Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-24, 22:21   #3481
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87876887]To nie jest odpowiedz na pytanie [/QUOTE]

Można, ale ryzykuje się lepę w dziób ) Leżący nie odda, więc kopanie jest niehumanitarne.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 22:23   #3482
Natka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[QUOTE=kroofka;8787660

Chcę wierzyć, ze Adam wyssał sobie te chore teksty z palca (czy czegoś tam:P) ale bez trudu umiem sobie wyobrazić, ze Mosak bierze go na bok po nagraniu i zachęca do hmm... odwagi? kroku naprzód? przełamania lodów? Może powiedział: "Adam, musicie przełamać lody", a Adam zrozumiał: daj jej obciągnąć [/QUOTE]


Ja tak do końca nie wierzę, że wszystko wyssał z palca. Coś tam się musiało zadziać poza kamerami, bo Adam chyba jest w stanie przewidzieć konsekwencje swojego wpisu, jeżeli to jest nieprawda.
Mogła to być rozmowa tak skonstruowana przez Mosaka, że Adam sam sobie dopowiedział te wulgarne słowa i dlatego tak dobrze je zapamiętał.
Jakby ktoś powiedział: "przechodź tylko na właściwym świetle", to jest wielce prawdopodobne że zapamięta się ten przekaz jako:"przechodź tylko na zielonym świetle".

Jak już ktoś pisał wcześniej, dla mnie też w tej aferze może być ziarenko prawdy, ale tego się już raczej nie dowiemy.

Edytowane przez Natka_a
Czas edycji: 2020-05-25 o 14:08 Powód: chce coś dodać do wypowiedzi
Natka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 22:31   #3483
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Może powiedział: "Adam, musicie przełamać lody", a Adam zrozumiał: daj jej obciągnąć
Hahahahahaha wygralaaaaaas


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 23:02   #3484
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87876887]To nie jest odpowiedz na pytanie [/QUOTE]

Uważam to za przesadę po prostu Bywają jeszcze mniej bystrzy od niego.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 23:08   #3485
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Uważam to za przesadę po prostu Bywają jeszcze mniej bystrzy od niego.

Aha. Skoro sa mniej bystrzy to o nim juz nie mozna napisac, ze nie jest bystry.

Zawsze znajdzie sie taki który okaże sie głupszy od głupka (to nie o Adamie). Wiec nigdy nie mozna używać tego powiedzonka.


Padały tutaj gorsze epitety o nim i jakoś nikt nic nie napisal.

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-05-24 o 23:09
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 07:05   #3486
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Natka_a Pokaż wiadomość
Ja tak do końca nie wierzę, że wszystko wyssał z palca. Coś tam się musiało zadziać poza kamerami, bo Adam chyba jest w stanie przewidzieć konsekwencje swojego wpisu, jeżeli to jest nieprawda.
Mogła to być rozmowa tak skonstruowana przez Mosaka, że Adam sam sobie dopowiedział te wulgarne słowa i dlatego tak dobrze je zapamiętał.
Jakby ktoś powiedział: "przechodź tylko na właściwym świetle", to jest wielce prawdopodobne że zapamięta się ten przekaz jako:"przechodź tylko na zielonym świetle".
Chodzi mi o to, że w dialogu (czy monologu) mogły pojawić się takie sugestie, których nie dało się inaczej odebrać, a nie musiały być wypowiedziane wprost.
Weźmy jeszcze pod uwagę, że Mosak w swoim "oświadczeniu" na fb delikatnie daje nam do zrozumienia, że jest 3 ekspertów. Dla mnie to jest odwrócenie uwagi, bo chyba mało osób miałoby dylemat, kto z tej trojki pasuje do słów Adama.
Jak już ktoś pisał wcześniej, dla mnie też w tej aferze jest ziarenko prawdy, a może nawet i więcej, ale tego się już raczej nie dowiemy.
Przypominam zakulisowe nagranie Durczoka i jego język , po którym facet i tak jeszcze nie był skończony. Uważam, owszem, że ktoś z produkcji mógł powiedzieć coś w takim stylu, ale nie "ekspert".
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 08:36   #3487
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Natka_a Pokaż wiadomość
Ja tak do końca nie wierzę, że wszystko wyssał z palca. Coś tam się musiało zadziać poza kamerami, bo Adam chyba jest w stanie przewidzieć konsekwencje swojego wpisu, jeżeli to jest nieprawda.
Mogła to być rozmowa tak skonstruowana przez Mosaka, że Adam sam sobie dopowiedział te wulgarne słowa i dlatego tak dobrze je zapamiętał.
Jakby ktoś powiedział: "przechodź tylko na właściwym świetle", to jest wielce prawdopodobne że zapamięta się ten przekaz jako:"przechodź tylko na zielonym świetle".
Chodzi mi o to, że w dialogu (czy monologu) mogły pojawić się takie sugestie, których nie dało się inaczej odebrać, a nie musiały być wypowiedziane wprost.
Weźmy jeszcze pod uwagę, że Mosak w swoim "oświadczeniu" na fb delikatnie daje nam do zrozumienia, że jest 3 ekspertów. Dla mnie to jest odwrócenie uwagi, bo chyba mało osób miałoby dylemat, kto z tej trojki pasuje do słów Adama.
Jak już ktoś pisał wcześniej, dla mnie też w tej aferze jest ziarenko prawdy, a może nawet i więcej, ale tego się już raczej nie dowiemy.
No właśnie Adam chyba nie umiał przewidzieć konsekwencji. On się średnio wydaje myśleć przyszłościowo i perspektywicznie, raczej u niego co w głowie to na języku. Jeśli chcesz wypowiedzieć wojnę tak wielkiej stacji i coś jej zarzucać, to nie wtedy, kiedy pokazałeś się w tym programie z jak najgorszej strony. Asia jest kulturalna, miła i ona faktycznie gdyby zdradziła sekrety produkcji to na pewno zrobiłaby to tak, że mnóstwo osób by jej uwierzyło, a TVN nie groził pozwem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 08:48   #3488
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87876956]Aha. Skoro sa mniej bystrzy to o nim juz nie mozna napisac, ze nie jest bystry.

Zawsze znajdzie sie taki który okaże sie głupszy od głupka (to nie o Adamie). Wiec nigdy nie mozna używać tego powiedzonka.


Padały tutaj gorsze epitety o nim i jakoś nikt nic nie napisal.[/QUOTE]

No mi się nie spodobało

BTW, Krzysiu się uruchomił u Mosaka:
Piotr i w tym momencie pokazałeś właśnie wielkie serducho i za to bardzo szanuję w jaki sposób pięknie ukazałeś ten post.. Przeszedłem przez hejt związany z programem jak każdy uczestnik. Nie grożono Mi co prawda ( chyba, że taksówkarz, któremu podczas kręcenia programu wybiłem szybę jak ubliżał Paulinie ale się delikatnie pan wycofał i w dalszym ciągu mija mnie szerokim łukiem.) innym tak z tego nawet co pamiętam w edycji 2 bodajże Grzesiek bądź Marcin stali się ofiarami takimi jak Adam. Nie rozumiem dlaczego bycie fajnym psełdocelebrytom sprawia uśmiech i zabawę pod ich postami jeśli ktoś ubliża innemu uczestnikowi.. Kółko wzajemnej adoracji rodzinki kolegów z programu, która sztucznie pompuje obraz siebie i swoich relacji a nie zwraca uwagi na poziom zachowania higieny pod swoimi postami dotyczących hejtu i nienawiści jest obrzydliwym zachowaniem.. Program jest eksperymentem i nikt nikogo nie zmusza i jest do dobrowolny wybór co w życiu po tym eksperymencie chce się robić więc pozostaje życzyć sukcesów i powodzenia.. Bycie wolnym i bezpiecznym to bycie sobą.. A jeśli koledzy z programu nie widzą problemu i chcą pisać bądź podkręcać hejt z miłą chęcią przekaże i odniosę się jak to jest być w kółku wzajemnej adoracji może wtedy przestaną błaznować i wiele osób ujrzy światło dzienne napompowanego świata złudzeń psełdocelebrytów. #stophejt #żyjcieszczęśliwie
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 10:10   #3489
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
No mi się nie spodobało

BTW, Krzysiu się uruchomił u Mosaka:
Piotr i w tym momencie pokazałeś właśnie wielkie serducho i za to bardzo szanuję w jaki sposób pięknie ukazałeś ten post.. Przeszedłem przez hejt związany z programem jak każdy uczestnik. Nie grożono Mi co prawda ( chyba, że taksówkarz, któremu podczas kręcenia programu wybiłem szybę jak ubliżał Paulinie ale się delikatnie pan wycofał i w dalszym ciągu mija mnie szerokim łukiem.) innym tak z tego nawet co pamiętam w edycji 2 bodajże Grzesiek bądź Marcin stali się ofiarami takimi jak Adam. Nie rozumiem dlaczego bycie fajnym psełdocelebrytom sprawia uśmiech i zabawę pod ich postami jeśli ktoś ubliża innemu uczestnikowi.. Kółko wzajemnej adoracji rodzinki kolegów z programu, która sztucznie pompuje obraz siebie i swoich relacji a nie zwraca uwagi na poziom zachowania higieny pod swoimi postami dotyczących hejtu i nienawiści jest obrzydliwym zachowaniem.. Program jest eksperymentem i nikt nikogo nie zmusza i jest do dobrowolny wybór co w życiu po tym eksperymencie chce się robić więc pozostaje życzyć sukcesów i powodzenia.. Bycie wolnym i bezpiecznym to bycie sobą.. A jeśli koledzy z programu nie widzą problemu i chcą pisać bądź podkręcać hejt z miłą chęcią przekaże i odniosę się jak to jest być w kółku wzajemnej adoracji może wtedy przestaną błaznować i wiele osób ujrzy światło dzienne napompowanego świata złudzeń psełdocelebrytów. #stophejt #żyjcieszczęśliwie
No pięknie, tyle tekstu, a ja nie mam pojęcia, co chciał przekazać. A czytać drugi raz mi się nie chce :P
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 11:13   #3490
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
No pięknie, tyle tekstu, a ja nie mam pojęcia, co chciał przekazać. A czytać drugi raz mi się nie chce :P
W skrócie, że hejt po ŚoPW był i będzie, a grupa ślubnej rodziny jest fałszywa wobec swoich członków i zarazem nienawistna wobec reszty uczestników.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Teraz hejt na grupie na FB kieruje się także przeciw osobom, które apelowały o niehejtowanie Adama

"Napisze coś pokrótce, przestańcie do mnie wypisywać jako że jestem Adamem nie mam nic wspólnego z Adamem nie jesteśmy rodziną nie jesteśmy spokrewnieni, zostałam zaatakowana wiadomościami prywatnymi od członków tej grupy część osób wręcz mnie zastrasza 🙊😅 że za to co zrobiłam Asi moje dziecko powinno umrzeć 😳 (rozumiem że chodzi o dziecko Adama a nie moje? ) Nieważne nie zostawię tak tej sprawy. Tak się składa że jestem prawnikiem a nawet mimo że to pomyłka to nie odpuszczę takiego zachowania. Może Was to nauczy aby uważać co się piszę. To że moje posty publiczne na fb kończą się na którymś tam dniu maja nie oznacza że jestem Adamowym trolem. Broniłam go tylko dlatego że zawsze bronię słabszych, cóż może to zboczenie zawodowe 🤷 nie zachował się w porządku to nie podlega dyskusji ale nie pozwolę sobie na obrażanie, zastraszanie, nawet w momencie kiedy napisałam komus że nie jestem Adamem przeczytałam "umrzyj suko, niech twój mąż też zdechnie kim trzeba być aby bronić takiego śmiecia"."

Wklejam, może komuś coś da do myślenia chociaż nasza grupa raczej trzyma poziom.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 11:21   #3491
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

To jet chore też ogladam rózne programy, jednych uczestników wiadomo sie lubi innych nie, ale to co sie teraz w temacie Adama dzieje to jedna GRUBA przesada. Ludzie zachowuja się jakby on nie wiem im samym połowę rodziny zabił, to jet momentami naprawdę przerażajace. Aż sie nie chce w to brnać, bo serio niedobrze się robi.

Ta laska dalej pisze w komentarzach że każą jej udowadniac ze nie jest Adamem, wysłyac swoje fotki etc. A ogólnie że go popiera życzą jej starsznych rzeczy, now pale się nie mieści.

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2020-05-25 o 11:23
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 11:29   #3492
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja nigdy nie komentowałam takim osobom profili.

Tylko tutaj cos tam komentuje. Ale wypisywanie komuś pod fotkami albo na priv. Dla mnie żenada
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 11:36   #3493
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
To jet chore też ogladam rózne programy, jednych uczestników wiadomo sie lubi innych nie, ale to co sie teraz w temacie Adama dzieje to jedna GRUBA przesada. Ludzie zachowuja się jakby on nie wiem im samym połowę rodziny zabił, to jet momentami naprawdę przerażajace. Aż sie nie chce w to brnać, bo serio niedobrze się robi.

Ta laska dalej pisze w komentarzach że każą jej udowadniac ze nie jest Adamem, wysłyac swoje fotki etc. A ogólnie że go popiera życzą jej starsznych rzeczy, now pale się nie mieści.
Adam niczym nowy Breivik
Tragedia :-(

BTW, teraz ludzie porównali wnętrza mieszkania ze zdjęć Irminy i wyszło, że były robione na tym mieszkaniu, gdzie było kręcone. Te same meble, zdjęcia na regale, lampa... Teraz wiszą na ścianie zdjęcia Irminki, Adasia i starszego dzieciaka... zresztą zdjęcia dzieciaka mogły być i wcześniej, bo on miał tam cała kolekcję, a dopiero siostra wyjaśniała Asi kto jest kim na tych fotkach. Ciekawe czyje w końcu to mieszkanie No chyba, że fotoszopy pracują

Irmina pisała na Fejsie "Przekonał mnie tym, że jest inteligentny, samodzielny, zaradny, potrafi gotować dla drugiej osoby, nie "chleje" jak wszyscy uważają, nie szukał młodej do imprezowania, nie czyta brawogirl ale raczej poważne książki, ubiera się jak mu wygodnie i z klasą sądząc po ilości koszul w szafie, dziewczyny nie złapie za rękę ale kobietą zajmuje się tak że każda może zazdrościć, nie tęskni za byłą i ma swoją rodzinę co świadczy o tym że nie jest nastolatkiem... ah te sklejone wątki w TV..."

Pisownia zgodna z oryginałem. Pośmiałam się

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2020-05-25 o 11:39
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 11:38   #3494
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Moim zdaniem na calej lini zawinili specjalisci wybierajac go do tego programu. Jest jaki jest, nigdy nie powinien byc dopuszczony - co to za psycholodzy, ktorzy tego nie wylapali?
Dobre pytanie. Ten chłopak to się nawet na portal randkowy niezbyt nadaje. Aż tak dobrze kłamał ekspertom? Czy po prostu został dopuszczony dla hecy?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 11:42   #3495
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dobre pytanie. Ten chłopak to się nawet na portal randkowy niezbyt nadaje. Aż tak dobrze kłamał ekspertom? Czy po prostu został dopuszczony dla hecy?
Wlasnie sie dziwilam jak na tej pogadance na lawce w parku Mosak mu wywalał, ze moze ma nieprzepracowana przeszlosc. No przeciez teoretycznie to jego zadaniem bylo wylapanie i odsianie lub odpowiednie pokierowanie takich osob.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 11:47   #3496
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Wlasnie sie dziwilam jak na tej pogadance na lawce w parku Mosak mu wywalał, ze moze ma nieprzepracowana przeszlosc. No przeciez teoretycznie to jego zadaniem bylo wylapanie i odsianie lub odpowiednie pokierowanie takich osob.
Z całym szacunkiem dla "gusta i guściki", ale ekspertom powinien był dać do myślenia już sam styl ubierania się tego pana. Można się ubierać modnie, ale jeżeli ktoś pozuje na wręcz gimnazjalistę, to... Potencjalna małżonka od razu mu się nie spodobała - no za stara jest dziewczyna dla niego, za poważna (czytaj: nudna).


Podziwiam Asię, pełna optymizmu i obstawiam, że pociągnie ten związek tym optymizmem, natomiast wybaczcie: ja między nimi nie widzę chemii seksualnej. Kumplowską, że potrafią się z Wojtkiem pośmiać, cieszyć życiem - jak najbardziej. Może siostra mnie aż tak zasugerowała (stwierdziła, że na mur beton on nie jest heteroseksualny), ale też jakoś nie czuję tego, aby był do końca w zgodzie ze sobą. Co wcale nie znaczy, że związek nie wypali i nie będzie super.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-05-25 o 12:06
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 12:10   #3497
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem dla "gusta i guściki", ale ekspertom powinien był dać do myślenia już sam styl ubierania się tego pana. Można się ubierać modnie, ale jeżeli ktoś pozuje na wręcz gimnazjalistę, to... Potencjalna małżonka od razu mu się nie spodobała - no za stara jest dziewczyna dla niego, za poważna (czytaj: nudna).


Podziwiam Asię, pełna optymizmu i obstawiam, że pociągnie ten związek tym optymizmem, natomiast wybaczcie: ja między nimi nie widzę chemii seksualnej. Kumplowską, że potrafią się z Wojtkiem pośmiać, cieszyć życiem - jak najbardziej. Może siostra mnie aż tak zasugerowała (stwierdziła, że na mur beton on nie jest heteroseksualny), ale też jakoś nie czuję tego, aby był do końca w zgodzie ze sobą. Co wcale nie znaczy, że związek nie wypali i nie będzie super.
Sami mówili w wywiadzie dla pomponika, że nie było motyli w brzuchu i Wojtek twierdzi, że już za starzy są na to (ta jasne ). Jednak nie każda para jest zbudowana na chemii i wiele trwa całkiem udanie, związki zbudowane na przyjaźni są trwalsze wg statystyk
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 12:53   #3498
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Obejrzałam z opóźnieniem finał, poczytałam Wasze komentarze i kipię wręcz od satysfakcji - bo teraz wszyscy zachwyceni relacją Oliwii i Łukasza, a ja to pisałam już wcześniej, gdy gromy padały pod ich adresem. Przecież było od razu widać, że im dobrze jest razem, a te żarciki wynikały ze swobody w relacji. Wiadomo, nie każdy w ogóle lubi tego typu żarty (ale to chyba oczywiste), niemniej dla mnie one świadczyły nie o złośliwości, ale właśnie pozytywnych emocjach między Oliwią a Łukaszem. I wyszło na moje .

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Podziwiam Asię, pełna optymizmu i obstawiam, że pociągnie ten związek tym optymizmem, natomiast wybaczcie: ja między nimi nie widzę chemii seksualnej. Kumplowską, że potrafią się z Wojtkiem pośmiać, cieszyć życiem - jak najbardziej. Może siostra mnie aż tak zasugerowała (stwierdziła, że na mur beton on nie jest heteroseksualny), ale też jakoś nie czuję tego, aby był do końca w zgodzie ze sobą. Co wcale nie znaczy, że związek nie wypali i nie będzie super.
*Agnieszkę
Ale tak, zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Zresztą takie miałam wrażenie od początku - że fajna kumpelska relacja.

Co do Adama, to NIE WIERZĘ, aby któryś z ekspertów radę ubrał w tak ordynarne słowa. Za to skłonna jestem uwierzyć, że Adam coś opacznie zinterpretował (albo nadinterpretował - to przełamanie lodów brzmi bardzo prawdopodobnie).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 12:55   #3499
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Obejrzałam z opóźnieniem finał, poczytałam Wasze komentarze i kipię wręcz od satysfakcji - bo teraz wszyscy zachwyceni relacją Oliwii i Łukasza, a ja to pisałam już wcześniej, gdy gromy padały pod ich adresem. Przecież było od razu widać, że im dobrze jest razem, a te żarciki wynikały ze swobody w relacji. Wiadomo, nie każdy w ogóle lubi tego typu żarty (ale to chyba oczywiste), niemniej dla mnie one świadczyły nie o złośliwości, ale właśnie pozytywnych emocjach między Oliwią a Łukaszem. I wyszło na moje .


*Agnieszkę
Ale tak, zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Zresztą takie miałam wrażenie od początku - że fajna kumpelska relacja.

Co do Adama, to NIE WIERZĘ, aby któryś z ekspertów radę ubrał w tak ordynarne słowa. Za to skłonna jestem uwierzyć, że Adam coś opacznie zinterpretował (albo nadinterpretował - to przełamanie lodów brzmi bardzo prawdopodobnie).
Ale chyba większość z nas od początku pisała, że Łukasz jest Oliwią zauroczony i że mu te żarciki pasują. Krytyka była taka, że parę z nas nie chciałoby mieć Oliwii za koleżanki. Nie sądzę, aby choć jedna osoba na tym wątku uważała, że związek Łukasza i Oliwii nie ma szans. Finałowy odcinek mojego zdania o Oliwii nie zmienił, ale to, że zostali razem, nie podlegało w ogóle dyskusji.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2020-05-25 o 12:59
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 13:06   #3500
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Obejrzałam z opóźnieniem finał, poczytałam Wasze komentarze i kipię wręcz od satysfakcji - bo teraz wszyscy zachwyceni relacją Oliwii i Łukasza, a ja to pisałam już wcześniej, gdy gromy padały pod ich adresem. Przecież było od razu widać, że im dobrze jest razem, a te żarciki wynikały ze swobody w relacji. Wiadomo, nie każdy w ogóle lubi tego typu żarty (ale to chyba oczywiste), niemniej dla mnie one świadczyły nie o złośliwości, ale właśnie pozytywnych emocjach między Oliwią a Łukaszem. I wyszło na moje .





*Agnieszkę

Ale tak, zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Zresztą takie miałam wrażenie od początku - że fajna kumpelska relacja.



Co do Adama, to NIE WIERZĘ, aby któryś z ekspertów radę ubrał w tak ordynarne słowa. Za to skłonna jestem uwierzyć, że Adam coś opacznie zinterpretował (albo nadinterpretował - to przełamanie lodów brzmi bardzo prawdopodobnie).
Tak, ja też cały czas pisałam że fajna relacja


Co do Agi z Wojtkiem - wg mnie na jakiejś chemii daleko się "nie zajedzie". Ważniejsze jest podobne podejście do życia i dogadywanie się. Fajnie jak jest ale nie jest najważniejsza

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 13:15   #3501
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie sądzę, aby choć jedna osoba na tym wątku uważała, że związek Łukasza i Oliwii nie ma szans. Finałowy odcinek mojego zdania o Oliwii nie zmienił, ale to, że zostali razem, nie podlegało w ogóle dyskusji.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2690

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2691

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2693
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 13:16   #3502
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

No dobra, fakt, było tak pisane, ale Twój post zabrzmiał, jakby niemalże każdy poza Tobą uważał, że Łukasz i Oliwia nie mają szans. A ja z tego co widziałam, to jednak większość była pewna, że oni na pewno będą na tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 13:16   #3503
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dla mnie to powiedzenie „przeciwności sie przyciągają” to o kant to jest dobre na początku związku, poznajemy sie, jest o czym rozmawiać itd. Ale życie dwóch charakterów to trud dla mnie.
Jedna osoba musi z czegos rezygnować na rzecz drugiej. I tak w koło. Raz jeden rezygnuje, raz drugi.
Dobrze jak ludzie maja swoje pasje ale dobrze aby większość rzeczy łączyła niz dzieliła.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 13:19   #3504
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No dobra, fakt, było tak pisane, ale Twój post zabrzmiał, jakby niemalże każdy poza Tobą uważał, że Łukasz i Oliwia nie mają szans.
Zauważ, że Ty teraz zrobiłaś to samo, tylko w drugą stronę .
Wypowiedź okrasiłam brzydalem, nie oczekiwałam medalu .
Chodziło mi o to, że ton wypowiedzi pod adresem tej dwójki zmienił się diametralnie w tym wątku, po finale.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 13:49   #3505
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Co do Agi z Wojtkiem - wg mnie na jakiejś chemii daleko się "nie zajedzie". Ważniejsze jest podobne podejście do życia i dogadywanie się. Fajnie jak jest ale nie jest najważniejsza

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
A ja uważam, że i to, i to jest ważne. Można spotkać osobę, przy której ma się motylki i jest chemia, a dodatkowo świetnie się dogadujecie. Osobiście nie zdecydowałabym się na związek bez chemii. I nieprawda, że po 30 nie ma motylków (to a propos słów Wojtka)

Co nie znaczy, że im się nie uda, są pary od początku funkcjonujące bez większych emocji i często dobrze im się wiedzie. Wg mnie coś tracą, ale to ich życie, nie moje.

W programie chyba tylko dwie pary miały chemię, czyli Paulina i Krzysiek i oczywiście Oliwia i Łukasz. Nawet u Anity i Adriana jej nie widziałam
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 14:42   #3506
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Szkoda, że Asia i Wojtek dołączyli do kółeczka wzajemnej toksycznej adoracji. Ania wezwała do dołączenia Oliwię i Łukasza, ale mam nadzieję, że nie skorzystają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 14:45   #3507
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 14:48   #3508
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I to był prawdziwy hit aż się fajnie wspomina takie kwiatki
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 14:52   #3509
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Zauważ, że Ty teraz zrobiłaś to samo, tylko w drugą stronę .
Wypowiedź okrasiłam brzydalem, nie oczekiwałam medalu .
Chodziło mi o to, że ton wypowiedzi pod adresem tej dwójki zmienił się diametralnie w tym wątku, po finale.
Oki, rozumiem Ja nadal obstaję przy tym, że gdyby nie ich wzajemna uroda to ten związek by tak nie płynął, ale to może mój ból dupy, że ja nie jestem taka ładna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 14:58   #3510
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
A ja uważam, że i to, i to jest ważne. Można spotkać osobę, przy której ma się motylki i jest chemia, a dodatkowo świetnie się dogadujecie. Osobiście nie zdecydowałabym się na związek bez chemii. I nieprawda, że po 30 nie ma motylków (to a propos słów Wojtka)

Co nie znaczy, że im się nie uda, są pary od początku funkcjonujące bez większych emocji i często dobrze im się wiedzie. Wg mnie coś tracą, ale to ich życie, nie moje.

W programie chyba tylko dwie pary miały chemię, czyli Paulina i Krzysiek i oczywiście Oliwia i Łukasz. Nawet u Anity i Adriana jej nie widziałam
Jedno z najbardziej udanych malzenstw jakie znam (30 lat razem juz) tworza ludzie, ktorzy po prostu po pierwszym spotkaniu umowili sie, ze zaloza rodzine. Wierze, ze tak sie da, osobiscie tak nie umiem, motylki przyjda i przemina, ale musze przejsc ten etap, zeby kogos kochac, a przy odrobinie staran da sie go w kazdym momencie choc na chwile reaktywowac. Wiec zgadzam sie z Toba, duzo traca. Mocno trzymam za nich kciuki, ze slow Wojtka wynikalo, ze tez potrzebuje etapu motylkow, wiwc mam nadzieje, ze nie wplynie to na ich relacje.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.