Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-22, 10:08   #31
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Nie latwo jest nie scinac, bo przy dluzszych wlosach waidomo koncowki lubia sie rozdwajac, a jesli tych nie obetniemy , bedziemy zwlekac z wizyta u fryzjera to stracimy wiecej niz bysmy poszly odrazu.
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 10:37   #32
crash
Rozeznanie
 
Avatar crash
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 683
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Ja właśnie również zapuszczam, po ostatnim mym asymetrycznym ścięciu jakoś w maju, ale nie bieżącego roku. Fryzurę miałam ciut dłuższą niż za uszy + tył krótszy i takie jakby "schodki" na nim zrobione...
Podcinałam już rozdwojone i zniszczone końcówki, musiałam wyrównać ogólnie potem włosy, a z kolei lekko wycieniowałam.
Sama w życiu nie podjęłabym się obcięcia własnych włosów, słaba wiara w siebie
I nie uważam też, żeby koniecznym było całkowicie bronić się przed nożyczkaami Dla włosów co jakiś czas lekkie podcięcie ich u dołu, tzn. końcówek to i nawet lepiej
__________________
"lubisz hardcore..." ^^
(...) nie oceniaj ich, są wk****eni, nie zazdrośni
dla takich jak my nie ma już nic, nawet miłości
kumasz mogę zagrać o to życie w kości
bo nie mam nic do stracenia oprócz niepewności...
crash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 12:53   #33
~Viviana~
Raczkowanie
 
Avatar ~Viviana~
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pole truskawkowe
Wiadomości: 201
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Crash końcówek tak, ale nie całych włosów
eliZordon tak masz rację, najlepiej cieniuje się maszynką do golenia, ja używam także brzytwy dziadka.
Dziewczyny mamy motywację piękne, długie włosy. Postarajmy się powstrzymac od obcinania włosów. Pomyślmy, że za parę miesięcy będą prawie jak w naszych marzeniach kiedy będzie Was i mnie korcić zaglądajmy na wątek i czytajmy swoje posty. Koniec z obcinaniem! Trzymam za Was kciuki
__________________
W samotności dryfuję
coraz rzadziej wieje wiatr...
z trudem doganiam fale,
której kształt zamykam w dłoniach

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.08 oficjalne zapuszczanie włosów
~Viviana~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:46   #34
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Moim zdaniem bez sensu jest podcinanie końcuwek co 2 m-ce o 2 cm skoro przeciętnie włosy rosną 1 cm na miesiąc. Podcinanie i tak nie spowoduje że włosy będa szybciej rosły. Radze podcinać włosy tak co 3 - 4 miesiace nie cześciej.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:49   #35
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Jeżeli zaczynacie zapuszczać włosy najlepsza metoda - Skrzyp polny !!!
Pogrubia pasma i dodaje im objętości, zawiera bowiem w swojej łodydze krzemionkę - jeden z budulców włosa. Przyspiesza jego wzrost. Może sprawić że w ciągu kilku miesięcy włosy urosną o kilkanaście centymetrów.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 14:31   #36
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Jeżeli zaczynacie zapuszczać włosy najlepsza metoda - Skrzyp polny !!!
Pogrubia pasma i dodaje im objętości, zawiera bowiem w swojej łodydze krzemionkę - jeden z budulców włosa. Przyspiesza jego wzrost. Może sprawić że w ciągu kilku miesięcy włosy urosną o kilkanaście centymetrów.
Ile ja bym dała, żeby moje włosy zechciały tak rosnąć!!!
Ale od około 3 m-cy jem Skrzypovitę i oprócz zmniejszonego wypadania nie zauważyłam innych efektów. No cóż, dobre i to
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:47   #37
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

z moich obliczeń wynika ze......rosną mi miesięcznie 2.3333333 cm czy to nie wspaniałe ...ale maja takie napady..trochę stoją bez ruchu a potem rosną
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 16:55   #38
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Pokaż wiadomość
z moich obliczeń wynika ze......rosną mi miesięcznie 2.3333333 cm czy to nie wspaniałe ...ale maja takie napady..trochę stoją bez ruchu a potem rosną
Ostatnio kupilam nie te farbe do wlosow co zawsze i wylazly mi odrosty i wlasnie po nich widze,ze mi tez podobnieZa chwilke ide do kuchni farbnac wlosy i potem znow bede obserwowac

Mnie rzeczywiscie zmotywowalo patrzenie na zdjecia dziewczyn z dlugimi,pieknymi lokami-zawzielam sie,ze ja tez chce takie i rosna sobie te moje loki powolutku.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 17:04   #39
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Staraj się zejść z cieniowania.
Chcę tera0z mieć równej długości, a jak zapuszczę to coś fajnego dopiero zrobię.
I wywal koniecznie te nożyczki!
Jak Ci włosy odstają to próbuj je ujarzmiać żelami, gumami, woskami itd. albo delikatnie spinaj.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 18:08   #40
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

U mnie też jest dramat. I wcale nie polega on na tym, że włosy rosną marnie, ale że jestem w gorącej wodzie kąpana. Powiedziałabym, że to wręcz wrzątek . Nie potrafię wytrzymać nie kombinując niczego z moimi włosami. Długie, krótkie, długie, krótkie - i tak w kółko (myślę, ze może jakoś podświadomie "odbijam sobie" za dzieciństwo, w którym miałam non stop włosy do pasa ). Ale i tak najwięcej czasu mam na głowie bliżej nie określone COŚ, bo akurat zapuszczam z krótkich. Potem jak już mam za ramiona to bach! i ścinam na krótko.

Najbardziej demobilizujące jest to, że większość osób, z którymi się stykam chwalą mnie w krótkich włosach, a ja od pewnego czasu mam chęć na takie do łopatek. Do tego dochodzi ich częste przetłuszczanie, a wiadomo, że z krótkimi to nie problem - 5 minut, żel, suszarka i gotowe... Ale ja tak bym chciała mieć takie do łopatek...

Niech mnie ktoś kopnie w zadek i zmotywuje do zapuszczania!
FK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 18:54   #41
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Exclamation Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez FK Pokaż wiadomość
U mnie też jest dramat. I wcale nie polega on na tym, że włosy rosną marnie, ale że jestem w gorącej wodzie kąpana. Powiedziałabym, że to wręcz wrzątek . Nie potrafię wytrzymać nie kombinując niczego z moimi włosami. Długie, krótkie, długie, krótkie - i tak w kółko (myślę, ze może jakoś podświadomie "odbijam sobie" za dzieciństwo, w którym miałam non stop włosy do pasa ). Ale i tak najwięcej czasu mam na głowie bliżej nie określone COŚ, bo akurat zapuszczam z krótkich. Potem jak już mam za ramiona to bach! i ścinam na krótko.

Najbardziej demobilizujące jest to, że większość osób, z którymi się stykam chwalą mnie w krótkich włosach, a ja od pewnego czasu mam chęć na takie do łopatek. Do tego dochodzi ich częste przetłuszczanie, a wiadomo, że z krótkimi to nie problem - 5 minut, żel, suszarka i gotowe... Ale ja tak bym chciała mieć takie do łopatek...

Niech mnie ktoś kopnie w zadek i zmotywuje do zapuszczania!

jazda i zapuszczać już!
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 18:57   #42
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
jazda i zapuszczać już!

Tak jest, psze Pani
FK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 19:00   #43
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

też miałam ten problem. w gimnazjum wspaniała pani fryzjerka 'opitoliła' mnie do linii uszu, a że mam dość okrągłą buzię nietrudno sobie wyobrazić jak komicznie wyglądałam. za każdym razem gdy próbowałam je zapuścić do jakiejś normalnej długości odrastające kosmyki denerwowały mnie i znów ścinałam. w 1 klasie Lo zmobilizowałam się, zaczęłam je spinać, wiązać,a za każdym razem gdy chciałam je obciąć miałam przed oczyma siebie w tragicznej fryzurze z gimnazjum i udało się, zapuściłam do łopatekchoć było ciężko, zwłaszcza to, żeby były w miarę równe.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 19:31   #44
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez FK Pokaż wiadomość
U mnie też jest dramat. I wcale nie polega on na tym, że włosy rosną marnie, ale że jestem w gorącej wodzie kąpana. Powiedziałabym, że to wręcz wrzątek . Nie potrafię wytrzymać nie kombinując niczego z moimi włosami. Długie, krótkie, długie, krótkie - i tak w kółko (myślę, ze może jakoś podświadomie "odbijam sobie" za dzieciństwo, w którym miałam non stop włosy do pasa ). Ale i tak najwięcej czasu mam na głowie bliżej nie określone COŚ, bo akurat zapuszczam z krótkich. Potem jak już mam za ramiona to bach! i ścinam na krótko.

Niech mnie ktoś kopnie w zadek i zmotywuje do zapuszczania!












:roll eyes: :roll eyes:
jak bym siebie słyszałam zawsze coś widzę w moich włosach to kolor to długosć

chciałabym mieć tak silną motywację
donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 19:46   #45
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez donaticzka Pokaż wiadomość
:roll eyes: :roll eyes:
jak bym siebie słyszałam zawsze coś widzę w moich włosach to kolor to długosć

chciałabym mieć tak silną motywację
Mam to szczęście, że wcale mnie nie ciągnie do farbowania, lubię swój kolor i chyba mi pasuje (?)

Musimy się wziąć w garść i po prostu je zapuścić

Pozdrawiam
FK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 20:07   #46
Morganah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 66
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

ja już sobie znalazłam motywację ... październikowy blitzkrieg w końcu trzeba będzie mieć czym machać
Morganah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:04   #47
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Ja probuję zmotywować się do zapuszczenia bardzo długich włosów. Moja historia przedstawia sie tak: tuż przed komunią byłam tak mądra,że włosy za połowę pleców ściachałam do ucha(poprosiłam fryzjera), potem,gdy odrosły do łopatek zostały ścięte na chłopaka, udało mi się zapuścic je prawie do połowy pleców w gimnazjum, ale znów ścięłam się na krótko.W gimnazjum zaczęły mi się kręcić i bardzo zgęstniały, więc znów chciałam mieć długie, bo stwierdziłam,że fajnie by wyglądały.I w liceum znów zapuszczanie.Zachciało mi się cieniowania, potem eksperymenty z emo, coraz większe strzępienia i w końcu przecholowałam do tego stopnia,że wyglądałam jak wyskubany kurczak. Przez wakacje trochę odrosły, moge je już spinać i wracają do normy.Niestety powrót z tego, co zafundowałam sobie na głowie do normalnej fryzury przy braku prostowania puszących sie włosów to była tragedia. Na przestrogę mam zdjęcia z początku lipca.Jak na razie nie zblizam sie do nożyczek.
Dobrą metodą na motywację jest wypisanie sobie listy korzyści z długich włosów/wad krótkich.Ja wypisałam kilkadziesiąt podpunktów i to bardzo pomaga. A oto kilka fotek motywujacych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (35,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2007_grammy_backstage4.jpg (60,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurahawajska.jpg (36,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ghjk.JPG (21,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11618861730.jpg (26,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_10.jpg (47,0 KB, 60 załadowań)
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:35   #48
patkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar patkaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

dziewczyny jak myslicie, podciac sobie samej koncowki? albo poprosic kogos zaufanego? do fryzjerki nie chce bo mi obetnie 5 cm a nie 0,5cm :/
__________________

patkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:45   #49
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Dołączam do grupy wsparcia. I proszę o trzymanie kciuków, by mnie coś nie podkusiło i żebym sobie sama nie ciachnęła włosów nożyczkami. Nie chodzi mi o długie włosy, bo wygladam w nich kiepsko, ale o przetrzymanie może 10 cm, by potem dało się z tego zrobić inną fryzurę (już mam wizję pewnej konkretnej), bo na razie nie ma z czego ciąć (nie, nie jestem łysa, ale mam krótkie włosy, ledwo za uszy i wycieniowane z tyłu). Niestety, trudno mi się czasem powstrzymać - dotykam włosów, czuję jakiś wystający kosmyk albo mam wrażenie, ze fryzura jest asymetryczna, i łap za nożyczki.... :/ Nie wiem, czy to nie jakiś nałóg. Spinanie włosów w moim przypadku w grę nie wchodzi - chyba musze schować nożyczki przed samą sobą i zapomnieć, gdzie są
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 08:01   #50
~Viviana~
Raczkowanie
 
Avatar ~Viviana~
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pole truskawkowe
Wiadomości: 201
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Morganah dobra motywacja heh na koncertach przydają się długie włosy.
Patkaaaa a musisz podcinać końcówki?
Stargazer witaj jak miło, że grono się powiększa razem nam się uda Tak masz rację lepiej schowaj nożyczki głęboko, niech nie korcą, bo jak są w widocznym miejscu to od razu nachodzi ochota na poprawienie fryzury.
Scarletmonroe te fryzury są piękne. Szczególnie ta mi się podoba
Ehh...ile ja bym dała, zeby teraz mieć takie włosy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (26,7 KB, 36 załadowań)
__________________
W samotności dryfuję
coraz rzadziej wieje wiatr...
z trudem doganiam fale,
której kształt zamykam w dłoniach

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.08 oficjalne zapuszczanie włosów
~Viviana~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 08:20   #51
patkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar patkaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 144
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

~Vivana~ niestety tak ;/ zapuszczam je od kiwietnia/maja i nie podcinalam nic bo sie zaparlam w sobie, prostowalam wlosy od tego czasu tylko 5 razy, susze bardzo rzadko, a jednak! koncowki mi sie poalily i porozdwojaly a nie chce do fryzjerki bo mi poobcina 5 cm :[
__________________

patkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 08:24   #52
~Viviana~
Raczkowanie
 
Avatar ~Viviana~
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pole truskawkowe
Wiadomości: 201
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Poproś mamę albo koleżankę. Samej lepiej nie próbuj bo coś jeszcze podkusi i obetniesz za dużo. Z tym fryzjerem to niestety prawda chcesz podciąć cm a wychodzi 5 albo i więcej.
Moja koleżanka kiedyś poszła do fryzjera i chciała aby podciął jej zniszczone końcówki. Włosy miała do łokci a wróciła do karku.
__________________
W samotności dryfuję
coraz rzadziej wieje wiatr...
z trudem doganiam fale,
której kształt zamykam w dłoniach

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.08 oficjalne zapuszczanie włosów
~Viviana~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 08:58   #53
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez ~Viviana~ Pokaż wiadomość
Morganah dobra motywacja heh na koncertach przydają się długie włosy.
Patkaaaa a musisz podcinać końcówki?
Stargazer witaj jak miło, że grono się powiększa razem nam się uda Tak masz rację lepiej schowaj nożyczki głęboko, niech nie korcą, bo jak są w widocznym miejscu to od razu nachodzi ochota na poprawienie fryzury.
Scarletmonroe te fryzury są piękne. Szczególnie ta mi się podoba
Ehh...ile ja bym dała, zeby teraz mieć takie włosy...
Parę kolejnych fotek tej fryzurkiKiedyś miałam już prawie coś w tym stylu, ale zachciało mi sie grzywki.A wraz z grzywką poszło niezamierzenie i bez ostrzeżenia 15cm długości z reszty fryzury.Mam dodatkową motywację, bo kiedy mam dłuższe włosy, to rozprostowywują się i zakręcają nie w loczki, ale w spiralki, coś takiego jak na fotach. Poczekam sobie aż urosną, dokręcę lokówką i może osiągnę kiedyś wymarzony celNajgorsze jest to,że muszą być za połowę pleców,bo skręcone są krótsze niż proste. A przed wrześniem czeka mnie przymusowe obcięcie końcówek,na szczęście nie więcej niż0,5- 1cm i tylko ze spodniej warstwy włosów(zniszczone przez wielokrotne rozjasnianie)Górną mam bardzo zdrową i w swietnej kondycji, bo ścięłam rozjaśniane włosy,ale w związku z tym króciutką Muszę mieć silną wolę, bo obcinaniem moich włosow zajmuje sie moja mama, wystarczy,że poproszę-nie musze sie ruszać z domu ani wydawać kasy.Do tego dołączyć należy moje zapędy fryzjerskie i włosy są w niebezpieczeństwie Trzymam kciuki za całe grono"uciekających od nożyczek"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vanessa-hudgens-picture-1.jpg (50,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa-anne-hudgens-300a100606.jpg (30,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 374_vanessa_hudgens.jpg (18,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vh.jpg (101,3 KB, 41 załadowań)
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:13   #54
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

rzeczywiscie motywuje do zapuszczania..a hh
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:29   #55
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

najgorsze jest to, że chcę zapuścić zdrowe włosy ale jak tu obejsc sie bez suszarki i prostownicy w tym okresie przejsciowym?! eh no i koncowki sie niszcza i znowu podcięcie.. eh ale zrobilam krok naprzód - schodze z cieniowania ;D nie ma to jak dlugie wlosy
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:32   #56
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez ~Viviana~ Pokaż wiadomość
Uporałyście się z czymś takim? Długo zapuszczałyście włosy? Jak się zmobilizować aby w końcu je zapuścić?
Ja zapuszczałam włosy 3 lata Miałam kiedyś taaaaaakie dłuuuugie Obcięłam się na króciuteńko. Zapuściłam do... ramion i... wycieniowałam ran, wycieniowąłam drugi i znowu mam najdłuższe włosy do karku Nie wierzę już, że mogę zapuścić włosy, zawsze znajdę taką krótką fryzurę, która sprawi, że się ochlastam
I pomyślec, że rok temu mogłam sobie zrobic 2 kucyki już!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:21   #57
gossia172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie ;)
Wiadomości: 66
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Kiedys miałam bardzo dlugie naturalne wlosy, prawie do pasa, ale zachciało mi sie rozjasniania, po roku moje wlosy strasznie sie puszyły i postanowiłam, ze powroce do koloru naturalnego, niestety pryzjerka nałozyła mi prawie czarna farbe (wygladałam jak kruk) i musiałam znowu rozjasniac włosy.... masakra, moje wlosy zostały spalone, obesnie powracam do naturalnego kolorku wlosow
gossia172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:27   #58
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja zapuszczałam włosy 3 lata Miałam kiedyś taaaaaakie dłuuuugie Obcięłam się na króciuteńko. Zapuściłam do... ramion i... wycieniowałam ran, wycieniowąłam drugi i znowu mam najdłuższe włosy do karku Nie wierzę już, że mogę zapuścić włosy, zawsze znajdę taką krótką fryzurę, która sprawi, że się ochlastam
I pomyślec, że rok temu mogłam sobie zrobic 2 kucyki już!
Nie patrz na zdjęcia krotkich fryzur,ignoruj wszelkie doniesienia o modzie na krótkie włosy,omijaj salony fryzjerskie szerokim łukiem,a jak cie bedzie ciągło do zmian to skieruj się do kosmetycznego lub odzieżowego.No i codziennie powtarzaj,że zapuszczasz włosy.Powinno pomóc I z daleka od :metamorfoz,nowych wyglądów na wiosnę/lato/jesień/zime i innych artykułów tego typu.Mnie często kusiły takie fotki z gazet i potem leciałam do fryzjera z wytarganą stroną albo prosiłam mamę,aby mnie obcięła.
Ale teraz wreszcie postanowiłam się zmobilizować,właściwie dzieki mojemu tż, bo lubi długie włosy i wolałabym nie widzieć jego miny,gdybym przyszła zgolona na łyso lub z jezem na głowie pod wpływem jakiejś dziwacznej modyWystarcza mi 2 takie drastyczne eksperymenty w życiu, gdy ludzie patrzyli sie na mnie ze zdziwiona miną...
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:31   #59
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Nie patrz na zdjęcia krotkich fryzur,ignoruj wszelkie doniesienia o modzie na krótkie włosy,omijaj salony fryzjerskie szerokim łukiem,a jak cie bedzie ciągło do zmian to skieruj się do kosmetycznego lub odzieżowego.No i codziennie powtarzaj,że zapuszczasz włosy.Powinno pomóc
Hehe,
Mi już przeszło. Tyle lat eksperymentowałam, zarówno z kolorem, jak i różnymi wersjami, że poznałam moje włosy. Najlepiej wyglądam w brązie, naromiast układają się najlepiej jak sa niezbyt długie, bo są cieniutkie, ale bardzo gęste, więc wymagają umiejętnego cieniowania, aby nie sprawiały wrażenia ciężkości.
Obecnie mam dłuższą grzywkę, a tył ładnie wycieniowany do szyi i bardzo tę wersję lubię, bo mam szczupłą szyję i drobną twarz, więc przy krótkich włosach jest to podkreślone, natomiast długie włosy przytłaczają buzię
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:03   #60
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Ja to chyba bron Boze nie spojrze na nożyczki przez następne iles miesiecy odkąd fryzjerka opitoliła mnie tak, ze wstyd mi wyjsc na ulicę
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.