Mamusie styczniowe 2019 cz.2 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-21, 11:48   #2311
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez rolnikowa88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ten szpital to dziwny szpital, tyle powiem, nigdy tu nie leżałam, a teraz juz bardziej nie wiem gdzie rodzic.
Dziś wychodze, ale usg mi nie zrobią "bo po co, i tak jestem często badana" haha taaak ostatnio w poniedziałek przy przyjęciu, a tak to tylko ktg miałam robione. Dali sterydy na płuca dla dzidzi i magnez w kroplówce dla mnie i do domu dalej leżeć.
Dopiero przeczytałam no kurde ja USG jeszcze przed wyjściem miałam zrobione współczuje takiej opieki ale ja też mam leżeć i dużo odpoczywać
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 12:03   #2312
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. 34 tydzień i synek waży 1940 gram, brzuszka dużego nie ma i pani doktor mówi że zapowiada się raczej z tych małych dzieci
Ale powiedziała że to nic złego i on będzie mniejszy, taka jego natura
Reszta w porządku z tym że bardzo nisko leży. Główka atakował pęcherz i dlatego mam leżeć żeby szyjka się nie skracala za szybko bo mały bardzo napiera.

Za parę miesięcy będę tęsknila za tym lezeniem

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
To oszczędzaj się

Dziewczyny w empiku przy zakupie 2 produktów (Loreal, Garnier, mixa) drugi tańszy za 2 grosze

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 12:49   #2313
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. 34 tydzień i synek waży 1940 gram, brzuszka dużego nie ma i pani doktor mówi że zapowiada się raczej z tych małych dzieci
Ale powiedziała że to nic złego i on będzie mniejszy, taka jego natura
Reszta w porządku z tym że bardzo nisko leży. Główka atakował pęcherz i dlatego mam leżeć żeby szyjka się nie skracala za szybko bo mały bardzo napiera.

Za parę miesięcy będę tęsknila za tym lezeniem

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Odpoczywaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 13:16   #2314
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Gratuluje udanych wizyt


Ja już po USG 3 trymestru Małą waży 1478g (52 centyl), wszystkie inne parametry idealne W poniedziałek na 10:00 wizyta ale mam przyjść na 9:30 i będzie pierwsze ktg
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 13:32   #2315
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

dzień dobry

gratuluję udanych wizyt



ja też już po, dziś usg 3 trymestru. mała waży 1730 g (30+6), ułożona główką w dół na szczęście wszystkie pomiary i parametry w porządku, podczas badania zjadała sobie rączki i stopy jednocześnie



ja dostałam globulki, bo okazało się że mam lekką infekcję. no i lekarzowi nie spodobało się moje ciśnienie więc mam nakaz mierzenia 3 razy dziennie do poniedziałku, wtedy mam zadzwonić. jeśli się okaże, że to "syndrom białego fartucha" to okej, jak będzie się utrzymywać no to pewnie jakieś leki czy coś.
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 13:41   #2316
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt. Ważne że maluszki rosną zdrowo.
Ja jestem w 35 tygodniu i jeszcze ktg nie miałam. Pamiętam ze w poprzedniej ciąży dopiero na ostatniej wizycie mi lekarz zrobił.

Ale idę za tydzien skonsultować u innego lekarza czy na pewno mogę rodzić SN - to zobaczymy co on powie.
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 14:02   #2317
mulonka
Raczkowanie
 
Avatar mulonka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Okolice Tczewa
Wiadomości: 142
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cześć wszystkim!

Gratuluję udanych wizyt

Rano miałam tyyyle energii, posprzątałam, zrobiłam obiad, dwa prania i nawet poprasowałam, a teraz siedzę od godziny i się nie ruszam bo bardzo boli mnie żołądek, a synuś chyba chce mi się pod żebrami schować.
Wiecie czy można brać w ciąży krople żołądkowe?
mulonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 14:06   #2318
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Gratuluję wizyt, pięknie nam dzieciaczki rosną

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mulonka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!

Gratuluję udanych wizyt

Rano miałam tyyyle energii, posprzątałam, zrobiłam obiad, dwa prania i nawet poprasowałam, a teraz siedzę od godziny i się nie ruszam bo bardzo boli mnie żołądek, a synuś chyba chce mi się pod żebrami schować.
Wiecie czy można brać w ciąży krople żołądkowe?
Mi się kojarzy że nie można w ciaży.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 14:40   #2319
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mulonka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!

Gratuluję udanych wizyt

Rano miałam tyyyle energii, posprzątałam, zrobiłam obiad, dwa prania i nawet poprasowałam, a teraz siedzę od godziny i się nie ruszam bo bardzo boli mnie żołądek, a synuś chyba chce mi się pod żebrami schować.
Wiecie czy można brać w ciąży krople żołądkowe?
Nie można, są na alkoholu.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 14:48   #2320
mulonka
Raczkowanie
 
Avatar mulonka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Okolice Tczewa
Wiadomości: 142
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Gratuluję wizyt, pięknie nam dzieciaczki rosną

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



Mi się kojarzy że nie można w ciaży.
Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Nie można, są na alkoholu.
Dziękuję za odpowiedzi
mulonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 15:36   #2321
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Gratuluje udanych wizyt


Ja już po USG 3 trymestru Małą waży 1478g (52 centyl), wszystkie inne parametry idealne W poniedziałek na 10:00 wizyta ale mam przyjść na 9:30 i będzie pierwsze ktg
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
dzień dobry

gratuluję udanych wizyt



ja też już po, dziś usg 3 trymestru. mała waży 1730 g (30+6), ułożona główką w dół na szczęście wszystkie pomiary i parametry w porządku, podczas badania zjadała sobie rączki i stopy jednocześnie



ja dostałam globulki, bo okazało się że mam lekką infekcję. no i lekarzowi nie spodobało się moje ciśnienie więc mam nakaz mierzenia 3 razy dziennie do poniedziałku, wtedy mam zadzwonić. jeśli się okaże, że to "syndrom białego fartucha" to okej, jak będzie się utrzymywać no to pewnie jakieś leki czy coś.
Super że wszystko dobrze


Justysia ja ciśnienie mierze w domu od dawna bo miałam często mniejsze lub większe krwotoki z nosa. A dziś na wizycie też miałam bardzo wysokie i powiedziałam mojej ginekolog ze mierze codziennie i w jakich jest przedziałach. Powiedziała że po usg zmierzy jeszcze raz. Oczywiście było wyższe niż to w domu ale nie takie wysokie jak na początku. Więc u mnie potwierdził się efekt strachu przed białym fartuchem

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17



Edytowane przez paulinunia
Czas edycji: 2018-11-21 o 15:37
paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 18:39   #2322
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Która z Was zamówiła te koszule do karmienia Zarowe z doctor nap??
Potrzebuje opinii czy Ok wyglada ten model
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 18:51   #2323
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Która z Was zamówiła te koszule do karmienia Zarowe z doctor nap??
Potrzebuje opinii czy Ok wyglada ten model
Ja

Ogolnie jestem zadowolona wzięłam L i sa luzniejsze na chwilę obecna, mam dwie biało-różowe paski trochę przestwituje ale ogolnie na plus, jest dluzsza przy moim 168cm
Plusem są także kieszenie i krój taki ze spokojnie później mozna korzystać


A jeśli chodzi o ciśnienie w ciąży to ja ciągle mam niskie i nawet biały fartuch nie pomaga moje oscyluje 105/60 przeważnie raz miałam wyższe ale leciałam jak głupia na wizytę zeby się nie spóźnić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 19:06   #2324
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Gratuluję udanych wizyt
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 19:45   #2325
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Ja

Ogolnie jestem zadowolona wzięłam L i sa luzniejsze na chwilę obecna, mam dwie biało-różowe paski trochę przestwituje ale ogolnie na plus, jest dluzsza przy moim 168cm
Plusem są także kieszenie i krój taki ze spokojnie później mozna korzystać


A jeśli chodzi o ciśnienie w ciąży to ja ciągle mam niskie i nawet biały fartuch nie pomaga moje oscyluje 105/60 przeważnie raz miałam wyższe ale leciałam jak głupia na wizytę zeby się nie spóźnić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez właśnie chce ten model w biało-różowe paski. Mowisz, ze jest miejsce w nich na brzuch? Bo nie wiem czy S zamawiać, No i jak piszesz, ze ona taka dłuższa przy wzroście 168 (tez tyle mam) to chyba sobie ją zapodam. Podoba mi sie jeszcze taka niby dresowa, co się rozpina na zamek błyskawiczny. Wzięłabym tez różowa oczywiście ale boje sie czy nie bede za bardzo Pink bo szlafrok tez mam różowy w chmurki .

Ja jak na matkę Polkę przystało zamiast kontynuować wyprawkowe zakupy, skorzystałam z promo -30% sephora i kliknęłam paletę ABH modern renaissance ehh nie mogłam sie powstrzymać 🙃🙃🙃

Gdzieś czytałam o butelce ideał, ze niby wolno leci mleko i sie dziecku przez to nie przelewa. Któraś moze kojarzy co to mogło byc?;P moze czytałyśmy ten artykuł i cos komuś świta??
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 20:05   #2326
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Tez właśnie chce ten model w biało-różowe paski. Mowisz, ze jest miejsce w nich na brzuch? Bo nie wiem czy S zamawiać, No i jak piszesz, ze ona taka dłuższa przy wzroście 168 (tez tyle mam) to chyba sobie ją zapodam. Podoba mi sie jeszcze taka niby dresowa, co się rozpina na zamek błyskawiczny. Wzięłabym tez różowa oczywiście ale boje sie czy nie bede za bardzo Pink bo szlafrok tez mam różowy w chmurki .

Ja jak na matkę Polkę przystało zamiast kontynuować wyprawkowe zakupy, skorzystałam z promo -30% sephora i kliknęłam paletę ABH modern renaissance ehh nie mogłam sie powstrzymać

Gdzieś czytałam o butelce ideał, ze niby wolno leci mleko i sie dziecku przez to nie przelewa. Któraś moze kojarzy co to mogło byc?;P moze czytałyśmy ten artykuł i cos komuś świta??
Tak spokojnie moj brzuch sie mieści i ma jeszcze zapas co prawda nie mam jakiejs wielkiej piłeczki ale zapas jeszcze jest ja jestem zadowlona z zakupu bo wolałam właśnie coś dłuższego ale nie takiego długiego jak ciotka klotka ta jest z tyłu dluzsza ciut

Spróbuje wstawić robocze zdjęcie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 20:11   #2327
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Gratuluje udanych wizyt! Super, że wszystko idzie pięknie do przodu.
Ja też po wizycie, u mnie też wszystko ok- sprawdzał wyniki badań, moje ciśnienie, szyjke, badał tętno małej. Niestety nie zrobił usg następna wizyta za miesiąc, więc między usg będę teraz miała 6 tygodni przerwy. A to dlatego, że mój lekarz raczej z tych co uznają, że im mniej usg tym lepiej. Dzisiaj mówił, że on by nie robił, ale jak ja będę chciała to możemy zrobić. No to ja mówie, że ja to bym w sumie chciała... a on, że zrobimy jednak na następnej wizycie bo gdyby to było jego dziecko w brzuchu to by nie robił. No więc nie wiem ile waży, jak jest ułożona itp
Nie pamiętam która z was pisała o problemach żołądkowych, ale też dzisiaj mam leże i czekam aż przejdzie
Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Pochwal sie kącikiem u mnie tylko łóżeczko w sypialni stoi i nie mam w ogóle na nie pomysłu, nawet nie wiem czy jest sens coś tam przystroić. A torba to dla mnie czarna magia, ale do świąt chciałabym mieć spakowaną.
U mnie też gołe łózeczko i też się zastanawiałam czy coś mozna dać, ale nie wiem co. Mam ładne ochraniacze, które by dodały uroku, ale chyba w ogóle nie chce używać ochraniaczy. Myślałam nad imieniem na ścianie, ale nie wiem co na to mąż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 20:15   #2328
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Witam wieczorową porą

My dziś byliśmy obejrzeć wózek i fotelik. TŻ pasuje Quinny. Nie zdecydowaliśmy się w tym sklepie, bo jako jedyni w mieście mają tę markę i mają nieeezłą cenę. Maxi Cosi Cabriofix był we wszystkich kolorach tylko nie w czarnym...

Co do porodu to jak ktoś mnie pyta czy się boję, to mówię, że nie mam czego się bać bo nie wiem co mnie czeka Ale chciałabym, żeby było w miarę sprawnie i oby bez komplikacji.

TŻ dziś zabrał już większość swoich zabawek z pokoju maluszka. Właśnie kliknęłam szbalon do malowania gwiazdek i będziemy działać jak przyjdą

Ja koszule nocne wybrałam w Oysho. W sobotę wejdę do sklepu przymierzyć, czy będą okej na brzuszek, bo nie chce ryzykować z zamawianiem przez internet
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 20:32   #2329
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Justysia ja ciśnienie mierze w domu od dawna bo miałam często mniejsze lub większe krwotoki z nosa. A dziś na wizycie też miałam bardzo wysokie i powiedziałam mojej ginekolog ze mierze codziennie i w jakich jest przedziałach. Powiedziała że po usg zmierzy jeszcze raz. Oczywiście było wyższe niż to w domu ale nie takie wysokie jak na początku. Więc u mnie potwierdził się efekt strachu przed białym fartuchem
ja miałam mierzone przez położną przed wizytą i po, niestety po niewiele spadło. i chyba dzisiaj faktycznie mam wysokie, bo kiepsko się czuję, serce mi strasznie wali i szczerze to czekam aż tż wróci z pracy, bo trochę zaczynam się stresować jak jestem sama a czuję się naprawdę kiepsko
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 21:42   #2330
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
U mnie też gołe łózeczko i też się zastanawiałam czy coś mozna dać, ale nie wiem co. Mam ładne ochraniacze, które by dodały uroku, ale chyba w ogóle nie chce używać ochraniaczy. Myślałam nad imieniem na ścianie, ale nie wiem co na to mąż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też goło, zero strojenia, zero ochraniaczy, jakiś girland, napisów, obrazków. Nie chcemy tego

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
ja miałam mierzone przez położną ?przed wizytą i po, niestety po niewiele spadło. i chyba dzisiaj faktycznie mam wysokie, bo kiepsko się czuję, serce mi strasznie wali i szczerze to czekam aż tż wróci z pracy, bo trochę zaczynam się stresować jak jestem sama a czuję się naprawdę kiepsko
Mam nadzieję, że u Ciebie już lepiej
Bierzesz potas?

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2018-11-21 o 21:46
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 22:22   #2331
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że u Ciebie już lepiej
Bierzesz potas?
dziękuję, trochę tak, przyszedł tż to się uspokoiłam, leżę i odpoczywam ciśnienie niedawno mierzyłam to miałam 135/87, więc trochę spadło na szczęście. nie biorę, a mógłby pomóc?
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 22:32   #2332
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
dziękuję, trochę tak, przyszedł tż to się uspokoiłam, leżę i odpoczywam ciśnienie niedawno mierzyłam to miałam 135/87, więc trochę spadło na szczęście. nie biorę, a mógłby pomóc?
Wspominałaś, że strasznie wali Ci serce, a właśnie takie kołatanie/nieregularne bicie serca spowodowane jest niedoborem potasu. Tylko, że ewentualne skierowanie na wizytę u kardiologa powinien wystawić Twój ginekolog. Nie wiem czy masz tak często czy to pierwszy raz z tym sercem. Obserwuj. Sama nic nie bierz.
Niestety wizyta u kardio na NFZ to teraz dramat.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 23:02   #2333
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Gratuluję udanych wizyt

Dostałam dziś paczkę z koszulą do karmienia z dr Nap i nie podoba mi sie, wyglada babciowato. Moj mąż jak ją zobaczył to powiedział ze sprzątaczki mają lepsze fartuchy Koniec z zamawianiem przez neta, muszę iść do centrum handlowego poszukać sama, a tą oddam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 06:38   #2334
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Witam z kawą, z łóżka.

My też wykańczaliśmy mieszkanie, ale zaczęli to robić w kolejnym mieszkaniu i zaczynają wiercić tak porządnie przez kilka dobrych minut, np. dziś o 7, a wczoraj o 6:40, a później 3 godziny ciszy. Także mam budzik Bo nic mnie nie stawia na nogi tak jak ta wiertara, która mnie wystraszy
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 07:08   #2335
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny czy te skurcze przepowiadające to coś jak miesiączkowe? Wczoraj chyba mnie złapało bo pojawiły sie skurcze przez niecałą godzinę, co około 15 min i przeszło. Bolało jak miesiaczkowe chwile i przechodziło. Tak się zastanawiam czy to te słynne przepowiadacze?

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych wizyt

Dostałam dziś paczkę z koszulą do karmienia z dr Nap i nie podoba mi sie, wyglada babciowato. Moj mąż jak ją zobaczył to powiedział ze sprzątaczki mają lepsze fartuchy Koniec z zamawianiem przez neta, muszę iść do centrum handlowego poszukać sama, a tą oddam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skad zamawiałas i jaki model?

Ja mam taką, no nie powiem ze jest seksowna ale też nie taka jest jej rola. Ale babciową też bym jej nie nazwała. Martwi mnie tylko ze ile brzuch mi urośnie bo nie mam już za dużo miejsca.

Jak widać u mnie łóżeczko w rozsypce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20181122_081855.jpg (106,0 KB, 67 załadowań)
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...



Edytowane przez malajaa
Czas edycji: 2018-11-22 o 07:26
malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 07:24   #2336
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Faa a Ty na pewno w ciąży jestes?

Justysia pewnie to już wiesz ale ciśnienia w ciąży musisz bardzo pilnować. Trzymam kciuki żeby minęło.

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

miesiączkowe albo takie skurcze że brzuch się stawia czujesz ścisnięcie- to pewnie macica ćwiczy
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 07:27   #2337
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez oliwia34lll Pokaż wiadomość
Faa a Ty na pewno w ciąży jestes?

Justysia pewnie to już wiesz ale ciśnienia w ciąży musisz bardzo pilnować. Trzymam kciuki żeby minęło.

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

miesiączkowe albo takie skurcze że brzuch się stawia czujesz ścisnięcie- to pewnie macica ćwiczy
Nigdy nie rozumiałam stwierdzenia że brzuch się stawia, poprostu czuję takie napinanie, twardnienie gdzieś raczej w dole brzucha tylko teraz zaczęło być bolesne jak na okres, chwila i przechodzi. Pojawia się 2, 3 razy w ciągu dnia i zastanawiam się kiedy mam się martwić. Wizyte mam we wtorek na szczęście
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...



Edytowane przez malajaa
Czas edycji: 2018-11-22 o 07:29
malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 07:40   #2338
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

tez sie witam z kawka
Wczoraj mialam kiepski dzien, jak tylko ruszylam sie zeby cos zrobic brzuch mi twardnial i pobolewal, dlatego prawie caly dzien przelezalm i bylo ok Na szczescie jutro wizyta to zobaczymy co tam slychac u malego

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy te skurcze przepowiadające to coś jak miesiączkowe? Wczoraj chyba mnie złapało bo pojawiły sie skurcze przez niecałą godzinę, co około 15 min i przeszło. Bolało jak miesiaczkowe chwile i przechodziło. Tak się zastanawiam czy to te słynne przepowiadacze?[COLOR="Silver"]
ja nie wiem, nigdy nie mialam
__________________
N&L&F


Edytowane przez asienka213
Czas edycji: 2018-11-22 o 07:41
asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 07:53   #2339
mulonka
Raczkowanie
 
Avatar mulonka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Okolice Tczewa
Wiadomości: 142
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Witam się z rana

Wczoraj żołądek tak jak nagle zaczął boleć tak też przestał bez brania czegokolwiek, ale za to w nocy miałam takie skurcze żołądka że płakałam z bólu. Nie wiem czy coś mam z tym żołądkiem czy po prostu dziecko się na nim wyżywa i dlatego tak boli

A tak poza tym to wybieram się dziś na zakupy świąteczne.. Tzn. muszę kupić stojak na choinkę, lampki, bombki, no wszystko co potrzebne bo nic nie mamy w nowym domu, a wolę to załatwić teraz niż w grudniu jak wszędzie tłumy..
mulonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 08:25   #2340
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mulonka Pokaż wiadomość
Witam się z rana

Wczoraj żołądek tak jak nagle zaczął boleć tak też przestał bez brania czegokolwiek, ale za to w nocy miałam takie skurcze żołądka że płakałam z bólu. Nie wiem czy coś mam z tym żołądkiem czy po prostu dziecko się na nim wyżywa i dlatego tak boli

A tak poza tym to wybieram się dziś na zakupy świąteczne.. Tzn. muszę kupić stojak na choinkę, lampki, bombki, no wszystko co potrzebne bo nic nie mamy w nowym domu, a wolę to załatwić teraz niż w grudniu jak wszędzie tłumy..
Też planuje takie zakupy w najbliższym czasie. Nie mamy ani jednej bombki, bo na tamtym mieszkaniu nie ubieraliśmy choinki, ale tuta już byśmy chcieli Chciałabym tą choinkę na długim pniu, ze srebrnymi bombkami
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 22:50:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.