Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-12-09, 15:20   #1801
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Uśmiałam się z waszych opisów wyjścia z domu dołączam się i za każdym razem narzekam na te akrobacje
Ja zawsze jestem w swetrze, wszystko przygotowane i zaczynam ubierać młodzieńca. Czasem trochę pomarudzi przy czapce, ale udaje nam się wyjść bez płaczu. Na szczęście mamy windę w bloku. Ostatnio z TZem rozmawialiśmy, że bez windy np z 4 piętra to dla samej kobiety po porodzie wyprawa życia!

Lagun stosowalam mucovagin i podobno super blizna mi się zrosla niestety mam problem z mięśniami i więzadłami, pewnie będę musiała iść do uro-fozjo :/

Była dzisiaj u nas polozna. Moj misiak ma 4890 mleko ma moc
Cała w stresie jestem, bo wywaliło mi opryszczke a całowałam synka wcześniej. Położna uspokajala ale muszę go obserwować 🤨 plus do tego zaczął wrastac mu paznokieć. Niby opanowaliśmy octaniseptem i okładami z sody oczyszczonej... Z dziećmi to zawsze coś

Dzisiaj zadzwonił do mnie listonosz i mówi, że ma list polecony do mnie. Od razu uderzyło mnie gorąco i gula w gardle, bo pierwsza myśl - wyniki badań przesiewowych na szczęście to polecony ode mnie z pracy! Ufff czekam aż minie ten miesiąc, żeby odetchnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-09, 15:27   #1802
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

[1=b2d301b4c170eaf9b136444 5e8ddaa8145214528_6583800 237796;89030260]Uśmiałam się z waszych opisów wyjścia z domu dołączam się i za każdym razem narzekam na te akrobacje
Ja zawsze jestem w swetrze, wszystko przygotowane i zaczynam ubierać młodzieńca. Czasem trochę pomarudzi przy czapce, ale udaje nam się wyjść bez płaczu. Na szczęście mamy windę w bloku. Ostatnio z TZem rozmawialiśmy, że bez windy np z 4 piętra to dla samej kobiety po porodzie wyprawa życia!

Lagun stosowalam mucovagin i podobno super blizna mi się zrosla niestety mam problem z mięśniami i więzadłami, pewnie będę musiała iść do uro-fozjo :/

Była dzisiaj u nas polozna. Moj misiak ma 4890 mleko ma moc
Cała w stresie jestem, bo wywaliło mi opryszczke a całowałam synka wcześniej. Położna uspokajala ale muszę go obserwować 🤨 plus do tego zaczął wrastac mu paznokieć. Niby opanowaliśmy octaniseptem i okładami z sody oczyszczonej... Z dziećmi to zawsze coś

Dzisiaj zadzwonił do mnie listonosz i mówi, że ma list polecony do mnie. Od razu uderzyło mnie gorąco i gula w gardle, bo pierwsza myśl - wyniki badań przesiewowych na szczęście to polecony ode mnie z pracy! Ufff czekam aż minie ten miesiąc, żeby odetchnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Arbuzik kawał chłopa już

U bas mija równo 1 miesiąc i mam nadzieję nienotrzymać żadnego listu z badań przesiewowych już
Za to mam juz wybik badań SMA i jest wszystko oki co mnie cieszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-09, 15:46   #1803
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Ja za jakiś czas będę mieszkać w domu, ale wtedy młodszy będzie na tyle duży, że wyjść będzie umiał sam i sobie wskoczy do wózka Także podczas najbardziej wymagających przygotowań do spacerów skazani jesteśmy na mieszkanie na 4 piętrze. Ja znoszę i wnosze małego w nosidle, w aucie robimy przesiadkę do wózka, który czeka w bagażniku.
Dziś w jednej ręce miałam nosidło z małym, w drugiej torbę z zakupami i dałam radę wnieść nawet bez robienia postoju Ale to do czasu, kiedy klops nie zacznie ważyć 7-8 kg...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-09, 16:16   #1804
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja za jakiś czas będę mieszkać w domu, ale wtedy młodszy będzie na tyle duży, że wyjść będzie umiał sam i sobie wskoczy do wózka Także podczas najbardziej wymagających przygotowań do spacerów skazani jesteśmy na mieszkanie na 4 piętrze. Ja znoszę i wnosze małego w nosidle, w aucie robimy przesiadkę do wózka, który czeka w bagażniku.
Dziś w jednej ręce miałam nosidło z małym, w drugiej torbę z zakupami i dałam radę wnieść nawet bez robienia postoju Ale to do czasu, kiedy klops nie zacznie ważyć 7-8 kg...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Moj syn miał 7kg jak miał rok


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-09, 16:40   #1805
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Mój ważył 8 kg jak miał 3 miesiące

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-09, 17:09   #1806
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mój ważył 8 kg jak miał 3 miesiące

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Waga ciezka


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-09, 19:46   #1807
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Mój jak miał pół roku ważył 7-8kg. Viva, twój to mały koks był
Podziwiam was za noszenie wózków i cała te logistykę. U nas wyjście to tylko kilka schodków przed domem plus krzyk przy czapce. Reszta nawet jakoś idzie. Choc zdecydowanie łatwiej jest wyjść z noworodkiem latem.
Ale miałam dzień. Młoda od 12 do 17 nie spała ani minuty. Później miała 2h drzemki ale takiej że ciągle do niej musiałam zaglądać. Teraz usnęła to obudziła ja i od nowa zaczynamy usypianie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-09, 20:22   #1808
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Dla mnie teraz wyjście z dwójką to masakra. Najpierw ubieram starszaka, który ma tysiąc innych rzeczy akurat do zrobienia, a to rysowanie, a to klocki. Jak w końcu on jest ogarnięty to szybko ubieram Małego. Trochę go zajmuje smoczkiem jesli jest nim zainteresowany pakuje go w wózek i szybko sama się ubieram jeżdżąc czasami po korytarzu już. Mieszkamy w domu parterowym, więc tylko wózkiem zjeżdżam z jednego schodka i jesteśmy na zewnątrz.

Ale dzisiaj pierwszy raz jeździliśmy z chłopakami samochodem i to jest dopiero logistyka 🤦 przeraża mnie wizja wakacji i jakiegoś dłuższego wyjazdu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-09, 23:52   #1809
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

W zwizku z okropna pogoda przez polowe listopada prawie w ogóle nie wychodziłam na spacery. Teraz trochę mniej pada to czasami uda mi sie wstrzelić między, ale moj wyższy Level to jeszcze wziąć psa na ten spacer boje sie ze spotkamy kota wtedy ona jest nieobliczalna i boje się o moja ranę jak mnie pociągnie. Muszę mieć jakies smaczki chyba ze sobą


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2021-12-10 o 06:57
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 05:29   #1810
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Dużego masz pieska opiumalfa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 06:57   #1811
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Dużego masz pieska opiumalfa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Goldenke 30kg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-10, 07:55   #1812
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Goldenke 30kg


Sent from my iPhone using Tapatalk
O to faktycznie jak pociągnie to może urwać rękę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 08:09   #1813
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Dziewczyny, obserwujecie kogoś fajnego na insta kto niedawno tez urodził? Lubię sobie pooglądać storiski jak inne mamy przezywają te same trudy

Wiem ze Frycz ale jej za bardzo nie trawie. Słup reklamowy jakich mało. Wiem tez ze Doktorka-nieuczka ale ona mało prywaty pokazuje.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 08:33   #1814
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

O, podłączam się pod Hortensje z pytaniem

Witam się po fatalnej nocy. Cyc co chwilę, płaczki, nie wiem co jej dolegało. Plus starszy o 2 w nocy wpadł do nas do łóżka. Jakie szczęście że kupiliśmy mu dorosłe łóżko, to można z nim normalnie spać, mąż go przeniósł i spali razem, inaczej budzili by się wzajemnie 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 09:35   #1815
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Też poznam jakieś konta Ja obserwuję położnaKasia, jej synek ma ok 3 mce. Tylko kobietka jest specyficzna i nie każdemu podpasuje.
Niestety nie mam możliwości zostawienia wózka niżej więc tak biegam z tym 13kg a potem z dzieckiem 🤦☠♀️ I tak dobrze, że to 1 piętro a nie wyzej.
Wczoraj byliśmy u tej naszej Cdl, wizyta trwała 1,5h i mieliśmy cały przegląd Sprawidzila napięcie mięśniowe, całe ciałko, buzie itd itd. I wszystko jest ok, nie muszę już biegać po specjalistach. Okazało się, że jednak za plytko Małego dostawiam do piersi. I pomimo tego, że przybierał na wadze ponad normę to jadł same te wodniste mleko a nie te tłuste. No i stąd te częste karmienia, ulewania (bo lykal powietrze) i wszystkie nasze problemy. Zrobiła mu nawet taką jakby lewatywę bo miał wzdęty brzuszek no i kupa też trochę zakwaszona przez takie jedzenie. Dziwiła się, że nie mamy żadnych problemów brzuszkowych ale jak się pojawią to będziemy włączać enzym latkazy. No i mamy wiotkość krtani (znowu stąd te ulewania) ale nic z tym nie robimy, trzeba przeczekać 🤷☠♀️ Także uczymy się nowego karmienia (a byłam pewna, że jest super, zwłaszcza że w szpitalu wszyscy chwalili) co nie jest takie proste i jest trochę nerwówki Ale moje dziecko to na szczęście oaza cierpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 09:54   #1816
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Intuicja- kiedyś obserwowałam położna-Kasia. Fajna babka, ale nie trawie jej sposobu mówienia, strasznie mnie usypia. Ale fajnie ze jej się udało z drugim dzieckiem, bo pamietam ze kiedyś pisała ze to nie takie proste.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 10:01   #1817
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Goldenke 30kg


Sent from my iPhone using Tapatalk
O matko co za piękność słusznej wagi

U nas dziś noc też masakra, znaczy młody ok, spokojny, zadowolony, zrelaksowany z oczami jak 5 zł spędził ponad pół nocy. A matka mniej zrelaksowana razem z nim Starszak też kiepsko, coś mu się śniło i budził się z płaczem.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 10:02   #1818
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Hej, ja się ostatnio czymś przytrułam, doba wyjęta z życia,oby tylko przetrwać i jakoś dziecko nakarmić. My już chodzimy na zakupy jak tylko pogoda w miarę.Syn to kopia córki jak poczuje swierze powietrze to śpi,oby głodny nie był. U nas córka na pół roku miała 7 kg,a potem poszła do żłobka i na rok miała 8 kg,ale jak miała infekcje to tylko z piersi jadła,w żłobku cudowali żeby ją nakarmić a ona żadnego mm .My mieszkamy na parterze, to spokojnie sobie wyjeżdżam wózkiem z mieszkania tylko ciągle liście na kołach przywożę bo mokro jest. Na Instagramie podglądam Dereszowską bo w tym samym wieku i też w listopadzie rodziła.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 12:39   #1819
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Hej,

U nas za ta imprezowy poranek od 6tej. Brzuszkowe sprawy, prawdopodobnie gazy. Prężył się, odrywał od piersi, smoczek pomagał na chwilę, no cyrki i jak to Leon - lwie ryki na cały regulator
Masaż nie pomagał, termoforek też wkurzał. Ech.

Teraz bidulek śpi i chyba teraz zluzował poślady bo pierdki idą konkretne i pewnie pielucha pełna.

Ja iestem mało instagramowa więc nie polecę nikogo. Mam w obserwowanych tylko konta dotyczące rozwoju dzieci - fizjomommy, healthiest_baby.

Po 15-tej wpadnie położna to zobaczymy ile przybrał. Potrzebuję też korepetycji z obcinania paznokci bo boję się, że zrobię mu krzywdę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-10, 14:08   #1820
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obserwujecie kogoś fajnego na insta kto niedawno tez urodził? Lubię sobie pooglądać storiski jak inne mamy przezywają te same trudy

Wiem ze Frycz ale jej za bardzo nie trawie. Słup reklamowy jakich mało. Wiem tez ze Doktorka-nieuczka ale ona mało prywaty pokazuje.
Ja jestem fajna i niedawno urodziłam
A poważnie, to ja lubię podglądać dziewczyny, które wygrały z niepłodnością, in vitro i te sprawy (chociaż mnie to nie dotyczyło) - dinozaur_nieplodnosci (urodziła teraz w listopadzie, po 8 latach starań), ivf_amelia (w lipcu urodziła bliźniaki), wywalczonecuda, itp. Ale też nie wiem czy o taki dokładnie content Ci chodzi.

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Intuicja- kiedyś obserwowałam położna-Kasia. Fajna babka, ale nie trawie jej sposobu mówienia, strasznie mnie usypia. Ale fajnie ze jej się udało z drugim dzieckiem, bo pamietam ze kiedyś pisała ze to nie takie proste.
Omg, tak. Jak ona mówi, to ja śpię

A moje dziecko oszukuje była dzisiaj u nas położna i chciałam jej powiedzieć o tych problemach z karmieniem. To kazała mi pokazać jak się karmimy i jak na złość młoda świetnie jadła a w nocy był cyrk, na zmianę żarcie, ulewanie, pielucha, żarcie, ulewanie, czkawka, żarcie... i tak od 2 do 6

Przytyła do 3800, także spoko jest.

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2021-12-10 o 14:11
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 14:55   #1821
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Ja mam znowu nawrót bólu lewej brodawki no jak muszę małego przystawić to mi się płakać chce. A już było o wiele lepiej. Nie wiem czy ja coś robię źle, czy o co chodzi 🤷☠♀️
W poniedziałek będzie położna to jej dopytam. Przy Starszaku nie miałam takich problemów

My mamy owczarka niemieckiego który waży coś około 40 kg teraz. Nie ma opcji żebyśmy sami teraz wychodzili. Tylko z TŻ możemy się wybierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 20:17   #1822
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Dziewczyny, jak wam się trafi fajne kp, takie jak należy, niczym z podręcznika, to jak długo wasze dzieci piją z jednej piersi?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 20:20   #1823
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wam się trafi fajne kp, takie jak należy, niczym z podręcznika, to jak długo wasze dzieci piją z jednej piersi?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Ok 15 minut jak jest wszystko dobrze i Wanda chce jeść a nie pocieszać się cyckiem.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 20:30   #1824
chiare
Raczkowanie
 
Avatar chiare
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 310
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Około 10 minut nie licząc przerwy na odbicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chiare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 21:01   #1825
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Zależy od piersi. Z prawej zawsze dłużej- 15min Tak średnio , do 20 ale to już z zaśnięciem. Z lewej około 10. Jak pierś jest pełna to musi najpierw ja troszkę zmiękczyć i przysysa się na raty bo szybko leci i się krztusi. I dopiero potem je bez przystanku. Oczywiście to jak jest książkowy przysys

Dodam ze je z jednej piersi na karmienie, nie z obu na raz. Czyli z lewej, a za 3/4 godz z drugiej i tak dalej. Z synem tak nie robiłam, pił z obu na raz ale podobno tak się nie powinno robić bo musi to tluste mleko pic a nie tylko to cienkie wiec teraz robie inaczej.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2021-12-10 o 21:04
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 21:42   #1826
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Ja robię tak samo jak Opiumalfa, jedna pierś na jedno karmienie i tak ok 10-15 min. Potrafił dłużej ale już ogarniam kiedy tylko smoczkuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 21:54   #1827
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Ja też daje jedną pierś na jedno karmienie i tak max do 20 minut. Potem to już tylko ciumka tak sobie. Ale np dzisiaj na wieczór to wisiał raz 20min i za chwilę znowu 15 bo coś nie mógł się wyciszyć. Potem już go odłożyłam do łóżeczka i leżał sobie prawie pół godziny zanim zasnął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 21:57   #1828
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

A ja to różnie, nie wiem jak długo w sumie bo nie sprawdzam czasu, za dnia je z jednej piersi aż uśnie.
Ale dziś nie mamy dobrego dnia na karmienie, wyrywa się, kręci, niby głodna ale puszcza piers, a po sekundzie dzioba otwiera że chce zmowu. Wymęczyla mi je tak ze już wleciało mm bo nie dałam rady, teraz znow na wieczor probuje piers i to samo ehhh

Ja mam nadzieje, ze u mnie dostaje też to tłuste mleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 01:37   #1829
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Jedna pierś na jedno karmienie. Ok 10 minut. Jadla by więcej ale jej nie daje bo po większej ilości ulewa za bardzo. Je co 2-3 godziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 06:42   #1830
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Czy ktoras z was ma chłodniej w domu? Tak 20-21st. Jak ubieracie wtedy w domu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-06 22:31:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.