Czy cos ze mna nie tak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-02, 18:16   #1
Marta_98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16

Czy cos ze mna nie tak?


Cześć, mam 19 lat i nigdy jeszcze nie miałam chłopaka. Nigdy się nie całowałam, nadal jestem dziewicą. Kilku chłopaków interesowało się mną, ale do żadnego nie potrafiłam się przełamać, po prostu nie interesowali mnie, było mi fajnie, że ktoś mi prawil komplementy itd ale nic do nich nie czułam i przez to do teraz jestem sama. Wiem, że nie jest to jeszcze taki wiek, w którym powinnam się tym strasznie martwić, ale boję się, że już nigdy nie będę miała nikogo, że zawsze będę ich odtracac. Przez te lata jakoś tak mi to nie doskwieralo, ale od jakiegoś czasu nabrałam straszną ochotę na seks... I w tym momencie jeszcze bardziej brakuje mi faceta niż wcześniej... Czy coś jest ze mną nie tak, że jestem w takiej sytuacji?

Edytowane przez Marta_98
Czas edycji: 2017-04-02 o 18:25
Marta_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 18:26   #2
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Czy cos ze mna nie tak?

Cytat:
Napisane przez Marta_98 Pokaż wiadomość
Cześć, mam 20 lat i nigdy jeszcze nie miałam chłopaka. Nigdy się nie całowałam, nadal jestem dziewicą. Kilku chłopaków interesowało się mną, ale do żadnego nie potrafiłam się przełamać, po prostu nie interesowali mnie, było mi fajnie, że ktoś mi prawil komplementy itd ale nic do nich nie czułam i przez to do teraz jestem sama. Wiem, że nie jest to jeszcze taki wiek, w którym powinnam się tym strasznie martwić, ale boję się, że już nigdy nie będę miała nikogo, że zawsze będę ich odtracac. Przez te lata jakoś tak mi to nie doskwieralo, ale od jakiegoś czasu nabrałam straszną ochotę na seks... I w tym momencie jeszcze bardziej brakuje mi faceta niż wcześniej... Czy coś jest ze mną nie tak, że jestem w takiej sytuacji?
Widocznie, to nie byli ci wlasciwi Znajdziesz jeszcze kogos, kto cie zaciekawi. A wiekiem sie nie matrw, jestes jeszcze bardzo mloda.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 18:38   #3
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Czy cos ze mna nie tak?

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Widocznie, to nie byli ci wlasciwi Znajdziesz jeszcze kogos, kto cie zaciekawi. A wiekiem sie nie matrw, jestes jeszcze bardzo mloda.
Zgadzam się
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 18:39   #4
WŁADCZYNI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Czy cos ze mna nie tak?

Wszystko z Tobą ok. Masz czas. Zaczęłam sypiać ze swoim przyszłym mężem mając 24 lat i był tym pierwszym. A zaczęliśmy się spotykać jak miałam 23.
WŁADCZYNI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 11:02   #5
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Czy cos ze mna nie tak?

A dlaczego patrzysz na siebie przez pryzmat bycia w związku? Masz niską samoocenę? Potrzebujesz żeby Cię ktoś dowartościował? Dlaczego uważasz, że dziewictwo to coś złego i nieprawidłowego?

Poważnie nie rozumiem wątków "mam 19/20 lat i nigdy nie miałam chłopaka. co jest ze mną nie tak?". To w wieku 19 lat trzeba mieć już chłopaka i nie być dziewicą? Dziewictwo to jakiś wstyd? Skąd w kobietach takie ciśnienie na związki "im szybciej tym lepiej"?

Po raz pierwszy całowałam się z chłopakiem w wieku 22-23 lat.
Dziewictwo straciłam w wieku 24 lat.
Za mąż wyszłam w wieku 27 lat.
Żyję, mam się dobrze i nie odczuwam braku chłopa w wieku 19 lat (wtedy tez nie odczuwałam).

Wszystko z Tobą w porządku. Zrozum, że nie ma jakiejś górnej granicy, do której musisz koniecznie znaleźć faceta, bo potem to już robisz z siebie dziwadło. Lepiej poczekać i trafić na kogoś kto będzie Cię interesował i poczujesz do niego chemię niż złapać byle jakie męskie gacie, bo masz już 19 lat więc wypada.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-03 12:02:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.