Mamusie styczniowe 2019 cz.2 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-17, 19:43   #3991
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Cieszę się, że zrobiłam wszystko wcześniej bo teraz to też nie miałabym ochoty i siły na ogarnianie.
O dokładnie, a tak mi wszyscy gadali że po co ja tak szybko zakupy robie, zamawiam wózek czy łożeczko czy coś, bo przecież coś się może stać... jakbym tak miała myśleć to jeszcze bym nic nie miała. A teraz mam z głowy, ubranka prałam i prasowałam w 33tc jak miałam siły i bardzo się cieszę bo teraz to mi się myśleć nawet nie chce

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
o dokładnie, ja tak samo. nie wyobrażam sobie teraz np. prania i prasowania ubranek...

endzi122 mam się zgłosić na porodówkę w momencie regularnych skurczy, wody nie są jakby powodem wg nich do przyjęcia, a rozmawiałam z położną na ten temat właśnie. <przez przepełnienie w szpitalach>.
ja nie wiem czy to wody to druga sprawa, byłoby chyba tego za mało? na dodatek też się nic nie rozkręciło w stronę porodu...

jak zacznę robić domki piernikowe to może sprowokuje bardziej bobasa;p
Już myślałam że będziemy czytać że mała już na świecie

Mi położna mówiła że jeżeli wody odejdą czyste to na spokojnie do 6h jechać do szpitala. A jak się sączą to lepiej jechać i sprawdzić bo mże to trwać nawet kilka dni lub dłużej i lepiej nie ryzykować. Każdy ma inne zdanie i bądź tu człowieku mądry
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:01   #3992
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Hej, u mnie noc spokojna.
Rano mdłości jak w 1 trymestrze, dziwne uczucie gorąca na dole ale minęło i sprzątałam bo teściowe w odwiedziny wpadli. Pierwsze co, to zauważyli, ze twarz mi sie totalnie zmieniła, a widzieliśmy sie w zeszłym tygodniu. Czyli to prawda z tym efektem mumina tuż przed ciąża ;P
Po ich wizycie niby wszystko ok ale jak mnie skurcz złapał to jak na bajkach gwiazdki widziałam ;/ straszny ból aż sie popłakałam. Szybka kąpiel i przeszło.
Generalnie wszyscy w gotowości i tak chyba juz pozostanie bo wciąż mam jakies objawy ;/ ja bym chciała juz to mieć za soba..

Juz któryś raz czytam, ze przyszedł nie ten wózek co trzeba. Chyba u grudniowek i listopadowek były takie akcje. Ja nie wiem, te sklepy myślą, ze klient odpuści i nie bedzie zwracał dlatego takie akcje robią??;/ dziwne


No powiem Ci, że się zdziwiłam po otwarciu kartonu. Juz załatwione ze sklepem, sprowadzają gondolę w odpowiednim kolorze, dobrze że mam jeszcze troche czasu (przynajmniej w teorii).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

U mnie te skurcze BH coraz mocniejsze, ale też mi gin powiedział ze dopóki nie są regularne to mam nie jechać do szpitala.

Oj i też mi się nic nie chce, mam takiego lenia że szok. Najchętniej bym leżała.

Za tydzień Wigilia a ja w powijakach ze wszystkim. Prezenty w każdej szafie pochowane, muszę sie za to zabrać w koncu i je popakować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:38   #3993
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

[QUOTE=justysiaa89;8625714 9]dzień dobry

ja dziś zaliczyłam od rana szpital, ale nie ze sobą a z tatą, który wpadł w poślizg jak jechał na działkę i uderzył w drzewo głowa rozwalona, głęboka rana, na szczęście oprócz szycia i kołnierza ortopedycznego wszystko w porządku, tomograf wyszedł dobrze także Bogu dzięki, że tylko na tym się skończyło



ja okropnie puchnę (nie tylko na wieczór, ale i z rana) i zaczynam się martwić, że to przez to ciśnienie, że to początki zatrucia ciążowego jutro z rana jadę oddać krew i mocz do badania, jak tylko wyjdzie białko w moczu to od razu dzwonię do gin, bo wizyta dopiero 28.12.


Justysia daj znać jak wyniki- ale czasami kobiety tak puchną i to nie jest nic złego.

Aniamaelia- zdrówka dla malucha! Niech Ci szybko rośnie !

Amb do domku? ale cudnie... zazdroszcze.
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:40   #3994
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
o dokładnie, ja tak samo. nie wyobrażam sobie teraz np. prania i prasowania ubranek...

endzi122 mam się zgłosić na porodówkę w momencie regularnych skurczy, wody nie są jakby powodem wg nich do przyjęcia, a rozmawiałam z położną na ten temat właśnie. <przez przepełnienie w szpitalach>.
ja nie wiem czy to wody to druga sprawa, byłoby chyba tego za mało? na dodatek też się nic nie rozkręciło w stronę porodu...

jak zacznę robić domki piernikowe to może sprowokuje bardziej bobasa;p
Jestem zdziwiona bo znam sytuację, że dziewczynie własnie wody zaczęły się sączyć i to był główny powód przyjęcia do szpitala. Ktg robiono, ale nie pisały się skurcze.

Podziwiam, że Ci się chce z tymi domkami piernikowymi. Ja chwilę pochodzę, obiad zrobię i mam dość.

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2018-12-17 o 21:42
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 21:41   #3995
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Wiola a mały już zdrowy?
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 22:01   #3996
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja wlasnie dzisiaj dostalam potwierdzenie, ze wozek wyslany Pozostaje sie modlic, zeby wszystko pasowalo

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość


[/COLOR]Mój mąż stwierdził że teraz to już nawet łyka piwa nie spróbuje bo trzeba być w gotowości
moj maz tez juz od tygodnia nie pije mimo ze do terminu jeszcze 16 dni. Tesciowi tez zakazal pic bo bedzie musial po dzieci przyjechac

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość

[/COLOR]Tż wczoraj złożył komodę u malego. Ale kompletnie nie mam weny, żeby tam cokolwiek ogarniać.
ja pododnie jak dziewczyny ciesze sie, ze wczesniej to zrobilam W sobote kupilismy wanienke i przewijak, kat dla malego gotowy, mozna rodzic

Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość



Za tydzień Wigilia a ja w powijakach ze wszystkim. Prezenty w każdej szafie pochowane, muszę sie za to zabrać w koncu i je popakować.
my wlasnie skonczylismy z mezem pakowac prezenty Jeszcze zaliczylismy wtope bo mala znalazla swoj prezent w szafie nie mam pojecia co jej strzelilo do glowy zeby mi tam szperac
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 22:08   #3997
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie dzisiaj dostalam potwierdzenie, ze wozek wyslany Pozostaje sie modlic, zeby wszystko pasowalo



moj maz tez juz od tygodnia nie pije mimo ze do terminu jeszcze 16 dni. Tesciowi tez zakazal pic bo bedzie musial po dzieci przyjechac



ja pododnie jak dziewczyny ciesze sie, ze wczesniej to zrobilam W sobote kupilismy wanienke i przewijak, kat dla malego gotowy, mozna rodzic



my wlasnie skonczylismy z mezem pakowac prezenty Jeszcze zaliczylismy wtope bo mala znalazla swoj prezent w szafie nie mam pojecia co jej strzelilo do glowy zeby mi tam szperac
... a torba do szpitala spakowana???
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-17, 22:14   #3998
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
... a torba do szpitala spakowana???
haha nieee
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 22:16   #3999
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
haha nieee
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 22:22   #4000
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja też spuchnieta jestem okrutnie, nie ma opcji, żebym zapiela buty, dłonie też mam opuchniete. Ale białka w moczu nie ma, nic się nie dzieje, w sumie zawsze miałam problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie to tym bardziej teraz.
Ja przelezalam dzisiaj cały dzień, len na maksa

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 22:28   #4001
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Ja też spuchnieta jestem okrutnie, nie ma opcji, żebym zapiela buty, dłonie też mam opuchniete. Ale białka w moczu nie ma, nic się nie dzieje, w sumie zawsze miałam problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie to tym bardziej teraz.
Ja przelezalam dzisiaj cały dzień, len na maksa

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Mam tak samo i miałam zawsze ten problem, ale nie aż tak. Najśmieszniejsze, że bardziej puchnie prawa stopa, ledwo wciskam do buta, z lewą nie ma problemu.
Po porodzie troszkę sobie poczekam aż woda ze mnie zejdzie.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 06:18   #4002
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie dzisiaj dostalam potwierdzenie, ze wozek wyslany Pozostaje sie modlic, zeby wszystko pasowalo



moj maz tez juz od tygodnia nie pije mimo ze do terminu jeszcze 16 dni. Tesciowi tez zakazal pic bo bedzie musial po dzieci przyjechac



ja pododnie jak dziewczyny ciesze sie, ze wczesniej to zrobilam W sobote kupilismy wanienke i przewijak, kat dla malego gotowy, mozna rodzic



my wlasnie skonczylismy z mezem pakowac prezenty Jeszcze zaliczylismy wtope bo mala znalazla swoj prezent w szafie nie mam pojecia co jej strzelilo do glowy zeby mi tam szperac
My jak zamawialiśmy wózek to powiedzieli nam, że no około trzech tygodni, że może do świąt przyjdzie, a jak nie to pewnie po nowym roku, a byliśmy koniec listopada/początek grudnia. Dziwne mi się to wydało no ale cóż. Pilne nie było. Bo nawet jakby mała szybciej się urodziła to i tak fotelik ważniejszy.
A okazało się, że wózek przyszedł za kilka dni dosłownie.
Mój też przestał już pić piwko w weekendy sam z siebie

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
... a torba do szpitala spakowana???


Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
haha nieee
Ha ha ha no i wyszło szydło z worka

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 06:38   #4003
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Mam tak samo i miałam zawsze ten problem, ale nie aż tak. Najśmieszniejsze, że bardziej puchnie prawa stopa, ledwo wciskam do buta, z lewą nie ma problemu.
Po porodzie troszkę sobie poczekam aż woda ze mnie zejdzie.
No to piątka, też moja prawa strona jest znacznie gorsza niż lewa
Przespałam dzisiaj cała noc, bez przerwy na toaletę i jak rano się obudziłam to myślałam że mi pęcherz pęknie , aż mnie nerki bolą.
Ale jeszcze poleze

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 08:04   #4004
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie dzisiaj dostalam potwierdzenie, ze wozek wyslany Pozostaje sie modlic, zeby wszystko pasowalo







moj maz tez juz od tygodnia nie pije mimo ze do terminu jeszcze 16 dni. Tesciowi tez zakazal pic bo bedzie musial po dzieci przyjechac







ja pododnie jak dziewczyny ciesze sie, ze wczesniej to zrobilam W sobote kupilismy wanienke i przewijak, kat dla malego gotowy, mozna rodzic







my wlasnie skonczylismy z mezem pakowac prezenty Jeszcze zaliczylismy wtope bo mala znalazla swoj prezent w szafie nie mam pojecia co jej strzelilo do glowy zeby mi tam szperac


I co jej powiedzieliście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 08:38   #4005
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
moj maz sie smieje, ze przynajmniej ta torbe kupilam

Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
I co jej powiedzieliście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ze to prezent urodzinowy dla jej kuzynki mam nadzieje, ze do lutego zapomni


Witam z kawka

al dente no to zazdroszcze ..ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz przespalam cala noc
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:18   #4006
mulonka
Raczkowanie
 
Avatar mulonka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Okolice Tczewa
Wiadomości: 142
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez oliwia34lll Pokaż wiadomość
Mulonka a jak się czujesz?
Ogólnie bardzo dobrze. Tylko jak za długo posiedzę albo poleżę to strasznie mnie bolą żebra i plecy. Wczoraj aż płakałam z bólu.. Ale to znaczy tylko że nie powinnam leniuchować
A jutro rano wizyta..

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Spokojnie. Ja też mam jakieś obawy, że będę ostatnia. Szyjka się nie skraca, wszystko jest ok, przepowiadaczy też nie mam
Podczytuje tylko co mnie czeka
To będziemy razem ostatnie

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
To u mnie chyba nic się nie dzieje
Skurczy nie czuję, zresztą na ktg tydzień temu nic nie zapisało się więc pewnie nie ma.
Tyle co to małe rozwarcie, no ok moja schiza z tymi wodami ale tu widzę jest nas więcej

Ja zamówiłam laktator, wahałam się ale wolę go mieć

Czy Wy też macie wyciek siary z piersi? Bo u mnie ostatnio to masakra ile tego w nocy mam

I czy ruchy Waszych dzieciaczków też czasami są takie intensywne? W sensie że czuć że maluch już większy jest i silniejszy bo i te ruchy takie mocniejsze są?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Mi nic nie cieknie z piersi. W pierwszej ciąży też nic nie było i dopiero parę dni po porodzie cokolwiek się pojawiło.

A ruchy mojego dziecka są cały czas intensywne. Najczęściej czuję ruchy pod żebrami albo jak leże na boku to po obu stronach brzucha.

Zmobilizowałyście mnie do poprania ubrań dla małego więc biorę się do roboty!
Ale najpierw kawa...
mulonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:46   #4007
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Cieszę się, że zrobiłam wszystko wcześniej bo teraz to też nie miałabym ochoty i siły na ogarnianie.
Ja muszę tylko przełożyć rzeczy małego z mojej szafy do jego komody, pół godziny roboty a ciężko mi się zabrać.

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
ja pododnie jak dziewczyny ciesze sie, ze wczesniej to zrobilam W sobote kupilismy wanienke i przewijak, kat dla malego gotowy, mozna rodzic
Mi pozostały tylko dekoracje do pokoiku
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:49   #4008
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja też kawkę wypiłam i wymyłam okna- bo u mnie 2 stopnie na plusie i słoneczko świeci.

Mulonka to zupełnie jak ja. poza kręgosłupem na nic nie narzekam- a i ten boli najczęściej gdy nic nie robię
Trzymam kciuki za wizytę- daj znać!

Mój mały od tygodnia rusza się zdecydowanie mniej- nawet bardzo rzadko- łapię się na tym że go nasłuchuję. A wcześniej to nie było minuty żeby się nie wiercił. No ale tak to jest w końcówce.
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 11:16   #4009
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja właśnie piję kawkę. Wezmę się chyba za tę komodę małego. Pomyśle czy coś jeszcze potrzebuje.
U mnie -2 stopnie, troszkę przebija słoneczko. Dziś przyjdą ostatnie prezenty i kilka rzeczy dla małego.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 12:03   #4010
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
My jak zamawialiśmy wózek to powiedzieli nam, że no około trzech tygodni, że może do świąt przyjdzie, a jak nie to pewnie po nowym roku, a byliśmy koniec listopada/początek grudnia. Dziwne mi się to wydało no ale cóż. Pilne nie było. Bo nawet jakby mała szybciej się urodziła to i tak fotelik ważniejszy.
A okazało się, że wózek przyszedł za kilka dni dosłownie.
Mój też przestał już pić piwko w weekendy sam z siebie
My nie musieliśmy czekać na wózek, kupiliśmy w sklepie od ręki

Cytat:
Napisane przez mulonka Pokaż wiadomość

To będziemy razem ostatnie

Zmobilizowałyście mnie do poprania ubrań dla małego więc biorę się do roboty!
Ale najpierw kawa...
Nie zapominajcie o mnie jeszcze, bo też mam tp na koniec stycznia

Wczoraj puściłam jedno pranie ubranek, które dostaliśmy, a dziś drugie. Jeszcze z 3-4 będą

Hej
Byłam wczoraj na ostatniej wizycie u diabetologa. Teraz mam tylko jej wysłać sms jak małą się urodzi
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 12:29   #4011
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja jestem po wizycie mała przypakowała 800g w 3 tygodnie teraz waży 2800g, 36t+0 szyjka zamknięta ale miękka chociaż nie nastawiam sie na poród przed czasem. Jeszcze 8.01 ostatnia wizyta
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 12:49   #4012
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
My nie musieliśmy czekać na wózek, kupiliśmy w sklepie od ręki


Nie zapominajcie o mnie jeszcze, bo też mam tp na koniec stycznia

Wczoraj puściłam jedno pranie ubranek, które dostaliśmy, a dziś drugie. Jeszcze z 3-4 będą

Hej
Byłam wczoraj na ostatniej wizycie u diabetologa. Teraz mam tylko jej wysłać sms jak małą się urodzi
I jak wizyta? Bo pisałaś, że ostatnio wszystko okej, a nie trzymałaś rygorystycznej diety o ile się nie mylę?

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Ja jestem po wizycie mała przypakowała 800g w 3 tygodnie teraz waży 2800g, 36t+0 szyjka zamknięta ale miękka chociaż nie nastawiam sie na poród przed czasem. Jeszcze 8.01 ostatnia wizyta
Dobrze, że wszystko okej Ja mam wizytę w piątek. Teraz te ostatnie tygodnie to najchętniej chodziłabym co chwilę, mimo, że wizyty co dwa tygodnie.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 12:58   #4013
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
I jak wizyta? Bo pisałaś, że ostatnio wszystko okej, a nie trzymałaś rygorystycznej diety o ile się nie mylę?
Z wyników moich cukrów jest bardzo zadowolona, mam trzymać "dietę" ale też nie aż tak bardzo bo mało co podnosi mi cukier No i jeszcze więcej jeść
Na pewno będziemy z małą do niej jeździć bo jest również pediatrą
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 13:01   #4014
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Ja jestem po wizycie mała przypakowała 800g w 3 tygodnie teraz waży 2800g, 36t+0 szyjka zamknięta ale miękka chociaż nie nastawiam sie na poród przed czasem. Jeszcze 8.01 ostatnia wizyta


Gratuluję udanej wizyty 2800g to już spory kawał dziecka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 13:21   #4015
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
No to piątka, też moja prawa strona jest znacznie gorsza niż lewa
Przespałam dzisiaj cała noc, bez przerwy na toaletę i jak rano się obudziłam to myślałam że mi pęcherz pęknie , aż mnie nerki bolą.
Ale jeszcze poleze

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Z jednej strony fajnie jak tak się nie wybudzimy ale z drugiej to tak jak piszesz po dłuższym przetrzymaniu to nie za fajny ten ból

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 14:07   #4016
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

No ja mimo tego, że się wyspałam przez całą noc, to w południe musiałam się zdrzemnac i spałam 2,5h nie wiem o co chodzi, że taka wypompowana jestem.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 14:10   #4017
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
Gratuluję udanej wizyty 2800g to już spory kawał dziecka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No idzie równo 50centylem więc typowy średniak ale nie powiem bo byłam w szoku że tyle nadrobiła bo ostatnio był 35centyl
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 16:11   #4018
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
No idzie równo 50centylem więc typowy średniak ale nie powiem bo byłam w szoku że tyle nadrobiła bo ostatnio był 35centyl


To bedziemy miec podobne wagi dzieci, u mnie ostatnio na wizycie 2740g (35+3tc)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 16:20   #4019
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
No ja mimo tego, że się wyspałam przez całą noc, to w południe musiałam się zdrzemnac i spałam 2,5h nie wiem o co chodzi, że taka wypompowana jestem.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Też wczoraj miałam taki dzień


Eh wyszły mi erytrocyty w moczu. Muszę jutro powtórzyć badanie. Mam nadzieje zs koniec nic mi się nie przypaletalo

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 16:36   #4020
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Oliwia dziekuje za pamiec jeszcze cos kaszle ale chodzi do przedszkola .



Gratulacje udanych wizyt i wagi dzieci.



Ja tez nie mam torby spakowanej ale musze sie ogarnąć wkoncu ale tak jak wy nic mi sie nie chce lenia mam

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Paulina mi ostatnio wyszly liczne bakterie w moczu i dostalam lekarstwo
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 22:50:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.