To ja też Was postraszę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-17, 10:16   #31
dorcia20
Raczkowanie
 
Avatar dorcia20
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: niedaleko GLIWIC :)
Wiadomości: 57
GG do dorcia20
Dot.: To ja też Was postraszę

straszne to jest!!!!!!!! ale z drugiej strony jak sie pokaże to swoim klientkom to na 100% pazurków juz zrywać nie będą!!!! na mnie taki widok napewno by zadziałał!!!
ale jak to ujrzałam ....... no brak słów!!!!!
dorcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:13   #32
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: To ja też Was postraszę

cos strasznego,przerażającego aż zadrżałam .współczuję kobieta które tym paskudtwem miały robione paznokietki
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:41   #33
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: To ja też Was postraszę

MMA jest głównym produktem , stosowanym m.in. w ortopedii, technologii dentystycznej, w klejach medycznych czy jako wypełniacz ceramiczny. NIe stwierdzono jego rakotwórczego wpływu na skutek jego wdychania bądz spożycia. Łatwo wchłania się on przez skórę, ulega w niej hydrolizie i rozpadowi do związków toksycznych. Jest to jedyny, najbardziej prawdopodobny posób powstawania nowotworu- dlatego nalezy absolutnie unikać jego kontaktu ze skórą!!!
Fakt ,że dany składnik nie szkodzi przy konkretnym sposobie uzycia nie oznacza ,że nadaje się on do wszystkiego!!! Farba do wlosow wlosom nie szkodzi ale sprobujcie ją zjesc lub przemyc sobie oczy!!! Dlatego MMA nałożony na paznokcie działa tak a nie inaczej!!!
  • produkty zwierajace MMA nie przylegaja dokladnie do naturalnej plytki - trzeba ją porzadnie spilowac.
  • MMA zwieksza twardosc i sztywnosc paznokci - łatwiej ulegaja zniszczeniu na skutek stłuczeń
  • MMA odpryskuje od płytki paznokcia powodując jej zniszczenie
MMA dlatego został wycofany z uzycia dlatego, ze po prostu niszczył płytke paznokcia- a fakt ,że doskonale sie sprawdza w innych dziedzinach...Co z tego?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 19:13   #34
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: To ja też Was postraszę

Poczekam az ogłoszą to o innych składnikach akryli
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 19:52   #35
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: To ja też Was postraszę

Ale skoro został zakazany, tzn. że żadna pani od paznokci go nie używa???
Bo paznokcie .... brrrrr powodują gęsią skórkę!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 19:13   #36
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: To ja też Was postraszę

O-R-A-N_Y !!!!! tragedia dzieki za informacje po czym akie pskudztwo sie robi
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 19:21   #37
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: To ja też Was postraszę

O jaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Wogle to jak spojrzałam na zdjęcia to aż mnie ciarki przeszły...
Wczoraj zrobiłam żelki i jak pomyślę że moje pazurki mogłyby wyglądać to... ojojoj mam nadzieję że nie tak
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 08:53   #38
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie
 
Avatar jak-zwykle-niewinna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 128
Dot.: To ja też Was postraszę

Zgadzam się z którąś przedmówczynią, że te paznokcie zostały po prostu zerwane. Również widziałam takie paznokcie po odklejaniu sztucznych, zakupionych w kiosku przyklejonych na cyjanopan No cóż, pogratulować tej pani, która to zrobiła, trzeba nie mieć wyobraźni i do tego być sado-maso.

Tak na marginesie dodam, że noszę paznokcie akrylowe bez przerwy od sierpnia, czyli 7 miesięcy, liquid zawiera methyl methacrylate i ethyl methacrylate, ściągam paznokcie co miesiąc, bo te co mam mi się nudzą i zakładam inne i moja płytka tak nie wygląda. Dlatego winę zrzucałabym nie na skład ale na mądre kobietki, które zrywają akryl, gdzieś tam podważą, podpiłują a potem mówią, że niszczy on paznokcie :/
Dysponuję foto "gołych" paznokci mojej znajomej, której zdejmowałam akryl po 5 miesiącach noszenia (również zdejmowała paznokcie co m-c i zakładała zaraz nowe) i używałam do tego liquidu zawierającego mieszankę EMA i MMA

http://img86.imageshack.us/img86/3328/pozdjciu0ww.jpg

Jak widać daleko im do tego, co oglądałam wcześniej. A bruzdy podejrzewam, że powstały przy złym wypiłowaniu zapowietrzeń przy uzupełnieniu, zamiast piłowania akrylu ktoś się wziął za piłowanie naturalnego paznokcia. Ale może się mylę.
Jak zdejmę paznokcie akrylowe zamieszczę tu fotkę moich "golasów" po ponad 7miesięcznym traktowaniu ich MMA. Zaręczam wam, że nie są w takim stanie.
Pozdrawiam.
jak-zwykle-niewinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 09:34   #39
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie
 
Avatar jak-zwykle-niewinna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 128
Dot.: To ja też Was postraszę

Aaaa, co do tego, że trzeba pazurka badzo spiłować bo MMA się nie trzyma to też bym polemizowała. Nawet EMA odpadnie, jak się dobrze nie przygotuje płytki (odtłuści, nie spiłuje). Zresztą jak bardzo piłowane były paznokcie pod MMA widać na zdjęciu, więc nie będę się zbytnio produkować
jak-zwykle-niewinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 16:42   #40
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: To ja też Was postraszę

o ranyyyy pierwszy raz widze cos takiego, az mnie w żołądku scisnelo jak to zobaczyłam
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 22:06   #41
Dariannaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariannaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do Dariannaa
Dot.: To ja też Was postraszę

To ja wtrące swoje 3 grosze
Faktycznie,akryl MMA właściwie nie rózni się niczym od akrylu EMA,z tą małą róznicą,że MMA jest o wiele bardziej twardy,mało elastyczny i silnie "przylega" do płytki paznokcia(co napisała już Tiara),do tego stopnia,że usunięcie go było bardzo,bardzo trudne,bez szkód dla naturalnego paznokcia-stąd na zdjęciu widok zerwanych paznokci,bo nawet wprawnej stylistce jest niebotycznie ciężko usunąć tę masę z paznokcia.
MMA nadal jest wykorzystywany w innych dziedzinach(chociażby protetyka,gdzie jego twardośc nie jest wadą ale zaletą),i nie mówimy tu o jego szkodliwości pod względem np.rakotwórczości(co jest ewidentnym mitem)
O ile w innych dziedzinach można go swobodnie stosować,to w przypadku środków do stylizacji paznokci,został on wycofany i jego użycie jest zabronione.Niestety dużo firm "krzaków" chętnie wykorzystuje go we własnych "preparatach",głównie ze względu na jego niższy koszt.
W laboratoriach na całym świecie trwają badania nad ulepszeniem składu profesjonalnych produktów,nie po to aby podwyższyć ich koszt,ale po to aby mieć 1000% gwarancję tego,że kosmetyk którego używamy nie szkodzi ani nam,ani naszym klientom w ten czy inny sposób.
Zdjęcia wklejone powyżej przez Paulę,pokazują autentyczny poziom zniszczenia płytki paznokcia,po zastosowaniu akrylu MMA na płytce( i nie dlatego,że "wżera" się on w paznokcie i drąży jej wnętrze ale własnie dlatego,że chcąc usunąć go,właściwie zdejmujemy masę wraz z wierzchnią warstwą paznokci)
Ja stawiam na produkty sprawdzone,pewnej jakości,co do których mam pewnośc,jak zachowają się na paznokciu i w każdym momencie będę mogła je usunąć bez szwanku dla naturalnego paznokcia,więc nikt i nic nie przekona mnie do używania masy akrylowej z zawartością MMA.
Owszem,paznokcie na zdjęciu są zerwane,bo nijak prawie nie da się tej masy inaczej usunąć z paznokcia.
Dariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 17:27   #42
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: To ja też Was postraszę

Przeraziłam się
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:51   #43
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: To ja też Was postraszę

O rany, w życiu bym sobie nie pozwoliła żadnego świństwa przyklepić do paznokcia, błeeee, wogóle tipsiary mi się bardzo źle kojarzą, błeeee
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:09   #44
desso
Zadomowienie
 
Avatar desso
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 089
Dot.: To ja też Was postraszę

potworne te pozostałośći<blehhh>
__________________
"Oni nie boją się niczego. Gotowi we dwoje stawić czoło szatanowi i jego zastępom." (Emily Bronte)

Zapraszam serdecznie na mój wątek pazurkowy
desso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:11   #45
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: To ja też Was postraszę

Faktycznie, nie jest to widok najprzyjemniejszy
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:29   #46
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: To ja też Was postraszę

No dobra to ja teraz ide do stylistki i pytam sie jej na czym pracuje. Zakladamy ze jest bardzo mila i pokazuje mi pudeleczko zebym uwierzyla ze jest to produkt bezpueczny. Na co trzeba wtedy zwrocic uwage zeby byc pewnym? Bo ja nie chce miec takiego czegos a chce miec tipsy.

Cytat:
O rany, w życiu bym sobie nie pozwoliła żadnego świństwa przyklepić do paznokcia, błeeee, wogóle tipsiary mi się bardzo źle kojarzą, błeeee
Mnie np. blondynki tez sie zle kojarza ale wcale nie znaczy ze mam racje.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 13:48   #47
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie
 
Avatar jak-zwykle-niewinna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 128
Dot.: To ja też Was postraszę

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara
No dobra to ja teraz ide do stylistki i pytam sie jej na czym pracuje. Zakladamy ze jest bardzo mila i pokazuje mi pudeleczko zebym uwierzyla ze jest to produkt bezpueczny. Na co trzeba wtedy zwrocic uwage zeby byc pewnym? Bo ja nie chce miec takiego czegos a chce miec tipsy.



Mnie np. blondynki tez sie zle kojarza ale wcale nie znaczy ze mam racje.
buhehehe, dobre
Trudno powiedzieć po czym, raczej wątpię, żeby komuś chciało sie przesypywać akryl tani do pojemników po drogich produktach... Najlepiej zareklamuje Ci salon klientka, która kiedyś zakładała tam paznokcie i je zdjęła i miała je w bdb stanie po akrylu...
jak-zwykle-niewinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:37   #48
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: To ja też Was postraszę

Cytat:
Napisane przez jak-zwykle-niewinna
buhehehe, dobre
Trudno powiedzieć po czym, raczej wątpię, żeby komuś chciało sie przesypywać akryl tani do pojemników po drogich produktach... Najlepiej zareklamuje Ci salon klientka, która kiedyś zakładała tam paznokcie i je zdjęła i miała je w bdb stanie po akrylu...
I tu sie mylisz proceder przesupaniowy jest baaaardzo czesty. Niestety nawet praktykują go moje nie które znajome. Pudełko po Ez Flow, Christrio, INM najczesciej jednak kombinują sobie skads po alessandro a w srodku: SPN, Star Nailsy, Grafitti itp.. Juz im tłumaczyłam ze to oszustwo i nie uczciwe ale one twierdza ze pudełko moga miec dowolne.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 15:38   #49
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: To ja też Was postraszę

Że ciary mnie przeszły to za mało powiedziane
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 16:57   #50
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: To ja też Was postraszę

Takie cos to mi nawet przez mysl nie przeszlo
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 17:13   #51
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: To ja też Was postraszę

Ojej
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.