Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-10, 21:03   #781
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Dziewczyny nie dam rady zacytować wszystkiego. Ale cieszę się, że miałam parę stron do nadrobienia, a nie trzy posty Przetrwałam trzy dni bez męża Nie było tak źle, ale dziś mnie totalnie rozłożyło (chyba na wczorajszym spacerze mnie przewiało ),więc już ledwo dychałam :/ Najgorzej, że opuściłam ćwiczenia we wtorek bo nie miałam z kim dziewczyn zostawić, a na jutro chyba też będę musiała odwołać rezerwację, bo fatalnie się czuję, już nawet chyba nie wypada w takim stanie iść, ale tak mi szkoda

Morelle ale cudownie! Nie gratuluję jeszcze, ogromne kciuki żeby beta potwierdziła! ️ Czekam na wieści! Co do dwójki, to momentami jest ciężko, ale wspaniale, wiele radości Przy drugim jest większy luz ze wszystkim Jest tylko ten szok, kiedy młodsze się rodzi i nagle to starsze wydaje się być takie wielkie, nie tylko dojrzalsze psychicznie, ale też wszystko ma takie duże: rączki, plecy, głowę Pamiętam, że dłuższy czas chciało mi się płakać z tego powodu i myślałam patrząc na Lilę "niech mi ktoś odda moją małą córeczkę" Ale potem to przechodzi. Co do faworyzowania, to Łucji uchodzi teraz dużo więcej niż Lili - z racji wieku i że nie wszystko jeszcze rozumie. A od Lili już się pewnych rzeczy wymaga... Obydwie są bardzo różne i cudownie się uzupełniają, kocham je tak samo mocno. Nie wyobrażałam sobie żebym mogła pokochać drugie dziecko tak mocno jak Lilę, ale Łucja jest takim rozkoszniakiem, że roztkliwia nas wszystkich (pomiędzy momentami kiedy daje nam w kość ;D). Ciekawa jestem jak u Was będzie wszystko wyglądało, jak Pestka będzie reagowała na młodszą siostrę i jak będzie Ci się sprawdzać ta różnica wieku Jeszcze raz ogromne kciuki za, potwierdzenie!

Xzora a podajesz cały czas Klaudii pyłek i/lub propolis? Może odstaw na jakiś czas, może na to organizm tak zaczął reagować?

Emmos super, że to była tylko trzydniowka! Twój stres jest jak najbardziej uzasadniony po tym co przeszliście, nie dziwię Ci się zupełnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-10, 21:07   #782
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Jak ja widze takie maluszki to tez wiele bym dala zeby znowu miec taka malutka Amele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-10, 21:12   #783
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Teraz jest -20%
Tak wiem na % też zamówiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jak ja widze takie maluszki to tez wiele bym dala zeby znowu miec taka malutka Amele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh ja tak samo dzieci zdecydowanie za szybko rosną!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-10, 21:27   #784
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Tak wiem na % też zamówiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Heh ja tak samo dzieci zdecydowanie za szybko rosną!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marzylam kiedy zacznie chodzic a teraz z checia widzialabym ja taka lezaca i gugajaca ..... Morelle to wszystko przez Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-10, 21:34   #785
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Dzięki za odpowiedzi w sprawie spacerów. Ostatecznie na spacerze nie byłyśmy. Byłyśmy jedynie na tarasie jakieś 30minut, ale zawsze coś. Sąsiadka zadzwoniła, ze u jej małej zapalenie gardła i z drugą tez rozmawiałam i podobno siedzą w domu od zeszłego tygodnia. Pięknie!🤨

Morelle, ciekawe czy wytrzymasz z utrzymaniem tajemnicy przed mamą i sis A jak się w ogóle czujesz fizycznie?


Taedio, jak byłam na macierzyńskim, który był płatny to wesel/komunii nie mieliśmy w ogole, a jak jestem na bezpłatnym wychowawczym to się imprezy szykują

Wiesz pomyślałam sobie, ze podzwonię po innych salonach i popytam o ceny, bo faktycznie spora różnica w cenie tej keratyny. Ale to bliżej sylwka. Ile czasu siedziałaś u fryzjera?
Powodzenia z organizacją imprezek i wszystkiego najlepszego dla Tż

Anusia, zawsze możesz potowarzyszyć Morelle tutaj, nie musi być na czerwcowkach 2019


Nulka, 7 wesel? Mdleje

Pestycyda, czekam na taki moment kiedy Ami pojdzie się bawić, a ja zostanę w łożku
Z tym kacem daj spokoj. Przyjdzie czas, ze Wojtek nie bedzie chciał mleka w nocy. Ami dawno juz tak nie piła, a teraz przy gorączce mało jadła w ciagu dnia, a wlanie w nocy domagała się mleka.

Xzora, masakra z tym rachunkiem! Jak u Was sytuacja z biegunką?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Siil, zdrówka dla Ciebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-10, 21:36   #786
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos ja tam niby pracuje ale i tak zbankrutujemy
2,5 godziny chyba
Dzięki

Booooziu dalej jestem w czarnej dobrze, ze tort zamówiłam
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-10, 23:04   #787
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos dzięki

Taedio powodzenia

Pestycyda przepraszam, chyba już Cię o to pytałam kiedyś, ale nie pamiętam Ty masz chustę Sensimo Stamphearts? Jaki ma skład?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-11, 05:35   #788
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie dam rady zacytować wszystkiego. Ale cieszę się, że miałam parę stron do nadrobienia, a nie trzy posty Przetrwałam trzy dni bez męża Nie było tak źle, ale dziś mnie totalnie rozłożyło (chyba na wczorajszym spacerze mnie przewiało ),więc już ledwo dychałam :/ Najgorzej, że opuściłam ćwiczenia we wtorek bo nie miałam z kim dziewczyn zostawić, a na jutro chyba też będę musiała odwołać rezerwację, bo fatalnie się czuję, już nawet chyba nie wypada w takim stanie iść, ale tak mi szkoda

Morelle ale cudownie! Nie gratuluję jeszcze, ogromne kciuki żeby beta potwierdziła! ️ Czekam na wieści! Co do dwójki, to momentami jest ciężko, ale wspaniale, wiele radości Przy drugim jest większy luz ze wszystkim Jest tylko ten szok, kiedy młodsze się rodzi i nagle to starsze wydaje się być takie wielkie, nie tylko dojrzalsze psychicznie, ale też wszystko ma takie duże: rączki, plecy, głowę Pamiętam, że dłuższy czas chciało mi się płakać z tego powodu i myślałam patrząc na Lilę "niech mi ktoś odda moją małą córeczkę" Ale potem to przechodzi. Co do faworyzowania, to Łucji uchodzi teraz dużo więcej niż Lili - z racji wieku i że nie wszystko jeszcze rozumie. A od Lili już się pewnych rzeczy wymaga... Obydwie są bardzo różne i cudownie się uzupełniają, kocham je tak samo mocno. Nie wyobrażałam sobie żebym mogła pokochać drugie dziecko tak mocno jak Lilę, ale Łucja jest takim rozkoszniakiem, że roztkliwia nas wszystkich (pomiędzy momentami kiedy daje nam w kość ;D). Ciekawa jestem jak u Was będzie wszystko wyglądało, jak Pestka będzie reagowała na młodszą siostrę i jak będzie Ci się sprawdzać ta różnica wieku Jeszcze raz ogromne kciuki za, potwierdzenie!

Xzora a podajesz cały czas Klaudii pyłek i/lub propolis? Może odstaw na jakiś czas, może na to organizm tak zaczął reagować?

Emmos super, że to była tylko trzydniowka! Twój stres jest jak najbardziej uzasadniony po tym co przeszliście, nie dziwię Ci się zupełnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sill jesteś kochana ** bardzo Ci dziękuję za taki długi opis. Tego mi było trzeba. Mam nadzieję, że u mnie będzie jak u Ciebie. Zbieram się właśnie do gin.
Non stop chce mi się siku i bolą mnie piersi.


Kuruj się kochana. Może kukulke sobie zrób. Łyżka miodu, masła i spirytusu. Ucieramy razem. I zlizujemy z łyżeczki. 1 mała łyżeczka dziennie.

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Marzylam kiedy zacznie chodzic a teraz z checia widzialabym ja taka lezaca i gugajaca ..... Morelle to wszystko przez Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja ostatnio rozmawiałam z tz jak to było gdy ona tylko leżała? Dziwnie!

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi w sprawie spacerów. Ostatecznie na spacerze nie byłyśmy. Byłyśmy jedynie na tarasie jakieś 30minut, ale zawsze coś. Sąsiadka zadzwoniła, ze u jej małej zapalenie gardła i z drugą tez rozmawiałam i podobno siedzą w domu od zeszłego tygodnia. Pięknie!🤨

Morelle, ciekawe czy wytrzymasz z utrzymaniem tajemnicy przed mamą i sis A jak się w ogóle czujesz fizycznie?


Taedio, jak byłam na macierzyńskim, który był płatny to wesel/komunii nie mieliśmy w ogole, a jak jestem na bezpłatnym wychowawczym to się imprezy szykują

Wiesz pomyślałam sobie, ze podzwonię po innych salonach i popytam o ceny, bo faktycznie spora różnica w cenie tej keratyny. Ale to bliżej sylwka. Ile czasu siedziałaś u fryzjera?
Powodzenia z organizacją imprezek i wszystkiego najlepszego dla Tż

Anusia, zawsze możesz potowarzyszyć Morelle tutaj, nie musi być na czerwcowkach 2019


Nulka, 7 wesel? Mdleje

Pestycyda, czekam na taki moment kiedy Ami pojdzie się bawić, a ja zostanę w łożku
Z tym kacem daj spokoj. Przyjdzie czas, ze Wojtek nie bedzie chciał mleka w nocy. Ami dawno juz tak nie piła, a teraz przy gorączce mało jadła w ciagu dnia, a wlanie w nocy domagała się mleka.

Xzora, masakra z tym rachunkiem! Jak u Was sytuacja z biegunką?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Siil, zdrówka dla Ciebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję dobrze. Raz chce mi się spac, a innym razem byś mogę zasnąć. Bolą mnie piersi. Ciągle mam wrażenie, że mleko mi z nich leci. No i siku robię na potęgę; )

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Emmos ja tam niby pracuje ale i tak zbankrutujemy
2,5 godziny chyba
Dzięki

Booooziu dalej jestem w czarnej dobrze, ze tort zamówiłam
Udanej imprezy! !
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 07:15   #789
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Kurde a ja ciagle mam tak ze z jednej piersi cos tam mi leci.... moze mam problem z hormonami ...hmm..

Ja to nie wiem moj biust chyba nie przezyje 2 ciazy. Pamietam ze jeszcze testu nie zrobilam a ju bylam pewna ze jestem w ciazy bo takiej eksplozji biustu nigdy nie mialam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 07:55   #790
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Kurde a ja ciagle mam tak ze z jednej piersi cos tam mi leci.... moze mam problem z hormonami ...hmm..

Ja to nie wiem moj biust chyba nie przezyje 2 ciazy. Pamietam ze jeszcze testu nie zrobilam a ju bylam pewna ze jestem w ciazy bo takiej eksplozji biustu nigdy nie mialam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Norma z tym leceniem, laktacja zanika do 2 lat
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 08:54   #791
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Sili, mam stempelki 30% merino. Kocham ją tylko młody ucieka na widok chust więc już sporadycznie chustuję.
Brawo za ogarnięcie dziewczynek z dwojga złego dobrze że jak już mąż wrócił to Cię rozłożyło. Mam nadzieję że szybko przejdzie!
Ja w wakacje dostałam Broncho-vaxon,to jest taka szczepionka w tabletce, i powiem Wam że mąż przy chorobach syna zagilany a ja nie!

Anusia, chciałabym mieć takie cyce jak w ciąży

Taedio, powodzenia w ogarnianiu. Weź się za robotę kobieto

My dziś pospaliśmy do 9 prawie! Najpierw obudził się po 1 potem po 5 i musiałam go karmić za każdym razem. Z jednego karmienia nocnego znowu mamy dwa . Eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-11, 08:58   #792
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Wstawiam zdjęcie włosów IMG_1539244728.694321.jpg
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 08:59   #793
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Pestycyda jeszcze muszę byc dzisiaj w pracy 🤯 nie wiem jak to ogarnę xd
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 09:03   #794
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Moja młoda tez zrobiła sobie przerwę w spaniu w nocy. Nie spała od 1 do 3. Na szczęście rano Tż zabrał ją z sypialni, a ja dospałam do 8. Też dostała mleko w nocy.

Odnośnie malutkich dzieci. Ja niedawno odwiedziłam kuzynkę Tż, która ma 3-miesięczna córkę. Nie mogłam uwierzyć, ze moje dziecko było kiedyś takie malutkie. Ten czas tak ucieka. Nie żałuje decyzji o wychowawczym, choć na początku miałam wątpliwości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie włosów Załącznik 7642759

Super
Chyba skróciłaś sporo? Mam podobną długość i kolor tez troche zbliżony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 09:32   #795
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie włosów Załącznik 7642759
Wow wow woW!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Moja młoda tez zrobiła sobie przerwę w spaniu w nocy. Nie spała od 1 do 3. Na szczęście rano Tż zabrał ją z sypialni, a ja dospałam do 8. Też dostała mleko w nocy.

Odnośnie malutkich dzieci. Ja niedawno odwiedziłam kuzynkę Tż, która ma 3-miesięczna córkę. Nie mogłam uwierzyć, ze moje dziecko było kiedyś takie malutkie. Ten czas tak ucieka. Nie żałuje decyzji o wychowawczym, choć na początku miałam wątpliwości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------




Super
Chyba skróciłaś sporo? Mam podobną długość i kolor tez troche zbliżony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kto tak ogolnie procz nas jest na wychowawczym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 09:37   #796
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Taedio, pięknie

Emmos, współczuję atrakcji nocnych. A co Ami robiła wtedy? Bo Wojtek jak nie śpi w nocy to płacze albo podsypia na mnie i nie daje się odłożyć .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 10:11   #797
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Ja jestem na wychowawczym do lipca 2020

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 10:45   #798
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie włosów Załącznik 7642759
Piękne! I jakie jasne

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

wróciłam od gin. Jakiś baran. Juz wiem czemu tylko do niego są miejsca. Nie dał mi na betę bo przecież on mi potwierdza, że jestem w ciąży to po co. ...
Widać było pęcherzyk. Ale jeszcze za wczesnie.

Napisalam do mojego gin SMS czy mam wziąć globulki. Odp, że nie.

Co do Pestki. Osluchowo i uszy ok. Ale katar i kaszel. Ma jeszcze być w domu 2 ty. ... nie da rady. 1 tydz ją zatrzymam. Musze porozmawiać z tz kto zostaje w domu.
No i znowu szczepienia nie będzie. ..
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 10:52   #799
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

W hm fajne sweterki za bezcen 1539251586246.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-11, 11:50   #800
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Wow wow woW!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------


Kto tak ogolnie procz nas jest na wychowawczym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 12:13   #801
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Dopiero teraz przymierzył AM małemu czapkę z C&A a ona jest za mała ;(! I muszę robić zwrot całego kompletu i szukać nowego ... boooEze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 13:47   #802
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Pestycyda, początkowo Ami bawiła się w nocy, pies zeskoczył z łóżka, wiec stała w łóżeczku i powtarzała „hau hau psi”(czyt.piesek śpi), ale po 20 min. zaczela marudzić, więc wzięłam ją do nas. Nie pomogło, rzucała się z boku na bok, denerwowała się, zaczelam ją nosić, ale jak ją odkładałam to znowu maruda. Dostala mleko ok 2:30 i o 3 zasnęła. Nie sądzę, żeby coś ją bolało.

U nas wszystkie kupione teraz czapy są za duże, ale te z zeszłej jesieni/zimy są jeszcze ok, wiec pochodzi w starych

Morelle, dobrze, że z uszami Pestki już dobrze. Oby katar i kaszel też minął. Faktycznie te 2 tyg to długo.
A gin beznadziejny.

Anusia, Darietta, Minini i Carolles coś kojarzę.
Jon, Karolinusia, Wy jeszcze na urlopie jestescie?

AnnaPaula dawno się nie odzywała.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Amelka śpi, Tż u dentysty. Ugotowałam pomidorową i siedzę w necie. Chciałabym kupić Amelce jakies przybory plastyczne. Kredki czy cos tego typu. Kupowałyście już jakieś? A może w żłobkach są jakieś godne polecenia?

Mój mąż wypalił się chyba zawodowo. Nie pracuje od 10 września i oznajmił mi dzisiaj, że nie będzie pracował kolejne 2 tygodnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Anusia, fajne te sweterki z hm. Ja w poniedziałek kupiłam w Lidlu taki zapinany z kapturkiem też w super cenie 25zł.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 13:50   #803
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Jakby ktoraś potrzebowała dokupić pudełko/kosz na zabawki to takie są w pepcoIMG_7634.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 13:53   #804
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

emmos, kredki dla takich małych dzieci to najlepiej jak najgrubsze, np. trójkątne - tak polecała moja mama, nauczycielka
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 13:58   #805
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Jakby ktoraś potrzebowała dokupić pudełko/kosz na zabawki to takie są w pepcoZałącznik 7642783


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ooo cos dla mnie,jutro rano podjade

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 14:20   #806
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos dzięki No juz ostatnio skróciłam i teraz znowu

Anusia

Pestycyda

Morelle
Gin buc. Fajnie, ze jest pęcherzyk

Jestem w wirze gotowania i sprzątania i mam dość :p
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 14:58   #807
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Siilmariien - jak tylko Klaudia przestała kaszleć to przestałam dawać propolis. Na pewno tydzień go nie brała. Wczoraj jednak kaszel znowu sie pojawił wiec wrócę do podawania. Wlasnie odebrałam ją ze żłobka - pani mówiła, ze dzisiaj było ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Pestycyda, początkowo Ami bawiła się w nocy, pies zeskoczył z łóżka, wiec stała w łóżeczku i powtarzała „hau hau psi”(czyt.piesek śpi), ale po 20 min. zaczela marudzić, więc wzięłam ją do nas. Nie pomogło, rzucała się z boku na bok, denerwowała się, zaczelam ją nosić, ale jak ją odkładałam to znowu maruda. Dostala mleko ok 2:30 i o 3 zasnęła. Nie sądzę, żeby coś ją bolało.

U nas wszystkie kupione teraz czapy są za duże, ale te z zeszłej jesieni/zimy są jeszcze ok, wiec pochodzi w starych

Morelle, dobrze, że z uszami Pestki już dobrze. Oby katar i kaszel też minął. Faktycznie te 2 tyg to długo.
A gin beznadziejny.

Anusia, Darietta, Minini i Carolles coś kojarzę.
Jon, Karolinusia, Wy jeszcze na urlopie jestescie?

AnnaPaula dawno się nie odzywała.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Amelka śpi, Tż u dentysty. Ugotowałam pomidorową i siedzę w necie. Chciałabym kupić Amelce jakies przybory plastyczne. Kredki czy cos tego typu. Kupowałyście już jakieś? A może w żłobkach są jakieś godne polecenia?

Mój mąż wypalił się chyba zawodowo. Nie pracuje od 10 września i oznajmił mi dzisiaj, że nie będzie pracował kolejne 2 tygodnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Anusia, fajne te sweterki z hm. Ja w poniedziałek kupiłam w Lidlu taki zapinany z kapturkiem też w super cenie 25zł.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Emmos - dobrze, ze mąż sam widzi, ze potrzebuje przerwy. Ja po 1,5 rocznej przerwie mam wiecej zapału do pracy chociaż dzisiaj jakies rozleniwienie mnie dopadło. Moze przez pogodę, bo jest bardzo ciepło, wręcz letnio.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Dopiero teraz przymierzył AM małemu czapkę z C&A a ona jest za mała ;(! I muszę robić zwrot całego kompletu i szukać nowego ... boooEze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Szkoda. Ja jestem bardzo ciekawa czapki, którą zamówiłam: https://wonderwool.pl/sklep/zdrowy-r...lecadziecieca/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 15:36   #808
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
emmos, kredki dla takich małych dzieci to najlepiej jak najgrubsze, np. trójkątne - tak polecała moja mama, nauczycielka

Dzięki, wlasnie jakies trójkątne gdzieś widziałam.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Siilmariien - jak tylko Klaudia przestała kaszleć to przestałam dawać propolis. Na pewno tydzień go nie brała. Wczoraj jednak kaszel znowu sie pojawił wiec wrócę do podawania. Wlasnie odebrałam ją ze żłobka - pani mówiła, ze dzisiaj było ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



Emmos - dobrze, ze mąż sam widzi, ze potrzebuje przerwy. Ja po 1,5 rocznej przerwie mam wiecej zapału do pracy chociaż dzisiaj jakies rozleniwienie mnie dopadło. Moze przez pogodę, bo jest bardzo ciepło, wręcz letnio.





Szkoda. Ja jestem bardzo ciekawa czapki, którą zamówiłam: https://wonderwool.pl/sklep/zdrowy-r...lecadziecieca/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Fajnie, że Klaudia miała udany dzień w żłobku.
Co do pracy to ważne, ze wróciłaś z pozytywną energią i zapałem. Pracujesz 8h?

Czapka fajna, Klaudia nie zmarznie na pewno



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 18:29   #809
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dzięki, wlasnie jakies trójkątne gdzieś widziałam.




Fajnie, że Klaudia miała udany dzień w żłobku.
Co do pracy to ważne, ze wróciłaś z pozytywną energią i zapałem. Pracujesz 8h?

Czapka fajna, Klaudia nie zmarznie na pewno



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Poki co to zdecydowanie wiecej niż 8h pracuje - duzo zaległości, papierologii. Pózniej juz na pewno wszystko sprawniej bede robić. Złożyłam tez wniosek o odbiór godziny w związku z karmieniem piersią i mam 1/8 wizyt mniej do zrobienia niż normalnie.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

A i u Klaudii biegunka sie skończyła. Wczoraj nie było żadnej kupy, a dzisiaj nie wiem. W domu brak, a w żłobku nie zapytałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 20:23   #810
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos jakie piękne zdanie u Ami!

Morelle gin masakra...

Anusia dzięki za cynk, kupiłam dwa sweterki, z tą zniżka 20 % wychodzą po 16!

Siil zdrówka!

Taedio super włosy.



Dzięki dziewczyny. No lepszy już ten katar niż krtań ale od wczoraj tak kicham i smarkam, że ciężko było nie zarazić małego no i stało się już cały zakatarzony, nie może spać biedny
Co poza inhalacjami z soli mogę robić? Nie mam nebu dose, nie wiem w końcu który lepszy.
Jestem już cała w stresie. Może za bardzo panikuję, ale wiosną zaczęło się od takiego kataru a skończyło w szpitalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 11:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.