Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 20:42   #31
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Mnie najbardziej motywuje to, że boję się, że gdybym zaszła w ciążę (póki co nie planuję) to te stany zapalne czy grzybice, które mi się przytrafiają najczęściej po prezerwatywach, mogłby w jakiś sposób zaszkodzić dziecku.
Wiem, że trochę dziwne to moje myślenie, bo zabezpieczamy się i dziecka nie mamy w planach póki co, ale jednak takie myśli mnie nachodzą...
Pozatym wiadomo, że takie rzeczy nieleczone też mogą spowodaować jakieś inne powikłania.
Tylko jakoś trudno się zebrać... a jeszcze trudniej trafić na dobrego lekarza.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:20   #32
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej motywuje to, że boję się, że gdybym zaszła w ciążę (póki co nie planuję) to te stany zapalne czy grzybice, które mi się przytrafiają najczęściej po prezerwatywach, mogłby w jakiś sposób zaszkodzić dziecku.
Wiem, że trochę dziwne to moje myślenie, bo zabezpieczamy się i dziecka nie mamy w planach póki co, ale jednak takie myśli mnie nachodzą...
Pozatym wiadomo, że takie rzeczy nieleczone też mogą spowodaować jakieś inne powikłania.
Tylko jakoś trudno się zebrać... a jeszcze trudniej trafić na dobrego lekarza.
A jeśli będziesz miała jakieś osłabienie organizmu albo będziesz łykać antybiotyk, albo użyjesz złego środka higienicznego w tym miejscu - to Ci się taka infekcja czy grzybica tak nasili, że sama Cię zmusi do pójścia do gina
Tak było ze mną ostatnim razem
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:23   #33
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

No prosze jaki watek
Ja tez staralam sie pisac na temat, ale tak nie do konca wyszlo

Jutro klucie ... ciekawe czy z zyly beda pobierac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:30   #34
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

lexie nie krakaj, już wole się wybrać samowolnie
Rena ja mogę iść za Ciebie na badanie krwi
niestraszne mi żadne igły, nie ważne czy zastrzyk muszę zrobić sobie czy komuś, czy też ktoś mnie robi
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:34   #35
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
No prosze jaki watek
Ja tez staralam sie pisac na temat, ale tak nie do konca wyszlo

Jutro klucie ... ciekawe czy z zyly beda pobierac.
Mnie pobierali z żyły

Na pamiątkę mi siniak został. Niech on już zejdzie, bo tylko mi przypomina o tym strasznym przeżyciu
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:50   #36
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Na czczo kaza byc.
Nawet kawy nie wolno wypic przed Nie mowiac, o czyms na odwage
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 22:00   #37
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Ginekolog nie jest taki straszny! Trzeba po prostu trafić na odpowiednia osobę, ja byłam u 4. Do mojej obecnej chodzę 3 rok i naprawdę nie mogłam trafić lepiej miła, delikatna, pomocna. Czasami to nawet zapominam o badaniu, bo tak potrafi mnie zagadać

ps. co do igieł- dawniej panicznie bałam się pobierania krwi nawet z palca przełamałam się dopiero jak poszłam honorowo oddawać krew, teraz chodzę już czwarty rok i żadnych igieł się nie boję
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 22:58   #38
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Na czczo kaza byc.
Nawet kawy nie wolno wypic przed Nie mowiac, o czyms na odwage
Wodę wolno , a nawet lepiej wypić, bo jak się odwodni, to chyba ciężej się pobiera. Ja dostałam po głowie za to, że raptem parę łyków wcześniej wypiłam
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:40   #39
Quska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 256
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Ja wlasnie tez mam takiego ginekologa ze nawet lubie do niego chodzic, no i chodze regularnie co pół roku - glownie przez to ze wypisuje mi recepty na plastry, ale jak trzeba z jakiegos innego powodu to tez nigdy nie odwlekam wizyty, bo on jest naprawde super
Quska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 10:48   #40
**Dziunia
Raczkowanie
 
Avatar **Dziunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zza biurka
Wiadomości: 165
GG do **Dziunia
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Witajcie dziewczyny Tak sobie czytam i czytam i dochodzę do wniosku, że też potrzebuję małej motywacji, bo tchórz ze mnie :P Boję się tej wizyty u ginekologa jak diabeł święconej wody i już drugi rok odkładam z dnia na dzień tę chwilę, gdy stanę w drzwiach gabinetu ginekologicznego...
Paradokslanie - boję się, że podczas badania wyjdzie na jaw masa jakichś potwornych choróbsk :/ Już sam ten strach powinien mnie motywować do działania, a tu klops... bo taki ze mnie tchórzyk, że wolę nie wiedzieć co mi dolega niż to jakoś leczyć. Pomocy
__________________
"Świat, w którym ludzie powszechnie są ze sobą na "ty" nie jest światem powszechnej przyjaźni, lecz światem powszechnego lekceważenia"
Milan Kundera "Żart"

**Dziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 12:58   #41
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Bylam. Zemdlalam Dobrze, ze dzisiaj mam wolne to moge sie polozyc. Ale i tak wieczorem wychodze

Cytat:
Napisane przez **Dziunia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Tak sobie czytam i czytam i dochodzę do wniosku, że też potrzebuję małej motywacji, bo tchórz ze mnie :P Boję się tej wizyty u ginekologa jak diabeł święconej wody i już drugi rok odkładam z dnia na dzień tę chwilę, gdy stanę w drzwiach gabinetu ginekologicznego...
Paradokslanie - boję się, że podczas badania wyjdzie na jaw masa jakichś potwornych choróbsk :/ Już sam ten strach powinien mnie motywować do działania, a tu klops... bo taki ze mnie tchórzyk, że wolę nie wiedzieć co mi dolega niż to jakoś leczyć. Pomocy
Dwa lata? To prawie tak jak ja
Marsz do przychodni!
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 15:43   #42
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Quska widzę, że też jesteś z Katowic.
Mogłabyś napisać do jakiego lekarza chodzisz?
I czy długo czeka się na wizytę u niego?
Byłabym wdzięczna, bo szukam właśnie jakiegoś dobrego lekarza.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 16:06   #43
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Bylam. Zemdlalam Dobrze, ze dzisiaj mam wolne to moge sie polozyc. Ale i tak wieczorem wychodze


Pobierali na leżąco? Mnie od razu położyli, bo zrobiło mi się słabo kiedy tylko usiadłam tam na tym fotelu do pobierania i zobaczyłam poręcze pod ramiona
Brrr

Ale masz to już za sobą
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 18:18   #44
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Zabezpieczenie: tylko prezerwatywy?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

Aha i cos mowil, ze lepiej tylko tabletki, a nie prezerwatywy, bo jego zdaniem powoduja one grzybice pochwy Nigdy wczesniej tego nie slyszalam.

takie głupoty często mówią lekarze, którzy mają procent od wystawionych przez siebie recept (ale nie kategoryzujmy)
też się dziwię, że dał Ci tabletki bez badań. przez tak "dobrane" tabletki moja koleżanka mdlała, nie wiedzieli co jej jest, robili eeg i szukali czegoś w mózgu, ażwkońcu dostała takich krwotoków, że wylądowała w szpitalu. tam nie mogli jej zdiagnozować - najpierw, że woreczek żółciowy (dziewczyna 20 lat, to sięchyba rzadko zdarza), potem, że ciąża pozamaciczna, potem, że jednak wyrostek, już ją nawet przygotowywali do operacji... aż w końcu zrobili jej hormony i okazało się że to tabletki, z resztą - odstawiła i wszystko przeszło. nie wolno lekarzom przepisywać hormonów bez kompleksowych badań, ale jednak to robią, tylko dlaczego?

a wracając do tematu - jestem jedną z tych, którą ciężko zagonić do gina. w sumie to w życiu byłam (wstyd się przyznać) dwa razy, pierwszy raz byłstraszny (pani była tak niedelikatna, że przez tydzień nie mogłam się ruszać, poza tym opryskliwa) a drugi to tragedia, aż strach opowiadać (uznana pani profesor nie przyjęła mnie na wizytę (za którą zapłaciłam w ramach pakietu kompleksowych badań:/
), wykrzykując do pielęgniarki, która miała mnie wprowadzić i poinformować o trudnościach z cytologią - na cały korytarz, że dziewic to ona badać nie będzie i żebym przyszła, jak "mi to już minie". powiedziałam że więcej w życiu nie pójdę. ale teraz się zbieram (dziecko w niedalekich planach, to trzeba), znajomy (mój bociani ojciec, czyli ginekolog, który pomagał mi przyjść na świat ) obiecał mi kontakt do dobrego gina. także wszystko przede mną, oby było lepiej, niż wcześniej
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 19:08   #45
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Oj ja też bardzo nie miło wspominam moje pierwsze badanie.
Wprawdzie chodziłam wcześniej do lekarza, ale nigdy mnie nie badał (pomimo tego, że przepisywał tabletki!).
Aż w końcu okazało się, że mam cyste na jajniku, która pękła i wtedy wzięli mnie do szpitala i tam miałam pierwsze badanie.
Kobieta była tak niedelikatna, że aż krzyczałam z bólu, pozatym również była opryskliwa i zadawała pytania w conajmniej nie kulturalny sposób...
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 09:22   #46
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Kobiety, jak was czytam to mi sie włos na głowie jeży z przerażenia! Jak można być dorosłą kobietą, uprawiać seks i się nie badać regularnie u ginekologa? Czy wy szanujecie zdrowie swoje i waszych partnerów?
Zachowujecie się jakbyście pochodziły z głębokiego średniowiecza!
Czy wy wogóle wiecie jakie są konsekwencje zdrowotne współżycia?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 09:42   #47
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Elfir normalnie dzięki Ci wielkie za oświecenie
Gdybyś jeszcze tylko wymieniła te konsekwencje zdrowotne współżycia to już w ogóle

A tak poważnie dzięki za troskę, ale każda z nas jest chyba świadoma konsekwencji chodzenia bądź nie chodzenia do ginekologa.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 10:11   #48
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Choroby weneryczne to nie tylko kiła i syfilis.
Zwykła grzybica pochwy musi być leczona u obojga partnerów, jeżeli uprawiają seks bez prezerwatywy. Zwłaszcza jak mężczyzna jest nieobrzezany, to strzępki grzbni trudno usunąć i może zarażać partnerkę już po wyleczeniu jej przypadłości.
Czy któraś się szczepiła przeciwko wirusowi HPV przed rozpoczęciem współżycia (a nawet potem ma to sens, jeżeli pierwszy partner nas nie zaraził)?
Albo takie chlamydie, które nie leczone powodują bezpłodnośc lub choroby u noworodków.

oolina - ja po lekturze tego typu forum internetowych mam pesymistyczne wrażenie, ze jednak nie wszystkie o tym wiedzą.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 11:03   #49
Quska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 256
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Quska widzę, że też jesteś z Katowic.
Mogłabyś napisać do jakiego lekarza chodzisz?
I czy długo czeka się na wizytę u niego?
Byłabym wdzięczna, bo szukam właśnie jakiegoś dobrego lekarza.
Wiesz co ja dojeżdżam do tego lekarza do jawiszowic - to jest niedaleko oświecimia/pszczyny.

Nazywa sie Bogdan Zalewski (nr tel.601445923)
No i przyjmuje we wtorki i piatki od 15 do 20 w jawiszowicach, nie trzeba sie rejstrowac, poprostu przyjezdzasz, czekasz w kolejce i tyle, nawet jak bedzie juz po 20 to Cie przyjmie, a jak masz jakis problem to jak tylko tam jest (bo to jest jego domowy gabinet) to zawsze Cie przyjmie.
On przyjmuje jeszcze w Grzawie (tam robie operacje ginekologiczne) i w Kętach z tego co wiem.
Quska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 16:44   #50
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Choroby weneryczne to nie tylko kiła i syfilis.
Zwykła grzybica pochwy musi być leczona u obojga partnerów, jeżeli uprawiają seks bez prezerwatywy. Zwłaszcza jak mężczyzna jest nieobrzezany, to strzępki grzbni trudno usunąć i może zarażać partnerkę już po wyleczeniu jej przypadłości.
Czy któraś się szczepiła przeciwko wirusowi HPV przed rozpoczęciem współżycia (a nawet potem ma to sens, jeżeli pierwszy partner nas nie zaraził)?
Albo takie chlamydie, które nie leczone powodują bezpłodnośc lub choroby u noworodków.

oolina - ja po lekturze tego typu forum internetowych mam pesymistyczne wrażenie, ze jednak nie wszystkie o tym wiedzą.
Jak do tego podchodzą inne dziewczyny nie wiem,
ja natomiast nigdy w życiu nie uprawiałam seksu bez prezerwatywy, nie mówiąc już o przypadkowych partnerach (bo takich nie posiadałam).
I wydaje mi się, że jednak większość wie o skutkach, a jak do tego podchodzą to już ich sprawa.
Sama zdaję sobie sprawę z tego, że nieleczenie np. grzybicy czy innych chorób może później doprowadzić do gorszych skutków, po prostu czasami trudno o samodyscyplinę.

Cytat:
Napisane przez Quska Pokaż wiadomość
Wiesz co ja dojeżdżam do tego lekarza do jawiszowic - to jest niedaleko oświecimia/pszczyny.

Nazywa sie Bogdan Zalewski (nr tel.601445923)
No i przyjmuje we wtorki i piatki od 15 do 20 w jawiszowicach, nie trzeba sie rejstrowac, poprostu przyjezdzasz, czekasz w kolejce i tyle, nawet jak bedzie juz po 20 to Cie przyjmie, a jak masz jakis problem to jak tylko tam jest (bo to jest jego domowy gabinet) to zawsze Cie przyjmie.
On przyjmuje jeszcze w Grzawie (tam robie operacje ginekologiczne) i w Kętach z tego co wiem.
Quska dziękuję za odpowiedź, kurcze trochę daleko
ja nie mam czasu wybrać się do lekarza w okolicy, a co dopiero gdzieś dojechać, no ale kto wie może się wybiorę
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 20:54   #51
anettka9988
Raczkowanie
 
Avatar anettka9988
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 140
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

a ja niedawno mialam swój pierwszy raz xD u ginekologa:d yy tzn wizyte;P
i powiem wam za na początku bardz osie bałam...czekałam w kolejce 3 godziny..przez ten czas rozmawialam z paniami ktore tez czekały powiedziały mi tyle pozytywnych rzeczy o ginekologu ze wchodzac do jego gabinetu mialam usmiech na twarzy
normlanie gosc extra czy mnie badał,czy pisał kartoteke,czy robil co kolwiek innego to smiałam sie jak głupia a on równiec za miesiac mam isc po raz drugi juz sie nie boje;D nic w tym strasznego nie ma...jak ma sie tak wspaniałego specjaliste
anettka9988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 22:21   #52
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Jak można być dorosłą kobietą, uprawiać seks i się nie badać regularnie u ginekologa?
No wiec bylam u ginekologa, tylko tego seksu nie bylo i nie bedzie

No ale recepte na tabletki mam, wiec bede zazywac i tak. Choc motywacji brakuje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 22:24   #53
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Rena, facet nawalił?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 11:05   #54
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Rena, facet nawalił?
Tak zachowal sie dosyc dziecinnie (doslownie). Pewnie jednak kolezenskie relacje zostana zachowane, bo na tej plaszczyznie nic nie nawalil (moze dlatego, ze mamy wspolnych znajomych).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 12:29   #55
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Wiesz, tabletki zawsze mogą się przydać za jakiś czas, niekoniecznie z tym panem . Będzie dobrze
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 21:00   #56
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wiesz, tabletki zawsze mogą się przydać za jakiś czas, niekoniecznie z tym panem . Będzie dobrze
No zobaczymy, ale i tak zdecydowalam sie zaczac zazywac. A z facetami bywa roznie. Moze jeszcze przemyslec i bedzie chcial wszystko odkrecac? Na razie przestraszyl sie mojego zaangazowania.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:12   #57
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Zabezpieczenie: tylko prezerwatywy?

Ja tam się nie krępuje iść do ginekologa. To jest potrzebne, szczególnie gdy się współżyje.
Nie jest to moja ulubiona zajęcie, ale nie wyobrażam sobie nie być tam co 6 mies. na badaniach.
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 15:10   #58
lula6
Raczkowanie
 
Avatar lula6
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Zabezpieczenie: tylko prezerwatywy?

niedawno odbylam swoja pierwsza wizyte i bardzo milo ja wspominam! lekarz byl bardzo przyjemny i delikatny :P ! zbadal mnie na fotelu, zrobil USG i zabdal i pokazal jak sama mam badac swoje piersi. pomogl mi pozbyc sie roznych problemow. teaz czekam na wynik cytologii.
lula6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 16:31   #59
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

A mi w torebce lezy recepta i musze sie zmotywowac do apteki, bo jednak zdecydowalam sie przejsc na tabletki niezaleznie od tego co sie bedzie dzialo.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 18:09   #60
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Idziemy do ginekologa - grupa wsparciowo-motywująca ;)

ja sie okropnie boje wizyty u ginekologa
2 razy byalm sie zapisac i nie poszlam
boje sie strasznie
niestety mysle ze jest to konieczne bo nieregularne miesiaczki i strasnzy bol przy tym
zmotywujcie mnie troszke proszee
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.