Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-09, 14:23   #3031
dandi2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosh775 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! ile sie czeka na wizyte we Freehair ? zalezy mi bardzo na przyszlym tygodniu (wylacznie!) i nie wiem czy to jest w ogole mozliwe?
Jest to możliwe ale tylko z listy rezerwowej a najlepiej zadzwonić i się zapytać. Normalnie się czeka od miesiąca do nawet trzech

Edytowane przez dandi2828
Czas edycji: 2011-07-09 o 14:24
dandi2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 17:02   #3032
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dandi2828 Pokaż wiadomość
Jest to możliwe ale tylko z listy rezerwowej a najlepiej zadzwonić i się zapytać. Normalnie się czeka od miesiąca do nawet trzech
A to dziwne bo mi zaproponowali po 2 tygodniach.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 21:49   #3033
dandi2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
A to dziwne bo mi zaproponowali po 2 tygodniach.
No to ja mam pecha bo jak dzwonię to najwcześniej jest wolny termin za miesiąc albo może jest to kwestia osoby do której się idzie lub ile czasu zajmie wizyta bo jak szlam pierwszy raz do Emilii na samo strzyzenie to czekalam 2 dni a teraz chodzę na strzyzenie i farbe to Juz znacznie dłużej. Ale jest opcja na zapisy na listę rezerwową i wtedy jak ktoś zrezygnuje to dzwonią ale wtedy są to terminy z dzis na jutro.
dandi2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 22:43   #3034
gosh775
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dzięki kochane ! w takim razie dzwonie w poniedzialek i licze na to ze uda mi sie wcisnac na samo ciecie
gosh775 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 03:09   #3035
volves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
A ja absolutnie nie polecam zadnego salonu z Arkadii.
Wczoraj tam bylam na parterze w 2 salonach i w kazdym nie potrafili mi pomoc
Poniewaz mam wlosy po dekoloryzacji i obecnie nie przyjmuja one zadnej farby ( gdyz nie maja pigmentu w sobie) spytalam sie czy wykonuja zabieg prepigmentacji, to jedna pani zrobila duze oczy i przyslala do mnie .. i tu UWAGA .. kosmetyczke !
dopiero musialam jej tlumaczyc ze chodzi o zabieg na wlosach i na czym on polega .. po czym pani stwierdzila ze u nich takiego zabiegu sie nie wykonuje i ze ona mi radzi odzywiac wlosy.. a dodam ze wlosy mam bardzo dobrze odyzwione i zadne dodatkowe odzywianie nie sprawi ze we wlosach znajdzie sie pigment !!
w drugim salonie pani rowniez nie wiedziala co to jest prepigmentacja i powiedziala ze przeciez mam ladny kolor ( uwaga mam miedziane a chce miec blond ) i ze jak pojade na wakacje to slonce mi zrobi taki kolor jak chce..
smiech na sali ci fryzjerzy w arkadii..
nie polecam !!
cześć Nemezis
po raz pierwszy wszedłem na tą stronkę i jak poczytałem twoje posty, to aż się zarejestrowałem
Twoje włosy to ciekawy przypadek
twierdzisz że masz miedziane włosy, jak się wcześniej doczytałem, po dekoloryzacji. chciałabyś zrobić prepigmentację i uzyskać chłodny blond - z tego co zrozumiałem. jeśli masz miedziane, rude lub jak to nazwiesz, włosy. a zakładam ze ta miedź jest wynikiem tego co zostało odkryte przez dekoloryzację, a nie wynikiem nałożenia farby w tymże odcieniu, to oznacza to że masz włosy na poziomie od 5 do 8, czyli od jasnego brązu do jasnego blondu. skrajne przypadki, czyli 5i 8 bym odrzucił bo gdybys miała włosy rozjaśnione do jasnego brązu to podkład rozjaśniający (czyli to co masz na włosach bezpośrednio po spłukaniu rozjaśniacza) byłby czerwono-pomarańczowy (Panie widzą tam zawsze czerwony), a w przypadku jasnego blondu - żółty (chociaż w odczuciu Pań zawsze jest to rudy
skupmy się więc na przypadkach ciemnego blondu i blondu, gdzie rzeczywiście podkład rozjaśniający jest miedziany. nie wiem na jakim poziomie chciałabyś uzyskać ten blond o którym marzysz. ale jeżeli ma on być jasny, to technicznie bez kolejnego rozjaśniania jest to awykonalne. i żadna prepigmentacja nic tu nie pomoże. Prepigmentacja jest przede wszystkim zabiegiem który wykonuje się na włosach jasnych lub bardzo jasnych (czytaj blondy po rozjaśniaczach lub po bardzo jasnych farbach) w celu ich przyciemnienia. wprowadza się wtedy do takich włosów(pozbawionych pigmentu) pigment aby uzyskać na nich efekt podkładu rozjaśniającego, co potem pozwoli na osadzenie sie pigmentu z wybranej przez Klientkę farby. Z tego co mówisz, masz włosy w kolorze miedzi więc siłą rzeczy ten pigment tam jest więc albo go wykorzystasz i ufarbujesz włosy na takim poziomie jaki masz podkład rozjaśniający, co pewnie nie będzie wymarzonym przez Ciebie efektem, bo podejrzewam że w Twoim odczuciu może to być ciemny kolor. albo czeka cię kolejna dekoloryzacja czego nie polecam ze względu na inwazyjność zabiegu. Piękne włosy to zdrowe włosy a nie włosy w jakimś kolorze zrobionym na siłę Choć nie wszystkie Panie to rozumieją (teraz pewnie niejedna z Pań posłała w moją stronę niejedną niecenzuralną 'chmurkę' Super że odżywiasz swoje włosy. choć jeśli mógłbym Ci coś polecić, to mogłabyś spróbować Produktów i lub zabiegu regeneracyjnego Joico seria K-PAK i rzeczywiście jak doradzała Ci Koleżanka, przed farbowaniem należy usunąć z włosów wszystkie badziewia które blokują Twoje włosy przed przyjęciem pigmentu, czyli wszystkie odzywki maski itp. włos sam z siebie wytwarza warstwę lipidową która wystarczająco go chroni podczas farbowania, i nie blokuje samego procesu.
być może wszystko co napisałem nie jest warte funta kłaków. bo każdy włos i każdy przypadek jest inny. nie da się tego ocenić i skutecznie doradzić tak wirtualnie.
jesli chcesz, przeslij mi fotkę swoich włosów na maila, może wtedy moje uwagi będą celniejsze rozbester@o2.pl odpowiem w miarę możliwości i wolnego czasu, choć z tym ostatnim jest kiepsko
a jeśli chcesz się pobawić to weź sobie jakieś farby, kartkę papieru i łącząc w odpowiednich proporcjach żółty z czerwonym stwórz obecny kolor swoich włosów, a potem stwórz swój wymarzony kolor, i spróbuj je ze sobą połączyć, i wtedy stwierdzisz czy to co wychodzi Ci się podoba czy niekoniecznie. jak zauważysz łaczenie i nakładanie na siebie kolorów nie jest łatwe. a tym samym i praca strzygi to efekt wiedzy wyobraźni i kilku innych wypadkowych...
ale przemówkę palnąłem hahaha! idę spać.
Powodzenia!
volves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:58   #3036
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

kathy nie mialam problemu z ta prepigmentacja ?
ja probowalam zrobic sama w domu na jednym pasemku w ramach testu. polozylam sama farbe, potrzymalam ok 30-40 min nastepnie wmasowalam w ta pasemko goraca wode i tam masowalam chwilke. potem rozczesalam i chcialam wysuszyc.. i tu pojawil sie problem to pasemko nie chcialo mi sie wysuszyc bo ta farba sie z woda jakos tak oblepila wlosy ze suszylam i suszylam a ono nie schlo nie wiem co robie zle
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:17   #3037
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
kathy nie mialam problemu z ta prepigmentacja ?
ja probowalam zrobic sama w domu na jednym pasemku w ramach testu. polozylam sama farbe, potrzymalam ok 30-40 min nastepnie wmasowalam w ta pasemko goraca wode i tam masowalam chwilke. potem rozczesalam i chcialam wysuszyc.. i tu pojawil sie problem to pasemko nie chcialo mi sie wysuszyc bo ta farba sie z woda jakos tak oblepila wlosy ze suszylam i suszylam a ono nie schlo nie wiem co robie zle
Ja tutaj to Ci nie pomogę, bo sama sobie nie robiłam prepigmentacji. Robiłam ją kiedyś w salonie Alisse (Warszawa-Wawer) i byłam bardzo zadowolona z efektu. Przez 2 lata farbowałam tam też włosy na blond (wtedy stosowali farby Intercosmo Voila, nie wiem jednak, czy dalej ich używają). Panie fryzjerki są dosyć specyficzne , ale ja specjalnie jeździłam z innej części Warszawy, bo tylko im ufałam.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 07:26   #3038
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja tutaj to Ci nie pomogę, bo sama sobie nie robiłam prepigmentacji. Robiłam ją kiedyś w salonie Alisse (Warszawa-Wawer) i byłam bardzo zadowolona z efektu. Przez 2 lata farbowałam tam też włosy na blond (wtedy stosowali farby Intercosmo Voila, nie wiem jednak, czy dalej ich używają). Panie fryzjerki są dosyć specyficzne , ale ja specjalnie jeździłam z innej części Warszawy, bo tylko im ufałam.

ciekawe co to znaczy ze Panie sa specyficzne bylam na ich stronie ale nie maja w ofercie prepigmentacji. ale zadzwonie tam i sie spytam pozostaly cennik nie przeraza
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 08:25   #3039
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
kathy nie mialam problemu z ta prepigmentacja ?
ja probowalam zrobic sama w domu na jednym pasemku w ramach testu. polozylam sama farbe, potrzymalam ok 30-40 min nastepnie wmasowalam w ta pasemko goraca wode i tam masowalam chwilke. potem rozczesalam i chcialam wysuszyc.. i tu pojawil sie problem to pasemko nie chcialo mi sie wysuszyc bo ta farba sie z woda jakos tak oblepila wlosy ze suszylam i suszylam a ono nie schlo nie wiem co robie zle
źle zrobiona prepigmentacja zerknij na mój blog tam jest to opisane dokładnie:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8168
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 09:21   #3040
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
ciekawe co to znaczy ze Panie sa specyficzne bylam na ich stronie ale nie maja w ofercie prepigmentacji. ale zadzwonie tam i sie spytam pozostaly cennik nie przeraza
No... to ciężko opisać Szefowa ma czasami ciekawe teorie na temat włosów i jest czasami aż za bardzo bezpośrednia. Zwolenniczki chłodnego blondu może przerazić fakt, iż ma na głowie taki typowy barbiowaty blond, co jednak nie oznacza wcale, że nie potrafi wyczarować czegoś innego. Druga fryzjerka ma wiecznie niezadowoloną minę, ale jest w gruncie rzeczy sympatyczna. Nie wiem, czy teraz zatrudniają kogoś jeszcze.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 15:19   #3041
Zuzu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez W poszukiwaniu rudosci Pokaż wiadomość
Fabryka marzeń spełnia marzenia ale chyba tylko fryzjerow.

Kilka dni dzwonilam do roznych fryzjerow aby dowiedziec sie jak przejsc z ciemnego kasztanu na bardzo jasna miedz. Odpowiedz brzmiala dekoloryzacja . Na podstawie opinii umowilam sie do fabryki marzen . W skrocie: pani odradzila mi dekoloryzacje zeby nie zniszczyc wlosow ale zapewnila ze uzyje takich kolorow ze rozjasni wlosy do jasnej miedzi... efekt = wyszlam z ciemniejszymi wlosami niz przyszlam w odcieniu glebokiej czerwieni . Kolor oczywiscie ladny ale nie O TO chodzi! Nie poszlam do fryzjera zeby mi zrobil kolor jaki mu wyjdzie a po konkretny kolor ktory chcialam miec na wlosach ! . I jeszcze tlumaczenie ze przeciez kolor jest ladny i w swietle dziennym bedzie jasny... sorry ale ciemna czerwien w dziennym swietle nie zmieni sie magicznie w miedz, A zaplacic trzeba .... mi za prace wykonana dobrze lecz nie zgodna ze z gory sprecyzowanymi oczekiwaniami klienta nikt by nie zaplacil!

Wiec jezeli szukacie fryzjera ktory spelni wasze oczekiwania to raczej fabryka marzen nie jest tym miejscem. Bylabym zadowolona gdyby pani mi na samym poczatku powiedziala ze bez dekoloryzacji tego koloru sie nie da zrobic a ona nie chce robic dekoloryzacji...to bylo by fair ale wmawianie klientowi że kolor jasna miedz z probki to ten sam kolor co ciemna czerwien na wlosach to juz przesada.

Hej!

Też ostatnio chciałam przejść z ciemniejszego koloru na jasny i w tym celu odwiedziłam salon 4sins na Powiślu.Fryzjerka zapowiedziała od razu,że zabieg ten nie jest krótki i być może będę musiała przyjść drugi raz na poprawkę. Zaproponowała mi łagodną kąpiel myjącą zamiast ostrej dekoloryzacji, która niszczy włosy. Po kąpieli myjącej, która rozjaśniła mi włosy o dwa tony została zrobiona regeneracja a później stylistka nałożyła mi delikatną farbę. Efekt był rewelacyjny! Szczerze polecam Ci ten salon. ;-)

ps. dziewczyny ze studia bardzo miło mnie przywitały, dostałam pyszną herbatę. Jedyny minus jest taki, że zapisać się trzeba z miesięcznym wyprzedzeniem, ja miałam z tym problem i czekałam półtora miesiąca na wizytę...
Zuzu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 17:56   #3042
malenka298
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny pomocy, poszukuje dobrego fryzjera, który nasiesie mi ciekawy odcień rudego i zrobi coś z fryzurą - mam włosy do ramion równo obcięte a chciałabyum coś zmienić, dodatkowo mam kręcone włosy. Doradźcie mi salon fryzjerski który mi tego nie schrzani !! PLISSSSSSSSS !!!! Zastanawiałam się nad Akademią Perfect Hair na Świętokrzyskiej a nad Kristofem na Krochmalnej. Nie wiem który jest lepszy, doradźcie coś ;D
malenka298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 18:50   #3043
malenka298
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Pomocy !!

Dziewczyny potrzebuję pomocy, chciałabym iść do jakiegoś dobrego fryzjera nałożyć na włosy farbę w kolorze rudym (już miałam ten kolor, ale teraz szukam ciekawszego odcienia), a poza tym chciałabym podciąć włosy - nie mam pojęcia jak szukam osoby z pomysłem mam włosy do ramion równo ścięte bez wydziwień. Mam tez kręcone włosy co utrudnia kombinowanie. Chce coś ciekawego ale też kobiecego - czyli nie za krótko. Zastanawiałam się nad salonem Akademia Perfect Hair na ul. Świętokrzyskiej a nad Kristof na ul. Krochmalnej. Nie wiem, która lepsza - którą polecacie??? Proszę o pomoc szczerze mówiąc zależy mi na czasie ;********


Pozdrawiam Renia
malenka298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:09   #3044
Kinia311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

MILK DESIGN

Byłam w tym salonie po raz pierwszy w zeszłym tygodniu.
Skąd pomysł by iść właśnie tam? Z opinii z tego forum....

Zapisałam się do Pana Darka na godz. 13.00
Przybyłam do salonu na godz. 12.45 i czekałam na przyjęcie do 13.30 !
O tej godzinie Przemek (młodziutki - 22 lata - sympatyczny chłopak) mnie przejął i zaprosił na myjkę i farbowanie włosów !! ( a myślałam że umawiałam się do P. Darka!).

Ja przyszłam do salonu z zamysłem zrobienia dwóch kolorów na głowie (brąz ciemny po całości i od połowy po końce jaśniejszy brąz ), przed farbowaniem na rozmowę (3minutową podszedł P.Darek ) i zaproponował inne rozwiązanie na moich włosach (refleksy)

Na myjce + farbowaniu spędziłam 3,5h!
Na strzyżenie zaprosił mnie już Pan Darek - chciałam jakieś radykalniejsze cięcie - on podciął końcówki , skrócił grzywkę , pożegnał się i tyle co go widziałam.

Następnie miły Przemek wyciągnął mi na szczotce włosy i koniec zabiegu.

Czas: 4,5h
Zapłaciłam : 390zł !!!!!

.... i wyszłam niezadowolona. Refleksy widać ale w słońcu i jak ktoś się przypatrzy. Ogólnie nikt nie zauważył u mnie zmiany !


Plusy: sympatyczny Przemek

Minusy: cena, brak kreatywności za taką cenę , brak zainteresowania ze strony w tym przypadku Darka do którego się umawiałam , 2 razy prosiłam o wodę do picia i o niej zapomniano, bardzo dużo ludzi , chaos , kolejka do myjki itd


Szczerze niezbyt polecam

Pozdrawiam serdecznie

Kinga Maliszewska
Kinia311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:46   #3045
Zuzu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy !!

Cześć Renia.
Polecam Ci salon 4sins. Naprawdę byłam zadowolona wychodząc z tego studia,stylistki bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta,naprawdę znają się na rzeczy i przede wszystkim słuchają co się do nich mówi.
Pozdrawiam Zuzu
Zuzu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 17:27   #3046
kurdulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,
Poszukuję fajnego i w przyzwoitej cenie fryzjera gdzieś na Ursynowie lub Mokotowie a najlepiej to w okolicy metra Ursynów. Od niedawna mieszkam w Warszawie i co prawda w okolicy widzę kilka salonów ale może byłyście, znacie i wiecie gdzie warto się wybrać. Moje włosy są niestety cienkie i puszące się, dlatego prawie zawsze je związuję a na lato chciałabym mieć fajną zwiewną fryzurkę i zdrowo wyglądające włosy...
kurdulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 10:58   #3047
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hey,
jestem nowa na tym wątku . Liczę, że może któraś z Was poleci mi jakiś salon w Warszawie, w którym robią koloryzację ombre hair? Bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę (poza jednym salonem, który miał w swojej ofercie wymienioną tę usługę) Z góry bardzo Wam dziękuję za pomoc
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 17:39   #3048
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja tutaj to Ci nie pomogę, bo sama sobie nie robiłam prepigmentacji. Robiłam ją kiedyś w salonie Alisse (Warszawa-Wawer) i byłam bardzo zadowolona z efektu. Przez 2 lata farbowałam tam też włosy na blond (wtedy stosowali farby Intercosmo Voila, nie wiem jednak, czy dalej ich używają). Panie fryzjerki są dosyć specyficzne , ale ja specjalnie jeździłam z innej części Warszawy, bo tylko im ufałam.

Kochana dziekuje ci bardzo ilez ja salonow zaliczylam w warszawie chcac z czernie zejsc do jasnego blondu .. wydalam ponad 1500 zl ( dekoloryzacja - salon loreal, 2 krotne farbowanie- dwa rozne salony, farbowanie domowe) .. efekt zaden
za twoja rada udalam sie do salonu o ktorym pisałas.
salon wygladem mo9ze odstraszac ale pani ktora tam pracuje pani ALA zna sie na wlosach jak malo kto, najpierw z pol godziny ze mna rozmawiala, powiedziala ze farbowanie wlosow po dekoloryzacji i kilkukrotnym farbowaniu ktore nie dalo efektu nie ma sensu gdyz farba farby sie nie rozjasni.. opowiedziala z czego sie sklada wlos itd.. Dodam ze Pani Ala na moje oko ma ok 50-60 lat, dosc ekscentrycznie ubrana ale o wlosach wie wiecej niz wszyscy fryzjerzy z tych salonow markowych razem wzieci .. zrobila mi pasemka za pierwszym razem na koronie glowy, rozjasniacz i oxydant, rozrobila dwie mieszanki na odrost oksydant 6% a na reszte wlosow 9%, pasemka wyszly jasny blond piekny wiec umowilam sie z nia ze po 3 dniach zrobi mi na calej glowie takie pasemka ta sama metoda zadych rudosci tylko piekny blondzik malo tego wlosy wogole nie sa zniszczone .. sa jedynie przesuszone ale mi to odpowiada bo jak mialam ciemne wlosy to tak mi sie przetluszczaly ze juz w polowie dnia grzywka byla tlusta, okropna a teraz moge byc wlosy co 3 dni i nie sa tluste ale kondycje maja bardzo dobra nie sa polamane, spalone ...l nic z tych rzeczy
zreszta zdjecie wklejam ponizej minelo 3 dni od tego zabiegu i jestem zachwycona zaplacilam za pasemka na dlugich wlosach wraz z maska, obcieciem i modelowaniem 180 zl siedzialam 3 godziny na fotelu bo mialam dlugie bardzo wlosy przed obcieciem a pasemka na folii sa pracochlonne niestety. Pani Ala namawia mnie teraz ze jak sie pojawi odrost bedzie mi kladla tam tylko farbe jasniutka juz bez rozjasniacza zeby nie niszczyc wlosow choc chyba jednak bede za rozjasniaczem gdyz on mi wogole nie zniszczyl wlosow i zadnych zoltych czy rudych czy tez zielonych refleksow nie mam .. a przez tym wygladalam jak ania z zielonego wzgorza a jeszcze 2 miesiace temu bylam totalnie czarna takze polecam Pania Ale z tego salonu na Wawrze sami zobaczcie efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjcie0210.jpg (30,7 KB, 207 załadowań)
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:15   #3049
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Czy możecie coś powiedzieć o Studio Urody Prestige na Zegadłowicza 1?
Już któryś raz mają ofertę na gruponie. Zainwestować 35zł, żeby sprawdzić, to nie są żadne pieniądze, ale zainwestować moje zapuszczane i pielęgnowane włosy, się już boję
STANOWCZO ODRADZAM ten salon. Byłam tam także z kuponem Groupona Gdybym tyllko usłyszala słowo ostrzeżenia podarłabym ten kupon na strzępy albo ofiarowała najgorszemu wrogowi!!!
Pani fryzjerka (długowłosa blond z grubymi brwiami) wykazała się skrajnym brakiem delikatności i talentu.
Po kolei:
Mycie włosów: szarpanie, drapanie paznokciami (zdecydowanie za mocne, a ja nie jestem jakimś delikatnym salonowym pieskiem!), rozczesywanie na silę mokrych włosów, kosmetyki wyraźnie słabej jakości o zapachu żelu pod prysznic z podajników na publicznych basenach.
Strzyżenie: Bogu dzięki poszłam tylko na podcięcie końcówek, co trudno schrzanić, ale odniosłam wrażenie, że Pani strzygła byle jak.
Modelowanie: Jeżeli lubicie puszyste włosy - ale puszyste tak, jak to się rozumiało w latach 80-tych, to tutaj będziecie zachwycone. Pani ciągnęła włosy niemiłosiernie. Grzywkę wymodelowała mi jak u żony Al'a Bundiego. Modelowała mnie jednocześnie trzema szczotkami. Gdy pracowała jedną to pozostałe dwie miałam no głowie owinięte pasmem włosów. Nigdy nie sądziłam, że szczotki mogą się wbijać w skórę jak korona cierniowa...
Ogólny efekt: całe szczęście fryzura wprawdzie kompletnie jałowa i bez szału, ale przynajmniej nie jestem do połowy łysa. Wycierpiałam się za to strasznie - a wierzcie mi, nie jestem jakaś wrażliwa szczególnie.

P.S. Pani fryzjerka na dodatek niezbyt ładnie pachniała. No dobra. Śmierdziała.
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 12:54   #3050
_Annie_Hall_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

@GRUBSTEIN: naprawdę piękny i chwytający za serce opis doświadczeń u fryzjera; nawet jeśli masz kiepską fryzurę, pozostaje przynajmniej talent literacki ^^

A Warszawiankom z Bielan mogę polecić salon Nefertiti na ul. Przy Agorze 13. Nie farbuję włosów, więc o tej usłudze nie mogę nic powiedzieć, ale strzyżenie + modelowanie = pierwsza klasa. Ceny na poziomie 55-70 zł, do tego sympatyczne, zadbane fryzjerki, chilloutowa muzyka i ogólna atmosfera relaksu i odprężenia.
_Annie_Hall_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 11:14   #3051
ygen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam Mio Studio na Duchnickiej, a szczególnie Pierra.
ygen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 12:39   #3052
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A czy ktoś coś może powiedzieć o Look Studio przy Jana Pawła II? Bo jest ciekawa oferta na grouponie, ale też obawiam się, że tacy klienci są traktowani gorzej...
Interesowałaby mnie koloryzacja i strzyżenie.
Lilua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:38   #3053
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
widzę, że mój opis po wizycie w salonie JOT wykasowany wraz z powrotem nowego/starego forum...

Pani Ania to był strzał w 10!
ścięła włosy inaczej niż pozostali (skręcając pasmo po paśmie - nikomu innemu nie chciało się w ten sposób traktować długich kręconych włosów)
Moje włosy zaczęły się kręcić, duuużo lepiej się układają i w końcu mam symetryczna fryzurę

Koszt - 76zł za ścięcie długich falowanych/kręconych włosów, na fotelu spędziłam 1,5 godziny.

Jestem BARDZO zadowolona
A ja dziś chciałam zapisać się do Pani Ani a ona na urlopie ...

i znów zostałam bez fryzjera a moje włosy pilnie potrzebują podcięcia :/
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:29   #3054
dandi2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
A to dziwne bo mi zaproponowali po 2 tygodniach.
No i znowu mam pecha chyba bo dzis dzwonilam do freehair i pierwsze wolne terminy na wrzesien,
dandi2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 16:50   #3055
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Sluchajcie dziewczyny, chodzilam kiedys do polecanej przez Was Akademii Perfect Hair. Chodzilam do Anety. Niestety wiem, ze od kilkunastu miesiecy tam nie pracuje. Czy ktoras z Was wie gdzie teraz strzyze?

Chwilowo zapisalam sie do Marioli (czytalam tez pozytywne opinie na jej temat). Chcialabym jednak znalezc Anete
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 11:58   #3056
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a czy ktoras z Was byla moze w Atelier Fijołek na Chmielnej? Zastanawiam sie nad wizyta w tym miejscu,ale w internecie praktycznie nie ma zadnych opinii.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 19:27   #3057
malenka298
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej, 9.08.2011 roku wybieram się do akademii perfect hair na farbowanie i strzużenie. Idę do Marioli. Polecacie czy racze zniechęcacie? ;D
malenka298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:05   #3058
iluzjonista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Znacie jakiś dobry i nie za drogi (do 50zł) salon w centrum? I jednocześnie mało oblegany? Planuję wybrać się w przyszłym tygodniu a nie we wrześniu. Zależy mi na strzyżeniu i doradztwie, bo generalnie nie mam pomysłu, ale chcę coś zmienić.

P.S Jest tu gdzieś wątek w rodzaju przywitań?
iluzjonista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 21:27   #3059
Malina1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja zapisałam się do fryzjerni na nowolipkach do Pani Virginii na koloryzację. Znacie to miejsce i tę Panią? Czy to dobry wybór? Będę wdzięczna za wszelkie opinie. Pozdrawiam.
Malina1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 13:05   #3060
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez malenka298 Pokaż wiadomość
Hej, 9.08.2011 roku wybieram się do akademii perfect hair na farbowanie i strzużenie. Idę do Marioli. Polecacie czy racze zniechęcacie? ;D
Byłam tam ,ale nie u Marioli .
Krótkie włosy kosztowały mnie 350zl z farba.
Dobranie fryzury beznadziejne (bob) kolor beznadziejny , strzyzenie perfekcyjne. Podejrzewam , ze u Marioli zapłacisz drożej.

A może ktoś sie orientuje ile kosztuje u nich samo strzyzenie?

Edytowane przez Agaaa-a
Czas edycji: 2011-08-07 o 13:07
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.