Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 cz.2 :) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-22, 07:09   #3661
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez NanaR Pokaż wiadomość
Byłam w przychodni i mowilili że muszę mieć zaświadczenie L20 czy jakoś tak gdzieś mam zapisane i dzwoniłam do mojej pediatry i powiedziała że takiego zaświadczenia wystawić nie może. Więc pozostaje mi za miesiąc na wizycie rozmawiać z alergologa em naciagaczem może mi wpisze za odpowiednią opłata bo na kasę łasy jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Straszne, co się teraz dzieje z lekarzami :/
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 09:03   #3662
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez Aagaciorek Pokaż wiadomość
Hejo! Ja melduje sie z Krakowa Urzadzilismy sobie z tz i z Artusiem spontaniczny wypad Wyjechalismy wczoraj rano, po drodze odwiedzilismy w Rzeszowie kolezanke z 2miesiecznym dzidziusiem i druga kolezanke w Wieliczke z dwojka malych szkrabow. Potem dojechalismy do Krk, krotki odpoczynek i spotkanie na rynku ze znajomymi. Ekipa byla spora, bo kilkanascie osob Zjedlismy kolacje, pogadalismy, a Artus byl grzeczny Poznal ciocie i wujkow, troche go ponosili, troche polezal w lozeczku, nawet nie marudzil za wiele z tych wrazen Balam sie, ze odreaguje nadmiar bodzcow wieczornym placzem, ale nie Zasnal w minute, tz z nim zostal, a ja poszlam z kolezankami na miasto. Ahhh jak mi tego brakowalo!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Mialo byc polezal w wozku, a nie w łóżeczku Pol dnia spedzilismy w plenerze.

Aaa i wczoraj mialam jakos mniej pokarmu, moze to przez parogodzinna podroz autem i wymioty? Bo mam chorobe lokomocyjna :/ a jak karmie to nie moge brac Aviomarinu, inne leki na mnie nie dzialaja.

Zmuszona bylam na miescie nakarmic malego mm :/ bo jak odciagalam wczesniej mleko laktatorem to nie bylo prawie nic,nawet jak karmilam Artusia piersia to niecierpliwil sie ze malo leci. A to ze maly nie toleruje pozycji klasycznej to inna sprawa, tylko na lezaco je. A nie poloze sie z nim na srodku rynku przeciez Stad ta zabawa w odciaganie i picie z butli wczoraj.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Super czas spedziliscir a co do mleka wszystko mozliwe ale chociaz zjadl ci z butli

U nas noc konpletnie nie spaba.. Najpierw pobudki co godzine lub pol a potem wzielan ja do lozka i kolo 3 tak patrze ze ona jakos rozpalona.. I jeczala przez sen 😞ale ten moj termonetr z lidla medisana w jednym miejscu pokazywał 38 w drugim 37 i sie wnerwilam. A ona byla naprawde goraca. I do rana sie krecila widac ze ja cis bolalo.. Od 6 zaczela plakac 😞 mam nadzieje ze to tylko zeby...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 12:06   #3663
lamia12344
Rozeznanie
 
Avatar lamia12344
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 838
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Marcia ja mam termometr microlife i tez potrafi 3 różne temperatury pokazać kciuki żeby to tylko zebole szły... U nas w nocy 5 karmień znowu. Tyle że w dzień malo mi jadła i chyba nadrabiała nocnym mleczkiem, bo dziś od rana normalny apetyt...

Odebrałam zamówienie ze smyka w rozmiarze 74, bo zaczynam coraz wiecej 68 odkładać...

Agaciorek super że wypad udany Ja juz nie pamietam kiedy wyszlam ostatnio na rynek. Będzie z półtorej roku chyba
lamia12344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 12:26   #3664
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez lamia12344 Pokaż wiadomość
Marcia ja mam termometr microlife i tez potrafi 3 różne temperatury pokazać kciuki żeby to tylko zebole szły... U nas w nocy 5 karmień znowu. Tyle że w dzień malo mi jadła i chyba nadrabiała nocnym mleczkiem, bo dziś od rana normalny apetyt...

Odebrałam zamówienie ze smyka w rozmiarze 74, bo zaczynam coraz wiecej 68 odkładać...

Agaciorek super że wypad udany Ja juz nie pamietam kiedy wyszlam ostatnio na rynek. Będzie z półtorej roku chyba
U nas karmien bardzod uzo od dlugoego czasu.. Dzis moooocno marudba i ciagle taka rozpalona :-( ten glupi temometr pokazuje 36.9 wiem ze to nie temperatura ale ona jest mocno goraca.. A w pupce elektronicznym zmierze? Nie mam go teraz ale zawsze mozna zdobyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 13:26   #3665
lamia12344
Rozeznanie
 
Avatar lamia12344
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 838
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Zmierzysz spokojnie. Taki najzwyklejszy to w aptece kupisz...
lamia12344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 13:48   #3666
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Dzięki. Troche lepiej jak posmarowalam dentinoxen. Ale nie bede nim ciagke smarowac.. Dotknac do dziadel też sie nie da ale ja niezbyt tam coś zauwazylan.. No zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 14:18   #3667
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
U nas karmien bardzod uzo od dlugoego czasu.. Dzis moooocno marudba i ciagle taka rozpalona :-( ten glupi temometr pokazuje 36.9 wiem ze to nie temperatura ale ona jest mocno goraca.. A w pupce elektronicznym zmierze? Nie mam go teraz ale zawsze mozna zdobyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej biedna Zosia. Dużo sił dla Was. My też mamy lidlowy termometr i też pokazuje różną temperaturę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 14:33   #3668
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Ja siedzę na przystanku i czekam na mksa. W szmateksie nie kupiłam nic bo nic mi się nie podobało. Sukienki w moin rozmiarze tylko maxi a ja sie w tym nie widze. Kupiłam farbę i jak wrócę to robię włosy 😊
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 16:04   #3669
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Aga ale kolor ten sam?
U nas mega maruda a ja juz na skraju niewyspania.. Chyba taka niewyspana nie bylam nawet jak byla noworodkien.. Tyle ze wtedy sie budzila co 3 h 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 16:56   #3670
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Marta straszne to co piszesz :/ Chciałabym moc Ci coś doradzić ale brzmi jak skok lub właśnie zęby.
Elektronicznym zmierzysz lajtowo w pupie ja tak robiłam. Kupiłam taki termometr z miękka końcówka za ok 15 zł. Tylko od temperatury w pupie odejmujesz 0.4 stopnia.

Dentinox możesz 3x dziennie. Jak dziecko cierpi to ja bym dała ibuprofen... Serio, wiadomo trzeba unikać leków ale moja też jak widziałam że cierpi to dawałam. Ibuprofen dużo lepszy w działaniu od paracetamolu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Agata pochwal się włosami potem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 17:23   #3671
NanaR
Zadomowienie
 
Avatar NanaR
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 699
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez lamia12344 Pokaż wiadomość
Marcia ja mam termometr microlife i tez potrafi 3 różne temperatury pokazać kciuki żeby to tylko zebole szły... U nas w nocy 5 karmień znowu. Tyle że w dzień malo mi jadła i chyba nadrabiała nocnym mleczkiem, bo dziś od rana normalny apetyt...

Odebrałam zamówienie ze smyka w rozmiarze 74, bo zaczynam coraz wiecej 68 odkładać...

Agaciorek super że wypad udany Ja juz nie pamietam kiedy wyszlam ostatnio na rynek. Będzie z półtorej roku chyba
Też mam ten termometr i tak samo zawsze dostają je nerwicy w dodatku zawsze zawczasu i tym sposobem całe życie pokazuje małemu 37.2-37.5 gdzie w pupie ma 36.7

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.2014
02.2015

Dumna mama Dominika
07.02.2016
NanaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 17:36   #3672
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Jasna czerwień. Do słońca fajny kolor. Pokaze potem na fb. Teraz lezing przy piaskownicy 😊
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 17:48   #3673
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

A mogę nie z miękką końcówka do pupy? Taki mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 19:05   #3674
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
A mogę nie z miękką końcówka do pupy? Taki mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, hej!
u nas tym razem po szczepieniu lux

Marcia, mozesz spokojnie, tylko posmaruj końcówkę np.wazeliną.

I jak teraz Zosia? ja bym tak jak Esor dała ibuprofen, jesli Zosia nadal będzie tak się czuła, bo szkoda, żebyście się meczyły obie.
A te tabletki na włosy, co Figa polecała to Ha pantoten optimum. Ja chciałam je spróbować, ale nie było, wiec wzięłam ten maxi krzem. I są ok. a tańsze.
I to zamówienie, co wczoraj pisałam, ze zrobiłam, już doszło dzisiaj- mega szybko!

Lamia, 5 karmień?! ja kombinuję jak Milka oduczyć 1 karmienia w nocy,żeby całkiem się wyspać .

Agaciorek, super, że wypad udany a Artuś to mały kochany aniołek. I dobrze, ze mozesz bez problemu podac butlę, mimo wszystko to wygoda.
Choc ja bez zastanowienia zamieniłabym butlę na cyca, ale cóż...
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 19:11   #3675
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Ja pierdziele...znowu mamy na rozszczepowych gowno-burzę...sami dorośli ludzie- głównie kobiety a z igly widły....
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 19:26   #3676
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Aga ale kolor ten sam?
U nas mega maruda a ja juz na skraju niewyspania.. Chyba taka niewyspana nie bylam nawet jak byla noworodkien.. Tyle ze wtedy sie budzila co 3 h 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

kurcze... fajnie by było zeby Zosienka dala w koncu spokoj i spala jak człowiek. Moja różnie - chyba dalej sie przyzwyczaja do nowego miejsca. Dzisiaj tz wrocil juz do niemiec bede tesknic i Mia tez...


Mia w dzien zasnela mi na podwórku na 4 godziny prawie
bo zimno u nas a ja opatulilam kocem i jej bylo widocznie fajnie i spala jak suseł. Tata i mama mnie zmieniali zebym obiad zjadla i troche odpoczela od chodzenia

tu to mam jak w hotelu z all inclusiv

tylko gardło dalej mnie boli .. dzisiaj spie w innym pokoju niz Mia - dobrze ze mam nianie

no i siedzxe z farba na glowei - robie sie na brąz
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 19:38   #3677
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

O super Paula z tym hotelem 😁 jak mają byłam w domu to też miał pomoc nawet moja babcia 80 lat niusie wózkiem kolysala na polu A teraz wszystkim opowiada jak małą bawiła 😄
My dziś byłyśmy u ma dz koleżanki Ale zanim doszliśmy to zaspala w wózku i tylko mama w końcu miała z kim pogadać A nie tylko teściowa i tz
Moja T to by chciała zebym tylko w domu siedziała i z nikim się nie zadawali dziś do mnie z tekstem po co ci koleżanki tylko ci dup..E obmyja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 19:51   #3678
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
kurcze... fajnie by było zeby Zosienka dala w koncu spokoj i spala jak człowiek. Moja różnie - chyba dalej sie przyzwyczaja do nowego miejsca. Dzisiaj tz wrocil juz do niemiec bede tesknic i Mia tez...


Mia w dzien zasnela mi na podwórku na 4 godziny prawie
bo zimno u nas a ja opatulilam kocem i jej bylo widocznie fajnie i spala jak suseł. Tata i mama mnie zmieniali zebym obiad zjadla i troche odpoczela od chodzenia

tu to mam jak w hotelu z all inclusiv

tylko gardło dalej mnie boli .. dzisiaj spie w innym pokoju niz Mia - dobrze ze mam nianie

no i siedzxe z farba na glowei - robie sie na brąz
Szkoda se musiał wrocic.

Ja bym chciala chociaz 2 dni no chociaz dzien w tygodniu zeby pospac chociaz te 4h ciągiem 😢chyba nie predko... I ja zbiw doła lapie przez pare rzeczy ... Dobrze ze jedziemy do rodzicow moze na dluzej.. Chociaz pewnie po dwoch dniach zaczna mnie wkurzac wszyscy znów 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 19:59   #3679
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Szkoda se musiał wrocic.

Ja bym chciala chociaz 2 dni no chociaz dzien w tygodniu zeby pospac chociaz te 4h ciągiem 😢chyba nie predko... I ja zbiw doła lapie przez pare rzeczy ... Dobrze ze jedziemy do rodzicow moze na dluzej.. Chociaz pewnie po dwoch dniach zaczna mnie wkurzac wszyscy znów 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam nadzieje ze to jednak nastapi szybciej

ooo jedziecie do rodziców? moze troszke odpoczniesz
ja dzisiaj na solarke polecialam jak mala spala w dzien

Dziewczynki no dobra pochwale sie - udalo mi sie Mie oduczyc spania na reku i od 2 tyg spi w dzien w łóżeczku albo na spacerze na podworku
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 20:27   #3680
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze to jednak nastapi szybciej

ooo jedziecie do rodziców? moze troszke odpoczniesz
ja dzisiaj na solarke polecialam jak mala spala w dzien

Dziewczynki no dobra pochwale sie - udalo mi sie Mie oduczyc spania na reku i od 2 tyg spi w dzien w łóżeczku albo na spacerze na podworku
To brawo dla was!
Ła....nowy kolor włosów, solarka , szalejesz kobieto!
A mijak ładnie spała, słuzy jej polskie powietrze. Ile czasu bedziecie same w Polsce bez tz?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Szkoda se musiał wrocic.

Ja bym chciala chociaz 2 dni no chociaz dzien w tygodniu zeby pospac chociaz te 4h ciągiem 😢chyba nie predko... I ja zbiw doła lapie przez pare rzeczy ... Dobrze ze jedziemy do rodzicow moze na dluzej.. Chociaz pewnie po dwoch dniach zaczna mnie wkurzac wszyscy znów 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marcia, oby tak długi sen Zosi w końcu nastąpił .
Wiesz, tak sobie pomyślałam, nie pogniewaj sie, ze się wtracam, bo pewnie nie macie innej możliwości, ale moze Zosia tak reaguje na te ciagłe podróże, że nie ma na dłużej, tzn. miesiąc- dwa swojego stałego miejsca?
Tak mi przyszło do głowy, bo córka mojej siostry wypisz- wymaluj ja Zosia była, oni ciagle na torbach, jeździli a kiedy wreszcie osiedli w jednym miejscu, wszystko stopniowo sie zmieniło. Dzieci lubią czuć się pewnie, mieć swoje stałe miejsce, łózeczko, rutyne itd.
Tak sobie pomyślałam, moze to to?
bo nawet tydzień- dwa w jednym miejscu mozna zmian nie zauważyć, ale gdyby się udało tak na dłuzej?
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 20:34   #3681
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze to jednak nastapi szybciej

ooo jedziecie do rodziców? moze troszke odpoczniesz
ja dzisiaj na solarke polecialam jak mala spala w dzien

Dziewczynki no dobra pochwale sie - udalo mi sie Mie oduczyc spania na reku i od 2 tyg spi w dzien w łóżeczku albo na spacerze na podworku
Moze super ci
Cytat:
Napisane przez Elena_22 Pokaż wiadomość
To brawo dla was!
Ła....nowy kolor włosów, solarka , szalejesz kobieto!
A mijak ładnie spała, słuzy jej polskie powietrze. Ile czasu bedziecie same w Polsce bez tz?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



Marcia, oby tak długi sen Zosi w końcu nastąpił .
Wiesz, tak sobie pomyślałam, nie pogniewaj sie, ze się wtracam, bo pewnie nie macie innej możliwości, ale moze Zosia tak reaguje na te ciagłe podróże, że nie ma na dłużej, tzn. miesiąc- dwa swojego stałego miejsca?
Tak mi przyszło do głowy, bo córka mojej siostry wypisz- wymaluj ja Zosia była, oni ciagle na torbach, jeździli a kiedy wreszcie osiedli w jednym miejscu, wszystko stopniowo sie zmieniło. Dzieci lubią czuć się pewnie, mieć swoje stałe miejsce, łózeczko, rutyne itd.
Tak sobie pomyślałam, moze to to?
bo nawet tydzień- dwa w jednym miejscu mozna zmian nie zauważyć, ale gdyby się udało tak na dłuzej?
Absolutnie sie nie gniewwm nie wiem szczerze bo tak jest odkad siedzielismy dluzej w warszawie chyba prawie miesiąc a to bylo z miesiac temu.. Ciezko mi to powiązać z podrozami szczerze mowiac ale jesli to o to chodzi to dlugo sie to nie zmieni.. Dopiero po weselu. Chociaz moze teraz bedziemy na tydzień lub nawet dwa albo i 3 u rodzicow to zobaczymy..



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 21:08   #3682
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Kupiłam chlopu czekoladę w pudełku z napisem "Ty głaszcz, a ja pomruczę" 😃
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 03:55   #3683
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez Elena_22 Pokaż wiadomość
To brawo dla was!
Ła....nowy kolor włosów, solarka , szalejesz kobieto!
A mijak ładnie spała, słuzy jej polskie powietrze. Ile czasu bedziecie same w Polsce bez tz?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



Marcia, oby tak długi sen Zosi w końcu nastąpił .
Wiesz, tak sobie pomyślałam, nie pogniewaj sie, ze się wtracam, bo pewnie nie macie innej możliwości, ale moze Zosia tak reaguje na te ciagłe podróże, że nie ma na dłużej, tzn. miesiąc- dwa swojego stałego miejsca?
Tak mi przyszło do głowy, bo córka mojej siostry wypisz- wymaluj ja Zosia była, oni ciagle na torbach, jeździli a kiedy wreszcie osiedli w jednym miejscu, wszystko stopniowo sie zmieniło. Dzieci lubią czuć się pewnie, mieć swoje stałe miejsce, łózeczko, rutyne itd.
Tak sobie pomyślałam, moze to to?
bo nawet tydzień- dwa w jednym miejscu mozna zmian nie zauważyć, ale gdyby się udało tak na dłuzej?
Trzy tygodnie a potem na tydzień on przyjeżdża do nas i razem wracamy później do de.
Oj tak - tu jest fajnie

Ale ze mną kiepsko. We wtorek mnie angina dopadła i antybiotyk dostałam. Teraz niby zeszła a mam taki kaszel ze się duszę w nocy - ciągle musze kaszlec bo mi przeszkadza cos w gardle. Gorączki nie mam. Ale.teraz np patrzę i plywam pod kołdra
Idę do apteki niech mi dadzą jakieś tabletki do ssania czy syrop no cokolwiek bo tak się nie da żyć. Dzisiaj spałam może z godzinę. Dobrze ze mam tu mamę i tatę. Teraz nakarmilam mie i po godzinie zabawy poszła spac. To może do 8 pospi to i ja się położę.
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 07:18   #3684
wykalacka
Zadomowienie
 
Avatar wykalacka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 616
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze to jednak nastapi szybciej

ooo jedziecie do rodziców? moze troszke odpoczniesz
ja dzisiaj na solarke polecialam jak mala spala w dzien

Dziewczynki no dobra pochwale sie - udalo mi sie Mie oduczyc spania na reku i od 2 tyg spi w dzien w łóżeczku albo na spacerze na podworku
Ooo to samarka poszła precz już całkowicie?
Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Trzy tygodnie a potem na tydzień on przyjeżdża do nas i razem wracamy później do de.
Oj tak - tu jest fajnie

Ale ze mną kiepsko. We wtorek mnie angina dopadła i antybiotyk dostałam. Teraz niby zeszła a mam taki kaszel ze się duszę w nocy - ciągle musze kaszlec bo mi przeszkadza cos w gardle. Gorączki nie mam. Ale.teraz np patrzę i plywam pod kołdra
Idę do apteki niech mi dadzą jakieś tabletki do ssania czy syrop no cokolwiek bo tak się nie da żyć. Dzisiaj spałam może z godzinę. Dobrze ze mam tu mamę i tatę. Teraz nakarmilam mie i po godzinie zabawy poszła spac. To może do 8 pospi to i ja się położę.
Biedna

My wczoraj przyjechaliśmy do moich rodziców na wieś na weekend no i żeby wyskoczyć nad jezioro, bo od nich jest bliżej, a tu pochmurno od rana
wykalacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 07:38   #3685
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
Ooo to samarka poszła precz już całkowicie?

Biedna

My wczoraj przyjechaliśmy do moich rodziców na wieś na weekend no i żeby wyskoczyć nad jezioro, bo od nich jest bliżej, a tu pochmurno od rana

Jeszcze ma swoje jazdy ze tylko na ręce itp ale tu ma kto nosić

Gorzej później jak sama będę w de
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 08:40   #3686
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Jeszcze ma swoje jazdy ze tylko na ręce itp ale tu ma kto nosić

Gorzej później jak sama będę w de
U nas jest tak---jak jest tylko ze mną to spoko. Grzecznie leży i wgl a jak już jest moja mama czy ktoś inny to na leżąco marudzi
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 09:58   #3687
jestinna
Raczkowanie
 
Avatar jestinna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sthlm
Wiadomości: 190
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Hej! Tydzien sie nie odzywalam, bo mialam szpital domowy Tz calkiem sie pochorowal, wiec mialam go i mala na glowie. Nina na szczescie byla i jest (jeszcze?) grzeczna. Chyba wiedziala, ze matka ma juz dosyc albo to zbawienny wplyw tatusia w domu tak na nia dziala. U was tez tak jest, ze jak tata w domu to dziecko grzeczniejsze? W ten weekend odbijam sobie i dzisiaj ide na zakupy a jutro wybywam na caly dzien 50 km od domu Tatus bedzie mial sprawdzian. Zobaczymy co powie jak wroce Troche was podczytywalam, ale jeszcze nie nadrobilam, wiec zabieram sie do lektury


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jestinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 10:14   #3688
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez jestinna Pokaż wiadomość
Hej! Tydzien sie nie odzywalam, bo mialam szpital domowy Tz calkiem sie pochorowal, wiec mialam go i mala na glowie. Nina na szczescie byla i jest (jeszcze?) grzeczna. Chyba wiedziala, ze matka ma juz dosyc albo to zbawienny wplyw tatusia w domu tak na nia dziala. U was tez tak jest, ze jak tata w domu to dziecko grzeczniejsze? W ten weekend odbijam sobie i dzisiaj ide na zakupy a jutro wybywam na caly dzien 50 km od domu Tatus bedzie mial sprawdzian. Zobaczymy co powie jak wroce Troche was podczytywalam, ale jeszcze nie nadrobilam, wiec zabieram sie do lektury


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję szpitalu domowego. Dobrze, że Ninka grzeczna i super z tym wyjazdem na cały dzień też muszę coś takiego sobie zorganizować.


Marta jak dzisiejsza noc?


Kurde dziewczyny serio się martwię. Hania miała fantastyczna noc i z rana tż jeszcze się nią zajął i spałam do 10, a czuję się jakbym cała noc nie spała albo na jakimś kacu. Do tego w toalecie znowu żywa krew...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 13:11   #3689
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

U nas ząbek drugi idzie pełną parą. Już widać kreskę pod linia dziąseł także daje mu maks tydzień, a nie zdziwie się jak wyjdzie jutro Hania trochę marudzi i strasznie gryzie wszystko, ale w porównaniu z tamtym zebem to niebo, a ziemia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 14:48   #3690
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Lato nadchodzi, słońce świeci, coraz większe rosną nam dzieci. Mamy luty 2016 c

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Współczuję szpitalu domowego. Dobrze, że Ninka grzeczna i super z tym wyjazdem na cały dzień też muszę coś takiego sobie zorganizować.


Marta jak dzisiejsza noc?


Kurde dziewczyny serio się martwię. Hania miała fantastyczna noc i z rana tż jeszcze się nią zajął i spałam do 10, a czuję się jakbym cała noc nie spała albo na jakimś kacu. Do tego w toalecie znowu żywa krew...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

a byłaś już z tym u lekarza? Robiłaś jakieś badania, morfologie?
Odnośnie przemęczenia, to ja takie objawy miałam przy łobuzie i niestety wyszła mi poporodowa niedoczynność tarczycy, obecnie już hashimoto :/
Radzę iść do lekarza, dobrze mu wszystko opisać i niech przepisze badania. Jak nie da nic tarczycowego, to i tak zrób przy jednym kłuciu tsh (koszt 17-20zł). Nawet jak tsh będzie w normie to sprawdź czy jest poprawne (bardzo ważne, bo norma jest za wysoka dla wielu ludzi).
Co do krwi to nie poradzę, ale idź z tym jak najszybciej do lekarza. Być może to hemoroidy? Niestety nawet jak miałaś cc, to mogły się zrobić :/ I niestety lubią się też robić przy niedoczynności tarczycy

Edytowane przez figa84
Czas edycji: 2016-07-23 o 14:49 Powód: literówka
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-26 10:14:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.