Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-11, 21:04   #151
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Smile Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Uff...w koncu przebręłam przez całe te dwa wątki.Męczące to było i chce napisac pare krótkich zdanek.Jestem na wizażu juz dość długo,długo czaiłam sie z zarejestrowaniem.Taka wstydliwa jestem Ale faktycznie widzę że wzrasta poziom rozmów "nie na poziomie" Nie rozumiem jak mozna się kłócić czy wzbudzac jakies zamieszki.Ja gdy widze coś co mi się nie podoba omijam wątek szerokim łukiem,mało konfliktowa ze mnie Jagódka.I innym radzę to samo.Czasem trzeba ugryźć się w " klawiaturę" .Pozdrawiam Jagoda
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 23:24   #152
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Jelonek

Mowa o wątkach, które prawie całe składają się z prywaty. Będę je sukcesywnie przesuwała na gry, bo tam jest ich miejsce. "Rotflujące" mogą sobie w ten sposób używać na tamtym forum właśnie, ale zawsze istnieją komunikatory/maile
Nikt nie czepia się drobnej prywaty, która nie zaśmieca czyjegoś wątku. Nie wiem czy byłabyś zadowolona, gdyby w temacie założonym przez Ciebie lolujące rotflowały a odpowiedzi na zadane pytanie nie udzielił prawie nikt. Przednia zabawa, a jak licznik idzie w górę.

Ps. Nietypowe czynności są już na grach. Proszę o linki do kolejnych wątków tego typu.
Jelonku własnie ja w tej sprawie... jest na plotkowym mój wątek o mandze(japońskiej animacji)gdzie wymieniamy się z dziewczynami niedostępnymi zbiorami,informacjami,wła snymi galeriami i mam obawy ze ten wątek tez skończy na grach...a chciałabym tego uniknąc,bo tu nie chodzi o prywaty,zarty czy inne takie,tylko o normalny wątek,taki jak"co robicie","co dziś kupiłyscie","co sądzicie o tym i o tym"itp
czy on sie kwalifikuje na Gry??w tym wątku chcę poznać inne Wizażanki które miały z tą kulturą,zjawiskiem kontakt,a na grach raczej na 98% nie będzie możliwe dotarcie do takich osób...pozdrawiam
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:18   #153
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Nie zostanie on przeniesiony
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:24   #154
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Nie zostanie on przeniesiony
dziękuję
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.