I ja poproszę o kilka porad. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-12, 13:36   #1
justysiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 28

I ja poproszę o kilka porad.


W czerwcu wychodzę za mąż i jak każda kobieta, chciałabym w tym dniu wyglądć pięknie.Będę sama wykonywać makijaż, więc przydałoby mi się pare wskazówek, jaki makijaż waszym zdaniem pasowałby do mnie. A może inny kolor włosów, pasemka?(włosy farbuję na czarno,sukienkę do ślubu będę miała skromną, prostą,na ramiączka, w kolorze ecru,bukiecik w kremowych tonacjach).Czekam z niecierpliwością na wasze rady! [img]icons/icon7.gif[/img]
justysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 13:50   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: I ja poproszę o kilka porad.

Ja już to gdzieś widziałam... Odświeżasz wątek? A nie lepiej byłoby po prostu odpowiedzieć samej sobie - wątek wyszedłby jako jeden z pierwszych...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 13:56   #3
ewcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 91
Re: I ja poproszę o kilka porad.

Witaj Misieńko,
Po pierwsze jesteś śliczna i jak dla mnie masz bardzo świeżą urodę taką trochę elficką. Myślę, że ładnie byłoby Ci w upiętych z tyłu włosach (mogą być gładkie z przodu ).Co do makijażu to postawiłabym na delikatność (i tak twoja buźka jest już wyeksponowana)a więc świeże, koralowe kolory rozświetlona cera. I już. Powiem Ci ,że bardzo podoba mi się skrona stylizacja ślubna.
Asia
ewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 14:24   #4
justysiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 28
Re: I ja poproszę o kilka porad.

Lejko,nie odświeżam wątku, bo na poprzednie pytanka znalazłam już odpowiedz,poprostu dołączyłam to samo zdjęcie(pewnie z tąd mnie pamiętasz).
Asiu dzięki za rade! [img]icons/icon7.gif[/img]
justysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 14:25   #5
ewcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 91
Re: I ja poproszę o kilka porad.

Rada srkomna, ale i nie ma za wiele co zmieniać [img]icons/icon7.gif[/img]
ewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 15:40   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: I ja poproszę o kilka porad.

Witaj Misiaczku [img]icons/icon10.gif[/img]

Fryzurka do ciebiew opisanej sukience mi pasuje taka, jaką mają tancerki flamenco, czyli z przodu gładko, a z tyłu piekny kok. Pierwsze dwa zdjęcia, wygrzebane gdzieś przez Olę, to przykłady takiej fryzury, ja bym preferowała zdj.1, ale z wpiętymi kwiatami takimi, jak w bukiecie... to wersja elegancka bardzo...

Druga propozycja (zdj.3), dla odmiany rozwiana, znaleziona przez Sarenkę, też bym sugerowała wpięcie kilku drobnych kwiatków typu rumianek, sugerujących powrót z ukwieconej łąki... Będziesz ślicznie wyglądać... Na letni ślub letnia fryzurka... [img]icons/icon12.gif[/img]

Makijażyk nienachalny, bardziej podkreślone oczy niż usta i koniecznie róż dla wyeksponowania kości policzkowych (zdj.4 - Szefowa)

Mam nadzieję, że dziewczyny dorzucą parę dobrych rad i zdjęć... [img]icons/icon12.gif[/img]

Pozdrawiam Misiaczku

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 21:43   #7
czatgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 47
Re: I ja poproszę o kilka porad.

Witam
Poszperalam odrobinke i oto co znalazlam dla Ciebie. Wydaje mi sie ze taki makijaz bedie pasowac do twojego chlodnego typu urody, nie wiem jedak czy nada sie na slub.
Napewno trzeba byloby zlagodzic usta i zrezygnowac z czerwieni na rzecz delikatnego odcienia rozu.
czatgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-13, 07:00   #8
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: I ja poproszę o kilka porad.

Hej! ja tez biore ślub w czerwcu)
Masz dobrze sliczna jesteś, na tym małym zdjęciu wyglądasz tak delikatnie, że wpiełabym tylko czerwony kwiat z boku i zostawiła tak jak jest.
Pozdrawiam benita
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 09:00   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: I ja poproszę o kilka porad.

Witaj Misiu [img]icons/icon7.gif[/img]
Masz bardzo kształtną główke i bedzie Ci ślicznie w fryzurce 1 i 2 zaproponowanej przez Babcie [img]icons/icon35.gif[/img] . Do tego upiełabym piękne kwiaty, a jeśli chcesz koniecznie welon, to raczej upięłabym go na dole, żeby nie psuć tych pięknych proporcji.

W makijażu równiez skupiłabym się na oczach, ale bez szleństw kolorystycznych. To moim zdaniem powinny być kolory stonowane.
Znalazłam kilka propozycji makijaży. Myśle, że idealny byłby nr1.

Goraco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Agaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (29,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image0.jpg (15,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (23,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (37,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (40,5 KB, 3 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 12:39   #10
justysiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 28
Re: I ja poproszę o kilka porad/do p. A. Zembrzyckiej

Dziękuję Wam wszystkim bardzo(nawet nie wiecie jak bardzo)!
Dzięki Waszym radom wiem już jak się uczesać i jaki zrobić makijaż,dziękuję za zdjęcia!Jesteście wspaniałe! [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon7.gif[/img]
Pani Agnieszko,makijaże,które pani mi zaproponowała są prześliczne!szczególnie przypadł mi do gustu nr.1, mam prośbę, czy mogłaby pani poradzić mi w jaki sposób wykonać ten makijaż, może poleci mi pani równiez jakich kosmetyków powinnam użyć aby uzyskać taki efekt?Z góry dziękuję
justysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 14:29   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: I ja poproszę o kilka porad/do p. A. Zembrzyckiej

W tym przypadku to mam na szczęście zdjęcia, które powinny Ci troszkę pomóc.
Do wykonania jego będzie Ci niezbędny jasny podkład w tonacji chłodnego beżu.
Dobry korektor pod oczy, żeby naprawdę dokładnie pokryć i rozświetlić okolice oczu.
Polecam Ci do tego YSL Touche eclat.
Cienie perłowe w kolorze jasnego brudno-szarego różu oraz ciemniejsze cienie w kolorze ametystu – to taki kolor brunatno fioletowy; Jak nie znajdziesz takiego koloru, to szukaj koloru szaro – brązowego. I biały matowy cień. Myślę, że takie cienie znajdziesz w ofercie Art. Deco. Niestety tak w ciemno nie mogę podać Ci numerków.
Pudrowy perłowo – biały cień do powiek. Taki cień ma przykładowo Pupa Extrapearl eye-shadow

Czarny płynny eyeliner. Miękki czarny ołówek lub matowy cień do obrysowania dolnej powieki.

Szminki do ust w kolorze chłodnego różu na przykład: szminka Chanel Hydrobase nr 73 ( ta moja propozycja jest troszkę chłodniejsza niż na zdjęciu, ale może Ci się spodoba) i do tego biała perłową szminkę lub taki błyszczyk.

Róż w kolorze chłodnego delikatnego różu. Polecam Shiseido Duo Blush nr 1;

Najpierw dokładnie pokryj buzię podkładem rozjaśnij dodatkowo korektorem okolice oczu, skórę przy skrzydełkach noska I obrysuj nim obwód ust, tuz nad krawędzią. Przypudruj buzię delikatnym transparentnym pudrem. Na powieki nanieś jasny perłowy cień. Zarówno na górną jak i na dolną , ale nie maluj nim aż po same brwi. I delikatnie na razei wycieniuj oko tym ciemniejszym cieniem.
Cieniutkim pędzelkiem do eyelinera w kamieniu namaluj cieniutką kreskę nad gornymi rzęsami. (dla ułatwienia możesz pędzelek zmoczyć w toniku albo wodzie) . Następnie czarnym eyelinerem namaluj tuz przy samych rzęsach cieniutką kreseczkę, którą musisz zacząć prowadzić od wew. kącika oka. Powinna być naprawdę cieniutka.
Następnie znowu delikatnie dokończ cieniowanie przy zew. kąciku oka deliaktnie wyciągając cień poza krawędź.
Miękkim ołówkiem lub ciemnym cieniem podkreśl dodatkowo dolną powiekę. Przy nasadzie nosa przy oku możesz położyć jeszcze odrobinę jasnego perłowego cienia. Oko możesz „wykończyć” matowym białym cieniem przy brwiach.

Nie zapominaj o wyraźnym rysunku brwi. ( brazowymi cieniami lub kredką) U Ciebie to ważne bo Twóje brwi są bardzo cienko zakończone i musisz ten rysunek wzmocnić, inaczej na zdjęciach będą wyglądały jak urwane w połowie.

Nakładasz tusz na rzęski.

Róż na policzki i czoło przy nasadzie włosów. Szminkę na usta. Delikatnie ją rozjaśniasz na środku ust błyszczykiem lub perłową szminką.

Gorąco Cię pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (169,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (66,2 KB, 3 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-14, 14:36   #12
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: I ja poproszę o kilka porad/do p. A. Zembrzyckiej

ja chwilowo, ale chciałam Agus [img]icons/icon29.gif[/img] i misia powiedzieć, ze kolorek ametystu znajdziesz w pojedynczych cieniach Bourjois o nazwie "Brun Astral" nr. 33 , wiem bo sama uzywam [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] bedziesz wygladała pieknie misiu [img]icons/icon7.gif[/img]

znikam, papa
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 17:12   #13
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
jaki ten pierwszy makijaz jest cudny

Cudny, cudny... zawsze o takim marzylam [img]icons/icon7.gif[/img].. ale u mnie to chyba niewykonalne [img]icons/icon9.gif[/img].. zreszta sama to bym sie tak nie umalowala [img]icons/icon9.gif[/img]..
ale cud..
oczywiscie chodzi mi o pierwsze propozycje Agnieszki z 13 marca..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.