Avene-podkład z ultra-wysoką ochroną SPF 50 piaskowy beż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 17:39   #1
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH

Avene-podkład z ultra-wysoką ochroną SPF 50 piaskowy beż


Na początku witam Was wszystkie baaaardzo serdecznie !!!! Strasznie sie ciesze, ze powstało to forum, oczywiscie biernie śledze wątki o filtrach, diacnealu itp. bo sama je stosuje, ale z braku czasu (mój smyk pochłania jego większość) rzadko sie udzielam, jednak teraz musze bo mam pytanie: bedąc dzis w aptece zobaczyłam zestawy Avene filtrów z innymi produktami, juz miałam kupic pudełko z avenką tonującą, a tu obok niej leżało pudło z podkładem (jak w tytule) + inne mini-produkty. Wydaje mi sie, że nie pisałyście o tym produkcie-jesli tak to przepraszam i prosze o linka do wątku-a jesli nie to czy któras z was moze cos blizej powiedziec o tym podkladzie? czy ktos go stosował i wie jaką ma konsystencje, kolor, jak sie zachowuje? Bo oczywiscie probek w aptece nie ma... Z góry dzięki, pozdrawiam, aga.
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:04   #2
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Avene-podkład z ultra-wysoką ochroną SPF 50 piaskowy beż

Jeszcze nie stosowałam, ale sama się przymierzam
Wiem, o który Ci chodzi. Ma spf 50, filtry wyłącznie mineralne, to znaczy: tlenek tytanu i cynku. Dodatkowo sporą dawkę przeciwutleniacza w postaci wit. E.
Dostępny az w dwóch odcieniach (rozpusta ): beż (jaśniejszy) i miód (ciemniejszy), ten drugi to tegoroczna nowość, jeśli chodzi o Polskę. Najgorsze jest to,że nie istnieją próbki i testery, więc nie ma jak wypróbować podkładu na sobie. A odcień beż wygląda w pudelku dość ciemno, oglądałam. Chociaż nie mam pojęcia, jak się zachowa na buzi.
To, że ma filtr 50 to super, cały czas brakuję nam podkładów z wysokimi stabilnymi filtrami. Jednak pamiętajmy, że żeby otrzymać na skórzę ochronę w wysokości spf 50, musimy nałożyć 1,8 ml samego podkładu. Cięzko to samo wyobrazić.
Można jednak nałożyć go na inny filtr, wtedy nie będzie problemu. Tu nie musimy się martwić doborem filtrów tylko tej samej firmy, bo kompakt Avene ma filtry mineralne, a te można walić na jakiekolwiek inne.
To są opinie:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1434
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 08:14   #3
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Dot.: Avene-podkład z ultra-wysoką ochroną SPF 50 piaskowy beż

O, nawet nie wiedziałam ze są "aż" dwa kolory! U mnie w aptece był tylko ten beż, kusi mnie ten produkt, ale żeby choc tester był, by można kolor i konsystencje sprawdzic a tu nic a nic Patrzyłam czy np. nie ma go w tych zestawach w pudełkach jako mini produkt dołączony do innego filtra, ale niestety nie. Kusi mnie ten produkt, ale jakoś boje sie ze bedzie bardzo ciężki, przez te filtry mineralne to obawiam sie ze moze byc podobny do SVR50, ktory kiedys namietnie uzywałam, ale teraz moja przesuszona skóra nie bardzo go toleruje. No i z tą przepisową ilością to masz racje Sandija ze lepiej by było nakladac na inny filtr, bo pewnie ciezko taką warstwe podkladu rozsmarowac, ale ja to zamierzałam stosowac bardziej okazjonalnie, bo na codzienne bieganie z synkiem po parku, to mi wystarczą inne avenki, ale przede mną sporo waznych spotkan (rozmowy o prace) i uroczystosci na których chciałabym zaprezentowac swoją paszcze ciut lepiej niż saute Wstrzymam sie jeszcze z tym zakupem, może ktos sie odważy i skrobnie jakąs opinie, to bedzie łatwiej sie zdecydowac.
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:37   #4
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Avene-podkład z ultra-wysoką ochroną SPF 50 piaskowy beż

Może napisz PW do dziewczyn, które jakoś w miarę niedawon zrecenzowały go na KWC? Jakieś szczegóły, porównanie do znanego w miarę podkładu, czy coś
Widziałam zestawy z tym podkładem: kosztowały 80zł, była tam jeszcze woda termalna i miniprodukty filtrowe (zauważyłam, że przede wszystkim z avenką tonującą i czymś z ze zwykłą spf 50).
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 12:52   #5
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Avene-podkład z ultra-wysoką ochroną SPF 50 piaskowy beż

Jeszcze sie nie zabralam za swoje mleczko, ale tez jestem ciekawa
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 21:55   #6
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Avene-podkład z ultra-wysoką ochroną SPF 50 piaskowy beż

dziewczyny, czy można wypaciać się tym kompaktem na filtr Vichy? nie zdewastuje on parsolu?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 22:11   #7
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Avene-podkład z ultra-wysoką ochroną SPF 50 piaskowy beż

Jeśli ma w składzie talk, mikę, tlenki żelaza, dwutlenek tytanu - to na pewno zdewastuje parsol ..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 22:16   #8
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Avene-podkład z ultra-wysoką ochroną SPF 50 piaskowy beż

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Jeśli ma w składzie talk, mikę, tlenki żelaza, dwutlenek tytanu - to na pewno zdewastuje parsol ..
dzięki Justice
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 23:18   #9
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Avene-podkład z ultra-wysoką ochroną SPF 50 piaskowy beż



Mialam Avene Compact spf 50
https://wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=1434

Konsystencja: jak to opisac

Jak Masmix, Rama - ale mniej tlusta
Ubity Krem tlusty w "kamieniu"
Jak pomadka ochronna do ust
lub marzacy dezodorant w sztyfcie

Nie jest to puder prasowany - nic sypkiego
nie jest to fluid / podklad - nic rzadkiego

Ja nie umialam tego rozsmarowac, dolaczona gabeczka przyklejala sie do buzi i nie dala sie "ruszac"

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.