Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Pierwszy tytuł na odchowalni nosił będzie nazwę:
Wszystkie mamy już maluszki, teraz pora zrzucić brzuszki 13 28,89%
Każda bąbla ma przy sobie, niech sie chowie w złotej dobie 0 0%
Juz porody sa za nami wiec sie na odchowalnie przerzucamy 0 0%
Na cwiczenia nadszedl czas bo porody poszly w las 0 0%
KUPY, BĄKI, ULEWANIA - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! 17 37,78%
DZIECKO KUPĘ CIŚNIE DZIELNIE - MAMA CIESZY SIĘ. NIEZMIERNIE! 7 15,56%
JUZ ZRZUCAMY KILOGRAMY BO JESTESMY SEXI MAMY! 6 13,33%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 4,44%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-20, 21:27   #2131
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Lece poczytac bo dzisiaj duzo dzieciaczków wizytowało(mam nadziejże nic nie pomieszalam),musze sie dowiedziec co i jak
Chyba wyprorokowałysmy poród Sorento
Expresówka z Ciebie!!!Brawo jeszcze raz,chyba łatwo Ci poszło bo spokojnia wiadomosc nam napisałaś i rozwarcie na IP mialas takie jak moje
Czekamy na focię Tomasza

Mialam dzisiaj piec pierniki-wiem pozno ale jakos tak wychodzi.W tamtym roku juz na poczatku grudnia byly gotowe
Ale wzielam sie za sprzatanie,pranie,gotowan ie i mycie okien.A po poludniu malutka impreza u mamy-imieninki

Kyte Ten uśmiech pewnie wynagrodził wszystko
TreleKopa w tyłek za marudzenie.Glowa do góry!!!!
kociak Ładnie mała przybrała
Agnieszka Malutka Ania .Już niedługo i będziecie sie tulić.
LuesitaNam na początku tez nie zawsze sie odbijało i ciezko generalnie było z tym ale potem sie unormowało.Co do ulewanie to my po kazdym jedzeniu,nawet 2 godziny pozniej jak przebieram.I to nieraz pojdzie sporo buzka i nosem.W czasie snu i przy piersi też .Kilka tetr idzie na dzień bo orzygane.
Czesto musze malemu nosek z mleka oczyszcac.Martwilam się...
Pytalam o to pediatre poleciła nutriton na zageszczanie mleka,ale podkreslila ze jesli maly ladnie przybiera to nie trzeba stosowac.Decyzja nalezy do mnie-na razie nie bede mu podawac bo nie mam podstaw-w 8 dni przybral 500 g.
To po prostu niedojrzalosc ukladu pokarmowego-trzeba przetrwac.
Jesli malemu nie chce sie odbic na ramieniu daje go do poziomu i hop jeszcze raz na ramie i z reguły pójdzie bek.
Czasem nawet przy piersi mu sie odbije jak staremu
Elvutus, anoula za wagę pieknie nam dzieciaczki rosną

Czytam dalej...

słysze dziwne dzwieki dochdzace z koszyka,Tymek popiskuje i pieje jak kogucik chyba mu sie cos sni
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 21:32   #2132
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Przyszedl wieczor i czuje sie jak nacpana. Nic mi sie nie klei, robie cos a za chwile zastanawiam sie po co ja to robie, albo mam cos zrobic i zapominam, Jaska przechwycil Damian bo wyznalam mu dzisiaj ze chyba mnie jakas deprecha dopada, teraz Jasia uspil (jak sie chce to sie da bo przeciez zawsze mial z tym problem) wycalowal go i poszedl wylaczyc komputer, powiedzial ze wylaczy i przyjdzie do mnie bo ma wielka ochote mnie po prostu przytulic, zebym poczula sie lepiej... Zastanawiam sie czy to dziwne samopoczucie moze byc od bolu kregoslupa ?
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 21:36   #2133
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Hej wam Opis bedzie jak bede miec czas dzis w domu bylam po 19 ... mała śpi i je co 3 godzinki jak narazie trzeba ją budzić
Tu kilka fotek
Ale śliczniusia, i nawet się uśmiecha, no cudo
Moja to późno dosyć zaczęła, taka z niej poważna kobieta jest
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Macie pozdro od mojego męża

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------


blondyneczka
mężu rybki

Nemosek ojj wynagrodziło

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Przyszedl wieczor i czuje sie jak nacpana. Nic mi sie nie klei, robie cos a za chwile zastanawiam sie po co ja to robie, albo mam cos zrobic i zapominam, Jaska przechwycil Damian bo wyznalam mu dzisiaj ze chyba mnie jakas deprecha dopada, teraz Jasia uspil (jak sie chce to sie da bo przeciez zawsze mial z tym problem) wycalowal go i poszedl wylaczyc komputer, powiedzial ze wylaczy i przyjdzie do mnie bo ma wielka ochote mnie po prostu przytulic, zebym poczula sie lepiej... Zastanawiam sie czy to dziwne samopoczucie moze byc od bolu kregoslupa ?
Mój też próbuje uśpić małą, a niech się męczy.
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 21:38   #2134
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
super, powiedz mi moze byc na ta sama osobe 2x?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

dzieki za odp. odnosni zabkow... pytam bo u Kacpra zauwazylam ale na górze takie dwa biale[ w sumie nie biale, ale jasne] 'paski; i sie zastanawialam czy to moze byc to...ale chyba za wczesnie... maly od wczoraj tam trze, i w kierunku lewej strony gornej...no nic bede obserwowac ;p

kociak-
Wiesz co ja zalogowałam też męża, z jego maila. A wysyłkę zrobiłam na mój adres bo mąż gdzie indziej zameldowany.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Hej wam Opis bedzie jak bede miec czas dzis w domu bylam po 19 ... mała śpi i je co 3 godzinki jak narazie trzeba ją budzić
Tu kilka fotek
Jaka blondyneczkaaaaaaa
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 21:51   #2135
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cześć Dziękujemy za wszystkie gratulacje!
Nic nie nadrobiłam, ten mały skrzat niby nie jest wymagający póki co-tfu tfu ale nie mogę się napatrzeć na niego a na dodatek dziś gorąca linia sms-telefoniczna
Ale ja wszystko nadrobie, w końcu jestem niemożliwa
Ciocia Mya dostała fotkę na maila, mam nadzieję, że się nie gniewa, że tak bez pozwolenia i przekaże
Spokojnej nocki
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 21:55   #2136
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

rybko to mozliwe bo zanim wyzna sie ostatecznie to jeszcze troche czasu... poza tym pamietam jak kiedy w przychodni byla pani z 2 msc dzieckiem co mialo obie dolne jedynki ...wow!
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 21:57   #2137
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, witamy się z rana Miałam dziś nadrabiać ale nasz mały wywrotowiec miał swój plan.
I wyskoczył dziś o 7.30 Waga ponad 3600, 55 cm, SN. Już zdążył pociumkać oba icki, ale nie wiem czy coś mu tam leci
Pozdrawiamy wszystkie ciocie
gratulacje

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Widze że Twój mąż tak jak mój dowcipniś:P
A ja dziś założyłam ostatni raz śpiochy bo widzę że wyrosła

wierzę że Ania wyjdzie z tego bez szwanku!!

AAAA wcale nie, bo się różni:P



Wrzucaj fotke
ok

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
SORENTO - ekspres jestes! Gratulacje !!!

DZIDZIA - mam Bobika po Majce to zaraz sobie zaaplikuje

ANKA - a co za ròznica czy Dasz granulowanego Hippa z cukrem czy sama ładujesz dziecku cukier do butli? I jeszcze piszesz , że juz rozroznia z cukrem czy bez, to zycze Ci powodzenia na przyszłosc ..



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
różnica jest taka, że w torebce jest naturalny rumianek, a nie jakieś granulki.
to że potrafi rozróżnic to mały skill
ja piłam takie i nic mi się nie działo. ta ilość cukru, minimalna, żeby zmienić smak herbatki.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc



u nas roznie, mlody ma problemy z gazami i mam wrazenie ze z niedojadaniem, wczoraj na noc dalismy butle, wypil niby tylko 20ml ale spal 4 godz wiec jak na niego to długo, a szymonek jakos ta nowa sytuacje ogarnia




super,
i dobrze zrobilas, ja zastrzyku nie polecam,

niunia 20 nie wiedzialam ze jestes w ciazy, gratuluje,



nozyczki bez zaokraglonych koncow,





dobrze, ze jestescie optymistki




trzymam kciuki,


sorento
gratuluje,
no inaczej nie idzie
daje mi to nadzieje, że będzie łatwiej z brzuszkiem
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
no wiec lekko ochłonęłam, ogolnie napisze tylko że Kacper ma nadal antybiotyk i dostał zastrzyk i zaliczylismy meeeeeeeeeeega krotka wizyte w szpitalu. Spotkalismy sie z neurologiem, sprowokowano malemu wymioty zeby z plucek zeszla cala wydzielina. jak to zobaczylam to go z tego szpital zabralam, pojechalam do pediatry, dostalam recepty na dalszy antybiotyk i za tydzien mamy kontrole- ostatezną, jak nie to 3dniowe zastrzyki a jak to nie pomoze to odsysanie wydzieliny. dzisiaj lepiej niz ostatnio ale wcale nie jakos super. raczej nie chce opisywac tego co sie działo ;(

Trele- super ze ma taka zmiane od nowego roku TZ, wiecej Ci pomoże
Sorento jeszcze raz MOJE GRATULACJE
Eluvtus- chyba lekka przesada,.. kazde dziecko dla kazdego jest cudne i w ogole meeeega madre, szybko dorasta i sie uczy i rozwija ale nie przesadzajmy..
anka- nie czaje Cie normalnie- herbatki z hippa sa be bo maja cukier a sama slodzisz ????????? albo ja jestem glupia albo Ty źle napisalas. Slodzisz glukoza..a w hippie wlasnie glukoza jest..... ps. Zjadlas to lozysko zrobione a'la watróbka?jak smakowalo? bo mowilas ze opowiesz
kyte-
wyżej napisałam o co mi chodzi. postać herbaty - jakaś syntetyczna.

nie zabrałam łożyska, bo byłam w takim szoku, masakra.
poza tym, pojemnika nie miałam i jakbym się upomniala o łożysko, nie miałabym jak zabrać
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 21:58   #2138
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć Dziękujemy za wszystkie gratulacje!
Nic nie nadrobiłam, ten mały skrzat niby nie jest wymagający póki co-tfu tfu ale nie mogę się napatrzeć na niego a na dodatek dziś gorąca linia sms-telefoniczna
Ale ja wszystko nadrobie, w końcu jestem niemożliwa
Ciocia Mya dostała fotkę na maila, mam nadzieję, że się nie gniewa, że tak bez pozwolenia i przekaże
Spokojnej nocki
aaa lece zobaczyc!!!

Oto Tomcio:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tomcio.jpg (57,5 KB, 35 załadowań)
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 21:59   #2139
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

De Twój spioch i moj tez.W ciagu dnia przesypia parę godzin z przerwami.Generalnie da mi popracować
Ale to tez zalezy od dnia,nieraz spi po 3 godziny do poludnia i po poludniu.
Czasem tylko dluzsza drzemka do poludnia(staram sie go wsytawiac na zewnatrz bo wtedy zawsze dluzej pospi) a po poludniu krótkie drzemeczki.
Od kilku dni jest aktywniejszy,lezy sobie ale ma oczka otwarte i obserwuje.
Mya Ksiazeczki mozesz kupic w Empiku(ale pewnie nie masz jak ???) lub na allegro tez widzialam.
Ja planuje zakupic "Oczami maluszka"-nie wiem czy o te Ci chodzi.

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
aa sorento gratuluje! kurcze ja mam 38t 5 d i nic... troszkę Ci zazdroszczę skrycie nawet bardzo a nie troszkę

u nas przeziębienie, podczytuje was ale strasznie dużo piszecie bez opamiętania

rybko mam nadzieję że wszytsko z maluszkiem dobrze!
Doczekasz sie i TY!!!Może tez weźmie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
12.01 lecimy do Polski. Lot 2.5h , tanie linie lotnicze wiec moj Tz ledwo z brzuchem siada co dopiero z dzieckiem. Zreszta inne linie nie lataja do Katowic. I do tego Majka I jej spanie a raczej nie spanie. Boje sie ale dziennie nastawiam sie że damy sobie rade a ta mi dzwoni I panikuje . Straszy mnie że młoda bedzie plakala 2.5h , że ludzie mnie zjedza w tym samolocie .. I teraz juz sama sie boje...

Wogole wytłumaczcie mi takie cos ..
Mozna wykupic sobie miejsce z dodatkowa przestrzenia na nogi. Jest to miejsce przy wyjsciach ewakuacyjnych wiec tak jakby nie ma foteli przed soba. Dla nas byloby to zbawienne ale Ta opcja jest niedostepna dla dzieci ponizej 2roku zycia I kobiet w ciazy. Dlaczego??
Rozumiem , że sa wyjscia ewakuacyjne ale co to znaczy? Że te osoby sa w drugiej kolejnosci do ewakuacji czy co? Bezsens!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mówisz o tych siedzeniach z samego przodu???Kurcze nie wiedzialm ze sa zakazane.
Dziwne

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Cześć


Próbowałam dzisiaj nagrać niunię jak gada http://www.youtube.com/watch?v=3xbffYgLrX0 czkawkę akurat miała
Do gadania to chyba jeszcze trochę
ale próby są
Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Gratulacje ekspresowy poród



Ale super godziny pracy, pozazdrościć

Rybko

Laski, dzisiaj byłam z moimi szkrabami u pediatry i wyszło że mały jest przekarmiony i dlatego mega ulewa dodam, że przekarmiam go cycem no ale co ja poradzę, jak one non stop chcą jeść mała ma przepuklinę pepkową, trzeba kupić plasterek.

mam kilka pytań pomożecie?:
1) Powiedzcie mi czy zmniejszy się u nas ilość kup wczoraj zuzyłam 19 pampersów na moją dwójkę i do tego maly ma odparzenie (zmieniam przed każdym karmieniem)

2) Jak się "bawicie" ze swoimi maluchami w okresach aktywności?

3) Co warto mieć z lekarstw w apteczce?
2)Puszczam muze ,tanczę(delikatnie) i spiewam!!!!Czasem sie mezul dolaczy i juz w ogole jest wesolo no i duzo gadam a guuu eeee aaa i takie tam

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
no wiec lekko ochłonęłam, ogolnie napisze tylko że Kacper ma nadal antybiotyk i dostał zastrzyk i zaliczylismy meeeeeeeeeeega krotka wizyte w szpitalu. Spotkalismy sie z neurologiem, sprowokowano malemu wymioty zeby z plucek zeszla cala wydzielina. jak to zobaczylam to go z tego szpital zabralam, pojechalam do pediatry, dostalam recepty na dalszy antybiotyk i za tydzien mamy kontrole- ostatezną, jak nie to 3dniowe zastrzyki a jak to nie pomoze to odsysanie wydzieliny. dzisiaj lepiej niz ostatnio ale wcale nie jakos super. raczej nie chce opisywac tego co sie działo ;(

Trele- super ze ma taka zmiane od nowego roku TZ, wiecej Ci pomoże
Sorento jeszcze raz MOJE GRATULACJE
Eluvtus- chyba lekka przesada,.. kazde dziecko dla kazdego jest cudne i w ogole meeeega madre, szybko dorasta i sie uczy i rozwija ale nie przesadzajmy..
anka- nie czaje Cie normalnie- herbatki z hippa sa be bo maja cukier a sama slodzisz ????????? albo ja jestem glupia albo Ty źle napisalas. Slodzisz glukoza..a w hippie wlasnie glukoza jest..... ps. Zjadlas to lozysko zrobione a'la watróbka?jak smakowalo? bo mowilas ze opowiesz
kyte-
To musialo byc przykre ale teraz Kacperkowi jest lepiej przynajmniej

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Mój bąbelek <3
Jaki duzy chlopak!

Maly dzisiaj robil banieczki ze sliny i co chwila wystawia jezyk
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:01   #2140
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Brat zaplacil mi za foto ksiazke. Uwielbiam go ! Jest najlepszym bratem na swiecie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:06   #2141
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Mi co prawda ginek pozwolił dopiero ćwiczyć brzuszki/ na brzuch ćwiczenia/ po styczniowej wizycie ale ja nie bede czekać. Wiem że rana sie zagoiła dobrze bo nic mnie nie boli, nie ciągnie, nie szczypie. Jest mało widoczna i w ogóle nie czuje jakbym miała cc. :P wiec zaczne Ewkę, ale jak bede czułą się źle czy cos sie bedzie działo to odpuszczam. Poza tym bje sie ze nie bede umiała zrobić całej.. jestem taki spaślak że hoho no ale choćbym miała zrobić 10 minut, to z każdym dniem zrobie wiecej aż do 45

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

patrzcie- http://www.aliexpress.com/item/Free-...671003760.html chińskie sówki
Ja mysle że malo kto jest w stanie zrobic za pierwszym razem jej trening. Ja po 12 min za zaczelam sie smiac jaka ja jestem glupia, że myslalam że tak hop soup sobie Ewke strzele
Teraz po ponad 3 tygodniach juz zrobie cały w ciagu ale do jej tempa mi ho ho daaaleko .. A to najlatwiejszy trening podobno


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 22:09   #2142
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Ja nie ryba, ale odpowiem - ja płaciłam kartą normalną, bo kredytowej nie mam. Ale mam możliwość płatności internetowych na niej.

ryba, niech Kacperek zdrowieje jak najszybciej!

Moja mała dała mi dzisiaj w kość. Cały dzień na cycku. Dosłownie. Co ją dostawiłam to pociumkała kilka minut i zasypiała. I ją odkładałam to średnio po 0,5 godziny krzyk i płacz. Chyba przez to cały dzień głodna była, próbowałam wszystkiego żeby nie zasypiała przy jedzeniu ale nie wychodziło. Tak jakby nie chciało jej się porządnie ciągnąć...
I byliśmy dzisiaj na USG główki. Generalnie musimy czekać i obserwować dalej, co to za zmiany. Lekarz powiedział, że najważniejsze, że od czasu wyjścia ze szpitala się one nie powiększają i że są małe, ale on nie może nam teraz powiedzieć co to dokładnie jest. No, ale chyba nie muszę nikomu mówić, że strasznie się tym denerwuję, pomimo tego, że wierzę, że to się wchłonie i nie będzie miało żadnych skutków na zdrowiu malutkiej. Wizytę u neurologa mamy na 04.02 więc jakoś pod koniec stycznia pójdziemy na kolejne USG.

Idę spać, bo nie wiadomo jaka nocka przede mną.
Czyli dobrze pamietalam ze macie usg głowki.
Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i lekarze w koncu powiedza co to sa za zmiany i okaza sie niegrozne

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Hej wam Opis bedzie jak bede miec czas dzis w domu bylam po 19 ... mała śpi i je co 3 godzinki jak narazie trzeba ją budzić
Tu kilka fotek
jaka słodka usmiechnieta blondyneczka
Zadowolona jestes z opieki?ciekawa jestem opisu.
Nastepne dziecko chyba bede rodzic w Roztoce -chcialabym sprobowac w wodzie.

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Macie pozdro od mojego męża

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------


blondyneczka
Odzdrawiamy

A juz wiem co mialam pisać,Nasturcja przy zjedzie z autostardy zarowno jednym i drugim nie ma zadnego specjalnego miejsca.Najblizej to pokoj dla matki z dzieckiem w galerii
Nie pamietam w koncu czy dzisiaj mieliscie jechac czy jutro.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:09   #2143
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Rybka Kacperek jest super! Widzialam na fb, cały tata co???

Co do zabkow , to jak moj lekarz ostatnio przegladal Majke to powiedzial że o ile to zab to w okolicach gornej dwojki.
Ja czytalam że pierwsze ida dolne jedynki.
Okaze sie jak sie pierwszy zabek ukaze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:12   #2144
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Ale śliczniusia, i nawet się uśmiecha, no cudo
Moja to późno dosyć zaczęła, taka z niej poważna kobieta jest

mężu rybki

Nemosek ojj wynagrodziło

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------


Mój też próbuje uśpić małą, a niech się męczy.
He he to widze że mój Tymek nie jest osamotniony w swojej powadze.
Świadomego usmiechu jeszcze mi nie sprzedał-ciagle czekam
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:16   #2145
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Gabrielek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_9297.jpg (105,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 601595_590747574312264_261896639_n.jpg (41,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20131205-WA027.jpg (45,1 KB, 22 załadowań)
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:18   #2146
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
gratulacje


ok


różnica jest taka, że w torebce jest naturalny rumianek, a nie jakieś granulki.
to że potrafi rozróżnic to mały skill
ja piłam takie i nic mi się nie działo. ta ilość cukru, minimalna, żeby zmienić smak herbatki.



no inaczej nie idzie
daje mi to nadzieje, że będzie łatwiej z brzuszkiem

wyżej napisałam o co mi chodzi. postać herbaty - jakaś syntetyczna.

nie zabrałam łożyska, bo byłam w takim szoku, masakra.
poza tym, pojemnika nie miałam i jakbym się upomniala o łożysko, nie miałabym jak zabrać
Ty to naprawde chciałaś "zjesć"?

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć Dziękujemy za wszystkie gratulacje!
Nic nie nadrobiłam, ten mały skrzat niby nie jest wymagający póki co-tfu tfu ale nie mogę się napatrzeć na niego a na dodatek dziś gorąca linia sms-telefoniczna
Ale ja wszystko nadrobie, w końcu jestem niemożliwa
Ciocia Mya dostała fotkę na maila, mam nadzieję, że się nie gniewa, że tak bez pozwolenia i przekaże
Spokojnej nocki
Masz dużą szanse nadrobic bo mniej piszemy
Zreszta czy mniej czy więcej zawsze dajesz radę
Ja miałam 40 stron -chyba z 10 nie nadrobiłam w koncu-musze wrócic do starego wątku i poczytac z ciekawosci
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:19   #2147
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Ja się chyba zaraz popłaczę. Nic mi od dwóch dni nie wychodzi. Nawet wizaż mnie wkurza. Pisałam wiadomość przez trzy godziny, bo a to mały się budził, a to ktoś zadzwonił i kiedy już zadowolona z siebie skończyłam, okazało się, ze za długo trwała moja sesja czy coś takiego i moja wiadomość poszła się... Ogólnie od dwóch dni robię podchody do cytowania, dziś dałam sobie spokój, napisałam głownie o sobie i to też mi wcięło
Najśmieszniejsze jest to, że żaliłam się na cały świat, a tu na koniec jeszcze wizaż mi dokopał... Aż mi się teraz śmiać chce.
Zastanowię się i albo wyrzucę kompa przez okno, albo napiszę jeszcze raz
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:22   #2148
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Widzę ze nie tylko ja mam problem z zamowieniem Tyle ze ja zrobilam wszystko jak nalezy po dluuuugim kombinowaniu co i jak, doszlam do platnosci a tu platnosc tylko karta a ja konta w banku nie mam i dupa
Domi jak nie masz karty ani nawet konta w banku to jak Ty chcialas to zapłacic? Gotówka ?

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
gratulacje


ok


różnica jest taka, że w torebce jest naturalny rumianek, a nie jakieś granulki.
to że potrafi rozróżnic to mały skill
ja piłam takie i nic mi się nie działo. ta ilość cukru, minimalna, żeby zmienić smak herbatki.



no inaczej nie idzie
daje mi to nadzieje, że będzie łatwiej z brzuszkiem

wyżej napisałam o co mi chodzi. postać herbaty - jakaś syntetyczna.

nie zabrałam łożyska, bo byłam w takim szoku, masakra.
poza tym, pojemnika nie miałam i jakbym się upomniala o łożysko, nie miałabym jak zabrać
Czyli jakbys miala pojemniczek to zabralabys I zjadła ? ;>
Mysle że ktos by Ci łAdnie zapakował jakbys poprosiia )

NEMOSEK - tak , chodzi o te siedzenia z przodu I te w połowie samolotu. Tez mnie zastanawia o co chodzi.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:23   #2149
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Sorento Jakie pucki i wlosieta geste!Słodziak
Anka Jaki blondasek,fajnie w tej czapie wyglada
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 22:24   #2150
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Ty to naprawde chciałaś "zjesć"?

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------


Masz dużą szanse nadrobic bo mniej piszemy
Zreszta czy mniej czy więcej zawsze dajesz radę
Ja miałam 40 stron -chyba z 10 nie nadrobiłam w koncu-musze wrócic do starego wątku i poczytac z ciekawosci
chciałam zabrać i zrobić i spróbować.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:28   #2151
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ja się chyba zaraz popłaczę. Nic mi od dwóch dni nie wychodzi. Nawet wizaż mnie wkurza. Pisałam wiadomość przez trzy godziny, bo a to mały się budził, a to ktoś zadzwonił i kiedy już zadowolona z siebie skończyłam, okazało się, ze za długo trwała moja sesja czy coś takiego i moja wiadomość poszła się... Ogólnie od dwóch dni robię podchody do cytowania, dziś dałam sobie spokój, napisałam głownie o sobie i to też mi wcięło
Najśmieszniejsze jest to, że żaliłam się na cały świat, a tu na koniec jeszcze wizaż mi dokopał... Aż mi się teraz śmiać chce.
Zastanowię się i albo wyrzucę kompa przez okno, albo napiszę jeszcze raz
Napisz jeszcze raz , powkurzam sie z Toba!

Co do usmiechow .. Musze Wam powiedziec że jak sie Majka dzis zasmiala to myslalam że padne.
Tż stoi w łazience , ma otwarte drzwi I sie goli .. IDE z nia na rekach , staje w dzwiach a ta sie patrzy co jest grane , stary cały zapiankowany , on sie obricił I mowi do niej heloł ! A ta sie tak zaczeła smiac na głos że ja sie o mało nie zlałam że smiechu
Wiecej oczywiscie tego nie powtorzyla


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:34   #2152
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ja się chyba zaraz popłaczę. Nic mi od dwóch dni nie wychodzi. Nawet wizaż mnie wkurza. Pisałam wiadomość przez trzy godziny, bo a to mały się budził, a to ktoś zadzwonił i kiedy już zadowolona z siebie skończyłam, okazało się, ze za długo trwała moja sesja czy coś takiego i moja wiadomość poszła się... Ogólnie od dwóch dni robię podchody do cytowania, dziś dałam sobie spokój, napisałam głownie o sobie i to też mi wcięło
Najśmieszniejsze jest to, że żaliłam się na cały świat, a tu na koniec jeszcze wizaż mi dokopał... Aż mi się teraz śmiać chce.
Zastanowię się i albo wyrzucę kompa przez okno, albo napiszę jeszcze raz
Ja zawsze przed wyslaniem dluzszego postu daje kopiuj bo pare razy tez mi sie tak zdarzylo.
Przynajmniej Ci sie humor poprawil

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Domi jak nie masz karty ani nawet konta w banku to jak Ty chcialas to zapłacic? Gotówka ?



Czyli jakbys miala pojemniczek to zabralabys I zjadła ? ;>
Mysle że ktos by Ci łAdnie zapakował jakbys poprosiia )

NEMOSEK - tak , chodzi o te siedzenia z przodu I te w połowie samolotu. Tez mnie zastanawia o co chodzi.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Raz miałam okazje siedziec z przodu rzeczywiscie wygoda na maksa -wreszcie moglam nogi wyciagnac a nie kolanami wbijac sie w fotel przede mna albo siedziec bokiem na jednym połdupku(zawsze mam z tym problem)
Mialam sie pytac Ciebie jak wózek sie sprawuje?Zadowolona jestes?Bo Majka taka duza-nie wyrosla jeszcze z gondoli?

Pół godzinki do karmienia
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:39   #2153
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Domi jak nie masz karty ani nawet konta w banku to jak Ty chcialas to zapłacic? Gotówka ?



Czyli jakbys miala pojemniczek to zabralabys I zjadła ? ;>
Mysle że ktos by Ci łAdnie zapakował jakbys poprosiia )

NEMOSEK - tak , chodzi o te siedzenia z przodu I te w połowie samolotu. Tez mnie zastanawia o co chodzi.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mały wyskoczył, położyli mi go na klacie, kątem oka zobaczyłam jak wbijają mi w tyłek zastrzyk, żeby łożysko wyszło. w tym samym czasie lekarz mnie szył i było to dla mnie mega traumatyczne, ogólnie poród przez położne i ich podejście, to jak jakaś rzeźnia była

nie myślałam wtedy o łożysku, myślałam że wykituje. brrr na samą myśk robi mi się słabo
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Sorento Jakie pucki i wlosieta geste!Słodziak
Anka Jaki blondasek,fajnie w tej czapie wyglada

to jest rudawy blond światło przekłamało kolor.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani


Edytowane przez anka_85
Czas edycji: 2013-12-20 o 22:41
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:43   #2154
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
chciałam zabrać i zrobić i spróbować.

A jak to sie przyrządza?Ciekawa jestem ale sory niedobrze mi..
Jak mnie takie rzeczy nie ruszają to chyba zaczeły

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Napisz jeszcze raz , powkurzam sie z Toba!

Co do usmiechow .. Musze Wam powiedziec że jak sie Majka dzis zasmiala to myslalam że padne.
Tż stoi w łazience , ma otwarte drzwi I sie goli .. IDE z nia na rekach , staje w dzwiach a ta sie patrzy co jest grane , stary cały zapiankowany , on sie obricił I mowi do niej heloł ! A ta sie tak zaczeła smiac na głos że ja sie o mało nie zlałam że smiechu
Wiecej oczywiscie tego nie powtorzyla


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzeba by cały czas telefon miec w pogotowiu.
Badz gotowa na nastepny raz
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:44   #2155
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Ja zawsze przed wyslaniem dluzszego postu daje kopiuj bo pare razy tez mi sie tak zdarzylo.
Przynajmniej Ci sie humor poprawil


Raz miałam okazje siedziec z przodu rzeczywiscie wygoda na maksa -wreszcie moglam nogi wyciagnac a nie kolanami wbijac sie w fotel przede mna albo siedziec bokiem na jednym połdupku(zawsze mam z tym problem)
Mialam sie pytac Ciebie jak wózek sie sprawuje?Zadowolona jestes?Bo Majka taka duza-nie wyrosla jeszcze z gondoli?

Pół godzinki do karmienia
Wózek raczej okey, wkurzaja mnie hamulce , wkurza mnie brak miejsca na zakupy ale ogolnie jestem zadowolona
Gondola duza, mysle że pojezdzimy w niej tak jak planowała do /marca zalezy jaka bedzie pogoda

Uspałam mała I tak mi sie nie chce wstac ;( musze obiad na jutro zrobic I prasowanie czeka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 23:01   #2156
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Chciałam podziękować wszystkim, którzy pamiętali o tym, że Filipicio ma już miesiąc. Z przykrością jednak stwierdzam, że wraz z przekształceniem się z noworodka w niemowlaka zaczynają się nasze problemy.
Do tej pory było tak pięknie mały jadł, spał, wydalał...
Teraz zaczęły się problemy z gazami, chyba zaczyna się ciemieniucha, pierwsze małe odparzenie na dupce, kupy przybierają dziwne kolory i konsystencję, boję się czy nie zaczyna się alergia. Mały jest coraz bardziej aktywny, a ja nie bardzo wiem jak zapewnić mu rozrywkę. Jakieś nachodzą mnie straszliwe obawy czy robię wszystko dobrze, czy przypadkiem nie zaniedbuję czegoś.
Do tego wszystkiego na piersiach wyskoczyły mi rozstępy, mój brzuch wydaje się brzydszy niż zaraz po porodzie. Na samym początku zeszło mi 10 kg, potem szybko jeszcze 3, teraz waga stoi w miejscu.
I jeszcze żeby było mało, wkurza mnie mąż. Cały czas robi bardzo dużo w domu i przy dziecku, ale coraz częściej zachowuje się tak jakby należał mu się za to Nobel. Przychodzą jakieś wujki, koledzy, bracia i przekrzykują się, który to mniej robił przy swoim dziecku. Jak to nigdy nie zmieniali pampersów, spali w innym pokoju, co by się nie obudzić przypadkiem itp. Nosz cholera jest się czym chwalić. A mój po takich pogawędkach, chodzi dumny jak paw i oczekuje, że wycałuję mu pięty, za to że taki cudowny jest. Oczywiście przesadzam i wyolbrzymiam, ale wkurza mnie to strasznie, że ja jako matka mam obowiązek to wszystko robić, a on przez otoczenie odbierany jest jako cud natury

Podsumowując koniecznie muszę sobie kupić witaminę D3, choć po napisaniu tego dwa razy naprawdę jest mi już dużo lepiej

Z tego co pamiętam:
Sorento na Twój poród, to czekałam jak na Majkę Treli Bardzo Ci gratuluję i zazdroszczę. Trzymajcie się z Tomaszem, ogarniajcie się i wracajcie do nas
Dzidzia super, że Wituś tak dobrze się ma. Od początku wiedziałam, że to będzie mały siłacz
Agnieszka strasznie smutno się robi patrząc na takie zdjęcia, więc nawet sobie nie wyobrażam co czujesz widząc te wszystkie rurki na żywo i kiedy dotyczy to Twojego dziecka. Bardzo mocno Was ściskam I oczywiście cały czas trzymam kciuki za Anulkę.
Trele super, że Tż takie zmiany będzie miał. W końcu trochę odpoczniesz.
Ryba zdrówka dla Kacperka, a Tobie cierpliwości przy remoncie. Zdjęcie

Ogólnie wszystkie zdjęcia i filmik

Zaraz przelecę jeszcze ostatnie strony, to może przypomni mi się, co to chciałam jeszcze napisać i komu

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Uspałam mała I tak mi sie nie chce wstac ;( musze obiad na jutro zrobic I prasowanie czeka
Teraz??
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 23:39   #2157
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Hejka
Wpadłam pogratulować Sorento Cieszę się, że masz Tomcia już przy sobie a pisałam, żebyś się wyspała bo lada dzień Tomuś wyskoczy i jest Super, pewnie na święta wyjdziecie do domciu.

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Hej wam Opis bedzie jak bede miec czas dzis w domu bylam po 19 ... mała śpi i je co 3 godzinki jak narazie trzeba ją budzić
Tu kilka fotek
Mała blondaska

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
aaa lece zobaczyc!!!

Oto Tomcio:
Słodziaczek kochany

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
Gabrielek
Śliczny mikołajek

Nie nadrabiałam, tylko zerknęłam na fotki z ostatniej strony...może jutro się uda poczytać. Dziś niby nic nie robiłam ale co chciałam wejść to mała skutecznie mi to uniemożliwiała. Poza tym wczoraj przylazla @ i brzuchol nawala Idę spać.
Dobranoc
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 02:39   #2158
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Witam na karmieniu.Moja córcia mnie przef chwila osiurkała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 02:44   #2159
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kurcze tak piszecie o @ że zaczynam się niepokoić. Ja przeciez nie karmie regularnie a to juz ponad 3 miesiace i nic.
Z mloda przy regularnym karmieniu dostalam po 4 miesiącach.

Babku myśl o sobie i tym jak korzystasz z tego co robi mąż a nie o tym jak on się z tym czuje .

Ciekawe co u Dzastin.
Mam nadzieje ze po tym watku idziemy na odchowalnie? Sypac prosze powoli fajnymi tytułami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 02:47   #2160
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Nieeeeeee zamiast cytuj nacisnęłam anuluj
A teraz ide przebrać szogunkę moją bo słyszałam jak poszła mega kupa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.