zostawił mnie bo się upiłam - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-21, 09:37   #61
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Powtórzę za dziewczynami - facet szukał tylko pretekstu, jego zachowanie jest skandaliczne, a do tego teraz tobą manipuluje. Wyprowadź się, jak najszybciej, to możliwe i dziękuj losowi, że to 4 a nie 40 lat z kimś, kto cię nie szanuję i na 99% okłamuje.

Teraz ci ciężko, jeszcze on winę przerzuca na ciebie, wszystko jest świeże i nie chcesz się pogodzić z tym rozstaniem. To się zdarza prawie zawsze po rozstaniu, że sobie nie wyobrażamy życia z tą osobą. Ale serio, tu nie ma za kim płakać, bo koleś jednego dnia mówi o małżeństwie (na dobre i na złe), a rzuca cię za pierdołę.

W dodatku w jego telefonie jest inne życie, już nie z tobą.

Poproś może mamę/przyjaciółkę o pomoc przy przeprowadzce, nie duś tego w sobie, nie siedź w domu, skoro on tez tam jest, zrób krok w stronę całkowitego odcięcia się.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 10:10   #62
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Przeszliście wiele, czyli co np? Coś niezależnego od Was, co Was spaja, czy masz na myśli problemy związkowe?

To, że mówił o Tobie jako żonie, czy to, że chce Cię odebrać i przywieźć obiadek - nic nie znaczy, w obliczu tego, jak on Cię potraktował.

Ja również nie wierzę, że było idealnie i nagle taka akcja. Jesteś w nim bardzo zadurzona, na pewno wybaczyłas wiele, wytłumaczyłas sobie różne poprzednie jego zachowania.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To taki nic nieznaczący zwrot, służący jako usprawiedliwienie trwania przy beznadziejnym facecie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 10:52   #63
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Jak sobie poradzić? Proszę o rady.. Na razie przejrzałam olx, całe szczęście kończy się rok akademicki i zwalniają się lokale. Ale jak spakować i przenieść swoje ostatnie cztery lata życia? Jak podzielić wspólne rzeczy? Jestem w rozsypce..
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 10:56   #64
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Jak sobie poradzić? Proszę o rady.. Na razie przejrzałam olx, całe szczęście kończy się rok akademicki i zwalniają się lokale. Ale jak spakować i przenieść swoje ostatnie cztery lata życia? Jak podzielić wspólne rzeczy? Jestem w rozsypce..

Ja spakowalam 8 lat życia i nic piękniejszego nie mogło mnie spotkać - to tez nie było łatwe wtedy. Ale to wtedy.
Nie klocilabym sie o rzeczy - co chce, niech zabiera, Ty zabierz to na czym serio Ci zależy. Weź załatw kartony, wypełnij walizki. Poproś kogoś o pomoc w przewiezieniu, pakowaniu jak masz. Jak nie, to zamów pana z vanem.

Co do mieszkania to nie wiem jak szukać, bo z tego co sie orientuje to jest ciężko - w moim mieście. Może masz jednak u kogo sie zatrzymać na jakiś czas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 11:05   #65
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Dokładnie, nie wykłócaj się o magnesy kupione sto lat temu na wakacjach, weź to, co twoje i tyle. Masz kogos poprosic o pomoc? Kupowaliście razem jakieś drogie sprzety?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 11:21   #66
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

To jego mieszkanie, więc on kupował wszystkie meble i agd. Ja kupiłam łóżko, którego raczej nie mam dokąd zabrać no i drobniejsze sprzęty więc to już łatwiej.. Mam na kogo liczyć, ale oprócz tego postu nikomu nie żaliłam się na sytuacje..
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 11:24   #67
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
To jego mieszkanie, więc on kupował wszystkie meble i agd. Ja kupiłam łóżko, którego raczej nie mam dokąd zabrać no i drobniejsze sprzęty więc to już łatwiej.. Mam na kogo liczyć, ale oprócz tego postu nikomu nie żaliłam się na sytuacje..
Myślę, że jak podzielisz się tym z kimś bliskim, to będzie ci po prostu lżej. Zobaczysz, że nie jesteś z tym sama
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-21, 11:32   #68
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
To jego mieszkanie, więc on kupował wszystkie meble i agd. Ja kupiłam łóżko, którego raczej nie mam dokąd zabrać no i drobniejsze sprzęty więc to już łatwiej.. Mam na kogo liczyć, ale oprócz tego postu nikomu nie żaliłam się na sytuacje..

Porozmawiaj z kimś, zrobi Ci się lżej a może otworzą się jakieś drzwi. Być może znajomy zna kogoś, kto tanio wynajmie mieszkanie albo ma duże auto i pomoże w przeprowadzce. Nie zamykaj się w sobie. Rozstania są normalne, zdarzają się niezależnie od stażu.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 17:50   #69
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
To jego mieszkanie, więc on kupował wszystkie meble i agd. Ja kupiłam łóżko, którego raczej nie mam dokąd zabrać no i drobniejsze sprzęty więc to już łatwiej.. Mam na kogo liczyć, ale oprócz tego postu nikomu nie żaliłam się na sytuacje..
Pamiętaj, że są 3 etapy: niemożliwe, trudne i zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 19:03   #70
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że są 3 etapy: niemożliwe, trudne i zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, super powiedziane!
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 07:00   #71
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Trudno mi się przy nim trzymać, kiedy jest taki obojętny. Dzisiaj idę oglądać mieszkanie, jest blisko mojej przyjaciółki i dwóch innych koleżanek, więc byłoby fajnie tam zamieszkać. Najbardziej się boje tego pakowania i jak ostatni raz spojrzę na mieszkanie. Pęknie mi serce już do końca.
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-22, 07:06   #72
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Trudno mi się przy nim trzymać, kiedy jest taki obojętny. Dzisiaj idę oglądać mieszkanie, jest blisko mojej przyjaciółki i dwóch innych koleżanek, więc byłoby fajnie tam zamieszkać. Najbardziej się boje tego pakowania i jak ostatni raz spojrzę na mieszkanie. Pęknie mi serce już do końca.
No pewnie, że pęknie. I pozwól sobie na te emocje, nie duś tego w sobie.
Ale jak w koncu to sie skonczy porządnie, to bedziesz mogla zaczac na nowo. Dopoki jestes obok niego - rana ciagle sie otwiera i otwiera. Z czasem bedzie lepiej. Tylko serio upewnij sie, ze zabralas wszystko i nie musisz nagle pozniej umawiac sie znim na jakies oddawanie rzeczy i zalatwianie spraw.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 09:50   #73
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Ja się nie tłumaczę, że miałam gorszy dzień. Po prostu wypiłam za dużo, o wiele za dużo. Nikt mi na siłę alkoholu do buzi nie wlewał i wiem, że zachowałam się karygodnie. Tylko nie rozumiem, jak po takiej sytuacji można zostawić drugą osobę.. Kocham go bardzo, dlatego tym bardziej mi z tym źle. Ale po komentarzach tutaj widzę, że nie tylko ja się źle zachowałam. Mimo wszystko, chciałabym to ratować
Nie ma co się samobiczować. W udanym związku taka sytuacja nie jest problemem i można na siebie liczyć. (Wyjątkiem jest sytuacja, gdy partner zdecydowanie nie uznaje alkoholu i druga połowa jest świadoma, że się na to pisze. Natomiast u was tak nie ma, bo szanowny pan sam też pije).

Może miałaś założone różowe okulary i z twojej perspektywy związek byl taki super, a tak naprawdę facet już wcześniej dawał sygnały niezadowolenia. Tak jak na tej imprezie, że był niezadowolony z twojego zachowania - zastanów się, czy nie pojawiały się już podobne sytuacje, że coś mu się nie podobalo albo czy cie nie krytykował? Zwiazek nie psuje się z dnia na dzień, więc zapewne ta sytuacja po prostu była dla niego jakimś pretekstem, aby zakończyć związek po dłuższym czasie braku satysfakcji w relacji.
Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że jesteśmy udanym związkiem. Byliśmy razem 4 lata, przez ten czas naprawdę sporo przeszliśmy. Jeszcze niedawno mowił mi, że będę jego żoną. Jest mi naprawdę bardzo ciężko. Co do niego, to dzisiaj zaproponował że odbierze mnie z pracy bo był akurat w okolicy, wziął też dla mnie porcję obiadu na wynos. Więc daje sprzeczne sygnały, kiedy zapytałam czy pogadamy on na to, że nie mamy o czym i podtrzymuje swoje wczorajsze słowa..
Mówić mozna wiele. Pytanie, czy idą za tym czyny. On nie daje ci sprzecznych sygnałów, tylko wprost ciagle mówi: nie chce rozmawiać o was, każe się wyprowadzić - czyli nie daje już szans tej relacji. Podwiezienie cię czy zakup obiadu, to mogą być takie gesty na odkupienie. Może trochę czuje się winny, że to on zrywa i tak szybko wyrzuca cię nagle z mieszkania. I próbuje to sobie odkupić gestami jakiejś tam życzliwości, aby poczuć się lepiej.

Przykro mi z powodu twojej sytuacji. Każde rozstanie da się przetrwać, potrzeba czasu. Myślę, że tak naprawdę nie chciałabyś dalej żyć w związku, w którym oszukujesz samą siebie, że jest w porządku, a tymczasem partner już nic nie czuje, nie staje po twojej stronie, nie wspiera i ma tajemnice.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 10:21   #74
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Robię UPDATE, już się dowiedziałam co robiłam w sobotę. I teraz się nie dziwie zachowaniu chłopaka. Zaczynając, że upiłam się jak nigdy w życiu, zataczałam się i wywracałam, to chłopakowi kazałam spie**dalac, powiedziałam że go nie kocham, on zamówił i zapłacił za taxi, którą mnie odwiózł do domu. Zepsułam mu imprezę, na którą bardzo czekał. Powiedział mi, że jak chce to mogę z nim mieszkać ale mam żyć swoim życiem i się do niego nie odzywać- nie wiem, co znaczy żyć swoim życiem ale mieszkać pod jednym dachem.. Tak bardzo mi wstyd.. Nie wiem, co ze sobą zrobić.
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 10:29   #75
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Robię UPDATE, już się dowiedziałam co robiłam w sobotę. I teraz się nie dziwie zachowaniu chłopaka. Zaczynając, że upiłam się jak nigdy w życiu, zataczałam się i wywracałam, to chłopakowi kazałam spie**dalac, powiedziałam że go nie kocham, on zamówił i zapłacił za taxi, którą mnie odwiózł do domu. Zepsułam mu imprezę, na którą bardzo czekał. Powiedział mi, że jak chce to mogę z nim mieszkać ale mam żyć swoim życiem i się do niego nie odzywać- nie wiem, co znaczy żyć swoim życiem ale mieszkać pod jednym dachem.. Tak bardzo mi wstyd.. Nie wiem, co ze sobą zrobić.
A od kogo się tego dowiedziałaś? Dziwne, że nagle taka wersja i sam Ci tego nie powiedział. Cały czas tylko o tej zepsutej imprezie. Czyli impreza ważniejsza, niż Wasz związek.

Słuchaj, między Wami musiało coś narastać od dłuższego czasu. Jeżeli rzeczywiście mu tak powiedziałaś, to oczywiście należą mu się przeprosiny, ale to nie zmienia faktu, że wygląda na to, że tylko czekał na jakiś Twój błąd i powód do zakończenia związku. Mieszkanie z nim niczego nie zmieni i nie ma sensu. Idź "na swoje".

Jeżeli ktoś bardziej przeżywa nieudaną imprezę "na którą tak czekał", a nie to, że może coś się źle dzieje w związku, to... Poza tym raczej nie bierze się od razu serio słów kogoś w stanie upojenia alkoholowego, a chyba takiego stanu doświadczyłaś.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 10:52   #76
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Poza tym raczej nie bierze się od razu serio słów kogoś w stanie upojenia alkoholowego, a chyba takiego stanu doświadczyłaś.

Dokładnie.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 11:13   #77
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Dowiedziałam się od niego, ale raczej nie mam podstaw by mu nie wierzyć, kiedy ja naprawdę nie pamiętam co robiłam. Może macie rację, że on się bardziej przejął zepsutą imprezą niż mną ale z drugiej strony usłyszeć coś takiego? Czuję się winna, że tyle wypiłam i że tak się zachowałam. Wiem, że to nie było celowe ale normalnie nigdy bym tak nie postąpiła. Teraz mi się zawalił świat, a ja nie wiem co robić. Kocham go, oczywiście że kocham ale nie wiem, czy damy radę po tym pójść dalej.
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 11:38   #78
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się od niego, ale raczej nie mam podstaw by mu nie wierzyć, kiedy ja naprawdę nie pamiętam co robiłam. Może macie rację, że on się bardziej przejął zepsutą imprezą niż mną ale z drugiej strony usłyszeć coś takiego? Czuję się winna, że tyle wypiłam i że tak się zachowałam. Wiem, że to nie było celowe ale normalnie nigdy bym tak nie postąpiła. Teraz mi się zawalił świat, a ja nie wiem co robić. Kocham go, oczywiście że kocham ale nie wiem, czy damy radę po tym pójść dalej.
To dlaczego od razu Ci tego nie powiedział? I nie próbował jakoś wyjaśnić, tymbardziej że taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz?
Zgadzam się z innymi- facet ewidentnie szukał pretekstu. Plus, to 'możesz tu mieszkać ale żyj swoim życiem' też brzmi dziwnie jak dla mnie, troche jak uchylona furtka. Może ma kogoś na boku (o czym mogłaby świadczyć opcja z telefonem) i chce spróbować co z tego wyjdzie a Ciebie trzymać gdzieś w pobliżu bo w razie wu możecie do siebie wrócić a jak się dowiesz, że sie z kimś spotykał to 'no przecież nie byliśmy razem, tylko tu mieszkalaś'
Tak czy siak ja bym dala sobie z tym facetem spokój.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 11:40   #79
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

+ czynsz na pół, bo przecież mieszkacie razem.
Trzeba umieć tak się ustawić
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-23, 11:47   #80
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
+ czynsz na pół, bo przecież mieszkacie razem.
Trzeba umieć tak się ustawić
O, to też.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 11:58   #81
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się od niego, ale raczej nie mam podstaw by mu nie wierzyć, kiedy ja naprawdę nie pamiętam co robiłam. Może macie rację, że on się bardziej przejął zepsutą imprezą niż mną ale z drugiej strony usłyszeć coś takiego? Czuję się winna, że tyle wypiłam i że tak się zachowałam. Wiem, że to nie było celowe ale normalnie nigdy bym tak nie postąpiła. Teraz mi się zawalił świat, a ja nie wiem co robić. Kocham go, oczywiście że kocham ale nie wiem, czy damy radę po tym pójść dalej.
Czy na imprezie byli jacys Twoi znajomi ktorzy mogliby potwierdzic cala ta sytuacje?
Bo jakos nie chce mi sie w to co nagle mowi Twoj ex wierzyc.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 12:00   #82
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Akurat kwestie finansowe odpadają, bo to on utrzymywał swoje mieszkanie a ja się dokładałam do rachunków raczej symbolicznie. Bardziej dbałam o dom, gotowałam, robiłam zakupy itd. Wracając do niego, to od niedzieli nie wychodził z domu, poza pracą. Tylko leży i ogląda tv. Jak nie on, oczywiście z nosem w telefonie. Nie patrzy na mnie, kiedy np. przechodzę obok, nie odpowiada, traktuje jak zło konieczne.
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 13:11   #83
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Akurat kwestie finansowe odpadają, bo to on utrzymywał swoje mieszkanie a ja się dokładałam do rachunków raczej symbolicznie. Bardziej dbałam o dom, gotowałam, robiłam zakupy itd. Wracając do niego, to od niedzieli nie wychodził z domu, poza pracą. Tylko leży i ogląda tv. Jak nie on, oczywiście z nosem w telefonie. Nie patrzy na mnie, kiedy np. przechodzę obok, nie odpowiada, traktuje jak zło konieczne.
czas sie wyprowadzci
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 13:31   #84
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Szczerze jakby facet się nawalił i powiedział do dziewczyny spier... Plus że jej nie kocha to pewnie byłyby rady żeby zostawiła go bo stan nietrzeźwości to żadne wytłumaczenie i jak nie umie to niech nie pije.
Autorko ja po takich słowach też nie chciałabym z Tobą gadać. Mimo wszystko powinien od razu powiedzieć Ci co nawyrabiałaś a nie milczeć. Ewidentnie chce Cię tym ukarać. Przeproś za swoje zachowanie ale jego propozycji nie przyjmuj. Moim zdaniem gniew zaczyna ustępować stąd ta propozycja wspólnego mieszkania. Zachowaj się dorośle i po przeprosinach niech on decyduje albo w lewo albo w prawo bo takie przepychanki to głupota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 13:32   #85
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Akurat kwestie finansowe odpadają, bo to on utrzymywał swoje mieszkanie a ja się dokładałam do rachunków raczej symbolicznie. Bardziej dbałam o dom, gotowałam, robiłam zakupy itd. Wracając do niego, to od niedzieli nie wychodził z domu, poza pracą. Tylko leży i ogląda tv. Jak nie on, oczywiście z nosem w telefonie. Nie patrzy na mnie, kiedy np. przechodzę obok, nie odpowiada, traktuje jak zło konieczne.
Naprawde rozwazasz zycie w takich warunkach?
Przeciez to jest meczarnia psychiczna
Podejrzewam ze liczysz na to ze jak tam zostaniesz to on w końcu zmieknie i zmieni zdanie-nie liczylabym na to na twoim miejscu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 14:27   #86
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Szczerze mówiąc, to nie wiem co zrobić bardzo go kocham, może przemyślał to, zmienił zdanie co do mieszkania, to za jakiś czas przyjmie ode mnie przeprosiny. Odwracając sytuację, ja również byłabym zła, smutna i zawiedziona gdyby po alko chłopak wyznał że mnie nie kocha i mam spier**alać.. Ale jeśli zachowanie się nie zmieni, to absolutnie nie jestem masochistką by się tak psychicznie męczyć.
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 14:32   #87
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89266159]Szczerze jakby facet się nawalił i powiedział do dziewczyny spier... Plus że jej nie kocha to pewnie byłyby rady żeby zostawiła go bo stan nietrzeźwości to żadne wytłumaczenie i jak nie umie to niech nie pije.
Autorko ja po takich słowach też nie chciałabym z Tobą gadać. Mimo wszystko powinien od razu powiedzieć Ci co nawyrabiałaś a nie milczeć. Ewidentnie chce Cię tym ukarać. Przeproś za swoje zachowanie ale jego propozycji nie przyjmuj. Moim zdaniem gniew zaczyna ustępować stąd ta propozycja wspólnego mieszkania. Zachowaj się dorośle i po przeprosinach niech on decyduje albo w lewo albo w prawo bo takie przepychanki to głupota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Gdyby mi pijany facet powidzial ze mnie nie kocha i mam sp.... to od razu nastepnego dnia bym mu powiedziala co dokladnie nawywijal. A nie ze sie spil i zepsul mi impreze
Jak dla mnie chlopak klamie albo naciąga fakty. Moze kolejnosc zdarzeń byla inna: dziewczyna wypila za duzo, chłopak zaczął jej ubliżać a ona mu kazała spi.. ać. Teraz może jej wmawiać wszystko.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 15:32   #88
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to nie wiem co zrobić bardzo go kocham, może przemyślał to, zmienił zdanie co do mieszkania, to za jakiś czas przyjmie ode mnie przeprosiny. Odwracając sytuację, ja również byłabym zła, smutna i zawiedziona gdyby po alko chłopak wyznał że mnie nie kocha i mam spier**alać.. Ale jeśli zachowanie się nie zmieni, to absolutnie nie jestem masochistką by się tak psychicznie męczyć.
Ale to ty chcesz tam zostać na zasadach nie wiadomo jakich? Obecnie nie jesteś ani jego dziewczyną ani najemcą tak więc powinnaś mieć swój honor i się wyprowadzić. Wydurniłaś się okropnie ale skoro przepraszasz to on powinien te przeprosiny przyjąć albo odrzucić i zakończyć związek. Trochę to wygląda tak jakby jednak rozstać się nie chciał ale wcześniej da Ci w kość żebyś popamiętała. Trochę słabo. Ja bym nie chciała być z kimś takim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Czas edycji: 2022-06-23 o 15:34
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 15:39   #89
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Tak, koleżanka mi pisała że po prostu kolega musiał mnie nieść, a mój chłopak w tym czasie mi ubliżał. Już wcześniej słyszałam od niego, że zepsułam mu imprezę. No i rano mi powiedział ze to wszystko bezsensu i że mam się wyprowadzić.

A ta koleżanka/kolega wspominali coś o tym co mówiłaś po pijaku? Dziwna jest ta radykalna zmiana podejścia - najpierw pisałaś, ze to on Ci ubliżał, a teraz nagle to Ty jesteś agresorem. W zacytowanym poście niósł Cię kolega, a nagle Twój partner stał się bohaterem od taksówki.

Biorąc pod uwagę, ze facet już od jakiegoś czasu planował rozstanie (prawdopodobnie), a Ty na tej imprezie byłaś nieprzytomna i nic nie pamiętasz to łatwo Tobą teraz manipulować.

Dowiedz się od innych ludzi co się działo. Nie bądź naiwna.

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2022-06-23 o 15:45
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 15:57   #90
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 10:20
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 10:12:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.