolejki. Byłam w szoku. Potem w aptece mnie pan przepuścił. Mówił, że on jest tydzień po porodzie żony, nikt nie ustępował, a wie jakie to ważne Poszłam też na kawę i do Lidla i tak mnie zaczęły plecy boleć, że dzwoniłam po męża, żeby po mnie przyjechał. Dramat z tą kondycją

Dzisiaj miałam fatalną noc. Obudziłam się o 3:30 do toalety i już nie zasnęłam.

W ogóle mała tak się słabo od piątku rusza (ruchy są ale mało i rzadko), że się poważnie zastanawiam czy nie jechać na IP wieczorem sprawdzić. Zobaczę jak będzie w ciągu dnia. Złamię też dietę i zjem coś słodkiego, żeby pobudzić dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie słodkie już nie działa ale spróbuj jesteś jakby nie patrzeć na detoxie więc może podzialac podwojnie.

Wybujałas ja dzisiaj na porannych nogach więc połóż się na dluzej to też może podzialac, bo przestało kołysac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 10:33   #3315
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Invera zjedz coś słodkiego i połóż się na lewym boku. U mnie mały ostatnio też się słabo ruszał, a na drugi dzień jak zjadłam pół ptasiego mleczka to przez pół godziny chyba się kręcił jak szalony. Impreza na całego 😉 W ogóle po słodkim się mocno kręci, a jak Ty jesteś na diecie to przez to te ruchy mogą być słabsze..
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 10:44   #3316
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Jak napisaliście o tych dłoniach to stwierdziłam że zdejmuje obrączkę i pierścionek, ledwo zeszły Chociaz mnie jeszcze nic nie boli. Dziś spalam w miarę dobrze, budziłam się parę razy ale od razu zasypiałam. Ale ciągle czuję rozbicie, chyba po tych wczorajszych 3godzinach spania

Ja ostatnio dla odmiany zaczęłam być dostrzegana w kolejkach. W ciągu tego wkndu przepuszczono mnie 3x, tyle ile wcześniej przez całą ciążę a brzuch mam duży l, w sumie od początku, więc to nie tak że nie było widać. Znieczulica i tyle.
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 11:26   #3317
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja żyję w nocnym trybie 4,5 roku 🤦 Pierwsza ciąża i potem milion pobudek na kp. Potem syn się odstawił i zanim organizm się zregenerował to zaszłam w kolejną ciążę i znowu pobudki. Córkę odstawiłam podczas aktualnej ciąży, więc też nie było kiedy odespać. I teraz kolejne 1,5 roku braku snu mnie czeka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak u mnie Tryb nocny od 5 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 11:31   #3318
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Jak napisaliście o tych dłoniach to stwierdziłam że zdejmuje obrączkę i pierścionek, ledwo zeszły Chociaz mnie jeszcze nic nie boli. Dziś spalam w miarę dobrze, budziłam się parę razy ale od razu zasypiałam. Ale ciągle czuję rozbicie, chyba po tych wczorajszych 3godzinach spania

Ja ostatnio dla odmiany zaczęłam być dostrzegana w kolejkach. W ciągu tego wkndu przepuszczono mnie 3x, tyle ile wcześniej przez całą ciążę a brzuch mam duży l, w sumie od początku, więc to nie tak że nie było widać. Znieczulica i tyle.
Znieczulica ogromna.. mnie ludzie nie widzą.. albo jak widza to odwracają głowę W Pepco gdzie się szczycą, że kobiety w ciąży obsługiwane bez kolejki stałam ostatnio niewidzialna dla ekspedientek i tłumu..

Dziewczyny a co myślicie o pieluchach dada? Czytałam opinie i zastanawiam się czy nie zacząć od nich..
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 11:38   #3319
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Znieczulica ogromna.. mnie ludzie nie widzą.. albo jak widza to odwracają głowę W Pepco gdzie się szczycą, że kobiety w ciąży obsługiwane bez kolejki stałam ostatnio niewidzialna dla ekspedientek i tłumu..

Dziewczyny a co myślicie o pieluchach dada? Czytałam opinie i zastanawiam się czy nie zacząć od nich..
Ja słyszałam od koleżanek dobre opinie i o tych z Roosmanna również. Ja kupiłam teraz Pampersa ale głównie dlatego że trafiłam na promocję na pewno przy nich nie zostanę no chyba że dziecko będzie tego wymagało.
W kolejce chyba raz byłam przepuszczona ale też ostatnio nie trafiałam na długie oprócz jednego razu w zeszłym tygodniu w mięsnym stałam chyba 20 minut w kolejce i po samym jednym tym sklepie myślałam że zwariuję z kręgosłupem, fakt że byłam w kurtce w której mogło nie być widać a mi samej głupio się odzywać.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 11:49   #3320
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam od koleżanek dobre opinie i o tych z Roosmanna również. Ja kupiłam teraz Pampersa ale głównie dlatego że trafiłam na promocję na pewno przy nich nie zostanę no chyba że dziecko będzie tego wymagało.
W kolejce chyba raz byłam przepuszczona ale też ostatnio nie trafiałam na długie oprócz jednego razu w zeszłym tygodniu w mięsnym stałam chyba 20 minut w kolejce i po samym jednym tym sklepie myślałam że zwariuję z kręgosłupem, fakt że byłam w kurtce w której mogło nie być widać a mi samej głupio się odzywać.
Ja chyba zacznę od dady, a te pampersy zostawię na ewentualną zmianę, bo czytałam, że w drugą stronę może być czasem ciężko się przerzucić. Nie wiem na ile to prawda.

No mi też głupio się upominać, ale chyba jakby mi już było bardzo słabo to bym to zrobiła.. Na razie wytrzymuję.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 12:11   #3321
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Znieczulica ogromna.. mnie ludzie nie widzą.. albo jak widza to odwracają głowę W Pepco gdzie się szczycą, że kobiety w ciąży obsługiwane bez kolejki stałam ostatnio niewidzialna dla ekspedientek i tłumu..

Dziewczyny a co myślicie o pieluchach dada? Czytałam opinie i zastanawiam się czy nie zacząć od nich..
Ja czytałam że są lepsze jakościowo niż Pampersy.
Ja mam dwie paczki po 22 sztuki Pampersa bo jedne z rossmana a drugie dostałam na warsztatach.
I dwie paczki 2 z rossmana. Dalej będziemy używać Dada albo właśnie babydream.
Co do pampersow to przy najstarszym uzywalismy od początku i potem ciężko było małego na inne przestawić. Także polecam mieszać je z innymi pieeluchami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 12:11   #3322
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ja chyba zacznę od dady, a te pampersy zostawię na ewentualną zmianę, bo czytałam, że w drugą stronę może być czasem ciężko się przerzucić. Nie wiem na ile to prawda.

No mi też głupio się upominać, ale chyba jakby mi już było bardzo słabo to bym to zrobiła.. Na razie wytrzymuję.
Ja zaczęłam od tych z Rossmana. Dadę sprawdzę też na pewno bo budują mi na wiosce Biedronkę więc będę miała bliżej niż Rossmana Zobaczymy, jak się pojawią jakieś problemy skórne to będę kombinować.

Co do kolejek. Ja się czuję generalnie dobrze więc też nie nadużywam tego przywileju, ani razu się sama nie przeciskalam do przodu. Nie wykluczam że gdyby było źle to bym to zrobiła. Ale boli mnie ta ludzka obojętność, odwracanie głowy. Co innego jak ktoś nie jest pewny i nie chce przypadkiem urazić że niby brzuszek to pewnie ciężarna, a tu jednak nie Ale jak już widać ewidentnie to nie rozumiem. Tak samo matki z małymi dziećmi. Jak widzę je teraz w zimie, tu gruba kurtka, wózek, wózek z zakupami, dziecko jęczy lub się wyrywa to nawet ja będąc w ciąży próbuje przepuścić

Edytowane przez Rose08
Czas edycji: 2019-12-09 o 12:17
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 12:37   #3323
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Inevera jak raz zgrzeszysz i zjesz coś słodkiego to nic się nie stanie a dzidzia napewno się rozrusza jeśli jednak bardzo Cię to martwi to jedź na IP sprawdzić lepiej pojechać raz za dużo niż raz za mało .

Ja też zabieram tą małą paczkę pampersów z Rossmana do szpitala , wystarczyła przy Adzie po porodzie to teraz też powinna chyba że zostanę dłużej ( oby nie) to mąż dowiezie . U mnie będą dada sprawdziły się przy Adzie także jeśli będzie wszystko ok to będę je kupowała a jak dla mnie lepsze od beabydream z rosmanna ( przemakały) i lepsze od tych z Lidla .

Co do rodzenia to ja mam dopiero termin na 29.01 także mogę i zachaczyć o luty . Ada urodziła się w terminie zobaczymy jak teraz będzie , nie chciałabym tylko lezec niepotrzebnie w szpitalu jak będę po terminie wolę żeby się samo zaczęło w domu , nie chce zostawiac Ady na dłużej niż te dwa dni po porodzie
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 12:43   #3324
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Na palcach jednej reki mogę policzyć ile razy ludzie z kolejki mnie przepuścili. To raczej ekspedientki proszą na przód.

Co do pieluch ja kupiłam i chciałabym stosować Bambiboo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 12:52   #3325
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Na palcach jednej reki mogę policzyć ile razy ludzie z kolejki mnie przepuścili. To raczej ekspedientki proszą na przód.

Co do pieluch ja kupiłam i chciałabym stosować Bambiboo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słyszałam o nich wiele dobrego. Myślę że też je wyprobujemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 13:10   #3326
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja już dawno zdjęłam pierścionek. Palce jak serdelki już od jakiegoś czasu.

Odebrałam dzisiaj wynik GBS - bakterii nie wyhodowano.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 13:11   #3327
ewelajnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ewelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 106
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja już dawno zdjęłam pierścionek. Palce jak serdelki już od jakiegoś czasu.

Odebrałam dzisiaj wynik GBS - bakterii nie wyhodowano.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


A ja mam gbs dodatni, myslicie ze antybiotyk i luz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ewelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 13:13   #3328
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez ewelajnaaa Pokaż wiadomość
A ja mam gbs dodatni, myslicie ze antybiotyk i luz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też mam. Pierwszy raz. I kompletnie się tym nie przejmuję.

Co do pieluch. Ja biorę pampersy. Później pewnie na zmianę Lidl i Tesco. Bo jako pierwsze lidlowe nam ostatnio nie podeszły. A biedronkowych i rossmanowych nie lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 14:44   #3329
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja też mam. Pierwszy raz. I kompletnie się tym nie przejmuję.

Co do pieluch. Ja biorę pampersy. Później pewnie na zmianę Lidl i Tesco. Bo jako pierwsze lidlowe nam ostatnio nie podeszły. A biedronkowych i rossmanowych nie lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pierwszy raz mam ujemny dostajesz antybiotyk i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 20:21   #3330
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej dziewczyny wyobraźcie sobie że tak jak myślałam nie miał w planach ginekolog mi robić dziś usg tylko pobrać gbs kasa i do domu a ja kurde tak czekam cały miesiąc za każdym razem żeby zobaczyć małą . Pobrał mi gbs i to miał być koniec wizyty no ale mi się cisnienie na momencie podnioslo , zapytałam czy zrobi mi USG bo chce wiedzieć ile waży mała a on do mnie " i co to zmieni?" No masakra co zmieni ? Kurde będę wiedziała czy rośnie tak jak powinna . W koncu mi zrobił to USG, 5 sekund słyszałam bicie serca , powiedział że waży 2100 ale to było takie USG na odwal się że poprostu szlag mnie trafia poprostu straciłam do niego zaufanie gdyby nie to że to końcówka ciąży to bym zmieniła lekarza , zazwyczaj mierzy po parę razy główkę brzuszek i kość udową a dziś pierwsze ujęcie zmierzył i koniec także USG trwalo może 30 sekund mówię wam jestem taka WKU.... jak nigdy .

Ile wasze maluszki ważyły w tym okresie? U mnie dziś 32+5
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.