Scent Bat LXII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-12, 20:51   #451
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
brzmi super,aczkolwiek olejkow nie lubieu chcem zwyklom perfumeu City of fire -badalam ale mnei nei ujął..wogole cala seria...ale to chyba kwestia zbyt wysokich oczekiwan

Chyba nic innego nie przychodzi mi do głowy.
W ogóle odeszłam już od dymów, zostawiłam sobie tylko Alkemię. Jeszcze nad Bois d'Ombrie dumam, ale w sumie też mam go na straganie. Teraz mam fazę na zieleń, gorzką lub cierpką, jakieś lasy. I nie zgadniecie co sobie kupiłam na lato - klasyczną herbatkę Elizabeth Arden
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 23:51   #452
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Chyba nic innego nie przychodzi mi do głowy.
W ogóle odeszłam już od dymów, zostawiłam sobie tylko Alkemię. Jeszcze nad Bois d'Ombrie dumam, ale w sumie też mam go na straganie. Teraz mam fazę na zieleń, gorzką lub cierpką, jakieś lasy. I nie zgadniecie co sobie kupiłam na lato - klasyczną herbatkę Elizabeth Arden


no no-dawaj teu zielen co tam wylukalas w temacie? porządny las to moje niespełnione chciejstwo
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 11:05   #453
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no no-dawaj teu zielen co tam wylukalas w temacie? porządny las to moje niespełnione chciejstwo
Nic nowego: Jaisalmer (jałowiec) i Norne (iglaki + suche liście). Z zieleni mam tylko Blackberry & Bay (cierpkie liście porzeczki z kwieciem w tle) no i herbatkę Arden.

Z nowości próbowałam En Svensk Parfym, takie trochę terpentynowe Hinoki. Margiela Soul of the Forest to cierpkawe porzeczki w lesie, całkiem niezłe, ale zbyt podobne do Jaisalmera. Cape Heartache było bardziej waniliowe niż leśne, Virke Svensk to malina, a Prakt porzeczka, która szybko się kwiatuszy. Archetipo Mendittorosa jest trochę dymno-leśne w stylu Tourmalina, ale mnie zmęczyło. Oriza Chypre Mousse to żaden las i grzyby tylko mszysty vintydż.
Z zieleni było tego więcej: Ambergreen - soczysta zielona papryka i trawa, Shi-So Nomenclature - sztuczny liść porzeczki, V Canto Ensis podobnie, Andrea Maack Coven (nowe) to ciemna zieleń z wanilią, Salvia Sclarea Daxona jakaś marna, w ogóle nie szałwiowa, Etro Greene Street miało być zielone, a pachnie słodko, ciepło i miękko jak Cherqui, Butterfly Euphorium Brooklyn i Chevalier Vert Olympic Orchids są straszliwe, zielone, gorzkie i dziwaczne, dla mnie to aż za dużo, Eau de Lierre pachną jak liście bluszczu, ale są dość nudne.
Odrzuciłam wiele ogródkowych bo były mydlano-kwiatowe, a nie ziołowe: Kenzo Le Monde, Hameau de la Reine, Ninfeo Mio, Herba Fresca, L'Ombre dans L'Eau, Sisleye, Eau de Campagne itd.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 17:13   #454
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Czemu na fragrze nie moge znaleźć opisu ysl Opium edt? Widze tylko edp. Slepa jestem czy jak?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 20:55   #455
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nic nowego: Jaisalmer (jałowiec) i Norne (iglaki + suche liście). Z zieleni mam tylko Blackberry & Bay (cierpkie liście porzeczki z kwieciem w tle) no i herbatkę Arden.

Z nowości próbowałam En Svensk Parfym, takie trochę terpentynowe Hinoki. Margiela Soul of the Forest to cierpkawe porzeczki w lesie, całkiem niezłe, ale zbyt podobne do Jaisalmera. Cape Heartache było bardziej waniliowe niż leśne, Virke Svensk to malina, a Prakt porzeczka, która szybko się kwiatuszy. Archetipo Mendittorosa jest trochę dymno-leśne w stylu Tourmalina, ale mnie zmęczyło. Oriza Chypre Mousse to żaden las i grzyby tylko mszysty vintydż.
Z zieleni było tego więcej: Ambergreen - soczysta zielona papryka i trawa, Shi-So Nomenclature - sztuczny liść porzeczki, V Canto Ensis podobnie, Andrea Maack Coven (nowe) to ciemna zieleń z wanilią, Salvia Sclarea Daxona jakaś marna, w ogóle nie szałwiowa, Etro Greene Street miało być zielone, a pachnie słodko, ciepło i miękko jak Cherqui, Butterfly Euphorium Brooklyn i Chevalier Vert Olympic Orchids są straszliwe, zielone, gorzkie i dziwaczne, dla mnie to aż za dużo, Eau de Lierre pachną jak liście bluszczu, ale są dość nudne.
Odrzuciłam wiele ogródkowych bo były mydlano-kwiatowe, a nie ziołowe: Kenzo Le Monde, Hameau de la Reine, Ninfeo Mio, Herba Fresca, L'Ombre dans L'Eau, Sisleye, Eau de Campagne itd.

nie próżnujesz! szokłam sie serio na tak wnikliwy riszecz

Ambergreen juz mi sie przewijalo kilkakrotnei u roznuch odsob, musze je niuchnac w koncu, a Twoich opisow to Chevalier vert mnie zaintrygowało

Archetipo poznalam i mne sie bardz spodobalo, t ochyba najlepszy jak dotad "lesniak" ale ja nie czuje w nim zadnej dymnosci ani kadzidla
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 22:20   #456
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Red - szacun! uwielbiam te twoje podsumowania w dwoch slowach. Zawsze w punkt!

Ja na Jaisalmerze sie zatrzymałam. W ogole dobrze sie czuje w obrebie marki CdG.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 16:25   #457
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bat LXII

__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-14, 17:06   #458
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scent Bat LXII




Baru za chiny ludowe nie ogarnę, długo by opowiadać, pikawa mi wariuje, za to D.S. & Durga kilka dni temu wydali perfumy Duranów





Katty
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 19:45   #459
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Thnx Parabel wizja robienia tego zbuntowanemu roczniakowi
Rejcz nie strachaj się, jedna osoba trzyma mocno delikwenta , druga robi ciach i już , To naprawdę trwa pół sekundy, tylko cza dida przytrzymać - znaczy ten kawałek gdzie kleszcz siedzi
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Dziefczęta! Jesien nadejszła..wiec powraca u mnei temat stary jak swiat- zapach sychych lisci..najlepiej klonowych....czy w koncu ktos stworzył taki zapach???
sądzę że nie ja jestem chora na zapach opadniętych liści orzecha włoskiego :sli na: dziś grabiłam i wąchałam jak wariat ślad czegos podobnego jest w przedreformulacyjnej T4T , ale tylko ślad niestety
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Chyba nic innego nie przychodzi mi do głowy.
W ogóle odeszłam już od dymów, zostawiłam sobie tylko Alkemię. Jeszcze nad Bois d'Ombrie dumam, ale w sumie też mam go na straganie. Teraz mam fazę na zieleń, gorzką lub cierpką, jakieś lasy. I nie zgadniecie co sobie kupiłam na lato - klasyczną herbatkę Elizabeth Arden
wszystko się zmienia od roku nie używam dryndusów , za to mam kfiatki i owocki
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czemu na fragrze nie moge znaleźć opisu ysl Opium edt? Widze tylko edp. Slepa jestem czy jak?
bo chyba nie ma
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość



Baru za chiny ludowe nie ogarnę, długo by opowiadać, pikawa mi wariuje, za to D.S. & Durga kilka dni temu wydali perfumy Duranów
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 20:12   #460
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Haha przytrzymac mojego dida. Szczepienue to koszmar bo nawet 100kg maz nie daje rady go utrzymac. Didu jest pudzianowy niestety. No ale czaje ze jak potrza to potrza no wyjscia nie ma. Jednak oby sie nie przytrafil kleszcz bo dopoki did nie bedzie kilkuletnim czlowiekiem rozumnym to serio 100 % ze to sie nikomu nie uda. Chyba ze sie go czyms zwiotczy ale w domu nie bałdzo.

Co do OPADNIETYCH SUCHYCH lisci drzew to topola is my love!

Orzech i owszem bo mam na co dzien ale jak wkraczam miedzy topole to mam odlot i sie sztacham i jękam z rozkoszy.

Justyna ma jednak racje na prozno szukac natury w perfumach. Pogodzenie sie z tym ulatwia nieco podejscie do tematu. Tak zrobilam i po prostu perfumy musza mnie ujac. Czy to bedzie aromat kawy atramentu czy czegokolwiek ma byc kompozycja od a do z wpasowujaca sie w moje aktualne chrapki olfaktoryczne. Lasu podobniez jak bunkrow niema ale tez moze byc za..scie. .


Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 20:29   #461
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
bo chyba nie ma
A to dziwne, bo przecież w sklepach maja edt. Pierwszy raz widze ze na fragrze czegos nie ma, co jest dostepne, hm...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 08:43   #462
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

nie próżnujesz! szokłam sie serio na tak wnikliwy riszecz

Ambergreen juz mi sie przewijalo kilkakrotnei u roznuch odsob, musze je niuchnac w koncu, a Twoich opisow to Chevalier vert mnie zaintrygowało

Pewnie! Więcej tego było, ale już nie pamiętam
Oba warto wypróbować.


Nie wiem jak pachną liście topoli i orzecha, teraz czuję się jak pozer Chociaż topolę chyba kojarzę. Sama lubię "mieszankę" suchych liści, nie patrzyłam nigdy co tam leży na ziemi, czas to zmienić.
Wczoraj zamówiłam kilka próbek jesiennych perfum z Etsy (Alkemii) i może będzie wśród nich coś liściastego.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 17:44   #463
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

bosh...to ja prostta dziewucha jestem przy was ,
opadłe liscie klonu mieu podniecajo..a to takie...pospolite
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 17:50   #464
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Obwąchiwałam dziś liście Orzecha nie znalazłam, ale topola jest świetna! Kwaskowa. No i klonowe lubię, te już bardziej słodkie, "klasyczne".
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 19:51   #465
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Obwąchiwałam dziś liście Orzecha nie znalazłam, ale topola jest świetna! Kwaskowa. No i klonowe lubię, te już bardziej słodkie, "klasyczne".
mam orzecha..tylko rosnie pod smietnikiem..to nie wiem czy won bedzie taka jak ma byc
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 20:09   #466
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Polly -


Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 20:11   #467
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
mam orzecha..tylko rosnie pod smietnikiem..to nie wiem czy won bedzie taka jak ma byc
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 20:57   #468
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
mam orzecha..tylko rosnie pod smietnikiem..to nie wiem czy won bedzie taka jak ma byc


Teraz modne są perfumy z odpadów, to nigdy nic nie wiadomo




Jeśli macie konto na Fejsie, to uważajcie, bo zhakowano im kilka dni temu 50 milionów kont, z czego z 29 milionów hakerzy pobrali dane osobowe wraz z telefonami i mailami. A najnowszy phishing jest na kartę z Biedronki i zaproszenie od Alice Coopera
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 21:00   #469
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bat LXII

O Karkki nie wiedzialam chyba mojego nie chcieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-17, 11:32   #470
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
O Karkki nie wiedzialam chyba mojego nie chcieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeczytaj to https://niebezpiecznik.pl/post/faceb...iar-kradziezy/
Można sprawdzić czy profil był zaatakowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 17:12   #471
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to dziwne, bo przecież w sklepach maja edt. Pierwszy raz widze ze na fragrze czegos nie ma, co jest dostepne, hm...

W bazie Fragry nie ma wielu zapachów, np. polskich mniejszych marek. Mniej znanych marek niszowych. Czasem zdarza sie też, że z opóźnieniem pojawiają sie nowości. Ostatnio Fragra ma coraz większe "tyły". Dość powiedzieć, że w bazie niemieckiego portalu parfumo jest 2 razy więcej rekordów, niż na Fragrze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 17:22   #472
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
W bazie Fragry nie ma wielu zapachów, np. polskich mniejszych marek. Mniej znanych marek niszowych. Czasem zdarza sie też, że z opóźnieniem pojawiają sie nowości. Ostatnio Fragra ma coraz większe "tyły". Dość powiedzieć, że w bazie niemieckiego portalu parfumo jest 2 razy więcej rekordów, niż na Fragrze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to nie jest ani polska marka, ani niszowa, ani nowe, stąd moje zdziwienie. I ja szukałam na fragrze anglojęzycznej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 11:34   #473
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Wąchałam liście orzecha, ale nie wyczułam niczego szczególnego. Nie potrafię ich odróżnić od innych. Tyko topola wydaje mi się charakterystyczna.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 12:03   #474
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Wąchałam liście orzecha, ale nie wyczułam niczego szczególnego. Nie potrafię ich odróżnić od innych. Tyko topola wydaje mi się charakterystyczna.
tez wąchałam mało było tych lisci..musialam nazbierac i niuchac..i dziwne yotobyło, bo z jednego miejsca ne pachnialy wcale a druga kupka pachniala świeżymi orzechami!
a topola...musze sobie w necie przypomniac jak wyglada wa wogole to mi liscie pakuja w wory i wywożo..i ja sie pytam po co???
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 13:49   #475
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Zeby nie gnily?

Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Sa jeszcze takie liscie "okraglaste" zolte nie wiem co to za drzewa w parkach ich sporo nie pamietam ale zapach przegenialny jak jest teren tylko tych drzew to wyrazisty bardzo taki slono slodki. Charakterystyczny dywan sie robi z nich na ziemi. Normalnie po kolana prawie ich lezec potrafi. Kurcze kiedys wiedzialam w parku kosciuszki jest ich masa.

Ale poki co to wyciagow z suchych lisci nie ma a wiec i o perfumach nie ma mowy.



Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 15:15   #476
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Przeczytaj to https://niebezpiecznik.pl/post/faceb...iar-kradziezy/
Można sprawdzić czy profil był zaatakowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


jednak nie
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 19:35   #477
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość


jednak nie
Hura

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 20:46   #478
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bat LXII

Karkki! No nareszcie


Powiem tylko, że topolowe liście są dla mnie najbardziej godne uwagi. Zresztą topole pachną cały rok - kora i liście. Bardzo kocham.


Ja już po operacji, teraz za tydzień, może za 2 wyniki tego, co wycięli. Wróżka mi powiedziała, że to nie będzie koniec leczenia, tylko etap przedostatni, po którym dziadostwo ustąpi na dobre. Oczywiście chciałoby się, żeby wyniki były inne - dobre.

Nie śpię - zasypiam po 5 rano od paru nocy. To się rzuca na wszystko.
Nie pachnę. Moze chwilowo. "Werdykt" wróżki usłyszałam wczoraj.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 22:58   #479
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Justyno! Ufff.. Ale jestes tu. A to juz dobrze. Nie pisalam choc kusilo. Ale postanowilam nie zaklocac spokoju ktory w takim stanie rzeczy bywa bezcenny. Nie pytac nie komentowac nie radzic bo kazdy musi sam przetrawic. Zerkalam naiwnie do bruliona ale pomyslalam ze nieeee co ja sobie myslalam durna. Nie czas nie czas. Tak sie ciesze ze sie odezwalas. A to co czujesz jest w pelni zrozumiale uzasadnione i normalne. Chyba nie sposob inaczej.

Bardzo czule sciskam. Oddychaj gleboko. Tez trzymam za calkowite pozbycie sie intruza.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 17:29   #480
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bat LXII

Rejcz kochana

dziękuję

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Nawiasem mówiąc, jaką trzeba być kretynką, żeby pytać wróżkę o takie rzeczy. Teraz to dopiero mam huśtawę. Nigdy więcej tego nie zrobię. Jak ostatni matoł... liczyłam na to, że da inną odpowiedź, a przysłała mi medytację o uzdrowienie.
No to mówię "Uch, to już nie będę pytać więcej"
Ale napisała.
Jestem głupia na całej linii - nawet nie mogę się zdecydować, w co wierzę...bo cholera, wierzę w coś, jak jest po mojej myśli, a jak nie... to tak, jak z tym przeczuciem - pozostaje dręcząca obawa, ale nie pewność, dzięki której mogłabym się przygotować.
Jak dobrze pójdzie, to w przyszły piątek będą wyniki - ale, rozumiecie, mają dzwonić. MAJĄ DZWONIĆ!

Jak ponury żart brzmi to, że do końca października mamy napisać podanie do Urzędu Skarbowego - znowu. I czekać na rozstrzygnięcie.

Znowu.
Każdy dźwięk domofonu - losowanie, kto otwiera list.
...
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 14:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.