Biochemiczki z Anglii - porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 17:16   #1
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306

Biochemiczki z Anglii - porady


Chciałabym się zapytać biochemiczki mieszkające w Anglii czy poleciłyby jakieś kosmetyki tańsze bądź lepsze niż w Polsce. Na wakacje wybieram się do Bristolu i myślałam czy czegoś by tam nie kupić. Używam niewiele, ale gdybym mogła kupić taniej na promocji jakąś firmową kolorówkę to bym się pewnie skusiła. Do tego dochodzą filtry, choć ostatnio się z nimi trochę zapuściłam.. Może jakiś krem nawilżający.. Wszelkie uwagi mile widziane!!
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 08:56   #2
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Nie wiem czy czytalas ten watek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=72488 - jest tam duzo o kosmetykach w Anglii w ogole. A odnosnie filtrow to kupuje je przez internet. W sklepie trudno je dostac - przynajmniej u mnie...
Udanych wakacji!
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 10:49   #3
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

O dziękuję! Również życzę udanego pobytu w Anglii, niezależnie od długości
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 12:15   #4
rhian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 34
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Wedlug mnie to kiepsko jest. Filtry kupuje w Polsce albo we Francji (przez internet), kosmetyki Avene i LRP tak samo, tu wlasciwie prawie niczego nie kupuje, zwlaszcza ze lubie filtry LRP i w zwiazku z tym wybor w kolorowce wlasciwie zaden.
Aaa, kupuje Welede, taniej niz w Polsce, krem irysowy 6 funtow. Hauschka troche trozsza niz w PL.
rhian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 13:24   #5
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Zgadzam się z rhian w Angli kiszka niestety . LRP czy Avene nie widzialam - przynajmniej u mnie. Vichy jest dostępny w niektórych perfumeriach, ale nie wszystko. O wysokich filtrach mozna zapomnieć. W sklepach niby są 'apteczne' kosmetyki, ale mnie nie przekonują.
Jest duży wybór kosmetyków do cery suchej i atopowej - wiele osób ma tam z tym problemy. Ciekawe dlaczego? .

Są kosmetyki evian - miałam krem dla cery wrażliwej i nawet byłam zadowolona.


Bodyshop jakoś też mnie nie przekonał - czuję się jakoś dziwnie manipulowna w nim.

Nie ma kosmetyków Hipp - tylko zupki dla dzieci są. Jeżeli ktoś wie gdzie kupić mój ulubiony szampon Hipp, lub inny bez sls to będę wdzięczna za pomoc. Wszystkie szampny dla dzieci które tam widziałam mają sls w składzie . W środę lecę do Anglii i chyba kosmetyków bedę miała więcej niż ubrań.

Rossmana tez nie ma -no ale to było do przewidzenia .

Jest niezły wybór kosmetyków tzw. ekologicznych - w specjalnych sklepach. Jest Weleda i inne - ceny Weledy porównywalne do polskich. Hauschki nie widziałam - jest na internecie, ale ceny jakies 50 % wyższe niż u nas. Opłaca się kupić na ebayu, ale tylko jak się bierze kilka sztuk bo wysyłka jest z niemiec.

Z plusów to dużo jest olejków - nawet w tesco jest duży wybór. Kupuję makadamie albo z dyni i używam go do celów kosmetycznych.

Znalazłam też sklep internetowy - coś jak nasze mazidła tylko duuuuużo większy i ceny mają przystępne. Więc pewnie tam się będę zaopatrywać.

Resztę siostra dosle z Polski.

Ogólnie to zauważyłam ze Anglicy wierzą w reklamę i wszytko co w TV zobaczą to lecą kupować. Na składy nie patrzą - liczy sie opakowanie i to co napiszą na ulotce.

Tam jest moda na naturalne kosmetyki , ale dla mnie to one tylko z nazwy są nauralne. Wiele ogrodów botanicznych ma swoje 'linie' pielęgnacyjne , ale nie są to kosmetyki najwyższej jakości - opakowanie piękne i zielone , sugerujące ze w środku same cuda - czytam skład i czar pryska .

Z drugiej strony jest wiele stron internetowych propagujących powrót do natury - więc liczę ze spotkam osoby które mają wiedzę na tematy jakie poruszamy na tym forum.

Oczywiście to co napisałam to moje prywatne obserwacje, więc nie chcę generalizować.

Ja właśnie 'walczę' z TŻ żeby przestał używać męskich żeli pod prysznic bo mu skóre wysuszają - mam już skromne efekty .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 14:39   #6
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Dziękuję za obszerne odpowiedzi
Nie ma hippa!! Niedobrze, używam szamponu, ewentualnie żelu babydream.. No cóż, widzę, że trzeba będzie zrobić zapasy..
Polacy też chyba w reklamę wierzą Tylko my takie do przodu
Pozdrawiam!
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 15:01   #7
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Hippa nie widziałam, moze gdzieś jest tylko jeszcze nie natrafiłam. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszę o info .

Co do reklamy masz rację - nie twierdzę że polacy tacy super a oni be. Chodzi o ich podejście do zakupów, nie tylko kosmetycznych ale np. jedzenia. Choć moze to ja jestem przewrażliwiona .

Zresztą sama zobaczysz .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 20:47   #8
rhian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 34
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Lorelei, podaj proszę linka do tych tutejszych mazideł, bardzo by mi się przydał.
Avene jest u mnie w Bootsie, ale dość droga, emulsja 50+ 50ml kosztuje 14 funtów.
rhian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:04   #9
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Cytat:
Napisane przez rhian Pokaż wiadomość
Lorelei, podaj proszę linka do tych tutejszych mazideł, bardzo by mi się przydał.
Avene jest u mnie w Bootsie, ale dość droga, emulsja 50+ 50ml kosztuje 14 funtów.

Proszę http://www.aromantic.co.uk/home.php nie robiłam jeszcze tam zakupów ale na 100 % będę, wiele produktów chcę spróbować. Duży wybór hydrolatów i olejków aromatycznych .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 12:58   #10
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

jejku Lorelei jaki fajny sklepik zanlazlas Dzieki
Jeden problem tylko wylowilam... widzialyscie te hydrolanty? calkiem tanie tylko ze one sa pokazane w bialych plastikowych butelkach?! czy hydrolant ma szanse zachowac swoje wlasciwosci w takim opakowaniu?
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 13:25   #11
rhian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 34
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Lorelai, wielkie dzięki
rhian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 16:12   #12
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Smile Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

bardzo dobre i stabilne filty mozesz dostac wlasnie w Bootsie. Sa to filtry z wysoka ochrona UVA i UVB 50 + . Przewaznie sa one w promocji 2 w cenie 1. . Sa rewelacyjne, i nie sa tak tluste jak avenki, nie zatykaja porow jak to robia avenki. Ogolnie dostaniesz tu filtry od 15 do 50+. podaje linka http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1009326
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:00   #13
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

A jak wygląda sytuacja z wodą? Da się nią myć twarz czy lepiej zaopatrzyć się w termalną lub mineralną?
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:10   #14
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Pokaż wiadomość
A jak wygląda sytuacja z wodą? Da się nią myć twarz czy lepiej zaopatrzyć się w termalną lub mineralną?

Woda jak woda . Mysle, ze spokojnie mozesz sie nia myc. Wszystko zalezy tez, w jakie rejony sie wybierasz.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 22:17   #15
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Smile Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Witam i pozdrawiam wlasnie z Bristolu.
Ogolnie rzecz ujmujac zawiodlam sie na Anglii na calej linii.
Myslalam , ze jak przyjade do takiego kraju to bede miala wybor ogromny a okazalo sie , ze przykro sie rozczarowalam.
Jezeli chodzi o pielegnacje: kiepsko
Filtry sa wszedzie takie same tzn w bootsie: avene z tych lepszych, ROC ktore ja uzywam aktualnie poza tym cala reszta standardow jak loreal garnier , boots, nivea itd,
Vichy szukalam jest gdzies jakis jeden sklep ale chyba na drugim koncu miasta wiec sobie odpuscilam.
Z tego na co sie szykuje to A-derma podobno nawilzacz dobry i cena 5,25 funtow mysle ze nie zla.
Z pielegnacji to prawda duzo do alergicznej, atopowej skory, ale skladu nie sprawdzalam , czesto gesto kosmetyki firmy Eucerin a firma jest na koncernie Beiersdorfu wiec sobie podaruje chyba ( mam uczulenie na granatowy nivea ) wiec wole nie probowac.
Jezeli chodzi o ceny to zalezy, jak sie jest fanatykiem kosmetykow jak ja to zawsze mozna upolowac jakies promocje lub wyprzedaze szczegolnie kolorowki.
Czesto jestem w sklepie Tjhughes gdzie ceny sa bardzo niskie filtry loreala i ROC kupilam po 3 funty uwielbiam i nalogowo kupuje tam lakiery sally hansen za 1funta hurtowo wioze do Polski tym bardziej , ze te lakiery sa rozlewane w usa a podobno tylko takie sa ok ( w pl slyszalam ze je rozcienczaja) tak wiec uwielbiam szperac w tjhughesie moj TZ jak chce mi zrobic przyjemnosc to slysze ; Kochanie jedziemy do twojego sklepu ? ty sobie poszperasz a ja popatrze na rybki w petshopie obok no i wtedy mam raj .
Ogolnie jestem niezadowolona , ze nie ma takich jak PL sklepow typu mala drogeria gdzie zawsze mozna cos znalezc bo boots czy superdrug to wiadomo asortyment ten sam wszedzie OLAY loreal garnier az do znudzenia.
ale sie rozpisalam pozdrawiam i zycze milego wypoczynku
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 08:44   #16
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Gryzaczek dzięki za odpowiedź. Póki co nazwy sklepów są mi obce, ale to się wkrótce zmieni
A może jakieś spotkanie biochemiczek na emigracji zorganizujemy

A o wodę pytam, bo mieszkam w regionie gdzie jest najczystsza w całej Polsce. Gdy wyjeżdżam na wakacje w dalsze tereny, zwykle kończy się to wysypem A nie chcę na zdjęciach z Anglii wyglądać jak w trakcie ospy
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 08:55   #17
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Tam gdzie ja mieszkam- w Kornwali, woda jest nie najgorsza tylko duzo w niej żelaza. Rodzice TŻ mają własne ujęcie, więc z kranu leci mineralka .

Anglicy piją wodę z kranu bez przegotowania i żyją. Trochę ich chyba dziwi że wolę wodę mineralna ze sklepu.

raspberry69 te filtry o których piszesz na 100% są fotostabilne i miłe w użyciu ??? Jeżeli tak to mi kilka tubek z zakupów odpadnie.

Jutro lecę więc zaraz na zakupki mykam niedługo .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 09:23   #18
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Mój TŻ też jutro jedzie, lot ma z Berlina, może się spotkacie

Jeśli Anglicy piją i żyją, to pewnie też dam radę Tylko, że nie żołądkiem się martwię
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:12   #19
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość

raspberry69 te filtry o których piszesz na 100% są fotostabilne i miłe w użyciu ??? Jeżeli tak to mi kilka tubek z zakupów odpadnie.
Sylawiasta napisała recenzję temu filtrowi,a ona zna się na rzeczy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18927
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 18:04   #20
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Dzięki natii4 . Lecę w czwartek do Boots'a .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 16:06   #21
krysiapysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Potwierdzam, ze z dobrymi "aptecznymi" kosmetykami to w Anglii slabo (a mieszkam w Londynie ponad 20 lat). Filtry (50+ LRP, Avene, Bioderma) zamawiam z Tubotica (sklep internetowy), reszte kosmetykow (duzy zapas kremow, plynow micelarnych, Acnederm, etc) zamawiam w Polskiej aptece internetowej bo sa tansze i tu ich po prostu nie ma ! (wysylke robie na adres krewnej od ktorej odbieram paczke jak jestem w Polsce).
krysiapysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 16:29   #22
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

To ja tu bede bronic rodzinnego kraju mojego TZ bo zawsze wracam z odwiedzin od jeszcze-nie-tesciow z torba pelna kosmetykow.

Filtry: bootsowaska seria Soltan zawiera stabilny Tinosorb (ten sam filtr co w filtrach Avene) i Optisol (patent Bootsa) - Avene jest dostepna w Superpharmach. Filtr Bootsa jest juz zgloszony i oceniony przeze mnie na KWC, ma bardzo dobra ochrone anty UVA i wyjatkowo lekka konsystencje!

Pielegnacja: tutaj sprawa zalezy od zasobnosci portfela - z jednej strony mamy wszystkie eskskluzywne marki typu Laura Mercier, Korres, Kiehls, Aveda etc oraz TBS, Lush i znow Bootsa, chociazby z linia Botanics.

Jak zwykle, mysle, ze trzeba CZYTAC SKLADY.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 16:30   #23
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Sylawiasta napisała recenzję temu filtrowi,a ona zna się na rzeczy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18927
Pytalam tez o jego sklad madrzejszych ode mnie i potwierdzili dobra opinie o nim :taktak:
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 16:49   #24
nova79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: USA, MI
Wiadomości: 62
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość

Pielegnacja: tutaj sprawa zalezy od zasobnosci portfela - z jednej strony mamy wszystkie eskskluzywne marki typu Laura Mercier, Korres, Kiehls, Aveda etc oraz TBS, Lush i znow Bootsa, chociazby z linia Botanics.
Sylwiasta,
A czy polecasz cos Avedy albo Bootsa Botanics?
nova79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:23   #25
rhian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 34
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Ja nie moge sie do Soltana przekonac, bo o tym PPD>30 kraza tylko plotki, ale nie sposob tej informacji potwierdzic. A ze sie retinuje to wolalabym pewnosc.
rhian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 15:40   #26
krysiapysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Po Soltanie (tzn. filtrach z Bootsa) wiele osob wypryszcza/zapycha.

Ja tez sie retinuje/zorackuje wiec wole wybrac najlepsza ochrone skory pod wzgledem PPD (jak Bioderma lub LRP 50+), a tych w Anglii nie widzialam.
krysiapysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 10:56   #27
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Cytat:
Napisane przez nova79 Pokaż wiadomość
Sylwiasta,
A czy polecasz cos Avedy albo Bootsa Botanics?
Nova79 - zglosilam kilka kosmetykow Boots Botanics do KWC, najbardziej polecam te do pielegnacji ciala - pilingi, olejek w spraju oraz cudowne maslo do ciala z bardzo dobrym skladem (mozna tez je kupic w wersji w malutkiej tubce a nie sloja chyba 400 ml!) - bije na glowe masla TBSu, rowniez cena (okolo 5 funtow). Tych masel jest kilka, wiec warto czytac sklady , bo tylko jedno zawiera prawdziwe maslo z maslosza :taktak: a naklejki na opakowaniach z daleka prawie identyczne

Z Avedy uzywalam glownie produktow do wlosow - ostatnio mam pianke do ukladania delikatnych wlosow Phomollient - pieknie pachnie, robi lekkie loki (przestalam wreszcie meczyc swoje falujace wlosy prostowaniem na szczotke i teraz podkreslam ich mini-skret) i niestety sporo kosztuje, ale dla efektow, cene da sie przezyc (kilkanascie funtow) - wlosy lekkie, z polyskiem, nie usztywnione a odbite od skory glowy.

W kwestii filtra Soltan - swoje zastrzezenia wyrazilam juz w recenzji na KWC ale jak sie nie ma co sie lubi , to sie lubi co sie ma Mnie nie zapchal w przeciwienstwie do Avene...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 10:56   #28
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

A widzialyscie ta apteke internetowa? http://www.leguidesante.co.uk/
Ja tu robie wieksze zakupy jak juz jestem wyczyszczona z kosmetykow
Duzy wybor Avene, La Roche Posay, Vichy, Roc, Bioderma, Mene Moy, Weleda
Przesylka jest z Francji wiec tanio nie jest 6 funciakow ale jak sie zamawia wiecej to nie jest tak zle

Pozdrawiam
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 10:59   #29
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

oooo Sylwiasta wyslalysmy wiadomosci w tej samej sekundzie
A wracajac do tej apteki to ceny na niektore kosmetyki sa swietne i tak ja za spray Avene 50+ 100ml w bootsie placilam 13 funciakow tu 8 funtow za 200ml Diacneal w bootsie 21!!! (nie wiem co im odbilo) tu 6.60
Wiec pozagladajcie dziewczynki moze znajdziecie tez cos dla siebie

Edytowane przez matii
Czas edycji: 2007-05-25 o 11:21
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 12:14   #30
krysiapysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Biochemiczki z Anglii - porady

Cytat:
Napisane przez matii Pokaż wiadomość
A widzialyscie ta apteke internetowa? http://www.leguidesante.co.uk/
Ja tu robie wieksze zakupy jak juz jestem wyczyszczona z kosmetykow
Duzy wybor Avene, La Roche Posay, Vichy, Roc, Bioderma, Mene Moy, Weleda
Przesylka jest z Francji wiec tanio nie jest 6 funciakow ale jak sie zamawia wiecej to nie jest tak zle

Pozdrawiam
Sprobuj tez http://www.tubotica.co.uk/ . Wysylka bodajze z Hiszpanii, ceny podobne do leguidesante, ale maja chyba wiecej produktow Avene, Bioderma LRP, etc oraz DUZO lepsza obsluge klienta. Zamawialam juz od nich kilkakrotnie i nigdy nie mialam zadnych problemow (przesylka zajmuje kilka dni, najdluzej czekalam okolo tygodnia). Polecam.
krysiapysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.