Wiecznie zmęczony facet. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-10, 14:47   #1
Wiola87krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 13

Wiecznie zmęczony facet.


Opisze moj problem bo juz mnie roznosi.

Moj chlopak ma 38 lat ja 32, jestesmy razem od 8 msc. Ma on jednak pewna ceche ktora dosc mnie irytuje.

A wiec chlopak jest wiecznie zmeczony, musi spac, musi odpoczywac.

Ma ciezka prace umyslowa ale ja wcale nie latwiejsza, a jestem w stanie po pracy pojsc na silownie, ugotowac, ogarnac.

On natomiast przychodzi i musi lezec. Jedyna rzecza jaka robi mimo zmeczenia to praca nad swoim hobby. W zimie tak bardzo tego nie zauwazalam, raz ze dopiero co sie poznalismy i mi pasowalo spedzac czas w domu sam na sam a dwa samej mi sie nie chcialo za bardzo wychodzic. Mial przerwe pomiedzy pracami dwu tygodniowa- przespal cala i byl po niej jeszcze bardziej zmeczony.

Ale to co powiedzial dzisiaj totalnie mnie rozwalilo, zapytalam jaki ma plan na dzisiejszy dzien w pracy, a on odpowiedzial: zmeczyc sie jeszcze bardziej!

No rece opadaja. Wyniki krwi ma ok to nie jest zdrowotny problem.

Co z nim zrobic? Mam dosc wiecznego jego zmeczenia i narzekania.
Wiola87krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 16:49   #2
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Wiecznie zmeczony facet.

nie dobraliście się... Jedni lubią odpoczywać w aktywny sposób a inni leżąc.
Nic z tym nie zrobisz.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 16:53   #3
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Wiecznie zmeczony facet.

Cytat:
Napisane przez Wiola87krk Pokaż wiadomość
Opisze moj problem bo juz mnie roznosi.

Moj chlopak ma 38 lat ja 32, jestesmy razem od 8 msc. Ma on jednak pewna ceche ktora dosc mnie irytuje.

A wiec chlopak jest wiecznie zmeczony, musi spac, musi odpoczywac.

Ma ciezka prace umyslowa ale ja wcale nie latwiejsza, a jestem w stanie po pracy pojsc na silownie, ugotowac, ogarnac.

On natomiast przychodzi i musi lezec. Jedyna rzecza jaka robi mimo zmeczenia to praca nad swoim hobby. W zimie tak bardzo tego nie zauwazalam, raz ze dopiero co sie poznalismy i mi pasowalo spedzac czas w domu sam na sam a dwa samej mi sie nie chcialo za bardzo wychodzic. Mial przerwe pomiedzy pracami dwu tygodniowa- przespal cala i byl po niej jeszcze bardziej zmeczony.

Ale to co powiedzial dzisiaj totalnie mnie rozwalilo, zapytalam jaki ma plan na dzisiejszy dzien w pracy, a on odpowiedzial: zmeczyc sie jeszcze bardziej!

No rece opadaja. Wyniki krwi ma ok to nie jest zdrowotny problem.

Co z nim zrobic? Mam dosc wiecznego jego zmeczenia i narzekania.
No tak lubi, nic na to nie poradzisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 17:22   #4
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Wiecznie zmeczony facet.

Jak wyżej: to jest kwestia różnic między Wami, inne temperamenty, inne style spędzania wolnego czasu i odpoczynku... i nic się z tym nie zrobi...
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 17:32   #5
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Wiecznie zmeczony facet.

Wypoczywanie po pracy to jedno, ale zmęczenie po dwóch tygodniach wypoczynku/spania i to ciągłe narzekanie? Coś tu śmierdzi. To mogą być objawy początków depresji. Jak jest z seksem?

Do tego jeśli po pracy on tylko leży, nie ugotuje, nie posprząta, to będziesz miała roboty na dwa etaty - pracę w pracy i pracę w domu.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 17:39   #6
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Wiecznie zmeczony facet.

Cytat:
Napisane przez Wiola87krk Pokaż wiadomość

Ma ciezka prace umyslowa ale ja wcale nie latwiejsza, a jestem w stanie po pracy pojsc na silownie, ugotowac, ogarnac.
Przy ciężkiej pracy umysłowej zaleca się aktywność fizyczną jako odpoczynek, a przy pracy fizycznej odpoczynek w postaci wysiłku umysłowego.

Może dlatego on jest ciągle zmęczony, bo de facto nie odpoczywa nigdy?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 17:43   #7
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wiecznie zmeczony facet.

Cytat:
Wyniki krwi ma ok to nie jest zdrowotny problem.
Nie sądzę aby całą diagnostykę świata udało się sprowadzić tylko do wyników krwi.

To może być dystymia/depresja, syndrom chronicznego zmęczenia (jakaś odmiana), może ma pasożyty albo grzyby (mówi się czasem o tym), dysfunkcja organizmu, czasem zakażenie od zęba może dawać niespodziewane objawy, a może po prostu jest domatorem. Fakt że przespał 2 tyg i zmęczony po tym był jeszcze bardziej oznacza jednak że coś jest nie tak.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 18:02   #8
Wiola87krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Badania mial robione pod kazdym katem (jest lekarzem co prawda pediatra ale jednak) i sobie robi regularnie przerozne badania, wszystkie wychoda ok. Bardziej zastanawialabym sie nad jakims zaburzeniem psychicznym wlasnie... chociaz niestety wydaje mi sie ze “zmeczenie” to niestety jego “cecha charakteru”.
Wiola87krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 18:12   #9
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

U lekarzy wypalenie i depresja są akurat bardzo częste. A uczucie zmęczenia po dwóch tygodniach spania... nie jest normalne.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 18:17   #10
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Szczerze mówiąc sama byłabym po dwóch tygodniach spania zmęczona, im więcej leniuchuje tym bardziej mnie przymula, pomaga tylko zmuszenie się do aktywności. Może to podobny typ?
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 19:11   #11
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 282
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Może pali marihuanę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 19:50   #12
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

O jezu, ludzie są różni, facet jest widocznie z tych mniej aktywnych i tyle, a tutaj jakieś wizje o marihuanie

Ja akurat chodze na siłownię, ale jak popatrzę na sporą część moich koleżanek czy znajomych, to jednak większość tego nie robi i zaleganie przed Netflixem jest częstszą formą rozrywki.

Nie wszyscy ludzie są tak samo aktywni, energiczni, pracowici. Niektorzy robią 3 kierunki studiów i ogarniają, a inni nie ogarną nawet jednego z tych trzech.
Jedni mają ochotę chodzić na siłownię po pracy, inni nie.

Jasne, ruch mógłby mu pomóc, nie przeczę, ale on może zwyczajnie nie ma na to ochoty i tyle. My możemy nie zgadzać się z jego trybem życia, ale widocznie on woli inaczej.

Ja się nie dziwię, że po 2 tygodniach spania jest zmęczony, bo wyspanie się nie jest jedynym warunkiem bycia wypoczętym. Dochodzi kwestia ruchu, diety, wielu ludzi potrzebuje też jakiegoś poczucia produktywności / satysfakcji z tego jak spędza czas - np. przeczytanie fajnej książki zazwyczaj daje większą frajdę niż scrollowanie bez połowę dnia FB bez sensu.

Z postu Autorki zrozumiałam, że taka sytuacja jest od początku związku, jedynie wczesniej tego nie zauważała, więc zakładam, że nie mówimy tutaj o jakiejs nagłej zmianie - przynajmniej nie takiej, którą Autorka sama zaobserwowała.

Podstawowe pytanie brzmi: czy to przeszkadza tylko Autorce czy również facetowi? Jeżeli on sam widzi jakiś problem, to zaczęłabym właśnie od przyjrzenia się diecie i aktywności fizycznej. Miał robione badania na niedobory konkretnych witamin / minerałów?

I czy on miał tak zawsze, tzn też przed związkiem? Czy wspominał, że kiedyś czuł się lepiej a obecny stan trwa od jakiegoś konkretnego momentu?

Oczywiście teoretycznie może to być depresja lub marihuana, bo jest to opcja zawsze realna, ale ja nie lubię snuć jakichś wizji i moim pierwszym tropem byłoby że pan jest po prostu kanapowcem i ofiarą obecnego popularnego siedzącego trybu życia.

Edytowane przez Azhaar
Czas edycji: 2019-05-10 o 19:51
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 20:01   #13
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Hmm a hormony? Może poczatki depresji? Wypalenia zawodowego?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 20:29   #14
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Też był była zmęczona, gdybym 2 tygodnie spała.
On ma 38 lat i już tak ma, nic z tym nie zrobisz.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 20:31   #15
Vilgefortz
Raczkowanie
 
Avatar Vilgefortz
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Haute Silésie
Wiadomości: 266
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Mogę tylko napisać na swoim przykładzie. Miałem dokładnie to samo co bohater wątku. Chroniczne zmęczenie po pracy na komputerze. Spałem, a się nie wysypiałem, choćbym spał 12 godzin na dobę nic to nie dawało. Pomógł mi powrót do mojego ulubionego sportu, a mianowicie piłki nożnej. Najpierw żeby pojawić się wśród kolegów w jako takiej formie, biegałem trzy razy w tygodniu na orliku, akurat nie znoszę biegać , bo mnie to zwyczajnie nudzi. Przemogłem się ze względu na to, że zacząłem tyć i jak wyżej pojawiające się chroniczne zmęczenie. Nie powiem doszedł jeszcze problem w związku. Odkąd gram w piłkę przynajmniej raz w tygodniu to jest lepiej. Najtrudniej to zacząć, później już Twojemu TŻ jak piszecie na tym forum ;-) będzie znacznie łatwiej, po prostu będzie to w jego grafiku obowiązków. Najtrudniej zacząć, ustal jaki sport by mu odpowiadał i do dzieła.
Vilgefortz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 20:35   #16
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Może też mieć niedobór soli mineralnych i witamin. Przy wysiłku umysłowym, przy stresie jak i przy wzmożonej aktywności fizycznej zapotrzebowanie zwiększa się.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 20:57   #17
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Cytat:
Napisane przez Wiola87krk Pokaż wiadomość
Mial przerwe pomiedzy pracami dwu tygodniowa- przespal cala i byl po niej jeszcze bardziej zmeczony.
Co to dokładnie znaczy, że przespał? Przecież nie fizycznie nie mógł być w stanie snu przez całe 2 tygodnie
Cytat:
No rece opadaja. Wyniki krwi ma ok to nie jest zdrowotny problem.
Wyniki krwi czyli czego?

Masz dwie opcjie: facet albo ma taką osobowość i woli siedzieć w domu albo ma jakieś zaburzenia depresyjne. Z twojego opisu ciężko wywnioskować, bo zdaje się, że mocno przejaskrawiasz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:13   #18
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Też tak mam, ale trudno mówić u mnie o depresji, bo jestem bardzo szczęśliwa. Jak wracam po całym dniu, a nie pracuję nawet 8 godzin, to potrafię tylko leżeć. Mój TŻ ma tak samo. Odżywamy nieznacznie w weekend, wtedy mogę wyjść np. na pół dnia. Przebywanie poza domem szalenie mnie męczy, sport w tygodniu wykluczone. Wiem, że nie jest to zdrowe, ale ja dosłownie padam i jedyne, co "leczy" zmęczenie to zaleganie na kanapie, po 2 dniach zalegania odżywam, mam nowe pomysły, chce mi się wychodzić itd. Później znów muszę odpocząć. Nie gotujemy, chyba że jakaś potrawa do odgrzania, sprzątamy w weekend, w tygodniu czasem tylko mycie garów i to na raty, każdy z nas dokłada cegiełkę i tak nam się udaje nie utonąć w brudzie.

Jeśli on tak ma od zawsze, to pewnie po prostu taki charakter i ciężko to zmieniać, bo to może być męczące dla niego. Ale może to być równie dobrze depresja lub wypalenie zawodowe, albo właśnie syndrom przewlekłego zmęczenia. Te 2 tygodnie wolnego wyglądają niepokojąco, bo u nas po 2-3 dniach wolnego odżywamy, chce nam się gdzieś iść itd. Namówiłabym go na wizytę u psychiatry. Bardzo istotne jest, jak on się czuje subiektywnie, czy lubi sprawiać sobie przyjemność, czy czerpie radość ze swoich pasji, ze spędzania z tobą czasu, czy często ma doła i chodzi podłamany.

Chciałabym też obalić mit, że po pracy umysłowej należy odpoczywać aktywnie. To zależy od indywidualnych preferencji, a nie tylko od charakteru pracy.

Dodam, że jeśli jestem zmuszona do wyjść w tygodniu roboczym, do jakiejś pracy wtedy, zakupów, czy licznych spotkań towarzyskich, to czuję się tak fizycznie źle, że mam ochotę krzyczeć. Zdecydowanie poczucie szczęścia spada, a nie wzrasta. A potem muszę dwa razy tyle leżeć, żeby odreagować bycie poza domem. A nie jestem nawet introwertyczką, po prostu jestem domatorką

Edytowane przez januszpolak
Czas edycji: 2019-05-10 o 21:15
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:19   #19
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Cytat:
Ja się nie dziwię, że po 2 tygodniach spania jest zmęczony,
ja też się nie dziwię bo akurat nie twierdzę że 2 tyg muszą wystarczyć by odpocząć, czasem problem zmęczenia jako samego zmęczenia bywa głębszy.
Autorka zaklasyfikowała chłopaka jako leniwego kapcia, a on może po prostu tak lubi że nie chce mu się nigdzie łazić, ma absorbującą pracę i woli sobie poleżeć oraz porobić coś związanego z hobby i to mu wystarcza.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 21:27   #20
Wiola87krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Nie wiem dokladnie jakie badania robil bo sama lekarzem nie jestem, ale jakies podstawowe, toksykologie, jakies hormony itp, ale robil je tak po prostu zeby sobie sprawdzic a nie dlatego ze uwaza ze cos jest nie tak.

Co do tych dwoch tygodni: rano sama szlam do pracy, wieczorem kolo godziny 19 wracalam a on zalega wciaz w lozku, nie posprzatane nie ugotowane, nic nie zrobione a on drzemka wieczorna w najlepsze ( co z tego ze wczesniej mial poranna, poludniowa i po poludniowa) a potem o 10 znowu do lozka spac.

Nie wydaje mi sie zeby mial depresje- jak juz sie wyspi te 22 godziny na dobe to zachowuje sie normalnie itp nie jest przygnebiony, moze humorzasty, ale zawsze wiecznie zmeczony.

Przyklad dzisiaj: wrocil z pracy o godzinie 14 i spal dopoki ja nie wrocilam o 18. Zjadl pokrecik sie i do spania. Przebudzil, umyl i spac.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

No niestety mysle ze sie po prostu nie dobralismy i tak jak ludzie pisza on lubi w ten sposob odpoczywac.
Wiola87krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:32   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Po prostu 2 tyg przerwy między intensywnymi pracami (bo pisałaś że to nie był urlop tylko przerwa między jedną a drugą) to może być czas kiedy organizm dopiero zaczyna się regenerować i dochodzić do siebie. I tak naprawde on mógł nie zdązyć dobrze odpocząć i się zrestartować i zacząć cieszyć urlopem i już zaczynać w coś nowego. Więc sam ten czas i to że snuł się po domu w piżamie i nie chciało mu się zmywać jeszcze niczego tak naprawdę nie determinuje.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:51   #22
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Cytat:
Napisane przez Wiola87krk Pokaż wiadomość
Nie wiem dokladnie jakie badania robil bo sama lekarzem nie jestem, ale jakies podstawowe, toksykologie, jakies hormony itp, ale robil je tak po prostu zeby sobie sprawdzic a nie dlatego ze uwaza ze cos jest nie tak.

Co do tych dwoch tygodni: rano sama szlam do pracy, wieczorem kolo godziny 19 wracalam a on zalega wciaz w lozku, nie posprzatane nie ugotowane, nic nie zrobione a on drzemka wieczorna w najlepsze ( co z tego ze wczesniej mial poranna, poludniowa i po poludniowa) a potem o 10 znowu do lozka spac.

Nie wydaje mi sie zeby mial depresje- jak juz sie wyspi te 22 godziny na dobe to zachowuje sie normalnie itp nie jest przygnebiony, moze humorzasty, ale zawsze wiecznie zmeczony.

Przyklad dzisiaj: wrocil z pracy o godzinie 14 i spal dopoki ja nie wrocilam o 18. Zjadl pokrecik sie i do spania. Przebudzil, umyl i spac.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

No niestety mysle ze sie po prostu nie dobralismy i tak jak ludzie pisza on lubi w ten sposob odpoczywac.
Czy ja wiem czy to sposób na odpoczywanie. Spać 22h na dobę to nie znaczy, że lubi tak odpoczywać a raczej, że coś mu dolega i należy się temu przyjrzeć. Możliwe, że na codzien jest przemęczony, zestresowany i tak organizm stara się zregenerować, bo co jak co, ale w czasie snu się organizm najlepiej regeneruje. Dwa tygodnie to też nie jest aż tak dużo żeby po paru miesiącach ciągłej pracy zdążył się naładować.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:51   #23
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

A jak z jego wagą?

Ja mialam tak samo. Moja waga była 46 kg przy 167.
Tsh 10... Atpo 2000, TTG ponad 5000... Witamina B12 - 100 a witamina D - 8... A każdy się śmiał - tyle jesz! To ta, co wiecznie z kanapką w ręku. A przychodziłam do domu? I spałam.. Cały czas sen i sen... I sen... Az w końcu oddział gastroenterologiczny, choroba autoimmunologiczna żołądka, organizmu i witaminy domiesniowo do końca życia... To było ponad 2 lata temu, na szczęście, już żyje. I nie śpię. Warto się zbadać i naprawdę o to zadbać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:56   #24
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Dobra, to jest jednak faktycznie dziwne. Sądziłam, że autorka trochę przesadza i za tym odpoczywaniem stoją też takie rzeczy jak oglądanie telewizji/czytanie/siedzenie na Internecie, ale spanie non stop jest podejrzane. Dziwi mnie, że facet skończył medycynę i nie widzi w tym nic nietypowego. Pytałaś go autorko czy miał tak zawsze czy może pojawiło się to u niego w ostatnich miesiącach?

Same badania krwi nie wykryją wszystkich chorób. On tak śpi bo faktycznie mu się oczy kleją czy po prostu jest znudzony, nic mu się innego nie chce robić?
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 22:16   #25
Wiola87krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Tak zapytalam dzisiaj wlasnie czy zawsze taki zmeczony byl, powiedzial ze tak ale ostatnie 4 lata wlansie byly najgorsze (zaczal wtedy bardziej samodzielnie pracowac z czym idzie wieksza odpowiedzialnosc i stres). Zaczelam sugerowac ze nie jest to normalne byc ciagle i wiecznie zmeczonym i spiacym, on twierdzi ze to przez zmeczenie praca, i on po prostu musi odpaczac bo zalezy od niego zycie ludzkie wiec musi byc wyspany i miec trzezwosc umyslu. Zaczelam sugerowac moze jakis sport pomogl by z ta ociezaloscia, zgodzil sie ze owszem pomogl by, ale od zgodzenia do wykonania dosc dluga droga. Zaczyna mnie to naprawde meczyc. To. Je jest tak ze truje mu o to ze lubi film na kanapie obejrzec jak jest zmeczony ale to juz jest chyba przesada ...
Wiola87krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 22:45   #26
Vilgefortz
Raczkowanie
 
Avatar Vilgefortz
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Haute Silésie
Wiadomości: 266
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Cytat:
Napisane przez Wiola87krk Pokaż wiadomość
Tak zapytalam dzisiaj wlasnie czy zawsze taki zmeczony byl, powiedzial ze tak ale ostatnie 4 lata wlansie byly najgorsze (zaczal wtedy bardziej samodzielnie pracowac z czym idzie wieksza odpowiedzialnosc i stres). Zaczelam sugerowac ze nie jest to normalne byc ciagle i wiecznie zmeczonym i spiacym, on twierdzi ze to przez zmeczenie praca, i on po prostu musi odpaczac bo zalezy od niego zycie ludzkie wiec musi byc wyspany i miec trzezwosc umyslu. Zaczelam sugerowac moze jakis sport pomogl by z ta ociezaloscia, zgodzil sie ze owszem pomogl by, ale od zgodzenia do wykonania dosc dluga droga. Zaczyna mnie to naprawde meczyc. To. Je jest tak ze truje mu o to ze lubi film na kanapie obejrzec jak jest zmeczony ale to juz jest chyba przesada ...
Lubi jakiś sport w ogóle ? Bo nic na siłę. Wygląda na to, że faktycznie ta praca go wykańcza.
Vilgefortz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 23:03   #27
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Daj spokoj
Jak tu sobie z nim przyszłość wyobrazasz np gdybyście mieli dzieci(jeśli planujesz)
Zostaw to,niech śpi,nie dobraliscie się, pewnie dlatego że taki śpiący ciągle jest sam
Ps.i żeby nie było ja też lubię spać,lubię drzemkę sobie uciąć bo obiedzie Ale nie wyobrażam sobie Twojego życia że wąsko będzie na mojej głowie bo on spi albo w pracy a obowiązki same się nie zrobią
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 23:53   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 868
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;86800956]Daj spokoj
Jak tu sobie z nim przyszłość wyobrazasz np gdybyście mieli dzieci(jeśli planujesz)
Zostaw to,niech śpi,nie dobraliscie się, pewnie dlatego że taki śpiący ciągle jest sam
Ps.i żeby nie było ja też lubię spać,lubię drzemkę sobie uciąć bo obiedzie Ale nie wyobrażam sobie Twojego życia że wąsko będzie na mojej głowie bo on spi albo w pracy a obowiązki same się nie zrobią[/QUOTE]

Dokładnie. Facet pogodził się z myślą, że tak teraz wygląda jego życie i mu to nie przeszkadza aż tak, nie chce niczego zmieniać. Ruch na pewno by go ożywił, pomógł mu, no ale on tego nie chce i tyle. Związek z kimś, z kim się właściwie nie widujemy, bo albo pracuje, albo śpi, to w sumie na dłuższą metę nie jest związek.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 00:06   #29
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Nieważne, czy to taki styl życia, depresja czy problem z tarczycą - dopóki on nie widzi problemu, nic nie zdziałasz. Ewakuuj się, zanim sama staniesz się wiecznie zmęczoną marudą.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 02:21   #30
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wiecznie zmęczony facet.

Ile godzin tygodniowo on pracuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-13 10:32:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.