Mamy wrześniowe 2021 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-28, 15:57   #1291
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Któraś też ma jeszcze takie szczęście, że tylko wizyty u ginekolog przypomnają o ciąży?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:35   #1292
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Zazdroszczę.
U mnie ogólnie w pierwszej ciąży było super o ile się wyspałam. Potrzebowałam jeden drzemki w ciągu dnia i wtedy czułam się ok. Mdłości czy inne dolegliwości nie były zbyt dokuczliwe.

Teraz za to masakra. Przewód pokarmowy mi zupełnie wysiadł. Mam chyba wszystkie "pokarmowe" objawy ciąży, mdłości, wymioty (na szczęście niecodziennie), odbijanie, zgaga, nadkwasotą, lekki refluks..... No i najgorsze gazy. Na wieczór to już mam mega twardy brzuch. A że w ciąży mózg mi działa na 30 % to dopiero dzisiaj wpadłam że mogę wziąć Espumisan więc jutro muszę kupić.
A dziwne jest to że przed ta ciąża nie miałam problemów z żołądkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 18:34   #1293
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
O kurcze, to lekko nie masz. Już bliżej 2 trymestru, na pewno wtedy wszystko minie.
Chyba w ogóle większość z nas tutaj ma mdłości czy inne uciążliwe dolegliwości.

Moja mama każdą ciążę odchorowała, więc bałam się, że też to po niej odziedziczę, ale na szczęście jest inaczej.
Któraś też ma jeszcze takie szczęście, że tylko wizyty u ginekolog przypomnają o ciąży?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja tak mam po prostu z 2 dzieci na stanie nie mam za bardzo czasu na myślenie o ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

TŻ wziął dzieciaki na spacer i do teściów, a ja przespałam pół dnia. Niezbyt mi to pomogło. Wydaje mi się, że mdłości odrobinę odpuściły, choć nic poza słodkim mi nie smakuje, a po większości rzeczy mam jakieś dolegliwości. Ale za to mi słabo codziennie. Jak nie urok to sraczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 20:28   #1294
tlenekcynku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 170
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
O kurcze, to lekko nie masz. Już bliżej 2 trymestru, na pewno wtedy wszystko minie.
Chyba w ogóle większość z nas tutaj ma mdłości czy inne uciążliwe dolegliwości.

Moja mama każdą ciążę odchorowała, więc bałam się, że też to po niej odziedziczę, ale na szczęście jest inaczej.
Któraś też ma jeszcze takie szczęście, że tylko wizyty u ginekolog przypomnają o ciąży?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja sie zgłaszam
Pozostały mi już teraz tylko drzemki raz na 2 dni, czasem codziennie. Ale to nieprzeszkadzajacy objaw ciazy, szczególnie gdy jest się na zwolnieniu

Co robicie w wolnym czasie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tlenekcynku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 06:44   #1295
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dzień dobry

W wolnym czasie to rozwiązuje krzyżówki,czytam książki, a ostatnio wzięłam się za wyplatanie makram, teraz mam w planie zrobić dla teściowej obrus na szydełku, także zobaczymy jak mi pójdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 07:48   #1296
Arielka90
Raczkowanie
 
Avatar Arielka90
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej dziewczyny, ostatnio się nie odzywałam bo zmęcenie bierze gorę. W weekendy śpię po 12 godzin. Po pracy marzę tylko o spaniu. Więc moje życie kręci się obecnie wokół spania
Właśnie robię krzywą cukrowa bo wyniki glukozy były nieco niepokojące. Zobaczymy jaków będą wyniki.
Nadrobiłam wszystkie wasze wiadomości i poznania płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arielka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 09:14   #1297
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez tlenekcynku Pokaż wiadomość
Ja sie zgłaszam
Pozostały mi już teraz tylko drzemki raz na 2 dni, czasem codziennie. Ale to nieprzeszkadzajacy objaw ciazy, szczególnie gdy jest się na zwolnieniu

Co robicie w wolnym czasie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z maluchem ciężko o wolny czas wieczorami próbuje trochę szyć, ale czasami już nawet nie mam siły nic zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 10:19   #1298
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

U kazdej z zapachami inaczej

Dziewczyny jest szansa, ze Wam sie polepszy. Ja juz jem ze smakiem, a jeszcze 2 tygodnie temu to byla walka o kazdy kes i godzinne zastanawianie sie co by tu zjesc. Oby ten apetyt nie odbil sie za bardzo na wadze
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 10:50   #1299
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę.
U mnie ogólnie w pierwszej ciąży było super o ile się wyspałam. Potrzebowałam jeden drzemki w ciągu dnia i wtedy czułam się ok. Mdłości czy inne dolegliwości nie były zbyt dokuczliwe.

Teraz za to masakra. Przewód pokarmowy mi zupełnie wysiadł. Mam chyba wszystkie "pokarmowe" objawy ciąży, mdłości, wymioty (na szczęście niecodziennie), odbijanie, zgaga, nadkwasotą, lekki refluks..... No i najgorsze gazy. Na wieczór to już mam mega twardy brzuch. A że w ciąży mózg mi działa na 30 % to dopiero dzisiaj wpadłam że mogę wziąć Espumisan więc jutro muszę kupić.
A dziwne jest to że przed ta ciąża nie miałam problemów z żołądkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To kalafior ciążowy z tym mózgiem na 30% Ja w pierwszej ciąży odwalilam taki numer, ze w ciągu jednego dnia nabiłam rachunek na telefonie za 700zl pomyliłam karty sim i korzystałam sobie z drogiego internetu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 10:56   #1300
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez tlenekcynku Pokaż wiadomość
Ja sie zgłaszam
Pozostały mi już teraz tylko drzemki raz na 2 dni, czasem codziennie. Ale to nieprzeszkadzajacy objaw ciazy, szczególnie gdy jest się na zwolnieniu

Co robicie w wolnym czasie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W wolnym czasie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Arielka90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio się nie odzywałam bo zmęcenie bierze gorę. W weekendy śpię po 12 godzin. Po pracy marzę tylko o spaniu. Więc moje życie kręci się obecnie wokół spania
Właśnie robię krzywą cukrowa bo wyniki glukozy były nieco niepokojące. Zobaczymy jaków będą wyniki.
Nadrobiłam wszystkie wasze wiadomości i poznania płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wynik krzywej, oby był w normie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Wybrałam się dziś do Rossmana po wkłady do maszynki, bo niedługo zapewne przerzuce się głównie na sukienki i trzeba jakoś wyglądać i zaliczyłam 3 lumpeksy w poszukiwaniu w sumie czegokolwiek dla siebie czy dziecięcego i nic nie kupiłam, nic kompletnie nie było. Gdzie te czasy, kiedy większość wyprawki kupiłam w lumpku teraz zapewne nie będę tracić czasu i będę polować na allegro i vinted, bo co idę to nic nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 11:06   #1301
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Jak miałam czas wolny na L4 w pierwszej ciąży to nadrabiałam zaległości w książkach i na Netflixie.
Teraz przy małej córce nie mam wolnego czasu ;D. Raczej wieczny brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 11:30   #1302
Andainn
Raczkowanie
 
Avatar Andainn
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 149
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Melduję się po prenatalnych - wszystko w najlepszym porządku
Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Jak miałam czas wolny na L4 w pierwszej ciąży to nadrabiałam zaległości w książkach i na Netflixie.
Teraz przy małej córce nie mam wolnego czasu ;D. Raczej wieczny brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie podobnie, chociaż odkąd jestem na zwolnieniu, a młoda w żłobku, to mam trochę luzu Wykorzystuję czas podobnie - trochę Netflix, trochę książki, edycja zdjęć, dłuższe spacery z psem.

Dziewczyny, a ćwiczycie coś w ciąży? Chciałabym w wolnej chwili coś porobić poza spacerowaniem, może joga? Macie jakieś treningi dla ciężarówek do polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22 grudnia 2011r: intensywnie dbam o włosy!
1 lipca 2012r.: regularnie ćwiczę
Andainn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 11:33   #1303
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Andainn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ćwiczycie coś w ciąży? Chciałabym w wolnej chwili coś porobić poza spacerowaniem, może joga? Macie jakieś treningi dla ciężarówek do polecenia?
Ja na tę chwilę jedynie dłuższe spacery i to od niedawna. Miałam jedno podejście do jogi i po jakichś trzech minutach załączyła mi się karuzela w głowie, więc na razie nie mam ochoty na powtórkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 12:04   #1304
Arielka90
Raczkowanie
 
Avatar Arielka90
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Jeśli chodzi o czas wolny to zwykle po pracy robię sobie drzemkę. Od drugiego trymestru planują zacząć jogę.
Dostałam wyniki krzywej:
Na czczo: 93,4, po godzinie: 109, po dwóch godzinach 93,9
Wynik na czczo mnie trochę martwi..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arielka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 12:12   #1305
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Arielka90 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o czas wolny to zwykle po pracy robię sobie drzemkę. Od drugiego trymestru planują zacząć jogę.
Dostałam wyniki krzywej:
Na czczo: 93,4, po godzinie: 109, po dwóch godzinach 93,9
Wynik na czczo mnie trochę martwi..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście masz trochę przekroczone i pewnie czeka Cię dieta, ale wszystko jest do ogarnięcia, będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Andainn, super, że na prenatalnych wszystko ok

Mi chyba dzienne wchodzenie z dzieckiem na rękach na 4 piętro wystarczy, nie planuję żadnych zajęć tym bardziej że u mnie dalej wszystko pozamykane i zajęć tego typu zwyczajnie nie ma. Ja się obawiam, że dostanę zalecenie oszczędzania się w drugiej połowie ciąży jak poprzednio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 13:40   #1306
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Andainn Pokaż wiadomość
Melduję się po prenatalnych - wszystko w najlepszym porządku
U mnie podobnie, chociaż odkąd jestem na zwolnieniu, a młoda w żłobku, to mam trochę luzu Wykorzystuję czas podobnie - trochę Netflix, trochę książki, edycja zdjęć, dłuższe spacery z psem.

Dziewczyny, a ćwiczycie coś w ciąży? Chciałabym w wolnej chwili coś porobić poza spacerowaniem, może joga? Macie jakieś treningi dla ciężarówek do polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje prenatalnych
Ja raczej nie bede cwiczyc. Nie czuje sie za dobrze, ciaza w sumie z komplikacjami, mam krwiaka, jestem na duphastonie, daje sobie spokoj. Bede sie lepiej czula to pewnie bede robila cwiczenia takie jak w poprzedniej ciazy - wzmacnianie mdm, oddechowe. Ale ciezko to nazwac cwiczeniami ani sie nie spocisz ani nic, one sa bardziej statyczne. Przede wszystkim najwazniejsze jest uwazanie na codzien - czyli nie gabienie sie, wstawanie bokiem, nie wypychanie odcinka ledzwowego do przodu, pilnowanie postawy, krzeselko w wc itd. i to daje bardzo duzo.
No i mimo, ze pierwsza ciaza tez zagrozona i przelezalam od polowy to blyskawicznie odzyskalam figure sprzed ciazy i 2 tyg po porodzie juz chodzilam w swoich dzinsach, a brzucha nie bylo, az sama bylam zdziwiona, bo od razu po porodzie jest taki smieszny flaczek jakby ktos spuscil powietrze z balonika . Chyba musze podziekowac przodkom za geny Mam cicha nadzieje, ze teraz bedzie podobnie.
A i polecam szczotkowanie brzucha na sucho po porodzie, moze to tez pozwolilo skorze sie szybciej wchlonac
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 13:52   #1307
tlenekcynku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 170
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość
gratulacje prenatalnych
Ja raczej nie bede cwiczyc. Nie czuje sie za dobrze, ciaza w sumie z komplikacjami, mam krwiaka, jestem na duphastonie, daje sobie spokoj. Bede sie lepiej czula to pewnie bede robila cwiczenia takie jak w poprzedniej ciazy - wzmacnianie mdm, oddechowe. Ale ciezko to nazwac cwiczeniami ani sie nie spocisz ani nic, one sa bardziej statyczne. Przede wszystkim najwazniejsze jest uwazanie na codzien - czyli nie gabienie sie, wstawanie bokiem, nie wypychanie odcinka ledzwowego do przodu, pilnowanie postawy, krzeselko w wc itd. i to daje bardzo duzo.
No i mimo, ze pierwsza ciaza tez zagrozona i przelezalam od polowy to blyskawicznie odzyskalam figure sprzed ciazy i 2 tyg po porodzie juz chodzilam w swoich dzinsach, a brzucha nie bylo, az sama bylam zdziwiona, bo od razu po porodzie jest taki smieszny flaczek jakby ktos spuscil powietrze z balonika . Chyba musze podziekowac przodkom za geny Mam cicha nadzieje, ze teraz bedzie podobnie.
A i polecam szczotkowanie brzucha na sucho po porodzie, moze to tez pozwolilo skorze sie szybciej wchlonac
O super, dobre geny to jak wygrana na loterii
Ja od kilku dni zaczęłam się raz dziennie smarować olejkiem Babydream fur Mama. Nic więcej nie zamierzam robić, bo nie wierze w żadne cudowne działanie preparatów (raczej właśnie w genetykę).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tlenekcynku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:16   #1308
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja przy ciąży ze starszakiem też ekspresowo wróciłam do formy i do ciuchów sprzed ciąży a w drugiej prawdopodobnie przez problemy z cukrem coś się posypało i do tej pory nie zrzuciłam całej wagi ciążowej, choć przytyłam tyle samo co za 1szym razem i wszystko było podobnie, oszczędzałam się tylko trochę bardziej, ale w obu ciążach nie szarżowałam i stawiałam na spacery i bycie tak w miarę normalnie aktywną, a nie specjalne ćwiczenia. Zobaczymy jak teraz będzie najwyżej bardziej się wysilę po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:28   #1309
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej, ja też się melduję po wizycie, znowu mi termin skoczył o 2 dni do przodu Wszystko okej, dostałam fejkowe skierowanie na prenatalne na NFZ (mam w czwartek) i znowu morfo i mocz do kontroli.


W ostatniej chwili jej powiedziałam, żeby nie mówiła, jeśli zobaczy płeć, bo chcemy w czw razem się dowiedzieć. Myślałam, że mi powie, że to za wcześnie i nic nie widzi, a ona "dobrze, że pani mówi, bo ja tu wszystko widzę jak na dłoni i właśnie miałam mówić". Także ja już teraz obstawiam chłopaka, bo mi się wkręciło, że skoro widzi jak na dłoni, to raczej COŚ niż brak cosia Nie zasnę do czwartku
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 14:43   #1310
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Błękitna laguna ja zastanawiam się nad delikatnym szczotkowaniem ciała w ciąży, bo robiłam przed i byłam zadowolona, teraz miałam pytać lekarza, ale zapomniałam

Sale niby nie powiedziała lekarka, a jednak zasiała ziarno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:45   #1311
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Hej, ja też się melduję po wizycie, znowu mi termin skoczył o 2 dni do przodu Wszystko okej, dostałam fejkowe skierowanie na prenatalne na NFZ (mam w czwartek) i znowu morfo i mocz do kontroli.


W ostatniej chwili jej powiedziałam, żeby nie mówiła, jeśli zobaczy płeć, bo chcemy w czw razem się dowiedzieć. Myślałam, że mi powie, że to za wcześnie i nic nie widzi, a ona "dobrze, że pani mówi, bo ja tu wszystko widzę jak na dłoni i właśnie miałam mówić". Także ja już teraz obstawiam chłopaka, bo mi się wkręciło, że skoro widzi jak na dłoni, to raczej COŚ niż brak cosia Nie zasnę do czwartku
To Was załatwiła u Ciebie możecie razem na badania wejść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:52   #1312
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88547913]Błękitna laguna ja zastanawiam się nad delikatnym szczotkowaniem ciała w ciąży, bo robiłam przed i byłam zadowolona, teraz miałam pytać lekarza, ale zapomniałam

Sale niby nie powiedziała lekarka, a jednak zasiała ziarno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Nooo zasiała zasiała, teraz, jak się okaże, że to jednak dziewczyna, to chyba rozwalę samochód ze szczęścia


Kurczę, ja cały czas szczotkuję ciało, ale teraz po brzuchu tak ledwo co przejeżdżam. Nawet nie pomyślałam, żeby zapytać lekarkę o to :/

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
To Was załatwiła u Ciebie możecie razem na badania wejść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Niestety nie, ale chcę poprosić lekarza, żeby napisał płeć na kartce i odczytamy razem w samochodzie ;D


Głupia jestem, trzeba było już się dowiedzieć i mieć spokój, a tak to do czwartku do 17:00 nie zasnę


Nadal nie przyszedł mi ten kupon z Rossa na olejek na rozstępy, a zrobiłam zakupy na dziale Dziecko w zeszłym tygodniu :P Ale dzisiaj była promocja na Palmersa i wzięłam sobie masło do brzucha. Pewnie i tak zużyję kilka opakowań do września, więc ten olejek jeszcze się przyda, jeśli postanowią jednak mi go dać.

Edytowane przez sale_girl
Czas edycji: 2021-03-01 o 15:00
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:57   #1313
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Nooo zasiała zasiała, teraz, jak się okaże, że to jednak dziewczyna, to chyba rozwalę samochód ze szczęścia


Kurczę, ja cały czas szczotkuję ciało, ale teraz po brzuchu tak ledwo co przejeżdżam. Nawet nie pomyślałam, żeby zapytać lekarkę o to :/

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------




Niestety nie, ale chcę poprosić lekarza, żeby napisał płeć na kartce i odczytamy razem w samochodzie ;D
Zawsze to jakieś wyjście
Ja zapewne nie dowiem się aż do połówkowych znowu a i tak nie mam wyboru, idę sama bo TŻ w pracy, i jeszcze po drodze odstawić dzieciaki do teściowej - o Chryste, aż mi się nie chce
Ale TŻ z jakiegoś powodu obstawia dziewczynkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:58   #1314
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Nooo zasiała zasiała, teraz, jak się okaże, że to jednak dziewczyna, to chyba rozwalę samochód ze szczęścia


Kurczę, ja cały czas szczotkuję ciało, ale teraz po brzuchu tak ledwo co przejeżdżam. Nawet nie pomyślałam, żeby zapytać lekarkę o to :/

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------




Niestety nie, ale chcę poprosić lekarza, żeby napisał płeć na kartce i odczytamy razem w samochodzie ;D
Koleżanka, która urodziła 2 tygodnie temu zaleciła żeby dopytać lekarza, bo to jednak pobudza krążenie i lepiej zapytać

Albo właśnie lekarka specjalnie tak powiedziała by zmylić

Kurcze może ja też poproszę swojego by napisał na kartce i jak będziemy razem z TŻ to sprawdzimy dzisiaj wstępnie rozmawialiśmy o imionach i jak dla chłopca (chyba padnie na Kacpra) mamy już jakieś propozycje,tak dla dziewczynki ciężko nam idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 15:39   #1315
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Fajny pomysł z tym pisaniem przez lekarza płci na kartce. Może też się na coś takiego pokuszę. Prenatalne mam za dwa tygodnie, może coś lekarz powie. W ostatniej ciąży miałam szczęście i lekarka zdradzila mi płeć. Wszystkie moje znajome musiały dluzej czekać, bo u nas (Niemcy) z zasady tak szybko płci nie zdradzają, nawet jak widzą.

Co do czasu wolnego to od dawna nie wiem, co to nawet wieczorów za bardzo wolnych nie mamy, bo młoda często się budzi.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88547955]Koleżanka, która urodziła 2 tygodnie temu zaleciła żeby dopytać lekarza, bo to jednak pobudza krążenie i lepiej zapytać

Albo właśnie lekarka specjalnie tak powiedziała by zmylić

Kurcze może ja też poproszę swojego by napisał na kartce i jak będziemy razem z TŻ to sprawdzimy dzisiaj wstępnie rozmawialiśmy o imionach i jak dla chłopca (chyba padnie na Kacpra) mamy już jakieś propozycje,tak dla dziewczynki ciężko nam idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To u nas chyba znowuz z dziewczynką byłoby łatwiej. Dla chłopaka kompletnie nic nie mamy.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 15:54   #1316
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Arielka90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio się nie odzywałam bo zmęcenie bierze gorę. W weekendy śpię po 12 godzin. Po pracy marzę tylko o spaniu. Więc moje życie kręci się obecnie wokół spania
Właśnie robię krzywą cukrowa bo wyniki glukozy były nieco niepokojące. Zobaczymy jaków będą wyniki.
Nadrobiłam wszystkie wasze wiadomości i poznania płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile miałaś przy pierwszym badaniu na czczo glukozy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:11   #1317
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88547913]Błękitna laguna ja zastanawiam się nad delikatnym szczotkowaniem ciała w ciąży, bo robiłam przed i byłam zadowolona, teraz miałam pytać lekarza, ale zapomniałam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

O to jakbys miala jakies info to daj znac.
Ja sie przyznam, ze nie jestem systematyczna, teraz tylko zawsze po prysznicu smaruje sie i tyle
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:14   #1318
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość
O to jakbys miala jakies info to daj znac.
Ja sie przyznam, ze nie jestem systematyczna, teraz tylko zawsze po prysznicu smaruje sie i tyle
Pewnie, pewnie dam znać

Ja staram się smarować 2 razy dziennie, kupiłam ostatnio balsam z Yope o zapachu bzu i aż chce mi się nim smarować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:30   #1319
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość


To u nas chyba znowuz z dziewczynką byłoby łatwiej. Dla chłopaka kompletnie nic nie mamy.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

My teraz mamy wybrane i dla dziewczynki, i dla chłopca, ale ogólnie istnieją chyba 4 imiona męskie, które podobają się nam obojgu Więc ja już się martwię na zapas, że jak teraz wykorzystamy jedno, to zostanie tak mało A dla kontrastu imion dziewczęcych podoba nam się z 15 lekko xD
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 17:27   #1320
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Andainn Pokaż wiadomość
Melduję się po prenatalnych - wszystko w najlepszym porządku
U mnie podobnie, chociaż odkąd jestem na zwolnieniu, a młoda w żłobku, to mam trochę luzu Wykorzystuję czas podobnie - trochę Netflix, trochę książki, edycja zdjęć, dłuższe spacery z psem.

Dziewczyny, a ćwiczycie coś w ciąży? Chciałabym w wolnej chwili coś porobić poza spacerowaniem, może joga? Macie jakieś treningi dla ciężarówek do polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!!! 🥳
Ja jogę ćwiczyłam sobie ostatnimi miesiącami przed ciążą i cudownie mi to relaksowalo obolały kręgosłup, wraz z lepszym samopoczuciem koniecznie muszę do tego wrócić
U mnie od jutra niby drugi trymestr, a nie dalej jak dziś rano wymiotowanko 🤦☠♀️ i senność cały dzień 🤦☠♀️ niby jest lepiej, ale rozpaczliwie potrzebuję więcej energii, bo synek fruwa chyba na duracellach
Co do imion, to zazdroszczę tym z Was, które po prostu dobrze wiedzą czego chcą, u nas znowu będzie analizowanie pod każdym możliwym kątem

Jak to się układa wśród Waszych znajomych -rodzi się więcej chłopców, dziewczynek czy w miarę po równo? U nas zdecydowana przewaga chłopców i zastanawiam się czy to wszędzie tak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.