Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 09:46   #361
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość
Na stronie "pogotowieestetyczne" jest cały spis certyfikowanych gabinetów, gdzie można bez żadnych obaw poddac się zabiegowi wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym czy też wykonać mezoterapie igłową.
to prawda tyle, że ci lekarze wykonują zabiegi w okropnie duzych cenach, często zawyżonych. Jest wielu lekarzy wykonujących zabiegi równie dobrze albo i lepiej a mających ceny o połowę niższe. Swego czasu była dr Gniazdowska w Bydgoszczy , która była świetna w swoim fachu i nie dorównywał jej żaden z bydgoskich lekarzy...a ceny miała o połowę niższe....a co najważniejsze nie naciągała tylko doradzała, pokazywała kilka możliwości i zostawiała wybór pacjentowi. Niestety pani doktor nie żyje a ja nadal szukam kogoś podobnego do niej (podobnego w sensie fachowości i podejściu do pacjenta ale i rozsądku jeśli idzie o ceny). Jeśli znacie takich lekarzy w kujawsko-pomorskim to proszę o namiary
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 08:40   #362
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cześć
Ja z takim pytaniem może znacie jakiś dobry gabinet na śląsku gdzie usuwają rozstępy laserowo? Z góry dziękuję za odpowiedź
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:29   #363
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Awa704 ja tam nie uważam, że ceny są jakieś kosmiczne raczej normalne. Cena zbiegu głównie zależy od ceny preparatu jaki sobie wybierzesz lub jako doradzi Ci lekarz. I jestem zdania, że najlepsze są preparaty o średnich cenach czyli nie taki najtańsze ale i nie te najdroższe.
Wiadomo, że zabieg wykonany wypełniaczem restylane będzie droższy od zabiegu wykonanego przy użyciu preparatu esthelis czy fortelis, choć efekty są podobne według mnie.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 08:37   #364
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

A restylane to co mozna wypelniac?
Szukam tez wypelniacz a do ust
Moze ktos juz robil to w okolicach wroclawia?
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:27   #365
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Awa704 ja tam nie uważam, że ceny są jakieś kosmiczne raczej normalne. Cena zbiegu głównie zależy od ceny preparatu jaki sobie wybierzesz lub jako doradzi Ci lekarz. I jestem zdania, że najlepsze są preparaty o średnich cenach czyli nie taki najtańsze ale i nie te najdroższe.
Wiadomo, że zabieg wykonany wypełniaczem restylane będzie droższy od zabiegu wykonanego przy użyciu preparatu esthelis czy fortelis, choć efekty są podobne według mnie.
dla mnie są kosmiczne, jeśli jeden lekarz za preparat restylane vital 1 ml kasuje 450 zł a drugi 800,
za preparat sculptra 800 zł a drugi 1500 (2 ml),
za preparat restylane perlane 1 ml 750 a drugi lekarz 1300 zł.
Dla mnie to są wielkie różnice. Moja dawna pani doktor nie tylko miała ceny przystępne, co pozwalało mi na większą różnorodność zabiegów, ale i nie naciągała a rzetelnie doradzała zabiegi, które będą odpowiednie dla mnie, a których nie ma konieczności robić. Szukam właśnie takiego uczciwego lekarza, który jednocześnie będzie dobrym fachowcem a i ceny będą dla mnie odpowiednie. Sama pracuję w służbie zdrowiai wiem, że często sam preparat nie jest drogi a koszt zawyża sam lekarz ceniąc swoją usługę.
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 17:46   #366
zyta1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cześc. Powiększałam usta preparatem PMS 350 w klinice La Perla w Warszawie, bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta. Zabieg wykonywała dr. Chomicka Janda, Pani doktor również bardzo miła, nr 1 w swoim fachu. Zdecydowanie polecam.
zyta1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:40   #367
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ava704 to idź tam gdzie mają niższe ceny.No miałaś szczęście, że miałaś taka fajna lekarkę.
Powiem Ci, że ja szukając gabinetu medycyny estetycznej owszem zwracam uwagę na ceny, bo to oczywiste, ale staram się ocenić jaki maja sprzęt, czy lekarze są odpowiednio przeszkoleni do wykonywania zabiegu. Bo zdarzało się i tak, że zwykła kosmetyczna wstrzykiwała wypełniacz, no ja osobiście wolałabym aby to robił lekarz bo to jednak jest twarz i jak coś poszłoby nie tak to nie da się tego przykryć. Bardzo zachęcają mnie gabinety, które idą z duchem czasu i maja nowoczesny sprzęt. Przykładowo obecnie na rynku pojawił się elektroniczny pen do wstrzykiwania wypełnień tzw. injection system i chętniej poszłabym na zabieg wykonany tym przyrządem a nie zwykłą strzykawką. Dzięki temu penowi iniekcja jest bardziej precyzyjna, mniej bolesna i pozostawia minimalne ślady po nakłuciach.
No wybór należy do Ciebie.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 13:29   #368
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

A jak tak trochę z innej beczki,w tym roku biorę ślub w wakacje a na ręku mam poprzeczną bliznę jaką sobie zafundowałam przy prasowaniu. wystarczyła niecała sekunda bym teraz oto miała taką szarą krechę na dł.ok r5 cm,czy można to jakoś usunąć np.laserem tak by do lipca nie było śladu? Zależy mi na sprawdzonym gabinecie,boję się że wpadnę w ręce jakiegoś amatora
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:47   #369
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Hej dziewczyny nie pomożecie?

Znalazłam już parę salonów w Warszawie i szukam opinii na ich temat. Poważnie się zastanawiam nad centrum Elite,bo mają bezpłatną konsultację i znalazłam dużo pozytywnych opinii na ich temat.Czy któraś z Wizażanek może się wypowiedzieć? Iwa2 ty pisałaś że byłaś w Elte?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 14:09   #370
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
A jak tak trochę z innej beczki,w tym roku biorę ślub w wakacje a na ręku mam poprzeczną bliznę jaką sobie zafundowałam przy prasowaniu. wystarczyła niecała sekunda bym teraz oto miała taką szarą krechę na dł.ok r5 cm,czy można to jakoś usunąć np.laserem tak by do lipca nie było śladu? Zależy mi na sprawdzonym gabinecie,boję się że wpadnę w ręce jakiegoś amatora
Ekspertem nie jestem, ale z tego co mi wiadomo, to na blizny stosuje się albo bardzo drogie kremy czy maści, których skutek jest prawdę mówiąc marny (one działają, ale jak blizna jest "świeża"), albo laseroterapie albo blizny się po prostu wycina chirurgicznie i wtedy nowo powstała ranka od samego początku traktowana jest preparatami, które uniemożliwią utworzenie się blizny. Niestety, zarówno laser jak i chirurgiczne wycięcie jest dosyć kosztowne i nie w każdej klinice umieją to robić dobrze. Natomiast szukanie prawdziwego specjalisty jest długotrwałe, a ci - jak wiadomo - bardzo się cenią....

Ps. wiem, że płytkie blizny dermatolodzy niwelują i rozjaśniają także kwasami (bardzo wysokie stężenia) czy zabiegiem dermabrazji (mikrodermabrazja diamentowa jest bodajże za słaba).
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 09:31   #371
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja miałam kiedyś robioną mikrodermabrazję na bliznę na czole i nic nie pomogła. Blizna jak była tak była. Zastanawiam się blizny można traktować kwasem hialuronowym np. poddając się mezoterapii igłowej preparatem mesolis?
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 16:16   #372
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Myslę ,że o wycinaniu nie ma mowy, ten slad nie jest to ani wypukły ,po prostu taka sina kreska ,żaden sznyt ale rzucająca się bardzo w oczy... nie wierzę w działanie kremów rozjaśniających...hm moze ta mikrodermabrazja..
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 13:37   #373
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Myslę ,że o wycinaniu nie ma mowy, ten slad nie jest to ani wypukły ,po prostu taka sina kreska ,żaden sznyt ale rzucająca się bardzo w oczy... nie wierzę w działanie kremów rozjaśniających...hm moze ta mikrodermabrazja..
Jak już chciałabyś się zdecydować na mikrodermabrazję, to już lepiej wybierz korundową niż diamentową (lepszy efekt), no i licz się z faktem, że po jednym zabiegu blizna nie zniknie... ale to chyba oczywiste. Ewentualnie wybierz się do dermatologa na zabieg Yellow Peel (poczytaj o tym na necie), który jest także bardzo skuteczny i przynosi spektakularne efekty.

Jak już doprowadzisz twarz "do porządku", to zrób sobie jednorazowy zabieg mezoterapii igłowej, np. mesolis, gdzie twarz nawilży ci się silnie od środka, napnie, ujędrni i zapobiegnie tworzeniu zmarszczek - po prostu nabierze zdrowego kolorytu i będzie wyglądać jak skóra pań z okładek gazet............tyle, że bez pomocy photoshopa
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 14:38   #374
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość
Jak już chciałabyś się zdecydować na mikrodermabrazję, to już lepiej wybierz korundową niż diamentową (lepszy efekt), no i licz się z faktem, że po jednym zabiegu blizna nie zniknie... ale to chyba oczywiste. Ewentualnie wybierz się do dermatologa na zabieg Yellow Peel (poczytaj o tym na necie), który jest także bardzo skuteczny i przynosi spektakularne efekty.

Jak już doprowadzisz twarz "do porządku", to zrób sobie jednorazowy zabieg mezoterapii igłowej, np. mesolis, gdzie twarz nawilży ci się silnie od środka, napnie, ujędrni i zapobiegnie tworzeniu zmarszczek - po prostu nabierze zdrowego kolorytu i będzie wyglądać jak skóra pań z okładek gazet............tyle, że bez pomocy photoshopa
Dzieki, tylko mi chodzi o rękę a nie o twarz Twarz jest w porządku,
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 08:01   #375
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez plastelinka Pokaż wiadomość
Zalatuje kryptoreklamą,jedna wiadomosc i takie szczegolowe info. Poszukuje rzetelnych informacji o tej klinice chciałabym wypełnić zmarszczki i poprawić brzuch a tylko same reklamy tej miejskiej farmy piekności
plastelinka, nie dziw się, teraz tego pełno w necie, takich reklam.. Na szczęście zazwyczaj od razu widać jak ktoś robi reklamę, bo to jest takie mega sztuczne wtedy... ludzie się pytają gdzie by tu sobie co zrobić a zaraz potem wstawiają np. nazwe kliniki którą niby znaleźli, nazwiska lekarzy i w ogóle może jeszcze cały cennik i na dokładkę kolor ścian na bloku operacyjnym
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 09:08   #376
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Kurczę dziewczyny wy pijecie do mnie czy jak? Ja naprawdę szukam info gdzie można by było sobie taką bliznę usunąć . pytam się o Elite bo wysskakuje w wyszukiwarce dużo opinii pozytywnych na ich temat. Chciałabym żeby ktoś sie albo wypowiedział albo polecił może jakiś inny salon? Tylko chodzi mi o sprawdzone na własnym ciele
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 08:53   #377
Kittyn
Przyczajenie
 
Avatar Kittyn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Gdzie robicie mezoterapie? Mieszkając w niemczech robiłam ja u dr. Kenza i on pracował na CRM soft, nie wiem czy ktos w Warszawie to robi?
Kittyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:29   #378
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny wy pijecie do mnie czy jak? Ja naprawdę szukam info gdzie można by było sobie taką bliznę usunąć . pytam się o Elite bo wysskakuje w wyszukiwarce dużo opinii pozytywnych na ich temat. Chciałabym żeby ktoś sie albo wypowiedział albo polecił może jakiś inny salon? Tylko chodzi mi o sprawdzone na własnym ciele

A zobacz sobie na stronę Viva-Dermu. Oni oferują bardzo wiele zabiegów i mają dobrą kadrę lekarską. Fakt, do najtańszych nie należą, ale robią dobrze.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 07:42   #379
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny wy pijecie do mnie czy jak? Ja naprawdę szukam info gdzie można by było sobie taką bliznę usunąć . pytam się o Elite bo wysskakuje w wyszukiwarce dużo opinii pozytywnych na ich temat. Chciałabym żeby ktoś sie albo wypowiedział albo polecił może jakiś inny salon? Tylko chodzi mi o sprawdzone na własnym ciele
No spoko, nikt Ci nic nie zarzuca, tylko mówimy ogólnie i przestrzegamy. Ja nie usuwałam nigdy blizny, jedyne co mogę powiedzieć, to że znam dobrą klinikę i blizny też tam usuwają Centrum Malia. Sprawdź sobie wszystko jest w necie
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 22:43   #380
madziakonik
Raczkowanie
 
Avatar madziakonik
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Kittyn Pokaż wiadomość
Gdzie robicie mezoterapie? Mieszkając w niemczech robiłam ja u dr. Kenza i on pracował na CRM soft, nie wiem czy ktos w Warszawie to robi?
Czytalam ostatnio na http://kobieceprawdy.pl/ o klinice warszawskiej ktora sie tym zajmuje. Mozna podobno wygrac karnety na zabiegi. Trzebaby tylko zrobic maly rekonesans czy warto sie tam wybrac.
madziakonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 15:18   #381
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

dziewczyny może tutaj ktoś mi podpowie - gdybyście chciały pozbyć się cellulitu i wyszczuplić trochę uda i mając do wyboru 4masaże bańką chińską lub 1 zabieg LipoShock + 1 drenaż limfatyczny, co byście wybrały? Niech ktoś mi doradzi
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:40   #382
Aga2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam,
Mając 38 lat moja skóra potrzebuje większej pielęgnacji, jest tyle zabiegów, że ciężko zdecydować , bez profesjonalnej konsultacji.
Szukam w Warszawie takiego miejsca gdzie ktoś doradzi na jaki zabieg się zdecydować, zastanawiam się nad mezoterapią, fotoodmładzaniem, może głębszy peeling, nie wiem na co się zdecydować i gdzie jest dobra jakość takich usług? Czy ktoś może uczciwie polecić sprawdzone miejsce bez żadnej autoreklamy?
Z góry dziękuję
Aga
Aga2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 09:36   #383
Kittyn
Przyczajenie
 
Avatar Kittyn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Zabieg lipo schock ( jeżeli tak się pisze) i drenaż. Bańke chińską moa sameu zrobić, tylko boli

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Aga2009 Pokaż wiadomość
Witam,
Mając 38 lat moja skóra potrzebuje większej pielęgnacji, jest tyle zabiegów, że ciężko zdecydować , bez profesjonalnej konsultacji.
Szukam w Warszawie takiego miejsca gdzie ktoś doradzi na jaki zabieg się zdecydować, zastanawiam się nad mezoterapią, fotoodmładzaniem, może głębszy peeling, nie wiem na co się zdecydować i gdzie jest dobra jakość takich usług? Czy ktoś może uczciwie polecić sprawdzone miejsce bez żadnej autoreklamy?
Z góry dziękuję
Aga
Polecam glębszy peeling na poczau, nawet 2razy, a póiej mezoterapie...fotoodmladz anie moż okazać się juz nue potrzebne
Kittyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 18:17   #384
Aga2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

a który peeling ? jest taki wybór? Czy po każdym peelingu nie można już się opalać, bo będą plamy?

Edytowane przez Aga2009
Czas edycji: 2011-03-14 o 18:33
Aga2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 08:25   #385
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Wydaje mi się że raczej się nie powinno, po żadnym
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:30   #386
vjedwabna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

a w krakowie ktos poleca jakies gabinety?
vjedwabna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 08:58   #387
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Aga2009 Pokaż wiadomość
Witam,
Mając 38 lat moja skóra potrzebuje większej pielęgnacji, jest tyle zabiegów, że ciężko zdecydować , bez profesjonalnej konsultacji.
Szukam w Warszawie takiego miejsca gdzie ktoś doradzi na jaki zabieg się zdecydować, zastanawiam się nad mezoterapią, fotoodmładzaniem, może głębszy peeling, nie wiem na co się zdecydować i gdzie jest dobra jakość takich usług? Czy ktoś może uczciwie polecić sprawdzone miejsce bez żadnej autoreklamy?
Z góry dziękuję
Aga
Ja wyleczyłam trądzik w centrum malia, moja koleżanka z powodzeniem powiększyła tam usta operacyjnie. Jest to z pewnością bardzo dobra klinika, ale uczciwie mówię, że ani fotoodmładzania nie robiłam, ani peelingów. Mogę jednak spokojnie powiedzieć że jakbym miała gdzieś iść na jakiekolwiek zabiegi lub operacje, to poszlabym tam
Nie, nie jest to autoreklama :P
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 11:37   #388
anisia_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez vjedwabna Pokaż wiadomość
a w krakowie ktos poleca jakies gabinety?
Ja mogę polecić w Krakowie Ladies Clinic http://www.ladiesclinic.pl
Robiłam tam parę zabiegów - m.in peelingi. Maja fajną ofertę, a babeczki są na prawdę przemiłe.
anisia_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 03:38   #389
np11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czesc dziewczyny,
chcialam prosic o polecenie mi sprawdzonej kliniki oraz dobrego dermatologa estetycznego w Krakowie. Chcialam usunac zmarszczki pod oczami, zastanawiam sie czy lepiej zastosowac botox czy raczej kwas hialuronowy? Bede bardzo wdzieczna za podzielenie sie doswiadczeniami.
np11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 15:15   #390
marysienk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: kogo polecacie w poznaniu?

TU JEST NAJTANIEJ!!
http://www.generaltrends.pl/presetter/gtcards?oid=53
marysienk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.