makijaż i fryzura ślubna - prosba do Agnieszki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-12, 10:27   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

makijaż i fryzura ślubna - prosba do Agnieszki


Agnieszko widzę że pomagasz wszystkim więc może i dla mnie znajdziesz coś odpowiedniego. W maju biorę slub, zostało mi mniej więcej pół roku i zaczynam lekko panikować. Zupełnie nie wiem jak się uczesać i jaki zrobic makijaż żeby nie wygladać karykaturalnie i nie mieć delikatnego makijażu (zbyt) bo takiego bardzo nie lubię. Mam umówiona fryzjerkę i makijazystke, ale ich nie znam dobrze i wolę wiedzieć wcześniej czego chcę.
Mam czarne włosy do pasa (prawie) bez grzywki, niebieskie oczy, czarne brwi i rzęsy, będę raczej opalona delikatnie. Suknia bedzie z gorsetem na ramiączkach z szerokim dołem...Problemem jest kok który nie podoba się ani mnie ani mojemu narzeczonemu. a chciałabym miec welon. czy to w ogóle da się pogodzić? Kok moze byc, byle nie przylizany i pod welonem, taki rozwiany i welon pod spodem jest ok [img]icons/icon7.gif[/img].
z góry dziękuję za pomoc. Jeśli jakas forumowiczka ma fajne slubne fotki bardzo prosze na priv, chociaz po jednej [img]icons/icon7.gif[/img]. Uwielbiam zdjęcia ślubne...a może tu przeslecie, inni też zobaczą Wasz wielki dzień.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 10:55   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: makijaż i fryzura ślubna - prosba do Agnieszki

Króliczku [img]icons/icon7.gif[/img]
Nawet jeśli nei jesteś z Krakowa, szczerze polecam stronę http://www.board.freeweb.pl/subjects.php?board_id=2468

Znajdziesz wiele porad nt. organizacji ślubu [img]icons/icon7.gif[/img]
A swoją drogą zazdroszę Ci, że wiesz już jak będziw ywglądała Twoja suknia ślubna [img]icons/icon7.gif[/img] Ja mam ślub w połowie czerwca i nadal nie jestem zdecydowana na tę jedyną [img]icons/icon9.gif[/img]
Możesz podrzucić jakieś stronki z sukniami?
Pozdr
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 12:59   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: makijaż i fryzura ślubna - prosba do Agnieszki

Ja tez mam ten sam problem. Ślub w czerwcu, a ja jeszcze nie wiem jaką sukienkę, fryzure,itp.
Może wymyslicie coś dla rudzielca, włosy do ramion dość gęste, jasna cera, szaro- niebieskie oczy.Mam 170 wzrostu i musze zatuszować uda.Licze na was
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 14:54   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: makijaż i fryzura ślubna - prosba do Agnieszki

Dziewczyny to jest zbyt wazny dzien w Waszym zyciu, zeby Wam roradzac cokolwiek w ciemno. Dlatego prosze uprzejmie o wyrazne zdjecia. Wtedy podejmuje sie troche pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 16:58   #5
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: makijaż i fryzura ślubna - prosba do Agnieszki

Swoje zdjecie przesle ci na priva dzis wieczorkiem, na razie zalaczam ponizej zdjecia sukien, ktore mnie sie spodobaly, ale dopiero po moim slubie, wiec teraz to moge sobie juz tylko poogladac i pomarzyc [img]icons/icon7.gif[/img] Przyznaje ze temat wywolal we mnie nostalgie, sukniami interesuje sie od czasu wlasnego slubu, a najladniejsze zdjecia jakie znajde w sieci, zbieram na dysku. Zalaczam trzy, pierwsze to suknia Hevre z 1998 roku (stary model [img]icons/icon12.gif[/img] ale mnie sie podoba), druga to Cymbeline, bodajze z poprzedniego roku. Ta kratka mnie zabila [img]icons/icon7.gif[/img] jest rewelacyjna.
Ostatnia to moja suknia, ale prezentowana na modelce [img]icons/icon12.gif[/img] ja nie mialam rekawiczek
[img]icons/icon7.gif[/img]
jesli macie jakies ciekawe zdjecia, zamiesccie je tu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia98.jpg (49,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r_uriell.jpg (18,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diamant2.jpg (43,4 KB, 20 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 17:31   #6
eliza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 1
Re: makijaż i fryzura ślubna - prosba do Agnieszki

Ochhhh, miałam bardzo podobną suknię - tzn. dół był ten sam, ale góra taka z rękawkami z koronki, bardziej "francuska" [img]icons/icon12.gif[/img]

Ale jak zobaczyłam tą suknię w kratę, to też oszalałam

Mam jakiś sentyment do sukni Cymbeline, trafiają w mój gust
eliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 20:01   #7
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: makijaż i fryzura ślubna - prosba do Agnieszki

Ta pierwsza to moja [img]icons/icon26.gif[/img]
Troszkę inaczej gorset obszyty miałam i broszkę odprułam, spódnica i kolor identyczne.
A z tyłu było wiązanie jak na zdjęciu drugim.
Ach, jak to szybko minęło [img]icons/icon12.gif[/img]
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-11-12, 21:44   #8
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: makijaż i fryzura ślubna - prosba do Agnieszki

Eliza, chyba wiem o ktora chodzi, mierzylam ja nawet
taki 3/4 rekaw z falbanka koronkowa na koncu, nazwa sukni wyleciala mi z glowy [img]icons/icon9.gif[/img]
o, znalazlam na stronie, zdjecie kiepskie ale to chyba to [img]icons/icon7.gif[/img] nazywa sie France
Olencja [img]icons/icon7.gif[/img] te rekawki sa zabojcze [img]icons/icon7.gif[/img] a takie cos fajne z koronki tez mialas na szyi ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: bmp france.bmp (153,6 KB, 35 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.