Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-05, 18:39   #1
magda_lenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Question

Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?


Hej.

Mam pytanie do osób które wiedzą jak wygląda to w Angli i Holandii Czy jest na to zapotrzebowanie? Jakie metody są najbardziej popularne? Czy można się tym zajmować i się utrzymać z tego?
magda_lenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 21:52   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

Można
Ja pracuje w Belgii (podobny rynek do holenderskiego) i na brak klientek nie moge narzekać ostatnimi czasy (akurat kiedy wyjeżdżam )
Mam koleżankę w Londynie - ona robi TYLKO pazurki .
Wszystko zależy od miejsca .
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 08:31   #3
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Wklejam wycinkowa relacje naszej absolwentki

"...W koncu sie doczekalam , teraz bede mogla na biezaco relacjonowac pazurki z Anglii .

Salonow z pazurkami w Anglii jest naprawde mnostwo.
Ceny zalozenia paznokci akrylowych-bo one sa najbardziej popularne w Anglii kosztuja od 35-40f (190-220zl) , paznokcie zelowe(sporadycznie zakladane) 25-30f (140-190zl). Manicur 10-15f (50-80zl)
Polska od Anglii rozni sie pod wieloma wzgledami.Anglia- tu nikt nie zwraca uwagi na koszty.Jezeli zdecyduje sie zrobic pazurki to porownuje ceny oraz warunki w jakich pracuje kosmetyczka.Wybiera najwyzszy standart dla siebie.
Jutro moj pierwszy dzionek w pracy. ..."

"...wykonywanie paznokietkow w Anglii. Hurtowo przez Chinczyków.
W wiekszosci jest tak ,ze angielki w czasie lanchu wyskakuja na zrobienie badz uzupelnienie pazurkow. U mnie w salonie....... stawiamy na jakosc a nie na ilosc.
Wiadomo ze czas robi swoje ,nikt nie bedzie siedzial pol dnia w salonie.

Klientki umawiaja sie w pare osob na rozne zabiegi, uwielbiaja przy tym plotkowac ,do tego kawka( oczywiscie bez cukru-dbaja o linie ) to jest to co angielki lubia najbardziej...."

Jesli ktos wybiera sie do Irlandii wkleje kolejna relacje. Moze będzie przydatna.

"....Na poczatek to bardzo dziekuje za szkolenie pazurki ida mi coraz lepiej interes w belfascie sie (niezapeszajac) super kreci wlasnie jestem w trakcie poszukiwan wiekszego lokalu poniewaz staje sie coraz popularniejsza w tym miescie
wiec chce powiekszyc biznes i zatrudnic jedna albo dwie osoby do pracy.
Mam nadzieje ze do konca roku mi sie uda zobaczymy, ale jak narazie to wsystko sie dobrze uklada
Pytala mnie kiedys Pani czy trudno jest załozyc tutaj dzialalnosc

NIE to 100 razy latwiejsze niz w Polsce przez pierwsze 3 miesiace moze przcowac bez rejestracji czyli tak na próbe i to jest legalne a potem to dzwoni sie do ireland revenue i oni przysylaja kilka formularzy do wypelnienia i tyle a pod koniec roku trzeba sie rozliczyc z podatku albo z ksiegowa albo samemu a tak wogóle to polecalabym osoba które chca tu pracowac same na siebie zeby pojsc na business course i tak wszystko bardzo szczegółowo wyjasniaja krok po kroku i to za darmo

Ale sie rozpisalam mam nadzieje ze jeszcze Pani nie usnęła hihihi tak naprawde jestem w szoku, bo poczatki byly trudne, ale teraz z najepszych salonów w tym miescie do mnie dzwonia i chca mnie do pracy. ...."
-------------------------------

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-06 o 19:22
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:38   #4
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

Od poltora roku pracuje w Irlandii. Najpierw, przez ponad rok w salonie irlandzkim, teraz przenioslam sie do polskiego. Mialam duzo propozycji pracy w salonach irlandzkich, ale nie zdecydowalam sie. Potem powiem dlaczego.
Tutaj kroluje zel, choc na akryl tez ma swoje fanki. Zakladam glownie french, bo to lubia tutejsze kobiety. Polki oczywiscie bardziej fantazjuja
Zalozenie paznokci zelowych i akrylowych (french) w moim miescie to 55-60 euro. Za uzupelnienie trzeba placic 26 - 30 euro. W kazdym miescie sa inne ceny. Najdrozej jest w Dublinie, czyli stolicy Irlandii. Wiaze sie to z wyzszym czynszem za pomieszczenia.
System pracy wyglada niestety troszeczke inaczej niz w Polsce. Nie liczy sie jakosc tylko ilosc. Kiedy zaczynalam prace dostalam 1 godzine na zalozenie i uzupelnienie paznokci. Zbuntowalam sie i po dlugich pertraktacjach dostalam 1,5 godziny na zalozenie. Po zmianie pracy sama sobie ustalam ile czasu potrzebuje. Nikt mnie nie pogania, bo wlasciciele (Polacy) wiedza, ze aby zalozyc ladne i mocne paznokcie trzeba czasu.
Interes sie kreci, klientek jest bardzo duzo, bo zauwazyly, ze jesli posiedza pol godziny dluzej efekt jest duzo duzo lepszy

Odkladam kase, bo chce otworzyc swoj salon. Razem z dwiema kolezankami fryzjerkami wiemy, ze to sie Nam oplaci
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 17:54   #5
magda_lenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

A czy któraś z Was robiła to w domu, na własną ręke , nie zatrudniając sie nigdzie w salonie? Można wtedy porozwieszać ogłoszenia na słupach itp
magda_lenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 20:21   #6
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

ja mieszkam w Leeds interes paznokciowy chcialabym juz powoli zaczac rozkrecac..

najbardziej popularne sa zele Creative, kazdy dobry zaklad ma tylko i wylacznie te zele no i cena zalozenia paznokci od 80-120funtow w centrum Leeds, im dalej centrum tym cena nizsza, na obrzezasz za panzokcie mozna zaplacic juz 20funtow. Ceny domowe to 20funtow w gore zalezy od pomyslu klientki albo fantazji stylistki tyle wiem


a jeszcze cena kursu i certyfikaty Creative do zrobienia w Leeds 1200f. po tym zagwarantowana praca w LS 1 w barze paznokciowym Creative
..
marzenie
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 08:20   #7
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

Ciekawe.... ja też myślę o robieniu paznokci w Anglii. Fajnie, że powstał ten temat
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 08:27   #8
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Niedokonca tak jest jak piszesz. Chyba cos tendencyjnie.... Wiec moze nie preferujmy tu zadnych marek. Bo np. ja mam inne inforamcje. To sprawa dystrybucji w danym rejonie.
Ale tu nie o tym mowa.

Magda Lenna - Mozna pracowac w domu. Ale to rozwieszanie ogloszen na slupach ...hmm, to nie bardzo to widze.
Ogloszenia do gazet - tak.

Jednak stanowisko w gabinecie to dobra rozwojowa decyzja.

I tak pierwsze co zrobi kazdy wlasciciel salonu....czy to w Polsce czy za granicą. Posadzi przed sobą i wystawi łapki....a Ty masz wykonac najpiekniejsze pazurki. Jezeli takie beda to juz zupelnie inna rozmowa. Mozesz delikatnie negocjowac warunki. Kazdemu zalezy na dobrym pracowniku. Bo to on przyciaga klientki.

Niedawna opowiesc naszej absolwentki ktora nas odwiedzila. Mieszka w Londynie. Uslyszalam ze nawet jest zaczepiana na ulicy tekstem " gdzie robila takie pazurki"....i to jest to ....wiec wizytoweczka w kieszeni zawsze ma byc pod ręka

Moze napisze jeszcze. Stanowisko w salonie w zaleznosci od dzielnicy około - 40 funtow dziennie. Czyli dziennie musisz zarobic okolo 90 funtow , aby wyjsc na tym. A wyrobisz 6 klientek tylko w odpowiednim tempie.
Wiec spokojnie pokrywamy stanowisko i jeszcze sporo zostaje

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-06 o 19:23
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:10   #9
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
ja mieszkam w Leeds interes paznokciowy chcialabym juz powoli zaczac rozkrecac..

najbardziej popularne sa zele Creative, kazdy dobry zaklad ma tylko i wylacznie te zele no i cena zalozenia paznokci od 80-120funtow w centrum Leeds, im dalej centrum tym cena nizsza, na obrzezasz za panzokcie mozna zaplacic juz 20funtow. Ceny domowe to 20funtow w gore zalezy od pomyslu klientki albo fantazji stylistki tyle wiem


a jeszcze cena kursu i certyfikaty Creative do zrobienia w Leeds 1200f. po tym zagwarantowana praca w LS 1 w barze paznokciowym Creative
..
marzenie

W Irlandii jest tak samo. Creative kroluje i bardzo dobrze, bo to super zele. Niestety na mniejszej wyspie jest tylko jedna Creative Nail Academy, gdzie mozna zrobic kurs. Miesci sie w Dublinie. Bylam tam, skonczylam kurs i stwierdzilam, ze moja szefowa wywalila kase w bloto. Byl to kurs dla osob, ktore maja doswiadczenie w stylizacji paznokci. Mial mi pomodz zrozumiec metode nakladania zeli tej firmy. Smiech na sali. Instruktorka sie spoznila. Do tego wyraznie dawala mi do zrozumienia, ze woli akryl. Paznokiec, ktory mi zalozyla, aby pokazac "co i jak i do czego" byl paskudny. Szkoda, ze takie osoby maja uprawnienia do szkolenia innych. Jesli lepiej czuje sie w akrylu to niech sie nie zabiera za uczenie zakladania pazurkow metoda zelowa!
W Anglii jest duzo akademii Creative. Jestem pewna, ze tam do sprawy podchodza bardziej powaznie.

magda_lenaa zanim znalazlam prace zakladalam paznokcie w domu. Kasowalam polowe ceny. Potem przestalam, bo jestem za leniwa zeby robic to i w salonie i w domu
Ogloszenia mozesz rozwieszac wszedzie. Najlepiej w polskich sklepach. Gazeta to tez dobry pomysl.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:10   #10
MacAddicted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 14
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

Witam jestem nowa osobka na forum wiec witam wszytkie forumowiczki.
Mieszkam na stale w Londynie i powiem szczerze ze ostro jestem zszokowana ze w Leeds zalozenie zeli Creative to cena 80-120 £ bo u nas to nawet na snobistycznej ulicy zaplacisz okolo 75-80.
Przecietna cena to 25 £ za full set. Uzupelnienie 18.
to sa ceny z niskiej jakosci nail shopow gdzie czesto gesto jako nail technician pracuja np 45-letni Chinczycy (mezczyzni) lub Chinki nie znajce angielskiego.
W lepszej jakosci salonie ceny sa wyzsze o przecietnie 20 £.
Jesli chodzi o dostanie pracy w salonie, to ABSOLUTNIE NIE LICZY SIE PAPIER CREATIVE tylko twoje zdolnosci. Oczywiscie dobrze jest miec papier potrwierdzajcy kurs w jezyku angielskim, ja taki dostalam w Masternail.
Poza tym po tym co ja tu widze, jak nail technician robia paznokcie to rece opadaja, plaskie lopaty i tyle...
Widzialam na wlasne oczy absolwentki creativa nie umiejace zrobic frencza... wiec oznacza to ze wcale nie marka najwazniejsza....
MacAddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:15   #11
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

Pewnie, ze nie marka najwazniejsza. Tez widzialam dziewczyny, ktore pokonczyly kursy w akademiach Creative, a frencha zrobic nie potrafia (pisalam juz o tej instruktorce- jak tu sie czegos nauczyc, skoro nauczyciel to za przeproszeniem dupa wolowa ??)
Jeny to u Was tam na prawde jakas kompletna pomylka z tymi "salonami"
Dobrze, ze w Irlandii nie jest az tak strasznie
A powiedz mi jak tam warunki higieniczne, tzn czy sa przestrzegane?? bo tu nawet sanepidu nie ma... wiec kazdy na wlasna reke "dba" o porzadki i dezynfekcje. Kompletna pomylka. Nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze w koncu pracuje dla normalnych ludzi, ktorzy maja pojecie o dezynfekcji. Albo raczej o zagrozeniach jakie niesie za soba jej nieprzestrzeganie. FUJ FUJ FUJ
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 17:59   #12
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

Co do higieny to daleko nie szukac. I w Polsce uslugi bywaja rozne. Ale to znowu odpowiedzialnosc stylistki i odpowiednio przekazane wiadomosci dot. zagrozen zakażen w naszym zawodzie.
Oj ja przyznaje ....jestem cieta na te sprawy heheh jak ostry nozyk...
Dezynfekcja, dezynfekcja i jeszcze raz dezynfekcja....To MY odpowiadamy za Klientke .
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:40   #13
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

po czesci sie zgodze ze nie zawsze papier danej firmy jest najwazniejszy, jednak.. zazwyczaj jest tak (jak to w Anglii) ze to co anglielskie jest "lepsze" wiec jak przyjezdza polka z polski z certyfikatem jakiejs tam firmy a przychodzi polka z certyfikatem Creative.. wiadome jest kogo przyjma i nie wazne ze ta z polski ma wieksze zdolnosci ze lepiej to umie robic liczy sie "cos" na wejscie.. z czym sie osobiscie pogodzic nie moge..


a co do ceny w Leeds faktyznie sama bylam zszokowana ze sa takie ceny.. no ale z tego co widze na brak klientek nie narzekaja zawsze cala lada jest zajeta
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 00:10   #14
anka.1984
Raczkowanie
 
Avatar anka.1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 67
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

To ja się tu wcisnę z zupełnie innym krajem... Orientujecie się może jak to wszystko działa we Francji?? Ceny pazurków znam.. jest to około 60 euro za żel i 30 euro za uzupełnienie (na akryl nie zwracałam uwagi, bo nie siedzę w tej metodzie) w małej miejscowości pod Paryżem.

Niestety nie wiem jak wygląda sprawa założenia własnej działalności... i czy dużo jest "załatwiania" i latania z papierkami.

Jeżeli się ktoś orientuje to będę baaaardzo wdzięczna za jakieś info.
anka.1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 14:50   #15
el_martina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

EveMW nie zgodze sie z toba. Też jestem w Angli, okolice Boltonu (za Manchesterem) .Dostałam prace w angielskim salonie.Pracuje juz od ponad miesiaca. Kandydatek do tej pracy nie było mało.Dziewczyny były po szkoleniach NSI, Creative, a ja po Master.W salonie pracuje sie na produktach NSI.
Musiałam czekać na swoja kolej, pokazałam swój dyplom ukończenia kursu (Msater w j.polskim i angielskim) Później musiałma zrobić frencha akrylowego na formnie. Wszystko poszło bardzo dobrze, ale nie byłam przekonana że dostane tą prace.Liczyłam ze wieksze szanse będą miały dziewczyny po kursach NSI. Na 2dzień po rozmowie o prace zadzwoniła do mnie właścicielka z informacja ze jestem przyjęta.
Teraz mam swoje klientki, robie paznokcie w salonie i w domku. Szczerze mówiąc, to zostalam zatrudniona dla tego ponieważ mam inne pomysły na paznokcie , nie tylko zwykłe frenche akrylowe.
Wcale nie jest tak że to co angielskie jest lepsze.Zaczyna się dostrzegać i doceniać naszą polska staranność w wykonywaniu pazurków.
el_martina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 00:37   #16
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
po czesci sie zgodze ze nie zawsze papier danej firmy jest najwazniejszy, jednak.. zazwyczaj jest tak (jak to w Anglii) ze to co anglielskie jest "lepsze" wiec jak przyjezdza polka z polski z certyfikatem jakiejs tam firmy a przychodzi polka z certyfikatem Creative.. wiadome jest kogo przyjma i nie wazne ze ta z polski ma wieksze zdolnosci ze lepiej to umie robic liczy sie "cos" na wejscie..
Nie wiem skad masz takie informacje czy takie doswiadczenia, ale tak nie jest jak piszesz.
Akurat mam na biezaco wszelkie informacje z calej Europy od naszych absolwentek pracujacych w zawodzie. Wiem na czym polegala ich rekrutacja. Zawsze i wszedzie liczą sie przede wszystkim ich umiejetnosci i wiedza.
Ostatnia relacja dziewczyny z Londynu.Martynko nie o Tobie mowa. Byla na takiej rekrutacji. Były angielki po roznych szkolach iiiii kogo przyjeli nasza Masterkowa Miala zrobic frenczyka i byla odpytana z teorii.
I naprawde polowa dziewczyn konczacych szkolenia wyjezdza do pracy w UE.
Jak jestes dobra to wszedzie Cie dostrzegą....a Certyfikat z tego co wiem np. Masterkowy bardzo sie podoba
Nikt nas tam nie dyskryminuje. Potrzeba tylko miec fach w reku i znajomosc języka.
I powiem wiecej . Polki mieszkajace juz na stale w UE przyjezdzaja, ale do nas na szkolenia. Po pierwsze, ze taniej, a po drugie, ze jakosc naszej pracy jest o niebo wyższa od szkół w UE. I to nie tylko w tej dziedzinie.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 22:47   #17
MacAddicted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 14
Dot.: Jak to jest z przedłużaniem paznokci w Angli?

hihihi to chyba o mnie mowa no tak ja tez sie nie zgodze, ze co angielskie to lepsze.
Bylam na interviev dla jednej z najwiekszych sieci nail barow/salonow zajmujacej sie paznokciami o ktorym wlasnie Elenka wspomniala, tescie itd z 5 angielkami, m.innymi to szkoleniach Creative. I kto dostal prace?? ja, mala musia z Masterka
jestem bardzo zadowolona i super wdzeczna Elence, bo oprocz umiejetnosci dala mi wiare ze umiem to robic i zarazila paznokietkowym swiatem
MacAddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 10:54   #18
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Magdo gratuluje! Tak o Tobie pisalam.. Więc trzymaj tam fason w myśl, "Polak potrafi"
a pazurki to chyba tu wszystkie kochamy wiec jak nie zarazać taka piekną pasją.
Powodzenia i pisz i przekazuj nam jakie tam klimaty panują. Napewno będzie to pomocne dla innych planujacych wyjazd.

Moze ta oferta kogos zainteresuje. Nasze Centrum otrzymalo propozycje takiej wspolpracy, ktora zapewne podejmiemy.
Wiec prawda jest, ze nasze umiejtnosci sa najwazniejsze tak jak juz wyzej napisalam.
Wowczas sami Cie znajda.

Dear,

My name is *Helena Vehovec* and I'm _*Steiner Training Ltd / London -
UK*_ agent in Eastern & Central Europe. (_www.str.co.uk_)

_I'm recruiting :_
- Fitness & Aerobic Instructors
- Beauty Therapists
- Nail Technicians
- Acupuncturists
- Hairdressers
- Barbers
- Massage Therapists
- Spa Receptionists
to work in our Spa/Salon and Gyms on luxury cruise liners, for our
affiliate company _*Steiner Transocean Ltd*_ (_www.steinerleisure.com_ )

_*Steiner Transocean*_* Ltd* is a highly professional company that has
been operating salons and spas on board over 136 luxury cruise ships
worldwide for nearly 50 years.


_*Recruiting / Interviews : *_
All applicants are interviewed personally by myself.
The recruitment process is that they are tested on their knowledge of
their profession by completing a practical test, and written exam, with
a final informal interview. Their qualifications are checked and
verified by our Head Office in the UK, and then a decision is made on
their suitability to work on a ship.

All successful recruits must then attend training in the UK for up to a
12-weeks period, prior to joining their ship. During training period we
pay for their accommodation, food, and travel expenses.

Once they have completed their training, we then arrange and pay for
their travel to join their allocated ship, so that they can commence
their 8-month contract at sea.


*If you are interested to give to your student this JOB OPPORTUNITY
Please contact me either by e mail or phone to arrange for me to come
and see the students.*_*In attachment is also an info that you can put on your school
information board - for your students.*_


I am really looking forward to meeting you.


Yours sincerely,
Ms Helena Vehovec

INVITATION TO STEINER INTERVIEWS

Only for Nail Stylist

For your practical test bring with you : products, towels & your nice and clean uniform. Your test will be a 90 min full set of acrylic or gel nails with French finish.
You need to come with your own model – so you can make Acrylic Nails on her !!!!
Please ask your model to arrive at 11.30 am..

Takie wymagania sa w całości stawiane. Wybor padnie na najlepszych.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-06 o 19:24
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.