Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-01, 16:43   #91
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Pożyjemy,zobaczymy.
to na pewno

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Zdaje mi się, ze ludzie chcą wolnosci wyboru, a i owszem, byle tylko im to bylo wygodnie. Wygodnie bylo sie puszczac z byle kim, nie stosowac antykoncepcji, uprawiac seks w wieku gimnazjalnym, to teraz wygodnie było by "efekt" w postaci niechcianej ciązy usunąc.
Nie mowię tutaj o przypadkach krytycznych, kiedy plod jest chory, ale o tych raczej bardziej powszechnych.
Bieda? A wazniejsza dla was jest jakośc życia [WYGODA] czy samo życie?
Wolnośc wyboru - tak. Ale nie zapominajmy o najwazniejszym.

O ODPOWIEDZIALNOSCI
ja np. chcę mieć możliwość wyboru głównie w przypadku zagrożenia życia/zdrowia matki, w wyniku gwałtu, anomali genetycznych

co do antykoncepcji - to zawodna bywa niestety

co do wygody dla mnie jakość życia jest równie ważna jak życie - nigdy np. nie chciałabym wegetować przykuta do łózka, albo być niewidoma z powodu ciąży, czy też biedować z piątką dzieciaków, którym nie mam za co kupić butów czy dać porządnego obiadu

ktoś chce być altruistą i ofiarować własne szczęście innym - proszę bardzo, ale każdy ma prawo do własnych wyborów
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 12:52   #92
olizda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

droga Freso..jestes przeciwniczka ogolnodostepnej aborcji..rozumiem chociaz nie zgadzam sie z Toba..ale prosze, nie graj wielkiej obronczyni nienarodzonego zycia...napisz po prostu ze chodzi ci tylko i wylacznie o pieniadze..bo jezeli aborcja w polsce jest fuj a w holandii juz cacy, to..nie mow ze lezy ci na sercu dobro tych malych, bezbronnych, nienarodzonych istotek..przypuszczam nawet ze jezeli zabiegi nie bylyby finansowane ze wspolnych pieniedzy, to pewnie nie zarejestrowalabys problemu..powiedz tylko w takim razie czy z takim podejsciem do sprawy nie bardziej na miejscu jest sprzeciwianie sie polskiej obecnosci w Iraku??przeciez tez jest finansowana z naszych pieniedzy , a ludzi tez tam morduja..w gorszy sposob..zastanow sie..
acha, jeszcze jedno...czytajac toje wpisy dochodze do wniosku , ze jednak nie ma nic gorszego niz ciasny umysl...pozdrawiam
olizda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:32   #93
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Drugi mail:
4. listopada 2006 roku odbędzie się ogólnopolska demonstracja

przeciwko zmianom w Konstytucji.

DOSYĆ PIEKŁA KOBIET. ŻĄDAMY LEGALNEJ ABORCJI!

Początek demonstracji na placu Defilad o godzinie 12:00 w Warszawie.

(...)

DOSYĆ PIEKŁA KOBIET,

DOSYĆ PIEKŁA NARODZONYCH DZIECI.

ŻĄDAMY LEGALNEJ, BEZPŁATNEJ ABORCJI.

ŻĄDAMY SZACUNKU DLA NASZEGO CZŁOWIECZEŃSTWA.

I DLA NASZEGO SUMIENIA.



W sobotę, 4 listopada 2006r. wyrusza wielki marsz kobiet po wolność i godność, którą odebrało nam państwo. Maszerować z nami będą też wszyscy mężczyźni, którzy domagają się szacunku dla drugiej – kobiecej - połowy społeczeństwa.




Spotykamy się w samo południe, o g. 12:00,

na Placu Defilad, pod Teatrem Dramatycznym w PkiN, w Warszawie
Przekopałam internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu jakiejkolwiek informacji na temat demonstracji-wszk 4 listopada to dziś .
I jak?Manifestacja doszła do skutku?Czy też się nie odbyła?
Czy ktoś wie coś na ten temat?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:40   #94
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Przekopałam internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu jakiejkolwiek informacji na temat demonstracji-wszk 4 listopada to dziś .
I jak?Manifestacja doszła do skutku?Czy też się nie odbyła?
Czy ktoś wie coś na ten temat?
Z tego co słyszałam to manifestacja się odbyła, ale nie była zbyt liczna. Manifestowało coś około/ponad 150 osób.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:45   #95
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez olizda Pokaż wiadomość
droga Freso..jestes przeciwniczka ogolnodostepnej aborcji..rozumiem chociaz nie zgadzam sie z Toba..ale prosze, nie graj wielkiej obronczyni nienarodzonego zycia...napisz po prostu ze chodzi ci tylko i wylacznie o pieniadze..bo jezeli aborcja w polsce jest fuj a w holandii juz cacy, to..nie mow ze lezy ci na sercu dobro tych malych, bezbronnych, nienarodzonych istotek..przypuszczam nawet ze jezeli zabiegi nie bylyby finansowane ze wspolnych pieniedzy, to pewnie nie zarejestrowalabys problemu..powiedz tylko w takim razie czy z takim podejsciem do sprawy nie bardziej na miejscu jest sprzeciwianie sie polskiej obecnosci w Iraku??przeciez tez jest finansowana z naszych pieniedzy , a ludzi tez tam morduja..w gorszy sposob..zastanow sie..
acha, jeszcze jedno...czytajac toje wpisy dochodze do wniosku , ze jednak nie ma nic gorszego niz ciasny umysl...pozdrawiam
Wycieczki pod adresem adwersarzy to złamanie regulaminu,a zastanawiający jest ten jedyny post i data rejestracji.Czyżby tylko po to,żeby ocenić moją osobę?


Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to manifestacja się odbyła, ale nie była zbyt liczna. Manifestowało coś około/ponad 150 osób.
Aha,dziękuję za info .
Czyli jednak odzew nie był zbyt duży,a właściwie znikomy.Ciekawe,czy w Faktach o 19 coś powiedzą na ten temat?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:17   #96
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ciekawe,czy w Faktach o 19 coś powiedzą na ten temat?
i co, powiedzieli?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:35   #97
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

ostatnio chyba w faktach czy innym programie usłyszałam o tym że w jakimś kraju usuwa sie 8-miesieczne dzieci . nie podam szczegółów bo słyszałam tylko strzepki, ale nie ma tam wiekszego problemu zeby przeproawdzic aborcje w 8 m-cu ciazy. dziecku podaje sie tabletke która powoduje zawał . przeciez już 5-miesieczne dzieci sie rodza i da sie je uratowac a tam zabijaja 8 miesieczne . jestem ciekawa czy jakby te dziecko 8-miesieczne nie bylo juz w brzuchu to czy tez by mu podali te tabletke. przeciez to identyczna sytuacja, co za roznica czy jest w brzuchu. tylko ze jakby bylo na zewnatrz to by widzieli jak umiera. a tak jest dla nich tylko nic nie czującym płodem. przerażające.



jaka matka zabija swoje dziecko??? dla mnie to potwór- nie matka.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 18:42   #98
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
i co, powiedzieli?
Jedyne ciekawe ,co usłyszałam(a czego wcześniej nie wiedziałam) to,że sprawa nowej ustawy została ujęta w umowie koalicyjnej.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:46   #99
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Własnie o tę słyszalność i widzialność mi chodziło. Tylko 150 osób.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:47   #100
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
ostatnio chyba w faktach czy innym programie usłyszałam o tym że w jakimś kraju usuwa sie 8-miesieczne dzieci . nie podam szczegółów bo słyszałam tylko strzepki, ale nie ma tam wiekszego problemu zeby przeproawdzic aborcje w 8 m-cu ciazy. dziecku podaje sie tabletke która powoduje zawał . przeciez już 5-miesieczne dzieci sie rodza i da sie je uratowac a tam zabijaja 8 miesieczne . jestem ciekawa czy jakby te dziecko 8-miesieczne nie bylo juz w brzuchu to czy tez by mu podali te tabletke. przeciez to identyczna sytuacja, co za roznica czy jest w brzuchu. tylko ze jakby bylo na zewnatrz to by widzieli jak umiera. a tak jest dla nich tylko nic nie czującym płodem. przerażające.



jaka matka zabija swoje dziecko??? dla mnie to potwór- nie matka.
Może się mylę, ale pierwszy raz słysze żeby prawo w jakimś kraju przewidywało możliwość usuwania ciązy w 8 miesiącu. Mowisz chyba o zabiegach wykonywanych nielegalnie.

Na pewno decyzja o usunięciu ciązy nie jest prosta więc może nie oceniajmy innych ludzi zbyt pochopnie. Tym bardziej, że nie znamy ich sytuacji życiowej. Łatwo jest kogoś oceniać gdy sami nie jesteśmy zmuszeni podjąć ostatecznej decyzji.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:09   #101
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Może się mylę, ale pierwszy raz słysze żeby prawo w jakimś kraju przewidywało możliwość usuwania ciązy w 8 miesiącu. Mowisz chyba o zabiegach wykonywanych nielegalnie.

Na pewno decyzja o usunięciu ciązy nie jest prosta więc może nie oceniajmy innych ludzi zbyt pochopnie. Tym bardziej, że nie znamy ich sytuacji życiowej. Łatwo jest kogoś oceniać gdy sami nie jesteśmy zmuszeni podjąć ostatecznej decyzji.

no nielegalnie, ale zszokował mnie sam fakt ze sa ludzie ktorzy chca zabijac dziecko ktore maja w sobie od 8 miesiecy i "lekarze" ktorzy sie tego podejmuja.

sorry, ale o tym, ze sie nie chce miec dziecka to sie myśli zanim sie zajdzie w ciąże, a nie po fakcie. za błędy się płaci.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 19:15   #102
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
no nielegalnie, ale zszokował mnie sam fakt ze sa ludzie ktorzy chca zabijac dziecko ktore maja w sobie od 8 miesiecy i "lekarze" ktorzy sie tego podejmuja.

sorry, ale o tym, ze sie nie chce miec dziecka to sie myśli zanim sie zajdzie w ciąże, a nie po fakcie. za błędy się płaci.

Gdyby życie było takie proste, ale niestety nie jest.

Twoje stwierdzenie, że za błędy się płaci wydaje mi się nie na miejscu.


Tutaj jest trochę na temat dzisiejszej
manifestacji:http://wiadomosci.onet.pl/1428415,11,item.html
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:55   #103
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez olizda Pokaż wiadomość
droga Freso...
acha, jeszcze jedno...czytajac toje wpisy dochodze do wniosku , ze jednak nie ma nic gorszego niz ciasny umysl...pozdrawiam
OlizdajJesteś tu nowa, ale rejestrując się miałaś obowiązek zapoznać się z regulaminem forum. Wycieczki personalne na temat intelektu są u nas karane.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 21:48   #104
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zaproszenia - Grupa Pro-Choice - demonstracja przeciwko ustawie antyaborcyjnej

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
OlizdajJesteś tu nowa, ale rejestrując się miałaś obowiązek zapoznać się z regulaminem forum. Wycieczki personalne na temat intelektu są u nas karane.
Cieszy mnie,że zawsze można liczyć na Twoją sprawiedliwą ocenę Ago-dziękuję .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.