Różowa panterka ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-17, 12:08   #31
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Różowa panterka ;)

Dziewczyny, zawstydziłyście mnie troszkę. Prosiłam o ocenę makijażu a nie mojej urody
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 13:46   #32
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: Różowa panterka ;)

teraz ja
mi sie troche wydaje ze tez rózowy troche za zimny dla ciebie, albo gryzie sie z odcienim błyszczyka, ciężko stwierdzic.
w złocie bym cie najchętniej widziała!! w złocie troche cieniowanym z czarnym.... ale nie za agresywnie, bo juz sama twoja fryzurka dodaje ci pazura
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 14:08   #33
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Różowa panterka ;)

Oj czuję, ze będę po innych powtarzać
Ale z Ciebie ładna dziewczyna No i te rzęsy Makijaż bardzo ładny - pasuje Ci
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:32   #34
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Różowa panterka ;)

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86
Pomadko, mówisz, że mam dać wyżej cień, bo mam cieżką powiekę, czyli na górze mam kłaść ten sam cień czy inny jaśniejszy kolorek? Jaskrawy tzn. za mocny jak na moje oko?
POstaram się wyjaśnić o co mi biega.

Mam też ten cień, dlatego wiem jak wygląda w realu. ON jest bardzo fajny, ale odrbinę jaskrawy. Tobie pasuję jak najbardziej, nie wygląda ordynarnie na Twoich powiekach. Możesz zostać przy takiej wersji jaką pokazałaś powyżej.
Ale wfajny efekt jest kiedy "złamiesz" go także innym kolorem. Wtedy powieki nie są taki, hmm jednoznaczne-różowe.

Jeśli chodzi o nakładanie cienia, to zrobiłam małą symulację w Photoshopie. Chodzi mi mianowicie o cieniowanie oka.
Najlepiej nakładać cień i go po prostu rozetrzeć porządnie, aby na oku powstała tzz. mgiełka. Jeśli masz i umiesz kombinować z 2 cieniami na raz w jednym makijażu, to nakładaj coś jaśniejszego za załamaniem powieki, jeśli nie radzisz sobie zbyt dobrze z kombinacją, to rób makijaż jednym cieniem, ale go rozcieraj na granicy dośc starannie i dokładnie! To najlepszy i najprostszy sposób.

Aha przy okazji pozwoliłam sobie namalowac Ci delikatne rumieńce. MNiej więcej tak ja widzę, że powinnaś nakładac róż na policzki. Najwyżej popros dziewczyny o weryfikację tej symulacji. Niewykluczone, że źle widzę.

POzdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wizaz sportsmenka86.jpg (78,2 KB, 34 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:43   #35
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Różowa panterka ;)

Pomadko, jesteś wielka Każda twoja rada jest dla mnie najcenniejsza, a w malowaniu nie mam wprawy i wiem, że błędy są podstawą w moich makijażach, ale przecież uczymy się na błedach i wierzę głęboko, że kiedyś będę profesjonalistką. Dziękuje
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:59   #36
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Różowa panterka ;)

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86
Pomadko, jesteś wielka Każda twoja rada jest dla mnie najcenniejsza, a w malowaniu nie mam wprawy i wiem, że błędy są podstawą w moich makijażach, ale przecież uczymy się na błedach i wierzę głęboko, że kiedyś będę profesjonalistką. Dziękuje
Nie ma sprawy. Jak cos wiem, to na pewno podpowiem.

Oczywiście, że błędy się przytrafiają. Mnie do tej pory zdarzają się potknięcia w makijażu, to też nie ma co załamywać rąk, tylko uparcie ćwiczyć. Życzę sukcesów i wytrwałości.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 21:52   #37
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Różowa panterka ;)

mnie sie podoba...twoja uroda
Taka naturalna jestes! Makijaz takze, ale ogolnie jako dziewczyna na wizazu, bardzo ladna widac ze masz cos ze sportem wspolnego
Pozdrawiam
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 21:59   #38
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Różowa panterka ;)

Pomadka wyczerpała temat, ale się jeszcze pozachwycam. Super panterka z lwią grzywą (śliczna z ciebie dziewczyna, a włosy też bardzo mi się podobają). Pasuje Ci różowy kolorek, gdzyby był bardziej wycieniowany - od jasnego do ciemnego, to byłoby już idealnie.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.