Moja metmorfoza-odważyłam sie !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-31, 10:50   #1
klakierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 4

Moja metmorfoza-odważyłam sie !!


Witam wszystkie dziewczyny !! na wizazu jestem od dawna ale nie miałm nigdy odwagi zamieścic mojego zdjęcia, może nie są one najlepszej jakości ale tylko takie mam .
Mam 21 lat, studiuje i pracuje, przyjme wszystkie sugestie odnosnie mojego makijazu fryzurki itd.
Włosy mam w kolorze brązaowym ale takim mysim , wiec raczej musze sie wspomagać srodkami lekko koloryzującymi , oczy zielone , dość duże , łatwo sie opalam co widac na zdjeciach ale w zimie bywam bladawa.
Moje włosy są grube i raczej niepodate na układanie ,pozatym jakoś nie mam zdolnosci do układania swoich włosów
Ubieram sie klasycznie bo tego wymaga moaj praca , nie są to jednak zadne kostiumy chyba ze mam jakieś oficjalne spotknia. Na codzie jest to styl swobodno elegancki musze sie dobrze czuć w swoich rzeczach.
Czekam tez na wszelkie sugestie co do mojego makiazu
pozdrawiem wizazanki a w szczególnosci te ukryte jak ja do tej pory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (13,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (14,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (6,4 KB, 7 załadowań)
klakierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 15:04   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Moja metmorfoza-odważyłam sie !!

Witaj Klakierko
Z tego co widzę, to wielkie zmiany nie są Ci potrzebne. Jesteś bardzo ładną, pogodną młodą kobietą z uroczymi dołeczkami
Jeśli chodzi o włosy, to faktycznie wzmacniaj ich kolor brązami, ale unikaj tych w odcieniach rudości. Lepsze myślę będą jakieś chłodne kolorki. Nie powinnaś jednak zasłaniać czoła tak jak na zdjęciu drugim. Najlepiej jak jest odsłonięte - jak na pierwszym.

Myślę, że najlepsze będą dla Ciebie delikatne makijaże. Zbyt mocne, dodadzą Ci na pewno lat.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image14.jpg (48,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image11.jpg (33,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image14.jpg (122,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (84,4 KB, 0 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 15:28   #3
klakierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 4
Re: Moja metmorfoza-odważyłam sie !!

no tak dołeczki kazdy je zauważa -kiedyś bardzi ich nie lubiłam ale teraz juz tak mi nie przeszkadzają.
Jesli chodzi o włoski to odnośnie kolorku napewno skorzystam z twojej porady Agnieszko , mysle ze czekoladowy brąz lub ciemna wiśnia będą ok.
A jakich cieni użyc do zielonych oczu?? Na codzień nie aluje sie mocno bo poprostu nie mam na to czasu- tak wiec minimum podkład tusz i błyszczyk , czasem roztarta brązowa kreseczka.
Buzie mam własciwie okragłą i dziecięcą i nie wyglądam na 21 lat hihi pewnie za kilka lat bede sie z tego cieszyć .
Na codzień czese sie poprostu w kucyka- chyba to troszke dziecinne ale dla mnie bardzo wygodne ,ale jesli moge mieć jescze prośbe to chciałabym dotać od was dziewczyny kilka fotek upiętych włosków, bo takie fryzurki preferuje na wieksze wyjscia poprostu dobrze sie czuje z upietymi włoskami, rozpusczone mi przeszkadzają poniewaz mam ich duzo.
Dziekuje Agnieszko
pozdrawiam
klakierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 15:57   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Moja metmorfoza-odważyłam sie !!

Kolor zielony oczu podkreślisz używając na przykład różu, lila, fioletu. Ale również ślicznie będą wyglądały z pistacją, brudną zielenią, złotem, brzoskwinią, chłodnymi brązami.
Z moich ulubionych cieni to piękne kolory w takich tonacjach ma Chanel, Isa Dora i wiele odcieni Art Deco.

Pozdrowionka

AgaZ

PS. mój młodszy synek ma dołeczki o po prostu je uwielbiam
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.